اگر iPlayer BBC VPN شما کار نمی کند چه کاری انجام دهید

بروزرسانی 19 آوریل 2020: با وجود تلاش های بی بی سی در کشف و مسدود کردن استفاده از VPN ، بسیاری از ارائه دهندگان همچنان به خوبی با iPlayer کار می کنند. من آخرین بار دیروز با استفاده از یکی از سرورهای ویژه جریان CyberGhost در BBC به تماشای بازی Match of their Day متصل شدم.


مثل همیشه ، من آخرین نسخه حداقل استفاده از VPN iPlayer BBC در VPN را حداقل چند بار در هفته به روز می کنم.

به تازگی در حدود یک سال پیش ، تماشای iPlayer بی بی سی با VPN مطمئن ترین راه دسترسی به سرویس های خارج از انگلستان بود. امروز دیگر به نظر نمی رسد که همه چیز آسان باشد. در حقیقت ، کلمه در خیابان این است که استفاده از VPN برای iPlayer یک دوره کار نمی کند.

بازی به پایان رسیده است؟ آیا کسانی که در خارج از بریتانیا هستند از خوش شانسی نیستند?

جواب به هیچ وجه نیست. بله ، تغییراتی ایجاد شده است و شاید اوضاع کمی ناخوشایندتر شده باشند. اما استفاده از VPN برای تماشای iPlayer بی بی سی مانند همیشه قابل انجام است. من این کار را تقریباً روزانه انجام می دهم.

چرا iPlayer BBC دسترسی VPN را مسدود می کند

به راحتی می توان فهمید که چرا بی بی سی تصمیم به اقدام و استفاده از VPN گرفت. iPlayer نه تنها در انگلستان بلکه در سراسر جهان به یک موفقیت شگفت انگیز برای شرکت تبدیل شده است.

مشکل این است که iPlayer یک سرویس است که فقط توسط ساکنان ، افرادی که مجوز تلویزیون اجباری تلویزیون بریتانیا را می پردازند ، استفاده می شود. همه بینندگان “در سراسر جهان” هرگز قرار نبود چنین اتفاقی بیفتند.

برخی از داده ها نشان می دهند که حدود 60 میلیون نفر در خارج از بریتانیا زندگی می کنند iPlayer BBC را با VPN یا ابزارهای دیگری که از جغرافیایی مسدود می کنند ، تماشا می کنند. این تعداد زیادی از مردم ، تقریباً به همان تعداد در انگلیس زندگی می کنند.

با در نظر گرفتن این اعداد ، قابل درک است که چرا بی بی سی به طور فعال اقداماتی را برای متوقف کردن دسترسی غیرمجاز آغاز کرده است. علاوه بر مسائل مربوط به صدور مجوز ، برای حفظ زیرساخت های iPlayer نیز هزینه های اضافی برای آنها هزینه دارد.

اگر هر سه پیام زیر را مشاهده می کنید (اولین نسخه رایج نیست) ، iPlayer بی بی سی در حال شناسایی و مسدود کردن VPN شما است:

 • iPlayer BBC فقط در انگلستان کار می کند. متأسفیم ، به دلیل مشکلات مربوط به حقوق است.
 • به نظر نمی رسد که این محتوا کار کند. لطفا بعدا دوباره امتحان کنید.
 • برنامه های iPlayer BBC فقط برای بازی در انگلستان در دسترس هستند.
 • چگونه iPlayer BBC شناسایی VPN استفاده می کند

  بنابراین چگونه بی بی سی می داند که iPlayer را از طریق VPN پخش می کنید؟ همه اینها به آدرس IP و احتمال شما می رسد.

  منظور از iPlayer BBC است که بیشتر از خانه و گاهی از محل کار استفاده می شود. هرجای مجوز تلویزیون معتبری وجود دارد. صرف نظر از اینکه چند دستگاه به اینترنت متصل هستند ، بیشتر این مکانها دارای یک IP خارجی هستند.

  بیایید با یک خانواده چهار نفری وضعیت خانه را فرض کنیم که همه در آن زمان محتوای خاموش iPlayer BBC را پخش می کنند. این چهار ارتباط از همان آدرس IP است که هر روز با سرور iPlayer برای چند ساعت صحبت می کند.

  از نظر بی بی سی ، این کاملاً منطقی به نظر می رسد و احتمالاً الگوی استفاده نسبتاً متداولی است.

  اکنون چه اتفاقی می افتد اگر من ، من و چند صد نفر دیگر با IP IP سرور VPN به iPlayer BBC دسترسی پیدا کنیم (سرورها ممکن است دارای چندین آدرس IP باشند ، اما به خاطر سادگی ، بگذارید یک مورد را فرض کنیم)?

  مثل همه ما هم اتاقی های یک خانه واحد هستیم. این ترجمه به صدها اتصال از همان منبع که شبانه روز به سرور iPlayer ضربه می زند (از آنجا که همه ما احتمالاً در مناطق مختلف زمانی در سراسر جهان زندگی می کنیم).

  آیا این مانند الگوی معمولی استفاده از iPlayer به نظر می رسد؟ اصلا. و این چیزی است که بی بی سی می تواند به راحتی تشخیص دهد.

  پس از گذشت زمان کافی برای جمع آوری داده های کافی (بی بی سی باید مراقب باشد که کاربران معتبر را ممنوع نکند) ، آدرس IP VPN ما در لیست سیاه قرار می گیرد و از استفاده از iPlayer مسدود می شود..

  iPlayer بی بی سی که با VPN کار نمی کند

  خبر خوب این است که ارائه دهندگان VPN به خوبی از نحوه شناسایی و ممنوعیت IP آنها توسط بی بی سی خبر دارند. بیشتر (اما نه همه) خدمات ، پس از فهمیدن IP سرور VPN دیگر کار نمی کند ، آن را به سادگی پرتاب خواهید کرد و آن را جایگزین سرویس جدیدی می کند که.

  با توجه به اینکه چند مشتری VPN از آنها برای دور زدن محتوای جغرافیایی مسدود شده مانند iPlayer بی بی سی استفاده می کنند ، این امر از منظر کسب و کار حس زیادی ایجاد می کند. کل این روند تبدیل به یک بازی غول پیکر می شود که یک سرویس بین جریان دهنده و فروشندگان VPN ایجاد کند.

  راه حل بلوک BBC iPlayer VPN

  این دعوا پشت و رو بین بی بی سی و ارائه دهندگان VPN برای شما و من چه معنایی دارد؟ سه چیز:

  1. اتصال به یک VPN برای تماشای محتوای iPlayer BBC هنوز هم کار می کند.
  2. باید از VPN استفاده کنیم که IP را جایگزین IP کند ، زیرا در iPlayer مسدود شده است. همیشه اینطور نیست. به جز PIA و HideMyAss ، همه ارائه دهندگان در لیست VPN پیشنهادی من این کار را انجام می دهند.
  3. زمانی که بی بی سی یک آدرس IP VPN را تشخیص داده و مسدود می کند و ارائه دهنده آن را تغییر می دهد ، می توانید برخی از زمانها را طی کنید. این ممکن است در هر جایی از چند روز تا چند هفته باشد. بنابراین ، چند مورد “بد” همیشه به اطراف می چرخند.

  نکته آخر کلیدی است. هنگامی که به یک VPN وصل می شوید ، ممکن است بدبخت شوید و یکی از IP های dud شناسایی شده توسط iPlayer بی بی سی به شما اختصاص داده شود و هنوز جایگزین نشود..

  برای حل این مشکل ، کافی است دوباره جدا شده و وصل شوید. ممکن است چند تلاش انجام شود ، اما IP را پیدا خواهید کرد که کار کند. اگر ارائه دهنده VPN شما دارای چندین سرور UK ، تلاش برای سرور متفاوت نیز می تواند کمک کند.

  به عنوان مثال ، در میانه راه نوشتن این پست ، تصمیم گرفتم استراحت کنم. تصمیم گرفتم iPlayer را به اندازه کافی مناسب تماشا کنم. با استفاده از ExpressVPN ، من به یکی از سرورهای لندن آنها متصل شدم.

  بدشانسی. پیام شماره یک خوانده شده: “iPlayer BBC فقط در انگلستان کار می کند.” بنابراین ، من به جای آن به یک سرور کنت جابجا شدم و خوب و ببین ، من بی بی سی مانند سال 2015 آن را پخش می کنم.

  تماشای iPlayer BBC با راه حل VPN

  حل مسئله “iPlayer BBC که با VPN کار نمی کند” باید به همین سادگی باشد. تا زمانی که از VPN استفاده می کنید که آدرس های IP مسدود شده را تشخیص داده و تعویض می کند ، قطع و وصل مجدد به شما امکان می دهد iPlayer را تماشا کنید.

  علاوه بر گرفتن یک VPN بی بی سی که جایگزین IP های آن می شود ، ایده خوبی است که بتوانید یکی از آنها را با چندین سرور UK پیدا کنید. هرچی بیشتر بهتر. شما می توانید به لیست من از بهترین VPN های انگلستان نگاهی بیندازید تا ببینید کدام ارائه دهندگان راه را هدایت می کنند.

  با استفاده از یک آدرس IP اختصاصی

  نکته دیگری که می توانید در نظر بگیرید دریافت یک آدرس IP اختصاصی VPN است. برای iPlayer بی بی سی ، آن آدرس آشکارا باید در انگلیس باشد. چندین VPN این راه حل را ارائه می دهند.

  یک IP اختصاصی هزینه کمی بیشتر دارد. به عنوان مثال ، PureVPN 1.99 دلار در ماه برای این سرویس شارژ می کند. NordVPN همچنین یک گزینه IP ایستا دارد ، اگرچه کمی بیش از 5 دلار در ماه ، کمی بیشتر از PureVPN است.

  منظور از یک آدرس اختصاصی این است که شما در حالی که برنامه نویسی iPlayer BBC را مشاهده می کنید ، دیگر شما یک IP VPN را با صدها نفر دیگر به اشتراک نمی گذارید – فقط تعداد معدودی انتخاب شده (ارائه دهنده VPN احتمالاً همان IP را برای چندین مشتری اختصاصی IP ارائه می دهد).

  اگرچه خلل و حصر نیست ، این باعث می شود بیشتر به یک خانه یا مشاغل معمولی (هتل فکر کنید) نگاه کنید. این کار بی بی سی را تشخیص می دهد که از VPN استفاده می کنید و آن را بسیار سخت تر می کند.

  iPlayer بی بی سی VPN من هنوز کار نمی کند

  ممکن است مواقعی وجود داشته باشد که مهم نیست چند IP و سرور مختلف را امتحان کنید ، iPlayer VPN BBC خود را به کار گیرند. در اینجا رایج ترین دلایل و همچنین چگونگی رفع آنها ذکر شده است.

  • حافظه نهان و کوکی ها

   این امکان وجود دارد که شما در بعضی از مواقع به وب سایت iPlayer BBC از خارج از انگلستان دسترسی پیدا کنید در حالی که به VPN وصل نشده باشید. ممکن است مرورگر شما آن اطلاعات را در حافظه پنهان خود یا به عنوان کوکی ذخیره کرده و آن را به iPlayer تغذیه کند.

   راه حل ساده است. کوکی ها و حافظه نهان مرورگر خود را پاک کنید و دوباره امتحان کنید.

  • DNS Leaks

   در دنیای VPN ها ، چیزی به نام نشت DNS وجود دارد. اگر VPN شما از یک نفر رنج می برد ، iPlayer بی بی سی با وجود داشتن یک آدرس IP در انگلستان که در حال حاضر مسدود نیست ، می دانید که خارج از انگلستان هستید. در اینجا نحوه تشخیص آن آورده شده است.

   1. به iPlayer VPN خود وصل شوید.
   2. به https://www.dnsleaktest.com/ مراجعه کنید. از آنجا که اکنون یک آدرس IP در انگلستان دارید ، این موقعیت مکانی است که باید به عنوان نشان داده شود.
   3. تست “استاندارد” یا “Extended” را اجرا کنید. یا انجام خواهد داد.
   4. اگر هر یک از IP ها در صفحه نتایج خارج از انگلیس است ، شما دارای نشت DNS هستید.

   اگر VPN شما اطلاعات DNS را نشت می کند ، اولین قدم تماس با پشتیبانی آنها است. هر ارائه دهنده باید به شما در رفع مشکل کمک کند.

   اگر به هر دلیلی نشت DNS برطرف نشود ، متأسفانه ، زمان آن رسیده است که یک BBC VPN جدید پیدا کنید. راه حل دیگری وجود ندارد. مادامی که نشتی وجود داشته باشد ، دسترسی به iPlayer را در هر زمان منع خواهید کرد.

  • iPlayer بی بی سی برنده مبارزه شد

   گاهی اوقات ، ارائه دهندگان VPN به راحتی از جنگ خود با بی بی سی دست می کشند. شاید آنها منابع نداشته باشند. شاید این فقط از نظر مالی قابل استفاده نباشد که IP های خود را عوض کنند (انجام این کار با هزینه ای همراه است).

   این قبلاً در مورد چندین VPN که برای کار با iPlayer BBC استفاده کرده اند ، که مهمترین آنها دسترسی به اینترنت خصوصی ، TunnelBear و IPVanish است..

   اگر با ارائه دهنده خود تماس بگیرید ، آنها به شما خواهند گفت كه آیا در حال حاضر iPlayer را پشتیبانی می كنند (یا حداقل باید). اگر آنها این کار را نکنند ، متاسفانه یک بار دیگر راه حل مجدد iPlayer BBC VPN متفاوت است.

  VPN iPlayer BBC کار می کند

  اگر نمی دانید که در پشت صحنه چه می گذرد ، وقتی می بینید که VPN شما مسدود شده و دیگر با iPlayer کار نمی کنید ، دلسرد شوید. این همان چیزی است که بی بی سی امیدوار است ، به اندازه کافی از ما حوله را پرتاب کنیم و حرکت کنیم.

  بله ، اوضاع کمی متفاوت از سالهای گذشته است. شما باید با انتخاب ارائه دهنده VPN کمی انتخابی تر باشید. اما اگر صحیح را انتخاب کردید و نحوه استفاده از آن را درک کردید ، تماشای iPlayer بی بی سی با VPN نیز مانند همیشه کار می کند..

  شما همچنین می توانید مانند:
  • بهترین VPN های انگلیس (این بهترین شرط بندی های شما برای کار با iPlayer BBC)
  • آیا VPN در انگلستان قانونی است
  • یک آدرس IP بریتانیا را در 5 مرحله آسان دریافت کنید
  Kim Martin Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map