نحوه تماشای تلویزیون انگلستان در خارج از کشور

نحوه تماشای تلویزیون انگلستان در خارج از کشور


همیشه در تلویزیون بریتانیا چیزی برای تماشای وجود دارد. بین بی بی سی ، ITV ، کانال 4 ، آسمان و بسیاری دیگر ، ما هرگز برای برنامه نویسی عالی ضرر نداریم. و چون هر کانال یک برنامه پخش می کند (فکر می کنید iPlayer BBC ، ITV Hub یا Sky Go) ، نگه داشتن برنامه های مورد علاقه خود بسیار ساده است.

تا زمانی که در انگلستان واقع هستید ، آسان است.

تلاش برای پخش محتوا از خارج از کشور ، و احتمالاً با یک پیغام در این سطرها شانس خواهید داشت:

iPlayer BBC فقط در انگلستان کار می کند. متأسفیم ، به دلیل مشکلات مربوط به حقوق است.

اما نگران نباشید. با وجود ظواهر, تماشای تلویزیون انگلستان در خارج از کشور آسان است. این که آیا شما در ایالات متحده مشغول به کار هستید ، در تعطیلات در قبرس یا مالت هستید و در استرالیا یا کانادا از آنگلوفیل استفاده می کنید یا زمستان خود را در اسپانیا ، پرتغال یا فرانسه می گذرانید ، باز هم می توانید با اطمینان از تلویزیون انگلیس تماشا کنید..

و البته این برای هر دو جریان مستقیم و برنامه نویسی که قبلاً نشان داده شده بود اعمال می شود.

بنابراین ، این ترفند چیست؟ بخوانید و پیدا کنید.

نحوه تماشای تلویزیون انگلستان در خارج از کشور: شروع سریع

ساده ترین راه حل بازدید از برنامه های جغرافیایی و تماشای برنامه های تلویزیونی مورد علاقه خود در انگلیس از هرجای دنیا است یک VPN خوب.

با مخفی کردن آدرس IP واقعی شما و جایگزین کردن آن با یکی از انگلستان ، یک VPN باعث می شود که به BBC ، کانال 4 یا هر سرویس دیگری نگاه کنید که گویی دستگاه شما حتی در غیر اینصورت در کشور واقع شده است..

به عبارت دیگر ، یک VPN می تواند به شما اجازه دهد محتوای هر تلویزیون را که قبلاً نشان داده شده است و در هر زمان مسطح پخش می کنید ، پخش کنید.

تنظیم بسیار آسان است. در اینجا راهنمای گام به گام سریع (بعد از همه برنامه های تلویزیونی مورد علاقه شما منتظر هیچ کس نیستند).

 1. VPN را انتخاب کنید. من در حال حاضر از CyberGhost استفاده می کنم ، اما هر ارائه دهنده ای که در این صفحه یا لیست VPN UK من قرار دارد باید خوب کار کند.
 2. در این سرویس مشترک شوید و برنامه را در دستگاه یا رایانه خود نصب کنید.
 3. وارد برنامه VPN شوید.
 4. یک سرور VPN را در انگلستان انتخاب کنید و به آن متصل شوید.
 5. به وب سایت کانال تلویزیونی که می خواهید تماشا کنید بروید. استفاده از برنامه های تلویزیونی کانال نیز کار خواهد کرد.
 6. پای خود را لگد بزنید و از نمایش لذت ببرید!

مراحل فوق برای هر سرویس پخش اینترنتی در انگلستان کار کنید, از جمله iPlayer بی بی سی ، هاب ITV ، کانال چهارم همه 4 ، آسمان برو و دیگران. آسان ، درست است?

چرا از یک VPN برای تماشای تلویزیون انگلیس در خارج از کشور استفاده می کنید?

برای بیان صریح ، به یک VPN برای تماشای تلویزیون انگلستان از خارج از کشور نیاز دارید زیرا بدون هیچ ، شما نمی توانید این کار را انجام دهید.

پخش کنندگان انگلیس همیشه حقوق بین الملل را برای هر فیلم یا سریالی که نشان می دهند ، ندارند. بنابراین ، برای راضی کردن دارندگان محتوا ، دسترسی به همه دستگاه های دارای آدرس IP خارجی را مسدود می کنند.

این بدان معناست که برای هر کسی که از نظر جسمی در خارج از انگلستان واقع شده باشد ، حتی پرداخت کنندگان مجوز هزینه تلویزیون ، این ناامیدی و فرار مکرر با خطاهایی مانند موارد زیر است.

نمی توان تلویزیون انگلیس را در ایالات متحده یا کانادا تماشا کرد

VPN ابزار کاملی است برای یافتن این نوع محدودیت های جغرافیایی. این می تواند یک سرویس جریان را با فکر کردن اینکه دستگاه شما در انگلستان حتی در خارج از کشور است نیز فریب دهد. همچنین می تواند بسیار قابل اعتمادتر از هر وب سایتی با سایه زنده تلویزیون انجام دهد – و تفاوت کیفیت تصویر می تواند مانند شب و روز باشد.

به عنوان یک جایزه خوب ، VPN ها نیز استفاده می کنند حریم خصوصی خود را افزایش دهید و امنیت هر زمان که از آنها استفاده کنید.

و هنگامی که با یک VPN تنظیم شدید ، می توانید از آن استفاده کنید برنامه نویسی جریان از هر تعداد سرویس خارج از انگلستان. برای مثال ، این یکی از بهترین راه ها برای تماشای نتفلیکس از کشورهای دیگر است.

چگونه یک VPN را انتخاب کنیم که نمایش نتایج نشان می دهد در انگلستان

در اینجا جایی است که همه چیز پیچیده تر می شود – هر چند که نه خیلی پیچیده تر. به چندین دلیل, برخی خدمات VPN کار نمی کنند تقریبا و همچنین دیگران برای انسداد محتوای جغرافیایی محدود. برای مثال iPlayer بی بی سی که استفاده از VPN را تشخیص می دهد ، برای بسیاری از ارائه دهندگان مشکل شناخته شده ای است – هرچند که یکی از مواردی که مشکلی شگفت آور نیست..

بنابراین چگونه می دانید کدام VPN می تواند به شما اجازه دهد با اطمینان از تلویزیون انگلیس خارج از انگلیس را پخش کنید؟ اینجا هستند چهار چیز بزرگ برای اینکه مواظب باشید.

 1. چندین سرور UK

  هرچه سرویس دهنده VPN بیشتری در انگلستان داشته باشد ، بهتر است.

  ارائه دهندگان محتوا به خوبی می دانند که چگونه می توان از یک VPN به راحتی استفاده کرد تا بتواند از این طریق بلوک های خود را پیدا کند. بنابراین ، آنها تمام تلاش خود را می کنند تا آدرس های IP انگلیس را که توسط VPN استفاده می کنند ، در لیست سیاه قرار دهند و با آنها رفتار کنند که ظاهرا خارجی هستند.

  هیچ راهی وجود ندارد.

  اما خدمات بهتر VPN در تعویض IP های لیست سیاه با آنهایی که کار می کنند بسیار مناسب هستند. روند نزولی این است که بسته به ارائه دهنده ، این روند ممکن است مدتی طول بکشد – در هر جایی از چند ساعت تا چند روز.

  با استفاده از VPN که دارای صدها سرور مبتنی بر انگلیس است ، می توانید تعداد زیادی آدرس IP را انتخاب کنید و هیچ مشکلی در مورد یافتن یکی از مواردی که به شما امکان می دهد تلویزیون انگلستان را در خارج از کشور مشاهده کنید وجود ندارد..

 2. سرعت عالی عالی سرور

  چه فایده ای وجود دارد که بتوانید محتوای ویدیوی انگلستان را پخش کنید وقتی همه آنچه را می بینید یک ظروف سرباز یا پیغام است – یا از آن هم بدتر ، شما هر 10 ثانیه با آزار دادن نشانگرهای بافر چرخش قطع می شوید.

  برای یک تجربه مشاهده بدون سرخوردگی – خصوصاً مهم اگر دوست دارید تلویزیون را به طور زنده تماشا کنید – VPN شما باید سریع و آسان ترین کار را انجام دهد حتی با پهنای باند ترین فعالیت ها. کلیه ارائه دهندگان در سریعترین صفحه VPN من ، مانند همه ارائه دهندگان لیست شده در زیر ، آن لایحه را دارند.

 3. ویژگی های VPN مناسب

  ویژگی ای به نام محافظت در برابر نشت ، یک VPN برای تماشای بدون مشکل است. بدون آن ، همه سرویسهای پخش کننده تلویزیون می توانند متوجه شوند که شما خارج از انگلستان هستید – حتی اگر آدرس IP شما به طور دیگری بگوید.

  یکی دیگر از ویژگیهای مفید که برخی از ارائه دهندگان مانند CyberGhost و PureVPN ارائه می دهند ، سرورهایی هستند که به جریانهای خاص تلویزیون اختصاص داده شده اند. به عنوان مثال ، هر دو یک سرور ویژه iPlayer بی بی سی دارند که در تجربه من یکی از مطمئن ترین راه های دسترسی به سرویس از خارج از کشور است.

 4. پشتیبانی عالی مشتری

  این ممکن است واضح باشد ، اما خدمات عالی مشتری برای هر ارائه دهنده VPN ضروری است. نرم افزار نرم افزاری است و ممکن است مشکلات در هر زمان بروز کند. داشتن گزینه چت زنده می تواند بسیار مفید باشد.

  علاوه بر حل هرگونه مشکل فنی ، پشتیبانی خوب همچنین می تواند شما را به سمت سروری هدایت کند که با کانال های مورد علاقه انگلستان شما در صورت بروز مشکلات در ارتباط با شما همکاری کند.

بله ، پیدا کردن یک VPN خوب برای تماشای تلویزیون انگلستان در خارج از کشور ممکن است کمی کار کند. این یک شر ضروری است که بعداً ناامید نشوید. و صادقانه بگویم ، این احتمالاً آسان تر از آن است که به نظر برسد – به خصوص وقتی می توانید از گزینه های برتر من (در زیر ذکر شده) به عنوان نقطه شروع استفاده کنید.

بهترین VPN ها برای تماشای تلویزیون انگلستان در خارج از کشور

در زیر لیستی از بهترین VPN ها برای تماشای تلویزیون انگلیس در خارج از انگلیس وجود دارد. از BBC و ITV گرفته تا کانال چهار و حتی Netflix UK ، این ارائه دهندگان به شما این امکان را می دهند تا فارغ از کجای دنیا ، در برنامه های تلویزیونی مورد علاقه خود بمانید..

1. CyberGhost

آرم CyberGhost

CyberGhost انتخاب فعلی من به عنوان بهترین VPN برای دسترسی به تلویزیون انگلستان در خارج از کشور است. با وجود 480 سرور انگلیسی در سه مکان مختلف ، هرگز انتخاب خود را از دست نخواهید داد. VPN با هر کانال اصلی به خوبی کار می کند و حتی سرورهایی را ارائه می دهد که صریحاً به پخش iPlayer BBC و Netflix UK اختصاص داده شده اند.

عملکرد نگرانی با نتایج تست سرعت عالی در انگلستان و در واقع ، تقریباً در هر جای دیگر جهان نیست.

و صحبت از بقیه جهان ، شبکه سرور CyberGhost در کل 90 کشور را شامل می شود. این بدان معناست که اگر بخواهید محتوای دیگری را به غیر از انگلستان منتقل کنید ، می توانید تقریباً به هر نقطه وصل شوید.

CyberGhost دارای طولانی ترین ضمانت برگشت پول از کلیه ارائه دهندگان VPN است – شما 45 روز کامل برای دریافت خدمات کاملاً بدون ریسک دریافت می کنید. و با تبلیغات فعلی آنها ، این یک سرویس بسیار مقرون به صرفه نیز هست.

طرفداران
 • صفر ورود به سیستم برای حداکثر حریم خصوصی
 • توزیع عالی سرور با بیش از 7100 سرور در 90 کشور
 • سرعت اتصال بسیار سریع است
 • با Netflix و iPlayer BBC کار می کند
 • اجازه می دهد تا torrenting P2P
 • تضمین برگشت پول طولانی 45 روزه
منفی
 • شرکت والدین با اعتبار مشکوک
 • راه اندازی دستی OpenVPN دستی
 • از چین کار نمی کند

2. NordVPN

آرم NordVPN

با 610 سرور در انگلستان و بیش از 5600 در 80 مکان در سراسر جهان ، NordVPN یکی دیگر از گزینه های عالی برای همه نیازهای پخش کننده تلویزیون شما است. آنها به دلیل داشتن توانایی غیرقانونی در انسداد محتویات محدود شده جغرافیایی ، چه در انگلستان و چه پس از آن ، مشهور هستند.

عملکرد سرور از سطح بالایی برخوردار است ، بنابراین تماشای تلویزیون آنلاین حتی با بالاترین تنظیمات کیفیت فیلم نیز مشکلی ندارد.

مشتری NordVPN تمیز و بسیار ساده برای استفاده است. این برنامه از Windows PC و تبلت ها ، macOS ، iOS (iPhone و iPad) ، Android (تلفن و تبلت) ، Android TV و Linux پشتیبانی می کند. برنامه های افزودنی مرورگر وب Chrome و Firefox نیز در دسترس هستند.

هرچند که این شرايط غافل شده است که شما به آنها نياز نخواهید داشت ، پشتیبانی چت دوستانه 24/7 در دسترس است. و با هیچ سؤالی از NordVPN که 30 روز ضمانت بازگشت پول داده نشده است ، شما زمان کافی برای تست درایو خدماتی دارید که به طور مداوم به عنوان یکی از بهترین VPN های موجود در بازار بررسی می کند.

طرفداران
 • حریم خصوصی عالی با ورود به سیستم صفر
 • شبکه سرور بزرگ (و همیشه در حال رشد)
 • عملکرد اتصال خوب
 • سرورهای تخصصی (از جمله VPN مضاعف ، خراب و Tor بالای VPN)
 • تمیز ، آسان برای استفاده مشتری
 • با Netflix و سایر سرویسهای پخش جریان کار می کند
 • Torrenting و P2P را مجاز می کند
 • آدرس IP اختصاصی را ارائه می دهد
منفی
 • هیچ ویژگی تونل سازی تقسیم نشده است
 • کمی در مورد برنامه های کوتاه مدت ارزشمند است

3. گشت و گذار

آرم Surfshark

Surfshark یکی دیگر از خدمات VPN که ارزش تماشای تلویزیون انگلستان در خارج از کشور را دارد ، در نظر گرفته شده است. به عبارت ساده تر ، آنها محتوای جریانی را از BBC ، ITV ، Channel Four و Netflix UK ایجاد می کنند. حتی رفتن Sky Go به سختی کار می کند.

شبکه Surfshark از بیش از 1040 سرور در 63 کشور جهان تشکیل شده است و شامل چندین مکان در انگلستان است. همانطور که انتظار می رود ، عملکرد عالی است.

از نظر محافظت در برابر نشت و سوئیچ kill به یک اتصال VPN مضاعف و حالت استتار ، Surfshark دارای ویژگی های امنیتی و امنیتی است. آنها همچنین یک تأمین کننده تأیید صحت عدم ورود به سیستم هستند که مستقر در جزایر ویرجین بریتانیا با دوستانه حریم خصوصی است.

Surfshark پشتیبانی چت 24/7 را ارائه می دهد و تمام برنامه ها با ضمانت 30 روزه ارائه می شوند.

هرچند که واقعاً این ارائه دهنده می درخشد ، دارای ارزش است. کمترین هزینه برای ورود به این لیست ، هیچ VPN ردیف دیگر به اندازه Surfshark برای این تعداد بسیار اندک ارائه نمی دهد.

طرفداران
 • حریم خصوصی و امنیت عالی بدون ورود به سیستم
 • عملکرد عالی سرور
 • نتفلیکس ، بی بی سی و بسیاری دیگر را مسدود می کنید
 • آسان برای استفاده مشتری
 • اتصالات همزمان نامحدود
 • پشتیبانی تورنت
 • ارزان
منفی
 • سرعت متناقض در چند مکان
 • پشتیبانی مشتری نسبتاً کند است

4. PureVPN

آرم PureVPN

ادعای شهرت PureVPN لیست سرورهای قوی آنها در 2070 است که شامل 131 کشور عظیم است. از میان این سرورها ، 168 نفر در انگلیس هستند و در چهار مکان پخش می شوند.

PureVPN ، که همیشه خود را به عنوان یک انتخاب برتر برای پخش در بازار ، در واقع ناامید نمی کند. سرعت سرورهای آنها به بهترین شکل در کلاس است و ده ها سرور پیکربندی شده برای کار با کانال های منتخب (از جمله BBC ، ITV و کانال پنج) به این معنی هستند که شما می توانید در هر مکانی که می خواهید از هر کجا تماشا کنید..

مشتری بیش از 50 سیستم عامل و دستگاه های مختلف را پشتیبانی می کند و با امکانات پیشرفته فراوانی بسته بندی می شود. جابجایی وسایل و وسایل خوب مانند محافظت در برابر نشت ، تونل زدایی اسپلیت و سوئیچ کشتن اینترنت همه این لیست را ایجاد می کند.

اگر به فکر دریافت اشتراکی هستید (که به هر حال ضمانت بازپرداخت 31 روزه دارد) ، از هر تخفیف فعلی PureVPN استفاده کنید – قیمت کامل را پرداخت نکنید.

طرفداران
 • سرعت بسیار عالی
 • شبکه سرور عظیم (131 کشور)
 • Netflix ، iPlayer و بیش از 70 سرویس پخش دیگر را مسدود می کنید
 • سازگار با بیش از 50 دستگاه و سیستم عامل
 • ارائه دهنده VPN ورود به سیستم صفر به طور مستقل تأیید شده است
 • گزینه اختصاصی IP
 • ارزش عالی
منفی
 • برنامه ها می توانند کمی بیشتر لهستانی استفاده کنند
 • برخی از مشکلات اتصال متناوب

5. ExpressVPN

آرم ExpressVPN

ExpressVPN محتمل ترین شرکت ارائه دهنده VPN در صنعت ، همه موارد را از جمله دسترسی به محتوای آنلاین انگلستان از خارج از کشور ارائه می دهد.

با بیش از صد سرور پر سرعت در چهار مکان در انگلستان ، انتظار داشته باشید که یک تجربه جریان عالی حتی با کیفیت فیلم در تمام طول راه داشته باشید.

مشتری ExpressVPN به خوبی پخته و بالغ است. شروع کار با VPN بسیار ساده است. با این وجود ، هنوز هم ویژگی های پیشرفته زیادی برای کاربران قدرت در بین ما وجود دارد.

پشتیبانی مشتری به طور گسترده به عنوان بهترین در صنعت در نظر گرفته می شود. اگر مشکلی برای پخش محتوای مورد علاقه خود ایجاد کنید ، آنها مرتب مرتب نمی شوند.

متاسفانه ExpressVPN یکی از ارائه دهندگان گران قیمت در اطراف است. به گفته این ، آنچه می گیرید با کیفیت ناب است. و معمولاً تخفیفی وجود دارد که می توانید از یک سؤال صفر که 31 روز ضمانت برگشت پول برای شما استفاده می شود ، استفاده کنید.

طرفداران
 • مشتری دارای ویژگی های غنی و شهودی است
 • فناوری پشتیبان قوی
 • تعداد زیادی سرور و مکان سرور
 • سرعت اتصال سریع و مداوم
 • با Netflix ایالات متحده همکاری می کند
 • پشتیبانی از سطح برتر مشتری
منفی
 • برخی از ورود به سیستم
 • ارزانترین نیست

کدام یک از خدمات تلویزیون انگلیس را می توان در خارج از کشور تماشا کردم?

هنگامی که از VPN استفاده می کنید ، باید قادر به رفع انسداد هر یک از کانال های تلویزیونی زیر انگلیس و پخش مستقیم تلویزیون ، تماشای برنامه های در صورت تقاضا یا بارگیری نمایش برای مشاهده بعدی باشید (با فرض اینکه این قابلیت وجود دارد).

 • iPlayer بی بی سی (از جمله BBC One ، BBC ، Two، BBC Three، BBC Four و همچنین کلیه کانالهای تخصصی)
 • ITV Hub (پخش کننده ITV a.k.a.)
 • کانال 4 همه 4 (a.k.a. 4oD)
 • کانال 5 My5
 • Sky Go و Sky Sports
 • BT Sport
 • حالا تلویزیون
 • آمازون Prime Video UK
 • Netflix UK

آیا می توانم تلویزیون انگلیس را با VPN رایگان تماشا کنم?

از لحاظ تئوریکی ، بله, یک VPN رایگان می تواند تلویزیون انگلیس را در خارج از کشور مسدود کند. در عمل, با این حال ، تقریباً همیشه با آنها ملاقات خواهید کرد ناامیدی.

همانطور که قبلاً نیز گفته شد ، سرویس های جریان انگلیس همه چیز راجع به VPN می دانند و تمام تلاش خود را برای جلوگیری از استفاده از آنها انجام می دهند. آنها این کار را با لیست سیاه کردن آدرسهای IP سرور انجام می دهند ، که VPN سپس آنها را جایگزین می کند و دور و دور می شویم.

جایگزینی IP ها ارزان نیست و هزینه ای دارد که ارائه دهندگان رایگان غالباً ندارند. با استفاده از VPN بدون اشتراک ، یکبار IP کار خود را متوقف می کند ، این معمولاً است.

به عبارت دیگر ، شما ممکن است برای یافتن سروری که هر چیزی را مسدود می کند ، تحت فشار قرار بگیرید.

اگر سرور کار پیدا کنید – که مطمئناً ممکن است – ارائه دهندگان رایگان معمولاً محدودیت های سرعت و کلاه های داده را تحمیل می کنند. نتیجه فیلم کیفیت زیر ویدئویی ، بافر مکرر و نمایشهای ناتمام است که هنگام مشاهده یک مورد از پهنای باند خود را در نیمه راه می سوزانید.

این حتی به روش هایی که اغلب VPN رایگان طراحی می کنند ، اشاره نمی کند – هر چیزی از تزریق تبلیغات تا جمع آوری و فروش داده های شما بازی عادلانه است. و آیا می دانید که از بسیاری از برنامه های رایگان VPN در فروشگاه Google Play ، یک بدافزار 38 درصد حاوی بدافزار است?

تمام آنچه که می گویم ، اگر می خواهید تلویزیون انگلستان را در خارج از کشور با کمترین ناامیدی تماشا کنید ، VPN های رایگان جواب نمی دهند.

افکار نهایی: تلویزیون انگلستان را از هرجایی تماشا کنید

مطمئناً منطقی است که چرا iPlayer BBC و ITV Hub geoblocks را به جای خود قرار دهند. با این وجود ، وقتی سعی می کنید تلویزیون انگلستان را در خارج از کشور تماشا کنید ، ناامیدکننده نیست.

یک VPN خوب یک راه حل آسان و قابل اعتماد است به مشکل ، مسئله ای که بسیاری از ما سالها به آن اعتماد کرده ایم و به این کار ادامه خواهیم داد. و اکنون که شما هم به تماشای مخفی ، خوشحال هستید!

شما همچنین می توانید مانند:
 • اگر iPlayer BBC VPN شما کار نمی کند چه کاری انجام دهید
 • یک آدرس IP بریتانیا را در 5 مرحله آسان دریافت کنید
 • آیا VPN در انگلستان قانونی است
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me