VPN Kill Switch چیست؟

VPN در سراسر جهان به طور فزاینده ای مورد توجه کاربران اینترنت قرار می گیرد. و تعجب آور نیست همه ما سعی در یافتن راه هایی برای محافظت از حریم خصوصی و امنیت خود در محیطی داریم که انجام بعضی اوقات این کار را بسیار سخت می کند.


با ارائه یک اتصال کاملاً رمزگذاری شده و خصوصی به اینترنت ، یک VPN ایمنی و ناشناسی بودن مورد نظرمان را به ما می دهد. با این حال ، این محافظت فقط به اندازه ضعیف ترین پیوند قدرت دارد. یک سوئیچ VPN kill وجود دارد تا اطمینان حاصل شود که در صورت خراب شدن این لینک ، ما محافظت می شویم.

چرا Kill Switch لازم است؟

هیچ سرویس ای در اینترنت هرگز 100٪ قابل اطمینان نخواهد بود. این شامل VPN است.

اتصالات VPN مستعد نقص عملکرد ناشی از چندین عامل خارج از کنترل شما هستند. این نقص ها شامل ارسال بخشی از ترافیک از طریق اتصال نا امن به قطع کامل بدون قطع اخطار (با رایج ترین موارد).

هنگام بروز نقص ، دستگاهی که از VPN استفاده می کند ، به طور معمول به استفاده از اتصال پیش فرض اینترنت خود باز می گردد. این به طور خودکار اتفاق می افتد. از همه بدتر این که معمولاً بدون اطلاع شما نیز اتفاق می افتد.

این اتصال پیش فرض از انواع استاندارد ، بدون رمزگذاری (و بنابراین خصوصی نیست) است. بنابراین دقیقاً مانند آن ، داده های شما یک بار دیگر در معرض انواع خطرات احتمالی قرار می گیرند.

البته ارائه دهندگان VPN درک می کنند که این یک مشکل بزرگ است و بیشتر آنها راه حل درست در نرم افزار خود دارند. این راه حل سوئیچ kill نامیده می شود. این کار اینست که بطور خودکار تمام ترافیک اینترنت را بلافاصله که VPN در صورت بروز هرگونه مشکلی مسدود شود ، مسدود شود.

VPN Kill Switch چیست؟

به عبارت ساده ، یک سوئیچ kill VPN یک ویژگی نرم افزاری است که پیوسته اتصال VPN را کنترل می کند. بی سر و صدا در پس زمینه اجرا می شود ، و به دنبال نشانه های مشکل است.

بیشتر خدمات VPN شامل یکی از آنها به عنوان بخشی از برنامه مشتری است.

هنگامی که مشکلی را تشخیص می دهد ، سوئیچ kill باعث می شود و دسترسی همه ترافیک دستگاه شما به اینترنت متوقف شود. این به طور موثر اتصال شما را از بین می برد.

آیا تابحال از یک VPN استفاده کرده اید که بارگیری های شما متوقف شده است و هیچ کاری مؤثر نیست؟ به احتمال زیاد شاهد اقدام یک اقدام جادوگر بوده اید. بله ، می تواند آزار دهنده باشد. اما از انجام این کار و محافظت از شما متنفر نشوید.

سوئیچ kill برای اینترنت

هنگامی که اینترنت شما غیرفعال است ، آن را خاموش می کنید تا اینکه VPN یک بار دیگر شروع به کار کند. این ممکن است بعضی اوقات بعد از چند ثانیه به طور خودکار اتفاق بیفتد (شبکه ها موجودات ریز و درشت هستند). در موارد دیگر ، ممکن است نیاز به اتصال مجدد دستی داشته باشید.

پس از برقراری اتصال VPN ، سوئیچ kill به حالت نظارت پیش فرض خود باز می گردد.

البته شما همچنین می توانید با خاموش کردن برنامه VPN خود اینترنت خود را به اینترنت برگردانید. فقط به یاد داشته باشید ، دیگر محافظت نمی شوید.

چگونه کار می کند

سوئیچ های VPN kill می توانند از انواع روشهای نظارت و تشخیص برای تعیین سلامت یک اتصال استفاده کنند.

یکی از متداول ترین روش ها استفاده از آدرس های IP است. این عملکرد مشابه با سایتی مانند https://ipleak.net/ انجام می دهد.

سوئیچ kill internet اطمینان می دهد که فقط IP مرتبط با سرور VPN در جهان خارج قابل مشاهده است. لحظه ای که دیگر اینگونه نیست ، این پلاگین را می کشد.

یکی دیگر از اجرای محبوب این نرم افزار به داشتن ارتباط پیوسته با یک IP غیر عمومی متکی است ، که فقط با استفاده از VPN قابل دستیابی است. اگر این اتصال از بین نرود ، killswitch فعال می شود.

در هر صورت ، نتیجه خالص یکسان است. به محض بروز مشکل ، انتظار قطع سریع دستگاه خود از اینترنت را دارید.

چرا از سوییچ های VPN Kill استفاده می کنیم

همانطور که قبلاً ذکر شد ، بسیاری از ما برای محافظت از امنیت و حفظ حریم شخصی هنگام استفاده از اینترنت به VPN تکیه می کنیم. اگر VPN شکست بخورد ، ما دیگر محافظت نمی شویم.

بیشتر اوقات که ممکن است نتیجه کمی داشته باشد. با این حال ، گاهی اوقات این واقعیت خیلی دور است.

به عنوان مثال ، روزنامه نگاران و فعالانی که از VPN استفاده می کنند را برای جلوگیری از ردیابی رژیم های اقتدارگرا در نظر بگیرید. آنها نمی توانند داده های خود را حتی برای یک لحظه محافظت کنند.

کاربران نرم افزار انتقال فایل همتا به همسالان نیز باید توجه ویژه ای داشته باشند. بسیاری از VPN ها برای مخفی کردن آدرس IP واقعی خود استفاده می کنند. اگر اتصال VPN افت پیدا کند ، IP ارائه شده توسط ISP آنها ساده است. آنها برای هر ترولی حق چاپ که ممکن است نظارت بر ارتباط آنها باشد ، به اهداف آسان تبدیل می شوند.

مهم نیست که چه دلایلی برای استفاده از VPN وجود دارد ، یک سوئیچ kill کمک می کند تا اطمینان حاصل کنیم که از مزایای امنیتی و حریم خصوصی که همیشه انتظار داریم.

کدام VPN دارای Kill Switch است

این روزها ، بسیاری از ارائه دهندگان شامل سوئیچ kill internet به عنوان بخشی از خدمات خود هستند. این بدان معنا نیست که همیشه افراد واضح است که چه کاری انجام می دهند.

بخشی از دلیل این امر اینست که VPN ها معمولاً نامهای دلخواه خود را برای این ویژگی به کار می برند. هیچ استانداردسازی واقعی وجود ندارد.

هنگامی که به دنبال یک سرویس VPN هستید ، معمولاً می توان فهمید که کدام یک سوییچ kill را با اسکن ساده در صفحه اصلی وب سایت خود ارائه می دهند. این چیزی است که به طور معمول درخواست می شود که اگر در دسترس باشد ، می توانید شرط بندی کنید که آنها آن را تبلیغ می کنند.

اگر صفحه اصلی چیزی نگفته است ، ویژگی ها یا بخش سؤالات متداول سایت را بررسی کنید. اگر هنوز مطمئن نیستید یا ابهام وجود دارد ، با پشتیبانی مشتری ارائه دهنده صحبت کنید تا یک جواب مستقیم دریافت کنید.

از محبوب ترین ارائه دهندگان VPN ، در اینجا سه ​​مورد وجود دارد که من می دانم که عملکرد سوئیچ kill را با اطمینان ارائه می دهم. در صورت کاربرد ، من همچنین تصویری از مکان یافتن این تنظیم را درج کرده ام.

NordVPN

آرم NordVPN

افراد زیادی NordVPN را یکی از برترین خدمات ، اگر نه برتر ، در بازار می دانند. و با دیدن چگونگی استفاده از آنها به صورت روزانه ، کاملاً موافقم.

از یک مشتری تمیز و بصری گرفته تا بسیاری از ویژگی های پیشرفته فن آوری (از جمله ، البته یک killswitch) ، این یک VPN است که به نظر می رسد همه کارها را به درستی انجام می دهد.

سوئیچ kill NordVPN به دو طعم می رسد. گزینه اول گزینه کلاسیک است. در صورت مشاهده افت VPN ، دسترسی به اینترنت کاملاً مسدود می شود.

گزینه دوم به شما امکان می دهد اگر اتصال VPN با مشکل روبرو شود برنامه های دقیقی را که می خواهید خاموش کنید مشخص کنید. بنابراین ، به عنوان مثال ، می توانید مشتری BitTorrent خود را کشته باشید اما همچنان از یک تجربه بی وقفه در مرورگر خود لذت ببرید (با فرض اینکه ، شما اهمیتی نمی دهید که مرور وب شما دیگر خصوصی باشد).

جلو و مرکز در منوی تنظیمات NordVPN ، ضامن سوئیچ kill بسیار ساده است.

موقعیت سوییچ کشتن اینترنت در برنامه مشتری NordVPN

NordVPN خارج از پاناما است (جایی که سانسور یا نظارت آنلاین در واژگان کسی نیست) و ورود به سیستم را کاملا صفر انجام می دهد. بنابراین ، از حریم خصوصی کامل اطمینان حاصل می شود.

آنها همچنین تعداد سرورهای چشمگیر و همیشه در حال رشد را در 58 کشور جهان اجرا می کنند. این سرورها می توانند هر نوع مجازاتی را که شما نیز بر روی آنها می اندازید انجام دهند (همانطور که در تست های سرعت NordVPN من مشهود است).

پایین ، شهرت Nord به عنوان ارائه دهنده برتر VPN کاملاً شایسته است.

طرفداران
 • حریم خصوصی عالی با ورود به سیستم صفر
 • شبکه سرور بزرگ (و همیشه در حال رشد)
 • عملکرد اتصال خوب
 • سرورهای تخصصی (از جمله VPN مضاعف ، خراب و Tor بالای VPN)
 • تمیز ، آسان برای استفاده مشتری
 • با Netflix و سایر سرویسهای پخش جریان کار می کند
 • Torrenting و P2P را مجاز می کند
 • آدرس IP اختصاصی را ارائه می دهد
منفی
 • هیچ ویژگی تونل سازی تقسیم نشده است
 • کمی در مورد برنامه های کوتاه مدت ارزشمند است

PureVPN

آرم PureVPN

یکی از کارهای من ، ساده برای استفاده مشتری PureVPN است که با بسیاری از فناوری های پیشرفته بسته بندی شده است. علاوه بر سوئیچ kill ، آنتی ویروس سطح سرور را نیز شامل می شود.

علاوه بر خاموش کردن اینترنت ، PureVPN چند تنظیم اضافی به شما می دهد که با استفاده از آن می توانید سوئیچ kill را ببندید. بعد از افت ارتباط ، می توانید مشتری را امتحان کنید که بجای اینکه با دست انجام دهید ، به طور خودکار به VPN وصل شوید. فهمیدم که این ویژگی را خیلی وقتها روشن می کنم. هرچه بچه داری کمتری داشته باشم ، بهتر است.

گزینه دیگری به شما امکان می دهد تا ماشه سوئیچ kill حتی اگر به صورت دستی از VPN جدا شوید. این نیز می تواند بسیار مفید باشد. در اصل شما را از خاموش کردن تصادفی VPN در حالی که هنوز هم کاری مهم انجام می دهد جلوگیری می کند.

می توانید به راحتی تمام تنظیمات فوق را در مشتری PureVPN جابجا کنید.

محل سوییچ کشتن اینترنت در برنامه مشتری PureVPN

زیرساخت هوشمند ، PureVPN دارای سرور در 131 کشور در سراسر جهان است. این باعث می شود آنها بهترین ها برای تنوع جغرافیایی بهترین باشند. عملکرد این سرورها نیز به لطف یک چرخه ارتقاء اخیر در همان جا درست است. بنابراین ، خواه دوست دارید فیلم های 4K را پخش کنید یا بارگیری سنگین باشد ، بسیار خوب هستید.

PureVPN یکی از قدیمی ترین و محبوب ترین VPN در اطراف است. آنها همه جبهه ها را تحویل می دهند و ارائه دهنده ای هستند که نمی توانید با آن اشتباه بگیرید.

طرفداران
 • سرعت بسیار عالی
 • شبکه سرور عظیم (131 کشور)
 • Netflix ، iPlayer و بیش از 70 سرویس پخش دیگر را مسدود می کنید
 • سازگار با بیش از 50 دستگاه و سیستم عامل
 • ارائه دهنده VPN ورود به سیستم صفر به طور مستقل تأیید شده است
 • گزینه اختصاصی IP
 • ارزش عالی
منفی
 • برنامه ها می توانند کمی بیشتر لهستانی استفاده کنند
 • برخی از مشکلات اتصال متناوب

CyberGhost

آرم CyberGhost

وقتی صحبت از حریم خصوصی است ، سرویسهای معدودی دیگر کارهای بهتر از CyberGhost را انجام می دهند. آنها دارای رمزگذاری قوی ، سیاستی بدون ورود به سیستم هستند و خارج از کشور دوستدار حفظ حریم خصوصی فعالیت می کنند. فقط این حس را می یابد که یک سوئیچ kill به عنوان یک مورد فقط در مورد همه ویژگی های بزرگ ناشناس بودن موجود است.

سوئیچ kill موجود در نرم افزار CyberGhost همیشه روشن است (از این رو هیچ تصویری از کجا نمی توانید پیدا کنید). برای اکثریت قریب به اتفاق کاربران ، این یک چیز خوب است. این ویژگی کار می کند ، و به خوبی کار می کند.

اگر ، با این حال ، شما بیشتر از کاربر قدرت VPN هستید ، ممکن است شرایطی رخ دهد که دوست دارید آن را خاموش کنید. در این حالت باید به یکی از ارائه دهندگان دیگر مراجعه کنید.

CyberGhost در تمام جبهه های دیگر نیز ارائه می دهد. آنها سرورهای زیادی برای شما دارند تا بتوانید از گسترش در سراسر جهان انتخاب کنید. این VPN همچنین سرعت بارگیری عالی دارد و همراه با پشتیبانی مشتری است که بسیاری دیگر باید به عنوان نمونه ای از انجام درست کارها به دنبال آن باشند.

طرفداران
 • صفر ورود به سیستم برای حداکثر حریم خصوصی
 • توزیع عالی سرور با بیش از 7100 سرور در 90 کشور
 • سرعت اتصال بسیار سریع است
 • با Netflix و iPlayer BBC کار می کند
 • اجازه می دهد تا torrenting P2P
 • تضمین برگشت پول طولانی 45 روزه
منفی
 • شرکت والدین با اعتبار مشکوک
 • راه اندازی دستی OpenVPN دستی
 • از چین کار نمی کند

لطفاً توجه داشته باشید که لیست کوتاه بالا ، به هیچ وجه منحصر به فرد نیست. آنها فقط ارائه دهندگان مورد علاقه شخصی من هستند که این عملکرد را پیاده سازی می کنند. بسیاری از VPN های دیگر نیز انجام می دهند. به عنوان مثال ، ExpressVPN دارای سوئیچ kill نیز هست. دسترسی خصوصی به اینترنت و VyprVPN را نیز انجام دهید.

فعال کردن نظارت بر اتصال

پس از ورود به سیستم VPN با سوئیچ kill internet ، مرحله بعدی اطمینان از فعال بودن این ویژگی است. نحوه انجام آن بسته به نرم افزار ارائه دهنده VPN شما متفاوت خواهد بود.

در اکثر موارد ، فعال یا غیرفعال کردن killswitch به سادگی در فهرست تنظیمات نرم افزار VPN در دسترس خواهد بود. هر ارائه دهنده ای که ارزش نمک خود را دارد دستورالعمل های خاصی در مورد چگونگی پیدا کردن آن خواهد داشت.

همچنین یافتن تنظیمات قبل از استفاده از VPN برای اولین بار مهم است. همه ارائه دهندگان این ویژگی را به طور پیش فرض فعال نمی کنند.

نحوه آزمایش سوئیچ VPN Kill

در شرایط عادی ، آزمایش سوئیچ خاموش اینترنت دشوار است. واقعاً بهترین راه استفاده از VPN و انتظار برای وقفه است. گفته می شود ، چند روش ساده وجود دارد که با استفاده از آن می توانید ویژگی را وادار به تحریک کنید.

هر دو روش شامل پخش فیلم است.

به VPN وصل شوید و به Netflix ، YouTube یا هر سرویس مهم دیگر جریان مورد علاقه خود بروید. پس از آنجا ، یک فیلم را با بالاترین کیفیت در دسترس پخش کنید.

بعد ، لحظه لحظه اتصال Wi-Fi یا سیم خود را قطع کنید. از آنجا که سرعت ذات است ، دومی انتخاب بهتری است.

وقفه مختصر باید باعث شود VPN از هم جدا شود و اقدام به اتصال مجدد خود کند. وقتی قطع شود ، ویدیویی که پخش می کنید باید مکث کند یا سعی کنید بافر کنید. تا زمانی که متوجه شوید VPN دوباره وصل شده است ، بهبودی نمی یابد.

از طرف دیگر ، برخی از ارائه دهندگان VPN اجازه می دهند تا سوئیچ kill خود را در یک حالت در هر برنامه کار کنند. به عبارت دیگر ، وقتی این ویژگی شروع می شود ، برنامه هایی را که از اینترنت استفاده می کنند به جای اینکه سیستم اتصال شما را مسدود کند ، می بندد.

در این حالت ، پس از تکرار دستورالعمل های ویدئویی در بالا ، مرورگر وب شما برای پخش جابجایی باید لحظه ای که اتصال VPN افت می کند بسته شود. اگر این کار را انجام دهد ، killswitch شما در حال کار است. اگر اینگونه نباشد ، چیزی کاملاً درست نیست.

علل اصلی قطع VPN

اگرچه سوئیچ kill به حفظ حریم خصوصی شما در صورت بروز مشکل VPN کمک می کند ، اما بهترین کار برای حداقل کردن نیاز به روشن شدن آن در وهله اول است..

وقتی می فهمید که چه چیزی باعث بیرون آمدن VPN می شود ، می توانید تا آنجا که ممکن است این عوامل را کاهش دهید. سه علت عمده قطع VPN به شرح زیر است.

شرایط شبکه

در بیشتر مواقع ، مشکلات پایداری VPN به مواردی که تحت تأثیر اینترنت متصل هستند ، برمی گردد. مواردی مانند مقاومت سیگنال Wi-Fi ضعیف منجر به افت بسته های داده می شود که در نهایت منجر به قطع VPN می شوند.

راه حل ساده است. یا به منبع Wi-Fi نزدیک شوید یا به اتصال سیمی تغییر دهید.

فراتر از شبکه محلی شما ، احتقان و از بین رفتن بسته در مسیر اینترنت بین خانه و سرور VPN نیز می تواند مشکلاتی ایجاد کند. متأسفانه این نوع مسائل کاملاً خارج از کنترل شما است.

در این مورد دوم ، تنها گزینه شما این است که سعی کنید مسیر خود را تغییر دهید. می توانید با اتصال به یک سرور VPN متفاوت این کار را انجام دهید.

تنظیمات رمزگذاری

بیشتر ارائه دهندگان VPN سطوح مختلف رمزگذاری را برای شما انتخاب می کنند. هرچه رمزگذاری بالاتر و ایمن تر باشد ، قدرت پردازش بیشتری نیز نیاز دارد.

اتصالات VPN به دلیل کمبود قدرت پردازشی لازم برای رسیدگی به رمزگذاری ممکن است ناپایدار شود. سرور یا دستگاه شما (یا هر دو) ممکن است در برخورد با سربار مورد نیاز برای سطوح بالاتر مشکل داشته باشند.

اگر به این موضوع شک دارید ، رمزگذاری را به پایین تنظیم کنید (که همچنان برای استفاده روزمره خوب نخواهد بود). اگر قطره VPN متوقف شود ، مقصر خود را پیدا کردید.

انتخاب پروتکل VPN

اغلب ، ارائه دهندگان VPN همچنین به شما امکان می دهند بین پروتکل اتصال UDP یا TCP جابجا شوید (خصوصاً با OpenVPN). برای اهداف ما ، تنها چیزی که باید در مورد این دو تنظیم بدانید این است که اتصالات TCP نسبت به اتصالات UDP پایدار تر هستند.

بنابراین ، صرفاً تغییر از UDP (که تمایل به پیش فرض دارد) به TCP ممکن است قطره های VPN شما را برطرف کند. البته توجه داشته باشید که اتصالات TCP کمی کندتر هستند (به همین دلیل UDP به طور معمول پیش فرض است).

تنظیمات روتر ، فایروال و آنتی ویروس

در بعضی موارد ، تنظیمات روتر ، فایروال ها و نرم افزار آنتی ویروس ممکن است در اتصال VPN اختلال ایجاد کند و باعث پوسته شدن آن شود.

ساده ترین راه برای بررسی این مورد ، غیرفعال کردن کلیه برنامه های دیواری و آنتی ویروس های شما به طور موقت است. اگر پایداری VPN بهبود یابد ، دوباره آنها را فعال کنید یک به یک.

با استفاده از فرایند حذف ، باید بتوانید دریابید که مشکل کجاست.

یک ارائه دهنده VPN همچنین ممکن است بتواند به شما بگوید که کدام تنظیمات خاص را بررسی کنید. دریغ نکنید با پشتیبانی تماس بگیرید و از آنها درخواست کمک کنید.

راه های دیگر محافظت در برابر قطره های VPN

چه اتفاقی می افتد در شرایطی که فکر می کنید داشتن سوئیچ VPN kill یک ایده عالی است (این است) اما ارائه دهنده VPN که سالها با خوشحالی از آن استفاده کرده اید ، چنین چیزی را ندارد؟ چندین برنامه شخص ثالث وجود دارد که می توانند کمک کنند.

VPNetMon

VPNetMon یک راه حل رایگان است که امکان نظارت بر آدرس IP را فراهم می کند و در کنار آن قابلیت خاموش کردن اینترنت را نیز فراهم می کند.

تصویر از ابزار نظارت بر VPNetMon

برای استفاده از آن ، با مشخص کردن آدرس IP اختصاص داده شده به دستگاه خود پس از اتصال به VPN شروع می کنید. می توانید به وب سایتی مانند http://www.whatsmyip.org/ بروید تا بدانید که چیست.

با IP مشخص شده ، تمام نرم افزارهای متصل به اینترنت (مانند مرورگر یا مشتری P2P) را از طریق رابط VPNetMon باز کنید.

اگر در هر نقطه اتصال VPN کاهش یابد ، VPNetMon تغییر آدرس IP را تشخیص می دهد. این گزینه سوئیچ kill را آغاز می کند و تمام نرم افزاری را که قبلاً باز کرده اید از طریق رابط کاربری آن خارج خواهد شد.

مشاهده گر VPN

در نسخه های رایگان و پولی موجود ، VPN Watcher به همان روش VPNNetMon کار می کند.

تصویر ابزار نظارت بر VPN Watcher

نسخه پرداخت شده اما امکان بررسی مکرر اتصال را فراهم می کند. این امر احتمال بروز نشت داده های قابل توجه هنگام افت ارتباط VPN را کاهش می دهد.

VPN Watcher همچنین می تواند تعداد نامحدودی از برنامه های متصل به اینترنت را کنترل کند و در هنگام مشاهده مشکل در VPN گزینه ای برای تعلیق به جای نزدیک برنامه ها دارد..

خط پایین

VPN این روزها کاملاً مستحکم است ، و افت اتصال ثابت معمولاً چیزی از گذشته است. به گفته این ، آنها هنوز هم گاه و بیگاه اتفاق می افتند.

اگر ناشناس بودن یکی از دغدغه های شماست و حفظ فعالیت های آنلاین شما همیشه مهم است ، یک سوئیچ VPN kill ضروری است.

VPN با مقایسه Kill Switch Internet

ProviderKill SwitchFeaturesCost

بررسی | تست سرعت | لیست سرور
آره
کشورها:58
سرورها:5645
پروتکل:OpenVPN، L2TP، PPTP، IPSec / IKEv2
بستر، زمینه:ویندوز ، مک ، لینوکس ، iOS ، Android ، روتر
اتصالات:6
ورود به سیستم:بدون ورود به سیستم
محل:پاناما
1 ماه برنامه:11.95 دلار در ماه
برنامه سالانه:3.49 دلار در ماه
امتحان رایگان:نه
برگشت پول:30 روز
پرداخت:کارت های اعتباری (ویزا ، MC ، Amex ، Discovery) ، Crypto (Bitcoin ، Etherum ، Ripple) ، Amazon Pay ، Alipay ، UnionPay ، سایر موارد

تست سرعت | لیست سرور
آره
کشورها:131
سرورها:2070
پروتکل:OpenVPN، L2TP، PPTP، SSTP، IPSec / IKEv2
بستر، زمینه:ویندوز ، مک ، لینوکس ، iOS ، Android ، روتر
اتصالات:5
ورود به سیستم:تاریخ اتصال ، پهنای باند کل استفاده شده است
محل:هنگ کنگ
1 ماه برنامه:10.95 دلار در ماه
برنامه سالانه:3.33 دلار در ماه
امتحان رایگان:نه
برگشت پول:31 روز
پرداخت:کارت اعتباری ، پی پال ، BitCoin ، Alipay ، کارتهای هدیه اصلی ، CashU ، سایر ارزهای رمزپرداخت ، Paymetwall

تست سرعت | لیست سرور
آره
کشورها:90
سرورها:7159
پروتکل:OpenVPN، L2TP / IPSec، PPTP
بستر، زمینه:ویندوز ، مک ، لینوکس ، iOS ، اندروید ، Kodi ، روترها
اتصالات:7
ورود به سیستم:بدون ورود به سیستم
محل:رومانی
1 ماه برنامه:12.99 دلار در ماه
برنامه سالانه:2.75 دلار در ماه
امتحان رایگان:آره
برگشت پول:45 روز
پرداخت:کارت اعتباری ، پی پال ، بیت کوین
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map