بهترین ویندوز 10 VPN های 2020

ویندوز برای چندین دهه محبوب ترین سیستم عامل جهان بوده است. با محبوبیت ، مزایای بسیاری را به همراه داشته باشید که یکی از آنها انتخاب گسترده ای از گزینه های نرم افزاری برای انتخاب است.


این امر در مورد VPN نیز صدق می کند. تقریباً در مورد هر ارائه دهنده در خارج (و تعداد زیادی نیز وجود دارد) نه تنها ویندوز 10 بلکه بسیاری از نسخه های قبلی نیز پشتیبانی می کند.

از آنجا که این بازار بزرگ است ، تمام خدمات سعی می کنند بهترین ویندوز VPN مطلق باشند و در مورد سایر سیستم عامل ها و سیستم عامل های دیگر نگران باشند.

با این حال ، همه چیز فراتر از آن وجود دارد. مشکل در انتخاب بیش از حد … انتخاب بیش از حد است. انتخاب فقط یک شرکت ارائه دهنده می تواند دلهره آور باشد.

اما این چیزی است که من برای کمک به شما اینجا هستم. من شما را در لیستهایی قرار خواهم داد که به نظر من فروتنانه بهترین VPN های ویندوز هستند و امیدوارم از طریق آن فرآیند به شما کمک کنید تا موردی را انتخاب کنید که دقیقاً نیازهای شما را برآورده کند.

5 بهترین VPN برتر برای ویندوز

1. CyberGhost

آرم CyberGhost

CyberGhost انتخاب من به عنوان بهترین VPN برای ویندوز است.

برای مبتدیان ، آنها یک پوشش سرور جغرافیایی بسیار چشمگیر با نزدیک به 3500 سرور در 59 کشور ارائه می دهند. من هر کشور بزرگی را که می توانستم فکر کنم مایل به اتصال به آن باشم ، باعث ایجاد برش و سپس برخی از آنها می شود.

عملکرد نیز دارای درجه یک است. چه من از نزدیکترین سرور خود استفاده کنم و چه از هزاران مایل دورتر ، سرعتها به طور مداوم زیاد هستند و به راحتی قابل استفاده هستند حتی برای برنامه های سنگین پهنای باند مانند جریان ویدیویی 4K.

CyberGhost نیز یک سرویس دوستانه P2P و تورنت است ، همچنین برای کار با iPlayer BBC و Netflix (در حقیقت ، این سرورهای ویژه جریان ویژه فقط برای این اهداف دارد).

نرم افزار مشتری تا پایان سال 2018 دستخوش یک بروزرسانی اساسی شده است و اکنون از همیشه بهتر است. این بصری است و به شما نشان می دهد همه چیز شما نیاز دارید و نه چیز دیگری. برای کسانی از ما که تجربه کمتری با VPN دارند ، مناسب است.

اما ، اگر اتصال شما همان چیزی باشد که بعد از آن می خواهید ، تنظیمات پیشرفته زیادی نیز وجود دارد. همه آنها به راحتی مرتب شده اند و فقط یک کلیک یا دو فاصله دارند.

می توانید از پروتکل های اتصال چندین انتخاب کنید ، به جای UDP از TCP استفاده کنید و IPv6 را غیرفعال کنید. همچنین یک سوئیچ کشتار ، محافظت از Wi-Fi و همچنین قابلیت تونل زنی اسپلیت وجود دارد.

CyberGhost هر ویژگی ای را که از VPN سطح بالای انتظار دارید انتظار می رود. از نشت DNS نیز مراقبت می شود.

در جبهه حفظ حریم خصوصی ، CyberGhost یکی از ارائه دهندگان VPN بدون ورود به سیستم است ، واقعیتی که به وضوح در خط مشی رازداری آنها بیان شده است.

آنها همچنین از رومانی آنلاین دوستانه و مبتنی بر حریم شخصی مستقر نیستند ، به این معنی که هیچ نظارت اینترنتی یا دولت برای اشتراک اطلاعات با کشورهای دیگر قوانینی وضع نکرده است. با CyberGhost ، شما به همان اندازه ناشناس هستید.

و پس از آن قیمت وجود دارد.

علیرغم ارائه یک شبکه سرور جهانی گسترده و خوب و تقریباً در مورد هر ویژگی امنیتی و حریم خصوصی در زیر آفتاب ، CyberGhost از اکثر رقابت ها مقرون به صرفه تر است. گیلاس در بالا؟ آنها ضمانت برگشت پول 45 روزه بهترین کار را نیز دارند!

طرفداران
 • صفر ورود به سیستم برای حداکثر حریم خصوصی
 • توزیع عالی سرور با بیش از 7100 سرور در 90 کشور
 • سرعت اتصال بسیار سریع است
 • با Netflix و iPlayer BBC کار می کند
 • اجازه می دهد تا torrenting P2P
 • تضمین برگشت پول طولانی 45 روزه
منفی
 • شرکت والدین با اعتبار مشکوک
 • راه اندازی دستی OpenVPN دستی
 • از چین کار نمی کند

2. NordVPN

آرم NordVPN

NordVPN به دلایل مختلف سالها در لیست بهترین VPN های من برای ویندوز بوده است ، از امنیت شروع می کند.

بله ، آنها همان پروتکل های ایمن و رمزگذاری قوی را ارائه می دهند که این روزها VPN دیگری که ارزش نمک آن را دارد انجام می دهد. آنها همچنین اطلاعات DNS را فاش نمی کنند.

اما آنجا که NordVPN متمایز است با ارائه چندین نوع سرور تخصصی ، که هر یک از آنها می توانند ناشناس بودن و حفظ حریم خصوصی شما را به یک سطح کاملاً جدید منتقل کنند..

دو سرور VPN وجود دارد که داده های شما را از طریق یک سرور بلکه دو سرور برای محافظت از لایه های اضافی منتقل می کنند. سرورهای VPN Onion وجود دارند که با ترکیب یک سرور VPN با شبکه Tor ، سطح ناشناسی بیشتری را نیز اضافه می کنند. و سپس سرورهای مبهمی وجود دارد که این واقعیت را که شما به هیچ وجه از VPN استفاده می کنید پنهان می شوند (یک ویژگی مهم در کشورهایی که دولت ها از استفاده از VPN اخم می کنند).

یک نوع سرور NordVPN نیز وجود دارد که یک سرور اختصاصی IP است. برای چند دلار اضافی در هر ماه ، می توانید یک آدرس IP را که هر بار به VPN وصل می شوید ، قفل کنید (و اینکه هیچ کس دیگری به آن دسترسی نخواهد داشت).

بسته به آنچه شما سعی در انجام آن دارید ، IP های اختصاصی ممکن است نسبت به IP های مشترک (که تمام VPN ها به طور پیش فرض به شما می دهند) ارجح باشند..

سرویس گیرنده ویندوز NordVPN یکی از پاک ترین و آسان ترین استفاده ها بوده است. تمام موارد ضروری در آنجا وجود دارد که بطور شهودی در منوها پنهان می شوند زیرا در هنگام استفاده از آنها به آنها احتیاج دارید ، اما در طی استفاده روزانه راه را پیدا نمی کنید.

بر اساس پاناما و پایبندی به یک سیاست سختگیری بدون ورود ، NordVPN همچنین یک انتخاب عالی برای حفظ حریم خصوصی آنلاین است. و با بیش از 5000 سرور سریع در 61 کشور ، شما واقعاً می توانید از مزایای آن استفاده کنید.

NordVPN جایی در وسط بسته بسته است که عاقلانه است. آنها ارزانترین ویندوز VPN نیستند ، اما مطمئناً مقرون به صرفه هستند. این یک سرویس قوی VPN است که به راحتی قیمت ورودی را دارد.

طرفداران
 • حریم خصوصی عالی با ورود به سیستم صفر
 • شبکه سرور بزرگ (و همیشه در حال رشد)
 • عملکرد اتصال خوب
 • سرورهای تخصصی (از جمله VPN مضاعف ، خراب و Tor بالای VPN)
 • تمیز ، آسان برای استفاده مشتری
 • با Netflix و سایر سرویسهای پخش جریان کار می کند
 • Torrenting و P2P را مجاز می کند
 • آدرس IP اختصاصی را ارائه می دهد
منفی
 • هیچ ویژگی تونل سازی تقسیم نشده است
 • کمی در مورد برنامه های کوتاه مدت ارزشمند است

3. PureVPN

آرم PureVPN

اگر انتخاب کشور مورد نظر شماست ، به دنبال PureVPN نباشید.

با داشتن سرورها در 133 کشور ، هیچ ارائه دهنده VPN دیگری بهتر از این عمل نمی کند. و همانطور که از نتایج تست های سرعت من مشهود است ، PureVPN کاملاً شیطان سرعت است (با تشکر ، در هیچ بخش کوچکی ، به خاطر برخی از ارتقاء زیرساخت های اخیر).

مشتری PureVPN شامل بسیاری از همان ویژگیهای ارائه دهندگان دیگر است ، از جمله سوئیچ kill ، تونل سازی اسپلیت و محافظت در برابر نشت DNS. اما ، چندین گزینه منحصر به فرد نیز وجود دارد ، مانند مسدود کردن آگهی یا امکان ایجاد کانون VPN شخصی شما.

به هیچ وجه این موارد برای یک تجربه عالی VPN ضروری نیستند ، اما قطعاً داشتن آنها خوب است.

مشتری همچنین از بیش از 50 سیستم عامل و سیستم عامل دیگر پشتیبانی می کند ، در صورتی که به دنبال استفاده از VPN خود در موارد دیگری غیر از Windows هستید.

افراد خوب در PureVPN درک می کنند که بسیاری از ما از VPN ها برای پخش محتوای غیرمجاز مسدود شده استفاده می کنیم ، به همین دلیل آنها تصمیم گرفتند که شامل سرورهای ویژه جریان برای همه سرویس ها و کانال های محبوب شوند. نیازی به گفتن نیست که PureVPN با موارد مشابه Netflix ، iPlayer BBC ، Amazon Prime و Hulu بسیار خوب کار می کند.

تورنت در هر سرور PureVPN مجاز است ، و شما می توانید تا 5 اتصال همزمان برقرار کنید. و برای چند دلار اضافی در هر ماه ، حتی می توانید آدرس IP سرور استاتیک خود را دریافت کنید.

با توجه به ارزش دلار در هر ماه ، PureVPN در مقایسه با رقابت خوب عمل می کند و در پایین تر از مقیاس قیمت گذاری می شود. با در نظر گرفتن شبکه سرور عظیم آنها و ویژگی قابل استفاده در سرویس گیرنده ویندوز ، صدای جنجال عالی برای جلب نظر شما ایجاد می شود.

طرفداران
 • سرعت بسیار عالی
 • شبکه سرور عظیم (131 کشور)
 • Netflix ، iPlayer و بیش از 70 سرویس پخش دیگر را مسدود می کنید
 • سازگار با بیش از 50 دستگاه و سیستم عامل
 • ارائه دهنده VPN ورود به سیستم صفر به طور مستقل تأیید شده است
 • گزینه اختصاصی IP
 • ارزش عالی
منفی
 • برنامه ها می توانند کمی بیشتر لهستانی استفاده کنند
 • برخی از مشکلات اتصال متناوب

4. ExpressVPN

آرم ExpressVPN

یکی دیگر از ثابت های ارائه دهنده بهترین VPN در لیست ویندوز ، ExpressVPN است. سال و سال گذشته ، آنها یک سرویس خوب بررسی شده هستند که بیشتر از ارزش سرمایه گذاری شماست.

بر اساس جزایر ویرجین بریتانیا (که خبر خوبی برای حفظ حریم خصوصی است) ، ExpressVPN دارای شبکه گسترده ای از 2000+ سرور در 94 کشور است. سرعت این سرورها بسیار عالی است و تقریباً هر چیزی را که روی آنها پرتاب می شوید می تواند اداره کند.

با بازگشت به حریم خصوصی ، ExpressVPN نیز در آنجا خوب عمل می کند. شرایط خدمات آنها حاوی یک خط مشی ورود صفر برای هر چیزی است که می تواند شما را بطور جداگانه شناسایی کند ، از جمله IP های اتصال یا داده های ترافیک.

مشتری ExpressVPN ساده است حتی برای افراد تازه کار کاربران ، اما به اندازه کافی قدرتمند برای هر جانباز VPN.

برای مورد دوم ، ویژگی هایی مانند انتخاب پروتکل ، سوئیچ کشتار و تونل سازی اسپلیت ، البته همه در آنجا وجود دارد. حفاظت نشت DNS بصورت پیش فرض برای همه فعال شده است.

ترافیک P2P روی سرورهای ExpressVPN خوش آمدید ، و این سرویس کار خوبی با همکاری Netflix ایالات متحده انجام می دهد.

سپس پشتیبانی مشتری وجود دارد که به نظر من رتبه برتر را در کسب و کار دارد. آنها آگاه و مفید هستند (هر دو که همیشه داده نمی شوند) ، و 24/7 ، 365 روز در سال از طریق ایمیل یا چت زنده در دسترس هستند.

قیمت ExpressVPN کمی بالاتر از سایر ارائه دهندگان این لیست است اما ارزش آن را برای هر کسی که به دنبال یک ویندوز VPN کاملاً مستقر و کاملاً گرد است ، می باشد. این امر به ویژه در صورتی که از تخفیف ویژه ExpressVPN استفاده کنید ، صادق است.

وقتی مشترک می شوید ، ضمانت 30 روزه پس انداز پول نیز نخواهید داشت و به شما زمان زیادی می دهد تا لاستیک های ضرب المثلی را لگد بزنید.

طرفداران
 • مشتری دارای ویژگی های غنی و شهودی است
 • فناوری پشتیبان قوی
 • تعداد زیادی سرور و مکان سرور
 • سرعت اتصال سریع و مداوم
 • با Netflix ایالات متحده همکاری می کند
 • پشتیبانی از سطح برتر مشتری
منفی
 • برخی از ورود به سیستم
 • ارزانترین نیست

5- گشت و گذار

آرم Surfshark

ورود جدید به بهترین لیست ویندوز VPN در سال جاری ، Surfshark است. آنها خیلی طولانی نبوده اند ، اما آیا آنها همیشه تمام حرکات صحیح را انجام می دهند.

بیایید با شبکه سرور آنها شروع کنیم. با بیش از 800 سرور در 50 کشور جهان ، تعداد زیادی VPN مستقر تر وجود دارد (که هیچکدام در این لیست قرار ندارند) که Surfshark شرمسار می کند. عملکرد بسیار عالی است ، و با برخی از سریعترین VPN های خارج از کشور رقابت می کند.

P2P مجاز است و رفع انسداد Netflix ایالات متحده هر بار مانند یک جذابیت عمل می کند.

با توجه به حفظ حریم خصوصی ، Surfshark یک سرویس کاملاً بدون ورود به سیستم از خارج از جزایر ویرجین بریتانیا است. هر دو چیز خبرهای خوبی برای ناشناس ماندن است.

همچنین یک ویژگی VPN مضاعف وجود دارد که ترافیک شما را از طریق دو سرور برای یک لایه اضافی از انتزاع به حداکثر رساندن حریم شخصی شما ارسال می کند.

از لحاظ امنیتی ، Surfshark همچنین با رمزگذاری درجه نظامی در تمام اتصالات شما ، انتخاب خوبی از پروتکل های VPN (از جمله OpenVPN بسیار امن) و حتی یک مسدود کننده تبلیغاتی را دارد که بدافزار را در آهنگ های خود متوقف می کند.

این سرویس همچنین با تغییر خودکار به سرورهای DNS خاص خود در زمان اتصال از نشت DNS جلوگیری می کند.

همانطور که در بررسی خود به Surfshark اشاره کردم ، آنها تنها ارائه دهنده ای هستند که من از آن می دانم که امکان اتصال همزمان نامحدود را فراهم می کند. خوب است که گزینه نصب مشتری را در هر رایانه شخصی ویندوز در خانه داشته باشید و در صورت عدم استفاده از سرویس در تلفن خود نیز نگران نباشید..

و اگر به دنبال بهترین معامله در ویندوز وی پی ان هستید ، این است.

شاید شرکت احساس کند چون نسبتاً جدید هستند ، باید رقابت خود را کم کنند. به هر دلیلی ، Surfshark در حال حاضر بهترین پیشنهادات VPN در بازار را بر عهده دارد.

طرفداران
 • حریم خصوصی و امنیت عالی بدون ورود به سیستم
 • عملکرد عالی سرور
 • نتفلیکس ، بی بی سی و بسیاری دیگر را مسدود می کنید
 • آسان برای استفاده مشتری
 • اتصالات همزمان نامحدود
 • پشتیبانی تورنت
 • ارزان
منفی
 • سرعت متناقض در چند مکان
 • پشتیبانی مشتری نسبتاً کند است

در Windows VPN چه چیزی را جستجو کنید

تجزیه و تحلیل همه جزئیات از هر ارائه دهنده بالقوه ویندوز VPN می تواند باعث چرخش سر شما شود. خبر خوب این است که شما نیازی به انجام این کار ندارید.

فقط تعداد کمی از ویژگی هایی وجود دارد که در هنگام انتخاب VPN برای رایانه شخصی یا سایر دستگاه های مبتنی بر ویندوز باید به آنها توجه کنید. بسته به چیزی که می خواهید از VPN برای آن استفاده کنید ، برخی از این موارد از سایرین اهمیت بیشتری خواهند داشت.

 • سازگاری ویندوز

  اگر ویندوز 10 را اجرا می کنید ، مهم نیست که با چه کسی همراه شوید. هر ارائه دهنده VPN از سیستم شما پشتیبانی می کند. در مورد ویندوز 7 هم همینطور است.

  اگر با این حال ، شما 2٪ از کاربران Windows هستید که از کنار گذاشتن ویندوز XP امتناع می ورزند ، مطمئناً قبل از دریافت اشتراک رایانه خود را بررسی کنید که آیا رایانه شما پشتیبانی می شود یا خیر..

 • کیفیت مشتری

  ساده ، قدرتمند ، پایدار. این به سه کلمه این است که من چگونه مشتری های VPN را دوست دارم. هر VPN دوست دارد کارهای کمی متفاوت انجام دهد. مگر اینکه مشتری بطور مستقیم و آسان درک شود ، این می تواند مانع از تجربه شما شود.

  شما همچنین نمی خواهید مشتری Windows شما منجمد کردن شما را کند ، اتفاقی که متاسفانه همه ارائه دهندگان VPN موجود در بازار هنوز تسلط ندارند.

 • خط مشی ورود به سیستم

  اگر حفظ حریم خصوصی و ناشناس بودن آنلاین نگرانی اصلی شماست ، بدون شک می خواهید VPN با ورود صفر را انتخاب کنید. به دنبال ارائه دهنده ای باشید که هیچ چیزی را ردیابی نمی کند – هیچ وب سایتی بازدید نکرده اید ، از پهنای باند استفاده نمی کند ، حتی تاریخ هایی که به یک سرور وصل شده اید.

  همه ارائه دهندگان باید به وضوح آنچه را که در آن وارد می شوند سیاست حفظ حریم خصوصی یا شرایط خدمات خود را اعلام کنند. اگر نمی توانید آن اطلاعات را پیدا کنید ، این یک پرچم قرمز است. تعداد بسیاری از برنامه های دیگر Windows VPN در آنجا وجود دارد. حرکت کن.

 • صلاحیت ارائه دهنده

  اگر به دنبال بهترین حریم خصوصی هستید ، یک VPN را از خارج از کشور دوستانه حفظ حریم خصوصی آنلاین انتخاب کنید. گزینه های خوب شامل رومانی ، پاناما ، سوئیس و جزایر ویرجین انگلیس است.

  از خدمات خارج از ایالات متحده ، انگلیس یا هر 5 کشور چشم ، 9 چشم ، یا 14 کشور نظارتی چشم خودداری کنید. اگرچه باز هم ، این فقط در واقع اهمیت دارد که حریم خصوصی برای شما بسیار مهم است.

 • کارایی

  صرف نظر از آنچه می خواهید از VPN خود استفاده کنید ، عملکرد باید در صدر لیست باشد. شما یک سرویس سریع می خواهید. اگر VPN شما انتخاب کرده اید آنقدر دردناک است که در پایان اجتناب از استفاده از آن می کنید ، در وهله اول نکته دریافت آن چیست.

 • رفع انسداد خدمات جریان

  بسیاری از ما از VPN برای یافتن محتویات جغرافیایی مسدود شده مانند آن در Netflix ، Hulu یا iPlayer BBC استفاده می کنیم..

  اگر در آن گروه قرار گرفتید ، بدیهی است که می خواهید ارائه دهنده ای را انتخاب کنید که با سرویس جریان دلخواه شما کار کند. بسته به آنچه که است ، برخی از VPN بهتر از سایرین کار می کنند.

 • محافظت در برابر نشت DNS

  اگر ویندوز 10 را اجرا می کنید ، محافظت از نشت DNS ضروری است. این یک آسیب پذیری سیستم عامل شناخته شده است که ، اگر توسط سرویس VPN به درستی انجام نشود ، ممکن است آنچه را که شما بصورت آنلاین انجام می دهید ، افشا کند (کاری که یک VPN قرار است از آن جلوگیری کند).

  نشت DNS همچنین ممکن است شما را از انسداد مواد جغرافیایی محدود جلوگیری کند.

 • محدودیت ها

  برخی از ارائه دهندگان چند اتصال VPN را می توانید همزمان اجرا کنید. ترافیک P2P یا Torrenting مجاز نیست. دوبار بررسی کنید که این محدودیت ها چیست و اینکه آنها برای شما مشکلی ایجاد نمی کنند.

اگر می خواهید یک نقطه شروع خوب برای تلاش برای یافتن یک VPN خوب برای ویندوز باشد ، تمام ارائه دهندگان من در این صفحه لیست هر کادر موجود در لیست چک فوق را بررسی می کنند.

چرا به ویندوز نیاز دارم؟

اجرای یک VPN در رایانه شخصی ویندوز به شما امکان می دهد تا آنلاین ناشناس بمانید ، در شبکه های عمومی Wi-Fi ایمن باشید و به شما کمک می کند به محتوای سانسور شده یا جغرافیایی محدود دسترسی داشته باشید.

هنگامی که به یک VPN وصل می شوید ، نرم افزار مشتری نصب شده یک تونل رمزگذاری شده بین دستگاه ویندوز و سرور VPN شما ایجاد می کند. تمام اطلاعاتی که می فرستید برای هرکسی که سعی در گوش دادن به آن داشته باشد ، غیرقابل خواندن می شود (مانند ارائه دهنده خدمات اینترنت شما ، هکری که در کنار شما در یک کافی شاپ نشسته است ، یا در برخی از کشورها دولت).

فعالیت های آنلاین شما ایمن و خصوصی نگه داشته می شود.

هنگامی که داده های شما به اندازه سرور VPN می شود ، آدرس IP شما را جایگزین خود می کند. سپس ، هنگامی که داده های شما به مقصد نهایی خود در اینترنت می رسد ، از سرور VPN که به آن متصل شده اید و موقعیت جغرافیایی آن ، نه از رایانه شما دیده می شود. این تعویض IP دو فایده دارد.

اول ، به شما کمک می کند ناشناس باشید. این IP سرور است نه مال شما ، برای همه افراد سرور VPN قابل مشاهده است. همه اقدامات به آن نسبت داده می شود.

تعویض IP همچنین می تواند به شما در دسترسی به مواد مسدود شده جغرافیایی دسترسی پیدا کند. درخواست مشاهده محتوا از سرور VPN مشاهده می شود. تا زمانی که سرور در بخشی از جهان واقع شود که محتوای آن در دسترس باشد ، می توانید آن را مشاهده کنید.

نتیجه

خدماتی که در بالا توصیه کردم همه گزینه های بالقوه عالی و نقاط شروع عالی هستند. اما در پایان ، بهترین VPN برای ویندوز 10 (یا هر نسخه دیگری از سیستم عامل که شما اجرا می کنید) نسخه ای است که برای شما و نیازهای شما کار می کند.

اگر یک سرویس سرور را در مکانی ندارد که باید به آن وصل شوید ، آن را پرش کنید. اگر VPN ای که سعی می کنید خیلی کند باشد ، از ضمانت برگشت پول استفاده کنید و با شخص دیگری بروید. همه ارائه دهندگان در این صفحه حداقل یک پنجره بازپرداخت 30 روزه به شما می دهند ، وقت زیادی را برای تنظیم دقیق انتخاب خود بدون خطر می گذارید..

بهترین خلاصه ویندوز VPN

ارائه دهندهFeaturesCost

تست سرعت | لیست سرور
کشورها:90
سرورها:7159
پروتکل:OpenVPN، L2TP / IPSec، PPTP
بستر، زمینه:ویندوز ، مک ، لینوکس ، iOS ، اندروید ، Kodi ، روترها
اتصالات:7
ورود به سیستم:بدون ورود به سیستم
محل:رومانی
1 ماه برنامه:12.99 دلار در ماه
برنامه سالانه:2.75 دلار در ماه
امتحان رایگان:آره
برگشت پول:45 روز
پرداخت:کارت اعتباری ، پی پال ، بیت کوین

بررسی | تست سرعت | لیست سرور
کشورها:58
سرورها:5645
پروتکل:OpenVPN، L2TP، PPTP، IPSec / IKEv2
بستر، زمینه:ویندوز ، مک ، لینوکس ، iOS ، Android ، روتر
اتصالات:6
ورود به سیستم:بدون ورود به سیستم
محل:پاناما
1 ماه برنامه:11.95 دلار در ماه
برنامه سالانه:3.49 دلار در ماه
امتحان رایگان:نه
برگشت پول:30 روز
پرداخت:کارت های اعتباری (ویزا ، MC ، Amex ، Discovery) ، Crypto (Bitcoin ، Etherum ، Ripple) ، Amazon Pay ، Alipay ، UnionPay ، سایر موارد

تست سرعت | لیست سرور
کشورها:131
سرورها:2070
پروتکل:OpenVPN، L2TP، PPTP، SSTP، IPSec / IKEv2
بستر، زمینه:ویندوز ، مک ، لینوکس ، iOS ، Android ، روتر
اتصالات:5
ورود به سیستم:تاریخ اتصال ، پهنای باند کل استفاده شده است
محل:هنگ کنگ
1 ماه برنامه:10.95 دلار در ماه
برنامه سالانه:3.33 دلار در ماه
امتحان رایگان:نه
برگشت پول:31 روز
پرداخت:کارت اعتباری ، پی پال ، BitCoin ، Alipay ، کارتهای هدیه اصلی ، CashU ، سایر ارزهای رمزپرداخت ، Paymetwall

بررسی | تست سرعت | لیست سرور
کشورها:95
سرورها:3000+
پروتکل:OpenVPN، L2TP / IPSec، PPTP، SSTP
بستر، زمینه:Windows، Mac، Linux، iOS، Android، Blackberry، Routers
اتصالات:3
ورود به سیستم:کل مدت زمان اتصال روزانه ، کل مبلغ انتقال اطلاعات روزانه ، محل سرور
محل:جزایر ویرجین انگلیس
1 ماه برنامه:12.95 دلار در ماه
برنامه 6 ماهه:9.99 دلار در ماه
برنامه سالانه:6.67 دلار در ماه
امتحان رایگان:نه
برگشت پول:30 روز
پرداخت:کارت های اعتباری ، پی پال ، بیت کوین ، Alipay ، Paymentwall

بررسی | تست سرعت | لیست سرور
کشورها:63
سرورها:1040+
پروتکل:OpenVPN ، IKEv2
بستر، زمینه:ویندوز ، مک ، لینوکس ، iOS ، Android ، روتر
اتصالات:نامحدود
ورود به سیستم:بدون ورود به سیستم
محل:جزایر ویرجین انگلیس
1 ماه برنامه:11.95 دلار در ماه
برنامه سالانه:1.99 دلار در ماه
امتحان رایگان:نه
برگشت پول:30 روز
پرداخت:کارت اعتباری ، پی پال ، بیت کوین ، Alipay
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map