بهترین VPN های آلمان در سال 2020

تصویر برجسته برای بهترین VPN آلمان


استفاده از VPN در آلمان رو به افزایش است و قابل درک است. VPN ها ابزاری مناسب برای اطمینان از حریم شخصی آنلاین ، جلوگیری از نظارت دولت ، مشاهده محتوا با محدودیت جغرافیایی و بارگیری تورنت هستند.

انتخاب های زیادی وجود دارد ، اما یافتن ارائه دهنده در میان جمعیت که عملکرد عالی ، امنیتی و آزادی آنلاین را با قیمت مناسب ارائه می دهد همیشه به این راحتی نیست.

اما به همین دلیل من اینجا هستم VPN همان کاری است که من انجام می دهم. من آنها را امتحان می کنم ، آنها را به مرزهایشان می رسانم ، و نقاط قوت و ضعف آنها را شناسایی می کنم. و در زیر ، یک مرور کلی درباره آنچه که بهترین VPN های آلمان محسوب می شوند ، پیدا خواهید کرد.

فرقی نمی کند که شما در آلمان هستید و می خواهید به سایر وب سایت ها و خدمات غیرقانونی و ایمن دسترسی داشته باشید ، یا اینکه در خارج از کشور هستید که سعی دارید کانال های تلویزیونی آلمانی مانند ARD یا ZDF را پخش کنید. این VPN ها ارائه می شوند.

مروری بر بهترین VPN ها برای آلمان

در صورتی که لیستی از بهترین VPN های آلمانی همه شما به دنبال آن هستید و علاقه ای به جزئیات و یا خواندن مقاله کامل ندارید ، در اینجا سریع به ارائه دهندگان برتر ارائه می دهیم.

 1. CyberGhost

  انتخاب و استفاده ساده ، با خط مشی بدون ورود به سیستم ، امنیت و سرعت چشمگیر و یک شبکه سرور بزرگ. یکی از بهترین ارزشهای اطراف.

 2. NordVPN

  ارائه دهنده ای با قیمتی که این کار را انجام می دهد. دارای یکی از بزرگترین شبکه ها ، حریم خصوصی عالی ، ویژگی های امنیتی پیشرفته و دسترسی مداوم به محتوای جغرافیایی مسدود شده است.

 3. PureVPN

  سرویس VPN را با سرورهای سریع در 131 کشور عظیم تأسیس کرد. دارای استریم قابل اعتماد در محتوای خارجی و پشتیبانی وسیع از دستگاه با هزینه بسیار کم.

 4. ExpressVPN

  شرکت قابل اعتماد با سرورهای سریع و ایمن ، بدون ورود به سیستم ، و مشتری جلا دهنده و آسان برای استفاده. همراه با سؤال عالی و بدون سؤال 30 روز ضمانت برگشت پول.

 5. سورفشارک

  سرویس جدیدتر VPN که همه چیز را برای قیمت بسیار کم شما نیاز دارد ارائه می دهد. دارای گزینه های امنیتی عالی ، آسان برای استفاده از مشتری با ثبات و امکان دسترسی به اتصالات نامحدود است.

چرا در آلمان از VPN استفاده می کنید

گرچه آلمان گرایش عمیقی به حریم خصوصی و امنیت داده ها دارد ، هنوز دلایل زیادی وجود دارد که به عنوان یک کاربر اینترنتی در آنجا می خواهید از VPN استفاده کنید..

آلمان بخشی از یک مجموعه نظارت جهانی است که به 14 چشم مشهور است. این بدان معناست که آنها موظف هستند در صورت درخواست این کار ، اطلاعات جمع آوری شده را با سایر کشورهای عضو (از جمله ایالات متحده و انگلیس) به اشتراک بگذارند.

و مطمئناً اطلاعاتی برای اشتراک گذاری وجود دارد.

BND ، آژانس اطلاعاتی فدرال آلمان ، قدرت جاسوسی گسترده ای دارد و فعالیت اینترنت را نظارت می کند. در صورت درخواست ، می توانید داده های کاربر ثبت شده از هر ISP های هر کشور را تا 10 هفته دریافت کنید (که بدیهی است ، اطلاعاتی است که ISP ها باید برای ضبط و نگهداری آنها داشته باشد).

آلمان همچنین قوانین سختگیرانه ای در رابطه با بارگیری یا به اشتراک گذاری مطالب دارای حق چاپ دارد. این کشور همچنین دارای یک سیاست استفاده ناعادلانه بسیار مبهم است که باعث می شود حتی کاربران قانونی از آثار دارای حق چاپ نیز برای رسیدگی به چنین پرونده هایی خطرناک باشند..

در کنار هم ، این دلایل به تنهایی استدلال کافی برای استفاده از VPN در آلمان قانع کننده است. اما صبر کنید ، چیزهای بیشتری وجود دارد.

یکی دیگر از دلایل مهم استفاده از VPN در آلمان ، فرار از تهاجمی ترین محدودیت های محتوای آنلاین در جهان است. دادگاههای آلمان در گذشته بسیار دلسوزانه با صاحبان حق برخورد کرده اند ، در یک مقطع مسدود کردن تعداد زیادی از فیلم های YouTube به دلیل سؤالات مربوط به مجوز.

استفاده از VPN برای فرار از محدودیت های محتوا همچنین باعث رضایت کاربران می شود تا نسخه های منطقهای سیستم عاملهای جریان دلخواه خود مانند Netflix را مشاهده کنند. همچنین مشاهده این محتوا را از سرویس های خاص کشور مانند iPlayer BBC (فقط UK) و Hulu (فقط ایالات متحده) امکان پذیر می کند..

به یک معنا ، یک VPN مانند گذرنامه به دنیایی با محتوای سرگرمی جدید و بدون محدودیت است.

آنچه را باید در VPN آلمانی جستجو کنید

گزینه های VPN در دسترس بسیاری وجود دارد که کاربران آلمانی بتوانند از آن استفاده کنند ، اما همه آنها برابر نیستند. اگر می خواهید آن گزینه را انتخاب کنید ، اینجاست که باید به دنبال آن باشید.

 • سرورهای چندگانه در آلمان

  اگر می خواهید از VPN خود برای حفظ حریم خصوصی و امنیت اضافی در هنگام آنلاین بودن در آلمان استفاده کنید ، می خواهید سرورهای VPN نزدیک شما باشند. هرچه تعداد سرورهای تعداد در شهرهای مختلف آلمان گسترش یابد ، بهتر است. این به تضمین بهترین ارتباط ممکن و تجربه اینترنت کمک می کند.

 • سرور در کشورهای دیگر

  برای استفاده از VPN در آلمان برای دسترسی به سایتهای موجود در سایر کشورها ، VPN به سرورهای مستقر در آنجا احتیاج دارد. اگر نمی توانید پیش بینی کنید کدام کشورها به شما علاقه مند هستند ، ارائه دهنده ای را با وسیع ترین گزینه ممکن انتخاب کنید.

 • اتصالات پایدار و پر سرعت

  برای حفظ یک تجربه کاربری خوب آنلاین ، به یک VPN سریع نیاز دارید. عادت زنانه. مگر اینکه یک سرویس اتصال سریع برقرار کند که به اندازه کافی پایدار باشد برای پشتیبانی از مواردی از قبیل بارگیری و پخش فیلم با کیفیت بالا ، احتمالاً در هر بار مجبور به استفاده از VPN و کرش کردن خود بسیار کمتر خواهید بود.

 • خط مشی های بدون ورود به سیستم

  همانطور که قبلاً نیز اشاره شد ، آلمان نسبت به مواردی مانند ادعای حق چاپ ، سختگیر است. برای محافظت صحیح از خود با VPN ، مهم است که یک ارائه دهنده گزارش را تهیه نکنید تا اگر مقامات به زور بزنند ، آنها به سادگی چیزی برای اشتراک گذاری ندارند.

 • پشتیبانی P2P

  اگر مایل به استفاده از برنامه های P2P از طریق VPN در حالی که در آلمان هستید ، مطمئن شوید که ارائه دهنده اجازه استفاده از آن سرویس ها را می دهد. اگرچه اکثر این کارها را می کنند ، این امر مشخص نیست.

 • رمزگذاری عالی و امنیت

  از آنجا که VPN ها ابزارهای امنیتی هستند ، شما همچنین باید ارائه دهنده ای را انتخاب کنید که از پیشرفته ترین رمزگذاری و محافظت نشت DNS برخوردار باشد. در صورت امکان ، VPN شما انتخاب می کنید همچنین باید ویژگی سوئیچ kill را برای جلوگیری از مرور پس از قطع شدن غیر منتظره فراهم کند.

در هنگام انتخاب VPN چند نکته دیگر وجود دارد ، اگرچه موارد ذکر شده در بالا موارد اصلی هستند. بسته به نیازهای خاص شما ، ممکن است شما نیز بدون برخی از این ویژگیها بتوانید انجام دهید. به گفته این ، بهترین خدمات VPN برای آلمان به هر حال آنها را ارائه می دهد ، و در اینجا ، چیزی بیش از حد چیز خوب وجود ندارد.

بهترین VPN برای آلمان

اکنون که می دانیم به دنبال چه چیزی هستیم ، زمان آن رسیده است که به تجارت بپردازیم. بدون آگهی بیشتر ، در اینجا بهترین خدمات VPN برای استفاده در آلمان وجود دارد.

1. CyberGhost

آرم CyberGhost

اگر تاکنون از CyberGhost نشنیده اید ، ممکن است به این دلیل باشد که آنها تا همین اواخر یک ارائه دهنده نسبتاً کوچک بودند. آنها اکنون یک VPN با یکی از بزرگترین ردپای صنعت و در این مورد ، این یک چیز خوب است.

مستقر در رومانی و داشتن بیش از 7100 سرور در 90 کشور (با 684 سرور در سه شهر در آلمان تنها) ، شبکه آنها گسترده است. این امر باعث می شود آنها گزینه ای عالی برای کاربران آلمانی باشند زیرا هیچ گزینه ای برای اتصال ندارید.

مهمتر از آن ، CyberGhost یک خط مشی بدون ورود به سیستم دارد ، رمزگذاری AES را با استفاده از پروتکل OpenVPN 256 بیتی ارائه می دهد و سرعت اتصال همه جانبه ای را به سرعت در اختیار شما قرار می دهد..

CyberGhost همچنین اخیراً سرورهای تخصصی دیگری را اضافه کرده است که به طور مداوم می توانند Netflix و سرویسهای پخش مشابه مانند BBC iPlayer UK را از حالت مسدود خارج کنند و آنها را به یکی از گزینه های بهتر برای دسترسی به محتویات مسدود شده جغرافیایی تبدیل کنند.

طرفداران
 • صفر ورود به سیستم برای حداکثر حریم خصوصی
 • توزیع عالی سرور با بیش از 7100 سرور در 90 کشور
 • سرعت اتصال بسیار سریع است
 • با Netflix و iPlayer BBC کار می کند
 • اجازه می دهد تا torrenting P2P
 • تضمین برگشت پول طولانی 45 روزه
منفی
 • شرکت والدین با اعتبار مشکوک
 • راه اندازی دستی OpenVPN دستی
 • از چین کار نمی کند

بهترین VPN برای آلمان: CyberGhost هر آنچه را که از یک کلاس برتر VPN انتظار دارید را ارائه می دهد. با تشکر از مجموعه فعلی معاملات CyberGhost ، آنها همچنین یکی از ارائه دهنده ارزان ترین در این لیست هستند و حتی یک ضمانت بازپرداخت 45 روزه در صنعت را به شما ارائه می دهند. تعداد کمی از خدمات دیگر بسته کامل را برای کاربران آلمانی VPN ارائه می دهند.

2. NordVPN

آرم NordVPN

NordVPN مستقر در پاناما به سرعت سرویس VPN ایجاد کرده است که نیرویی است که باید با آن حساب شود. به عبارت ساده ، همه آنها را دارند. برای شروع ، آنها یک شبکه بسیار چشمگیر را اجرا می کنند. بیش از 5600 سرور در 58 کشور چیزی است که شما می توانید انتظار داشته باشید.

سرورهای آنها رمزگذاری AES 256 بیتی را ارائه می دهند ، از OpenVPN پشتیبانی می کنند ، و مشتری آنها قابلیت جادوگری داخلی را ساخته است..

اما ، NordVPN متوقف نمی شود. آنها همچنین VPN مضاعف را ارائه می دهند ، از اتصالات Tor نسبت به اتصالات VPN پشتیبانی می کنند و سرعت و ثبات بسیار خوبی را ارائه می دهند که برای پخش ویدیوی HD مناسب است..

NordVPN همچنین در رفع انسداد سایتهای محدود تخصص دارد و خستگی ناپذیر کار می کند تا دسترسی همه وقت به Netflix ، Hulu و BBC iPlayer را داشته باشد..

NordVPN با 309 سرور در آلمان در دو مکان و یک سیاست عدم ورود به سیستم ضد گلوله ، گلوله چاقو ارتش سوئیس ارائه دهندگان VPN برای کاربران آلمانی است..

طرفداران
 • حریم خصوصی عالی با ورود به سیستم صفر
 • شبکه سرور بزرگ (و همیشه در حال رشد)
 • عملکرد اتصال خوب
 • سرورهای تخصصی (از جمله VPN مضاعف ، خراب و Tor بالای VPN)
 • تمیز ، آسان برای استفاده مشتری
 • با Netflix و سایر سرویسهای پخش جریان کار می کند
 • Torrenting و P2P را مجاز می کند
 • آدرس IP اختصاصی را ارائه می دهد
منفی
 • هیچ ویژگی تونل سازی تقسیم نشده است
 • کمی در مورد برنامه های کوتاه مدت ارزشمند است

آیا این همه: اگر به دنبال یک VPN هستید که همه چیز را به خوبی انجام دهد ، NordVPN یک انتخاب عالی است. هر کاربر از امنیت عالی و سرعت بالای اتصال خود قدردانی می کند – همه اینها با قیمت بسیار مناسب می باشند.

3. PureVPN

آرم PureVPN

PureVPN یک جانباز صنعت است و از سال 2007 تاکنون فعالیت داشته است. آنها مستقر در هنگ کنگ هستند و تقریباً گسترده ترین شبکه ای را که پیدا خواهید کرد ، شامل سرورهایی در 131 کشور جهان هستند. تقریباً در هیچ کجای دنیا به آنها دسترسی پیدا نمی کنند و سرورهای آنها نیز سریع هستند.

از میان این سرورها ، 201 در آلمان واقع شده اند و در پنج شهر مختلف پخش شده اند. آنها همچنین سخت افزاری مخصوص بهینه سازی شده برای پخش جغرافیایی محدود داشته و آنها را برای آلمانی هایی که به دنبال مشاهده محتوای ویدیوی خارجی هستند ، ایده آل می کند.

علاوه بر شبکه آنها ، آنچه این ارائه دهنده را نیز از هم جدا می کند ، پشتیبانی آنها برای بیش از 50 سیستم عامل و دستگاه مختلف است. اگر به اینترنت وصل شد ، می توانید PureVPN را روی آن اجرا کنید.

PureVPN رمزگذاری AES 256 بیتی را ارائه می دهد ، دارای ویژگی killswitch است و استفاده آسان مشتری حتی در اتصال به VPN باعث تبلیغات و ویروس ها می شود..

طرفداران
 • سرعت بسیار عالی
 • شبکه سرور عظیم (131 کشور)
 • Netflix ، iPlayer و بیش از 70 سرویس پخش دیگر را مسدود می کنید
 • سازگار با بیش از 50 دستگاه و سیستم عامل
 • ارائه دهنده VPN ورود به سیستم صفر به طور مستقل تأیید شده است
 • گزینه اختصاصی IP
 • ارزش عالی
منفی
 • برنامه ها می توانند کمی بیشتر لهستانی استفاده کنند
 • برخی از مشکلات اتصال متناوب

با ارزش برتر VPN آلمانی: اگر می خواهید رسانه های خارجی را جریانی کنید یا دستگاه های مختلفی را که می خواهید از VPN استفاده کنید ، PureVPN یک راه حل عالی است. با رمزگذاری و Adblocking استاندارد در صنعت ، انتخاب عالی است که با قیمت مناسب ارائه می شود.

4. ExpressVPN

آرم ExpressVPN

اگر به دنبال ارائه دهنده VPN هستید که بسیار همه جانبه باشد ، ExpressVPN این است. ExpressVPN مستقر در جزایر ویرجین بریتانیا و دارای سرور 3000+ در 95 کشور جهان ، از جمله در دو مکان آلمانی ،.

خط مشی بدون ورود ، رمزگذاری 256 بیتی و سرعت اتصال سریع رعد و برق را اضافه کنید ، و مشخص نیست که چرا ExpressVPN لیست من را ساخته است.

هیچ کاری نمی توانید با ExpressVPN انجام دهید. آنها از P2P پشتیبانی می کنند ، سایت های جریان را از حالت انسداد خارج می کنند و حتی از تونل تقسیم برای حداکثر کنترل ترافیک پشتیبانی می کنند.

اگر یک نزول داشته باشند ، قیمت آن است: ExpressVPN گرانترین ارائه دهنده این لیست است. اما ، آنها به خوبی ارزش آن را دارند. و فروش آنها هر از گاهی به فروش می رسند.

بعلاوه ، شما 30 روز ضمانت برگشت پول دریافت خواهید کرد ، به این معنی که احتمال کمی وجود دارد که آنها را امتحان کنید.

طرفداران
 • مشتری دارای ویژگی های غنی و شهودی است
 • فناوری پشتیبان قوی
 • تعداد زیادی سرور و مکان سرور
 • سرعت اتصال سریع و مداوم
 • با Netflix ایالات متحده همکاری می کند
 • پشتیبانی از سطح برتر مشتری
منفی
 • برخی از ورود به سیستم
 • ارزانترین نیست

اعتبار عالی: اگر ارائه دهنده ای را می خواهید که دارای حریم خصوصی و ناشناسیتی عالی ، پشتیبانی 24/7 آگاه و دارای اعتبار محکم باشد ، ExpressVPN راهی برای پیشبرد شماست. آنها حتی اگر مایل به جلوگیری از معاملات متعارف و حداکثر حریم شخصی خود هستید ، پرداخت بیت کوین را نیز می پذیرند.

5- گشت و گذار

آرم Surfshark

Surfshark تازه وارد در صنعت VPN ، بسیار شایسته است که به دنبال خریدار آلمانی VPN باشد. برای شروع ، آنها یک شبکه سرور 1040+ کار می کنند که در بیش از 63 کشور گسترش یافته است ، از جمله ، البته آلمان.

Surfshark مانند ExpressVPN ، خارج از جزایر ویرجین بریتانیا ، از دسترس هر آژانس جاسوسی دولتی فعالیت می کند. آنها همچنین یک سیاست سختگیرانه در مورد عدم ورود دارند.

مشتریان Surfshark از رمزگذاری 256 بیتی ، از طریق OpenVPN یا IKEv2 استفاده می کنند و از یک هش احراز هویت SHA512 و تبادل کلید DHE-RSA 2048 بیتی با PFS استفاده می کنند. این باعث می شود سورفشارک از نظر امنیتی در یک کلاس قرار بگیرد.

از این گذشته ، شما می توانید پشتیبانی از VPN مضاعف ، یک سوئیچ kill ، سرورهای خصوصی DNS ، پشتیبانی از P2P و جریان و حتی اتصالات مشتری نامحدود همزمان (تنها ارائه دهنده برتر برای انجام این کار) را بدست آورید..

طرفداران
 • حریم خصوصی و امنیت عالی بدون ورود به سیستم
 • عملکرد عالی سرور
 • نتفلیکس ، بی بی سی و بسیاری دیگر را مسدود می کنید
 • آسان برای استفاده مشتری
 • اتصالات همزمان نامحدود
 • پشتیبانی تورنت
 • ارزان
منفی
 • سرعت متناقض در چند مکان
 • پشتیبانی مشتری نسبتاً کند است

اتصالات همزمان نامحدود: اگرچه از نظر منطقی Surfshark جدید است ، اما آنها همه ویژگیهای فنی مورد نیاز خود را ارائه می دهند. به پشتیبانی 24/7 ، سرعت اتصال عالی ، یک برنامه اشتراکی ارزان قیمت (به ویژه با قرارداد فعلی آنها) ، و 30 روز ضمانت برگشت پول بدون دردسر اضافه کنید ، و شما یک دستورالعمل برای خوشحال کاربران VPN آلمانی دارید..

استفاده رایگان VPN در آلمان

اگرچه استفاده از بیشتر خدمات VPN رایگان در آلمان ممکن است ، به طور کلی ، این بهترین ایده نیست. همانند بسیاری از محصولات به اصطلاح رایگان ، VPN های رایگان هزینه های مخفی دارند. اما به جای پرداخت با پول ، هزینه خود را با زمان ، حریم خصوصی ، اطلاعات شخصی یا سایر موارد پرداخت می کنید.

به عنوان مثال ، برخی خدمات داده های کاربر شما را برای پرداخت هزینه عملیات و سودآوری به فروش می رسانند ، در حالی که سایرین در هنگام گشت و گذار در اینترنت ، تبلیغات را به مرورگر شما تزریق می کنند..

و مهم نیست که چگونه یک ارائه دهنده رایگان از عملکرد خود سود می برد ، تنها چیزی که آنها بیش از حد نگران آن نیستند ، امنیت است. هنگام مقایسه با VPN های پرداخت شده ، ارائه دهندگان رایگان تقریباً نوع محافظتی را که انتظار دارید ارائه نمی دهند.

با پرداخت خدمات VPN با هزینه ای که در کنار هیچ چیز نیست ، این یک تصمیم آسان است.

تورنت در آلمان

داشتن برخی از سخت افزارهای حق چاپ در جهان ، فریب دادن مواد دزدی دریایی در آلمان یک تجارت غیرقانونی و خطرناک است. ترول های کپی رایت ، که نامه های تهدیدآمیزی را برای هر کسی که مظنون به بارگیری یا به اشتراک گذاری مطالب محافظت شده است ارسال می کنند ، امری عادی است.

دادگاه ها در آلمان نیز این حكم را صادر كرده اند كه والدین باید هنگامی كه فرزندانشان مرتكب نقض حق چاپ می شوند ، گزارش دهند ، بنابراین تهیه پرونده در مرزهای آلمان مانند بازی رولت روسی است.

به همین دلیل است که اگر قصد استفاده از خدمات P2P به هر منظور را دارید ، استفاده از VPN در آلمان همه چیز ضروری است. حتی اگر پرونده های خاص برای به اشتراک گذاری و بارگیری قانونی باشد ، سیستم آلمانی اجازه سوءاستفاده بیش از حد را می دهد و کارهای کمی برای محافظت از شما انجام می دهد.

با یک VPN ، به عنوان یک کاربر آلمانی BitTorrent ، می توانید از اتهامات مربوط به نقض حق نسخه برداری در امان بمانید و راحت باشید.

نظارت بر اینترنت در آلمان

علی رغم گرایش شدید آلمان به امنیت داده ها و حفظ حریم خصوصی کاربران ، آنها از همکاری با سازمان های اطلاعاتی خارجی بیزار نیستند. حتی گزارش هایی وجود دارد مبنی بر اینکه سازمان های اطلاعاتی آلمان در سالهای اخیر با همکاری NSA ایالات متحده جاسوسی کرده اند.

به همین دلیل ، به عنوان یک کاربر آلمانی آلمانی ، باید به هر دلیلی اعتقاد داشته باشید که فعالیت های اینترنتی شما از جاسوسان خارجی و داخلی مصون نیست..

شانس این است که ، بدون استفاده از VPN به عنوان یک لایه اضافی برای دفاع ، داده های شما به راحتی امن نیستند.

قوانین نگهداری اطلاعات آلمان

آلمان یکی از جامع ترین قوانین حمایت از داده ها در جهان را دارد. حتی با این وجود ، دلیلی وجود دارد که اعتقاد داشته باشید که دولت آلمان در حال حمایت از این حمایت ها است.

آنها قبلاً تلاش كرده اند كه قوانینی جامع برای نگهداری اطلاعات را برای ISP های آلمان اعمال كنند. اگرچه وظیفه آنها در حال حاضر درگیر دعوا است ، اما می تواند در هر زمان عملی شود.

اگر این کار را انجام دهد ، هر کسی که از اینترنت در آلمان استفاده می کند با چشم انداز جمع آوری داده های معمول در مورد فعالیت های خود روبرو خواهد شد. هنوز مشخص نیست که ISP ها چقدر جزئیات را ردیابی و ذخیره می کنند ، اما مطمئناً به اندازه کافی برای ایجاد یک تصویر بسیار دقیق از آنچه شما انجام می دهید آنلاین.

با اتصال به یک VPN ، مطمئناً از چنین جمع آوری داده ها مصون خواهید بود. آنها یک روش عالی برای جلوگیری از ردیابی ISP هستند ، که دلیل دیگری برای استفاده بیشتر و بیشتر آلمانی ها از آنها است.

محتوای جغرافیایی محدود

در آلمان ، متأسفانه تقریباً خدمات اینترنتی که به نظر شما مسدود شده است ، پایان ندارند. بین محدودیت های منطقه ای در Netflix و iPlayer BBC ، تا موارد قانونی فوق الذکر که اکثر YouTube را از این کار خارج می کند ، بخشی از میدان مین است.

اگر به خارج از کشور سفر می کنید و سعی می کنید کانال های محبوب آلمانی مانند ARD یا ZDF را پخش کنید ، همان داستان است. شما نمی توانید.

برای آلمانی هایی که به دنبال دسترسی به سایت های موردعلاقه خود در هنگام خارج از کشور هستند ، آزادانه مطالب بین المللی را کشف کرده و یا حتی با اطمینان قابل دسترسی به خدمات عمده جهانی آنلاین دسترسی پیدا می کنند ، یک VPN ضروری است..

اگر در آلمان هستید و از VPN استفاده نمی کنید ، بسیاری از محتوای آنلاین خوب را از دست نمی دهید.

خط پایین

چه در آلمان زندگی می کنید و چه از شهروندان آلمانی که در حال حاضر در خارج از کشور زندگی می کنید یا بازدید می کنید ، هر سرویس VPN که در این مقاله تحت پوشش خود قرار داده ام ، به خوبی به شما خدمت می کند. آنها به شما کمک می کنند تا حریم شخصی آنلاین خود را حفظ کنید ، به شما اجازه می دهیم محتوای محدود شده جغرافیایی را تماشا کنید و از نظارت دولت و همچنین هنگام استفاده از خدمات P2P در امان باشید..

به میلیونها آلمانی دیگر که قبلاً از VPN استفاده می کنند ، بپیوندید و از اینترنت به روشی که قرار بود از آن لذت ببرید ، لذت ببرید.

شما همچنین می توانید مانند:
 • یک آدرس IP آلمانی را در 5 مرحله آسان دریافت کنید
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map