بهترین VPN های فرانسه در سال 2020

بهترین VPN برای فرانسه


شاید شما در فرانسه هستید که سعی می کنید iPlayer BBC ، Netflix US ، Hulu یا سایر مطالب بین المللی را بدون هیچ گونه اقبال تماشا کنید.

شاید کمی نگران باشید که طبق قوانین فرانسه ، حریم خصوصی اینترنت شما به دور از تضمین نیست.

یا شاید هنوز در خارج از کشور هستید که سعی دارید نمایش مورد علاقه خود را از یک کانال محلی فرانسوی پخش کنید اما نمی توانید.

در تمام این موارد – و بسیاری موارد دیگر – یک VPN با کیفیت خوب می تواند کمک کند. و انتخاب های زیادی نیز وجود دارد.

گفته می شود ، هر ارائه دهنده مجموعه ای از ویژگی ها ، مزایا و اشکالات منحصر به فرد خود را دارد و گرفتن درست تصمیم گیری همیشه آسان نیست.

بنابراین ، برای این منظور ، در اینجا راهنمایی وجود دارد که به شما در انتخاب بهترین VPN برای فرانسه کمک می کند.

Contents

بهترین VPN ها برای نمای کلی فرانسه

قبل از حفر ، اجازه دهید در VPN های برتر فرانسه برای فرانسه نگاهی بیندازیم. خلاصه سریع ممکن است تمام آنچه شما به دنبال آن هستید و به اندازه کافی عادلانه باشد.

 1. CyberGhost

  بهترین VPN برای فرانسه. تعادل کامل شبکه سرور بزرگ ، سرعت و امنیت. محتوای محدود شده با جغرافیایی را در فرانسه و بین المللی باز می کند. صنعت بهترین ضمانت برگشت پول 45 روزه.

 2. PureVPN

  سرعت اتصال Breakneck و سرورهای تخصصی جریان ، آن را به یک انتخاب عالی برای دسترسی به فیلم جغرافیایی مسدود شده و برای P2P تبدیل می کنند. شبکه سرور عظیمی که 131 کشور را شامل می شود به شما امکان می دهد به هر نقطه وصل شوید.

 3. سورفشارک

  چشمگیر VPN بدون ورود به سیستم با اتصالات همزمان نامحدود. انسداد همه محتویات جغرافیایی محدود و پشتیبانی از P2P. برنامه مشتری بصری اما قدرتمند. ارزان ترین گزینه در اطراف.

 4. NordVPN

  شبکه سرور بزرگ و با عملکردی خوب که با Netflix و سایر سرویسهای پخش جریان محبوب کار می کند. بدون گزارش ها ، صلاحیت صحیح و بهترین مجموعه از خصوصیات حریم خصوصی در صنعت.

 5. ExpressVPN

  شبکه جهانی کاملاً تأسیس و بهینه شده با سرعت بارگیری خوب. به شما امکان می دهد محتوای دیگری را که می خواهید تماشا کنید. مشتری عالی با بسیاری از ویژگی های پیشرفته. پشتیبانی مشتری که برای هیچ یک دوم نیست.

چرا از VPN در فرانسه استفاده می کنیم

دلایل خوبی برای استفاده از VPN در فرانسه وجود دارد ، و همه آنها آشکار نیست. در حالی که من به طور خلاصه به چند مورد از آنها اشاره کردم ، در اینجا لیست جامع است.

 • فرانسه بخشی از پیمان اطلاعات نه چشم است

  اگر کمی در مورد VPN بخوانید ، احتمالاً به اصطلاحات پنج چشم ، نه چشم و چهارده چشم مراجعه کرده اید.

  این اسامی به مجموعه ای از توافق نامه های بین المللی برای به اشتراک گذاری اطلاعات اشاره دارد که دموکراسی های مهم غربی را به یک شبکه جاسوسی بزرگ ، بزرگ (گاهی اوقات) خوشبو می کند..

  فرانسه بخشی از توافق نامه نه چشم است. آنها موظفند اطلاعات الکترونیکی را با سایر کشورها به اشتراک بگذارند ، از جمله:

  • ایالات متحده
  • کانادا
  • استرالیا
  • نیوزلند
  • انگلستان
  • دانمارک
  • هلند
  • نروژ

  اگر شما یک کاربر اینترنتی فرانسوی هستید ، آژانس های جاسوسی از هر یک از این کشورها می توانند به لحاظ نظری به تاریخ عادت های آنلاین شما و سایر اطلاعات الکترونیکی مربوطه دسترسی پیدا کنند.

  هنگامی که از VPN در فرانسه استفاده می کنید ، از جلوگیری از استراق سمع دولت در فعالیت های اینترنتی خود جلوگیری می کنید. و اگر آنها قادر به استراق سمع نیستند ، هیچ چیزی برای اشتراک گذاری ندارند.

 • ISP Logging

  فرانسه ، مانند سایر کشورهای عضو اتحادیه اروپا ، زمانی مقید به دستورالعمل نگهداری داده ها در سال 2006 بود.

  این قانون ISP های فرانسوی را مجبور به فعالیت اینترنت همه مشتریان کرده و حداقل برای مدت یک سال این اطلاعات را حفظ می کند – حتی اگر این سرویس را فسخ کنید..

  خوشبختانه ، دادگستری اتحادیه اروپا در سال 2014 این قانون را خنثی کرد. اما ، سابقه ی استراق سمع ISP همچنان باقی مانده است ، و قانون جدید جمع آوری اطلاعات فرانسه از آن زمان به بعد جای خود را گرفته است..

  با وجود استفاده از VPN ، این نوع ورود به سیستم غیرممکن است.

 • قوانین حق چاپ دیجیتال

  قوانین حق چاپ حق چاپ دیجیتال فرانسه جزو سختگیرترین و غیر دوستانه ترین کاربر در جهان است.

  این امکان را به دارندگان حق چاپ کپی رایت تقریباً نامحدود می دهد تا حتی اگر به دزدی دریایی نیز مظنون به دسترسی به اطلاعات شخصی شما هستند. و اگر متوجه شدید حداقل سه بار قانون را نقض کرده اید ، ISP شما می تواند شما را ممنوع کند.

  یک VPN شما را از دارندگان حق نسخه برداری محافظت می کند که جای تعجب ندارد که در اجرای ادعاهای خود کمی اغراق آمیز باشند.

 • تماشای تلویزیون فرانسوی در خارج از کشور

  سفر به خارج از فرانسه معمولاً به معنای از دست دادن دسترسی به سرگرمی های فرانسوی است. اکثر کانال های تلویزیونی محلی و خدمات پخش اجازه نمی دهند هر چیزی را تماشا کنید مگر اینکه در کشور باشید.

  یک VPN به نظر می رسد که شما هستید. و با استفاده از یکی ، در اینجا فقط برخی از کانالهای فرانسوی وجود دارد که شما قادر خواهید بود به آنها دسترسی داشته باشید ، مهم نیست که در آن قدم بزنید.

  • 6 نمایش
  • CNEWS
  • فرانسه 2
  • فرانسه 5
  • FranceTV
  • تلویزیون بازی کنید
  • TV5 Monde
  • آرت
  • یورونیوز
  • فرانسه 3
  • فرانسه
  • گلی
  • RTBF
  • تلویزیون BFM
  • یوروپورت
  • فرانسه 4
  • France24
  • LCP
  • TF1
 • دسترسی به محتوا مسدود شده جغرافیایی از سراسر جهان

  همه شهروندان جهان هستیم. من دوست دارم محتوای اینترنت را از سراسر جهان مصرف کنم ، همانطور که من مطمئن هستم که کسی در فرانسه چنین می کند.

  دقیقاً مانند یک VPN می تواند سرویسهای جریان فرانسوی را از خارج از کشور باز کند ، می تواند محتوای جغرافیایی مسدود شده را از سایر نقاط جهان در فرانسه باز کند..

  اگر از عدم امکان تماشای Netflix از کشورهای دیگر ناامید شدید ، به عنوان مثال ، یک VPN درمانی است.

آیا VPN در فرانسه قانونی است?

با وجود چنین قوانینی نظارتی دقیق ، تصور اینکه فرانسه ممنوعیت خدمات VPN را تصور کند ، امری دشوار است. خوشبختانه ، آنها چنین کاری نکرده اند.

VPN در فرانسه قانونی است.

به عنوان یک شهروند فرانسوی ، مقیم یا بازدید کننده ، شما می توانید هر زمان و هرچند که بخواهید از VPN استفاده کنید. این گفته ، شما نباید از آنها برای انجام هر کاری غیرقانونی استفاده کنید.

استفاده از VPN برای ممانعت از خواندن ایمیل شما کاملاً مناسب است. با این حال ، استفاده از یکی برای هماهنگی هر نوع فعالیت غیرقانونی نیست.

یک VPN شما را از نقض قانون دیگر خلاص نمی کند.

به عبارت دیگر ، استفاده از VPN در فرانسه قانونی است ، اما کاری را که نباید انجام دهید با آن انجام ندهید.

چه باید در VPN برای فرانسه جستجو کرد

همه VPN ها انتخاب خوبی برای فرانسه نیستند. برای به حداکثر رساندن شانس خود برای پیدا کردن یکی از این موارد ، در اینجا چندین ویژگی را باید جستجو کنید.

 • چندین سرور فرانسوی

  هر VPN که ارزش آن را در نظر دارد باید چندین سرور در فرانسه قرار داشته باشد. بدون سرور فرانسوی ، شما نمی توانید به کشور وصل شوید.

  داشتن چندین سرور – ایده آل در چندین مکان پخش می شود – باعث می شود گزینه های اتصال زیادی داشته باشید و بهترین تجربه اینترنت ممکن را داشته باشید.

 • انتخاب سرور خوب در کشورهای دیگر

  برای استفاده بیشتر از یک سرویس VPN ، باید یک شبکه سرور بزرگ و از نظر جغرافیایی متنوع نیز داشته باشد.

  با داشتن سرورهای زیادی در بسیاری از کشورها ، می توانید به خدمات و محتویات محدود جغرافیایی از هر نقطه جهان دسترسی داشته باشید.

 • استانداردهای رمزگذاری قوی و ویژگی های امنیتی

  یک VPN قرار است داده ها و ترافیک اینترنت شما را ایمن نگه دارد. بنابراین ، هر خدمتی که انتخاب کرده اید ، باید از استانداردهای مدرن و رمزنگاری پروتکل استفاده کند.

  به رمزگذاری AES 256 بیتی فکر کنید.

  ویژگی های امنیتی مانند سوئیچ kill VPN و محافظت در برابر نشت DNS نیز ضروری است.

 • خط‌مشی بدون ورود به سیستم و یک حوزه قضایی دوستانه برای حفظ حریم خصوصی

  از آنجا که فرانسه – و بسیاری دیگر از کشورهای جهان – هیچ حق انتخاب جاسوسی در مورد عادت های آنلاین خود را ندارید ، باید VPN بدون ورود را براساس حوزه قضایی مناسب برای حفظ حریم خصوصی انتخاب کنید (پاناما ، رومانی ، سوئیس ، و غیره)

  به این ترتیب ، هیچ کس قادر نخواهد بود VPN شما را مجبور به تغییر داده ها کند. و حتی اگر کسی تلاش کند ، آنها چیزی برای دادن ندارند.

 • سرعت سرور خوب

  استفاده از VPN همیشه اتصال اینترنت شما را کمی کاهش می دهد – هیچ راهی برای این کار وجود ندارد. اما ، روند کند وجود دارد و پس از آن سرعت هایی وجود دارد.

  با گرفتن سریع VPN – یکی از شهرت های عالی برای عملکرد عالی و سرورهای قابل اعتماد – ارتباط شما را به هم می زند.

  این امکان را به شما می دهد تا حتی با بالاترین کیفیت تنظیمات ، پرونده ها را به سرعت و با خوشحالی پخش کنید.

  از طرف دیگر ارائه دهنده اشتباه می تواند سرعت اینترنت شما را به یک خزیدن غیرقابل استفاده کاهش دهد.

 • پشتیبانی P2P

  اگر قصد دارید از خدمات اشتراک گذاری فایل با VPN خود استفاده کنید – و با توجه به قوانین حق چاپ دراکیا در فرانسه ، حتی اگر مطمئن نیستید که هستید – ارائه دهنده ای را انتخاب کنید که صریحاً از P2P پشتیبانی کند.

  همچنین ، بررسی مجدد VPN اتصال دریچه گاز را انجام نمی دهد ، هیچ محدودیتی در پهنای باند ندارد و بدون درپوش داده است.

 • می توانید محتوای محدود شده جغرافیایی را در فرانسه و جاهای دیگر باز کنید

  یک مزیت بزرگ از یک VPN این است که به شما امکان می دهد به محتواهای اینترنتی محدود جغرافیایی از فرانسه و سراسر جهان دسترسی پیدا کنید. اگرچه در عمل ، همه خدمات انجام نمی شود.

  شما می خواهید VPN را انتخاب کنید که Netflix را در داخل و خارج از فرانسه قفل کند ، و همچنین هر یک از سرویس های ارزشمند جریان streaming مانند iPlayer BBC.

  ارائه دهنده همچنین باید با خدمات محبوب فرانسوی مانند France.tv ، CNEWS ، MYTF1 و غیره همکاری خوبی داشته باشد.

به عنوان گذشته ، هر ارائه دهنده ای که من در اینجا به عنوان یک انتخاب خوب VPN برای فرانسه پیشنهاد می کنم همه صندوق های بالا را بررسی می کند. من شما را تشویق می کنم که تحقیقات خود را انجام دهید ، اما می توانید یکی از گزینه های آزمایش شده و آزمایش شده من را نیز به عنوان نقطه شروع خوب استفاده کنید.

بهترین VPN ها برای فرانسه

اگرچه اکنون می دانید که در VPN برای فرانسه به دنبال چه چیزی باشید ، اما من هم پیش رفته ام و برخی از کار های پا را برای شما انجام دادم. در اینجا مجموعه ای از آنچه من فکر می کنم بهترین ارائه دهنده VPN برای فرانسه هستند ، آورده شده است.

1. CyberGhost

آرم CyberGhost

CyberGhost خدماتی است که تمام جعبه های استفاده در داخل و خارج از فرانسه را چک می کند.

این لیست بزرگ با بیش از 7100 سرور در 90 کشور جهان دارد. از این میان ، 440 نفر در فرانسه هستند. این امر یکی از بزرگترین شبکه ها را در بین همه ارائه دهندگان ایجاد می کند. و این یک شبکه سریع است.

CyberGhost یک VPN ورود به سیستم صفر است. دفتر مرکزی این شرکت در رومانی است – صلاحیت عالی برای حفظ حریم خصوصی داده ها.

نه تنها رومانی که تحت نظارت اتحادیه اروپا یا اتحادیه چشم نیست ، بلکه به دلیل عدم رعایت درخواست های داده های کاربر خارجی از اعتبار برخوردار است..

از نظر ویژگی ها ، CyberGhost بالای رمزگذاری و امنیت خط را ارائه می دهد ، برای P2P بسیار خوب کار می کند ، و Netflix ایالات متحده و سایر سایت های جریان اصلی مانند iPlayer ، Hulu و MYTF1 را باز می کند..

این خدمات ارزان قیمت است که حتی با ضمانت 45 روزه برگرداندن پول در صنعت نیز همراه است.

نتیجه نهایی ، CyberGhost یک VPN عالی برای فرانسه است.

طرفداران
 • صفر ورود به سیستم برای حداکثر حریم خصوصی
 • توزیع عالی سرور با بیش از 7100 سرور در 90 کشور
 • سرعت اتصال بسیار سریع است
 • با Netflix و iPlayer BBC کار می کند
 • اجازه می دهد تا torrenting P2P
 • تضمین برگشت پول طولانی 45 روزه
منفی
 • شرکت والدین با اعتبار مشکوک
 • راه اندازی دستی OpenVPN دستی
 • از چین کار نمی کند

2. PureVPN

آرم PureVPN

PureVPN در فهرست بهترین VPN های مورد استفاده برای فرانسه قرار دارد.

غیر از توانایی غیرقابل انکار بودن آنها برای انسداد سرویس های جریان ، ادعای بزرگ شهرت PureVPN شبکه بزرگ سرور آنها است – در 160 مکان در 131 کشور پخش می شود.

در کل 42 سرور در فرانسه وجود دارد که بین دو مکان تقسیم می شوند.

این اعداد به PureVPN دسترسی بی نظیر جهانی و حضور گسترده در خاک فرانسه می دهد. و بیایید عملکرد سرور را نیز فراموش نکنیم که از بهترین مواردی است که می توانید بدست آورید.

براساس موقعیت مکانی مناسب برای حفظ حریم خصوصی ، PureVPN یک ارائه دهنده گزارش ورود به طور مستقل تأیید شده است.

آنها همچنین از حالت رمزنگاری هنری استفاده می کنند و هم شامل ویژگی های سوئیچینگ تقسیم شده و هم از بین می روند.

مشتری آنها از پشتیبانی وسیع دستگاه برخوردار است و در بیش از 50 سیستم عامل مختلف قابل استفاده است.

قیمت PureVPN یکی از کمترین قیمتها در اطراف است و با ضمانت 31 روز پس انداز پول ، زمان زیادی برای آزمایش همه این موارد خواهید داشت.

طرفداران
 • سرعت بسیار عالی
 • شبکه سرور عظیم (131 کشور)
 • Netflix ، iPlayer و بیش از 70 سرویس پخش دیگر را مسدود می کنید
 • سازگار با بیش از 50 دستگاه و سیستم عامل
 • ارائه دهنده VPN ورود به سیستم صفر به طور مستقل تأیید شده است
 • گزینه اختصاصی IP
 • ارزش عالی
منفی
 • برنامه ها می توانند کمی بیشتر لهستانی استفاده کنند
 • برخی از مشکلات اتصال متناوب

3. گشت و گذار

آرم Surfshark

یکی از علاقه مندی های شخصی من این روزها ، Surfshark یکی دیگر از انتخاب های عالی VPN برای فرانسه است.

در حالی که آنها یک لیست سرور کمی کوچکتر دارند ، که شامل بیش از 1040 سرور در 63 کشور (از جمله ، البته فرانسه) است ، اما آنها با سرعت سریع چشمگیر اندازه خود را تشکیل می دهند..

Surfshark ، که یک VPN log log 0 است ، از جزایر ویرجین انگلیس فعالیت می کند. علیرغم نام ، صلاحیت این امر تحت نظارت انگلیس یا متحدان آن نیست.

مشتری تمیز و بصری دارای ویژگی های بسته بندی شده است.

این شامل مواردی مانند مسدود کننده تبلیغات و بدافزارها ، نصب VPN مضاعف و تونل سازی تقسیم شده است. و ، همانطور که در بررسی Surfshark خود صحبت می کنم ، این به سختی سطح را خراشیده است.

این سرویس با محتوای جغرافیایی مسدود شده بسیار خوب کار می کند ، و حتی به تعداد نامحدودی از اتصالات همزمان اجازه می دهید – کاری که هیچ ارائه دهنده VPN رده برتر آن انجام نمی دهد..

اوه ، و یک چیز دیگر که VPN های سطح برتر نمی توانند مطابقت داشته باشند ، قیمت Surfshark است. این ارزانترین ارائه دهنده این لیست است.

طرفداران
 • حریم خصوصی و امنیت عالی بدون ورود به سیستم
 • عملکرد عالی سرور
 • نتفلیکس ، بی بی سی و بسیاری دیگر را مسدود می کنید
 • آسان برای استفاده مشتری
 • اتصالات همزمان نامحدود
 • پشتیبانی تورنت
 • ارزان
منفی
 • سرعت متناقض در چند مکان
 • پشتیبانی مشتری نسبتاً کند است

4. NordVPN

آرم NordVPN

در دنیای VPN ، شرکت های معدودی به اندازه NordVPN مشهور و مورد احترام هستند.

آنها یک شبکه سرور گسترده دارند که از 5645 سرور در 58 کشور تشکیل شده است و 247 سرور آن فقط در فرانسه است.

این شرکت در خارج از پاناما فعالیت می کند ، که جزء بهترین حوزه های حقوق خصوصی در جهان است. NordVPN همچنین یک ارائه دهنده بدون ورود به سیستم است ، ادعایی که آنها از یک حسابرسی جامع شخص ثالث حمایت می کنند.

از نظر امنیتی ، NordVPN درجه یک است.

علاوه بر پروتکل عالی و جفت سازی استاندارد رمزگذاری ، آنها همچنین ویژگیهای مفیدی برای حفظ حریم خصوصی مانند یک VPN مضاعف و امکان ترکیب VPN و شبکه Tor دارند..

گرچه کمی در سمت قیمت مناسب قرار دارد (حتما از یکی از کوپن های آنها استفاده کنید) ، NordVPN بدون شک یکی از بهترین VPN های فرانسه است.

این دستگاه از قابلیت اطمینان ، زیرساخت ها ، سرعت سرور و کیفیتی برخوردار است که معدود ارائه دهندگان دیگر قادر به مطابقت آن هستند.

و آیا من از بندهای NetVPN برای انسداد Netflix و فقط در مورد هر محتوای جغرافیایی مسدود شده دیگر اشاره کردم که می توانید راه خود را بیاندازید?

طرفداران
 • حریم خصوصی عالی با ورود به سیستم صفر
 • شبکه سرور بزرگ (و همیشه در حال رشد)
 • عملکرد اتصال خوب
 • سرورهای تخصصی (از جمله VPN مضاعف ، خراب و Tor بالای VPN)
 • تمیز ، آسان برای استفاده مشتری
 • با Netflix و سایر سرویسهای پخش جریان کار می کند
 • Torrenting و P2P را مجاز می کند
 • آدرس IP اختصاصی را ارائه می دهد
منفی
 • هیچ ویژگی تونل سازی تقسیم نشده است
 • کمی در مورد برنامه های کوتاه مدت ارزشمند است

5. ExpressVPN

آرم ExpressVPN

ExpressVPN یک انتخاب عالی دیگر است و هم در فرانسه و هم در خارج از کشور بسیار خوب کار می کند.

این شرکت شبکه ای با اندازه 3000 و بالاتر از سرورها را در 95 کشور جهان اجرا می کند.

در حالی که آنها فقط 3 سرور در فرانسه دارند ، اما کیفیت این سخت افزار جزء بهترین ها در صنعت است.

مقر آن در جزایر ویرجین بریتانیا – صلاحیت قضایی با مزایای زیادی برای حفظ حریم خصوصی – ExpressVPN یک سیاست بدون ورود به سیستم دارد.

برنامه تصفیه شده و آسان برای استفاده است ، اما هنوز هم بسته بندی شده از ویژگی های.

قابلیت های پیشرفته مانند سوییچ kill ، تنظیمات رمزگذاری و پروتکل ، و تونل سازی اسپلیت همه در آنجاست ، اما مرتباً برای زمانی که و در صورت نیاز آن را حذف کردید.

ExpressVPN همچنین در رفع انسداد محتوای جغرافیایی محدود و فرانسوی و بین المللی از برتری برخوردار است و به لطف سرعت بسیار عالی سرور ، گزینه خوبی برای اشتراک فایل است.

پشتیبانی مشتری نیز در رده دوم قرار دارد.

اگرچه ExpressVPN کمی در سمت گران قیمت است – هرچند در صورت بهره گیری از فروش آنها ارزان تر باشد – این سرویس برای هر پنی ارزش دارد.

طرفداران
 • مشتری دارای ویژگی های غنی و شهودی است
 • فناوری پشتیبان قوی
 • تعداد زیادی سرور و مکان سرور
 • سرعت اتصال سریع و مداوم
 • با Netflix ایالات متحده همکاری می کند
 • پشتیبانی از سطح برتر مشتری
منفی
 • برخی از ورود به سیستم
 • ارزانترین نیست

نحوه دریافت VPN فرانسوی

اکنون می دانید که چگونه یک VPN خوب برای فرانسه پیدا کنید ، و همچنین چندین توصیه را می توانید در نظر بگیرید.

در اینجا مراحل آسان برای پیاده سازی VPN فرانسوی شما وجود دارد.

 1. یک سرویس برتر VPN را انتخاب کنید – یکی از آن ها دارای حریم خصوصی ، کارایی و سرورهای فرانسوی و بین المللی بسیار خوبی است.
 2. به وب سایت ارائه دهنده بروید و ثبت نام کنید.
 3. برنامه VPN ارائه دهنده را بارگیری کنید و آن را در دستگاه خود نصب کنید.
 4. سرویس گیرنده VPN را راه اندازی کنید ، یک سرور فرانسوی را انتخاب کنید و وصل شوید.

چگونه می توانیم بهترین سرعتهای VPN را در فرانسه بدست آوریم

برای به دست آوردن بهترین سرعت ممکن اتصال هنگام استفاده از VPN در فرانسه ، به سروری متصل شوید که از لحاظ جغرافیایی تا حد امکان به شما نزدیک باشد. این مسافتی را که داده های شما برای سفر نیاز دارد به حداقل می رساند و شانس اجرای در شرایط ضعیف شبکه را کاهش می دهد.

به عنوان مثال ، اگر می خواهید از VPN برای کمی خصوصیات اضافی استفاده کنید و دقیقاً خارج از پاریس هستید ، انتخاب یک سرور فرانسوی در پاریس ایده آل است. به ایسلند وصل نشو.

و اگر می خواهید Netflix آمریکایی را از فرانسه جریانی کنید ، یک سرور در سواحل شرقی ایالات متحده انتخاب کنید. اتصال به لس آنجلس چندین هزار کیلومتر به سفر داده شما اضافه نمی کند.

گفته می شود ، شما باید بدانید که حتی در شرایط ایده آل ، یک VPN اتصال اینترنت شما را کندتر می کند. به هیچ وجه نباید باشد ، اما هرگز به همان سرعتی که از اتصال معمولی خود دارید ، نمی خواهید.

اگر سرور نزدیک را انتخاب می کنید و عملکرد آن را بی دلیل و بی دلیل آهسته مشاهده می کنید – که می تواند اتفاق بیفتد – در اینجا چندین چیز وجود دارد که سعی کنید سرعت VPN خود را افزایش دهید.

یک VPN همچنین نمی تواند هرگونه اتصال به اینترنت یا سرعت سرعت موجود را حل کند – مگر اینکه به دلیل ضربات ISP یا محدودیت های مشابه دیگر باشد.

استفاده از VPN رایگان برای فرانسه

ممکن است شما وسوسه شوید که یکی از خدمات بسیاری که دسترسی رایگان VPN در فرانسه ارائه می دهد را امتحان کنید. از همه اینها ، بیشتر ارائه دهندگان – و در واقع هرکدام که در این صفحه لیست می کنم – هزینه بالایی دارند.

من به شدت به شما توصیه می کنم در برابر آن.

استفاده از یک به اصطلاح “VPN رایگان فرانسه” تقریباً همیشه یک حرکت پر مخاطره است. بسیاری از آنها با مباحث مربوط به حریم خصوصی و امنیتی سر و کار دارند. دیگران به شیوه های طراحی مانند تزریق آگهی و فروش داده های شما به اشخاص ثالث متوسل می شوند.

در مقایسه با VPN های پرداخت شده ، خدمات رایگان نیز بطور معمول کند ، غیر قابل اعتماد و تحت محدودیت پهنای باند هستند.

راستش ، شما بهتر است به ISP فرانسوی و نظارت دولت خود سعی کنید در وهله اول از آن جلوگیری کنید – حداقل در این صورت اتصال به اینترنت شما تا حدی ایمن و سریع خواهد بود.

نتیجه

دلایل زیادی برای استفاده از VPN در فرانسه وجود دارد. ممکن است بخواهید از محافظت در برابر جمع آوری و نظارت بر داده های دراکونی محافظت کنید و یا اینکه ترول های حق چاپ را در معرض سردردهای قانونی قرار دهند.

یا ممکن است فقط بخواهید محتوا را محدود کنید و به کشور دیگری محدود کنید.

دلیل شما هرچه باشد ، اکنون می دانید که در VPN برای فرانسه به دنبال چه چیزی باشید. و شما حتی لیستی از ارائه دهندگان برتر را دارید که می توانید از آنها به عنوان نقطه شروع استفاده کنید – بیشتر آنها تخفیف های خوبی نیز ارائه می دهند.

بنابراین ، تأخیر نکنید. آزادی و حریم خصوصی آنلاین همه ما را سزاوار آن هستیم. استفاده از VPN را شروع کنید.

شما همچنین می توانید مانند:
 • بهترین خدمات کلی VPN
 • بهترین VPN بدون ورود به سیستم
 • بهترین VPN برای Netflix
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me