بهترین VPN برای انگلیس در سال 2020

تصویر برجسته برای بهترین ارائه دهندگان VPN UK


این که آیا شما در انگلستان ، مهاجران انگلیسی هستید یا از داشتن دسترسی نامحدود به فرهنگ و تلویزیون انگلیسی لذت می برید ، دلایل خوبی زیادی برای استفاده از VPN برای انگلستان دارید.

مسلماً انگلیس شدیدترین ایالت نظارت در جهان غرب است. جمع آوری داده ها قانونی است ، و ارائه دهندگان خدمات اینترنتی (ISP) موظف به نظارت و ثبت فعالیت های آنلاین هستند. اگر در انگلستان هستید و از VPN استفاده نمی کنید ، این بدان معنی است که فعالیت های آنلاین خود را انجام دهید.

علاوه بر جمع آوری داده ها ، ISP های انگلیسی نیز اینترنت را سانسور می کنند. آیا می دانید نزدیک به 800000 وب سایت وجود دارد که دسترسی از داخل کشور مسدود می شود؟ VPN ها می توانند شما را در مورد آن محدودیت ها درک کنند.

سپس رویكرد دراكسونیای انگلیس برای به اشتراک گذاری پرونده و قوانین اخیر وجود دارد كه می تواند شما را در لحظه بازدید ، حتی به طور تصادفی ، در یك آب داغ به یك وب سایت حاوی تبلیغات تروریستی (هر آنچه طبقه بندی می كند) قرار دهد. اگر از VPN استفاده می کنید ، بی خطر هستید.

و اگر خارج از انگلستان هستید؟ آیا سعی کرده اید هر تلویزیون بریتانیایی مانند iPlayer BBC را پخش کنید؟ شما نمی توانید ، و فقط بهترین VPN برای انگلیس می تواند به شما دسترسی پیدا کند.

VPN به شما محرمانه و ناشناسانه آنلاین ، دسترسی بدون سانسور و ایمن به اینترنت می دهد و به شما اجازه می دهد در خارج از کشور محتوای انگلستان مسدود شده مانند iPlayer را مشاهده کنید. با همان VPN ، حتی اگر بخواهید می توانید کاتالوگ کامل Netflix ایالات متحده را مشاهده کنید.

در واقع دلایل زیادی برای استفاده از VPN UK وجود دارد.

مروری بر بهترین VPN ها برای انگلستان

اگر لیستی از بهترین VPN های انگلستان همه شما علاقه مندید ، مستقیماً به تعقیب خواهم برید. در اینجا یک مرور اجمالی از ارائه دهندگان برتر در داخل انگلستان و خارج از کشور ارائه شده است.

 1. CyberGhost

  بهترین VPN برای انگلیس. سرورهای تخصصی را برای تماشای محتوای مسدود شده بریتانیا اجرا می کند ، سیاهههای مربوط را حفظ نمی کند و ویژگی های عالی حریم خصوصی را ارائه می دهد. ارزان است و همراه با ضمانت طولانی مدت 45 روز پس انداز پول است.

 2. PureVPN

  ارائه دهنده VPN تأسیس شده و دارای محتوای قابل اعتماد در انگلیس و خارجی از طریق سرورهای اختصاصی است. سرورهای سریع در 131 کشور از جمله تن در انگلستان. یکی از بهترین معاملات در اطراف.

 3. NordVPN

  سرویس VPN که این کار را انجام می دهد. دارای یک شبکه سرور بزرگ و سریع ، بدون ورود به سیستم ، حریم خصوصی عالی و یک برنامه بصری با ویژگی های فراوان است. پخش مداوم UK را ارائه می دهد.

 4. سورفشارک

  VPN جدیدتر که تمام ویژگی های VPN را برای انگلستان ارائه می دهد باید با قیمت بسیار کمی داشته باشد. دارای امنیت و حریم خصوصی عالی ، مشتری ساده ، پشتیبانی از جریان عالی و اتصالات نامحدود است.

 5. ExpressVPN

  ارائه دهنده شناخته شده و محترم با سرورهای سریع و ایمن ، ورود به سیستم صفر و یک برنامه مشتری بسیار جلا. بهترین پشتیبانی 24/7 در صنعت و 30 روز ضمانت برگشت پول.

آنچه را باید در VPN UK جستجو کنید

ارائه دهندگان VPN زیادی برای انتخاب وجود دارند ، اما البته همه آنها برابر نیستند. در هنگام تلاش برای انتخاب یک VPN خوب برای انگلستان ، در اینجا مهمترین مواردی که باید در نظر بگیرید وجود دارد.

 • سرورهای انگلستان

  برای دسترسی به محتوای انگلستان از خارج از کشور یا برای حفظ حریم خصوصی و امنیت آنلاین در انگلیس ، یک ارائه دهنده VPN با سرورهای فراوان در این کشور می خواهید. هرچی بیشتر بهتر.

  سرورهای پخش شده در چندین مکان در انگلستان نیز ترجیح داده می شوند. باز هم ، بیشتر ، بهتر. این بهترین سرعت ممکن اتصال و تجربه کلی آنلاین را به شما می دهد.

 • اجرای فوق العاده

  صحبت از سرعت اتصال و تجربه آنلاین ، یک VPN سریع می خواهید. عادت زنانه. یک VPN همیشه اینترنت شما را کمی کند می کند ، اما برخی از آنها عملکرد بهتر از حفظ عملکرد را نسبت به سایرین انجام می دهند.

  اگر به یک سرویس کند بپردازید ، حتی موارد ساده مانند مرور وب ممکن است دردناک شوند. و جریان فیلم؟ این اتفاق نخواهد افتاد.

 • با خدمات Streaming UK کار می کند

  اگر قصد دارید iPlayer BBC یا سایر ارائه دهندگان محتوای انگلیسی را از خارج از کشور مشاهده کنید ، هر سرویس VPN کار نخواهد کرد. بی بی سی VPN ها را با راندمان بی رحمانه شناسایی و مسدود می کند ، و بیش از هر زمان دیگری ، فقط ارائه دهندگان برتر می توانند به شما دسترسی مداوم بدهند.

 • شبکه جهانی بزرگ

  هنگامی که در انگلستان هستید ، ممکن است بخواهید از VPN خود برای اتصال به سایر کشورها استفاده کنید. شاید شما مایل به دسترسی به کتابخانه Netflix یا خدمات جریان تلویزیون یک کشور دیگر باشید. یا شاید شما می خواهید نرم افزار اشتراک فایل را تورنت کنید یا از آن استفاده کنید.

  یک VPN با شبکه گسترده و متنوع سرور به شما امکان می دهد تمام موارد فوق را انجام دهید.

 • پشتیبانی P2P

  در مورد تورنت و به اشتراک گذاری پرونده ، اگر این کاری است که شما می خواهید انجام دهید ، مطمئن شوید که سرویس VPN شما از آن پشتیبانی می کند. فرض نکنید که تعداد زیادی VPN این اجازه را نمی دهند.

 • حداقل ورود به سیستم و صلاحیت صلاحیت خوب

  هیچ سرویس VPN هرگز وب سایتهایی که بازدید می کنید را وارد نمی کند ، اما برخی هنوز زبانه هایی از قبیل زمان اتصال یا مقدار انتقال داده را نگه می دارند. برای حداکثر حریم خصوصی و ناشناس ماندن ، VPN log را انتخاب کنید – مطلبی که مطلقاً هیچ چیزی را ذخیره نمی کند.

  به این ترتیب ، حتی اگر مقامات با ضمانت ضرب و شتم دست به دست هم دهند ، ارائه دهنده VPN به سادگی هیچ داده ای برای تحویل ندارد.

  همچنین انتخاب VPN مبتنی بر حوزه قضایی مناسب برای حفظ حریم خصوصی ، ایده خوبی است ، جایی که جمع آوری داده ها اجباری نیست. گزینه های خوب جزایر ویرجین بریتانیا ، پاناما ، رومانی و سوئیس هستند.

  قطعاً از VPN های خارج از بریتانیا جلوگیری کنید. دقیقاً مانند ISP ها ، هنگامی که از آنها خواسته شد این کار را انجام دهند ، باید فعالیت های آنلاین را نیز نظارت کنند ، وارد سیستم شوند و به اشتراک بگذارند.

 • رمزگذاری خوب و ویژگی های حفظ حریم خصوصی

  برای اطمینان از اینکه همیشه حریم شخصی و ناشناس بودن شما ایمن است ، ارائه دهنده ای را ارائه دهید که رمزگذاری 256 بیتی را با استفاده از پروتکل فوق العاده مانند OpenVPN ارائه دهد. این ترکیبی ناگسستنی است.

  سایر خصوصیات حریم خصوصی مانند محافظت در برابر نشت DNS یا سوئیچ کشتن اینترنت نیز بسیار مناسب هستند. آنها تضمین می کنند که هرگز فعالیت های آنلاین خود را از طریق پیکربندی اشتباه شبکه یا به دلیل قطع اتصال VPN تصادفی در معرض فعالیت های آنلاین خود قرار نخواهید داد..

بهترین VPN برای انگلیس

اکنون می دانیم در هنگام انتخاب VPN برای انگلستان به کدام ویژگی ها ارزش توجه ویژه ای دارد. بنابراین ، بدون آگهی بیشتر ، در اینجا پنج ارائه دهنده ارائه دهنده بهترین کاربرد این لایحه قرار دارند.

1. CyberGhost

آرم CyberGhost

با کمی تردید ، CyberGhost انتخاب من به عنوان بهترین VPN برای انگلیس است. چه انگلستان باشید و چه خارج از کشور ، این ارائه دهنده ای است که همه صندوق ها را بررسی می کند.

تنها با 480 سرور UK در سه مکان ، فقط NordVPN سخت افزار UK را بیش از CyberGhost اجرا می کند. آنها همچنین در سایر نقاط جهان دارای پوشش عالی هستند و بیش از 7100 سرور در 90 کشور جهان دارند.

همانطور که توسط تست سرعت من نشان داده شده است ، همه سرورهای CyberGhost می توانند بیش از حد خودشان را نگه دارند.

CyberGhost از رومانی ، کشوری که حریم خصوصی آن را دوست دارد ، یک VPN بدون ورود به سیستم است. برنامه مشتری آنها همچنین شامل بسیاری از ویژگیهای محور حفظ حریم خصوصی ، از جمله حفاظت نشت DNS و سوئیچ kill است.

دسترسی به iPlayer بی بی سی و سایر خدمات مشابه انگلیس نسیم با CyberGhost است. آنها سرورهای تخصصی جریان را برای این منظور ارائه می دهند که بسیار پیوسته کار می کنند.

در مورد سرویسهای پخش در سایر نقاط جهان ، از جمله Netflix ، همین امر نیز صادق است. اگر می خواهید محتوای جغرافیایی مسدود شده را مشاهده کنید ، CyberGhost یک رهبر صنعت است.

طرفداران
 • صفر ورود به سیستم برای حداکثر حریم خصوصی
 • توزیع عالی سرور با بیش از 7100 سرور در 90 کشور
 • سرعت اتصال بسیار سریع است
 • با Netflix و iPlayer BBC کار می کند
 • اجازه می دهد تا torrenting P2P
 • تضمین برگشت پول طولانی 45 روزه
منفی
 • شرکت والدین با اعتبار مشکوک
 • راه اندازی دستی OpenVPN دستی
 • از چین کار نمی کند

بهترین VPN برای انگلیس: CyberGhost هر آنچه را که انتظار دارید یک سرویس VPN برتر سطح داشته باشد دارد. آنها یکی از مقرون به صرفه ترین ارائه دهندگان نیز هستند ، و حتی تضمین بازپرداخت پول 45 روزه با بهترین کیفیت را به شما ارائه می دهند. برای کاربران VPN UK ، CyberGhost بسته کاملی است.

2. PureVPN

آرم PureVPN

یک ارائه دهنده خوب ، PureVPN یکی دیگر از گزینه های عالی برای VPN UK است. از سرورهای جریان اختصاصی گرفته تا یک شبکه سرور عظیم ، چیزهای زیادی را می پسندید.

PureVPN 168 سرور UK را در چهار مکان اجرا می کند. دسترسی به سایر نقاط جهان با هیچ 2070 سرور در 131 کشور در جایگاه دوم قرار ندارد. براساس آزمایشات من ، سرعت سرور PureVPN نیز به طرز چشمگیری سرعت دارد.

با محرمانه بودن حفظ حریم خصوصی ، PureVPN برای مقاصد مدیریت شبکه کمی ثبت نام انجام می دهد ، اما همه آنها به صورت ناشناس انجام می شود ، هرگز شما را در معرض خطر قرار نمی دهند. تمام ویژگی های مشتری مربوط به حریم خصوصی که انتظار دارید موارد اضافی خوبی مانند مسدود کننده تبلیغات و محافظت از ویروس وجود دارد.

برای دسترسی به سرویس های جریان در UK ، برنامه PureVPN شامل حالت های ویژه ای برای سرویس خاص است. بی بی سی ، آی تی وی و کانال 5 مانند ده ها کانال دیگر از سراسر جهان وجود دارند. و همه آنها خیلی خوب کار می کنند.

طرفداران
 • سرعت بسیار عالی
 • شبکه سرور عظیم (131 کشور)
 • Netflix ، iPlayer و بیش از 70 سرویس پخش دیگر را مسدود می کنید
 • سازگار با بیش از 50 دستگاه و سیستم عامل
 • ارائه دهنده VPN ورود به سیستم صفر به طور مستقل تأیید شده است
 • گزینه اختصاصی IP
 • ارزش عالی
منفی
 • برنامه ها می توانند کمی بیشتر لهستانی استفاده کنند
 • برخی از مشکلات اتصال متناوب

VPN با ارزش بالا برای انگلیس: PureVPN ارائه دهنده عالی برای پخش رسانه های انگلیس و خارجی است. این برنامه با یک برنامه کاربردی آسان و قابل پشتیبانی ، یک شبکه گسترده سرور و یک برچسب قیمت ارائه می شود که صادقانه بگویم ، آن را به یکی از بهترین معاملات در اطراف تبدیل می کند.

3. NordVPN

آرم NordVPN

شما نمی توانید به عنوان VPN انتخاب خود در UK NordVPN اشتباه کنید. به عبارت ساده ، آنها این کار را انجام می دهند.

شمارشگر NordVPN در تعداد سرورهای انگلستان در تعداد 610 سرور در یک مکان قرار دارد. تعداد سرورها نیز به طور مرتب بالا می رود.

در ورای بریتانیا ، لیست سرورهای NordVPN شامل 5645 سرور در 58 کشور جهان است – عدد بسیار چشمگیر. سرعت سرور درجه یک است.

برای حفظ حریم خصوصی ، NordVPN با بهترین آنها در آنجا قرار دارد. آنها چیزی را وارد نمی کنند. آنها همچنین در خارج از پاناما ، کشوری که قوانینی برای نگهداری اطلاعات ندارد ، دسترسی کاملاً نامحدود به اینترنت و نظارت صفر دولت وجود دارد..

محافظت در برابر نشت DNS و سوئیچ kill ، البته موجود و حساب شده است. اما ، NordVPN همچنین چندین ویژگی ناشناس ماندن را ارائه می دهد که سایر ارائه دهندگان از آن استفاده نمی کنند ، مانند یک VPN مضاعف ، Tor over VPN و سرورهای مبهم.

NordVPN همچنین یک ارائه دهنده عالی برای دسترسی مداوم به iPlayer بی بی سی و بسیاری دیگر از سرویس های جریان در انگلیس است. خاموشی ها بین و تعداد کمی فاصله دارند (و به سرعت ثابت می شوند).

طرفداران
 • حریم خصوصی عالی با ورود به سیستم صفر
 • شبکه سرور بزرگ (و همیشه در حال رشد)
 • عملکرد اتصال خوب
 • سرورهای تخصصی (از جمله VPN مضاعف ، خراب و Tor بالای VPN)
 • تمیز ، آسان برای استفاده مشتری
 • با Netflix و سایر سرویسهای پخش جریان کار می کند
 • Torrenting و P2P را مجاز می کند
 • آدرس IP اختصاصی را ارائه می دهد
منفی
 • هیچ ویژگی تونل سازی تقسیم نشده است
 • کمی در مورد برنامه های کوتاه مدت ارزشمند است

VPN که همه آنرا انجام می دهد: اگر به دنبال یک VPN برای انگلستان هستید که همه کارها را انجام دهد ، به دنبال NordVPN نباشید. شما می توانید یک برنامه کاربردی آسان ، دسترسی به جریان ، سرعت اتصال بالا و امنیت عالی را با قیمت بسیار مناسب دریافت کنید.

4- گشت و گذار

آرم Surfshark

Surfshark به عنوان یک تازه وارد نسبی ، ممکن است ارائه دهنده ای نیست که از آنها شنیده باشید. اما ، آنها بدون شک شایسته هستند که در هر بهترین VPN برای لیست انگلستان جایگاهی بگیرند.

این کار با یک سیاست سختگیری بدون ورود به سیستم و یک پایگاه عملیاتی در خارج از جزایر ویرجین بریتانیا آغاز می شود ، که هر دو حریم شخصی آنلاین شما را بسیار خوب تضمین می کنند.

Surfshark بیش از 1040 سرور در 63 کشور جهان از جمله مکان های مختلف در انگلستان را اجرا می کند. و آن سرورها مطمئناً سریع ، مناسب برای پخش ویدئو و P2P هستند (که البته مجاز است).

مسدود کردن سایتها و سرویس های جریان در انگلیس نیز نسیم با Surfshark است. بی بی سی ، ITV ، کانال 4 و نتفلیکس همه از لحاظ زیبایی از خارج کار می کنند.

مشتری Surfshark طراحی تمیز ، مدرن و بصری دارد. گزینه های عالی برای رمزگذاری و پروتکل ، ویژگی های حریم خصوصی مانند دو برابر VPN و یک سوئیچ kill را ارائه می دهد و حتی به شما امکان می دهد از سرورهای DNS خود استفاده کنید..

و آیا من اشاره کردم که Surfshark تنها ارائه دهنده ای است که به شما امکان اتصال همزمان نامحدود را می دهد?

طرفداران
 • حریم خصوصی و امنیت عالی بدون ورود به سیستم
 • عملکرد عالی سرور
 • نتفلیکس ، بی بی سی و بسیاری دیگر را مسدود می کنید
 • آسان برای استفاده مشتری
 • اتصالات همزمان نامحدود
 • پشتیبانی تورنت
 • ارزان
منفی
 • سرعت متناقض در چند مکان
 • پشتیبانی مشتری نسبتاً کند است

یک خبره عالی: Surfshark نه تنها ویژگی های مورد نیاز شما را ارائه می دهد ، بلکه همچنین دارای پشتیبانی عالی در طول ساعت ، 30 روز ضمانت برگشت پول و یکی از ارزان ترین برنامه های اشتراک در اطراف – به ویژه اگر از فروش آنها استفاده می کنید. این همه برای یک تجربه عالی VPN در انگلستان ایجاد می کند.

5. ExpressVPN

آرم ExpressVPN

ExpressVPN یک تجربه تمیز ، صیقلی و بالغ را به هر کاربر VPN UK ارائه می دهد. آنها یک ارائه دهنده مشهور و قابل احترام هستند.

ExpressVPN ، خارج از جزایر ویرجین بریتانیا ، که دارای صلاحیت حریم خصوصی است ، یکی دیگر از سرویس های ورود به سیستم نیست. آنها ده ها سرور سریع از چهار مکان مختلف در سراسر انگلیس اجرا می کنند.

مشتری ExpressVPN به همان راحتی که دارد تمیز و آسان برای استفاده است. بسیار امن است و برای کاربران پیشرفته تر ، ویژگی های مفیدی مانند تونل سازی اسپلیت را برای کمک به مدیریت بهتر کنترل ترافیک ارائه می دهد.

رفع انسداد iPlayer BBC و سایر سایتهای پخش کننده انگلستان کاملاً با ExpressVPN بطور مداوم کار می کند ، و اگر به هر مشکلی برخوردید ، پشتیبانی مشتری آنها به طور کلی به عنوان بهترین در صنعت شناخته می شود..

همانطور که در بررسی کامل من به آن توجه می کنم ، یکی از نکات مثبت ExpressVPN ، قیمت نسبتاً بالایی است. به گفته این ، شما واقعاً ارزش پول خود را به دست می آورید ، به علاوه ExpressVPN تمایل دارد هر از گاهی تخفیف ویژه ای نیز ارائه دهد.

و با ضمانت 30 روز پس انداز پول ، هیچ امکانی برای امتحان کردن آنها وجود ندارد.

طرفداران
 • مشتری دارای ویژگی های غنی و شهودی است
 • فناوری پشتیبان قوی
 • تعداد زیادی سرور و مکان سرور
 • سرعت اتصال سریع و مداوم
 • با Netflix ایالات متحده همکاری می کند
 • پشتیبانی از سطح برتر مشتری
منفی
 • برخی از ورود به سیستم
 • ارزانترین نیست

اعتبار بزرگ: اگر به دنبال یک VPN هستید که ناشناس بودن و حفظ حریم خصوصی آنلاین را ارائه می دهد ، مورد اعتماد میلیون ها نفر است و پشتیبانی عالی 24/7 دارد ، ExpressVPN را نادیده نگیرید. با وجود هزینه کمی بالاتر ، آنها به ارزش آن هستند.

استفاده رایگان VPN در انگلستان

تمام ارائه دهندگان من در بالا به عنوان بهترین VPN برای انگلستان ذکر شده خدمات پرداخت می شوند. گرچه گزینه های VPN رایگان زیادی وجود دارد ، من اعتقاد ندارم استفاده از یک ایده همیشه عالی باشد (و شخصاً هرگز این کار را نمی کردم).

تفاوت های زیادی بین VPN های پرداخت شده و رایگان وجود دارد که به شدت به مقیاس ترجیح می دهند. مهمترین نکته این است که وقتی رایگان می روید ، به جای پرداخت هزینه خدمات ، با پرداخت حریم شخصی ، اطلاعات شخصی ، زمان یا هر سه هزینه خود پایان می دهید..

ارائه دهندگان رایگان VPN UK UK به هر تعداد از shenanigans ، از تزریق تبلیغات به مرورگر شما ، از فروش اطلاعات شخصی و عادات آنلاین معروف هستند. همه این موارد با هزینه شما برای آنها درآمد ایجاد می کند.

با داشتن یک VPN رایگان ، شما نیز شانس بسیار کمی دارید که بتوانید امثال iPlayer BBC ، ITV Hub یا UK Netflix را تماشا کنید. آنها یک هدف آسان برای این سرویس های جریان هستند و به ندرت دسترسی را مسدود می کنند.

چرا از یک VPN در انگلستان استفاده می کنید

همانطور که در ابتدای این مقاله به اختصار ذکر شد ، دلایل زیادی وجود دارد که ممکن است بخواهید با استفاده از VPN در انگلستان در نظر بگیرید. آنها به شرح زیر جوش می آورند:

 1. نظارت و ورود به سیستم آنلاین
 2. سانسور اینترنت
 3. مشکلات حقوقی هنگام تورنت ، به اشتراک گذاری پرونده و پخش برخی از مطالب
 4. دسترسی به محتوای جغرافیایی مسدود شده خارجی

اگر در انگلستان هستید ، این معنی است که هرکدام از اینها برای شما چیست.

ISP UK Monitoring Online and Logging Activity

با تشکر از قانون تحقیق و تفحص قدرت (2016) (لقب مناسب منشور Snoopers) ، آژانس های اجرای قانون و اطلاعات انگلیس می توانند به طور قانونی تمام اشکال ارتباطات و داده های ارتباطی ، از جمله ، البته فعالیت های اینترنتی شما را بدست آورند و تجزیه و تحلیل کنند..

در یکی از مفاد این قانون آمده است که ISP های UK باید سوابق اتصال به اینترنت ، از جمله وب سایتهایی را که بازدید کرده اید ، برای یک سال کل حفظ کند. تمام این اطلاعات در هر زمان و بدون ضمانت توسط مقامات قابل دسترسی و بررسی است.

نظارت آنلاین را در انگلستان با VPN متوقف کنید

حتی اگر چیزی برای پنهان کردن ندارید ، این ایده نباید همراه شما باشد.

نگران کننده تر هنوز قانون انگلستان است که در سال 2019 تصویب شد ، و این باعث می شود تماشای تبلیغات تروریستی در اینترنت غیرقانونی شود. چنین عملی مجازات تا 15 سال زندان است.

با این قانون چند مشکل قابل توجه وجود دارد. آنچه واجد شرایط تبلیغات تروریستی است لزوماً به خوبی تعریف نشده است. و ، این یک اعتصاب است ، و شما مقررات را وضع می کنید.

به عبارت دیگر ، حتی اگر به طور اتفاقی در سایتی فعال شوید که تبلیغات تروریستی داشته باشد یا چیزی را تماشا کنید که فکر نمی کنید حتی از راه دور شبیه آن باشد ، اما اجرای قانون انگلستان چنین می کند ، ممکن است شما با مشکل جدی روبرو شوید.

با استفاده از VPN در هر زمان که به ISP UK متصل شدید ، همه وب سایتهایی که بازدید می کنید و سرویس های آنلاین که از آنها استفاده می کنید ، از آنها مخفی می شوید. شما تنها عادتهای خود را نسبت به خودتان حفظ می کنید (همانطور که باید) و خود را از خطرات احتمالی تصادفی قانونی محافظت می کنید.

سانسور اینترنتی انگلستان

از طریق مجوز به ISP ها ، انگلیس دسترسی به تعداد قابل توجهی از وب سایت ها را مسدود می کند. احتمالاً شناخته شده ترین مورد این سایت سایت اشتراک فایل The Pirate Bay است ، اگرچه تعداد بسیاری دیگر وجود دارند – بیش از 700000 مورد دقیق هستند..

وب سایت های مسدود شده در انگلستان شامل مواردی از محتوای بزرگسالان و بازی ها ، به اشتراک گذاری فایل ها و سایت های پخش شده است. اگر کسی به شما بگوید اینترنت در انگلستان باز و رایگان است ، اشتباه می کنند.

استفاده از VPN در انگلستان سانسور اینترنت را دور می زند

من موافقم که بعضی از وب سایت ها می توانند یک مشکل باشند ، اما من معتقدم که سانسور خودسرانه اینترنت پاسخی ندارد.

اگرچه روش های دیگری برای انسداد وب سایت و پله پیمای این اقدامات سانسور وجود دارد ، اما مطمئن ترین روش استفاده از VPN است.

تمام کاری که شما باید انجام دهید اینست که دستگاه خود را به یک سرور VPN در یک کشور بدون سانسور نزدیک به انگلستان وصل کنید (این به اطمینان از عملکرد خوب کمک می کند) ، و شما قادر خواهید بود به هر سایتی دسترسی پیدا کنید. هلند یا ایسلند گزینه های خوبی هستند.

تورنت ، به اشتراک گذاری پرونده ، و Kodi Streaming در انگلستان

بریتانیا مجازات بسیار سختی را برای نقض حق چاپ مجازات کرده است. بارگیری یا به اشتراک گذاری حتی بخشی از مطالب دارای حق چاپ نیز می تواند منجر به جریمه های سنگین و حبس تا 10 سال شود.

تقریباً در هر BitTorrent یک گزینه رمزگذاری داخلی وجود دارد ، اما متأسفانه ، این کار برای محافظت از شما انجام نمی دهد. بله ، ISP شما در بریتانیا نمی تواند محتوای آنچه را که به اشتراک می گذارید مشاهده کند ، اما IP شما هنوز کاملاً در معرض.

براساس IP شما ، هرکسی که به آنها اهمیت می دهد (مانند شرکت های رسانه ای یا تروفی های حق چاپ) می تواند به سرعت تشخیص دهد که چه محتوایی را بارگیری یا بارگذاری می کنید و مطابق آن عمل می کند.

همان قوانین حق چاپ در انگلیس در سیستم عامل های جریان مانند Kodi اعمال می شود. حتی اگر از نظر فنی ، شما چیزی را بارگیری نمی کنید ، پخش کردن محتوای دارای حق چاپ می تواند شما را با همان دردسر روبرو کند.

یک VPN نه تنها اتصال شما را رمزگذاری می کند ، ISP خود را در تاریکی نگه می دارد بلکه آدرس IP شما را نیز مخفی می کند و از شما در انتهای منبع محتوا محافظت می کند. استفاده از VPN شما را ناشناس و بی خطر نگه می دارد.

تماشای Netflix و سایر مطالب در انگلستان

در حالی که در انگلیس هستید ، ممکن است بخواهید از یک سرویس آنلاین در کشور دیگری استفاده کنید. این می تواند پخش کننده یک کانال تلویزیونی خارجی ، نسخه آمریکایی Netflix (و کتابخانه گسترده تر آنها) یا هر چیز دیگری باشد.

چنین محتواهایی به احتمال زیاد از طرف انگلیس جغرافیایی مسدود شده و در دسترس نخواهد بود مگر اینکه از لحاظ جسمی در کشور مبداء آن واقع شوید. و یک VPN می تواند این مشکل را برطرف کند.

با اتصال به سرور در کشوری که محتوا از آن بدست می آید ، دستگاه شما در واقع وجود دارد. چه در انگلستان و چه در هر جای دیگر جهان ، هرچه که مسدود شده باشد ، اکنون در دسترس خواهد بود.

VPN برای مهاجران UK

اگر در انگلستان زندگی نمی کنید و زمان قابل توجهی را در خارج از کشور نمی گذرانید ، حداقل حداقل یک دلیل عالی برای سرمایه گذاری در یک VPN برتر برای انگلستان وجود دارد و خودتان یک IP انگلیسی دریافت کنید: محتوای جریان و مسدود کردن جغرافیای مسدود شده.

پخش تلویزیون UK

شماره یک دلیل اینکه کسی در خارج از بریتانیا بخواهد VPN انگلستان را بدست آورد ، دسترسی به خدمات عالی برای پخش در کشور مانند iPlayer BBC ، کانال 4 همه 4 یا ITV Hub است – یک VPN بهترین راه برای تماشای تلویزیون انگلیس است. در خارج از کشور.

اگر این واقعاً هدف شماست ، باید بدانید که تمام آن شرکتها تمام تلاش خود را می کنند تا شما را در مسیرهای شما (به ویژه بی بی سی) متوقف کنند. به همین دلیل ، بسیاری از VPN (و شاید حتی بیشتر) برای این منظور کار نمی کنند.

بهترین VPN های انگلستان می توانند تمام کانالهای تلویزیونی انگلستان را جریانی کنند

هر VPN ، دیر یا زود ، به عنوان چنین شناسایی می شود و توسط بی بی سی و دیگران مسدود می شود. هیچ راهی وجود ندارد.

آنچه بهترین VPN های UK را برای ارائه دهندگان کمتری متمایز می کند این است که آنها به چه سرعت و به سرعت از کار خود عقب می روند.

وقتی متوجه شوند که آنها مسدود شده اند ، ارائه دهندگان برتر می توانند دسترسی به خدمات جریان UK را طی یک یا دو روز برطرف کنند. سایر VPN ها این کار را با سرعت بسیار کندتر انجام می دهند (با فرض اینکه آنها این کار را انجام می دهند) ، عادت تماشای تلویزیون بریتانیا را برای چند هفته یک بار روی یخ بگذارید.

اتفاقاً ، هر VPN UK که من در این صفحه به آن اشاره کردم ، دسترسی به iPlayer BBC و سایر ارائه دهندگان فیلم را یکی از اولویت های آنها قرار می دهد و در صورت مسدود بودن ، به طور معمول خیلی سریع همه چیز را دوباره انجام می دهد..

خط پایین

مهم نیست که شما در انگلستان زندگی می کنید یا بیشتر وقت خود را در خارج از کشور می گذرانید. VPN ابزاری عالی برای داشتن زرادخانه است. این می تواند به شما کمک کند ناشناس آنلاین بمانید ، از خدمات به اشتراک گذاری پرونده با خیال راحت استفاده کنید ، و به شما در برآورده کردن تمایلات تلویزیون بریتانیا کمک کند.

اهداف شما هر چه باشد ، هر ارائه دهنده این لیست از بهترین VPN ها برای انگلستان یک انتخاب عالی را انتخاب کرده و در واقع بسیار خوب به شما خدمت می کند..

شما همچنین می توانید مانند:
 • یک آدرس IP بریتانیا را در 5 مرحله آسان دریافت کنید
 • اگر iPlayer BBC VPN شما کار نمی کند چه کاری انجام دهید
 • آیا VPN در انگلستان قانونی است
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map