بهترین خدمات VPN برای کانادا

بهترین خدمات VPN برای کانادا


وقتی به کشورهایی فکر می کنید که باید از VPN استفاده کنید ، کانادا به ندرت (در هر زمان) لیست هر کسی را ایجاد می کند. اما ، فقط به این دلیل که شهروندان آمریکای شمالی بزرگ تمایل دارند از مقدار زیادی از آزادی آنلاین برخوردار شوند ، به این معنی نیست که VPN ها نباید نادیده گرفته شوند.

قوانین منسوخ حریم شخصی کانادا ، نظارت بر انبوه آنلاین و قوانین کپی رایت به طور فزاینده ای همه حقایق استفاده VPN است. واقعیت این است که بدون VPN ، شما همیشه هدف آسان تر برای مجرمان سایبری ، به خصوص در ارتباطات Wi-Fi عمومی خواهید بود.

سپس توانایی VPN برای دسترسی به سرویسهای مسدود شده جغرافیایی وجود دارد که به طور عادی برای کانادایی ها امکان پذیر نیست ، مانند Netflix US ، Hulu یا iPlayer BBC. و این یک خیابان دو طرفه است اگر خارج از کانادا هستید ، یک VPN آسانترین راه برای تماشای محتوای کانادایی است.

با تعداد خدمات موجود در بازار, بهترین VPN برای کانادا چیست لزوماً آشکار نیست. برای کمک به این راهنمای سریع آماده کردم. شما نه تنها با جزئیات بسیار بیشتری خواهید فهمید که چرا همه کانادایی ها باید حداقل یک VPN را در نظر بگیرند ، بلکه درک بهتری نیز از دنبال چه چیزی میگردی و کدام VPN ها همه جعبه های مناسب را بررسی می کنند.

Contents

مروری بر بهترین VPN ها برای کانادا

در صورتی که قبلاً با استفاده از VPN به فروش رسیده باشید و فقط سؤال کنید کدام یک از بسیاری از سرویس ها گزینه خوبی برای کانادا ایجاد می کنند ، در اینجا پنج انتخاب برتر من وجود دارد..

 1. CyberGhost

  بهترین VPN برای کانادا, CyberGhost به دلیل سهولت در استفاده ، امنیت و حفظ حریم خصوصی مشهور است. این شبکه دارای یک شبکه سریع سریع است که شامل 90 کشور و سرورهای تخصصی برای رفع انسداد Netflix و سایر سایتهای پخش می شود. در 45 روز ، همچنین طولانی ترین ضمانت برگشت پول در صنعت VPN را دارد.

 2. NordVPN

  NordVPN یک همه جانبه عالی ، دارای خط مشی صفر در هوا است و ویژگی های حریم خصوصی متعدد ارائه دهندگان دیگر ارائه نمی دهد. با سرعت اتصال چشمگیر ، خدمات بارگیری و پخش نیز بسیار عالی است.

 3. سورفشارک

  عملکرد سریع سرور ، استفاده آسان از برنامه ها ، حفظ حریم خصوصی و امنیت بالا و دسترسی به جریان جهانی در سراسر جهان چیزی است که شما با Surfshark به دست می آورید. و همه اینها با قیمتی پیش می آید که هیچ VPN دیگری نمی تواند آن را شکست دهد.

 4. PureVPN

  PureVPN با سرعت بسیار عالی و بزرگترین شبکه سرور VPN (در حال حاضر 131 کشور باورنکردنی را پوشش می دهد) به شما امکان می دهد تا از هر مکانی از حالت قفل خارج کرده و جریان داشته باشید..

 5. ExpressVPN

  رمزگذاری و امنیت قوی ، سرورهای سریع ، دسترسی به Netflix US ، Netflix Canada و سایر سایتهای پخش کننده از خارج از کشور و پشتیبانی عالی از مشتری ، تنها مواردی است که ExpressVPN به آن نشان می دهد..

چرا از VPN در کانادا استفاده می کنید

دلایل زیادی وجود دارد که کانادایی ها باید استفاده از VPN ها را در نظر بگیرند – و به همین دلیل بسیاری در حال حاضر این کار را انجام می دهند. از بهبود حریم خصوصی و ناشناس ماندن و امنیت بهتر آنلاین تا تجربه اینترنت بدون محدودیت ، در اینجا مروری بر درایورهای اصلی استفاده از VPN در کانادا ارائه شده است..

 • کانادا عضو منشور پنج چشم است

  در پایان جنگ جهانی دوم ، کانادا به جمع آوری اطلاعات و معاهده به اشتراک گذاری معروف به پنج چشم پیوست. اعضای دیگر ایالات متحده ، انگلیس ، استرالیا و نیوزلند هستند.

  در این توافق نامه از هر 5 کشور خواسته شده است كه داده ها و اطلاعات نظارتی را به یکدیگر تحویل دهند. این اشتراک گذاری هم به صورت پیش فرض و هم در صورت درخواست اتفاق می افتد. متأسفانه ، حریم خصوصی کاربران اینترنت کانادایی را مورد لطف آژانسهای اطلاعاتی دولت خارجی قرار می دهد ، که می توانند به هر دلیلی که خود انتخاب می کنند ، درباره فعالیت های آنلاین بخواهند..

 • نکات مربوط به حریم خصوصی

  همانطور که چند سال پیش آشکار شد ، دولت کانادا یک سیستم نظارتی گسترده در سراسر جهان را اجرا می کند. این فعالیتها مانند بارگیری پرونده ها و بازدید از صفحه را نظارت می کند و آدرس های IP تمام کاربران اینترنت را که تماشا می کنند ، ثبت می کند.

  هیچ ضمانتی وجود ندارد ، افشای عمومی وجود ندارد ، و حمایت قانونی بسیار کمی برای اهداف وجود دارد. این تقریباً شبیه نسخه واقعی Big Brother از سال 1984 جورج اورول است ، و در کانادا همیشه تماشا می کند.

 • ISP Logging

  این فقط دولت نیست که کانادایی ها هنگام استفاده از اینترنت باید نگران این موضوع باشند. ISP ها در مورد حریم خصوصی کاربران به همان اندازه بد هستند – اگر بدتر هم نباشند.

  یک مطالعه از ISP های مهم کانادایی نشان داد که بسیاری درگیر در جمع آوری داده های سایه و فعالیت های به اشتراک گذاری با شفافیت اندک یا ناچیز هستند. در برخی موارد ، ISP ها حتی ممکن است نقض قوانین حفظ حریم خصوصی کانادا – که همه آنقدرها سختگیر نیستند ، باشد..

 • نکات مربوط به حق چاپ

  پیدا کردن بسیاری از مکان ها سخت تر از ایالات متحده هنگام اجرای حق چاپ است. اما ، باور کنید یا نه ، کانادا یکی از آنهاست.

  وضعیت حق چاپ حق چاپ کانادا که اخیراً به روز شده است ، به دارندگان حقوق اختیارات گسترده ای را می دهد که به دنبال تخلفات مشکوک باشند. و دادگاه های کانادا تاکنون نیز کاملاً از طرف آنها پایین آمده اند.

  برای کاربران اینترنت ، این به معنی ترس مداوم از ترول های حق چاپ یا تهدید به جریمه های گسترده برای هر چیزی است که می تواند به عنوان یک تخلف تلقی شود. به عنوان مثال پرونده یک مرد کانادایی را بگیرید که بیش از 11000 دلار جریمه شد. چرا؟ وی مقاله ای را که مشترک مشترک سایت خبری paywalled برای او ارسال شده بود ، خواند.

 • پخش محتوای جغرافیایی محدود شده

  کانادایی ها همیشه به دلیل نگرانی از حفظ حریم خصوصی آنلاین ، به VPN روی نمی آورند. بعضی اوقات ، آنها این کار را برای سرگرمی انجام می دهند.

  VPN یکی از بهترین راهها برای مشاهده محتوا محدود به لحاظ جغرافیایی در کشورهای دیگر است. با ارائه دهنده مناسب ، دسترسی به Netflix از هر کشور ، iPlayer BBC یا پخش تلویزیون از فرانسه ، آلمان یا هر کشور دیگر نسیم است..

  به طور مشابه ، هر کسی در خارج از کشور می تواند از یک VPN برای تماشای Netflix کانادا استفاده کند یا پخش کننده های تلویزیونی کشور را پخش کند. شاید یک شب کوچک هاکی در کانادا ، شاید?

 • دریافت یک آدرس IP کانادایی

  سرویس های جریان و ایستگاه های تلویزیونی تنها در استفاده از موقعیت مکانی به عنوان راهی برای کنترل دسترسی تنها نیستند. این امر برای سایتهای دیگر ، مانند بانکها یا موسسات مالی دیگر ، نیز چنین کاری غیرمعمول نیست.

  اگر یک کانادایی هستید که با چنین سایتی سر و کار دارید ، روی آوردن به VPN و همیشه داشتن یک آدرس IP کانادایی مفید است ایده خوبی است. این امر به شما امکان می دهد بدون توجه به جایی که در جهان هستید ، به حساب خود و سایر مشاغل مهم متصل شوید.

آیا VPN ها در کانادا قانونی هستند?

بله ، استفاده از VPN در کانادا قانونی است. هرکسی در کشور به هر دلیلی که در بالا ذکر شد می تواند این کار را انجام دهد. این موارد شامل حریم شخصی بهتر در اینترنت ، جلوگیری از نظارت و دسترسی به وب سایت های مختلف و خدمات آنلاین است. هیچ قانون و مقررات دولتی وجود ندارد که مانع VPN در سطح فدرال یا استانی و سرزمینی شود.

فراتر از استفاده شخصی ، VPN ها همچنین می توانند و اغلب توسط کارگران ، روزنامه نگاران و کارمندان از راه دور کانادا برای فعالیت های بی شماری مرتبط با کار استفاده می شوند..

همه اینها گفتند ، حتی اگر مقررات مانع استفاده شما از VPN در کانادا نشود ، نباید از هیچ کاری برای انجام غیرقانونی استفاده کنید. هر کاری که بصورت آنلاین انجام دهید ، هنوز هم مسئولیت شماست. در صورت گرفتار شدن قانون ، می توانید پاسخگوی قانونی باشید ، شبکه خصوصی مجازی یا خیر.

چه چیزی را باید در VPN برای کانادا جستجو کنید

هنگام انتخاب VPN کانادایی ، چندین ویژگی وجود دارد که ارائه دهنده آنها باید در نظر داشته باشد. در حالی که برخی از این موارد مهم نیستند ، هرچه تعداد بیشتری از این جعبه ها یک VPN بررسی کند ، بهتر است.

ویژگی هایی که باید به دنبال آن باشید عبارتند از:

 • چندین سرور کانادایی

  صرف نظر از اینکه از داخل کانادا از VPN استفاده می کنید یا سعی دارید از خارج از کشور به خدمات کانادایی دسترسی پیدا کنید ، هرچه سرور بیشتری در ارائه دهنده این کشور داشته باشد ، بهتر.

  تعداد خوبی از سرورها امکان تعادل مناسب بار شبکه را فراهم می آورد. که در نهایت ترجمه به تراکم کمتر و سرعت دانلود و پخش بهتر برای شما.

  همچنین به تعداد مکانهای کانادایی که می توانید به آنها متصل شوید توجه کنید. این امر به ویژه برای کشورهای بزرگی مانند کانادا بسیار مهم است.

  برای عملکرد برتر ، شما می خواهید سرورهای VPN تا حد امکان از نظر جسمی به شما نزدیک باشند. بهترین VPN ها دارای مراکز داده در چندین شهر کانادا – دو یا بیشتر در شرق (به طور معمول مونترال و تورنتو) و حداقل یک در غرب (معمولاً ونکوور).

 • سرور در کشورهای دیگر

  مهم نیست که چطور قصد استفاده از VPN خود را دارید ، ایده خوبی است که یکی از لیست های سرور را انتخاب کنید که شامل بسیاری از کشورها در خارج از کانادا باشد.

  گزینه های زیادی وجود دارد انعطاف پذیری زیادی برای شما. شما نه تنها می توانید از سایت ها و خدمات در مکان های بیشتری استفاده کنید بلکه به کشورهایی که به شما بهترین امنیت آنلاین و امنیت داده های شخصی را می دهند دسترسی بهتری خواهید داشت.

 • سیاست عدم ورود به سیستم

  یکی دیگر از جنبه های مهم VPN نحوه دستیابی به اطلاعات شما است. در حالت ایده آل ، یک ارائه دهنده خط مشی بدون ورود به سیستم را انتخاب کنید – این یعنی داده های صفر در مورد اینکه آیا و هنگامی که به سرویس متصل شده اید ، از کجا به سیستم وصل شده اید ، و فعالیت های آنلاین که در آن شرکت کرده اید نگهداری می شود.

  فقط اگر VPN شما وارد سیستم نشود ، می توانید مطمئن باشید که آنها چیزی برای تحویل ندارم باید به شخص ثالث (حتی اجرای قانون) در صورت ضرب و شتم بیایند.

 • صلاحیت صلاحیت خوب

  سعی کنید به یک VPN تکیه کنید که از خارج از حوزه قضایی عمل کند قوانین محرمانه حریم خصوصی اطلاعات و اطلاعات شخصی شما را محافظت می کند. مکان هایی مانند پاناما ، قبرس ، سوئد یا سوئیس گزینه های خوبی هستند (هر چند که افراد دیگری نیز وجود دارند).

  متأسفانه در اینجا کانادا بهترین انتخاب نیست. اما اگر با وجود این ، شما اصرار دارید از VPN مستقر در کانادا استفاده کنید ، پس سیاست عدم ورود به سیستم ضروری است..

 • عملکرد خوب

  برای بارگیری پرونده های بزرگ ، پخش محتوای با کیفیت بالا یا حتی بارگیری بیشتر وب سایت ها در مدت زمان معقول ، به اتصال سریع اینترنت نیاز دارید. از آنجا که یک VPN یک لایه اضافی – و به طور بالقوه محدود کننده است که در بالای اتصالات معمولی شما قرار دارد ، لازم است سرعتهای خوبی نیز ارائه دهد.

  در حالی که تعداد زیادی VPN سریع برای انتخاب وجود دارد ، حتی عملکردهای زیر مجموعه نیز وجود دارد. همیشه به سرعت بروید – بدون آن ، هر بار که وصل شوید ، یک تجربه اینترنت محدود و بسیار ناامیدکننده خواهید داشت.

 • پشتیبانی P2P

  محافظت از VPN در استفاده از BitTorrent و سایر خدمات P2P تقریباً همیشه ضروری است. گفته می شود ، همه ارائه دهندگان اجازه این نوع ترافیک را نمی دهند ، و برخی از آنها فقط در مورد چند سرور انتخاب می کنند.

  اگر از شبکه های همتا استفاده می کنید ، به خط مشی ارائه دهنده در مورد موضوع توجه کنید. همچنین ، یک VPN را انتخاب کنید که امکان ترافیک P2P را در بیشترین شبکه شبکه سرور خود فراهم کند. به این ترتیب ، شما می توانید تورنت بدون ترس ترول های حق چاپ – یک موضوع شناخته شده در کانادا.

 • امکان رفع انسداد محتوای جغرافیایی محدود شده

  به دلیل توافق نامه های مختلف صدور مجوز ، بسیاری از سایت ها و خدمات (فکر می کنید Netflix) طرفداران بزرگی از ما نیستند که از VPN برای یافتن محدودیت های جغرافیایی خود استفاده می کنند. آنها تمام تلاش خود را برای مسدود کردن VPN ها انجام می دهند – و در بیشتر مواقع ، موفق هستند.

  در نتیجه, بیشتر ارائه دهندگان کار نمی کنند خدمات خارج از بازار اما تعداد معدودی تلاش می کنند تا به چنین سایتهایی دسترسی پیدا کنند. به عنوان مثال VPN هایی که با Netflix کار می کنند ، در حالی که تعداد کمی و خیلی دور از هم هستند ، وجود دارد.

  بنابراین ، اگر می خواهید از VPN خود برای تماشای محتوای جغرافیایی مسدود شده استفاده کنید ، خواه در کانادا یا خارج از کشور ، ابتدا تأیید کنید اگر ارائه دهنده به شما دسترسی مورد نظر را بدست آورد. هر وب سایت VPN این اطلاعات را به وضوح بیان نمی کند. اگر مطمئن نیستید ، یک گپ سریع با پشتیبانی مشتری ، پاسخی را برای شما دریافت می کند.

ارائه دهندگان دقیق برای هر یک از این ویژگی ها ممکن است دلهره آور به نظر برسند. اما تعجب خواهید کرد که چقدر سریع می توانید این کار را انجام دهید. و خیلی خوب هم زمان است ، و بعداً از ناامیدی و ناامیدی اجتناب کنید.

گذشته از این ، تمام ارائه دهندگان VPN که من در این صفحه توصیه می کنم به عنوان گزینه های خوبی برای کانادا ، همه کادرهای بالا را بررسی کنید. بنابراین ، همیشه می توانید ابتدا به آنها نگاه کنید. هر یک از آنها می تواند مناسب شما باشد.

بهترین VPN ها برای کانادا

اکنون می دانید که در یک VPN برای کانادا به دنبال چه چیزی هستید. در زیر مواردی وجود دارد که من فکر می کنم برخی از بهترین انتخاب ها در اطراف است.

1. CyberGhost

آرم CyberGhost

اگر به ارائه دهنده VPN نیاز دارید که همه چیز را به خوبی انجام دهد ، به دنبال CyberGhost بیشتر نیست.

آنها دارای شبکه ای با بیش از 7159 سرور در 90 کشور جهان هستند. از این تعداد ، 259 سرور در کانادا هستند که از مراکز داده در مونترال ، تورنتو و ونکوور استفاده نمی کنند. عملکرد در تمام سخت افزارها بسیار عالی است.

CyberGhost در رومانی مستقر است – صلاحیت عالی برای یک VPN – و هیچ مشکلی ندارد.

آنها همچنین یکی از چندان VPN نیستند که منابع قابل توجهی برای حفظ دسترسی به جریان دارند ، با چندین سرور اختصاص داده شده به خدمات خاص. البته P2P تقریباً در کل شبکه آنها نیز پشتیبانی می شود.

CyberGhost می تواند یک انتخاب عالی برای کاربران VPN ، در داخل یا خارج از کانادا ایجاد کند. و با توجه به اینکه خدمات بسیار ارزان است – به خصوص اگر کد کوپن موجود باشد – همراه با بهترین خدمات در صنعت بازپرداخت 45 روزه ، شما نمی توانید اشتباه کنید.

طرفداران
 • صفر ورود به سیستم برای حداکثر حریم خصوصی
 • توزیع عالی سرور با بیش از 7100 سرور در 90 کشور
 • سرعت اتصال بسیار سریع است
 • با Netflix و iPlayer BBC کار می کند
 • اجازه می دهد تا torrenting P2P
 • تضمین برگشت پول طولانی 45 روزه
منفی
 • شرکت والدین با اعتبار مشکوک
 • راه اندازی دستی OpenVPN دستی
 • از چین کار نمی کند

2. NordVPN

آرم NordVPN

تعداد کمی از ارائه دهندگان به اندازه NordVPN دارای مشخصات عمومی هستند. و این نیز به خوبی سزاوار است. آنها فقط یک VPN عالی و عالی هستند.

NordVPN پاناما را خانه می نامد و دارای یک خط مشی صحیح و حسابرسی صفر از طرف شخص ثالث است. همچنین دارای بسیاری از ویژگی های حریم خصوصی مانند یک VPN مضاعف ، سرورهای مبهم و TOR بیش از VPN است. این همه خبر عالی برای کسانی است که به دنبال ناشناس ماندن هستند.

لیست سرورهای آنها شامل بیش از 5600 سرور در 58 کشور جهان با حضور سنگین 421 سرور در سه مکان در کانادا است. این شبکه خیلی سریع است.

NordVPN همچنین تقریباً در مورد هر کشوری در کره زمین ، کار غیرمترقبه مسدود کردن محتوای جغرافیایی مسدود شده از جمله Netflix را انجام می دهد. و P2P در همه جا مجاز است.

پشتیبانی مشتری به راحتی می توانید از طریق ایمیل یا گپ در تماس باشید 24/7 ، و اگر در حصار هستید ، 30 روز ضمانت برگشت پول دریافت می کنید تا مطمئن شوید این ارائه دهنده دقیقاً همان چیزی است که شما نیاز دارید.

طرفداران
 • حریم خصوصی عالی با ورود به سیستم صفر
 • شبکه سرور بزرگ (و همیشه در حال رشد)
 • عملکرد اتصال خوب
 • سرورهای تخصصی (از جمله VPN مضاعف ، خراب و Tor بالای VPN)
 • تمیز ، آسان برای استفاده مشتری
 • با Netflix و سایر سرویسهای پخش جریان کار می کند
 • Torrenting و P2P را مجاز می کند
 • آدرس IP اختصاصی را ارائه می دهد
منفی
 • هیچ ویژگی تونل سازی تقسیم نشده است
 • کمی در مورد برنامه های کوتاه مدت ارزشمند است

3. گشت و گذار

آرم Surfshark

اگرچه یک شرکت نسبتاً جوان است و به عنوان برخی از رقبای خود شناخته شده نیست ، Surfshark به سرعت نام خود را به عنوان یک سرویس VPN برتر معرفی کرده است..

مستقر در جزایر ویرجین بریتانیا – کشوری که قوانین نگهداری اطلاعات صفر را ندارد – Surfshark هیچ کاری را که بصورت آنلاین انجام می دهید ، ردیابی یا ذخیره نمی کند..

آنها مکان های سرور کمی کمتری نسبت به همسالان خود دارند ، اما بیش از 1040 سرور در 63 هنوز چیزی برای عطسه کردن ندارند. کانادا با تعداد خوبی از سرورها در مونترال ، تورنتو و ونکوور به خوبی نشان داده شده است.

مشتری Surfshark دارای ویژگی های بسته بندی شده است – مسدود کننده تبلیغات ، سوییچ kill ، محافظت در برابر نشت DNS ، تنظیمات VPN مضاعف و یک حالت استتار ویژه VPN همه این لیست را ایجاد می کنند. آنها همچنین تنها ارائه دهنده ای هستند که اتصالات همزمان نامحدود را ارائه می دهند.

برای از بین بردن همه این موارد ، Surfshark ارزانترین ارائه دهنده این لیست است – به ویژه اگر بتوانید از یک فروش استفاده کنید. هیچ VPN دیگر برای این مقدار کم به کانادایی ها پیشنهاد نمی کند.

طرفداران
 • حریم خصوصی و امنیت عالی بدون ورود به سیستم
 • عملکرد عالی سرور
 • نتفلیکس ، بی بی سی و بسیاری دیگر را مسدود می کنید
 • آسان برای استفاده مشتری
 • اتصالات همزمان نامحدود
 • پشتیبانی تورنت
 • ارزان
منفی
 • سرعت متناقض در چند مکان
 • پشتیبانی مشتری نسبتاً کند است

4. PureVPN

آرم PureVPN

PureVPN از جانبازان محترم صنعت VPN ، از سال 2007 در این کشور فعالیت داشته است.

ادعای شهرت آنها شبکه گسترده ای از سرورها است که 131 کشور شگفت انگیز را در بر می گیرد. هیچ ارائه دهنده VPN دیگری نزدیک نیست. آنها همچنین ، سرورهای زیادی را در کانادا با مراکز داده در مونترال ، کبک سیتی و ونکوور اجرا می کنند..

ادعای مشهور دیگر شهرت PureVPN توانایی آنها در جلب بلوک های جغرافیایی محتوا است. در حقیقت ، آنها سرورهای اختصاصی برای تقریبا 70 کانال از کشورها در سراسر جهان ، از جمله پخش کننده های کانادایی CTV و RDS را اجرا می کنند. و نتایج تست سرعت عالی آنها به معنای پخش حتی در بالاترین کیفیت تنظیمات بدون پیکسل آزار دهنده یا بافر است.

PureVPN همچنین سازگار با P2P است ، هیچ گونه گزارش ای را حفظ نمی کند و ویژگی های زیادی را در یک برنامه مشتری ارائه می دهد که در بیش از 50 سیستم عامل و دستگاه پشتیبانی می شود..

PureVPN با قیمت بسیار رقابتی و گران قیمت ، 31 روز ضمانت برگشت پول را برای شما فراهم می آورد – زمان زیادی برای امتحان کردن آنها.

طرفداران
 • سرعت بسیار عالی
 • شبکه سرور عظیم (131 کشور)
 • Netflix ، iPlayer و بیش از 70 سرویس پخش دیگر را مسدود می کنید
 • سازگار با بیش از 50 دستگاه و سیستم عامل
 • ارائه دهنده VPN ورود به سیستم صفر به طور مستقل تأیید شده است
 • گزینه اختصاصی IP
 • ارزش عالی
منفی
 • برنامه ها می توانند کمی بیشتر لهستانی استفاده کنند
 • برخی از مشکلات اتصال متناوب

5. ExpressVPN

آرم ExpressVPN

ExpressVPN یکی دیگر از ارائه دهندگان خدمات VPN است که فقط نمی توانید برای کانادا اشتباه کنید.

ExpressVPN که در جزایر ویرجین بریتانیا دوستانه حریم خصوصی واقع شده است ، یک VPN بدون ورود به سیستم است. این دستگاه با برخی از پیشرفته ترین ویژگی ها و استانداردهای امنیتی موجود ، از جمله کلیدهای RSA 4096 بیتی ، احراز هویت SHA256 و رمزگذاری 256 بیتی.

با سرورهای بهینه سازی شده برای سرعت ، ExpressVPN راه حل مناسبی برای هرکسی است که دوست دارد ویدئویی با کیفیت بالا پخش کند یا از اشتراک گذاری فایل P2P استفاده کند – دومی در دسترس در سطح شبکه است.

و صحبت از شبکه ، لیست سرورهای ExpressVPN گسترده است ، با 3000+ سرور در 95 کشور و 151 مکان. سه مورد از این مکانها شهرهای مونترال ، تورنتو و ونکوور است.

اگر افت چشمگیری در ExpressVPN وجود داشته باشد این است که آنها کمی گران تر هستند (حتما از هر تخفیف فعلی استفاده کنید). این گفت ، با توجه به اینکه این سرویس چقدر خوب است ، فکر می کنم پول خوبی هم سرمایه گذاری کرده است. و البته یک ضمانت 30 روز پس انداز پول نیز وجود دارد که زمان زیادی را برای برقراری تماس نهایی برای شما فراهم می کند.

طرفداران
 • مشتری دارای ویژگی های غنی و شهودی است
 • فناوری پشتیبان قوی
 • تعداد زیادی سرور و مکان سرور
 • سرعت اتصال سریع و مداوم
 • با Netflix ایالات متحده همکاری می کند
 • پشتیبانی از سطح برتر مشتری
منفی
 • برخی از ورود به سیستم
 • ارزانترین نیست

چگونه می توانیم بهترین سرعتهای VPN را در کانادا بدست آوریم

برای بهترین تجربه آنلاین ممکن هنگام استفاده از VPN – هم در کانادا و هم در هر جای دیگر دنیا – دو نکته مهم وجود دارد که باید در نظر بگیرید.

ابتدا از یک VPN استفاده کنید که دارای نتایج تست سرعت ستاره ای باشد. تمام ارائه دهنده هایی که در بالا ذکر کردم این معیارها را دارند.

در مرحله بعد ، باید سعی کنید تا حد امکان از لحاظ جسمی به سرور وصل شوید. این مسافتی را که داده شما برای مسافرت نیاز دارد کاهش می دهد. به همین دلیل انتخاب یک ارائه دهنده مکان به مقدار زیادی در کانادا و هر کشور دیگری که می خواهید به آن دسترسی داشته باشید مهم است – این گزینه گزینه های اتصال VPN نزدیک شماست.

بنابراین ، به عنوان مثال ، اگر مایل به جابجایی CBC از اروپا هستید ، محلی را در سواحل شرقی کانادا انتخاب کنید. اتصال به سرور ونکوور هزاران کیلومتر غیر ضروری را به سفر اطلاعات شما اضافه می کند.

حتی اگر توصیه های فوق را دنبال کنید ، هنوز هم ممکن است گاهی اوقات خود را با یک اتصال آرام پیدا کنید. در این صورت ، چندین مورد دیگر وجود دارد که می توانید برای سرعت بخشیدن به VPN خود تلاش کنید.

همچنین توجه داشته باشید که به جز موارد پرخوری ISP ، یک VPN باعث اتصال سریعتر اینترنت شما نمی شود. هرچه سرعت اتصال شما به طور منظم باشد بهترین چیزی است که انتظار دارید.

جزئیات قانون نظارت کانادا

پیش از این ، من به وضعیت حریم اینترنت اینترنت فرعی در کانادا پرداختم. در اینجا جزئیات بیشتری درمورد قوانینی که سرمایه گذاری در VPN ایده خوبی است ، ارائه می دهد.

 • قانون نوسازی کپی رایت (بیل C-11) – در سال 2011 به تصویب رسید ، این تعمیر گسترده قانون کپی رایت کانادا به دارندگان حقوق گزینه های اجرای بی سابقه ای می دهد. همچنین دست موتورهای جستجوگر و ISP ها را مجبور می کند به عنوان مجری کپی رایت عمل کنند. درنهایت ، حریم خصوصی کاربران را به نام منافع بزرگ شرکت ها نقض می کند.

 • قانون ضد تروریسم سال 2015 (بیل C-51) – این قانون یکی از گسترده ترین سیستم های نظارت گسترده بدون ضمانت هر کشور غربی را ممکن می سازد. این اختیارات حقوقی بی سابقه ای را به سازمان های دولتی کانادا اعطا می کند و به آنها اجازه می دهد تا هر چیزی را که از طریق اینترنت می گذرد – با نظارت و محدودیت اندک – نظارت کنند..

 • محافظت از کانادایی ها از قانون جرایم آنلاین – این قانون سال 2014 به عنوان بخشی از تلاش دولت برای متوقف کردن شیوع حمله سایبری تصویب شد. متأسفانه ، این همه نتیجه ای حاصل نشده است. این قانون به مقامات کانادایی حق دسترسی به داده های کاربر آنلاین ، سوابق تلفنی و سایر دارایی های دیجیتالی مورد نظر خود را با ادعای داشتن “دلایل منطقی مناسب برای سوء ظن” داد. همچنین از دادرسی به ISP هایی که اطلاعات کاربر را تحویل می دهند ، مصونیت می بخشد ، حتی اگر هیچ زمینه قانونی برای این کار نداشته باشند.

استفاده از VPN رایگان برای کانادا

استفاده از سرویس VPN رایگان در کانادا ، حتی برای استفاده های گاه به گاه ، متأسفانه بهترین گزینه نیست. ارائه دهندگان رایگان همچنان به دلیل عدم محافظت از کاربران خود ، شهرت وحشتناکی دارند. و گاهی اوقات ، آنها حتی به طور غیر ضروری آنها را به خطر می اندازند.

مشکل VPN های رایگان این است که آنها دقیقاً اینگونه هستند – رایگان. برای اجرای یک VPN مقدار زیادی پول و منابع نیاز دارد. از آنجا که ارائه دهندگان رایگان برای اتکا به آنها هزینه اشتراک ندارند ، آنها به سمت تاکتیکی مانند تزریق آگهی و فروش داده های کاربر و سابقه فعالیت آنلاین روی می آورند.

برای جلوگیری از غرق شدن شبکه های آنها ، محدودیت های سرعت و پهنای باند قابل توجهی نیز دارند.

و ما حتی به این واقعیت نپرداخته ایم که بسیاری از برنامه های رایگان VPN – در یک لحظه 38٪ فاحش در فروشگاه Google Play – حاوی بدافزار هستند.

به نظر من ، خدمات VPN رایگان به سادگی ارزش ریسک کردن ندارند ، به خصوص با گزینه های فوق العاده مقرون به صرفه مانند Surfshark در بازار.

نتیجه

از جمع آوری داده های دولتی و شیوه های حریم خصوصی ISP مشکوک به یک سیستم قانونی که می تواند شما را به دلیل نقض حق نسخه برداری حتی درک شده ، مجازات کند ، دلایلی برای استفاده از VPN در کانادا وجود دارد..

VPN همچنین روشی عالی برای برقراری ارتباط با خانه هنگام خارج از کشور یا دسترسی به گزینه های مختلف سرگرمی آنلاین است که بزرگ سفید شمالی و سایر کشورها باید ارائه دهند..

دلایل شما در مورد داشتن VPN برای کانادا هر چه باشد ، اکنون می دانید چگونه می توانید بهترین ها را پیدا کنید. شما همچنین لیستی از پنج ارائه دهنده برتر را دارید که می توانید به عنوان نقطه شروع بررسی کنید (بیشتر آنها هم اکنون فروش بزرگی دارند).

استفاده از یک VPN را شروع کنید و به آزادی ، امنیت و حریم خصوصی آنلاین همه ما سزاوار آن هستیم.

شما همچنین می توانید مانند:
 • بهترین VPN برای Netflix
 • چگونه مانع از پیگیری ISP شوید
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me