כיצד להפסיק את חסימת נתונים של ספק שירותי האינטרנט

יתכן ששמת לב שלעיתים, מהירויות חיבור האינטרנט שלך אטיות בהרבה ממה שהן צריכות להיות. ושזה קורה לעתים קרובות כשאתה משתמש באתרים או בשירותים ספציפיים.


במקרים מסוימים, ניתן לגיר על בעיות אלה עד לגודש פשוט ברשת. בכמה אחרים, הם עשויים לנבוע מכישלונות חומרה או פעילות אחרת הקשורה לתחזוקה.

עם זאת, יכולה להיות גם סיבה נוספת ומצערת יותר להאטה פתאומית במהירות האינטרנט. ייתכן שספק שירותי האינטרנט שלך מצמצם את התנועה שלך במכוון.

זה עלול להיכנס לזעזוע ש- ISP שלך יכול להאט את חיבורי האינטרנט שלך בכוונה. אך למרבה הצער זה קורה.

לאמיתו של דבר, זו הייתה המדיניות של קומקסט של סיכול פרוטוקול BitTorrent בשנת 2007 שהובילה באופן ישיר ביותר לאימוץ ה- FCC של כללי ניטרליות נטו מעודכנים בשנת 2015. FCC הפכה את התרגיל ללא חוקי לסיפור ארוך.

לרוע המזל עבורנו משתמשי האינטרנט, כללים אלה בוטלו לאחרונה. וכך, שוב עונות פתוחות לספקי אינטרנט להצערת נתונים שהם לא אוהבים.

בשלב זה, ההגנה הטובה ביותר מפני פעילות מסוג זה היא ציבור מושכל. ובהתחשב בזה, כתבתי את המדריך הזה. זה יעזור לך להבין מהו מצערת אינטרנט ואיך ספקיות האינטרנט עושות את זה. זה גם יעבור בדיוק איך אתה יכול לעקוף אותו. בואו נצלול ישר פנימה.

מהו מצערת נתונים

מצמרר תנועה הוא הנוהג של ספקי האינטרנט להגביל במכוון את המהירות או את נפח העברת המידע בין המשתמשים שלהם לחלק או מכל חלקי האינטרנט..

אם שמעת על האינטרנט המכונה אוטוסטרדת המידע, שקול מטאפורה זו כדי להבין את מצבי רוחב הפס:

דמיין לעצמך לנסוע לסופרמרקט המקומי שלך. אחת בדרך, אתה נתקל בצוות דרך. הם סגרו שניים מתוך שלושה נתיבי תנועה זמינים לאורך המסלול שלך. גרוע מכך, הם מאפשרים רק מספר מסוים של מכוניות בכל פעם לתוך הנתיב הפתוח שנותר.

פעולות צוות הכביש לא ימנעו לחלוטין מהתנועה לזרום לאורך המסלול שלך. עם זאת, הם שולטים באופן פעיל לאילו מכוניות נכנסים מתי, וכמה מהר הם עשויים לנסוע.

ההבדל בין חיבור לאינטרנט מנותק ומוגמר

זה, על קצה המזלג, מצמצם תנועה.

ההבדל היחיד הוא שכאשר ספק שירותי האינטרנט שלך עושה את זה, לא יהיה מישהו באפוד רפלקטיבי שמנופף בדגל כדי ליידע אותך מה קורה.

מדוע ספקיות האינטרנט מצערות תנועה

במבט ראשון ספק אינטרנט שמפריע בכוונה לתנועת הלקוחות שלהם עשוי להיראות מעט אינטואיטיבי. אחרי הכל, מהירויות חיבור איטיות הן אחת הסיבות הנפוצות ביותר שאנו מתקשרים אליהם ומתלוננים (ולעיתים אפילו יוצאים למרעה ירקרק יותר).

האם לא היה יוצא מכך ש ספק שירותי האינטרנט יימנע מלעשות הכל כדי להעניק לנו חוויה לקויה? התשובה, באופן מוזר, היא לא.

הסיבות הלגיטימיות למצערת באינטרנט

ישנן כמה סיבות לכך שספק אינטרנט יסכן להכעיס את לקוחותיו על ידי מצמצם סוגים מסוימים של תנועה. רבים מהם הם למעשה לגיטימיים. הם עוזרים להבטיח שירות אמין לכל משתמשי ספק האינטרנט והם כדלקמן:

 • ניהול עומסי רשת בשעות ביקוש שיא
 • אכיפה של מגבלות העברת נתונים המפורשות
 • עדיפות ותעבורת אופטימיזציה לתעבורה
 • מניעת התקפות DDoS

כל אלה הן דוגמאות טובות, ולדעתי, סיבות מקובלות לכך שספק האינטרנט שלך עשוי לעסוק במצערת תנועה.

לכל רשת מחשבים יש גבול לקיבולת הכללית שלה. חייבים להיות כמה פקדים כדי לוודא שאף משתמש או קבוצת משתמשים לא מציפים את זה. כעת הימצאות של הגבלות כאלה עלולה להפוך את הרשת לבלתי שמישה עבור אחרים.

למרבה הצער, ישנן גם סיבות אחרות, פחות לגיטימיות, ש- ISP עשויה לבחור להצער את התנועה.

הסיבות הסקיצות של מצערת האינטרנט

התסיסה (או הפרעה מוחלטת של תנועה) של Comcast באמצעות פרוטוקול BitTorrent בשנת 2007 היא דוגמה מצוינת לספק שירותי אינטרנט שמשתמש בסיבות אפורות ומעוררות מחלוקת להגבלת רוחב הפס..

Comcast טענה שמשתמשים במערכת שיתוף הקבצים הפופולרית גבו רוחב פס מוגזם ברשת שלהם. הם הצהירו כי פעולתם נועדה להגן על לקוחות אחרים.

עם זאת, ה- FCC חקר ולא הסכים. הם הגיעו למסקנה שקומקסט ניסה להכריח משתמשים להפסיק להוריד סרטים וחומרים אחרים באמצעות סיקור כדי להגדיל את השימוש בשירותי הסטרימינג בתשלום שלהם (שהם שיווקו כחלופה).

זו, כמובן, לא הייתה הפעם היחידה ש- ISP הוזעקה משפילה את השירות שלהם בכוונה מסיבות פחות-לגיטימיות. חיפוש מהיר בגוגל יכול לחשוף עד כמה ספקי שירותי האינטרנט מנסים לערום את הסיפון לטובתם. כמעט בכל מקרה, הדברים מסתכמים בחמדנות טהורה.

האם מצערת רוחב הפס משפטית

לאחר ששמעו כמה מהסיבות לכך שספקיות האינטרנט ביקשו להצער את התנועה ברשתות שלהן, טבעי לתהות אם הנוהג הוא, למעשה, חוקי.

מאז ביטול כללי הניטרליות הרשתית של ה- FCC לשנת 2015, זו שאלה קשה לענות עליה, לפחות בארצות הברית. באיחוד האירופי, התנקשות מכל סיבה שהיא פרט לניהול רשת לגיטימית אינה חוקית מכוח תקנות הניטרליות הרשתית באזור, שהתקבלה בשנת 2014..

בארה”ב, המסגרת המשפטית האמיתית היחידה שהיינו חייבים למנוע מספקי אינטרנט לעסוק בכל סוג של מצערת שהם בוחרים פגה עם כללי הניטרליות הרשתית ב- 11 ביוני, 2018. אין עוד מגבלות חוקיות שעל ספקי האינטרנט להתמודד איתן בנוגע מצמצם תנועה.

אי אפשר לדעת עד כמה ספקי האינטרנט האמריקאים הגדולים יתקדמו מנקודה זו קדימה. אך בהתבסס על הצהרותיהם הפומביות, הדברים לא נראים מעודדים.

מבין ספקי שירותי האינטרנט הגדולים בארה”ב, רק AT&T ו- Cox ציינו כי הם לא מתכוונים לעשות הרבה מעבר לנדרש לניהול הרשתות שלהם. כל האחרים פרסמו תערובת של הצהרות לא מחויבות על מצערת אשר משאירות מקום רב לשינויים בעתיד.

אפילו ההצהרות שפרסמה AT&T ו- Cox לא אומרים אם הם יעסקו בתעדוף בתשלום בתעבורה, נוהג אשר עשוי לאלץ חברות אינטרנט לשלם עבור גישה מהירה יותר עבור משתמשי הקצה שלהם (שאז וודאי יועברו אלינו).

עדיפות לתנועה בתשלום תיצור מערכת תשלום למשחק. על עסקים פרטיים באינטרנט (נטפליקס והולוס של העולם) יהיה זה לבטל את הסכמתם למתן את המצער על ידי ספקי האינטרנט. אתם, משתמשי קצה אחרים ואני כמובן, אין לנו שום דבר בעניין.

מכיוון שחוקי ה- FCC כבר אינם בסביבה, אף אחד מהנוהלים המצערים הללו הם כעת משחק הוגן.

כיצד לעקוף מצערת נתונים

כשאתה מבין שהספק שלך מצמצם את הקשר שלך, או אפילו אם אתה רק חושד שהם עושים את זה, הגיע הזמן למצוא דרך לעקיפת הבעיה.

במצבים מסוימים, אתה יכול להביס דברים כמו מצערת תנועה של BitTorrent על ידי הפעלת קידוד בלקוח כמו uTorrent. קידוד זה יכול להסוות את התנועה מספיק כדי למנוע את הפעלת מנגנון המצערת.

לרוע המזל, בימינו מרבית ספקי האינטרנט אינם שוללים כל כך בקלות (אם כי נותרו מעטים). הם משתמשים במערכות איתור מתוחכמות בהדרגה ומאמצים ניתוח רב-צדדי של תזרימי תנועה כדי לסווג נתונים לפי מדיניות המצערת שלהם.

כדי להבין מה חוצה את הרשת שלהם, ספקי שירותי האינטרנט ייקחו בחשבון דברים כמו מספר החיבורים במקביל, קצב העברת הנתונים הכולל והנמלים הנמצאים בשימוש. בדיקת כותרות תנועה (המקבילה לכתובת דיוור במעטפה) כדי לבדוק לאן הנתונים הולכים ומגיעים זה גם נהוג.

ספקי שירותי אינטרנט מסוימים עשויים להשתמש בסוג של עיבוד נתונים הנקרא בדיקת מנות עמוקה (DPI). DPI לוקח את הדברים צעד קדימה וקורא את תוכן הנתונים שהמכשיר שולח ומקבל (במקום רק לבדוק כותרות). על סמך מידע זה, הספק שלך יכול להבין אם אתה מוריד סרט דרך BitTorrent או תמונה מפייסבוק ולפעול בהתאם.

מפחיד ובלתי אפשרי לנצח ככל שזה נשמע, אל תאבד תקווה. בין אם אתה משתמש בחלונות, אנדרואיד או כל דבר שביניהם, יש כמה דרכים טובות וקלות להפליא להימנע ממנגנוני מצערת של ספק שירותי האינטרנט..

השתמש בפרוקסי

הצעד הראשון שתוכלו לנקוט בכדי להימנע ממצב של התאה הוא להשתמש בשרת פרוקסי.

פרוקסי הם דרך לנתב את חלק מחיבורי המחשב או את כולם דרך שרת של צד שלישי. זה משמש מתווך להעברת הנתונים שלך. פעולה זו מסתירה את יעד התנועה בפועל, כמו גם את מספרי הנמל המעורבים. במקום זאת, נראה כי כל החיבורים משתמשים ביציאה אחת ובסופו של דבר באותו מקום.

החיסרון של בעלי הפרוקסי הוא שהם לא מצפינים נתונים שאתה שולח או מקבל. אם ספק שירותי האינטרנט שלך משתמש בהצפנת מנות עמוקה כחלק ממערכת המצערת שלהם, הם עדיין יוכלו לקרוא, לסווג ולפעול על כל מה שתוריד או תעלה..

באופן אישי, אינני משתמש בפרוקסי סיבה מסיבה זו. יש פיתרון טוב יותר לבעיה. אבל, אם תרצו לנסות אותם, ישנם אינספור ספקים זמינים למסחרית. הפרוקסי האנונימי החינמי של CyberGhost, למשל, הוא בחירה טובה.

השתמש ב- VPN

תלוי באופן שבו ספק שירותי האינטרנט שלך בודק תנועה ברשת שלהם, שרת פרוקסי עשוי לא להימנע מכל סוג של שיטת איתור. בדיקת מנות עמוקה, למשל, היא דבר שגורמי הרוח אינם יכולים להביס. לעומת זאת, רשת פרטית וירטואלית (VPN) היא סיפור אחר לגמרי.

אף ששני הפתרונות פועלים כמתווך להעברת הנתונים שלך, יש הבדל משמעותי בין פרוקסי ל- VPN. זה האחרון יוצר מנהרה מוצפנת בין המכשיר שלך לשרת שכל התעבורה באינטרנט שלך זורמת בו. הצפנה היא מילת המפתח כאן.

הוואמי הכפול הזה של חיבור מוצפן ושרת VPN הפועל כמתווך פירושו שספק האינטרנט לא יוכל להבין שום דבר משמעותי בתעבורה שלך. הדברים היחידים שהם יכולים לראות הם סיכומי נתונים ושרת VPN היעד.

שימוש ב- VPN יכול להוות דרך לעקירת מצבים

לפיכך, באמצעות VPN, ספק שירותי האינטרנט לעולם לא יוכל להצליח להצער את התנועה שלך. אלא אם כן, כמובן, הם מגבילים את כל מה שמגיע מכתובת ה- IP שלך. ואם זה יקרה אי פעם (למעט למטרות ניהול רשתיות לגיטימיות), ייתכן שמציאת ספק אינטרנט טוב יותר תקינה.

אז האם כל VPN יפעל למניעת מצערת? רק על. למרות שיש כמה דברים שיש לשים לב אליהם במיוחד.

מה לחפש ב- VPN

כפי שאתה יכול לראות במדריך השימושי שלי לבחירת VPN, יש הרבה תכונות שתרצה לחשוב עליהן כשאתה מחפש ספק. אבל, אם המטרה שלך היא להפסיק ספק שירותי אינטרנט משמח מצבים במסלוליו, הנה התכונות של VPN עליהם הייתי מתמקד.

 • פרוטוקולי ה- VPN הנכונים

  VPN יכול להשתמש בפרוטוקולים רבים. אך לא כולם נוצרים שווים. פרוטוקולים רבים אינם מיושנים ויש בהם חורי אבטחה פוטנציאליים. באופן אידיאלי, אתה רוצה ספק שמציע OpenVPN או L2TP / IPsec (או שניהם).

  לא רק ששני הפרוטוקולים חסינים כדורים באבטחה, הם מציעים גם חלק מההצפנה החזקה ביותר. הסיכויים של כל מי שישבור הצפנת VPN הם קלושים. עם זאת, כשאתה משתמש באפשרויות החזקות ביותר שקיימות, אתה יודע בוודאות שספק האינטרנט שלך לא יכול לבדוק את הנתונים שלך ולכן לא יכול להצער את החיבור שלך..

 • אין רישום

  הדבר האחרון שהייתי רוצה זה למנוע בהצלחה של ספק שירותי אינטרנט לרסק את האינטרנט שלי רק כדי שחברת ה- VPN בה השתמשתי תגיד לה מה עשיתי. ספקי VPN שיומנים לרוב ימכרו נתונים אלה לצדדים שלישיים. הימנע מהם.

  על ידי מעבר עם רשת פרטית וירטואלית עם מדיניות רישום אפס קפדנית, אין ספק שדרך האינטרנט שלך תוכל להבין מה אתה עושה באינטרנט ולמצער אותך כתוצאה מכך..

 • בחירת שרת VPN טובה

  תכונה זו קשורה פחות לכך שספק שירותי אינטרנט מסוגל לבדוק ולגרום את הנתונים שלך ויותר עם השימוש ב- VPN.

  כמה VPNs מציעים מעט מאוד שרתים. פירוש הדבר ששרתים אלה בדרך כלל רחוקים מהמיקום שלך ועומסים על יתר על ידי משתמשים אחרים. אלה שני גורמים עיקריים שיכולים להאט את הקשר שלך לזחילה. סוג של פרודוקטיביות כשאינטרנט איטי זה מה שאתה מנסה להימנע מלכתחילה.

 • ביצועי שרת VPN טובים

  הולכים יד ביד עם הנקודה הקודמת, אלא אם כן בסופו של דבר ספק VPN מהיר (ולא כולם), אתה רץ במעגלים. תזלזל בהצלחה בניסיונות ספק האינטרנט שלך להאט את הקשר שלך רק כדי להביס אותו בגלל הביצועים החלשים של VPN.

 • תמיכה ב- P2P וטורנינג

  מסיבות משלהם, לא כל ספקי ה- VPN מאפשרים תנועת P2P ברשתות שלהם. אם החיבור שלך מנוצר בגלל סיבוב, קבלת VPN שאינו מאפשר תנועה כזו לא פותר דבר.

 • מתג להרוג

  לא משנה כמה טוב VPN, ניתוקים מתרחשים. מהמכשיר שלך לשרת VPN וכל חתיכת חומרה שביניהם, יש פשוט יותר מדי משתנים לכל הפלגה חלקה כל הזמן.

  כאשר VPN כן נופל, הנתונים שלך חוזרים ונראים לחלוטין בפני ספק האינטרנט שלך. זה אומר שאתה שוב הופך להיות מטרה ראשונה למצערת.

  מתג הרג של VPN ימנע את זה. זה יגלה שהמכשיר שלך כבר לא מדבר עם שרת ה- VPN ויחבר אותו מחדש באופן אוטומטי.

VPNs הטובים ביותר להפסקת מצערת ספק שירותי האינטרנט

יש המון ספקי VPN המציעים כל פיצ’ר שהנחתי לפני. תמיד הייתי מאמין בתוקף שאצטרך לבדוק מה אתה מצפה. מכאן שאני ממליץ לך לבצע קצת חפירות משלך לשירות שאתה אוהב.

עם זאת, אם אתה רוצה שרשימה קטנה יותר תתחיל איתה או שאתה פשוט לא מעוניין לחטט בה (והגון למדי, רבים מאיתנו לא), הנה שלושה VPN שיעשו עבודה נהדרת במניעת מהירות באינטרנט מצערת.

CyberGhost

לוגו CyberGhost

בעזרת מדיניות חסרת כניסה אטומה לאוויר ושימוש בתקני ההצפנה החזקים ביותר האפשריים, CyberGhost תפסיק את כל ספקי האינטרנט המתים על עקבותיהם. להיפרד מניתוח הנתונים שלך, וחיבור האינטרנט חונק.

CyberGhost מונה מעל 7100 שרתים ב 90 מדינות ברחבי העולם, כך שתמיד צריך להיות אחד קרוב אליך. שרתים אלה מספקים גם ביצועים מהשורה הראשונה.

כל פרוטוקולי P2P מותרים על ידי CyberGhost, ומתג להרוג אינטרנט תמיד מופעל בתוכנת הלקוח. זהו ספק VPN אחד שאתה די לא יכול להשתבש איתו.

מקצוענים
 • רישום אפס לפרטיות מקסימאלית
 • הפצת שרתים מעולה עם מעל 7100 שרתים ב- 90 מדינות
 • מהירויות חיבור מהירות מאוד
 • עובד עם Netflix האמריקאית ו- BBC iPlayer
 • מאפשר סיבוב P2P
 • ערבות ארוכה של 45 יום להחזר הכסף
חסרונות
 • חברת אם בעלת מוניטין מפוקפק
 • התקנה ידנית מפותלת של OpenVPN
 • לא עובד מסין

NordVPN

לוגו NordVPN

בדומה ל- CyberGhost, NordVPN עושה פרטיות בצורה טובה במיוחד. בהתבסס על פנמה ידידותית לפרטיות באינטרנט (והישג ידם של כמעט כל חברה וממשלה), הם לא רושמים דבר.

ל- NordVPN יש רשת ענקית של שרתים מהירים (5645 כשאני כותב את זה – אתה יכול לראות את הרשימה כולה כאן) הפרושה על פני 58 מדינות. מספר לא פרופורציונאלי של אותם שרתים נמצא בארה”ב ובבריטניה. אלה חדשות מצוינות לכל מי שגר שם. הרוב המכריע של השרתים מאפשרים גם תנועת P2P (הם מסומנים בהתאם).

כפי שהיית מצפה מכל ספק VPN מוביל, הלקוח של נורד כולל מתג להרוג רב-פונקציונלי ומספר גדול של פרוטוקולים ותקני הצפנה (כולל, כמובן, אותן אפשרויות חסינות כדורים שציינתי קודם)..

ספק נהדר בכל המקומות, NordVPN הוא אחד משני השירותים היחידים שאני תמיד שומר עליהם מנוי פעיל.

מקצוענים
 • פרטיות מעולה עם אפס רישום
 • רשת שרת גדולה (והולכת וגדלה)
 • ביצועי חיבור טובים
 • שרתי ייעודיים (כולל VPN כפול, ערפול ו- Tor over VPN)
 • לקוח נקי וקל לשימוש
 • עובד עם נטפליקס ורוב שירותי הסטרימינג האחרים
 • מאפשר טרנינג ו- P2P
 • מציע כתובות IP ייעודיות
חסרונות
 • אין תכונת מנהור מפוצלת
 • קצת יקר מתוכניות לטווח קצר יותר

כריש גולש

לוגו Surfshark

הם לא קיימים זמן רב כמו רוב ספקי ה- VPN. אבל, כפי שציינתי בסקירה שלי, Surfshark הוא שירות שעושה דברים בצורה מאוד מאוד טובה. זה כולל לוודא שיש לך כל מה שאתה צריך כדי למנוע מהספק שלך להצער את הקשר שלך.

Surfshark, הפועלת מאיי הבתולה הבריטיים ידידותיים לפרטיות, היא ספקית מחמירה ללא כניסה. הם מציעים את כל פרוטוקולי ה- VPN הנכונים כמו גם תקני הצפנה בדרגה צבאית.

עם יותר מ- 1040 שרתי ב -63 מדינות, ל- Surfshark יש כיסוי גלובלי מצוין. תוכל להתחבר מכל מקום שאתה נמצא לכל מקום שתרצה.

אחרון חביב, עטוף באחת האפליקציות הנקיות והקלות ביותר לשימוש שראיתי הוא פונקציונליות של kill switch. Surfshark בהחלט לא מאכזב (במיוחד בהתחשב בכמה מעט השירות עולה).

מקצוענים
 • פרטיות וביטחון מעולים ללא כניסה
 • ביצועי שרת מעולים
 • מבטל את החסימה של Netflix, BBC ורבים אחרים
 • לקוח קל לשימוש
 • חיבורים סימולטניים ללא הגבלה
 • תמיכה מרתקת
 • לא יקר
חסרונות
 • מהירות לא עקבית במספר מיקומים
 • תמיכת לקוחות איטית למדי

כיצד לדעת אם האינטרנט שלך מוגדר

כפי שהוסבר קודם, בניגוד לעומסי תנועה בכבישים הנגרמים כתוצאה מעבודות כביש, מצמצמים תנועה על ידי ספקי שירותי האינטרנט לא בהכרח יגיעו עם אזהרה בפני משתמשי הקצה..

בעבר, ספקי שירותי אינטרנט מסוימים עוסקים במצערת נתונים במשך חודשים או שנים לפני שמישהו יכול היה להוכיח שהם עושים זאת. הסיבה לכך שמצערת באינטרנט קשה כל כך לאיתור היא שהיא יכולה ללבוש צורות רבות, לזרוק אחר כל לולאה כל מי שמחפש דפוס מזוהה..

כאשר ספק אינטרנט מצמצם תנועה, הוא עשוי:

 • קורים רק בתקופות של ביקוש גבוה
 • מקד לסוגי תנועה ספציפיים בלבד
 • קורים על בסיס לסירוגין (לעיתים אקראי לחלוטין)
 • השפיע רק על חלקים מבסיס המנויים של הספק

גורמים אלה הופכים אתגרים לאיתור מצבי תנועה, אך הדבר אפשרי. אבל לפני שנגיע לזה, יש הבחנה אחת שחשוב לציין.

אם ספקית האינטרנט מיישמת מצערת על כל התעבורה באינטרנט, ולא רק על תת המשנה שלה, זה לא משהו חריג או גורם לדאגה (אם כי עדיין מעצבן). כאשר הם ממוקדים לסוגים מסוימים של תנועה, זה בדיוק כשהיא פועלת. זה הזמן שהגיע הזמן לפצח לעקיפת הבעיה כדי להימנע מההאטה.

בדיקות מצערת של ספקיות האינטרנט

השלב הראשון באיתור מצערת התנועה הוא קביעת מהירות בסיסית לחיבור האינטרנט שלך. עליך לעשות זאת, כמובן, לפני שתיישם שיטות עוקף.

בצע מבחן ב- Speedtest.net כדי לגלות כמה מהר האינטרנט שלך נמצא בנסיבות רגילות. ב- Windows ו- Mac תוכלו לעשות זאת ישירות מהדפדפן שבחרתם. במכשירי אנדרואיד ואייפון תצטרך להוריד אפליקציה.

לאחר שציינת את הביצועים האופייניים של החיבור שלך, יש לך מה להשוות לעומת המהירויות שאתה חווה עם אתר או שירות שאתה חושד שמוגמר.

מבחן מהירות חיבור אינטרנט לבדיקת מהירות בהשוואה

למרבה הצער, אין בדיקת All-in-One שתכסה כל אתר ושירות באופן מקוון. אבל, יש בדיקות שבודקות יעדי מצערת נפוצים. הערת אזהרה אחת היא שחלק מה ספקי שירותי האינטרנט עשויים לנסות להתגנב ולהשבית את המצערת ברגע שהם מגלים את הבדיקות שלך. במקרה כזה, הקילומטראז ‘שלך לגבי אלה עשוי להשתנות.

כיצד להפסיק את המצערת עם נטפליקס

אם אתה רואה טיפות איכות במהלך צפייה במדיה ב- Netflix, עבור אל Fast.com ובדוק את מהירות החיבור שלך לשרתי הווידאו של Netflix..

אם קריאת המהירות שתקבל שונה משמעותית ממהירות הבסיס שלך, יתכן שההזרמה של ספק שירותי האינטרנט היא האשמה. כמו כן, חשוב לבדוק בשעות שונות ביום כדי לבדוק אם הממצאים שלך עקביים.

צילום מסך של מבחן מהירות שרת Netflix

אם אתה חושד שהאינטרנט שלך מחובר בזמן הצפייה בנטפליקס, הדרך לעקיפת הבעיה היא פשוטה.

 1. התקן מכשיר VPN ידידותי ל- Netflix במכשיר שלך (כל אלה שאני מציין בסעיף זה יעבוד נהדר).
 2. התחבר לשרת VPN טעון קל קרוב פיזית למיקום שלך.
 3. תיהנו מחוויית נטפליקס ללא התמדה.

לאחר התחברות ל- VPN, באפשרותך להפעיל מחדש את מבחן Fast.com כדי לאשר את חשדותך המצערים. אם המהירות עולה, צדקת. ועכשיו גם הצלחת להתמודד עם ניסיונות ההאטה של ​​ספקי האינטרנט שלך בהצלחה.

תפסיק את המצערת ביוטיוב

אם אתה נתקל בקשיים ב- YouTube, גוגל יצרה כלי דוח איכות זרימת וידאו שימושי. זה יגיד לך את ביצועי השירות שלהם ברשת האינטרנט הספציפית שלך.

הכלי מציג תוצאות למשך 24 שעות כך שתוכלו אפילו לדעת מתי זמני תנועה שיאים למשתמשים של ספק האינטרנט שלכם..

לפעמים, הימנעות מאותן זמנים בלבד תפתור את הבעיות שלך. אם אתה כבר זורם בשעות שאינן שיא אבל אינך מצליח ליצור חיבור יציב או מהיר, ספק שירותי האינטרנט שלך מצמצם את השירות שלך.

צילום מסך של כלי איכות הזרמת הווידיאו ביוטיוב

מעבר למה שציינתי קודם, אין שום דבר מיוחד שאתה צריך לעשות כדי לעקוף את מצוקת ספק שירותי האינטרנט של YouTube. פשוט קבל VPN, התחבר אליו והתחל ליהנות מהמהירות והאיכות שאתה משלם עליהם.

עם זאת, כדי להבטיח שתקבלו את החוויה הטובה ביותר, שימו לב לאיזה שרת VPN אתם מתחברים. בחר אחד שנמצא תחת עומס קל וקרוב למקום שאתה נמצא. פעולה זו תפחית למינימום את הוצאות התקורה והביצועים של שימוש ב- VPN.

כיצד לעקוף מצערת ספק שירותי אינטרנט תוך כדי אימה

אימה היא ללא ספק סוג התנועה המנוגד לרוב. זהו גם הסוג הקשה ביותר של מצערת שניתן לאתר.

הדרך הטובה ביותר לבדוק אם מדובר במצערת BitTorrent היא להשתמש ב- uTorrent (או בכל לקוח אחר) כדי להוריד קובץ עם שפע של זרעים מבוססים. זה אמור להבטיח שההורדה שלך חסינה מפני איטיות בגלל זמינות נמוכה.

בחירה מצוינת כאן היא לתפוס מתקין להפצת לינוקס הפופולרית אובונטו. זהו הורדה בטוחה מאוד שצריכה להיות זמינה במהירויות גבוהות מאוד בכל שעות היום והלילה. אם אינך מצליח להוריד את הקובץ בשיעור סביר, שוב, ספק שירותי האינטרנט שלך מצמצם את השטף שלך.

לעקוף את המצערת של BitTorrent (או כל P2P לצורך העניין) זה קל כמו בכל המקרים האחרים שהוזכרו לעיל. שוב, VPNs מצילים אותנו. השלבים הם כדלקמן.

 1. הורד והתקן לקוח VPN.
 2. השהה את כל הטורנטים הפעילים (אם קיימים פועלים).
 3. התחבר לשרת VPN שאינו תחת עומס כבד.
 4. חזור ל- uTorrent וחדש את ההורדות שלך.

זהו זה.

כמה דברים שצריך לציין. וודא שאתה משתמש ב- VPN רחב מערכת, ולא רק בתוסף דפדפן. מכיוון ש- uTorrent הוא אפליקציה נפרדת, האחרון לא יעשה דבר בשבילך.

אתה גם לא צריך לדאוג לעצמך מהמרחק הפיזי שלך לשרת VPN. ההטרדה מבוזרת ותוריד מסידנים בכל רחבי העולם. פשוט התמקד בבחירת שרת שאינו תחת עומס כבד וכזה שנמצא במדינה ידידותית P2P. אני בדרך כלל הולך עם הולנד.

מבחן לתפוס הכל

אם אחת מהבדיקות שלעיל אינה חד משמעית, הרץ בדיקת בריאות זו באינטרנט. זה יראה לך את מהירות החיבור שלך דרך חמש רשתות עמוד שדרה מרכזיות. על כולם להניב תוצאה דומה.

צילום סקירה של בדיקת הכוכב שלך מול רשתות עמוד השדרה כדי לאתר כל מצערת

אם אתה מבחין ברשת אחת או יותר שביצועיה גרועות יותר מהאחרות, זה עשוי להיות סימן לגודש. זה אמור להיות תנאי זמני.

עם זאת, אם אתה מבחין בבעיה מתמשכת בחיבור לרשתות שנבדקו, הגיע הזמן להגיש תלונה רשמית לספק האינטרנט שלך.

בשורה התחתונה

עם כל מזל, אף פעם לא תיתקל במצב שאתה צריך להתמודד עם מצבי תנועה. אין נתונים סטטיסטיים קונקרטיים שמראים עד כמה התרגול נפוץ. זה ללא ספק מתרחש, אך מרבית העדויות מצביעות על כך שהוא אינו הליך הפעלה רגיל עבור מרבית ספקי האינטרנט – עדיין.

מותה של נייטרליות נטו בארה”ב עלול (וסביר שיהיה) להשתנות במוקדם ולא במאוחר.

החדשות הטובות הן אם אתה אי פעם מוצא את עצמך מושפע ממצב התנועה, יש לך אפשרויות (כאשר VPN כרגע הוא הבחירה הטובה ביותר). ויש סיכוי מצוין שככל ש ספקי האינטרנט יפרוסו כלי ניטור תנועה מתוחכמים יותר ויותר, תמיד יהיה אמצעי נגדי.

כפי שציינתי בהתחלה, ההגנה הטובה ביותר היא ציבור מושכל. אם הגעת עד כה, אתה עכשיו חלק מהמעטים הנאורים.

השוואה בין VPN לעקיפת הבעיה

פונקציות של ספק פונקציות מצערת אנטי עלות

מבחן מהירות | רשימת שרתים
מדינות:90
שרתים:7159
פרוטוקולים:OpenVPN, L2TP / IPSec, PPTP
פלטפורמות:חלונות, מק, לינוקס, iOS, אנדרואיד, קודי, נתבים
חיבורים:ז
רישום:אין רישום
מקום:רומניה
תמיכת P2P:כן
מתג כיבוי:כן
תכנית חודשית:12.99 $ לחודש
תכנית שנתית:$ 2.75 לחודש
ניסיון חינם:כן
כסף בחזרה:45 יום
תשלום:כרטיס אשראי, פייפאל, ביטקוין

סקירה | מבחן מהירות | רשימת שרתים
מדינות:58
שרתים:5645
פרוטוקולים:OpenVPN, L2TP, PPTP, IPSec / IKEv2
פלטפורמות:חלונות, מק, לינוקס, iOS, אנדרואיד, נתבים
חיבורים:6
רישום:אין כריתת עצים
מקום:פנמה
תמיכת P2P:כן
מתג כיבוי:כן
תכנית חודשית:$ 11.95 לחודש
תכנית שנתית:3.49 $ לחודש
ניסיון חינם:לא
כסף בחזרה:30 ימים
תשלום:כרטיסי אשראי (ויזה, MC, אמקס, דיסקברי), קריפטו (ביטקוין, אתרום, אדווה), אמזון Pay, Alipay, UnionPay, אחר

סקירה | מבחן מהירות | רשימת שרתים
מדינות:63
שרתים:1040+
פרוטוקולים:OpenVPN, IKEv2
פלטפורמות:חלונות, מק, לינוקס, iOS, אנדרואיד, נתבים
חיבורים:ללא הגבלה
רישום:אין כריתת עצים
מקום:איי בתולה בריטיים
תמיכת P2P:כן
מתג כיבוי:כן
תכנית חודשית:$ 11.95 לחודש
תכנית שנתית:$ 1.99 לחודש
ניסיון חינם:לא
כסף בחזרה:30 ימים
תשלום:כרטיס אשראי, פייפאל, ביטקוין, אליפיי
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me