מהו מתג להרוג VPN

VPNs הופכים פופולריים יותר ויותר בקרב משתמשי אינטרנט בכל רחבי העולם. וזה פלא קטן. כולנו מנסים למצוא דרכים להגן על הפרטיות והביטחון שלנו בסביבה שלעיתים קשה מאוד לעשות זאת.


בכך שהוא מספק לנו חיבור מוצפן ופרטי מלא לאינטרנט, VPN מעניק לנו את הבטיחות וה אנונימיות שאנחנו רוצים. עם זאת, ההגנה הזו חזקה רק כמו החוליה החלשה ביותר שלה. מתג להרוג VPN קיים כדי להבטיח שאם וכאשר הקישור יופר, אנו מוגנים.

מדוע נדרשים מתגי הרג

שום שירות באינטרנט לעולם לא יהיה אמין במאת האחוזים. זה כולל VPNs.

חיבורי VPN רגישים לתקלות הנגרמות על ידי מספר גורמים שאינם בשליטתך. תקלות אלה כוללות כל דבר החל משליחת תנועה חלקית דרך חיבור לא מאובטח לניתוקים מלאים ללא אזהרה (כשהאחרון נפוץ יותר).

כאשר מתרחשת תקלה, המכשיר המשתמש ב- VPN בדרך כלל חוזר להשתמש בחיבור האינטרנט המוגדר כברירת מחדל. זה קורה באופן אוטומטי. גרוע מכך, זה קורה בדרך כלל גם מבלי שאתה מודע לכך.

חיבור ברירת מחדל זה מהמגוון הסטנדרטי, הלא מוצפן (ולכן לא פרטי). אז בדיוק ככה, הנתונים שלך נחשפים שוב לכל סוגי הסיכונים הפוטנציאליים.

ספקי VPN מבינים, כמובן, שזו בעיה גדולה, ולרובם יש פיתרון המוכלל בתוכנה שלהם. הפיתרון הזה נקרא מתג להרוג. התפקיד הוא לחסום אוטומטית את כל התעבורה באינטרנט ברגע ש- VPN נתקל בבעיות כלשהן.

מה זה VPN Kill Switch

במילים פשוטות, מתג להרוג VPN הוא תכונת תוכנה המנטרת ללא הרף חיבור VPN. זה פועל בשקט ברקע ומחפש סימנים של צרות.

רוב שירותי ה- VPN כוללים שירות כחלק מיישום הלקוח.

כאשר הוא מגלה בעיה, מתג ההריגה מפעיל ועוצר את כל התנועה של המכשיר שלך להגיע לאינטרנט. זה הורג ביעילות את החיבור שלך.

האם השתמשת בעבר ב- VPN לגלות פתאום שההורדות שלך נפסקו ושום דבר לא עובד? סביר להניח שהיית עדה למכשפת הרוגים בפעולה. כן, זה יכול להיות מעצבן. אבל, אל תשנא אותו על כך שהוא עושה את עבודתו ושומר על הגנתך.

מתג להרוג באינטרנט

ברגע שהאינטרנט שלך מושבת, הוא יכבה אותו עד ש- VPN שוב יתחיל לעבוד. זה עשוי להתרחש לפעמים באופן אוטומטי לאחר מספר שניות (הרשתות הן יצורים דקיקים). בפעמים אחרות יתכן ותצטרך להתחבר מחדש ידנית.

לאחר שחזור ה- VPN ישוחזר, מתג ההרג יחזור למצב ניטור ברירת המחדל שלו.

אתה יכול, כמובן, להחזיר את האינטרנט שלך על ידי כיבוי אפליקציית ה- VPN שלך. רק זכרו, כבר לא תהיו מוגנים.

איך זה עובד

בוררי הריגת VPN יכולים להשתמש במגוון שיטות ניטור וזיהוי כדי לקבוע את תקינות החיבור.

אחת הדרכים הנפוצות ביותר כוללת שימוש בכתובות IP. זה עובד דומה לאופן שבו אתר כמו https://ipleak.net/ עושה.

מתג ההריגה באינטרנט מוודא שרק ה- IP המשויך לשרת VPN גלוי לעולם החיצון. ברגע שכבר לא המצב, הוא מושך את התקע.

יישום פופולרי נוסף מסתמך על כך שהתוכנה שומרת על חיבור רציף ל- IP שאינו ציבורי, כזה שאפשר להגיע אליו רק באמצעות ה- VPN. אם החיבור הזה נכשל, הרוצח המופעל פעיל.

כך או כך, התוצאה נטו זהה. ברגע שיש בעיה, צפה לניתוק מהיר של המכשיר שלך מהאינטרנט.

מדוע להשתמש במתגי הרצת VPN

כאמור, רבים מאיתנו מסתמכים על VPN כדי להגן על האבטחה והפרטיות שלנו בעת השימוש באינטרנט. אם ה- VPN נכשל, אנו כבר לא מוגנים.

רוב הזמן עשוי להיות בעל תוצאה מועטה. לפעמים, עם זאת, זה רחוק מלהיות המקרה.

קח למשל עיתונאים ופעילים המשתמשים ב- VPN כדי למנוע משטרים סמכותיים לעקוב אחריהם. הם לא יכולים להרשות לעצמם שהנתונים שלהם לא יוגנו אפילו לרגע.

משתמשים בתוכנת העברת קבצים עמיתים לעמית שלהם חייבים גם לנקוט בזהירות מיוחדת. רבים משתמשים ב- VPN כדי להסתיר את כתובת ה- IP האמיתית שלהם. אם חיבור ה- VPN נופל, ה- IP שלהם המסופק על ידי ספק שירותי האינטרנט אינו ניתן לראות. הם הופכים להיות יעדים קלים לכל טרולי זכויות היוצרים שעשויים לפקח על הקשר שלהם.

לא משנה מה הסיבות שלנו לשימוש ב- VPN, מתג להרוג עוזר לוודא שנקבל את יתרונות האבטחה והפרטיות שאנו מצפים להם בכל עת.

לאילו VPNs יש מתג להרוג

בימינו ספקים רבים כוללים מתג להרוג אינטרנט כחלק מהשירות שלהם. זה לא אומר שתמיד ברור מי עושה זאת.

חלק מהסיבה היא ש- VPNs לעתים קרובות מאמצים שמות נשמעים מפוארים משלהם עבור התכונה. אין סטנדרטיזציה אמיתית.

כשאתה מחפש שירות VPN, בדרך כלל ניתן להבין אילו מציעים מתג להרוג פשוט על ידי סריקה בדף הבית של אתר האינטרנט שלהם. זה משהו שמתבקש כל כך, שאם הוא זמין, אתה יכול להמר שהם יפרסמו אותו.

אם דף הבית אינו אומר דבר, עיין בתכונות או בחלקי השאלות הנפוצות באתר. אם אתה עדיין לא בטוח או שיש אי בהירות, דבר עם תמיכת הלקוחות של הספק כדי לקבל תשובה ישירה.

מבין ספקי ה- VPN הפופולריים ביותר, הנה שלושה שאני יודע בוודאות מציעים פונקציונליות של מתגים להרוג. במידת הצורך, צירפתי גם צילום מסך של היכן למצוא את ההגדרה.

NordVPN

לוגו NordVPN

המון אנשים רואים את NordVPN כאחד השירותים המובילים, אם לא המובילים בשוק. ולראות איך אני משתמש בהם כמעט ביום יומי, אני מסכים לחלוטין.

מלקוח נקי ואינטואיטיבי להרבה תכונות מתקדמות מבחינה טכנולוגית (כולל כמובן מכשפה הורגית), זהו VPN שנראה שעושה הכל נכון.

מתג ההרג של NordVPN מגיע בשני טעמים. האפשרות הראשונה היא הקלאסית. זה חוסם לחלוטין את הגישה לאינטרנט אם מתגלה טיפת VPN.

האפשרות השנייה מאפשרת לך לציין את היישומים המדויקים שתרצה לכבות אם חיבור ה- VPN נתקל בבעיות. כך שתוכל, למשל, להרוג את לקוח ה- BitTorrent שלך, אך להמשיך ליהנות מחוויה ללא הפרעה בדפדפן שלך (בהנחה, כמובן, לא אכפת לך שהגלישה באינטרנט כבר אינה פרטית).

מלפנים ומרכז בתפריט ההגדרות של NordVPN, מתג ההפעלה למנוחה קל מאוד למצוא.

מיקום מתג להרוג באינטרנט ביישום לקוח NordVPN

NordVPN מבוסס על פנמה (שם צנזורה או מעקב מקוון אינם נמצאים באוצר המילים של אף אחד) ועושה רישום אפס לחלוטין. לכן, פרטיות מלאה מובטחת.

הם גם מנהלים מספר שרתים מרשים וצומח מתמיד בכל 58 מדינות. שרתים אלה יכולים לנקוט בכל סוג של עונש שתזרוק עליהם גם כן (כפי שמעידים בדיקות המהירות של NordVPN).

בשורה התחתונה, המוניטין של נורד כספק VPN מוביל הוא ראוי היטב.

מקצוענים
 • פרטיות מעולה עם אפס רישום
 • רשת שרת גדולה (והולכת וגדלה)
 • ביצועי חיבור טובים
 • שרתי ייעודיים (כולל VPN כפול, ערפול ו- Tor over VPN)
 • לקוח נקי וקל לשימוש
 • עובד עם נטפליקס ורוב שירותי הסטרימינג האחרים
 • מאפשר טרנינג ו- P2P
 • מציע כתובות IP ייעודיות
חסרונות
 • אין תכונת מנהור מפוצלת
 • קצת יקר מתוכניות לטווח קצר יותר

PureVPN

לוגו PureVPN

אחד מהלקוחות שלי, הלקוח הפשוט לשימוש של PureVPN כולל מלא בטכנולוגיות מתקדמות רבות. בנוסף למתג kill, הוא כולל גם חסימת מודעות ואנטי-וירוס ברמת השרת.

מלבד סתם כיבוי האינטרנט, PureVPN נותן לך כמה הגדרות נוספות איתם ניתן לשנות את מתג ההרג. לאחר נפילת חיבור, אתה יכול שהלקוח ינסה להתחבר מחדש אוטומטית ל- VPN במקום שתעשה זאת ביד. אני מוצא שאני מדליק תכונה זו לעתים קרובות למדי. ככל שאני צריך לעשות פחות שמרטפות, כך ייטב.

אפשרות אחרת מאפשרת להפעיל את מתג ההרג גם אם תתנתק ידנית מ- VPN. גם זה יכול להיות שימושי למדי. בעיקרון זה מונע ממך לכבות בטעות את ה- VPN בעודך עושה משהו חשוב.

אתה יכול להחליף בקלות את כל ההגדרות שלעיל בלקוח של PureVPN.

מיקום מתג להרוג באינטרנט ביישום לקוח PureVPN

מבחינה תשתיתית, ל- PureVPN יש שרתים ב -131 מדינות ברחבי העולם. זה הופך אותם לטובים ביותר עבור מגוון גיאוגרפי. הביצועים של אותם שרתים נמצאים ממש שם למעלה הודות למחזור השדרוג האחרון. אז בין אם תרצו להזרים סרטוני 4K או שאתם מורידים כבד, אתם בידיים מצוינות.

PureVPN הוא אחד ה- VPNs הוותיקים והפופולריים ביותר בסביבה. הם מספקים בכל החזיתות והם ספק שאתה פשוט לא יכול להשתבש איתו.

מקצוענים
 • מהירויות מעולות
 • רשת שרתים ענקית (131 מדינות)
 • ביטול החסימה של Netflix, iPlayer ולמעלה מ- 70 שירותי סטרימינג אחרים
 • תואם למעל 50 מכשירים ופלטפורמות
 • ספק VPN מאומת באופן עצמאי
 • אפשרות IP ייעודית
 • ערך רב
חסרונות
 • אפליקציות יכולות להשתמש במעט יותר לק
 • כמה בעיות חיבור לסירוגין

CyberGhost

לוגו CyberGhost

כשמדובר בפרטיות, מעטים מהשירותים האחרים עושים דברים טובים יותר מ- CyberGhost. יש להם הצפנה חזקה, מדיניות קפדנית ללא רישום, ופועלים ממדינה ידידותית לפרטיות. זה רק הגיוני כי מתג להרוג זמין כתומך במקרה לגיבוי לכל אותם תכונות אנונימיות נהדרות.

מתג ההשמדה הכלול בתוכנת CyberGhost פועל תמיד (מכאן שאין צילום מסך היכן ניתן למצוא אותו). לרוב המכריע של המשתמשים, זה דבר טוב. הפיצ’ר עובד וזה עובד טוב.

עם זאת, אם אתה משתמש יותר בכוח VPN, יתכנו מצבים שבהם תרצה שהוא לא יעבור. במקרה כזה תצטרך להסתכל על אחת הספקיות האחרות.

CyberGhost מספק גם בכל החזיתות האחרות. יש להם שרתים רבים לבחירתך הפזורים ברחבי העולם כולו. VPN זה מציע גם מהירויות הורדה מצוינות ומגיע עם תמיכת לקוחות שרבים אחרים צריכים לחפש כדוגמא לעשות דברים נכון.

מקצוענים
 • רישום אפס לפרטיות מקסימאלית
 • הפצת שרתים מעולה עם מעל 7100 שרתים ב- 90 מדינות
 • מהירויות חיבור מהירות מאוד
 • עובד עם Netflix האמריקאית ו- BBC iPlayer
 • מאפשר סיבוב P2P
 • ערבות ארוכה של 45 יום להחזר הכסף
חסרונות
 • חברת אם בעלת מוניטין מפוקפק
 • התקנה ידנית מפותלת של OpenVPN
 • לא עובד מסין

שימו לב כי הרשימה הקצרה שלמעלה אינה כמובן בלעדית. הם רק הספקים האהובים עלי האישיים שמיישמים פונקציונליות זו. הרבה VPNs אחרים עושים זאת גם כן. לדוגמה, ל- ExpressVPN יש גם מתג להרוג. כך גם גישה לאינטרנט פרטי ו- VyprVPN.

הפעלת ניטור חיבור

לאחר ההרשמה באמצעות VPN מתג להרוג אינטרנט, השלב הבא הוא לוודא שהתכונה מופעלת. הדרך לעשות זאת תשתנה בהתאם לתוכנה של ספק ה- VPN שלך.

לרוב, הפעלה או ביטול מכשיר ההורג פשוט יהיו זמינים בתפריט ההגדרות של תוכנת ה- VPN. לכל ספק ששווה את המלח שלו יהיו הוראות ספציפיות כיצד למצוא אותו.

חשוב גם למצוא את ההגדרה לפני השימוש ב- VPN בפעם הראשונה. לא כל הספקים מאפשרים את התכונה כברירת מחדל.

כיצד לבדוק מתג להרוג VPN

בתנאים רגילים זה יכול להיות קשה לבדוק מתג כיבוי לאינטרנט. באמת, הדרך הטובה ביותר היא להשתמש ב- VPN ולחכות להפרעה. עם זאת, ישנן כמה דרכים פשוטות בהן תוכלו לנסות לכפות על הפעלת התכונה.

שתי הדרכים כוללות הזרמת וידאו.

התחבר ל- VPN והתחל אל Netflix, YouTube או לכל שירות סטרימינג אחר אחר שתבחר. ברגע שיש שם, התחל להזרים וידאו באיכות הגבוהה ביותר שיש.

בשלב הבא, נתק לרגע את ה- Wi-Fi או את החיבור הקווי שלך. מכיוון שמהירות היא המהות, זו האחרונה היא בחירה טובה יותר.

ההפרעה הקצרה אמורה לגרום ל- VPN להתנתק ולנסות לחבר את עצמו מחדש. כאשר הוא מתנתק, הסרטון שאתה מנגן צריך להשהות או לנסות לחיץ. זה לא אמור להתאושש עד שתראה ש- VPN התחבר מחדש.

לחלופין, חלק מספקי ה- VPN מאפשרים למתגי ההרג שלהם לפעול במצב לכל יישום. במילים אחרות, כאשר התכונה מפעילה, היא סוגרת יישומים המשתמשים באינטרנט במקום לחסום את חיבור המערכת כוללת.

במקרה זה, לאחר חזרה על הוראות הווידיאו המפורטות לעיל, דפדפן האינטרנט בו אתה משתמש כדי להזרים אמור לסגור את הרגע בו חיבור ה- VPN נופל. אם זה קורה, מכשפת ההורג שלך עובדת. אם זה לא, משהו לא ממש בסדר.

הסיבות העיקריות לניתוקי VPN

למרות שמתג להרוג יסייע בשמירה על פרטיותך במקרה של בעיות VPN, הדבר הטוב ביותר לעשות הוא למזער את הצורך בכך שהוא יפעל מלכתחילה.

כאשר אתה מבין מה עלול לגרום ל- VPN להיחלץ, אתה יכול לנסות להקל ככל האפשר על אותם גורמים. שלושת הגורמים השכיחים ביותר להתנתקות VPN הם כדלקמן.

תנאי רשת

לעתים קרובות יותר מבעיות ביציבות VPN נובעות מאיתנו סוגיות המשפיעות על חיבור האינטרנט הבסיסי. דברים כמו חוזק אות Wi-Fi לקוי מובילים למנות נתונים שנשמטו מה שמוביל בסופו של דבר לניתוקי VPN.

הפיתרון פשוט. התקרב למקור ה- Wi-Fi או עבור לחיבור קווי.

מעבר לרשת המקומית שלך, גודש ואובדן מנות בנתיב האינטרנט בין הבית לשרת VPN יכולים לגרום גם לבעיות. סוגיות מסוג זה הן, למרבה הצער, לחלוטין מחוץ לשליטתך.

במקרה שני זה, האפשרות היחידה שיש לך היא לנסות לשנות את הנתיב שהנתונים שלך עוברים. אתה יכול לעשות זאת על ידי חיבור לשרת VPN אחר.

הגדרות הצפנה

רוב ספקי ה- VPN מציעים רמות שונות של הצפנה לבחירתך. ככל שההצפנה גבוהה ובטוחה יותר, כך כוח העיבוד שלה הוא זקוק יותר.

חיבורי VPN עשויים להפוך לא יציבים בגלל היעדר כוח העיבוד הדרוש לטיפול בהצפנה. השרת או המכשיר שלך (או שניהם) עשויים להתקשות להתמודד עם התקורה הדרושה לרמות גבוהות יותר.

אם אתה חושד שזה המקרה, פשוט הפוך את ההצפנה להגדרה נמוכה יותר (שתמשיך להיות מספיק טובה לשימוש יומיומי). אם ה- VPN לא מפסיק להפסיק, מצאת את האשם שלך.

בחירה בפרוטוקול VPN

לעתים קרובות ספקי VPN מאפשרים לך לעבור בין פרוטוקול החיבור UDP או TCP (במיוחד עם OpenVPN). לענייננו, הדבר היחיד שאתה צריך להבין לגבי שתי הגדרות אלה הוא שחיבורי TCP יציבים יותר מחיבורי UDP.

לכן, רק מעבר מ- UDP (הנוטה להיות ברירת המחדל) ל- TCP עשוי לתקן את טיפות ה- VPN שלך. עם זאת שימו לב, חיבורי TCP נוטים להיות מעט איטיים יותר (וזו הסיבה שבדרך כלל UDP היא ברירת המחדל).

נתב, חומת אש והגדרות אנטי-וירוס

במקרים מסוימים, הגדרות הנתב, חומת האש ותוכנת האנטי-וירוס עלולות להפריע לחיבור VPN ולגרום לו להכות..

הדרך הקלה ביותר לבדוק אם זה המקרה היא להשבית באופן זמני את כל חומת האש ותוכנות האנטי-וירוס שלך. אם יציבות ה- VPN משתפרת, התחל להפעיל אותם מחדש אחד אחד.

על ידי שימוש בתהליך החיסול, אתה אמור להיות מסוגל לגלות היכן הבעיה נמצאת.

ספק VPN עשוי גם להיות מסוגל לומר לך אילו הגדרות ספציפיות לבדוק. אל תהססו לפנות לתמיכה ולבקש עזרה.

דרכים אחרות להגנה מפני טיפות VPN

מה קורה במצב בו אתה חושב שלמתג להרוג VPN זה רעיון נהדר (נכון) אבל לספק VPN בו השתמשת בשמחה כבר שנים אין אחד כזה? ישנם כמה יישומים של צד שלישי שיכולים לעזור.

VPNetMon

VPNetMon הוא פיתרון חינמי המספק ניטור כתובות IP ויחד איתו פונקציונליות למתג כיבוי.

צילום מסך של כלי הניטור VPNetMon

כדי להשתמש בו, התחל על ידי ציון כתובת ה- IP שהוקצתה למכשיר שלך לאחר התחברות ל- VPN. אתה יכול ללכת לאתר כמו http://www.whatsmyip.org/ כדי לגלות מה זה.

עם ציון ה- IP, פתח את כל התוכנות המחוברות לאינטרנט (כמו הדפדפן או לקוח P2P) דרך הממשק של VPNetMon.

אם בשלב כלשהו חיבור ה- VPN נופל, VPNetMon יאתר שינוי כתובת IP. זה יפעיל את מתג ההשמדה וייצא מכל התוכנות שפתחת קודם לכן דרך הממשק שלה.

VPN Watcher

VPN Watcher זמין בגרסאות בחינם ובתשלום, ועובד באותה צורה של VPNNetMon.

צילום מסך של כלי הניטור VPN Watcher

הגרסה בתשלום, עם זאת, מאפשרת בדיקת חיבורים תכופה יותר. זה מצמצם את הסיכוי לדליפת נתונים משמעותית כאשר חיבור ה- VPN יורד.

VPN Watcher יכול גם לשלוט במספר בלתי מוגבל של יישומים המחוברים לאינטרנט ויש לו אפשרות להשעות, ולא לסגור, תוכניות כאשר מתגלה בעיה ב- VPN..

בשורה התחתונה

VPNs בימינו הם די חזקים, וירידות חיבור מתמדת הן בדרך כלל נחלת העבר. עם זאת, הם עדיין קורים מדי פעם.

אם אנונימיות היא אחת הדאגות שלך ושמירה על פעילויות מקוונות שלך פרטיות בכל עת, חשוב שהמתג להרוג VPN הוא חובה.

VPNs עם השוואה בין מתגים להרוג באינטרנט

ספק להרוג מתג פונקציות עלות

סקירה | מבחן מהירות | רשימת שרתים
כן
מדינות:58
שרתים:5645
פרוטוקולים:OpenVPN, L2TP, PPTP, IPSec / IKEv2
פלטפורמות:חלונות, מק, לינוקס, iOS, אנדרואיד, נתבים
חיבורים:6
רישום:אין כריתת עצים
מקום:פנמה
תכנית חודשית:$ 11.95 לחודש
תכנית שנתית:3.49 $ לחודש
ניסיון חינם:לא
כסף בחזרה:30 ימים
תשלום:כרטיסי אשראי (ויזה, MC, אמקס, דיסקברי), קריפטו (ביטקוין, אתרום, אדווה), אמזון Pay, Alipay, UnionPay, אחר

מבחן מהירות | רשימת שרתים
כן
מדינות:131
שרתים:2070
פרוטוקולים:OpenVPN, L2TP, PPTP, SSTP, IPSec / IKEv2
פלטפורמות:חלונות, מק, לינוקס, iOS, אנדרואיד, נתבים
חיבורים:5
רישום:תאריך החיבור, רוחב הפס הכולל בו נעשה שימוש
מקום:הונג קונג
תכנית חודשית:10.95 $ לחודש
תכנית שנתית:$ 3.33 לחודש
ניסיון חינם:לא
כסף בחזרה:31 יום
תשלום:כרטיס אשראי, PayPal, BitCoin, Alipay, כרטיסי מתנה גדולים, CashU, מטבעות Cryptocurvalle אחרים, Paymetwall

מבחן מהירות | רשימת שרתים
כן
מדינות:90
שרתים:7159
פרוטוקולים:OpenVPN, L2TP / IPSec, PPTP
פלטפורמות:חלונות, מק, לינוקס, iOS, אנדרואיד, קודי, נתבים
חיבורים:ז
רישום:אין רישום
מקום:רומניה
תכנית חודשית:12.99 $ לחודש
תכנית שנתית:$ 2.75 לחודש
ניסיון חינם:כן
כסף בחזרה:45 יום
תשלום:כרטיס אשראי, פייפאל, ביטקוין
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map