מה לעשות אם VPN ה- BBC iPlayer שלך לא עובד

עדכון 19 באפריל 2020: למרות מאמצי ה- BBC לאתר ולחסום את השימוש ב- VPN, ספקים רבים ממשיכים לעבוד טוב עם ה- iPlayer. התחברתי לאחרונה אתמול באמצעות אחד משרת הזרמת ה- BBC המיוחד של CyberGhost לצפייה במשחק של היום שלהם.


כמו תמיד, אמשיך לעדכן דף זה לפחות כמה פעמים בשבוע עם השימוש האחרון שלי ב- BBC iPlayer VPN.

לאחרונה לפני שנה, צפייה ב- BBC iPlayer עם VPN הייתה הדרך האמינה ביותר לגישה לשירות מחוץ לבריטניה. כיום הדברים כבר לא נראים כה קלים. למעשה, המילה ברחוב היא ששימוש ב- VPN עבור ה- iPlayer אינו עובד תקופה.

אז האם המשחק נגמר? האם אלה מאיתנו שמחוץ לבריטניה לא הגיעו למזל?

התשובה היא בכלל לא. כן, היו שינויים, והדברים אולי הפכו קצת יותר לא נוחים. עם זאת, השימוש ב- VPN לצפייה ב- iPlayer של ה- BBC אפשרי כתמיד. אני עושה את זה כמעט על בסיס יומי.

מדוע ה- BBC iPlayer חוסם גישה ל- VPN

קל לראות מדוע ה- BBC החליט לנקוט בפעולה ולהקטין את השימוש ב- VPN. ה- iPlayer הפך להצלחה מדהימה עבור התאגיד לא רק בבריטניה אלא גם ברחבי העולם.

הבעיה היא שה- iPlayer הוא שירות שנועד לשמש אך ורק על ידי תושבים, אנשים שמשלמים עבור רישיון הטלוויזיה החובה של בריטניה. כל אותם צופים “ברחבי העולם” מעולם לא היו אמורים לקרות.

נתונים מסוימים מראים כי כ- 60 מיליון איש החיים מחוץ לבריטניה צופים ב- BBC iPlayer עם VPNs או כלים אחרים העוקפים חסימת גיאוגרפיה. זה המון אנשים, כמעט כמו שגרים בבריטניה.

בהתחשב במספרים אלו, מובן מדוע ה- BBC החלה לנקוט באופן פעיל בצעדים להפסקת גישה לא מורשית. מלבד בעיות רישוי פוטנציאליות, זה גם עולה להם הרבה כסף נוסף לשמירה על תשתית iPlayer.

אם אתה רואה אחת משלוש ההודעות הבאות (כאשר הראשונה היא הנפוצה ביותר), ה- BBC iPlayer מזהה וחוסם את ה- VPN שלך:

 • ה- iPlayer של BBC עובד רק בבריטניה. מצטערים, זה נובע מבעיות זכויות.
 • נראה כי תוכן זה לא עובד. בבקשה נסה שוב מאוחר יותר.
 • תוכניות iPlayer של BBC זמינות להפעלה בבריטניה בלבד.
 • כיצד מגלה ה- iP iPlayer של ה- BBC שימוש ב- VPN

  אז איך ה- BBC יודע שאתה זורם את ה- iPlayer דרך VPN? הכל מסתכם בכתובת ה- IP וההסתברות שלכם.

  ה- iPlayer של ה- BBC מיועד לשימוש בעיקר מהבית ולעיתים ממקום של עסק. בכל מקום שיש רישיון טלוויזיה תקף. לרוב המיקומים הללו יש IP חיצוני יחיד, ללא קשר למספר המכשירים המחוברים לאינטרנט.

  בואו נניח מצב ביתי עם משפחה בת ארבע נפשות שבה כולם זורמים תוכן ממכשיר ה- iPlayer של ה- BBC בו זמנית. זה ארבעה חיבורים מאותה כתובת IP שמדברים עם שרת iPlayer במשך מספר שעות בכל יום.

  מנקודת המבט של ה- BBC, זה נשמע הגיוני לחלוטין וכנראה שהוא דפוס שימוש נפוץ למדי.

  עכשיו, מה קורה אם אתה, אני ועוד כמה מאות אנשים ניגשים ל- BBC iPlayer באמצעות IP של שרת VPN (לשרתים יש מספר כתובות IP, אך לשם הפשטות, נניח כתובת אחת)?

  זה כאילו כולנו שותפים לחדר בבית בודד. זה מתורגם למאות חיבורים מאותו מקור שפוגעים בשרת iPlayer מסביב לשעון (מכיוון שכולנו סביר להניח שגרים באזורי זמן שונים ברחבי העולם).

  האם זה נשמע כמו תבנית שימוש טיפוסית של iPlayer? בכלל לא. וזה משהו ש- BBC יכול לאתר בקלות.

  לאחר שחלף מספיק זמן לאסוף מספיק נתונים (ה- BBC צריך להיזהר לא לאסור על משתמשים תקפים), כתובת ה- IP של ה- VPN שלנו הופכת לרשימה שחורה ונחסמת משימוש ב- iPlayer.

  מכשיר ה- iPlayer של BBC לא עובד עם VPN

  החדשות הטובות הן, שספקי ה- VPN מודעים היטב לאופן שבו ה- IP שלהם מזוהה ונאסר על ידי ה- BBC. רוב השירותים (אך לא כולם), לאחר גילוי ה- IP של שרת VPN כבר לא עובד, פשוט ישליכו אותו ויחליפו אותו חדש שעובד..

  בהתחשב בכמה לקוחות VPN שמשתמשים בהם בכדי לעקוף תוכן חסום גיאוגרפי כמו ה- iPlayer של ה- BBC, זה הגיוני מאוד מבחינה עסקית. כל התהליך הופך למשחק ענק של שומה בין שירותי הסטרימינג לבין ספקי ה- VPN.

  הדרך לעקיפת הבעיה ב- VP iPNP של ה- BBC iPlayer

  מה המשמעות של מאבק זה קדימה ואחורה בין ה- BBC לבין ספקי ה- VPN בשבילך ועבורי? שלושה דברים:

  1. התחברות ל- VPN לצפייה בתוכן ה- iPlayer של BBC עדיין עובדת.
  2. עלינו להשתמש ב- VPN שמחליף כתובות IP ברגע שנחסמים על ידי ה- iPlayer. זה לא תמיד המקרה. למעט PIA ו- HideMyAss, כל הספקים ברשימת ה- VPN המומלצים שלי עושים זאת.
  3. כמה זמן יכול לחלוף בין כאשר ה- BBC מזהה וחוסם כתובת IP של VPN וכאשר הספק משנה אותה. זה יכול להיות בין כמה ימים למספר שבועות. אז, כמה “רעים” תמיד יתנדנדו.

  הנקודה האחרונה היא המפתח. כשאתה מתחבר ל- VPN, אתה עלול להיתמר מזל ומוקצה לך אחד מכתובות ה- IP הבוהות שאותרו על ידי ה- BBC iPlayer וטרם הוחלפו..

  כדי לעקוף את הבעיה הזו, פשוט נתק וחובר שוב. זה עשוי לקחת כמה ניסיונות, אך תמצאו IP שעובד. אם לספק ה- VPN שלך יש שרתי בריטניה מרובים, גם ניסיון בשרת אחר יכול לעזור.

  לדוגמה, באמצע כתיבת הפוסט הזה החלטתי לקחת הפסקה. בחרתי לצפות בכמה דברים, ב- iPlayer, באופן מתאים. באמצעות ExpressVPN התחברתי לאחד מהשרתים הלונדוניים שלהם.

  אין מזל. הודעה אימה מספר אחת: “ה- BBC iPlayer עובד רק בבריטניה.” אז עברתי לשרת של קנט והנה והנה, אני זורם את ה- BBC כמו 2015 שלה.

  צופה ב- BBC iPlayer עם דרכים לעקיפת הבעיה ב- VPN

  הדרך לעקיפת הבעיה של ה- BBC iPlayer לא עובדת עם VPN צריכה להיות קלה כמו זו. כל עוד אתה משתמש ב- VPN שמגלה ומחליף כתובות IP חסומות, ניתוק וחיבור מחדש יאפשר לך לצפות ב- iPlayer.

  בנוסף לקבלת VPN ל- BBC שיחליף את ה- IP שלו, כדאי גם למצוא אחד עם שרתי בריטניה מרובים. כמה שיותר יותר טוב. אתה יכול להסתכל ברשימה שלי עם מיטב ה- VPN הבריטי הטובים ביותר כדי לראות אילו ספקים מובילים בדרך.

  שימוש בכתובת IP ייעודית

  דבר נוסף שאתה יכול לקחת בחשבון הוא קבלת כתובת IP IP ייעודית. עבור ה- BBC iPlayer, הכתובת הזו צריכה להיות בבריטניה. מספר VPNs מציעים פתרון זה.

  IP ייעודי אכן עולה קצת יותר. לדוגמה, PureVPN גובה 1.99 דולר לחודש עבור שירות זה. ל- NordVPN יש גם אפשרות IP סטטית, אם כי קצת יותר מחמישה דולר לחודש, היא קצת יותר מזו של PureVPN.

  מה המשמעות של כתובת ייעודית היא שאתה כבר לא משתף IP של VPN עם מאות אנשים אחרים בזמן שאתה צופה בתכנות ה- iP iPlayer של BBC – רק מעטים נבחרים (ספק VPN כנראה יחלק את אותו IP למספר לקוחות IP ייעודיים).

  למרות שאינכם חסין תקלות, הדבר גורם לכם להיראות הרבה יותר כמו משק בית או עסק רגיל (חשבו על מלון). זה הופך את העבודה של ה- BBC לגלות שאתה משתמש ב- VPN ולחסום אותו הרבה יותר קשה.

  VPN ל- BBC iPlayer שלי עדיין לא עובד

  יתכנו זמנים שבהם אתה לא יכול לגרום ל- VPN VPN ל- BBC שלך לעבוד, לא משנה כמה IP ושרתים שונים תנסה. להלן הסיבות השכיחות ביותר לכך, וכן כיצד לתקן אותן.

  • מטמון דפדפן ועוגיות

   יתכן שבשלב מסוים ניגשת לאתר ה- iPlayer של ה- BBC מחוץ לבריטניה כשאתה לא מחובר ל- VPN. יתכן שהדפדפן שלך אחסן מידע זה במטמון שלו או כעוגיה ומזין אותו ל- iPlayer.

   הפיתרון פשוט. נקה את קובצי ה- cookie והמטמון של הדפדפן שלך ונסה שוב.

  • דליפות DNS

   בעולם ה- VPNs יש משהו שנקרא דליפת DNS. אם ה- VPN שלך סובל מכזה, ה- iPlayer של ה- BBC יידע שאתה מחוץ לבריטניה, למרות שיש לו כתובת IP בבריטניה שאינה חסומה כרגע. כך ניתן לאבחן זאת.

   1. התחבר ל- VPlayer VPlayer שלך.
   2. בקר בכתובת https://www.dnsleaktest.com/. מכיוון שיש לך כעת כתובת IP בבריטניה, זה מה שאתה אמור להציג את המיקום שלך.
   3. הפעל את המבחן “רגיל” או “מורחב”. אחד מהשני יעשה.
   4. אם אחת מכתובות ה- IP בדף התוצאות הן מחוץ לבריטניה, יש לך דליפת DNS.

   אם ה- VPN שלך מדליף מידע DNS, הצעד הראשון הוא ליצור קשר עם התמיכה שלהם. כל ספק צריך לעזור לך לפתור את הבעיה.

   אם, מכל סיבה שהיא, לא ניתן לתקן את דליפת ה- DNS, למרבה הצער, הגיע הזמן למצוא VPN חדש של ה- BBC. אין דרך אחרת לעקיפת הבעיה. כל עוד הדליפה קיימת, ה- iPlayer לא תאפשר לך גישה בכל פעם.

  • ה- iPlayer של ה- BBC ניצח את המאבק

   לפעמים ספקי VPN פשוט מוותרים על המאבק שלהם עם ה- BBC. אולי אין להם את המשאבים. אולי זה פשוט לא כלכלי מבחינה כלכלית להמשיך להחליף כתובות IP (פעולה זו אכן משתלמת).

   זה כבר קרה למספר VPNs שמשמשים לעבוד עם ה- BBC iPlayer, ובמיוחד גישה לאינטרנט פרטי, TunnelBear ו- IPVanish.

   אם אתה פנה לספק שלך, הוא יגיד לך אם הוא תומך כרגע ב- iPlayer (או לפחות צריך). אם הם לא עושים זאת, הפיתרון היחיד שלך הוא לצערי שוב להשיג VPN אחר של ה- BBC iPlayer.

  VPNs של ה- BBC iPlayer עובד

  אם אינך יודע מה קורה מאחורי הקלעים, קל להתייאש כשתגלה לראשונה שה- VPN שלך חסום ואינו עובד עוד עם ה- iPlayer. בשביל זה מקווה ה- BBC, שדינו מאיתנו לזרוק את המגבת ולהמשיך הלאה.

  כן, הדברים קצת שונים מאלה שהיו לפני כמה שנים. אתה צריך להיות מעט יותר סלקטיבי עם בחירת ספק VPN שלך. אבל, אם תבחר נכון ותבין כיצד להשתמש בו, צפייה ב- BBC iPlayer עם VPN עובדת כמו תמיד..

  אולי גם תאהב:
  • ה- VPNs הטובים ביותר לבריטניה (אלה ההימורים הטובים ביותר שלך לעבודה עם ה- iPlayer BBC)
  • האם VPNs חוקיים בבריטניה
  • קבל כתובת IP בריטניה בחמישה שלבים פשוטים
  Kim Martin Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map