סקירת גישה פרטית לאינטרנט

לוגו פרטי גישה לאינטרנטציון:
7.7 / 10


ספק VPN נהדר ואחד המובילים בתעשייה, גישה פרטית לאינטרנט מציעה את כל מה שאתה צריך ב- VPN. החל מלקוח פונקציונלי חדש שעוצב מחדש ושרתים מהירים וכלה במדיניות קפדנית ללא כניסה ותכונות אבטחה מעולות, הכל מגיע למחיר שמרביץ לרוב המתחרים..

מקצוענים
 • הוכח כי אין ספקי יומנים
 • הצפנה ואבטחה מהשורה הראשונה
 • מאוד נוחים
 • מהירויות שרת טובות
 • אפליקציות מעולות וחדשות מעוצבות
 • מאפשר סיקור ו P2P
חסרונות
 • ממוקם בארצות הברית – לא אידיאלי לפרטיות
 • תומך נטפליקס מסכן ו- BBC iPlayer

אם אתה מחפש VPN, יש סיכוי טוב ששמעת על גישה לאינטרנט פרטי (המכונה גם PIA). הם פועלים קרוב לעשור, הם ללא ספק אחד הספקים הגדולים ביותר בסביבה.

PIA ידוע בהיותו שירות VPN לא יקר המספק ביצועים ותמיכה איתנים. סקרנית לראות אם המוניטין הזה ראוי היטב, לקחתי על עצמי להעמיד אותם במבחן.

ובסקירה זו של גישה פרטית לאינטרנט, אעבור על כל מה שגיליתי – הטוב, הרע והגבול המכוער.

סקירת PIA

כדי לעזור לשים דברים בהקשר טוב יותר, נתחיל עם מעט רקע על גישה לאינטרנט פרטי והאנשים שמאחוריו.

חברת בת של חברה בשם London Trust Media, PIA קיימת מאז אוגוסט 2010. עבור שירות VPN, זה הופך אותם לממדינאי זקן.

החברה מעורבת במגוון רחב של פרויקטים עם קוד פתוח וממוקד פרטיות באמצעות תמיכה שלהם ללא כוונת רווח כמו קרן האלקטרוניקה ו Creative Commons..

PIA היא גם אחת ממעטות ספקי ה- VPN המציעים מאגר קוד פתוח ב- GitHub. המאגר כולל את תוספי הדפדפן שלהם וחלקם (אך לא כולם) של תוכנת הלקוח שלהם.

עד כה הכל נשמע די טוב. למרבה הצער, ישנם גם כמה שלדים בארון של PIA.

לונדון אמון מדיה – ולסיומה, גישה לאינטרנט פרטי – ממוקמת בדנוור, קולורדו. המשמעות היא שהם פועלים מתוך תחום שיפוט מסוכן למדי מבחינת פרטיות.

הם הביאו לאחרונה גם את מארק קרפלס שהורשע פלילי מההר. בורסת Gox ביטקוין מתמוטטת לשמצה, כמו CTO. זה היה מהלך, שלא במפתיע, גרם למהומה בקרב בסיס המשתמשים של PIA – ואשר עדיין לא נפטר לחלוטין.

כל זה מסתכם במשהו של תיק מעורב.

כן, PIA פועלת מאוד כמו חברה שמוקדשת לשקיפות ופרטיות. אך יחד עם זאת, הם בחרו בתחום השיפוט הקשיח לתחזק אותה ואת ה- CTO הקשורים לאחד מההאקרים היקרים וההרסניים ביותר בזיכרון האחרון..

אכן סקרן.

עם מעט חומר למחשבה, בואו נעמיק ונסקור את מה שמציע השירות של PIA.

תכונות

בתכונה, יש הרבה מה לאהוב במה ש- PIA מביאה לשולחן. יש להם פיתרון VPN מלא מאוד שכולל את כל מאפייני האבטחה והפרטיות העיקריים שלגבינו ציפינו מספק ברמה העליונה.

מאפייני אבטחה

מספר אפשרויות ההצפנה ש- PIA תומך בה הוא ללא תואם.

להצפנת נתונים, יש לך ארבע אפשרויות:

 • AES-128 (GCM)
 • AES-128 (CBC)
 • AES-256 (GCM)
 • AES-256 (CBC)

ההגנה על 128 סיביות מהירה יותר אך מעט פחות בטוחה. לעומת זאת, 256 סיביות בתעשייה, לעומת זאת, מעט איטיות יותר, כמעט בלתי אפשרי לשבור.

בצד של אימות הנתונים ולחיצת היד של הדברים – זה מה ש- VPN עושה כדי לאשר את החיבור ונתונים שנשלחו לא טופלו בו – גם אתה לא תרעיב לבחירה.

אתה יכול להגדיר את אימות הנתונים שלך ל- SHA1 או SHA256 – אם כי רק אם אתה משתמש באחת משתי שיטות ההצפנה של AES CBC.

לעומת זאת, ניתן להגדיר את לחיצת היד לכל אחת מהפעולות הבאות ללא קשר להגדרות אחרות:

 • RSA-2048
 • RSA-3072
 • RSA-4096
 • ECC-256k1
 • ECC-256r1
 • ECC-521

ברירת המחדל היא AES-128 (CBC), SHA1 ו- RSA-2048 – מבחר משובח לחלוטין לשימוש ב- VPN מזדמן. אבל, לרמת ביטחון שהיא טובה ככל שתקבל, בוודאי הכריח את העניינים.

לקוח התוכנה כולל מתג kill הכולל תכונות כדי למנוע דליפות נתונים מקריות. בדקתי את זה בכל דרך שניתן להעלות על הדעת, ובכל המקרים הדברים עבדו בדיוק כמצופה.

מתג ההרג של PIA מופעל

ניתן להגדיר את מתג ה- PIA להרוג לאחד משלושה מצבים:

 1. כבוי: מתג ההרג אינו פעיל לחלוטין ולעולם לא יחסום שום תנועה
 2. אוטומטי: מתג ההמתנה יחסום רק את התנועה בחוץ אם חיבור ה- VPN ייפול
 3. תמיד: מתג ה- kill יחסום את כל התעבורה אם חיבור ה- VPN ייפול

ברירת המחדל מוגדרת אוטומטית.

PIA מנהלת שרת DNS פרטי פרטי משלהם – כמו שכל ספק VPN שמכבד את עצמו צריך – וזה מה שמשתמש מחוץ לתיבה. אם אתה מעדיף, אתה יכול גם להגדיר DNS מותאם אישית או להישאר ללא הגדרות VPN הקיימות שלך.

מערכת שמות לחיצת יד (HNS)

אם כבר מדברים על DNS, זה כבר זמן רב עקב אכילס של ספקי VPN רבים בכל הנוגע לאנונימיות באינטרנט. אחרי הכל, שרת DNS יכול לרשום רישומים של כל אתר ושירות שאליו אתה מתחבר, גם אם אתה משתמש בחיבור מוצפן לחלוטין..

חסימת רמת DNS היא גם שיטה נפוצה לצנזורה באינטרנט.

בכדי לתת לך דרך נוספת לעקוף את שתי הבעיות, PIA מאפשר לך להימנע לחלוטין מ- DNS. במקום זאת תוכלו להשתמש במערכת שמות לחיצות ידיים (HNS)..

HNS הוא תחליף מבוזר מבוסס blockchain ל- DNS. היזמים מקווים שזה יביא סוף סוף לנושאי האבטחה, האמינות והצנזורה שמטרידים את תשתית ה- DNS.

בעוד ש- HNS עדיין בחיתוליה, זה נהדר לראות את ה- PIA מאמצת אותה ומציעה אותה כאופציה. השימוש בה יביא בסופו של דבר לפרטיות רבה עוד יותר, כמו גם חוויה אינטרנטית עמידה לצנזורה.

חוסם מודעות MACE

כמו שירותי VPN רבים המתחרים, הלקוח של PIA מגיע עם פונקציונליות לחסימת מודעות. לעומת זאת, בניגוד לכמה אחרים, לא ניתן להתאמה אישית. זה מופעל או כבוי – ללא אפשרויות.

הגדרות חוסם מודעות MACE של PIA

הפיצ’ר, ש- PIA מכנה MACE, נועד לחסום מודעות ותוכנות זדוניות כשאתה מחובר לרשת VPN. אולם בפועל, אני מוצאת את התוצאות מעט מסובכות.

אני מצפה מ- MACE לעבוד כמו חוסמי מודעות מבוססי דפדפן או אפילו פיתרון מבוסס DNS כמו Pi-Hole (אגב, אני ממליץ בכל לב). עם זאת, בבדיקות שלי MACE חסם פחות ממחצית המודעות ודפי תוכנות זדוניות ידועות ששירותים אחרים חוסמים אותם בקלות.

למרות שאיני יכול להוכיח זאת, אני חושד שהביצועים החלשים היו מכוונים במידת מה.

אפליקציית הלקוח אינה יכולה כרגע להוסיף כתובות אתר לרשימת ההיתרים. ובלי זה, PIA לא יכולה לקחת את הסיכוי להיות אגרסיבי מדי עם החסימה, או שהם עשויים למנוע מאיתנו להגיע לאתרים שאנו רוצים לבקר בהם.

ובכל זאת, MACE עדיף על כלום. אני מקווה שגם גישה פרטית לאינטרנט תמשיך לפתח אותה, ולאורך זמן, תביא אותה למלוא הפוטנציאל שלה.

PIA Netflix ותמיכה זורמת אחרת

אחד השימושים הפופולריים ביותר ב- VPN הוא להזרים תוכן חסום גיאוגרפי מאזורים אחרים בעולם. אני מדבר על אתרים כמו נטפליקס, הולו או ה- iPlayer של ה- BBC.

הבעיה היא שספקי התוכן מודעים לעובדה זו ונמצאים במשך שנים במסע צלב כדי למנוע גישה ל- VPN לשירותיהם. וה- PIA, למרבה הצער, בסוף ההפסד של המלחמה ההיא.

שגיאת פרוקסי של ארה

עם כמה חריגים קטנים, גישה לאינטרנט פרטי אינה עובדת עם נטפליקס. הרוב המכריע של השרתים חסומים. גם מדינות אחרות לא משתפרות בהרבה.

כך גם כמעט בכל שירות סטרימינג אחר. לדוגמה, למרות מיטב המאמצים שלי, לא הצלחתי לבטל את חסימת ה- iPlayer של ה- BBC.

עם זאת, תוצאות אלה אינן מפתיעות. לפני מספר שנים הודה PIA כי לעקוף חסימת גיאוגרפיה לא הייתה העדיפות שלהם, וברור שהם התכוונו לכך.

לכן, אם הזרמת וידאו ממדינות אחרות – או משלך בחו”ל – זה מה שאתה מחפש, אני ממליץ לחפש במקום אחר. כל ה- VPN המבטל את חסימת Netflix יהיה בדרך כלל בחירה נהדרת.

תמיכה ומרתק

גישה לאינטרנט פרטי הוא VPN ידידותי P2P ואינו שומר ביומנים. לכן, אם אתה משתמש בשירות לצורך סיבוב, אתה יכול לעשות זאת מבלי לפחד שאף אחד יאתר את הפעילויות שלך אליך.

העובדה ש- PIA פועלת מחוץ לארה”ב עשויה להפוך חלק מאיתנו לא נוחים והוגנים מספיק.

אולם לזכותם, גישה פרטית לאינטרנט הוכיחה בתביעות מרובות של בתי משפט כי טענותיהם לא כריתת עצים נכונות. הם קיבלו הוראה להחליף יומנים, הם לא עשו זאת – פשוט מכיוון שלא היו להם כאלה.

אם למרות זאת השימוש ב- PIA עבור P2P נמצא מחוץ לרמת הנוחות שלך, יש לך אפשרויות אחרות. יש המון VPNs אחרים שאינם מבוססי ארה”ב שאינם מבוססים אליהם אתה יכול לפנות לכל צרכיך המגעים.

האם PIA עובדת בסין?

השאלה הנשאלת לעיתים קרובות הייתה שאלה שנאבקתי קצת למצוא בה את התשובה.

ראשית, מכיוון שאני לא בסין, אני לא יכול לבדוק את השירות בעצמי. שנית, PIA מתחייבת לאפס כי השירות יעבוד מאחורי חומת האש הגדולה של המדינה.

ואכן, משתמשים רבים מדווחים על בעיית שימוש ב- PIA מסין. אבל, חלקם גם אומרים שהם יכולים לעבור באמצעות פרוטוקול IPSec / L2TP.

למרבה הצער, בניגוד ל- VyprVPN – אחד ה- VPN הטובים ביותר לשוק הסיני – ל- PIA אין פרוטוקול התגנבות זמין להתחמק מחסימה..

לכן, על סמך המידע שאספתי, נראה כי בעוד שגישה לאינטרנט פרטית עשויה לעבוד בסין, הקילומטראז ‘שלך ישתנה – הרבה. וכנראה שעדיף שתבחר לבחור ספק אחר.

פרטיות ואבטחה של PIA

רבים מאיתנו משתמשים ב- VPN כדי להגביר את הפרטיות והביטחון שלנו באופן מקוון. מבחינה זו ומבחינה טכנית, גישה פרטית לאינטרנט טובה כמו כל שירות שאי פעם בחנתי.

PIA היא גם ספקית VPN מוכחת ללא יומנים ושומרת על שום מידע המאפשר זיהוי אישי שיכול לקשור אותנו לאחת מהפעולות המקוונות שלנו..

הפיל בחדר הוא ש- PIA מבוססת ארה”ב – לא בדיוק אידיאלית לפרטיות. אבל, כפי שנראה, זה אולי לא כל כך ענק.

סמכות שיפוט

כאמור, גישה לאינטרנט פרטי וחברת האם שלה פועלות מדנבר, קולורדו. זה מציב אותם באופן דומה עם סמכות השיפוט המשפטית של ארה”ב.

מבחינת פרטיות המשתמשים, זה לא נהדר.

על פי היועץ המשפטי של השירות, PIA מעולם לא קיבלה שום מנדט לרשום פעילות משתמש בסתר או למסור מפתחות הצפנה לרשויות בארה”ב (או זרות). אבל העובדה היא שדברים אלה יכולים לקרות בכל עת, ולא תהיה לנו דרך לדעת על כך.

בארצות הברית הרשויות כמעט ואינן מסומנות לבצע מעקב כאשר הן נראות נחוצות. זה משהו שקרה בעבר, כפי שממחיש סיפורו של ספק הדוא”ל המוצפן Lavabit.

כמובן שבפועל הפרת חוקים פדרליים די רציניים עד שה- FBI יבחין בך. ואם יש לך את תשומת הלב, סביר להניח שיש לך בעיות גדולות יותר בכל מקרה.

לכן, עבור משתמשי P2P ומטען הפרטיות הממוצע, תחום השיפוט של PIA לא אמור להיות נושא גדול. זה עם זאת משהו שכדאי לזכור.

מדיניות הרישום של PIA

בלבה, PIA שואפת להיות שירות ממוקד פרטיות. ככאלה, הם היו ספק VPN ללא התחברות מאז הקמתם והוכיחו טענות אלה פעמים רבות.

הם VPN שהאתגר בבית המשפט לייצר יומנים. ובכל המקרים, בניגוד למספר מתחרים שנתפסו ומפרים את מדיניותם ללא כריתת עצים, ל- PIA לא היה מה למסור.

תוכל לסקור את המספרים המדויקים של בקשות ממשלה ובתי משפט לנתונים בדוח השקיפות של PIA.

עמדתו של גישה פרטית לאינטרנט בכריתת עצים מסוכמת היטב גם על ידי משפט בודד במדיניות הפרטיות שלהם:

בקר הנתונים אינו אוסף או רושם תנועה או שימוש ברשת הפרטית הווירטואלית שלו (“VPN”) או פרוקסי.

כך שלמרות תחום שיפוט מפוקפק, אני מאמין שאנחנו יכולים לסמוך ש- PIA מתכוון לזה כשהם אומרים שהם לא מקיימים יומנים. אחרי הכל, הם שמו את המוניטין שלהם – ואת עתידה של החברה – על הקו בבית המשפט כדי להוכיח זאת.

דליפות DNS

כפי שהייתי מצפה להיות המקרה של ספק VPN ממרכז פרטיות, PIA לא סובלת מדליפות DNS באף אחת מהפלטפורמות הנתמכות שלה. זה אומר שאין דליפות IPv4 או IPv6, שום דליפות WebRTC – שום דבר שלא יסיר את המיקום או הזהות האמיתיים שלך.

PIA עברה בדיקת דליפת DNS

אם זו אנונימיות מושלמת שאחריה אתה מסתכל, מנקודת המבט של הדלפת מידע, גישה לאינטרנט פרטית טובה ככל שהיא מתקבלת.

אפליקציות ולקוחות

לגישה לאינטרנט פרטי יש אפליקציות לכל הפלטפורמות ומערכות ההפעלה העיקריות. כרגע הם תומכים ב:

 • חלונות
 • macOS
 • אנדרואיד
 • iOS
 • לינוקס (אובונטו, מנטה, קשת או דביאן)

ל- PIA יש גם הרחבת דפדפן עבור Chrome, Firefox ואופרה, כמו גם תמיכה בפרוקסי עבור דפדפני אינטרנט אחרים ולקוחות P2P..

ואם מדובר בהגנה על כל הרשת שאחריה, אפילו ניתן להגדיר את ה- VPN על נתבים תואמים, כולל DD-WRT, עגבנייה, AsusWRT, כמו גם כמה אחרים.

מעבר לכל לוח, PIA עושה עבודה מצוינת בשימושיות. לאחרונה הם שיפצו לחלוטין את ממשק המשתמש של האפליקציות שלהם, וזה שיפור מסיבי ביחס ליישומים הישנים.

כדי להתחיל, כל הלקוחות והתוספים חולקים מראה דומה מאוד. להלן צילומי מסך של סיומת Firefox, כמו גם אפליקציות Windows ו- Android:

סקירת הגרסאות השונות של אפליקציית לקוח PIA

יישומי ה- PIA שעברתי עליהם – לינוקס היא היחידה שלא שיחקתי איתם – הם פשוטים לשימוש, יש להם ממשק ברור וקל להבנה והופכים את כל ההגדרות העיקריות להצמד לתצורה..

כל הלקוחות מכילים גם תכונות דומות. היוצא מן הכלל הבולט הוא אפליקציות אנדרואיד ו- iOS, אשר חסרות פונקציונליות חסימת מודעות MACE. אבל, אני בספק אם זה יהיה פורץ עסקות עבור רבים מאיתנו.

לא חוויתי הקפאות, קריסות או בעיות אחרות הנפוצות ביישומי VPN מובנים בהתאמה אישית, כך שגם זה יתרון.

בעיקרון, יש מעט מאוד מה לא לאהוב באפליקציות של PIA. הם כל כך טובים.

מיקומי שרתים פרטיים עם גישה לאינטרנט

עם שרתי VPN ב- 50 מיקומים ב -30 מדינות, המגוון הגאוגרפי של רשת PIA נמצא בצד הקטן יותר. נראה כי מדינות 50 איש הן הממוצע הנוכחי.

עם זאת, רובנו לא צריכים להתחבר לאקוודור או לפיליפינים. אלא אם כן, הסיכויים הם ש- PIA מציע כל מיקום שאי פעם תרצה או תזדקק לו.

עם זאת, אם אקוודור זה מה שאתה מחפש, תסתכל על PureVPN וברשת 131 הארצית המרשימה שלהם..

אם אתה מעוניין אי פעם במיקומים הזמינים המדויקים, עיין ברשימת השרתים המפורטת של PIA שלי.

האם PIA מהירה?

בניגוד לרוב המתחרים, גישה לאינטרנט פרטי אינה מתפארת בהיותה ה- VPN המהיר ביותר שיש. אבל, הם בהחלט יכולים.

אמנם לא המהירים ביותר, אך שרתי ה- PIA הציבו מספרים מרשימים, עם הורדות בשרת הטוב ביותר – כפי שנבחר על ידי אפליקציית הלקוח – נכנסות במהירות של 72.8 מגהביט לשנייה, וממוצע שנבדק במקום שמונה מיקום של 51.9 Mbps.

להלן שלושה מיקומי מדגם שנלקחו ממבחן המהירות המלא של PIA.

השרת הטוב ביותר
תוצאות בדיקת מהירות שרת ה- VPN הטובות ביותר לגישה לאינטרנט פרטיעם VPN תוצאות הבדיקה המהירות הטובות ביותר עבור גישה לאינטרנט פרטיאין VPN
ארצות הברית
גישה פרטית לגישה לאינטרנט בארהעם VPN גישה פרטית לאינטרנט מאחדת תוצאות בדיקות מהירות בסיסיות של ארצותאין VPN
הולנד
תוצאות בדיקת מהירות שרת VPN בהולנד גישה פרטיתעם VPN תוצאות בדיקת מהירות בסיסית בהולנד גישה פרטיתאין VPN

יתכן ששמת לב לחוסר ההבדל הגדול בין VPN ללא מהירויות VPN. אל תיקח את זה כסימן רע.

אני מריץ בדיקות מהירות באמצעות הורדת 500 מגהביט לשנייה וחיבור העלאה של 100 מגהביט לשנייה, המהיר יותר מכפי שכל VPN בדרגה צרכנית יכול כיום. ואני עושה זאת בכוונה כדי שנוכל לראות את הביצועים המרביים בפועל של כל שרת, במקום מספרים המכוסים על ידי ספק שירותי האינטרנט שלי..

בשורה התחתונה, PIA היא מהירה, עם מהירויות שרת יותר טוב מספיק לכל פעילות שיש בה רוחב פס, כמו הזרמת וידאו 4K או הורדות גדולות..

שירות לקוחות

למרות שלא נתקלתי בבעיות בעת בדיקת ה- PIA לבדיקה זו, בדקתי בהרחבה את עבודות התמיכה של הלקוחות שלהם. אחרי הכל, זה אחד הדברים שהם אמורים להיות ידועים בהם.

מה שמצאתי היה תיק מעורב ואחת החולשות הגדולות בשירות הכללי של PIA.

ראשית, אם אתה מנסה להירשם ויש לך שאלה, אתה לא יכול להשתמש במערכת הצ’אט החיה של PIA. במקום זאת, עליך להגיש כרטיס תמיכה ולחכות לתגובה באמצעות הדוא”ל.

אם יתמזל מזלך, תקבל אחד מהיר, במיוחד אם תגיש בקשה במהלך היום באזור הזמן של הר סטנדרט. עם זאת, בין לילה, כנראה שתצטרך לחכות קצת.

לאחר שיש לך חשבון, התמיכה בצ’אט החי של PIA זמינה, אך רק בימים שני עד שישי משעה 9 בבוקר עד שש בערב בערב.

למרות שקיבלתי תגובה מהירה דרך שירות הצ’אט, קראתי המון תלונות ממשתמשים, מה שמעיד שדברים לא תמיד הולכים בצורה חלקה.

יש אנשים שאמרו שהצ’אט מושבת לעתים קרובות כשלא אמור להיות, בעוד שאחרים טענו שלקח שעות לקבל תגובה. אף אחד מהדברים האלה לא קרה במהלך הבדיקה שלי, אבל זה משהו שצריך לזכור.

עם זאת יש חדשות טובות.

האתר של PIA מציע בסיס ידע מקיף מאוד ומדריכים מועילים רבים לפיתרון בעיות נפוצות. ובגלל כמה טוב האפליקציות עובדות, אני חושד שהרוב המוחלט מאיתנו לא נתקל בבעיות בכל מקרה.

בסך הכל, אפשרויות התמיכה היו הגונות, אך רחוקות מלהיות נהדרות – ציפיתי לטוב יותר אבל ראיתי גם הרבה יותר גרוע. אם בעתיד אני מבחין בשינויים, אני כמובן אעדכן את הביקורת בהתאם.

מחיר וערך

גישה לאינטרנט פרטי ידועה זה מכבר כספק VPN זול. וזה עדיין המקרה.

מחירי המנוי של גישה פרטית לאינטרנט

אתה יכול לבחור משלושה אורכי טווח שונים:

חודשי: $ 11.95 לחודש
שישה חודשים: 5.99 $ לחודש
שנתי: $ 3.33 לחודש

זה בערך מחיר המשקה הממוצע של סטארבקס (למרות שאני כנראה אדיב מדי). קשה גם לטעון שלא תשיג את הכסף במחירים האלה.

יש לך המון דרכים לשלם עבור מנוי גישה פרטית לאינטרנט. ישנם החשודים הרגילים כמו כל כרטיסי האשראי הגדולים (ויזה, מאסטרקארד, אמקס, גלה ו- JCB), PayPal ואמזון פיין.

אבל, PIA גם מאפשרת לך לשלם אנונימיות בכמה cryptocurrencies, כולל:

 • ביטקוין
 • ביטקוין מזומן
 • אתרום
 • ליטecoin
 • זקש
 • קרן

PIA אפילו תאפשר לכם לסחור בכרטיס מתנה מהמותג העיקרי (סטארבוקס, וולמארט, בסט ביי וכו ‘) בתמורה לשירות. עם זאת, תשלם מעט פרמיה על כך.

כמובן שאם הדאגה העיקרית שלך היא אנונימיות, סביר להניח שהמחליף יהיה שווה את זה.

יש אחריות של 30 יום להחזר כספי מלא לכל המנויים לגישה לאינטרנט פרטית. אם אינך מרוצה מהשירות מסיבה כלשהי, אתה יכול לקבל החזר ללא שאלות.

למרבה הצער, אין שום אפשרות לתקופת ניסיון חינם של PIA, כך שתצטרך להשתמש בנתיב ההחזר אם אתה רוצה לקחת את השירות לנסיעת מבחן.

מחשבות על סוגר מחשבים על גישה לאינטרנט

לאחר שהשתמשתי ב- PIA מספר שבועות, השתמשתי בו בדיוק איך הייתי משתמש בשירות ה- VPN הרגיל שלי, בדקתי ובדקתי כל מה שיכולתי בדרך, הגעתי לשש המסקנות הללו:

 1. השירות של PIA מהיר, לא יקר ועושה טוב מאוד בפרטיות ובביטחון
 2. האפליקציות שלהם מעוצבות היטב ועושות את כל מה שהן אמורות
 3. אם אתה רוצה להזרים תוכן חסום גיאוגרפי, חפש במקום אחר
 4. לתמיכה שלהם, למרות שהיא בר ביצוע, בהחלט יש מקום לשיפור
 5. תחום השיפוט של PIA ובחירה ב- CTO משאיר קצת רצוי, אך רקורד המעולה שלהם כמעט מפצה על זה
 6. הם דרך נהדרת להיפטר מכרטיסי מתנה שלא רצית מלכתחילה

כל אותם גורמים גורמים לי שנוח להמליץ ​​על גישה לאינטרנט פרטי לכל מי שמחפש VPN זול ואמין.

עם זאת, במחיר דומה, ישנם שירותי VPN מצוינים אחרים המציעים יתרונות דומים ללא החסרונות. ספקי הגישה שלי בימינו הם CyberGhost ו- NordVPN.

אם תבחר ב- PIA, אני בטוח שתשמח – אבל לפחות הייתי בודק קודם כמה אפשרויות אחרות.

לוגו פרטי גישה לאינטרנטציון:
7.7 / 10

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map