ביקורת Surfshark

לוגו Surfsharkציון:
9.2 / 10


נדיר לראות שחברת VPN חדשה הופכת למתמודדת רצינית מהר ככל שיש לסורשארק. עם זאת, כשאתה מתחיל מהיסוד עם מדיניות פרטיות אטומה לחלוטין, לקוח נקי וקל לשימוש, ומגבה אותו באמצעות רשת שרתים גלובלית בסדר גודל שמציע ביצועים מעולים ותמיכה בסטרימינג, הגיע הזמן לכולם לקחת הודעה.

מקצוענים
 • פרטיות וביטחון מעולים ללא כניסה
 • ביצועי שרת מעולים
 • מבטל את החסימה של Netflix, BBC ורבים אחרים
 • לקוח קל לשימוש
 • חיבורים סימולטניים ללא הגבלה
 • תמיכה מרתקת
 • לא יקר
חסרונות
 • מהירות לא עקבית במספר מיקומים
 • תמיכת לקוחות איטית למדי

ענף ה- VPN הוא עסק בגרון. בכל פעם שמגיע ספק חדש לשוק, אתה כמעט מרחם עליהם, בידיעה עם איזו תחרות הם מתמודדים.

Surfshark הוא ספק חדש כזה. אבל, בניגוד לרבים אחרים הנאבקים, הם משגשגים ודוחפים קיטור מלא.

כפי שתראו מסקירת Surfshark זו, בזכות לקוח חלקלק ואינטואיטיבי, ביצועים מעולים ומערך תכונות מרשים, זהו VPN אחד שהופך במהירות לכוח שיש לחשב איתו. אה, והאם ציינתי שהפרטיות גם לא משתפרת הרבה יותר מזה?

תכונות

להיות חדש לא אמור להיות תירוץ לדלג על תכונות. על ידי הצעת כמעט כל מה שכל ספק VPN רציני צריך, Surfshark מקבל את זה בבירור. למעשה, הם אפילו כוללים דבר שאיש אחר (למיטב ידיעתי) אינו עושה.

גבולות

בימינו, אין מגבלות נתונים ורוחב פס הם התקן התעשייתי של VPN. שם Surfshark לא מאכזב. אין הגבלות על כל הלוח.

אבל, הם גם מגדילים את ההמרה על ידי הצעת מספר בלתי מוגבל של חיבורים בו זמנית. אף ספק VPN אחר אינו עושה זאת. דרך לעבור ל Surfshark בגלל היותו מגמת טרנדים.

מנהרת מפוצלת

מנהור מפוצל הוא תכונה VPN נפוצה למדי וזו הנתמכת גם כאן. זה זמין בכל הלקוחות (פחות תוספי הדפדפן, שבהם אין כל הגיון במנהור מפוצל) ומושבת כברירת מחדל.

אני חובב מנהור מפוצל ושמח לראות את Surfshark בחר ליישם אותו. זוהי תכונה בה אני משתמש לעתים קרובות עם P2P. אני שולח את לקוח P2P דרך ה- VPN וכל השאר ממשיך להשתמש בחיבור האינטרנט הרגיל (והמהיר יותר) שלי.

כשרק קבוצת משנה קטנה מהיישומים שלך צריכה להשתמש ב- VPN, אין טעם להכריח את כולם לעשות את זה.

תמיכה P2P

מרבית שרתי ה- Surfshark תומכים ב- P2P ובטרורנינג. זה מצוין, במיוחד כשאתה מחשיב את מדיניות הפרטיות החזקה שלהם ואת הביצועים המצטיינים שלהם.

עם זאת, החיסרון הוא שלא ברור מהם אותם שרתים. הם לא מסומנים בשום צורה, צורה או צורה.

בחירת מיקום שרת באמצעות האפליקציה של Surfshark

אם במקרה אתה מתחבר לשרת שאינו מאפשר ל- P2P ולהמשיך להשתמש בו, לפחות Surfshark ישמור עליך. התנועה שלך תופנה אוטומטית לשרת מבוסס הולנד.

אבל, בעצם על ידי כפול VPN באמצעות תנועת הטורנט שלך (מבלי שאתה יודע שאני יכול להוסיף), מהירויות ההורדה וההעלאה שלך ללא ספק ייקחו סוג של להיט.

יהיה נחמד אם אפליקציית הלקוח תסמן בבירור את השרתים המאפשרים P2P. לחילופין, הייתי שמח גם עם פילטר שמציג רק את השרתים שבהם מותר Torrenting.

תלוי באיזו פלטפורמה אתה משתמש, חסרונות טורנינג נוספים הם היעדר פונקציונליות של מתג להרוג. ללקוחות Windows ו- Mac יש את זה. אף אחד מהאחרים לא עושה זאת.

אם אתה מנהל VPN כדי להסתיר את השימוש ב- P2P מהספק שלך, לדעתי, מתג להרוג הוא חובה.

אני חייב לומר, לא חוויתי טיפות קשר עם Surfshark. אבל אם היה קורה ללא מתג להרוג, כל ההורדות שלך היו ממשיכות בשמחה והותירו אותך חשוף.

אז לפחות כשאני כותב את זה, אני יכול רק להמליץ ​​להשתמש בספק VPN זה עבור P2P ב- Windows ו- Mac. אלא אם כן אתה נוטל סיכון גדול ממני, כמובן.

CleanWeb

אם אתה מפעיל חוסם מודעות עם Surfshark, אתה כבר לא צריך. CleanWeb הוא למעשה גרסה של גרסה המובנית ישירות בלקוח ה- VPN.

הוא מושבת כברירת מחדל וניתן להפעיל אותו מההגדרות בכל גרסה של האפליקציה, כולל תוספי הדפדפן.

לאחר ההפעלה מצאתי ש- CleanWeb עובד טוב מאוד. לא מודעה באופק.

בנוסף לחסימת מודעות, זה אמור לסייע גם לשמור על בטיחותך על ידי אי אסור על עוקבים שונים ומניעת זיהומים זדוניים.

האם Surfshark עובד עם נטפליקס?

קבלת ידיים על ספריית נטפליקס משוק אחר אינה פשוטה כמו פעם. ספקי VPN רבים השליכו את הכובע וכבר אינם תומכים בו. יש הטוענים כי הם תומכים בכך כאשר במציאות הם אינם עושים זאת. Surfshark טוען טענה דומה ו … למעשה מספק.

היו לי אפס בעיות בשינוי מדינה נטפליקס שלי וצפייה בתוכניות מארה”ב, בריטניה או קנדה – באמצעות השרתים במדינות המתאימות, כמובן.

בזכות כמה שביצועי השרת טובים, לא היו לי שום בעיות בזרם 4K מפואר ומפואר.

אם אתה רוצה לצפות בנטפליקס עם VPN, מעטים עושים עבודה טובה יותר מ- Surfshark.

פרטיות ואבטחה

החל מניהול פעולות במדינה ידידותית לפרטיות ובעל מדיניות קפדנית ללא כניסה, וכלה בהצפנה חזקה ומספר תכונות שנועדו לשמור על בטיחות המידע שלך, Sharksurf מצליחה מאוד בפרטיות ובביטחון..

סמכות שיפוט

Surfshark מבוסס באיי הבתולה הבריטיים (BVI). זה דבר טוב מאוד לפרטיות.

ל- BVI אין כרגע חוקים לשמירת נתונים. הם גם אינם חלק מהסכמי שיתוף מודיעין.

מדיניות רישום גולשים

אפילו אם מישהו היה בא לדפוק על דלתו של Surfshark ומבקש מידע על הפעילויות המקוונות שלך (ושוב, פשוט לא יקרה ב- BVI), הם לא היו במזל. הסיבה לכך היא מדיניות קפדנית מאוד ללא כריתת עצים.

לאחר סקירת כל המשפטים של Surfshark, הנה הצעת מחיר ישירות מתנאי השירות שלהם שאולי מסכמים את הדברים בצורה הטובה ביותר:

“מדיניות ללא יומנים היא אחת התכונות החשובות ביותר של השירותים שלנו. פירוש הדבר שהפעילויות שלך אינן רשומות, נשמרות או מועברות לצדדים שלישיים בשום דרך שאתה מתחבר לשירותים שלנו. אנו לא אוספים כתובות IP, היסטוריית גלישה, מידע על פעילויות באתר, רוחב פס משומש, חותמות זמן חיבור, תעבורת רשת ומידע דומה אחר. “

מכיוון ש Surfshark מציע הכל ללא הגבלה (חיבורים בו זמנית, רוחב פס ונתונים), קל להאמין במדיניות הרישום שלהם..

ספקים רבים אחרים טוענים כי אין רישום ביומן, אך עדיין, למשל, מגבילים את הקשרים שלך למספר נתון. איך זה אפשרי אם הם לא רושמים שום דבר? הם חייבים לכל הפחות לאחסן שאתה משתמש כרגע בארבעה חיבורים כדי לשלול ממך קשר חמישי.

פרטיות בהרשמה

בתהליך ההרשמה עליך לספק כתובת דוא”ל ואמצעי תשלום. שניהם כל הזמן בתיק.

על פי Surfshark, כתובת הדוא”ל שלך נדרשת רק מסיבות שחזור סיסמא, ומידע התשלום שלך במקרים בהם נדרש החזר. בכל שלב, אתה יכול לבקש להסיר את שתי פיסות הנתונים על ידי יצירת קשר עם התמיכה.

עם זאת, אם תרצה לעשות זאת, אל תהסס להשתמש בכתובת דוא”ל מזויפת. לא הייתי צריך לאשר את הדוא”ל שסיפקתי ויכולתי להשתמש בשירות בסדר גמור. רק הקפד לזכור / לרשום את הסיסמה הזו.

באופן חכם התשלום, הצורה הפרטית ביותר שקובלת על ידי Surfshark היא cryptocurrency. ביטקוין, Ethereum ו- Ripple הם כל האפשרויות.

תכונות הפרטיות והביטחון של Surfshark

כל הסימנים מצביעים על Surfshark שמנסה לקחת ברצינות רבה את פרטיות ואבטחת המשתמשים. אמנם לא כל התכונות הקשורות עדיין זמינות בכל פלטפורמה, אך הדברים כמעט נמצאים שם.

ובכל זאת, תלוי מה הצרכים שלך, לפחות עד שלקוחות Surfshark ימצאו זה את זה, יתכן שתצטרך להסתכל באופן זמני על ספקים אחרים.

תפריט אפשרויות אבטחה בתוכנת לקוח Surfshark

כל אפליקציה עצמאית כוללת כיום תכונה VPN כפולה. הדבר נכון גם לחיבור VPN אוטומטי ב- Wi-Fi.

נכון לעכשיו, פונקציונליות של kill switch, זמינה רק בלקוחות Windows ו- macOS. אם כי, לפי מה שאני מבין, זה אמור להגיע למכשירים ניידים בקרוב מאוד.

Surfshark אינו מציע כרגע שום דבר שקשור ל- TOR דרך ה- VPN. אך לאחרונה הם הוסיפו ערפול שרתים (שנקרא מצב NoBorders). למרבה הצער, כרגע גם זה חסר בנייד.

עליך גם לציין כי התוסף של Chrome ולא התוסף Firefox מיישמים אף אחד מתכונות האבטחה או הפרטיות הללו.

VPN כפול של Surfshark

MultiHop היא הגרסה של Surfshark ל- VPN כפול. אתה יכול לבחור לאפשר זאת בעת יצירת חיבור באמצעות הלקוח.

רשימה של אפשרויות חיבור VPN כפולות

כאשר תכונה זו מופעלת, הנתונים שלך נשלחים דרך שני שרתי VPN במקום אחד בלבד. זה כפול מההצפנה, שאם אתה מאוד מאמין בפרטיות, זה לא דבר רע.

החיסרון בשימוש ב- MultiHop (ואכן בכל יישום VPN כפול אחר) הוא הלהיט לביצועים. מכיוון שהנתונים מוצפנים כעת פעמיים וצריכים לנסוע לשרת VPN שני לפני שהם מגיעים ליעד הסופי, מהירות החיבור שלכם תסבול.

ביצעתי בדיקה מהירה בה השוואת חיבור ישיר לשרת באזור לוס אנג’לס עם חיבור MultiHop שעבר לראשונה בקנדה. האחרון הראה ירידה נוספת של 20% עד 25% במהירות על חיבור ה- VPN הסטנדרטי.

אבל, תלוי מה המהירות של חיבור האינטרנט הבסיסי שלך ומה אתה מנסה לעשות עם ה- VPN, טיפות אלו עשויות להיות יותר ממקובלות.

זיווגי VPN כפולים הנתמכים בזמן סקירה זו הם כדלקמן:

 • צרפת דרך בריטניה
 • גרמניה דרך בריטניה
 • הולנד דרך ארה”ב
 • פורטוגל דרך ארה”ב
 • שבדיה דרך צרפת
 • בריטניה דרך גרמניה
 • ארה”ב דרך הולנד
 • ארה”ב דרך קנדה

התחבר אוטומטית ב- Wi-Fi

מאפיין אבטחה שימושי נוסף של Surfshark הוא היכולת להתחבר אוטומטית ל- VPN כאשר המכשיר שלכם משתמש ב- Wi-Fi. המטרה כאן היא להגן עליך ועל הנתונים שלך בכל עת שאתה נמצא ברשת ציבורית.

תכונה זו אינה זמינה כברירת מחדל.

סקירת אפשרויות קישוריות לקוח Surfshark

כאשר הדבר מופעל, זה עובד על בסיס רשימת רשימה. אפליקציית הלקוח תניח שכל רשתות ה- Wi-Fi הינן ציבוריות (ולכן עלולות להיות מסוכנות) אלא אם נאמר אחרת.

לכן, במקרים בהם אתה בבית, במקום של חבר או בכל מקום בו אתה סומך על הרשת, אתה יכול לומר ללקוח Surfshark שלא להקים חיבור VPN באופן אוטומטי. בדרך זו, אינך לוקח הופעה מיותרת של VPN בבית אך אתה עדיין מוגן כברירת מחדל בכל פעם שאתה מבקר בבית הקפה המקומי שלך..

פרוטוקולים והצפנה

Surfshark תומך כיום בשני פרוטוקולים: IKEv2 ו- OpenVPN. בימינו, זה כל מה שאתה צריך. שניהם מהירים, מאובטחים ובין השניים תוכל להתחבר כמעט מכל פלטפורמה.

אפליקציות ה- iOS וה- Android משתמשות שתיהן ב- IKEv2, וזו בחירה הגיונית מאוד.

IKEv2 הרבה יותר קל בסוללה של הטלפון שלך מאשר פרוטוקולים אחרים. זה גם מייצר מחדש את חיבור ה- VPN באופן אוטומטי לאחר כל הפרעה באינטרנט. כך שתישאר מחובר גם כאשר הטלפון שלך מחליף רשתות ספק או עובר בין נייד ל- Wi-Fi.

גם לקוחות Windows וגם Mac מאפשרים לך לציין באילו משני הפרוטוקולים הזמינים תרצה להשתמש. אם תבחר ב- OpenVPN, אתה יכול גם לבחור בין פרוטוקולי שכבת התעבורה UDP או TCP.

בשתי מערכות ההפעלה, OpenVPN דרך UDP היא בחירת ברירת המחדל.

בחירת פרוטוקול OpenVPN UDP או TCP

ואם אתה מספיק נוח לבצע קצת הגדרה ידנית במקום להשתמש באפליקציית הלקוח, אתה מקבל אפשרות אחת נוספת. Surfshark מאפשר תצורה ידנית של OpenVPN באנדרואיד.

כשמדובר בהצפנה, אנו מקבלים צופן AES-256-GCM עם חתימות SHA-512. אלא אם כן יש למישהו משאבים אינסופיים (גם זמן וגם חישובי), אף אחד לא שובר את זה מעולם.

ל- AES-256-GCM יש גם יתרון קל לעומת AES-256-CBC המשמש את רוב הספקים האחרים. יש לו אימות מובנה, ההופך את ההצפנה למהירה יותר.

ההבדל לא יהיה מסיבי, אבל כל קצת חשוב. אז, קודואים לסרשארק שם.

בדיקות דליפה

VPN הוא דרך נהדרת להסתיר את ה- IP שלך, בהנחה ש- IP לא הודלף איכשהו. לאחר שבחרתי והתחברתי באופן אקראי למספר שרתי Surfshark, הפעלתי את סוללת הבדיקות הסטנדרטית שלי שמנסה לזהות בעיות כאלה.

סקירת תוצאות בדיקת ה- IP של Surfshark IP

כל מבחן עבר בצבעים מעופפים. אף אחת מכתובות ה- IPv4, IPv6 או DNS לא הודלפה, כולל דרך WebRTC.

אפליקציות ולקוחות

כשאתה מפעיל לקוח של Surfshark, הדבר הראשון שאתה שם לב הוא עד כמה הוא נראה נקי. אתה מרגיש שהדבר הזה הולך להיות משב רוח לשימוש. וזה.

תוכנת Surfshark

הלקוח פרוש בצורה הגיונית מאוד. הכל במקום בו הייתם מצפים שיהיה וניווט בין תכונות וקטעים שונים הוא קל.

שלא כמו ספקי VPN רבים אחרים, Surfshark גם שומר על מראה עקבי בין פלטפורמות שונות (כולל הרחבות הדפדפן). אולי אני מנקר פיק, אבל אני בהחלט מעריך את זה. אני לא אוהב שנאלץ ללמוד מחדש את אותה היישום בכל פעם שאני עובר בין הטלפון, המחשב וה- MacBook שלי.

פלטפורמות נתמכות של Surfshark

אפליקציית לקוח זמינה לכל הפלטפורמות העיקריות. זה כולל אנדרואיד, iOS, macOS ו- Windows.

אם אתה משתמש ב- Mac, שים לב שאתה חייב להריץ לפחות גרסה 10.12 של macOS (Sierra) כדי שתוכנת Surfshark תפעל..

רשימת התוכנות הזמינות ללקוחות Surfshark

תוסף Chrome והתוסף Firefox חולקים את המראה והתחושה שלהם עם היישומים האחרים. הם עובדים היטב, וכפי שמוצג על ידי ביקורת בלתי תלויה לאחרונה, הם נחמדים ובטוחים.

בצד החיסרון, הם חסרים כרגע חלק מהתכונות שיש ללקוחות העצמאים (VPN כפול, למשל).

ובמקרה שתהיתם, תוספי הדפדפן זקוקים להרשאות הבאות:

 • גישה לנתונים שלך עבור כל האתרים
 • גישה למיקום שלך
 • הרשאה לקרוא ולשנות הגדרות פרטיות
 • שליטה בהגדרות ה- proxy של הדפדפן
 • גישה לכרטיסיות הדפדפן

האם Surfshark עובד על נתבים?

ניתן להגדיר Surfshark גם על נתבים מסוימים. יש להם מדריכים מפורטות כיצד לעשות זאת עבור מוצרי AsusWRT, DD-WRT ועגבניות.

הקושחה ברוב הנתבים האחרים (Netgear, TP-Link, Linksys וכו ‘) אינה תומכת בחיבורי OpenVPN, וזו דרישה. כדי להעביר אותם, תצטרך להבהב לקושחה מותאמת אישית כמו DD-WRT או עגבנייה.

מיקומי שרת

עבור ספק VPN חדש למדי, Surfshark מצליחה מאוד לכיסוי שרתים עולמי. כיום הם מפעילים מעל 1040 שרתים ב- 63 מדינות ברחבי העולם.

מדינות רבות מקבלות גם מספר מיקומים, כמו ארה”ב ובריטניה, ומביאים את המיקום לסך של 108. כל המספרים הללו נמצאים בקצה העליון של הסקאלה. למעשה, הם מפוצצים מהספק עוד כמה ספקים מבוססים.

חוכמת המדינה, כל עיקרי שאי פעם הייתי רוצה להתחבר אליו נמצא שם ומסביר אותו. אתה יכול לראות את כל רשימת השרתים של Surfshark כאן.

אם אתה מעוניין במיוחד במדינה קטנה יותר באסיה או באפריקה, ייתכן שתצטרך לחפש במקום אחר. ל- PureVPN יש רשת שרתים מסיבית והיא עשויה להיות בחירה מצוינת. אבל עבור 99% מאיתנו, הסיקור של שורשארק צריך לעבוד מצוין.

מהירות וביצועים

מספר טוב של שרתים וכיסוי עולמי נהדר הם דבר אחד. אבל לשניהם אין משמעות אם לא מגבים בביצועים סולידיים.

החדשות הטובות הן שגם כאן Surfshark מצליח מאוד.

תוצאות בדיקת המהירות מדברות נפחים בלבד בכוחות עצמם. אבל זה גם הפרטים הקטנים, כמו לבחור בקידוד מהיר יותר של AES-256-GCM שמראה את המחויבות של ספק זה למהירות.

הבדיקות שלהלן נערכו באמצעות הורדה של 500 מגהביט לשנייה וחיבור העלאה של 100 מגהביט לשנייה מבוסס על אירופה. נתתי ללקוח של Surfshark לבחור את מה שהוא חושב שהוא המיקום הכי טוב שלי.

השרת הטוב ביותר
תוצאות הבדיקה המהירות ביותר של ה- Surfshark VPNעם VPN תוצאות הבסיס הטובות ביותר של בדיקת מהירות השרת של Surfsharkאין VPN
ארצות הברית
תוצאות בדיקת מהירות שרת Surfshark בארהעם VPN תוצאות בדיקת מהירות שרת Surfshark בארהאין VPN
הולנד
תוצאות בדיקות מהירות VPN של שרת Surfshark הולנדעם VPN תוצאות בדיקת מהירות שרת Surfshark בהולנדאין VPN

בכל המקרים שלעיל התוצאות היו מצוינות. Surfshark הוא ללא ספק אחד ה- VPN המהירים ביותר שבדקתי בחיי. ספקים שמציעים מהירויות טובות יותר הם מעטים ורחוקים בין לבין, והיית קשה לחוץ על מנת להפוך את החיבור שלך למהיר יותר.

עם ביצועים מסוג זה, כל מהזרמת וידיאו 4K ועד הורדת קבצים גדולים הוא משב רוח.

שירות לקוחות

כאשר עולה הצורך, עזרה מצוות התמיכה של Surfshark זמינה. החברה מציעה תמיכה ללקוחות 24/7 באמצעות צ’אט או אימייל.

נראה שגם התמיכה בכדור. לאחר עדכון לקוח Windows שלי, נתקלתי במקום בו לא הצלחתי להתחבר בגלל כל מתאמי ה- TAP-Windows שהיו בשימוש. הבעיה נפתרה תוך מספר שעות (והתברר כי אין לה כל קשר לסרפשארק).

צילום מסך של פורטל התמיכה ללקוחות של Surfshark

לאלו מאיתנו שמעדיפים גישה נוחה יותר, לאתר החברה יש גם בסיס ידע הולך וגדל. עם זאת, רק עם כ -35 מאמרים בסך הכל בין השאלות הנפוצות, מדריכי ההתקנה, חיוב, חשבון וקטגוריות טכניות, כמות המידע מרגישה מעט קלילה.

עם זאת, נראה כי כל היסודות מכוסים.

מבטל מנוי של גולש

פנייה לתמיכת לקוחות היא הדרך הרשמית לבטל כל מנוי מתמשך. אני מוצא את זה קצת מעצבן. במידת האפשר אני מעדיף להימנע ממגע אנושי.

אבל, כדי לתת קרדיט למקרה שהוא נובע כשבטלתי את המינוי בו השתמשתי לסקירה זו, הם היו מגיבים ולא נתנו לי צער.

אם אתה משלם באמצעות PayPal, אתה אמור גם להיות מסוגל לבטל על ידי עצירת המנוי החוזר דרך חשבון PayPal שלך. זה מסלול שאני נוהג לעשות לעיתים קרובות עם שירותים אחרים.

מחיר וערך

אני אוהב לא לבזבז יותר כסף ממה שאני צריך, ואני בטוח שתעשה זאת גם כן. ובהתאם לאיזה מנוי תבחרו, Surfshark יכולה להציע אחת מהעסקאות הטובות ביותר (אם לא הטובות ביותר) סביב.

מבנה התמחור מחולק כיום לתוכניות של חודש אחד, 12 חודשים ו -24 חודשים.

סקירה של תוכניות המחירים של Surfshark

השניים הראשונים דומים לספקים רבים אחרים, נותנים או לוקחים דולר.

עם זאת, התוכנית ל -24 חודשים אינה רק העסקה הטובה ביותר שהציעה החברה מעולם, אלא המנוי הזול ביותר של כל VPN ברמה העליונה. יהיה לך קשה למצוא ספק אחר שיעניק לך גישה במחיר של $ 1.99 לחודש, קל וחומר שמציע את התכונות, הפרטיות והביצועים ש- Surfshark עושה.

שיטות תשלום

בכל הנוגע לשיטות התשלום, Surfshark לומד את כל הצורות הסטנדרטיות. כרטיסי אשראי גדולים ופייפאל כולם נכללים בתשלום באחד משש מטבעות (AUD, CAD, CNY, EUR, GBP ו- USD). AliPay זמין גם כן.

רשימה של אפשרויות תשלום זמינות

ועבור אלה מאיתנו שאינם קשורים לפרטיות, Surfshark מקבל cryptocurrencies. ישנן מספר אפשרויות הכוללות Beam, Bitcoin, Cash Cash, Ethereum, Litecoin, Nano, TRON ו- XRP.

ניסיון חינם והחזר כספי בגלישה

אתה יכול לקבל גרסת ניסיון של 7 ימים בחינם של Surfshark באנדרואיד ו- iOS.

אם תרצה לקחת את ה- VPN לסיבוב בכל פלטפורמה אחרת, תצטרך להסתמך על ערבות 30 החזר הכסף שלהם. במהלך אותה תקופה, אתה יכול לבקש החזר מלא מכל סיבה שהיא על ידי פנייה לתמיכת הלקוחות.

מחשבות סוגרות

כשאתה מתמודד מול חברות מבוססות רבות, העבודה שלך נקטעת עבורך. עם זאת, Surfshark הוא יותר מאשר אתגר ומוכן ללכת בוהן עם כמה מהשחקנים הגדולים ביותר בתעשיית ה- VPN..

כן, כפי שהראה סקירת Surfshark, ישנם פה ושם כמה נושאים שעדיין זקוקים לגיהוץ.

עם זאת, לקוח קל ונקי לשימוש, פרטיות נפלאה, כיסוי וביצועים גדולים בשרתים גלובליים ותמיכה בנטפליקס וטורנינג יותר מאשר לפצות על כל חסרונות קטנים.

בשורה התחתונה, Surfshark בודק את כל התיבות ומהווה המלצה קלה מאוד לבצע.

לוגו Surfsharkציון:
9.2 / 10

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me