فروش کریسمس VPN برای سال 2020

اشتراک های VPN هر چند ماه یا بیشتر به فروش می رسد. من آن ها را به همراه هر کد کوپن فعلی در صفحه معاملات VPN من پیگیری می کنم. اما ، این تخفیف ها ، اگرچه اغلب مناسب هستند ، اما معمولاً به دور از بهترین ها نیستند. تخفیف های واقعی فقط چند بار در سال اتفاق می افتد.


احتمالاً بیشتر ما می دانیم که فروش جمعه سیاه و سایبر دوشنبه برخی از بزرگترین کاهش قیمت را ارائه می دهد. اما آیا می دانید که معاملات کریسمس VPN می تواند به همین خوبی باشد?

بنابراین ، اگر پایان فروش ماه نوامبر را از دست داده اید ، نگران نباشید. شما ممکن است در دوره تعطیلات دسامبر همان تخفیف را بدست آورید.

مانند بیشتر ما (یا تصور می کنم) ، پس انداز کردن پول را دوست دارم. بنابراین ، هنگامی که یک دوره فروش بزرگ به گردش در می آید ، من وقت خود را قرار می دهم و با پشتکار هم تمام ارائه دهندگان VPN را که از آنها مطلع هستم بررسی می کنم تا ببینم انواع معاملات ارائه شده.

از یک طرف ، من می خواهم برای خدماتی که هنوز فرصتی برای بازی کردن با آنها ندارم ، قیمت های بسیار خوبی پیدا کنم. برداشت یک اشتراک طولانی مدت در پنی به دلار زمان زیادی را برای انجام این کار به من می دهد.

از طرف دیگر ، من نیز به دنبال تخفیف های قابل توجه با VPN هایی هستم که می شناسم و دوست دارم. اگر بتوانم با هزینه 25٪ یا کمتر از هزینه عادی ، اشتراکی جدید تمدید یا دریافت کنم ، عصبانی می شوم که این کار را نکنم (یا حداقل ، بنابراین به خودم می گویم).

بنابراین ، با توجه به این موضوع ، در زیر لیستی از فروش برتر VPN که توانسته ام برای این فصل کریسمس پیدا کنم ، آورده شده است. اگر قبلاً به دنبال هریک از این ارائه دهندگان هستید ، این یک فرصت خوب برای صرفه جویی در هزینه کمی است.

معاملات Xmas

PureVPN [73٪ تخفیف]

وب سایت PureVPNPureVPN یکی از ارائه دهندگان مورد علاقه من است. این یکی از VPN ها است که من همیشه اشتراک فعال خود را حفظ می کنم (و این کار را حتی بدون فروش انجام می دهم).

با وجود چند هزار سرور در 131 کشور ، من شک دارم که هیچکدام از ما مکانی را که می خواهیم برای اتصال به آن PureVPN ارائه ندهیم ، پیدا کنیم. تمام پروتکل های P2P (از جمله BitTorrent) مجاز هستند و یک حساب کاربری به شما امکان می دهد تا به طور همزمان به پنج دستگاه وصل شوید.

آخرین سرویس گیرنده مملو از ویژگی های پیشرفته ای است که بسیاری از VPN های دیگر ندارند. این موارد شامل محافظت در برابر بدافزارها و ویروس ها ، مسدود کردن تبلیغات ، IDS (سیستم تشخیص نفوذ) و IPS (سیستم پیشگیری از نفوذ) و تونل زنی همیشه مفید است..

برای دوره تعطیلات 2020 ، PureVPN عظیم را پشت سر می گذارد 73٪ فروش روی برنامه دو ساله. به عبارت دیگر ، می توانید سرویس مورد نظر خود را انتخاب کنید 2.91 دلار در هر ماه. طی شش یا چند سالی که من از این ارائه دهنده استفاده می کنم ، یک تبلیغی PureVPN را بهتر از آن به یاد نمی آورم.

این تخفیف بسیار دشوار خواهد بود.

CyberGhost [79٪ تخفیف]

وب سایت CyberGhostاگر حریم خصوصی اینترنت خود را دوست دارید ، CyberGhost VPN برای شماست. و با آخرین مشتری آنها ، CyberGhost 7 ، تا پایان سال گذشته منتشر شد ، این ارائه دهنده ای است که از همیشه بهتر است.

CyberGhost یکی از معدود خدمات ورود به سیستم صفر در آنجا است. آنها همچنین از رومانی فعالیت می کنند که علی رغم اینکه بخشی از اتحادیه اروپا هستند ، اما به طرز حیرت انگیزی برای حفظ حریم خصوصی (به معنای عدم الزامات نگهداری داده یا توافق نامه های به اشتراک گذاری داده ها) هستند..

چند سال گذشته برای CyberGhost بسیار خوب بوده است. آنها نه تنها به پیشرفت نرم افزار جدید خود ادامه داده اند ، بلکه شبکه سرور خود را نیز به طور گسترده به بیش از 7100 سرور در 90 کشور جهان رسانده اند. عملکرد سرور همچنین به پیشرفت خود ادامه می دهد.

با داشتن هفت اتصال همزمان مجاز به یک حساب واحد ، پشتیبانی همسالان و طولانی ترین ضمانت برگشت پول همه ارائه دهندگان در 45 روز ، این یک VPN است که نمی توانید با آن اشتباه بگیرید.

CyberGhost در این فصل کریسمس سرقت معامله ای را ارائه می دهد. شما می توانید این سرویس را فقط دریافت کنید 2.75 دلار در هر ماه با یک اشتراک 3 ساله. آنها حتی در یک مورد اضافی پرتاب می کنند 2 ماه به صورت رایگان. ترکیبی ، آن را به یک بسیار شگفت انگیز ترجمه می کند 79٪ تخفیف.

سورفشارک [83٪ تخفیف]

وب سایت SurfsharkSurfshark ارائه دهنده ای است که تا همین اواخر به نوعی زیر رادار من مانده است. اما ، پس از بررسی دقیق خدمات ، من واقعاً بسیار تحت تأثیر قرار گرفتم. حتی اگر آنها به خوبی شناخته نشده باشند (هنوز) ، این یک VPN است که نباید از آن چشم پوشی کنید – به خصوص اگر دوست دارید چیزهای ساده را حفظ کنید.

از پایین به بالا ، سرویس Sufshark در ذهن کاربران ما ساخته شده است. شروع با آنچه که احتمالاً پاک ترین برنامه مشتری از همه ارائه دهندگان VPN است ، و با تعداد نامحدودی از اتصالات همزمان خاتمه می یابد (تقریبا هیچ کس این کار را نمی کند!) ، در اینجا دوست دارید چیزهای زیادی داشته باشید.

پوشش سرور جهانی Surfshark بسیار عالی است. آنها اجازه می دهند تا torrenting داشته باشند و تا حدودی با حریم خصوصی سایر سرویس های برتر مطابقت ندارند (به عبارت دیگر گزینه های رمزگذاری عالی ، ورود کاملا صفر).

با یک عظیم 83٪ تخفیف این کریسمس ، شما می توانید در قفل کنید اشتراک 24 ماهه برای خاک ارزان 1.99 دلار در هر ماه. فروش Surfshark بهتر از این نمی شود. این روزها حتی نمی توانید یک فنجان قهوه بخرید. بنابراین ، برای یک ماه کامل یک سرویس VPN درجه یک ، این یک معامله خوب است.

NordVPN [70٪ تخفیف]

وب سایت NordVPNمن ذکر کردم PureVPN ارائه دهنده ای است که من همیشه اشتراک فعال را با آن نگه می دارم. خوب ، NordVPN چیز دیگری است.

بر اساس خارج از پاناما ، این یک VPN است که یک سیاست بدون ورود به سیستم کاملاً هوایی دارد. در جبهه حفظ حریم خصوصی ، آنها با بهترین ها در آنجا هستند.

بر اساس تست سرعت خودم ، NordVPN همچنین به طور مداوم یکی از سریعترین VPN هایی است که می توانید دریافت کنید. با داشتن بیش از پنج هزار سرور در 58 کشور ، خواه بخواهید از BitTorrent ، فیلم ویدئویی یا هر چیز دیگری در بین آنها استفاده کنید ، آنها را پوشش داده اید.

مشتری NordVPN همچنان یکی از ساده ترین و آسان ترین استفاده است. و یک دوره پس انداز 30 روزه سخاوتمندانه به شما زمان زیادی می دهد تا لاستیک ها را لگد کنید.

در ماه دسامبر (گرچه تاریخ پایان دقیق مشخص نیست) ، می توانید یک اشتراک سه ساله NordVPN در بزرگ 70٪ تخفیف. این فقط به نظر می رسد 3.49 دلار در هر ماه و با بزرگترین تخفیف خود در تمام سال مطابقت دارد.

برای یکی از بهترین ارائه دهندگان VPN در بازار ، اگر من خودم این را بگویم بسیار عالی است.

VyprVPN [80٪ تخفیف]

وب سایت VyprVPNبیش از یک سال گذشته ، VyprVPN اوضاع را در زمان های بزرگ تغییر داده است. آنها اکنون یک ارائه دهنده بدون ورود به طور مستقل تأیید شده ، یک مشتری چند پلتفرمی جدید و براق هستند و در رفع انسداد اکثر سرویسهای پخش ویدیویی (از جمله Netflix و iPlayer BBC) بسیار بهتر شده اند..

در اصل ، صرف نظر از آنچه شما می خواهید با یک VPN انجام دهید ، آنها اکنون یک مدعی بسیار ارزشمند هستند.

ناشناس بودن و امنیت هر دو به لطف VyprVPN به دلیل موقعیت مکانی مناسب برای حفظ حریم خصوصی در سوئیس و استفاده از جدیدترین و بهترین فن آوری ها ، درجه یک هستند. VyprVPN حتی پروتکل مخصوص به خود را با نام Chameleon تهیه کرده است ، که کار بسیار خوبی برای دستیابی به دیوارهای آتش VPN در مدارس ، مشاغل و کشورهای اقتدارگرا مانند چین است..

VyprVPN صاحب کل شبکه سرور خود ، که در حال حاضر شامل 64 کشور است. سرعت سرور آنها بسیار عالی و بیش از حد سریع برای پخش با کیفیت بالا یا بارگیری های زیاد است. P2P ، به هر حال ، نیز پشتیبانی می شود.

پایان سال فروش VyprVPN است اشتراک دو ساله در انبوه 80٪ تخفیف. این فقط به نتیجه می رسد 2.50 دلار در هر ماه و بهترین قیمتی است که آنها در تمام سال ارائه کرده اند.

ExpressVPN [49٪ تخفیف]

وب سایت ExpressVPNارائه دهنده VPN که ممکن است کمی معرفی کند ، ExpressVPN یکی از شناخته شده ترین و محترمی ترین سرویس هایی است که پیدا خواهید کرد. با وجود برخی از بهترین ویژگی های امنیتی در مشتری که در یک مشتری ساده استفاده می شود ، این یک VPN است که یک انتخاب عالی برای مبتدیان و کاربران قدرت است..

عملکرد ExpressVPN بسیار عالی است ، همانطور که از یک ارائه دهنده خوب انتظار دارید. شبکه آنها 95 کشور را در بر می گیرد و اشتراک فایل P2P بیش از این مورد استقبال است. و دوره بازپرداخت 30 روزه زمان زیادی را به شما می دهد تا بتوانید همه چیزهایی را که این VPN برای چرخش ارائه می دهد بگیرد.

ExpressVPN این فصل تعطیلات را ترک کرده است اشتراک 15 ماهه در بسیار قابل احترام 49٪ تخفیف. اگر چه بیشترین صرفه جویی در مقایسه با سایر خدمات نیست ، اگر ExpressVPN روی رادار شما بوده است ، این بهترین فروش سال آنها است و من نمی توانم به راحتی از آن عبور کنم.

HideMyAss! [58٪ تخفیف]

وب سایت HideMyAssسرویس VPN دیگری که مدت طولانی و طولانی است ، HideMyAss وجود دارد! بسیار عالی است. هر ویژگی که انتظار دارید وجود دارد. اما جایی که HMA (همانطور که گاهی اوقات نیز نامیده می شود) درخشان است ، در پوشش جهانی آنها قرار دارد. با وجود سرورهای تقریباً در هر کشور کره زمین ، هیچ ارائه دهنده دیگری بهتر از این عمل نمی کند.

بسیاری از سرورها (و زمان کافی برای متعادل کردن همه آنها) بعضا به عملکرد ضعیف تبدیل می شوند. در اینجا اینگونه نیست. هر بار که تست HMA را سرعت می دهم ، نتایج بیش از انتظارات من است.

یکی از نگرانی های اندک من با HMA مربوط به سیاست های ورود به سیستم است ، به ویژه از آنجا که آنها در خارج از کشور بسیار مناسب برای حفظ حریم خصوصی انگلستان عمل نمی کنند. آنها برای اکثریت قریب به اتفاق ما کاملاً خوب هستند ، اما اگر می خواهید گمنامی مطلق باشید ، CyberGhost ، NordVPN یا حتی Surfshark بسیار بهتر به شما خدمت می کنند.

HideMyAss! تخفیف برای تعطیلات 2020 است 58٪ تخفیف. خیلی خوب نیست که فروش آنها در Black Monday باشد ، اما با این وجود مبلغ خوبی را صرفه جویی می کند.

مرور نامرئی VPN [78٪ تخفیف]

وب سایت مرور نامرئی VPNibVPN یکی دیگر از ارائه دهندگان است که از رومانی دوستدار حریم خصوصی است. آنها در طرف کوچکتر هستند ، اما به نظر می رسد هیچ کس به آنها نگفته است که مانند آن رفتار کنند. با قیمتی که بسیاری از ارائه دهندگان دیگر نمی توانند آن را ضرب و شتم کنند ، شما یک سرویس کلاس جهانی دریافت می کنید که با بهترین آنها رقابت می کند.

Invisible Browsing VPN یکی دیگر از ارائه دهندگان است که کارهایی را انجام می دهد که به صورت مناسب حریم خصوصی باشد. بدون ورود و نگهداری اطلاعات صفر نام بازی است.

تورنت و اشکال دیگر به اشتراک گذاری فایل P2P مانند سایر ویژگی هایی که انتظار دارید از هر سرویس برتر VPN پشتیبانی شود پشتیبانی می شوند. ibVPN همچنین 173 سرور شگفت آور را اجرا می کند که 47 کشور را معامله می کنند. برای یک شرکت کوچک کوچک اصلاً بد نیست.

فروش ibVPN Xmas به شما می دهد 78٪ تخفیف قیمت های آنها در حال حاضر پایین است چند درصد از شماره Cyber ​​Monday خود رده بندی می کنند ، اما با این وجود بسیار قابل احترام است.

IPVanish [73٪ تخفیف]

وب سایت IPVanishبسیاری IPVanish را یکی از بهترین ارائه دهندگان VPN در اطراف می دانند. و در حالی که من شخصاً از آنها استفاده نمی کنم ، باید موافقت کنم.

علی رغم اینکه متعلق به ایالات متحده است و اداره می شود ، IPVanish یک سیاست صفر ورود به سیستم صفر ندارد. آیا هنوز این الگوی را مشاهده کرده اید که چگونه بسیاری از بهترین ارائه دهندگان VPN وارد سیستم نمی شوند?

IPVanish با ارائه عملکرد عالی در سراسر شبکه سرور 53 کشور خود ، پوشش جهانی بهتری نسبت به بسیاری از ما دارد. ترافیک P2P مانند ده اتصال همزمان مجاز است. IPVanish همچنین یکی از اپراتورهای خلاقانه VPN است که حریم خصوصی شما را به یک سطح کاملاً جدید با ویژگی هایی مانند دوچرخه سواری IP می برد..

اگر فروش جمعه سیاه را از دست داده اید ، شانس دارید. IPVanish تخفیف یکسانی را ارائه می دهد (که به هر حال بهترین تخفیف در تمام سال است) برای فصل تعطیلات. خاص است اشتراک 1 ساله فقط 3.25 دلار در هر ماه. این 73٪ تخفیف قیمت معمولی آنها.

TunnelBear [58٪ تخفیف]

وب سایت TunnelBearبرای هر کسی که به دنیای VPN ها تازه وارد باشد ، TunnelBear ممکن است فقط خدمات شما باشد. نه تنها تنظیم و استفاده از آنها بر روی همه سیستم عامل ها آسان نیست بلکه درباره همه خط مشی های آنها (ورود به سیستم و غیره) نیز بسیار شفاف و نکته ای هستند.

در مورد ورود به سیستم ، TunnelBear اطلاعات کمی را ذخیره می کند. با این حال ، به اندازه کافی برای شناسایی منحصر به فرد کسی نیست. آنها همچنین شبکه بزرگی ندارند و سرورهایی در فقط 23 کشور در سراسر جهان دارند. با این حال ، سرعت آن سرورها چیزی است که باید در نظر داشت.

نکته دیگری که لازم به ذکر است اینست که اگر torrenting یا P2P استفاده از VPN مورد نظر شماست ، باید در جای دیگری (مانند PureVPN) جستجو کنید. TunnelBear آن را در هیچ یک از سرورهای آنها مجاز نمی کند.

برای تعطیلات ، TunnelBear در حال ارائه بهترین پیشنهادی است که در تمام سال با یک داشته اند اشتراک 12 ماهه در 58٪ تخفیف.

بسته بندی کردن

سال هاست که جمعه سیاه و دوشنبه سایبر بهترین زمان های سال برای گرفتن عمیق ترین تخفیف در VPN ها هستند. دیگر نه.

همانطور که از تنظیمات معاملات کریسمس VPN در سال 2020 نشان می دهد ، ممکن است یک کلانتر تبلیغاتی VPN جدید در شهر وجود داشته باشد.

وقتی به من می گویید می توانم با برخی از ارائه دهندگان برتر با حداکثر 88٪ تخفیف ، مشترکان را انتخاب کنم ، مطمئناً توجه من را به شما نشان می دهد. بنابراین ، اگر اکنون مرا ببخشید ، وقت آن است که خودم VPN دیگری را بگیرم.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map