نقد و بررسی ExpressVPN

نقد و بررسی ExpressVPN

آرم ExpressVPNنمره:
9.0 / 10


ExpressVPN یکی از مشهورترین ارائه دهنده های VPN در اطراف ، عملکرد سریع ، طراحی نرم افزاری عالی مشتری و برخی از قوی ترین ویژگیهای امنیتی را پیدا خواهید کرد. انتخاب و راه اندازی برای مبتدیان آسان است و بیش از توان کافی برای هر کاربر پیشرفته بسته بندی می کند.

طرفداران
 • مشتری دارای ویژگی های غنی و شهودی است
 • فناوری پشتیبان قوی
 • تعداد زیادی سرور و مکان سرور
 • سرعت اتصال سریع و مداوم
 • با Netflix ایالات متحده همکاری می کند
 • پشتیبانی از سطح برتر مشتری
منفی
 • برخی از ورود به سیستم
 • ارزانترین نیست

اگر مجبور شدم یک ارائه دهنده VPN را انتخاب کنم که می توانم تقریباً به هر کسی توصیه کنم ، ExpressVPN در صدر لیست من قرار دارد.

همه چیز با یک مشتری اصلاح شده شروع می شود که هر کسی بسیار ساده است می تواند از آن استفاده کند اما ویژگی های کافی را حتی برای پیشرفته ترین کاربران نیز دارد.

گزینه های امنیتی به صورت ثابت هستند. و پس از آن ، البته پوشش عالی شبکه جهانی و عملکرد سرور نیز وجود دارد.

بله ، ممکن است ارزان ترین ارائه دهنده VPN در اطراف باشد – البته تنها با چند دلار. اما ، همانطور که در این بررسی ExpressVPN توضیح خواهم داد ، این سرویس برای هر پنی ارزش دارد.

امکانات

به عنوان یک ارائه دهنده VPN تثبیت شده تر ، انتظار دارید که ExpressVPN هر ویژگی اصلی VPN را ارائه دهد. و مطمئناً آنجا خیلی خوب عمل می کنند.

تقسیم تونل

ExpressVPN یک گزینه تونل زنی اسپلیت در سرویس دهنده های Windows و MacOS خود دارد. اگرچه ، به دلایل مختلف ، در macOS ، آن را با نام Connection Per App می گذرانید.

در یک جمله واحد ، تونل زنی اسپلیت به شما امکان می دهد تا داده ها را از برخی برنامه ها از طریق تونل رمزگذاری شده VPN ارسال کنید و در عین حال به سایر برنامه ها اجازه دهید از اتصال اینترنتی معمولی خود استفاده کنند.

می توانید عملکرد را در بخش تنظیم کلی نرم افزار مشتری تغییر دهید. سه گزینه ای که دارید:

 • همه برنامه ها را از VPN استفاده کنید (معادل خاموش کردن تونل تقسیم)
 • مشخص کنید که با استفاده از VPN کدام برنامه را می خواهید (به طور پیش فرض ، تمام برنامه های دیگر اتصال اینترنتی معمولی به شما خواهند داشت)
 • مشخص کنید کدام برنامه هایی را که مایل به استفاده از VPN نیستید (به طور پیش فرض ، تمام برنامه های دیگر از VPN استفاده می کنند)

گزینه های پیکربندی ویژگی تونل سازی اسپلیت ExpressVPN

من این ویژگی را در دو سیستم عامل که در دسترس است آزمایش کرده ام ، و در هر دو مورد دقیقاً همانگونه که تبلیغ شده عمل کرده است.

و اگر می خواهید مثلاً از دستگاه Android استفاده کنید ، باید از تونل اسپلیت استفاده کنید؟ سپس ، متاسفانه ، شما باید با ارائه دهنده دیگری بروید. IPVanish و ProtonVPN ، هر دو VPN خوب بررسی شده ، آن را در مشتریان Android خود ارائه می دهند.

BitTorrent و P2P

در هیچ یک از صفحات وب سایت اصلی ExpressVPN هیچ گونه ذکری از تورنت یا P2P ذکر نشده است. بنابراین ، در نگاه اول ، همه چیز عالی به نظر نمی رسد. خوشبختانه ، در این حالت ، هیچ خبر خبری خوبی نیست.

پس از کمی کاوش کردن ، صفحه ای کامل برای پشتیبانی BitTorrent پیدا خواهید کرد. آنها حتی به شما کمک می کنند با uTorrent از خواب برخیزید.

بنابراین بله ، شما کاملاً می توانید از ExpressVPN برای تورنت استفاده کنید. و در صورت تعجب ، می توانید این کار را در هر سرور انجام دهید.

آیا Expressvpn برای تورنت ایمن است?

فقط به این دلیل که یک VPN به تورنت اجازه می دهد ، به این معنی نیست که انجام این کار بی خطر است. با وجود ExpressVPN ، نگرانی کمی وجود دارد.

همانطور که در این بررسی کمی بیشتر توضیح خواهم داد ، ExpressVPN نه تنها از پروتکل های بسیار ایمن و رمزنگاری ضد گلوله استفاده می کند ، بلکه از یک حوزه قضایی مناسب برای حفظ حریم خصوصی نیز بهره می برد و یک سیاست صفر ورود به سیستم عالی دارد.

به عبارت دیگر ، هنگامی که از ExpressVPN برای تورنت استفاده می کنید ، هیچ فرصتی برای ردیابی فعالیت برای شما وجود ندارد. تو در امانی.

ExpressVPN و Netflix

یافتن VPN مسدود شده توسط Netflix – به ویژه با نسخه ایالات متحده – کار ساده ای نبوده است زیرا این شرکت در اوایل سال 2016 ممنوعیت VPN را ایجاد کرده است.

با این حال ، به نظر می رسد ExpressVPN یکی از معدود استثنائات است و دقیقاً خوب عمل می کند (حداقل به عنوان من این را می نویسم).

ExpressVPN با Netflix همکاری می کند

همه سرورهای آمریکایی پاس نمی گیرند. حدود نیمی از آنها با خطای مخوف “به نظر می رسد که از Unblocker یا Proxy استفاده می کنید” رد شدند. اما ، پیدا کردن موردی که در آن وجود داشته باشد باید حداکثر چند تلاش برای اتصال مجدد انجام شود.

در جای دیگر ، ExpressVPN بهتر با Netflix فرار کرد. به عنوان مثال ، من دسترسی به نسخه خدمات کانادایی یا انگلستان را با صفر مواجه کردم.

داده ها ، پهنای باند و محدودیت های اتصال

ExpressVPN محدودیتی برای داده یا پهنای باند تعیین نمی کند ، و من انتظار آنها را ندارم. هیچ روز ارائه دهنده VPN با احترام خاصی انجام نمی دهد.

با این وجود محدودیتی در تعداد اتصالات همزمان وجود دارد.

چه تعداد کاربر می تواند از ExpressVPN استفاده کند?

با یک اشتراک ExpressVPN ، شما مجاز به اتصال پنج کاربر یا دستگاه به طور همزمان هستید.

می توانید مشتری را در هر دستگاه دلخواه خود نصب کنید. شما فقط نمی توانید بیش از پنج مورد از آنها را به طور همزمان به VPN وصل کنید.

پنج مورد کم و بیش استاندارد صنعت است و در عمل ، به ندرت نیاز خواهید داشت که اتصالات بیشتری را به طور همزمان برقرار کنید. در واقع ، برای من ، سه نفر آن را امتداد می دهند.

گفته می شود ، اگر شما خودتان را بسیار محدود می بینید پیام “دسترسی محدود به اتصال” خیلی زیاد ، ExpressVPN روی روتر اجرا می شود. وقتی مانند آن تنظیم شود ، فقط روتر به عنوان یک اتصال فعال حساب می شود ، و ده ها دستگاه بالقوه که پشت آن نشسته اند وجود ندارد..

از طرف دیگر ، اگر محدودیت اتصال به مشکل تبدیل شود ، می توانید در مورد سایر ارائه دهندگان خوب بررسی شده مانند Surfshark نیز تحقیق کنید که به هیچ وجه اتصالات همزمان را نمی پوشند.

ویژگی های دیگر

چند ویژگی قابل توجه دیگر ExpressVPN وجود دارد.

یکی تست سرعت VPN درون مشتری است. این امکان را به شما می دهد تا زمان تأخیر و سرعت بارگیری هر سرور ExpressVPN را آزمایش کنید (می توانید موارد را بر اساس منطقه خراب کنید).

نتایج تأخیر به اندازه کافی دقیق به نظر می رسید. با این حال ، نتایج سرعت بارگیری بسیار ناچیز است ، اما بسیار کندتر از آنچه در واقع هستند.

به عنوان مثال ، تست سرعت من در مورد مکان آمستردام عملکرد بارگیری را به بالا از 50 Mbps نشان می دهد.

بررسی ExpressVPN از سرعت اتصال

بهترین موردی که من از طریق سرویس گیرنده بدست آوردم 11.79 Mbps بود.

نتایج تست سرعت ExpressVPN در مشتری

من می بینم که این ویژگی برای انتخاب سریعترین سرور فعلی مفید است (و شاید این همان چیزی باشد که برای آن در نظر گرفته شده است). اما به نظر نمی رسد شماره های نشان دهنده عملکرد واقعی را برگردانند ، که بعداً درباره آنها بیشتر صحبت خواهم کرد.

یک ویژگی مفیدتر ، ExpressVPN نیز سوئیچ kill را ارائه می دهد. همین موضوع را خیلی زود به بخش خصوصی و امنیتی زیر خواهم رسید.

حریم خصوصی و امنیت

هنگامی که یک ارائه دهنده VPN خارج از کشور دوستدار حفظ حریم خصوصی عمل می کند ، هیچگونه خط مشی ورود به سیستم را به وضوح تعریف نکرده است ، و از برخی از قوی ترین گزینه های رمزگذاری موجود استفاده می کند ، می دانید که شما (و داده های شما) در دستان خوبی هستند.

با Express VPN ، دقیقاً همین موضوع را می کنید.

صلاحیت قضایی

ExpressVPN خارج از جزایر ویرجین انگلیس (a.k.a. BVI) فعالیت می کند. این خبر خوبی برای حفظ حریم خصوصی است.

اول ، BVI هیچ قانونی برای نگهداری داده ندارد. دوم ، آنها بخشی از هیچ پیمان مشترکی برای اشتراک اطلاعات نیستند (5 چشم ، 9 چشم یا 14 چشم جهان).

سوم ، BVI به عنوان پناهگاه مالیاتی شناخته می شود. اگر حفظ حریم خصوصی همیشه نگران کننده بود ، من به طور جدی شک می کنم که اینگونه باشد.

خط مشی ورود به سیستم

اگرچه ExpressVPN بسیار نزدیک به داشتن سیاست مطلق ورود به سیستم است ، اما آنها کمی کوتاه می آیند.

آنها هیچ جزئیات مهمی را که می تواند برای شناسایی شما ، مانند آدرس IP ، نمایش داده شد DNS یا مقصد ترافیکی شما ذخیره نکند (همانطور که از تصویر خارج از وب سایت آنها در زیر مشاهده می کنید).

بیانیه ExpressVPN در هیچ خط مشی ورود به سیستم

با این وجود آنها برای دستیابی به اطمینان از یک تجربه کاربری خوب ، چند جزئیات را برای اهداف مدعی درج می کنند. این خلاصه در سیاست حفظ حریم خصوصی ExpressVPN است و شامل موارد زیر است:

 • از کدام نسخه برنامه استفاده می کنید
 • تاریخ هایی که شما به یک سرور VPN وصل می شوید (البته نه زمان ها)
 • از کدام کشور یا ISP به آن وصل می شوید (اما نه IP شما … که مهم است)
 • به کدام مکان VPN که به آن وصل می شوید (اما نه IP خروجی … که به همان اندازه مهم است)
 • کل مبلغ روزانه انتقال داده های شما

هیچ یک از موارد فوق ، حتی اگر با گزارش های ISP یا هر وب سایت یا خدمتی که بازدید می کنید ترکیب شده باشد ، کافی نیست تا شما را منحصر به فرد تشخیص دهد.

بنابراین ، در حالی که من ارائه دهندگان ورود به سیستم کاملاً صفر را ترجیح می دهم (چرا هر فرصتی را می گیرم) ، ExpressVPN کاملاً نزدیک است و مطمئناً به اندازه کافی نزدیک است تا شما را کاملاً ناشناس نگه دارد.

آیا ExpressVPN قابل ردیابی است?

همانطور که تازه دیدیم ، ExpressVPN هیچگونه ترافیکی در اینترنت وارد نمی کند. آدرس IP ، آدرس IP سرور مشترک یا زمان دقیق استفاده از سرویس هرگز ذخیره نمی شوند.

این بدان معنی است ، تا زمانی که به VPN وصل هستید ، هیچ یک از فعالیت های آنلاین شما قابل برگشت برای شما نیست.

حریم خصوصی هنگام ثبت نام

وقتی برای اولین بار در ExpressVPN ثبت نام می کنید ، باید آدرس ایمیل خود را به آنها بدهید. فرم پرداختی که شما انتخاب می کنید ، سایر اطلاعات شخصی موردنیاز شما را تأمین می کند.

گزینه پرداخت که به کمترین میزان اطلاعات نیاز دارد ، بیت کوین است (به هر حال تنها رمزنگاری پذیرفته شده). بنابراین ، اگر شما مایل به اشتراک گذاری با هر گونه اطلاعات شخصی از طریق ایمیل خود نیستید ، این همان چیزی است که باید استفاده کنید.

هنگام ثبت نام ، البته وب سایت ExpressVPN IP شما را ذخیره کرده و مرورگر شما را کوکی می کند. همین مسئله می تواند برای برخی از ما یک نگرانی برای حفظ حریم خصوصی باشد.

یک راه آسان برای دستیابی به این امر ، ثبت نام از کافی شاپ محلی خود با استفاده از یک پنجره مرورگر خصوصی است. و اگر قبلاً چیزهای زیادی را در پیش گرفته اید ، در همان زمان ممکن است یک آدرس ایمیل پرتقال ایجاد کنید و فقط آن را به ExpressVPN بدهید. به این ترتیب ، هیچ کس آدرس IP واقعی شما را دریافت نمی کند.

آیا ExpressVPN سوئیچ Kill دارد؟?

ExpressVPN همانند همه ارائه دهندگان برتر VPN حق بیمه ، دارای سوئیچ کشتن اینترنت است. و ، مانند بسیاری از ارائه دهندگان VPN ، آنها همچنین نام خود را برای آن انتخاب کردند. اگر به دنبال آن باشید ، به آن شبکه قفل گفته می شود.

پنجره گزینه های عمومی برنامه ExpressVPN ضامن تغییر سوئیچ است

قفل شبکه به طور پیش فرض روشن است و تنظیم شده است که تمام ترافیک اینترنت را متوقف می کند – اما فقط ترافیک اینترنت – وقتی / اگر VPN ناگهان افت می کند. شبکه محلی همچنان مجاز خواهد بود. برای من ، این مفهوم کاملی دارد.

اما اگر به هر دلیلی بخواهید اتصال شبکه خود را بطور کامل در حین قطع قطع VPN قطع کنید ، آن گزینه نیز موجود است.

لطفاً توجه داشته باشید که عملکرد سوئیچ kill فقط در سرویس گیرنده های Windows و Mac در دسترس است. در حال حاضر ، هیچ بستر دیگری از آن پشتیبانی نمی کند.

سرورهای مخصوص اهداف

شاید یکی از مناطقی که ExpressVPN کمی کوتاه می شود ، ارائه نکردن قابلیت های ویژه سرور مانند Double VPN ، TOR over VPN یا ایرادگیری سرور باشد. هنگامی که حریم خصوصی و ناشناس بودن از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند ، این ویژگی ها (همراه با سوئیچ kill) است که می خواهید از آنها استفاده کنید.

من موافقم که تعداد کمی از ما باید چیزهایی را که خیلی دور است ، بگیرد. به احتمال زیاد به همین دلیل ExpressVPN تصمیم گرفت تا وقت و پول خود را در آنجا سرمایه گذاری نکند.

اما ، لازم به ذکر است و اگر این عملکردی است که برای شما مهم است ، ارائه دهنده دیگری مانند NordVPN ممکن است برای نیازهای شما مناسب تر باشد.

پروتکل ها و رمزگذاری

انتخاب پروتکل های شما با ExpressVPN تقریباً کامل است.

این گزینه ها شامل OpenVPN بیش از UDP یا TCP ، SSTP (فقط در ویندوز) ، L2TP / IPsec و PPTP است. IKEv2 مرد عجیب و غریب است و در حال حاضر پشتیبانی نمی شود.

بررسی گزینه های پروتکل اتصال ExpressVPN

به طور پیش فرض ، نرم افزار مشتری در تمام سیستم عامل ها دارای انتخاب پروتکل به صورت اتوماتیک است. این مناسب ترین مورد را برای شرایط فعلی شبکه انتخاب می کند.

در دستگاه های تلفن همراه ، فقط OpenVPN از UDP و TCP در دسترس است. در اکثر موارد ، این همان چیزی است که شما می خواهید. بنابراین ، تعداد محدودی از گزینه ها لزوماً جای نگرانی نیست.

برای رمزگذاری ، ExpressVPN از رمزنگاری AES-256-CBC با احراز هویت داده SHA-256 HMAC استفاده می کند.

اگر این استانداردها برای شما معنای زیادی نداشته باشد ، پیش فرض بودن داده های شما بسیار امن است. این میزان رمزگذاری آژانس های دولتی است و بانک ها از آنها برای تأمین امنیت موارد استفاده می کنند.

آزمایش نشت

اگر یک ارائه دهنده VPN آدرس DNS یا IP شما را فاش کند ، تمام خصوصیات حریم خصوصی و ناشناس بودن به معنای کمی است. خوشبختانه با ExpressVPN هیچ نگرانی وجود ندارد.

من تست های استاندارد خودم را اجرا کردم و هیچ گونه نشتی پیدا نشد. IPv4 ، IPv6 و DNS همه با رنگهای پرواز از جمله WebRTC عبور می کردند.

تصویر نتایج تست نشت ExpressVPN

ExpressVPN تست های نشت DNS و WebRTC مخصوص به خود را دارد که در وب سایت خود موجود است. میانبرهای میان موارد موجود در Help (راهنما) در دسترس هستند & زیرمجموعه‌ی پشتیبانی مشتری. اگرچه به نظر آنها به اندازه کافی دقیق هستند ، اما به طور كلی ، من ترجیح می دهم از وب سایت های شخص ثالث استفاده كنم.

برنامه ها و مشتریان

من قبلاً چندین بار مشتری ExpressVPN را پخش کرده ام. اکنون زمان آن رسیده که حفر کنیم و ببینیم واقعاً چقدر خوب است.

اولین چیزی که احتمالاً متوجه خواهید شد این است که چقدر تمیز به نظر می رسد. اصلاً غرق نیست.

یک برنامه ExpressVPN از سرویس جدا شده است

همه چیز به طور منطقی تنظیم شده است ، و ویژگی های پیشرفته تر به خوبی در منوی تنظیمات پنهان می شوند. بنابراین ، آنها در تجربه شما دخالت نخواهند کرد مگر اینکه بخواهید آنها را بخواهید.

دکمه Smart Location بهترین سرور موجود را انتخاب می کند و آن را بر روی مکان انتخابی شما قرار می دهد. انتخاب هایی از این دست معمولاً بر اساس ترکیبی از مسافت ، تأخیر و بار سرور انجام می شود.

اگر می خواهید به جایی خاص وصل شوید ، می توانید با دکمه گزینه انتخاب مکان ، مکانی را انتخاب کنید.

انتخاب مکان در برنامه ExpressVPN

پس از تنظیم مکان انتخابی ، با فشار دادن دکمه قدرت غول در وسط ، خاموش می شوید. شما با کلیک دوباره روی همان دکمه ، قطع می شوید.

این یک روند ساده و شهودی است.

در مورد انتخاب سرور دستی ، این عملکردی است که ممکن است در ابتدا کمی گیج کننده باشد (اما بار دوم یا سوم به آن عادت خواهید کرد).

پنجره ای که پس از کلیک بر روی دکمه گزینه انتخاب مکان ظاهر می شود ، دارای سه زبانه بر روی آن است ، از جمله مواردی به نام های توصیه شده و همه. سرورهای ذکر شده به عنوان توصیه شده ، اما زیرمجموعه کوچکی از سرورهای موجود هستند. هر مکانی وجود ندارد.

به عنوان مثال ، اگر می خواهید به سرور UK Kent متصل شوید ، نمی توانید از لیست پیشنهادی استفاده کنید. و به دلیل اینکه چند سرور دیگر انگلیس در آنجا فهرست شده اند ، ممکن است فکر کنید کنت انگلستان حتی وجود ندارد. درست ، در زیر برگه All.

وقتی فهمید که چه اتفاقی می افتد ، به اندازه کافی ساده است. اما همانطور که گفتم در ابتدا می تواند شما را از زمین دور کند.

سکوهای پشتیبانی شده

آیا حاضر نیستید تلفن Blackberry خود را رها کنید؟ اگر چنین است ، ممکن است ExpressVPN برای شما نباشد. اما ، تقریباً در مورد هر سیستم عامل دیگری که قابل تصور باشد ، آنها را پوشش داده اید.

صبر کن. Blackberry نیز پشتیبانی می شود.

لیست دستگاه های پشتیبانی شده توسط ExpressVPN

ExpressVPN همچنین دارای پسوندهای مرورگر برای Chrome ، Firefox و Safari است.

در صورت تعجب ، لیست گسترده ای از مجوزهای Firefox که از من پرسیده می شود در اینجا آمده است:

 • دسترسی به داده های شما برای همه وب سایت ها
 • با برنامه هایی غیر از Firefox پیام های خود را مبادله کنید
 • نمایش اعلان ها برای شما
 • تنظیمات حریم خصوصی را بخوانید و اصلاح کنید
 • کنترل تنظیمات پروکسی مرورگر
 • دسترسی به برگه مرورگر
 • مقدار نامحدودی از داده های سمت مشتری را ذخیره کنید
 • به فعالیت مرورگر در حین پیمایش دسترسی پیدا کنید

از نظر حریم خصوصی ، این درست است. اگر این یک بررسی از Express VPN بلکه برخی ارائه دهنده های دیگر نبود ، من بیشتر نگران می شدم. اما ، من به ExpressVPN اعتماد کافی دارم و می دانم که آنها سعی نخواهند کرد هر چیزی را ترسیم کنند.

در سراسر صفحه ، خواه به صورت مستقل ، تلفن همراه یا پسوند مرورگر ، همه مشتری ها طرح منطقی یکسانی دارند. بنابراین ، پریدن بین نسخه های مختلف نسیم است.

مرور مشتری ExpressVPN در سیستم عامل های مختلف

فراتر از سرویس گیرنده ها و برنامه های افزودنی ، راهنماهای تنظیم دقیق را برای تقریباً هر دستگاه دیگری که ممکن است VPN بخواهید در اختیار شما قرار می دهد. از روترها و کنسول های بازی گرفته تا تلویزیون های هوشمند و دستگاه های مختلف پخش ، همه در آنجا هستند.

مکان سرور

حتی اگر نتوانید به محلی که نیاز دارید وصل شوید ، حتی ارائه دهنده VPN ممتاز ، بصری و امن ترین نیز بی فایده است. با ExpressVPN ، من مایل هستم به پول خوبی شرط بندی کنم که هرگز مشکلی ایجاد نمی کند.

ExpressVPN با داشتن سرور در 95 کشور و 151 مکان یکی از بزرگترین شبکه های موجود را دارد. البته آمریکای شمالی و اروپا بخش عمده ای از پوشش را به دست می آورند. اما این به این معنی نیست که سایر مناطق جهان مورد غفلت واقع می شوند. می توانید لیست کامل سرورها را در اینجا مشاهده کنید.

تصویر از همه مکان کشور پشتیبانی شده توسط ExpressVPN

اگر به احتمال کمی ExpressVPN مکان مورد نظر خود را ندارد ، ابتدا می خواهم بدانم که آن مکان چیست (من واقعاً کنجکاو هستم). سپس ، شما می توانید تعدادی از ارائه دهندگان دیگر که پوشش سرور حتی بیشتری دارند ، از جمله PureVPN و HideMyAss را بررسی کنید. همانطور که گفتم ، اما شک دارم که به این نتیجه برسد.

همه سرورهای ExpressVPN از ترافیک P2P پشتیبانی می کنند.

سرعت و عملکرد

ExpressVPN از نقاط قوت زیادی برخوردار است ، و عملکرد آن یکی دیگر از پرهای کلاه آنها است. سرورهای آنها سریع و پیوسته هستند ، به راحتی آنها را به یکی از سریعترین ارائه دهندگان VPN در بازار تبدیل می کنند.

همانطور که با تمام خدماتی که من مرور می کنم ، مجموعه کاملی از بررسی های عملکرد را در هشت مکان محبوب ترین در سراسر جهان اجرا کردم. در اینجا چند نمونه از آن نتایج تست سرعت کامل گرفته شده است.

بهترین سرور
ExpressVPN بهترین نتایج آزمون سرعت سروربا VPN ExpressVPN بهترین نتایج پایه سرعت تست سروربدون VPN
ایالات متحده
نتایج تست سرعت سرور ExpressVPN ایالات متحدهبا VPN نتایج پایه تست سرعت سرور ExpressVPN ایالات متحدهبدون VPN
هلند
نتایج تست سرعت سرور ExpressVPN هلندبا VPN نتایج پایه سرعت تست سرور ExpressVPN هلندبدون VPN

در بالا ، من بهترین سرور خود را ، همانطور که توسط مشتری ExpressVPN تعیین شده است (که از نظر تئوری باید سریعترین اتصال باشد) ، یک سرور آمریکای شمالی و یک سرور اروپایی.

نتایج کاملاً چشمگیر است. آنها حتی برای فعالیتهای با پهنای باند نظیر بارگیری های بزرگ و پخش فیلم 4K بسیار مناسب هستند.

به عبارت دیگر ، عملکرد چیزی نیست که شما با ExpressVPN نگران باشید.

آیا ExpressVPN سرعت اینترنت را کند می کند?

بله ، استفاده از ExpressVPN – یا هر سرویس VPN دیگر برای آن موضوع – باعث کم شدن سرعت اینترنت شما می شود. بستگی به سرعت شما چقدر بستگی دارد.

در مورد من ، از آنجا که اینترنت من خیلی سریعتر از سرعتی که سرورهای ExpressVPN می توانند به آن برسند ، کاهش سرعت بسیار مهم است – حداقل از نظر درصد. با این وجود ارتباط بسیار سریع است و به من این امکان را می دهد تا هر کاری را که می خواهم بصورت آنلاین انجام دهم.

با این حال ، اگر اینترنت شما کندتر از سرور VPN است که به شما متصل می شوید قادر به مدیریت است ، نباید بیش از یک افت عملکرد 10٪ تا 15٪ را جستجو کنید..

خدمات مشتری

صنعت VPN همیشه به دلیل خدمات مشتری های ستاره ای شناخته نمی شود. در اینجا نیز ExpressVPN بالای جمعیت ایستاده است.

برای مبتدیان ، آنها پشتیبانی چت زنده 24/7 ، 365 روز از سال را ارائه می دهند. و نه فقط هر گونه پشتیبانی چت. دانش و پشتیبانی مفید چت.

البته اگر ترجیح می دهید کارهای کمی قدیمی تر مدرسه را انجام دهید ، ایمیل نیز گزینه ای است.

شما می توانید بلیط پشتیبانی مشتری را مستقیماً از مشتری نیز ارسال کنید. من آن را دوست دارم نه تنها مسئله ای که تجربه کرده اید هنوز هم در ذهن شما تازه است (و بنابراین می توانید جزئیات بیشتری را برای آن شرح دهید) بلکه مشتری می تواند به طور اختیاری جزئیات هرگونه خطای اخیر که پیدا کرده است را نیز در بر بگیرد..

این ترکیب باعث می شود مسئله شما به سرعت حل شود و رضایت شما حل شود.

پورتال پشتیبانی ExpressVPN

و اگر شما بیشتر از آن خودتان هستید ، پایگاه دانش ExpressVPN مکانی برای شماست. همه چیز از راه اندازی گرفته تا راهنماهای عیب یابی مختلف وجود دارد. همچنین می توانید به دانش بنیان مستقیماً از مشتری دسترسی پیدا کنید.

قیمت و ارزش

اگر همه چیز را تا این لحظه مطالعه کرده اید ، باید واضح باشد که ExpressVPN ارائه دهنده حق بیمه است. و با این کار ، متأسفانه ، قیمت های ممتازی بیایید.

ExpressVPN چقدر هزینه دارد؟?

ExpressVPN سه برنامه اشتراک دارد: 1 ماه ، 6 ماه و 12 ماه. قیمت های فعلی به شرح زیر است:

 • 1 ماه: 12.95 دلار در هر ماه
 • 6 ماه: 9.99 دلار در هر ماه
 • 1 سال: 6.67 دلار در هر ماه

قیمت اشتراک ExpressVPN فعلی

حتی اگر برنامه 12 ماهه (به علاوه سه ماه به صورت رایگان) با 6.67 دلار در هر ماه بهترین تخفیف ExpressVPN است که هم اکنون در دسترس است ، اما در پایان بالاتر این مقیاس قرار دارد.

این گفت ، علیرغم هزینه نسبتاً بالا ، هنوز هم قیمت خوبی برای پرداخت آن وجود دارد.

چگونه می توانید ExpressVPN را خریداری کنید?

برای خرید اشتراک ExpressVPN ، این مراحل را دنبال کنید:

 1. برای اطمینان از بهترین قیمت ممکن ، اینجا را کلیک کنید تا به صفحه تخفیف پنهان ExpressVPN بروید.
 2. در صفحه تخفیف ، روی هر یک از دکمه های قرمز کلیک کنید. با این کار فروش فعال شده و شما را به صفحه دیگری می برد که برنامه های ExpressVPN مرتبط و قیمت آنها را نشان می دهد.
 3. برنامه مورد نظر خود را انتخاب کنید.
 4. آدرس ایمیل خود را پر کنید (برای ExpressVPN لازم است تا کلید اشتراک خود را برای شما ارسال کند) و پرداخت را ادامه دهید.

روش های پرداخت

وقتی نوبت به پرداخت اشتراک شما می رسد ، ExpressVPN این کار را آسان می کند. هر نوع پرداخت عمده پذیرفته می شود.

لیستی از روش های پرداخت ExpressVPN موجود

منطقه ای که شاید کمی کوتاه بیایند ، در انتخاب ارزهای رمزپایه است. فقط بیت کوین موجود است. اما اگر به اندازه کافی رمزگشایی باشید که به این روش ادامه دهید ، داشتن تنها یک گزینه مشکل خاصی نخواهد داشت.

آزمایشی و بازپرداخت رایگان ExpressVPN

هیچ آزمایشی رایگان با ExpressVPN وجود ندارد. با این حال ، آنچه آنها انجام می دهند یک سیاست بازپرداخت عالی است.

هنگام خرید اشتراکی ، 30 روز ضمانت پس انداز پول سخاوتمندانه برای تهیه پشتیبان از شما دارید. برخلاف سایر ارائه دهندگان دیگر ، سوالی نیز مطرح نمی شود.

مسائل فنی؟ مهم نیست به سادگی نظر خود را تغییر دادید؟ مهم نیست هیچ توضیحی لازم نیست ، پول در بانک است.

فقط توجه داشته باشید که این یک ضمانت 30 روزه است ، نه یک ماه کامل. در آنجا از هرگونه ناامیدی خودداری کنید.

افکار بسته شده

به طور کلی ، ExpressVPN یک ارائه دهنده عالی است که هیچ کس به دنبال حفظ حریم خصوصی ، ناشناس بودن یا امنیت آنلاین نمی تواند با آن اشتباه کند..

از یک مجموعه جهانی عظیم سرورهای خوب و دارای ویژگی های امنیتی قوی گرفته تا یکی از بهترین بخش خدمات مشتری که من با آنها سرو کار داشته ام ، شما بیش از ارزش پول خود را می گیرید.

تجربه من با ExpressVPN همیشه مثبت بوده است ، چه در طی این روند بررسی و چه در بسیاری از مواقع که قبلاً از آنها استفاده کرده ام. این دلایلی است که من به راحتی می توانم آنها را توصیه کنم.

آرم ExpressVPNنمره:
9.0 / 10

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map