نقد و بررسی NordVPN

آرم NordVPNنمره:
9.4 / 10


NordVPN ارائه دهنده ای است که به نظر می رسد همه کارها را درست انجام می دهد. این سرویس بدون ورود به سیستم واقعی است ، دارای تعداد زیادی سرور سریع و دارای پوشش عالی جهانی است و یک ویژگی پیشرفته را در اختیار شما قرار می دهد. و این همه در یک مشتری فوق العاده دوستانه و شهودی نیز پیچیده شده است. NordVPN یک سرویس است که نمی توانید با آن اشتباه بگیرید.

طرفداران
 • حریم خصوصی عالی با ورود به سیستم صفر
 • شبکه سرور بزرگ (و همیشه در حال رشد)
 • عملکرد اتصال خوب
 • سرورهای تخصصی (از جمله VPN مضاعف ، خراب و Tor بالای VPN)
 • تمیز ، آسان برای استفاده مشتری
 • با Netflix و سایر سرویسهای پخش جریان کار می کند
 • Torrenting و P2P را مجاز می کند
 • آدرس IP اختصاصی را ارائه می دهد
منفی
 • هیچ ویژگی تونل سازی تقسیم نشده است
 • کمی در مورد برنامه های کوتاه مدت ارزشمند است

این عادلانه است که بگوییم NordVPN یکی از بزرگترین و پرکاربردترین VPN در بازار است. اما ، فقط به این دلیل که همه از چیزی استفاده می کنند ، همیشه آن را به بهترین انتخاب تبدیل نمی کنند.

بنابراین ، همانطور که با هر سرویس محبوب VPN انجام می دهم ، تصمیم گرفتم NordVPN را به آزمایش بگذارم. آیا اعتباری که بسیاری از ما به آن اعتماد کرده ایم به خوبی جای گرفته است؟ آیا می تواند عملکرد ، کارایی ، حفظ حریم خصوصی و امنیت هر ارائه دهنده سطح بالایی را ارائه دهد?

همانطور که بررسی من در مورد NordVPN در 2020 انجام می شود ، همه چیز را که این ارائه دهنده ارائه می دهد ، مرور کنید و همه بیت هایی که ممکن است ، بهتر باشد.

مروری بر NordVPN

یکی از دلایل شهرت NordVPN این است که تقریباً از اواخر سال 2012 – از سال 2012 تاکنون ، قسمت بهتری را پشت سر گذاشته است..

براساس وب سایت این شرکت ، توسط “چهار دوست کودکی” تأسیس شده است (نام آنها فاش نشده است) ، و در حال حاضر خارج از پاناما فعالیت می کند.

مأموریت اعلام شده NordVPN پیشبرد آرمان های یک اینترنت آزاد برای همه ، عاری از محدودیت ها ، مداخلات و سانسور است – این چیزی است که من قطعاً می توانم با آن سوار شوم.

و در واقع ، همه چیز بسیار خوب به نظر می رسد.

پاناما یک حوزه قضایی عالی برای حفظ حریم خصوصی است و NordVPN تاکنون شهرت محکمی را برای دفاع از ناشناس بودن کاربر و آزادی های اینترنتی حفظ کرده است..

تنها نگرانی که در ابتدا از من به وجود آمد این بود که NordVPN اشتراک را از طریق یک شرکت مستقر در آمریکا به نام CloudVPN پردازش می کند. اما ، بگذارید کمی آن را بر روی مشعل پشت قرار دهیم – تا زمانی که ما در مورد حریم خصوصی صحبت نمی کنیم – و با نگاه کردن به ویژگی های NordVPN شروع می کنیم.

امکانات

هنگامی که به لیست ویژگیهای NordVPN ارائه می دهید ، سریع متوجه می شوید که این یکی از کاملترین و مفیدترین بسته های اطراف است. این تقریباً در مورد هر VPN رقیبی دیگر و چند مورد دیگر انجام می شود.

NordVPN و Security

بسیاری از ما از VPN برای امنیت استفاده می کنیم ، بنابراین اجازه دهید از آنجا شروع کنیم.

NordVPN از رمزگذاری AES 256 بیتی در کلیه اتصالات به سرورهای خود استفاده می کند. برای OpenVPN ، AES-256-CBC را پیاده سازی می کند ، در حالی که IKEv2 / IPSec از AES-256-CGM استفاده می کند.

از آنجا که این شماره ها و حروف ممکن است برای همه معنی دار نباشد ، بدانید که هر دو گزینه به همان اندازه ضد هک و ایمن هستند.

در کلیه اتصالات سرور همچنین از Exchange Perfect Forward (PFS) برای تبادل کلید رمزنگاری استفاده می شود ، که مانع از سرقت هر کسی جلسات جلسه و در نهایت خواندن هر چیز رمزگذاری شده می شود..

NordVPN همچنین به شما امکان عملکرد سوئیچ kill و محافظت از نشت DNS را می دهد تا مطمئن شوید که هیچکدام از داده های شما تاکنون آن را به صورت ناامن بزرگ به اینترنت تبدیل نمی کند..

فعال کردن سوئیچ کشتن NordVPN

این ویژگی ها را برای شما فراهم کرده است که یک راه حل قوی داشته باشد و شما را از هر کسی که سعی دارد در هنگام آنلاین نگاه کردن به شانه شما باشد محافظت می کند.

دو برابر VPN و پیاز بیش از VPN

اگر به راحتی نمی توانید امنیت و حریم خصوصی داده های خود را فقط بر روی یک لایه VPN تکی شرط کنید ، NordVPN چند گزینه دیگر را ارائه می دهد. هر دو می توانند ناشناس بودن شما را به یک سطح کاملاً جدید برسانند.

اولین چیزی است که به عنوان پیکربندی VPN چند هاپ یا دوتایی شناخته می شود. در این تنظیم ، داده های شما قبل از خارج شدن از اینترنت ، دو سرور جداگانه – و غالبا از یکدیگر فاصله دارند -.

یک VPN مضاعف کمی شبیه به بازی تلفنی است ، اما بدون سوء تفاهم های خنده دار که پیام را جلب می کند.

با یک حرکت دوم در مسیر ، هیچ نقطه ای از زنجیره هم منبع و مقصد داده های شما را نمی داند – بنابراین ناشناسی و امنیت را افزایش می دهید.

NordVPN در حال حاضر از جفت شدن دو سرور VPN زیر پشتیبانی می کند:

کشور
کاناداایالات متحده
فرانسهانگلستان
هنگ کنگتایوان
هلندسوئد ، سوئیس یا انگلستان
سوئدهلند یا سوئیس
سوئیسهلند یا سوئد
انگلستانفرانسه یا هلند
ایالات متحدهکانادا

ویژگی دیگری که NordVPN برای افزایش حریم خصوصی شما حتی بیشتر ارائه می دهد ، امکان استفاده از TOR از طریق اتصال VPN شماست..

نتیجه این روش شبیه به یک VPN مضاعف است ، اما شما در این راه تعداد هاپ سرورهای بیشتری دریافت می کنید و همچنین یک مسیر تصادفی انتخاب می کنید.

روند نزولی TOR نسبت به راه اندازی VPN این است که ، حتی در مقایسه با یک راه حل VPN مضاعف ، بسیار کند است. اما اگر این حریم خصوصی ضد گلوله به هر قیمتی باشد که بعد از آن هستید ، این ویژگی عالی است.

NordVPN با Netflix ، iPlayer بی بی سی و دیگران

یکی از محبوب ترین کاربردهای VPN ، دور زدن محدودیت های محتوای جغرافیایی هنگام پخش ویدئو است. NordVPN نه تنها از این پشتیبانی می کند ، بلکه حتی تمام ویژگی های اطراف آن را SmartPlay نیز طراحی کردند.

SmartPlay این امکان را برای شما فراهم می کند که به سادگی با اتصال به سرور VPN در هر کشوری که محتوا به آن محدود شده باشد ، و NordVPN بقیه را کنترل می کند.

این بدان معناست که Netflix US (و همچنین هر کتابخانه Netflix) ، Hulu ، Amazon Prime ، Disney + ، iPlayer بی بی سی و بسیاری موارد دیگر در دسترس هستند.

و در واقع ، در تست های من ، استفاده از NordVPN برای Netflix بسیار خوب کار کرد. من توانستم کتابخانه های ایالات متحده ، انگلستان ، کانادا ، استرالیا ، هلندی ، فرانسوی ، آلمانی و چند کتابخانه دیگر را با شماره صفر پخش کنم.

NordVPN رفع انسداد Netflix US

من همچنین برای دسترسی به iPlayer بی بی سی ، مشکلی ندارم ، این چیزی است که بسیاری از ارائه دهندگان دیگر با آن می جنگند.

NordVPN رفع انسداد iPlayer BBC

به طور خلاصه ، اگر این برنامه جریان شما باشد ، NordVPN یک انتخاب عالی را انجام می دهد. معدود رقبای به شما امکان دسترسی به بیشتر مکانها و خدمات پخش را می دهند. و اکنون می دانید که چرا آنها همیشه در بالای بهترین VPN های من برای لیست Netflix یا در نزدیکی آنها قرار دارند.

تورنت و پشتیبانی P2P

به غیر از پخش ، بسیاری از ما نیز دوست داریم از VPN استفاده کنیم تا بتوانید با خیال راحت فایلها را با نرم افزار BitTorrent و سایر نرم افزار P2P بارگیری کنید. اگرچه هر VPN از این پشتیبانی نمی کند ، NordVPN را پوشش داده است.

NordVPN یک ارائه دهنده بدون گزارش است. این بدان معناست که حتی دستور دادگاه ، ترول های حق چاپ نیز نمی توانند اطلاعاتی درباره هر یک از کاربران آن کسب کنند. و صلاحیت NordVPN در پاناما باعث می شود چنین حکم دادگاه تقریباً غیرممکن شود.

ویژگی سوئیچ kill برنامه همچنین اطمینان حاصل می کند که اگر مشکلی در اتصال وجود نداشته باشد – نمی توانید آدرس IP واقعی خود را در معرض نمایش بگذارید – اتفاقی که می تواند رخ دهد (هر چند بسیار نادر) با هر ارائه دهنده VPN.

سپس عملکرد NordVPN وجود دارد که جزء بهترین ها در صنعت است.

همه آنچه می گویند ، با NordVPN ، می توانید تورنت ها را با اطمینان کامل که ناشناس و بی خطر هستید – بارگیری کنید و این کار را سریع انجام دهید.

IP اختصاصی NordVPN

NordVPN یکی از معدود ارائه دهنده هایی است که می توانید یک آدرس IP اختصاصی دریافت کنید – که اغلب به آن IP استاتیک نیز گفته می شود. در حال حاضر می توانید یکی از پنج کشور زیر را دریافت کنید:

 • فرانسه (پاریس)
 • آلمان (فرانکفورت)
 • هلند (آمستردام)
 • انگلستان (لندن)
 • ایالات متحده (بوفالو ، لس آنجلس ، دالاس)

شما باید بیش از هزینه اشتراک معمولی در هر سال برای IP اختصاصی به مبلغ 70 دلار هزینه اضافی بپردازید ، هرچند بدون توجه به اینکه کدام مکان را انتخاب کنید ، قیمت یکسان است..

این که آیا شما می خواهید از یک IP مشترک یا IP اختصاصی استفاده کنید ، کاملاً به این بستگی دارد که چرا از VPN استفاده می کنید. اما اگر تصمیم بگیرید که به دوم نیاز دارید ، مطمئناً NordVPN بهترین VPN برای یک IP ثابت است.

آیا NordVPN در چین کار می کند?

خوشحالم که می گویم جواب مثبت است ، NordVPN از پشت فایروال بزرگ چین کار می کند.

در حالی که سرورهای معمولی می توانند کمی ضربه خورده یا از دست بروند ، نباید در ارتباط با یکی از سرورهای مبهم ویژه NordVPN که با آن ارتباط برقرار کرده اید ، مشکل داشته باشید.

سرورهای مبهم به جای استانداردهای VPN از فن آوری نوشتن مجدد بسته های پیشرفته و درگاه های مشهور استفاده می کنند. با این کار ، آنها سانسور را فریب می دهند که فکر کنند ارتباط چیزی غیر از ترافیک منظم وب نیست.

البته از همین فناوری می توان در کشورهایی که VPN با آن اخم می کنند ، مانند ایران ، عراق ، روسیه و ترکیه استفاده کرد..

CyberSec

یکی دیگر از ویژگی های مهم دیگر که NordVPN ارائه می دهد CyberSec است ، یک بدافزار و راه حل مسدود کردن تبلیغات است که می توانید هر زمان که به VPN متصل هستید روشن کنید..

CyberSec به طور خودکار وب سایت ها و تبلیغات مشکوک را مسدود کرده و تجربه مرور ایمن تر و آزار دهنده تری به شما می دهد. از همه گذشته ، چه کسی تبلیغات را دوست دارد?

این یک ویژگی مفید است که بسیار خوب کار می کند – خیلی بهتر از تلاش های مشابه رقبا NordVPN. به طور پیش فرض غیرفعال است اما به راحتی از طریق فهرست تنظیمات برنامه روشن می شود.

چگونه CyberSec NordVPN را روشن کنیم

تنها چیزی که فکر می کنم NordVPN اشتباه کرد نام این بود. مگر اینکه شما از قبل بدانید که اصلاً چیست ، اصطلاح CyberSec معنای زیادی ندارد.

این مسئله بازاریابی کوچک به کنار ، این یک افزودنی عالی برای پلتفرم NordVPN است.

NordVPN و حریم خصوصی

همانطور که در بالای این بررسی ذکر کردم ، NordVPN یکی از VPN های با موقعیت بهتر در هنگام حفظ حریم خصوصی است. در اینجا چرا.

صلاحیت قضایی

NordVPN در پاناما مستقر است ، که به نظر می رسد صلاحیت عالی برای حفظ حریم خصوصی داده ها باشد.

پاناما عضو هیچ یک از توافق های بزرگ بین المللی در زمینه تبادل اطلاعات نیست. بنابراین ، چیزی مانند مقامات که NordVPN را وادار به تحویل داده های کاربر می کنند ، اتفاق نمی افتد.

این کشور همچنین هیچ قانونی برای نگهداری داده ها ندارد و دسترسی کاملاً نامحدود به اینترنت را امکان پذیر می کند.

گفته می شود ، یک نکته خصوصی برای حفظ حریم خصوصی وجود دارد.

NordVPN برای پردازش پرداخت اشتراک از شرکتی به نام CloudVPN استفاده می کند که این موضوع با دو نگرانی بالقوه همراه است.

اول ، این شرکت در ایالات متحده تجارت می کند و به همین دلیل ، تحت اختیارات آن است. از نظر تئوری ، بیشترین چیزی که CloudVPN در مورد کاربران NordVPN می تواند بداند وجود آنهاست ، بنابراین شاید این چیز بزرگی نباشد.

اما مسئله بزرگتر این است که CloudVPN توسط شرکتی به نام Tesonet اداره می شود که در زمینه داده کاوی فعالیت دارد.

و گرچه این امر به لحاظ نظری نیز نباید مسئله ای باشد – از این گذشته ، هیچ داده ای جز خود تراکنش های پرداخت وجود ندارد – وابستگی با یک شرکت داده کاوی به دنبال یک VPN نیست که به حریم شخصی افتخار می کند..

درنهایت ، رابطه NordVPN با CloudVPN نباید بر ناشناس بودن شما تأثیر بگذارد و دلیلی برای جلوگیری از NordVPN نیست. اما ، این چیزی است که باید در خاطر داشته باشید.

خط مشی ورود به سیستم NordVPN

به عبارت ساده ، NordVPN یک دوره ارائه دهنده بدون گزارش است. و این فقط یک ادعای بازاریابی نیست.

NordVPN تنها تعداد معدودی از VPN ها است که به ممیزی مستقل از سیستم های خود ارائه داده اند. هدف از این بررسی تأیید عدم وجود داده های مصرف کننده و عدم ذخیره اطلاعات در مورد استفاده از این سیستم عامل است.

این ممیزی توسط PricewaterhouseCoopers انجام شد ، که در سراسر جهان شهرت فوق العاده ای دارد و NordVPN با رنگ های پرواز به تصویب رسید.

در زمان این نوشتن ، فقط مشترکین NordVPN می توانند جزئیات حسابرسی را بخوانند – چرا دقیقاً ، من هیچ ایده ای ندارم. اما ، من آن را دیده ام ، و کاملا هوایی است.

DNS Leaks

تمام جدیدترین و بزرگترین پروتکل های رمزگذاری و سیاست های عدم ورود به سیستم NordVPN با استفاده از اطلاعات DNS به معنای زیادی نخواهد بود.

از آنجا که در حال مرور اینترنت از طریق VPN هستید ، اگر ISP شما درخواستهای DNS را برای ترجمه یک URL قابل خواندن توسط انسان به آدرس IP می بیند ، ممکن است شما از استفاده از VPN ناراحت نشوید. IP واقعی شما در معرض دید است و فعالیتهای آنلاین قابل ردیابی هستند.

این گفته است ، پس از اجرای باتری استاندارد تست نشت DNS ، من خوشحالم که گزارش می کنم آنها چیزی نیستند که شما نگران آن باشید با NordVPN.

NordVPN عبور از تست نشت DNS

هیچ گونه نشت IPv4 ، IPv6 یا DNS شناسایی نشده است.

من همچنین آزمایش کردم که آیا NordVPN داده ها را از طریق کانال WebRTC که در اکثر مرورگرهای مدرن ساخته شده است ، نشت می کند. در آنجا نیز هیچ مشکلی را کشف نکردم.

NordVPN شما را ایمن ، ایمن نگه می دارد ، و یک کار عالی برای مخفی کردن آدرس IP و مکان شما انجام می دهد.

برنامه ها و مشتریان

تعداد کمی از موارد می تواند تجربه VPN شما را به همان سرعت یک برنامه مشتری پیاده سازی ضعیف خراب کند – خوب ، شاید عملکرد نیز باشد ، اما به زودی به آن خواهیم رسید. با وجود NordVPN ، نرم افزار بدبختانه چیزی نیست که شما پیدا کنید.

در واقع ، من به راحتی مشتری خود را به عنوان یکی از سه شرکت برتر در صنعت ارزیابی می کنم.

برای شروع ، NordVPN از طیف گسترده ای از دستگاه ها پشتیبانی می کند. می توانید مشتری ها را برای سیستم عامل های زیر بارگیری کنید:

 • پنجره ها
 • سیستم عامل مکینتاش
 • iOS
 • اندروید
 • Android TV
 • لینوکس (این سرویس گیرنده خط فرمان است)

NordVPN همچنین دارای افزودنی هایی برای Chrome و Firefox است که اگر فعالیتهای مرور شما همه مواردی باشد که می خواهید محافظت کنید.

همچنین به تنظیمات مختلف OpenVPN دسترسی دارید که از طریق دستگاههایی با پشتیبانی OpenVPN به سرویس متصل می شوند. این بدان معنی است که روترها ، فایروال ها ، دستگاه های NAS – و تقریباً هر چیزی که به اینترنت متصل است – می توانند NordVPN را اجرا کنند.

در حالی که آزمایش من روی مشتری ویندوز متمرکز شده است ، از آنجا که این اکثر ما استفاده می کنیم.

نمای پیش فرض برنامه مشتری NordVPN

برنامه تمیز ، پاسخگو و شهودی برای حرکت است.

تقریباً تمام تنظیمات کاربر با یک سوئیچ روشن یا خاموش ساده قابل تنظیم است. و اگر بیشتر یک کاربر متخصص هستید ، برخی از تنظیمات پیشرفته تر – مانند تعیین سرورهای DNS سفارشی – را به راحتی در دسترس خواهید یافت.

روی هم رفته ، این نرم افزار همانطور که انتظار می رفت کار کرد و هیچ گونه تعجبی هم به همراه نداشت. و مطمئناً استفاده از كسی كه هرگز ندیده باشد ، به راحتی كاملاً آسان است.

macOS IKEv2 در مقابل OpenVPN مشتری

نکته عجیب و غریبی که باید به آن اشاره کنم این است که مشتری NordVPN برای macOS به دو طعم می رسد: OpenVPN و IKEv2. به عبارت دیگر ، شما باید در زمان نصب تصمیم بگیرید که از کدام پروتکل می خواهید استفاده کنید.

به غیر از پروتکل ، تفاوت بزرگ این است که برنامه OpenVPN یک ویژگی سوئیچ kill کامل را پیاده سازی نمی کند ، که کمی ناامید کننده است. با قطع ارتباط می توانید برنامه های خاص را بکشید ، اما این یک باره است که به آنها اضافه کنید.

ویژگی سوئیچ را بکشید در برنامه macOS NordVPN

اگر از من بخواهید به آن اعتماد کنید روشی مطمئن و مستعد خطا نیست.

خوشبختانه ، به طور پیش فرض ، صفحه بارگیری NordVPN مشتری MacOS IKEv2 را تحت فشار قرار می دهد ، که سوئیچ مناسب کشتن را به مرحله اجرا درآورد. به این ترتیب ، من توصیه می کنم که یکی از این موارد باشد.

سرورهای NordVPN

اگرچه لیست سرورهای NordVPN بزرگترین نیست – PureVPN آنها را در اینجا راحت می کند – باز هم چشمگیر است. ما در 80 مکان و 58 کشور جهان در حال صحبت با 5645 سرور هستیم.

یک مکان وجود ندارد که بتوانم به آن فکر کنم که می خواهم همیشه به آن دسترسی نداشته باشم.

می توانید با انتخاب آن بر روی نقشه یا از صندوق لیست در سمت چپ مشتری ، کشوری را که می خواهید به آن متصل شوید ، انتخاب کنید.

ورود هر کشور در جعبه لیست برای نمایش همه سرورها و مکانهای موجود در آنجا قابل گسترش است. سرورهای جداگانه همچنین می توانند بعنوان موارد مورد علاقه برای دسترسی آسان بعدا مشخص شوند.

لیست سرورهای NordVPN که در مشتری نشان داده شده است

کادر لیست کشور نیز قابل جستجو است ، و در مکانهای جداگانه قرار دارد. هنگامی که می دانید مکانی وجود دارد – به شهر آتلانتا ایالات متحده بگویید – ساده ترین راه برای اتصال به آن شروع به تایپ کردن به نام آن است.

NordVPN همچنین تعداد زیادی از سرویس دهنده های خاص را که چند ارائه دهنده دیگر انجام می دهند ، ارائه می دهد. سرورهای دوگانه VPN ، سرورهای مبهم ، پیاز روی سرورهای VPN و سرورهای بهینه برای P2P بهینه شده همه در دسترس هستند.

NordVPN سریع است?

مانند بسیاری از ارائه دهندگان ، NordVPN خود را به عنوان سریعترین VPN در جهان تبلیغ می کند.

مشکل اینجاست که فقط یک مورد وجود دارد. و متأسفانه برای NordVPN ، آنها اینطور نیستند – حداقل مطابق تست های من نیست.

این گفت ، آنها بسیار نزدیک هستند.

با حداکثر سرعت بارگیری 91.4 Mbps و میانگین 69.1 Mbps در کلیه مکانهای آزمایش شده ، فقط تعداد معدودی از ارائه دهندگان دیگر سریعتر هستند – و فقط در حاشیه آن.

Nord VPN به هیچ وجه کند نیست.

بارگیری ها با سریعترین سرعت ضبط شده 51.4 Mbps و میانگین محل آزمایش 48.6 Mbps نیز سریع هستند.

در زیر نمونه ای از اعداد عملکردی که هنگام اجرای تست هایم دیدم را مشاهده می کنید. نزدیکترین سرور من و همچنین سرورهای ایالات متحده و هلند وجود دارد. برای کسب نتایج کامل ، لطفاً به صفحه تست سرعت NordVPN کامل من مراجعه کنید.

بهترین سرور
NordVPN بهترین نتایج سرعتی VPN سروربا VPN NordVPN بهترین نتایج آزمون سرعت پایه پایهبدون VPN
ایالات متحده
نتایج آزمون سرور سرور VPN NordVPN ایالات متحدهبا VPN NordVPN نتایج آزمون سرعت پایه ایالتی ایالات را متحد می کندبدون VPN
هلند
نتایج تست سرعت سرور NordVPN هلند VPNبا VPN نتایج آزمون سرعت پایه NordVPN هلندبدون VPN

خدمات مشتری

یکی دیگر از ویژگی های حیاتی اما اغلب فراموش شده یک سرویس VPN ، پشتیبانی مشتری صالح و مفید است. نرم افزار نرم افزاری است و سکسکه می تواند در هر زمان اتفاق بیفتد – حتی به بهترین آنها.

NordVPN ، خوشحالم که گزارش می کنم ، خدمات عالی مشتری ارائه می دهد.

می توانید 24 ساعت شبانه روز از طریق وب سایت با آنها در تماس باشید. اما ، مهمتر از همه ، شما باید با نمایندگانی که می دانند چه کاری انجام می دهند صحبت کنید – و من علیرغم برخورد با VPN به اندازه من.

من دو بار با آنها تماس گرفتم و هرگز به طول نکشید که بیش از یک دقیقه طول بکشد. هر بار ، نمایندگان را آسان می کردم که بتوانند با آنها صحبت کنند و مفید باشند.

اگر عجله ندارید ، می توانید از طریق ایمیل سؤالات را به تیم پشتیبانی NordVPN ارسال کنید. اگر به برخی توصیه های پیچیده تر یا فنی نیاز دارید ، راه خوبی برای پیشبرد شماست.

برای وب سایتهای خودتان ، NordVPN نیز از پایگاه دانش بسیار مفیدی برخوردار است. این موضوع شامل هر مسئله مشترکی است که می توانم به آن فکر کنم.

در مجموع ، در صورت نیاز ، مشکلی برای کمک به NordVPN نخواهید داشت. دانستن این امر بسیار راحت است ، به خصوص اگر شما یک کاربر کمتر پیشرفته هستید.

قیمت و ارزش NordVPN

همه چیز به یک قیمت ارائه می شود ، و خدمات عالی NordVPN نیز از این قاعده مستثنی نیست. اما ، اگرچه مطمئنا ارزان ترین ارائه دهنده VPN شما نمی توانید پیدا کنید ، به هیچ وجه گران نیست ،.

اگر مایل به اشتراک سه ساله هستید ، در حال حاضر به دنبال پرداخت فقط 3.49 دلار در ماه هستید. این بسیار مناسب است برای آنچه که NordVPN به شما می دهد و ارزش آن را دارد.

و اگر سه سال خیلی طولانی به نظر می رسد ، می توانید قطعاً اشتراک کوتاه تری نیز داشته باشید. نزولی است که هزینه ماهانه شما بالا خواهد رفت.

هزینه اشتراک NordVPN

همچنین به خاطر داشته باشید که ارائه دهندگان VPN قیمت ها را تغییر می دهند و تبلیغات را همیشه اجرا می کنند. بنابراین ، دریغ نکنید که به اینجا بازگردید یا به صفحه معاملات NordVPN من برای آخرین تخفیف ها مراجعه کنید.

گزینه های پرداخت با NordVPN شامل کلیه کارتهای اعتباری اصلی ، Amazon Pay ، Alipay ، UnionPay و انواع ارزهای رمزپایه است. پی پال مرد عجیب و غریب است.

بازپرداخت و محاکمه رایگان

در حالی که NordVPN یک آزمایش رایگان ارائه نمی دهد ، آنها 30 روز ضمانت برگشت پول بدون قید و شرط دارند. و به نظر می رسد در صورت درخواست آنها بازپرداخت بدون تأخیر بسیار خوب هستند.

سیاست بازپرداخت حتی شامل پرداخت های انجام شده با ارزهای رمزپایه است ، کاری که اکثر VPN ها انجام نمی دهند.

پنجره 30 روزه باید زمان کافی برای بازی کردن با نرم افزار به شما بدهد و بفهمد آیا این برای شما مناسب است یا نه. با ضمانت موجود در جیب پشت ، دلیل کمی برای عدم استفاده از NordVPN برای چرخش وجود ندارد.

افکار بسته شده

به طور کلی ، NordVPN یک توصیه آسان است. مانند بسیاری از ما ، این خدماتی است که من تقریباً روزانه از آن استفاده می کنم ، و امیدوارم ، بررسی NordVPN من روشن کرد که چرا.

NordVPN دارای بسیاری از ویژگی های عالی ، کار عالی در تأمین امنیت و ناشناس بودن انجام می دهد و یکی از سریعترین شبکه های سرور هر ارائه دهنده را دارد. پشتیبانی مشتری از بهترین موارد تجاری نیز است.

مهمتر از همه ، این است که همه موارد فوق را بدون شارژ کردن بازو و پا انجام می دهد.

اگر به دنبال سرویس VPN هستید ، بیشتر از NordVPN نگردید. ارائه دهندگان حق بیمه خیلی بهتر از این نمی شوند.

آرم NordVPNنمره:
9.4 / 10

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me