بررسی دسترسی به اینترنت خصوصی

آرم دسترسی به اینترنت خصوصینمره:
7.7 / 10


ارائه دهنده VPN عالی و یکی از رهبران صنعت ، Private Internet Access همه چیز مورد نیاز خود را در یک VPN ارائه می دهد. از یک سرویس دهنده تازه کار طراحی شده و سرورهای سریع گرفته تا سیاست سختگیرانه ورود به سیستم و ویژگی های امنیتی عالی ، همه با قیمتی عرضه می شوند که به راحتی بیشتر رقبا را ضرب می کند..

طرفداران
 • اثبات نشده ارائه دهنده سیاهههای مربوط
 • رمزگذاری و امنیت درجه یک
 • بسیار مقرون به صرفه
 • سرعت سرور خوب است
 • برنامه های بسیار تازه طراحی مجدد بسیار عالی
 • اجازه می دهد تا torrent و P2P
منفی
 • واقع در ایالات متحده – ایده آل برای حفظ حریم خصوصی نیست
 • فقیر پشتیبانی Netflix و iPlayer BBC

اگر در بازار یک VPN هستید ، شانس خوبی دارید که از دسترسی به اینترنت خصوصی (که به عنوان PIA نیز شناخته می شود) شنیده اید. تقریباً به مدت یک دهه فعالیت می کنند ، مطمئناً یکی از بزرگترین ارائه دهندگان اطراف هستند.

PIA به دلیل خدمات ارزان VPN شناخته شده است که عملکرد و پشتیبانی کاملی را ارائه می دهد. کنجکاو برای دیدن اینکه آیا آن شهرت شایسته است ، من خودم این کار را کردم که آنها را امتحان کنم.

و در این بررسی دسترسی به اینترنت خصوصی ، تمام آنچه کشف کردم را مرور خواهم کرد – خوب ، بد و مرز زشت.

بررسی اجمالی PIA

برای کمک به تنظیم شرایط بهتر ، اجازه دهید با کمی پیش زمینه در دسترسی به اینترنت خصوصی و افراد پشت سر آن شروع کنیم.

شرکت تابعه یک شرکت بنام London Trust Media ، PIA از اوت 2010 شروع به کار کرده است. برای خدمات VPN ، آنها را به چیزی از دولتمردان مسن تبدیل می کند..

این شرکت از طریق حمایت از غیر انتفاعی مانند بنیاد الکترونیکی الکترونیکی مرز و خلاقیت مشترک در طیف گسترده ای از پروژه های منبع باز و با محوریت حریم خصوصی درگیر است..

PIA نیز یکی از معدود ارائه دهنده های VPN است که مخزن منبع باز را در GitHub ارائه می دهد. مخزن شامل پسوندهای مرورگر آنها و برخی (اما نه همه) نرم افزار مشتری آنها.

تاکنون همه چیز خیلی خوب به نظر می رسد. متأسفانه ، تعداد کمی اسکلت در کمد PIA نیز وجود دارد.

London Trust Media – و بطور گسترده ، دسترسی به اینترنت خصوصی – مقر آن در دنور ، کلرادو است. این بدان معناست که آنها از نظر یک حوزه قضایی تا حدودی خطرناک ، محرمانه هستند.

آنها همچنین اخیراً مارك كارپل ، محكوم به جرم جنایتكار را از کوهستان آوردند. مبادله بورسین Gox به عنوان CTO بدنام می شود. این حرکتی بود که جای تعجب ندارد ، باعث ایجاد آشفتگی در بین کاربر PIA شد – و هنوز هم به طور کامل از بین نرفته است.

همه این موارد به چیزی از یک کیسه مخلوط اضافه می کند.

بله ، PIA بسیار شبیه شرکتی است که به شفافیت و حفظ حریم خصوصی اختصاص داده است. اما ، در عین حال ، آنها صلاحیت سختی را برای حفظ آن انتخاب کردند و یک CTO مرتبط با یکی از گرانترین و فاجعه بارترین هک های حافظه اخیر.

واقعاً کنجکاو.

با آن مقدار کمی از مواد غذایی فکری ، بیایید عمیق تر کار کنیم و آنچه را که سرویس PIA ارائه می دهد بررسی کنیم.

امکانات

از نظر برجسته ، چیزهایی که PIA در جدول به ارمغان می آورد بسیار دوست دارد. آنها یک راه حل VPN کاملاً کامل دارند که شامل کلیه ویژگیهای مهم امنیتی و امنیتی است که از یک ارائه دهنده سطح بالا انتظار داریم.

ویژگی های امنیتی

تعداد گزینه های رمزگذاری PIA از هیچ یک دوم نیست.

برای رمزگذاری داده ها ، چهار گزینه دارید:

 • AES-128 (GCM)
 • AES-128 (CBC)
 • AES-256 (GCM)
 • AES-256 (CBC)

حفاظت 128 بیتی سریعتر اما کمی ایمن تر است. از طرف دیگر ، استاندارد صنعتی 256 بیتی ، در حالی که کندتر است اما در زیر شکستن غیر ممکن است.

در مورد تأیید صحت داده ها و سمت دست دادن چیزها – همان کاری است که VPN برای تأیید اتصال انجام می دهد و داده های ارسال شده با آنها دستکاری نشده است – شما نیز برای انتخاب گرسنه نخواهید بود.

می توانید تأیید هویت داده های خود را بر روی SHA1 یا SHA256 تنظیم کنید – البته تنها در صورت استفاده از یکی از دو روش رمزگذاری AES CBC.

از طرف دیگر ، دستگیره بدون در نظر گرفتن سایر تنظیمات می تواند روی هر یک از موارد زیر تنظیم شود:

 • RSA-2048
 • RSA-3072
 • RSA-4096
 • ECC-256k1
 • ECC-256r1
 • ECC-521

پیش فرض های AES-128 (CBC) ، SHA1 و RSA-2048 هستند – یک انتخاب عالی برای استفاده گاه به گاه VPN. اما ، برای یک سطح امنیتی که به اندازه خوب به دست می آید ، قطعاً همه چیز را خراب خواهید کرد.

مشتری نرم افزار شامل سوئیچ kill کاملاً برجسته برای جلوگیری از هرگونه نشت اطلاعات تصادفی است. من آن را به هر طریقی که قابل تصور باشد آزمایش کردم و در همه موارد ، همه چیز درست همانطور که انتظار می رفت کار می کرد.

سوئیچ kill PIA فعال می شود

سوئیچ kill PIA را می توان در یکی از سه حالت تنظیم کرد:

 1. خاموش: سوئیچ kill کاملاً خاموش است و هیچ ترافیکی را مسدود نخواهد کرد
 2. خودکار: در صورت افت اتصال اتصال VPN ، سوئیچ kill تنها در خارج از ترافیک مسدود خواهد شد
 3. همیشه: در صورت افت اتصال VPN ، سوئیچ kill تمام ترافیک را مسدود می کند

به طور پیش فرض روی Auto تنظیم شده است.

PIA سرور DNS شخصی خود را اجرا می کند – مانند هر ارائه دهنده VPN که باید احترام بگذارد – و این چیزی است که از جعبه استفاده می شود. اگر ترجیح می دهید ، می توانید DNS سفارشی نیز تنظیم کنید یا به هیچ تنظیمات VPN موجود خود نچسبید.

سیستم نامگذاری دستی (HNS)

صحبت از DNS ، مدت هاست که ناشناخته بودن اینترنت در بسیاری از ارائه دهندگان VPN پاشنه آشیل است. از این گذشته ، یک سرور DNS می تواند سوابق مربوط به هر سایت و خدمتی را که به آنها متصل می شوید ، حتی اگر از یک اتصال کاملاً رمزگذاری شده استفاده می کنید ، نگه دارد.

مسدود کردن سطح DNS نیز روشی است که اغلب از سانسور اینترنت استفاده می شود.

برای کمک به شما یک روش دیگر برای حل هر دو مشکل ، PIA به شما امکان می دهد تا از DNS به طور کلی دوری کنید. در عوض می توانید از سیستم نامگذاری Handshake (HNS) استفاده کنید.

HNS یک جایگزین غیر متمرکز و مبتنی بر blockchain برای DNS است. توسعه دهندگان امیدوارند که سرانجام به مسائل امنیتی ، قابلیت اطمینان و سانسور که زیرساخت DNS را به خطر می اندازد پایان یابد..

اگرچه HNS هنوز در مراحل ابتدایی خود است ، بسیار شگفت آور است که می توانید PIA آن را تصدیق کرده و آن را به عنوان گزینه ای پیشنهاد کنید. استفاده از آن در نهایت به معنای حفظ حریم خصوصی حتی بیشتر و همچنین یک تجربه اینترنتی کاملاً مقاوم در برابر سانسور خواهد بود.

مسدود کننده تبلیغات MACE

مانند بسیاری از خدمات VPN رقیب ، مشتری PIA دارای قابلیت مسدود کردن آگهی است. برخلاف برخی دیگر ، این قابل تنظیم نیست. روشن یا خاموش است – بدون گزینه.

تنظیمات مسدود کننده تبلیغات MACE PIA

این ویژگی ، که PIA از آن به عنوان MACE یاد می کند ، با هدف مسدود کردن تبلیغات و بدافزارها هنگام اتصال به شبکه VPN است. اگرچه در عمل ، نتایج را کمی تحقق می یابم.

من انتظار دارم MACE مانند مسدود کننده های تبلیغاتی مبتنی بر مرورگر یا حتی یک راه حل مبتنی بر DNS مانند Pi-Hole (که به هر حال ، من از صمیم قلب توصیه می کنم) کار کند. با این حال ، در آزمایش های من ، MACE کمتر از نیمی از تبلیغات و صفحات بدافزارهای شناخته شده را مسدود کرد که سایر خدمات با سهولت مسدود می شوند.

اگرچه من نمی توانم آن را اثبات کنم ، اما من شک دارم عملکرد ضعیف تا حدودی عمدی باشد.

برنامه مشتری در حال حاضر نمی تواند نشانی اینترنتی لیست سفید را انجام دهد. و بدون آن ، PIA نمی تواند از این مسئله جلوگیری کند که بیش از حد با انسداد بسیار تهاجمی باشد ، یا آنها ممکن است مانع از دسترسی ما به سایتهایی شوند که می خواهیم از آنها بازدید کنیم.

با این حال ، MACE از هیچ چیز بهتر نیست. من همچنین امیدوارم که دسترسی به اینترنت خصوصی به توسعه آن ادامه دهد و با گذشت زمان ، آن را به تمام توان خود برساند.

PIA Netflix و سایر پشتیبانی از جریان

یکی از محبوب ترین کاربردهای یک VPN ، پخش محتوای جغرافیایی مسدود شده از مناطق دیگر جهان است. من در مورد سایتهایی مانند Netflix ، Hulu یا iPlayer BBC صحبت می کنم.

مشکل این است که ارائه دهندگان محتوا از این واقعیت آگاه هستند و سالهاست که برای جلوگیری از دسترسی VPN به خدمات خود در صلیبی قرار گرفته اند. و متأسفانه PIA در پایان بازنده آن جنگ است.

خطای پروکسی Netflix ایالات متحده هنگام استفاده از PIA

با چند استثناء کوچک ، دسترسی به اینترنت خصوصی با Netflix کار نمی کند. اکثر قریب به اتفاق سرورها مسدود شده اند. کشورهای دیگر هم بهتر از این پول نمی گیرند.

در مورد هر سرویس پخش دیگری نیز همین موضوع صادق است. به عنوان مثال ، با وجود تمام تلاش من ، نتوانستم iPlayer BBC را از حالت انسداد خارج کنم.

اما این نتایج تعجب آور نیست. چند سال پیش ، PIA اعتراف کرد که دور زدن جغرافیایی مسدود نمی شود و اولویت آنها بود و به وضوح منظور آنها این بود.

بنابراین ، اگر پخش ویدیو از کشورهای دیگر – یا خود شما هنگام خارج از کشور – همان چیزی است که بعد از آن هستید ، توصیه می کنم در جای دیگری جستجو کنید. هر یک از VPN هایی که Netflix را از حالت انسداد خارج می کنند ، معمولاً یک انتخاب عالی خواهد بود.

تورنت و پشتیبانی P2P

دسترسی به اینترنت خصوصی VPN دوستانه با P2P است و گزارش ها را حفظ نمی کند. بنابراین ، اگر از این سرویس برای تورنت استفاده می کنید ، می توانید بدون ترس از کسی که فعالیت های خود را به شما برگرداند ، این کار را انجام دهید.

این واقعیت که PIA در خارج از ایالات متحده فعالیت می کند ممکن است برخی از ما را به اندازه کافی ناراحت کننده و منصفانه جلوه دهد.

اما ، به اعتقاد آنها ، دسترسی به اینترنت خصوصی در چندین پرونده دادگاه ثابت کرده است که هیچ ادعای ورود به سیستم صحت ندارد. آنها به این دلیل که هیچکدام نداشتند ، دستور دادند تا سیاههها را تغییر دهند.

اگر با وجود این ، استفاده از PIA برای P2P خارج از سطح راحتی شما باشد ، گزینه های دیگری دارید. تعداد زیادی VPN بدون ورود به سیستم براساس ایالات متحده وجود دارد که می توانید برای تمام نیازهای تورنت خود به آنها مراجعه کنید.

آیا PIA در چین کار می کند?

این سؤال که اغلب پرسیده می شد ، سؤالی بود که من کمی برای یافتن جواب برای آن تلاش کردم.

اول ، از آنجا که من در چین نیستم ، نمی توانم خودم این سرویس را تست کنم. دوم ، PIA تضمین می کند که این سرویس از پشت فایروال بزرگ کشور کار خواهد کرد.

و در واقع ، بسیاری از کاربران گزارش داده اند که مشکلی با استفاده از PIA از چین دارند. اما ، برخی همچنین می گویند که می توانند از طریق پروتکل IPSec / L2TP استفاده کنند.

متأسفانه برخلاف VyprVPN – یکی از بهترین VPN ها برای بازار چین – PIA پروتکل مخفیکاری برای جلوگیری از مسدود کردن در دسترس نیست.

بنابراین ، بر اساس اطلاعاتی که من جمع آوری کردم ، به نظر می رسد در حالی که دسترسی به اینترنت خصوصی ممکن است در چین کار کند ، مسافت پیموده شده شما متفاوت خواهد بود. و احتمالاً شما بهتر است ارائه دهنده دیگری را انتخاب کنید.

حریم خصوصی و امنیت PIA

بسیاری از ما از VPN برای افزایش حریم خصوصی و امنیت آنلاین خود استفاده می کنیم. در این رابطه و از نظر فنی ، دسترسی به اینترنت خصوصی به اندازه هر خدمتی که تاکنون بررسی کرده ام خوب است.

PIA همچنین یک ارائه دهنده VPN بدون گزارش است و هیچ اطلاعات شناسایی شخصی را که می تواند ما را به هر یک از فعالیت های آنلاین ما مرتبط کند ، ندارد..

فیل موجود در اتاق این است که PIA مستقر در ایالات متحده است – دقیقاً برای حفظ حریم خصوصی ایده آل نیست. اما ، همانطور که خواهیم دید ، ممکن است این اتفاقات عظیمی نباشد.

صلاحیت قضایی

همانطور که اخیراً ذکر شد ، دسترسی به اینترنت خصوصی و شرکت اصلی آن در خارج از دنور ، کلرادو فعالیت می کنند. این امر تقریباً صلاحیت صلاحیت قانونی ایالات متحده را در اختیار آنها قرار می دهد.

از نظر حریم خصوصی کاربر ، این عالی نیست.

طبق مشاوره حقوقی این سرویس ، PIA هرگز هیچ گونه مجوزی برای ورود مخفیانه فعالیت کاربر یا تحویل کلیدهای رمزگذاری به مقامات ایالات متحده (یا خارجی) دریافت نکرده است. اما واقعیت این است که آن چیزها می توانند در هر زمان اتفاق بیفتند و راهی برای شناخت ما از این طریق وجود نخواهد داشت.

در آمریكا ، مقامات تقریباً در صورت لزوم ، نظارت لازم را برای انجام نظارت ندارند. این چیزی است که قبلاً اتفاق افتاده است ، همانطور که داستان ارائه دهنده رمزگذاری شده ایمیل Lavabit نشان می دهد.

مطمئناً ، در عمل ، قوانین فدرال بسیار جدی را برای FBI رعایت کرده اید تا توجه شما را جلب کند. و اگر توجه آنها را داشته باشید ، به هر حال احتمالاً مشکلات بزرگتری نیز دارید.

بنابراین ، برای کاربران P2P و میانگین اطلاعات شخصی برای حفظ حریم خصوصی ، صلاحیت PIA نباید مسئله بزرگی باشد. با این حال ، چیزی است که باید در خاطر داشته باشید.

خط مشی ورود به سیستم PIA

در قلب خود ، PIA قصد دارد یک سرویس با محوریت حریم خصوصی باشد. به این ترتیب ، آنها از زمان تأسیس خود یک ارائه دهنده VPN بدون ورود بوده اند و بارها این ادعاها را ثابت کرده اند.

آنها یک VPN هستند که برای تولید سیاهههای مربوط در دادگاه به چالش کشیده شده اند. و در همه موارد ، بر خلاف چندین رقبای که گرفتار نقض خط مشی عدم ورود به سیستم شدند ، PIA کاری برای تحویل نداشت.

شما می توانید شماره دقیق درخواست های دولت و دادگاه برای داده ها را در گزارش شفافیت PIA مرور کنید.

موضع دسترسی به اینترنت خصوصی در مورد ورود به سیستم نیز با یک جمله در سیاست حفظ حریم خصوصی آنها بسیار خوب خلاصه می شود:

کنترلر داده هیچگونه ترافیکی یا استفاده از شبکه خصوصی مجازی (“VPN”) یا Proxy خود را جمع آوری یا وارد نمی کند..

بنابراین ، با وجود صلاحیت قابل تردید ، من معتقدم که می توانیم به این اطمینان اعتماد کنیم که PIA بدان معنی است ، وقتی آنها می گویند که پرونده ها را حفظ نمی کنند. پس از همه ، آنها اعتبار خود را – و آینده شرکت – در خط مقدم دادگاه برای اثبات آن قرار داده اند.

DNS Leaks

همانطور که انتظار دارم از یک ارائه دهنده VPN محرمانه باشد ، PIA از نشت DNS در هیچکدام از سیستم عامل های پشتیبانی شده خود رنج نمی برد. این بدان معنا نیست که هیچ گونه نشت IPv4 یا IPv6 ، هیچگونه نشتی در WebRTC – چیزی که موقعیت واقعی یا هویت واقعی شما را به شما نشان نمی دهد.

PIA که از یک تست نشت DNS عبور می کند

اگر این یک ناشناس بودن کامل باشد ، بعد از آن ، از دید اطلاعاتی که دارید ، دسترسی به اینترنت خصوصی به همان اندازه مناسب است.

برنامه ها و مشتریان

دسترسی به اینترنت خصوصی برای همه سیستم عامل های اصلی و سیستم عامل ها برنامه هایی دارد. آنها در حال حاضر پشتیبانی می کنند:

 • پنجره ها
 • سیستم عامل مکینتاش
 • اندروید
 • iOS
 • لینوکس (اوبونتو ، نعنا ، قوس یا دبیان)

PIA همچنین دارای افزونه مرورگر برای Chrome ، Firefox و Opera و همچنین پشتیبانی پروکسی برای سایر مرورگرهای وب و مشتری های P2P.

و اگر این یک محافظت گسترده از شبکه باشد ، شما می توانید VPN را روی روترهای سازگار از جمله DD-WRT ، Tomato ، AsusWRT و همچنین چندین مورد دیگر تنظیم کنید.

PIA در سراسر صفحه ، کارایی عالی با قابلیت استفاده دارد. آنها اخیراً رابط کاربری برنامه های خود را کاملاً بازبینی کرده اند و این یک پیشرفت عظیم نسبت به برنامه های قدیمی است.

برای شروع ، همه مشتری ها و برنامه های افزودنی ظاهری بسیار مشابه دارند. در اینجا تصاویری از افزونه Firefox و همچنین برنامه های Windows و Android آورده شده است:

مرور نسخه های مختلف برنامه مشتری PIA

برنامه های PIA که من بررسی کرده ام – لینوکس تنها موردی است که من با آنها بازی نکردم – ساده برای استفاده ، دارای رابط کاربری واضح و آسان قابل فهم است ، و همه تنظیمات اصلی را به صورت سریع فوری تنظیم می کند..

کلیه مشتریان همچنین دارای ویژگی های مشابه هستند. یک استثناء قابل توجه برنامه های Android و iOS است که فاقد قابلیت مسدود کردن آگهی MACE هستند. اما ، من شک دارم که برای بسیاری از ما یک معامله گر خواهد بود.

من هیچ یخ ، خرابی یا مشکلی را که معمولاً برای برنامه های VPN ساخته شده سفارشی وجود دارد تجربه نکردم ، به همین دلیل یک مزیت است.

اصولاً ، دوست نداشتن درباره برنامه های PIA بسیار کم است. آنها خوب هستند.

مکان های سرور دسترسی به اینترنت خصوصی

با داشتن سرورهای VPN در 50 مکان در 30 کشور ، تنوع جغرافیایی شبکه PIA در سمت کوچکتر است. به نظر می رسد کشورهای 50 ساله میانگین فعلی هستند.

با این حال ، بسیاری از ما نیازی به اتصال به اکوادور یا فیلیپین نداریم. و مگر اینکه این کار را انجام دهید ، PIA هر مکانی را که می خواهید و یا به آن نیاز دارید ، پیشنهاد می کند.

این گفته است ، اگر اکوادور همان چیزی است که شما بعد از آن هستید ، در PureVPN و شبکه چشمگیر 131 کشورشان نگاهی بیندازید.

اگر همیشه علاقه مند به مکان های دقیق موجود هستید ، لطفا لیست سرورهای PIA دقیق من را مرور کنید.

PIA سریع است?

برخلاف اکثر رقبا ، دسترسی به اینترنت خصوصی نمی خواهد سریعترین VPN وجود داشته باشد. اما ، آنها مطمئناً می توانستند.

سرورهای PIA با وجود سریع ترین سرعت ، تعداد قابل توجهی را در اختیار شما قرار می دهند که بارگیری در بهترین سرور – همانطور که توسط برنامه مشتری انتخاب شده است – با سرعت 72.8 مگابیت در ثانیه و میانگین هشت مکان آزمایش شده 51.9 Mbps انجام می شود..

در زیر سه مکان نمونه از تست سرعت کامل PIA گرفته شده است.

بهترین سرور
دسترسی به اینترنت خصوصی بهترین نتایج تست سرعت سرور VPNبا VPN دسترسی به اینترنت خصوصی بهترین نتایج آزمون سرعت پایه پایهبدون VPN
ایالات متحده
دسترسی به اینترنت خصوصی نتایج تست سرور VPN ایالات متحدهبا VPN دسترسی به اینترنت خصوصی نتایج آزمون سرعت پایه ایالات متحده را متحد می کندبدون VPN
هلند
نتایج تست سرعت سرور VPN هلند دسترسی به اینترنت خصوصیبا VPN نتایج تست سرعت پایه اولیه دسترسی به اینترنت خصوصی هلندبدون VPN

ممکن است متوجه اختلاف زیاد بین VPN و سرعت VPN نباشید. این را به عنوان علامت بد نگیرید.

من تست های سرعت را با استفاده از بارگیری 500 مگابیت در ثانیه و اتصال بارگیری 100 مگابیت بر ثانیه انجام می دهم ، که سریعتر از هر نوع VPN در سطح مصرف کننده است که در حال حاضر قادر به انجام آن است. و من این کار را عمدا انجام می دهم تا بتوانیم به جای شماره هایی که توسط ISP من قفل شده است ، حداکثر عملکرد واقعی هر سرور را ببینیم.

خط پایانی PIA سریع است ، سرعت سرور بیش از اندازه کافی برای هرگونه فعالیت پهنای باند ، مانند پخش ویدئوهای 4K یا بارگیریهای بزرگ.

خدمات مشتری

اگرچه من هنگام آزمایش PIA برای این بررسی ، مشکلی پیش نیامدم ، اما به طور گسترده به کارهای پشتیبانی مشتری آنها نگاه کردم. از همه اینها ، یکی از چیزهایی است که قرار است برایشان شناخته شود.

آنچه پیدا کردم یک کیف مخلوط و یکی از نقاط ضعف بزرگ خدمات کلی PIA بود.

برای شروع ، اگر سعی در ثبت نام و سوالی دارید ، نمی توانید از سیستم گفتگوی زنده PIA استفاده کنید. در عوض ، شما باید بلیط پشتیبانی را ارسال کنید و منتظر پاسخ از طریق ایمیل باشید.

اگر خوش شانس باشید ، سریعاً درخواست خود را دریافت خواهید کرد ، به ویژه اگر در طول روز در منطقه زمانی کوه استاندارد درخواستی کنید. با این حال شبانه ، شما باید کمی صبر کنید.

هنگامی که یک حساب کاربری دارید ، پشتیبانی چت زنده PIA در دسترس است ، اما فقط دوشنبه تا جمعه از ساعت 9 صبح تا 6 PM MST.

اگرچه من یک پاسخ سریع از طریق سرویس چت دریافت کردم ، بسیاری از شکایات کاربران را خواندم ، که نشان می دهد همه چیز همیشه هموار نیست.

بعضی از افراد گفتند چت غالباً غیر ممکن است غیرفعال شود ، در حالی که برخی دیگر ادعا کردند ساعت ها طول می کشد تا پاسخی دریافت شود. هیچکدام از این موارد در طول آزمایش من اتفاق نیفتاد ، اما باید در خاطر داشته باشید.

با این حال خبرهای خوبی وجود دارد.

وب سایت PIA یک پایگاه دانش بسیار جامع و راهنماهای مفیدی برای حل مشکلات مشترک ارائه می دهد. و به دلیل عملکرد خوب برنامه ها ، به گمانم اکثریت قریب به اتفاق ما به مشکل نخواهند رسید.

در کل ، گزینه های پشتیبانی مناسب و معقول بودند ، اما به دور از عالی – من انتظار داشتم که بهتر باشد اما خیلی بدتر هم دیده ام. اگر در آینده متوجه تغییراتی شوم ، البته این بررسی را بر این اساس به روز خواهم کرد.

قیمت و ارزش

دسترسی به اینترنت خصوصی از مدتها پیش به عنوان یک ارائه دهنده VPN ارزان شناخته می شود. و هنوز هم همینطور است.

قیمت اشتراک خصوصی دسترسی به اینترنت

می توانید از سه طول مختلف استفاده کنید:

ماهانه: 11.95 دلار در ماه
شش ماه: 5.99 دلار در ماه
سالانه: 3.33 دلار در ماه

این در مورد قیمت متوسط ​​نوشیدنی استارباکس (البته احتمالاً خیلی مهربان هستم) است. همچنین دشوار استدلال کنید که شما به این قیمت ها ارزش پول خود را نخواهید گرفت.

شما روش های زیادی برای پرداخت هزینه اشتراک اینترنتی دسترسی اینترنتی نیز دارید. مظنونان معمول مانند همه کارتهای اعتباری اصلی (ویزا ، مستر کارت ، Amex ، کشف و JCB) ، پی پال و آمازون پرداخت وجود دارد..

اما ، PIA همچنین به شما امکان می دهد با چندین ارز رمزنگاری ، ناشناس بپردازید ، از جمله:

 • بیت کوین
 • بیت کوین نقدی
 • اتریوم
 • Litecoin
 • زکاش
 • پرتو

PIA حتی به شما امکان می دهد تا در ازای خدمات با یک کارت هدیه با مارک اصلی (Starbucks ، Walmart ، بهترین خرید و غیره) تجارت کنید. با این وجود مبلغی از حق بیمه برای این کار پرداخت خواهید کرد.

البته اگر دغدغه اصلی شما ناشناس بودن باشد ، احتمالاً تجارت آن ارزش آن را دارد.

30 روز ضمانت برگشت پول برای همه اشتراک های دسترسی به اینترنت خصوصی وجود دارد. اگر به هر دلیلی از این سرویس ناراضی هستید ، می توانید بازپرداخت دریافت کنید ، بدون سوالی پرسیده می شود.

متأسفانه ، گزینه آزمایشی رایگان PIA وجود ندارد ، بنابراین اگر می خواهید سرویس را برای درایو تست بگیرید ، باید از مسیر بازپرداخت استفاده کنید.

افکار اختتامیه دسترسی به اینترنت

پس از استفاده از PIA برای چند هفته ، دقیقاً با استفاده از اینكه چگونه از سرویس VPN معمولی خود استفاده كنم ، هر چیزی را كه می توانم در طول راه امتحان كنم و بررسی كنم ، به این شش نتیجه گیری رسیدم:

 1. سرویس PIA سریع ، ارزان است و از نظر حفظ حریم خصوصی و امنیت بسیار خوب عمل می کند
 2. برنامه های آنها به خوبی طراحی شده اند و هر کاری را که قرار است انجام دهند انجام می دهند
 3. اگر می خواهید محتوای جغرافیایی مسدود شده را جریانی کنید ، به جای دیگر نگاه کنید
 4. حمایت از آنها ، در حالی که قابل قبول است ، قطعاً جایی برای پیشرفت دارد
 5. صلاحیت PIA و انتخاب CTO کمی مطلوب باقی می ماند ، اما سابقه عالی آنها تقریباً آن را تشکیل می دهد
 6. آنها یک روش عالی برای رهایی از کارتهای هدیه ای هستند که در وهله اول نمی خواستید

همه این عوامل بدان معنی است که من توصیه می کنم دسترسی به اینترنت خصوصی را برای هر کسی که به دنبال یک VPN ارزان و قابل اعتماد است ، توصیه کنم.

به گفته این ، برای یک قیمت قابل مقایسه ، خدمات عالی عالی VPN نیز وجود دارند که مزایای مشابهی را بدون اشکالاتی ارائه می دهند. ارائه دهندگان من این روزها CyberGhost و NordVPN هستند.

اگر PIA را انتخاب کنید ، من مطمئن هستم که خوشحال خواهید شد – اما من حداقل ابتدا چند گزینه دیگر را مرور می کنم.

آرم دسترسی به اینترنت خصوصینمره:
7.7 / 10

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map