بررسی VyprVPN

آرم VyprVPNنمره:
8.5 / 10


VyprVPN مستقر در سوئیس یک ارائه دهنده VPN تثبیت شده است که همواره سرمایه گذاری زیادی در فناوری خود انجام داده است. از یک خط مشی ورود به سیستم صفر تأیید شده و یک مشتری چند پلتفرمی با ویژگی های غنی ، دارای ویژگی های غنی ، دارای صدها سرور خود سریع مدیریت و پشتیبانی از بسیاری از سرویس های پخش محبوب ، VyprVPN تقریباً در هر جبهه ای ارائه می دهد..

طرفداران
 • تأیید نشده است برای حفظ حریم خصوصی کامل وارد شوید
 • انتخاب عالی پروتکل ها و تنظیمات رمزگذاری
 • صدها سرور با تنوع موقعیت مکانی عالی
 • بصری ، آسان برای استفاده مشتری چند پلت فرم
 • بلاک کردن Netflix ، iPlayer بی بی سی و دیگران
 • اجازه می دهد تا P2P و ترافیک تورنت
 • میزبان سرورهای خود (بدون شخص ثالث)
منفی
 • هیچ راهی برای پرداخت ناشناس نیست
 • انسداد VPN در برنامه اولیه در دسترس نیست

VyprVPN یک ارائه دهنده تأسیس و شناخته شده است که از سال 2009 آغاز شده است. با این وجود بسیاری از ما به دلیل یک دلیل ساده در طول سال ها خدمات خود را منتقل می کنیم: آنها ارتباطات اتصال را حفظ می کردند.

در پایان سال گذشته ، VyprVPN اعلام کرد که برگ جدیدی را برگردانده اند. آنها اکنون در حال تبدیل شدن به یک VPN بدون ورود بودند.

در همین زمان ، آنها همچنین برای بهبود عملکرد سرور ، ارتقاء زیرساخت های خود را آغاز کردند و آنچه را که باید در پشتیبانی مشتری ایجاد می کرد تغییرات مثبت بود.

کمترین حرف را برای هر سه شرکت بزرگ و بزرگتر از آن بود که نگاهی تازه به پیشنهاد VyprVPN نشان دهند.

برای این منظور ، در این بررسی VyprVPN خواهیم فهمید که سرویس در حال حاضر چگونه کار می کند ، از ویژگی های اصلی آن پیاده می رویم و از همه مهمتر ، تصمیم می گیریم که آیا ارزش پرداخت آن را دارید یا خیر..

بررسی اجمالی VyprVPN

همانطور که در بالا ذکر شد ، VyprVPN مدت زمان طولانی است – حداقل با استانداردهای صنعت VPN. این شرکت در سال 2009 توسط شرکت حریم خصوصی اینترنت گلدن قورباغ تأسیس شد.

VyprVPN که در سوئیس قرار دارد ، از صلاحیت بسیار مناسب برای حفظ حریم خصوصی برخوردار است.

اگر آنرا با سیاست جدید عدم ورود به سیستم و ارتقاء زیرساخت های شرکت ترکیب کنید ، پتانسیل یک VPN ایمن ، خصوصی و همه منظوره را دارید.

بنابراین ، تاکنون ، ما شروع خوبی نداریم.

امکانات

هنگامی که از ویژگی های استفاده می شود ، VyprVPN ترکیب خوبی را ارائه می دهد که آن را در بین ارائه دهندگان برتر VPN در صنعت قرار می دهد..

عالی نیست هنوز هیچ VPN ای که بررسی کرده ام هنوز برای دستیابی به آن نیست. اما ، بسیاری از مناطق وجود ندارد که هر کسی به طور جدی فاقد آن باشد.

کلید کشتار

سوئیچ kill یکی از ویژگی های VPN است که باید نمک آن را اجرا کند و در اینجا ، VyprVPN ناامید نمی شود. اغلب.

چرا بیشتر؟ زیرا این ویژگی ، در حالی که در ویندوز ، macOS و اندروید موجود است ، یک نکته چشمگیر در دستگاه های iOS است.

هنگامی که سوئیچ kill فعال است – و در این حالت به طور پیش فرض نیست – اگر اتصال VPN قطع شود ، تمام دسترسی به اینترنت دستگاه را قطع می کند. هدف آن اطمینان از عدم وجود داده های تصادفی یا نشت آدرس IP در هنگام بروز مشکل در شبکه است.

در مورد iOS ، شما به جای آن یک ویژگی اتصال مجدد خودکار را بدست می آورید ، که در صورت افت اتصال ، به صورت تئوری می تواند VPN شما را از میلی ثانیه ثانیه پشتیبان گیری کند و از آن استفاده کند..

اما ، این هنوز یک پنجره کوچک برای بروز نشت ایجاد می کند ، بنابراین سوئیچ kill مناسب نیست.

حفاظت نشت DNS

VyprVPN از نشت DNS – که می تواند برای ردیابی وب سایتهایی که بازدید می کنید – جلوگیری می کند با استفاده از سرورهای DNS که کاملاً متعلق به آنهاست ، کار می کند..

این قابلیت به طور پیشفرض فعال است.

در صورت تمایل می توانید سرورهای DNS خود را در تنظیمات مشتری مشخص کنید. اما ، در اکثر موارد ، این امر ضروری نیست.

تنظیمات DNS در مشتری VyprVPN

برای ثبت ، سرورهای DNS VyprVPN همان خط مشی عدم ورود به سیستم مانند سرورهای معمولی خود را دنبال می کنند. این یک چیز خوب است.

بدون سرورهای اجاره ای

تعداد کمی از VPN ها سخت افزار خود را دارند. بیشتر سرورهای اجاره ای از مراکز مختلف داده در سراسر جهان.

در مورد VyprVPN اینگونه نیست. آنها یکی از ارائه دهندگان نادری هستند که کل شبکه خود را در اختیار دارند.

مالکیت سرور به این معنی است که هیچ شخص ثالث به راحتی نمی تواند به زیرساخت ها دسترسی پیدا کند. این یک مزیت بزرگ برای حفظ حریم خصوصی VyprVPN نسبت به بیشتر رقبا است.

پروتکل آفتابپرست

برای کمک به شما در رفع محدودیت های شبکه و سانسور دولت ، VyprVPN پروتکل VPN سفارشی به نام آفتاب پرست ساخت.

آنچه Chameleon را از پروتکلهای اصلی مانند OpenVPN جدا می کند ، اینست که این داده ها فرااداده های بسته را تقسیم می کند.

این بدان معناست که اتصال VPN شما می تواند از اکثر فایروال های کشف نشده عبور کند. این شامل موانعی است که از بازرسی عمیق بسته برای جلوگیری از استفاده VPN استفاده می کند.

نمودار نحوه عملکرد پروتکل Chameleon VyprVPN

و بسیار خوب کار می کند.

آفتابپرست در همه سیستم عاملها به جز iOS در دسترس است. همچنین برای دسترسی به اشتراک حق بیمه نیز احتیاج دارد.

آیا VyprVPN در چین کار می کند?

هنگام استفاده از پروتکل Chameleon ، VyprVPN حتی اگر پشت دیوار آتش بزرگ چین باشید ، کار می کند. با توجه به طول مدت دولت در آنجا برای جلوگیری از استفاده از VPN ، این یک نکته چشمگیر است.

تاکنون Chameleon در مقاومت در برابر همه تلاش ها برای کشف موفقیت های بزرگی داشته است و VyprVPN همچنان به ایجاد تغییراتی در آن ادامه می دهد تا امور را به این ترتیب حفظ کند.

پشتیبانی از جریان

در حالی که VyprVPN به صراحت از گردآوری محتوای جغرافیایی مسدود شده پشتیبانی نمی کند ، آنها بسیار خوب هستند. پشتیبانی مشتری حتی شناخته شده است که در صورت بروز مشکلات به شما کمک می کند ارتباط برقرار کنید.

سرویس های پخش محبوب مانند iPlayer بی بی سی و هولو ، مانند بسیاری دیگر در سراسر جهان ، به خوبی کار می کنند.

آیا VyprVPN با Netflix کار می کند?

در زمانی که تقریباً هر شرکت VPN از همکاری با Netflix دست کشیده است ، VyprVPN هنوز هم از دست می یابد.

چندین سرور آمریکایی از جمله نیویورک و شیکاگو بدون هیچ مشکلی به Netflix متصل می شوند. استرالیا ، کانادا ، ژاپن و انگلیس نیز خوب کار کردند.

VyprVPN با Netflix ایالات متحده همکاری می کند

البته VyprVPN تضمین نمی کند که سرورهای آنها همیشه کار کنند. هیچ ارائه دهنده ای نمی کند. اما ، همانطور که من این بررسی را می نویسم ، آنها بدون شک یکی از برترین VPN های Netflix هستند.

پشتیبانی BitTorrent و P2P

اشتراک فایل منطقه ای است که سیاست جدید عدم ورود به سیستم VyprVPN تغییر واقعی می دهد.

در گذشته ، VyprVPN از torrenting و دیگر شبکه های P2P پشتیبانی می کند اما از پرونده هایی برای ارسال هرگونه شکایت در مورد حق چاپ در اختیار کاربران سرویس خود قرار می دهد..

با وجود سیاهههای مربوط به تصویر دیگر ، VyprVPN قادر به شناسایی شما نیست و بنابراین به یک سیاه چاله برای همه شکایات تبدیل می شود.

آنها هنوز بندهایی را در قوانین و مقررات خود در مورد لزوم احترام به کپی رایتها درج می کنند. اما این یک تهدید تهی است – بیشتر برای نمایش – زیرا VyprVPN دیگر راهی برای اجرای آن ندارد.

چندین اتصال همزمان

هنگامی که در VyprVPN مشترک می شوید ، مجاز به استفاده از چندین دستگاه به طور همزمان با استفاده از تنها یک حساب کاربری هستید.

شماره دستگاه بسته به برنامه اشتراک شما متفاوت است.

با برنامه Basic می توانید به طور همزمان به سه دستگاه وصل شوید. اگر برنامه Premium را انتخاب کنید ، این تعداد به پنج می رسد.

سایر ویژگی ها یادداشت ها

علاوه بر تمام ویژگی های فوق ، لازم به ذکر است که VyprVPN اتصالات Tor را مسدود نمی کند. با این حال ، در همان زمان ، Tor از VPN به صراحت پشتیبانی نمی کند.

در آزمایش های من ، به نظر می رسد استفاده از Tor هنگام اتصال به VyprVPN مشکلی ایجاد نمی کند ، اما من هر سرور را بررسی نکردم.

نکته پایانی این است که مسافت پیموده شده شما ممکن است متفاوت باشد ، اما شانس موفقیت شما خوب است.

همچنین باید خاطرنشان کنم که هیچگونه پشتیبانی برای اتصال VPN مضاعف وجود ندارد. با این حال ، از آنجایی که این یک ویژگی کمی طاقچه است ، تعجب آور نیست.

گفته می شود ، اگر یک VPN مضاعف یکی از نیازهای شما باشد ، VyprVPN برای شما مناسب نیست. NordVPN ، Surfshark و ProtonVPN همه این ویژگی را پیاده سازی می کنند و گزینه های بسیار خوبی هستند.

حریم خصوصی و امنیت VyprVPN

برای بسیاری از ما کاربران VPN ، هیچ چیز مهمتر از حفظ حریم خصوصی و امنیت یک VPN نیست. این منطقه دیگری است که VyprVPN ناامید نمی شود.

این همچنین منطقه ای است که VyprVPN اخیراً پیشرفت جدی را در پیش گرفته است ، مهمترین آنها از طریق سیاست جدید عدم ورود به سیستم.

صلاحیت قضایی

همانطور که قبلاً هم اشاره کردم ، VyprVPN خارج از کشور سوئیس کار می کند ، همانطور که شرکت مادر خود ، گلدن قورباغه.

هر دو شرکت از قوانین سختگیرانه حفظ حریم خصوصی داده ها در کشور بهره می برند ، که به شدت به نفع حقوق فردی کج می شوند.

از نظر انتقادی ، سوئیس نیز به توافق نامه های بدنام 5 ، 9 یا 14 چشم انداز متصل نیست. به این ترتیب ، آنها هرگز داده های خصوصی را بدون انجام مراحل قانونی در سیستم دادگاه خود به کشورهای دیگر تحویل نمی دهند.

در جهانی که جاسوسی در همه جا اتفاق می افتد ، سوئیس نوعی واحه از حقوق حریم خصوصی است.

خط مشی ورود به سیستم

از آنجا که VyprVPN عملیات خود را بیش از یک دهه پیش آغاز کرد ، آنها به عنوان ارائه دهنده ای که گزارشات اتصال را حفظ کرده است ، بسیار شناخته شده اند.

آنها هرگز عملکردی را که کاربران در سیستم عامل خود انجام دادند ، نظارت نکردند. با این وجود آنها پیگیری می کنند که چه کسی به هم متصل شده است ، تا چه مدت و چه مقدار داده ارسال کرده است.

از همه بدتر ، تمام اطلاعات ذخیره شده شامل آدرس IP واقعی کاربر بودند. این امر باعث می شود كه اشخاص ثالث كسی را به فعالیت خاصی در اینترنت وصل كنند.

با این حال ، در اواخر سال 2018 ، VyprVPN خواستار انتقال به یک سیاست سختگیری بدون ورود به سیستم شد. آنها حتی تمام زیرساخت های خود را به ممیزی شخص ثالث مستقل تحویل دادند تا به ما ثابت کند که تحول آنها کامل بود.

در این حسابرسی ردپای صفر از داده های کاربر ذخیره شده یافت و VyprVPN رسماً یک ارائه دهنده ورود به سیستم صفر شد.

مالکیت سرور

همانطور که قبلاً به آن اشاره کردم VyprVPN صاحب تمام سرورهای آنها است. این مزیت امنیتی طبیعی آنها را نسبت به سایر سرویس هایی که به جای آن اجاره سخت افزار خود را انتخاب می کنند به آنها می دهد.

VyprVPN کنترل سختی در مورد اینکه چه کسی می تواند به تجهیزات خود دسترسی پیدا کند ، باعث می شود ماشین ها از نظر جسمی ایمن تر شوند.

برای ما کاربران ، این خطر کمتر باعث می شود داده های ما به اشتباه نرسند.

پروتکل و استانداردهای رمزگذاری

در حالی که VyprVPN به شما امکان نمی دهد پروتکل ها و استانداردهای رمزگذاری را با کدام روش مخلوط و مطابقت دهید ، آنها چندین ترکیب عالی را ارائه می دهند.

در دسترس بودن برخی از این جفت ها بستگی به بستر های نرم افزاری دارد ، و من هر زمان که اتفاق افتاد ، آنرا صدا خواهم کرد.

 • PPTP

  PPTP قدیمی ترین و گسترده ترین پروتکل VPN پشتیبانی است. این نیز کاملاً ناامن است ، به طوری که در سال 1998 به خطر افتاد.

  VyprVPN PPTP را با رمزگذاری 128 بیتی صرفاً برای پشتیبانی از دستگاه ها و سخت افزارهای قدیمی که نمی توانند از OpenVPN استفاده کنند ، ارائه می دهد و فقط در ویندوز.

  به عبارت دیگر ، در آنجاست ، اما باید از هر قیمتی اجتناب کرد.

 • L2TP / IPSec

  برای محافظت از داده های حمل شده ، پروتکل L2TP / IPSec از رمزگذاری AES 256 بیتی با رمزگذاری مضاعف استفاده می کند.

  این یک استاندارد بسیار ایمن و بسیار پشتیبانی شده است که غیرقابل مقاومت به نظر می رسد.

  همچنین این مزیت را دارد که از یک موتور رمزگذاری و رمزگشایی چند رشته ای استفاده می کند ، بنابراین در سخت افزار جدید ، ممکن است سریعترین پروتکل VPN موجود باشد..

  L2TP / IPSec را می توان در سیستم عامل های Windows ، macOS و iOS استفاده کرد.

 • OpenVPN

  OpenVPN استاندارد طلای پروتکل های VPN در نظر گرفته می شود. منبع باز ، کاملاً ایمن و سریع است.

  می توانید رمزگذاری 256 بیتی یا 160 بیتی را انتخاب کنید. اولی ایمن تر است ، دومی سریعتر (اگرچه هنوز هم بسیار ایمن است).

  با این حال ، VyprVPN اجازه نمی دهد بین TCP یا UDP را انتخاب کنید. تمام وقت از UDP استفاده می کند.

  در کل ، OpenVPN بهترین عملکرد پروتکل گزینه های موجود ، به ویژه در مورد اتصالات اینترنتی ناپایدار است.

  برای اکثر ما ، این باید پروتکل انتخاب باشد. VyprVPN موافقت می کند و آن را به طور پیش فرض در همه نسخه های برنامه مشتری خود در جایی که اجرای آن است ، قرار داد.

 • آفتابپرست

  همانطور که قبلاً نیز اشاره شد ، Chameleon پروتکل VPN مبهم سفارشی VyprVPN است. این مبتنی بر OpenVPN است و از رمزگذاری 256 بیتی برای محافظت از داده های شما استفاده می کند.

  تفاوت اصلی در این است که پروتکل Chameleon همچنین اطلاعات هدر را بازنویسی می کند تا روش های مسدود کردن VPN مانند بازرسی بسته های عمیق را شکست دهد.

  از لحاظ کاربردی ، آفتاب پرست به همان اندازه OpenVPN ایمن است. اما از آنجا که برای بیرون آمدن از انسداد بیش از حد به سربار نیاز دارد ، بسیار کندتر خواهد بود.

  آفتابپرست به جز IOS در همه سیستم عامل ها موجود است ، اما تنها در صورت عضویت در برنامه Premium در دسترس است.

DNS Leaks

برای اینکه ببینم VyprVPN دارای نشت DNS است و هیچ اطلاعات خصوصی را فاش نمی کند ، من تست باتری استاندارد خود را اجرا کردم. مشتری های Windows ، macOS و Android را بررسی کردم.

در همه موارد ، VyprVPN با رنگهای پرنده عبور کرد.

VyprVPN عبور از تست نشت DNS

هیچ گونه نشت IPv4 یا IPv6 وجود ندارد ، از جمله بیش از WebRTC. مشتری ها همچنین هرگز از سرورهای خصوصی VyprVPN DNS استفاده نمی کنند.

به عبارت دیگر ، VyprVPN ایمن و ایمن است و یک کار عالی برای محافظت و نگه داشتن آنلاین ناشناس شما انجام می دهد.

برنامه ها و مشتریان

VyprVPN از بسیاری از دستگاههای متصل به اینترنت پشتیبانی می کند. آنها برنامه های سفارشی برای Windows ، macOS ، Android و iOS دارند. همچنین می توانید اتصالات مربوط به سرویس را در برخی از روترها ، تلویزیون های هوشمند و رایانه های دارای لینوکس به صورت دستی پیکربندی کنید.

این بدان معنی است که پیدا کردن وسیله ای که با VyprVPN سازگار نباشد ، دشوار است.

برنامه های سفارشی از نظر ظاهری کاملاً یکنواخت هستند و در تمام سیستم عامل ها احساس می شوند. آنها همچنین بصری و کاربردی آسان هستند.

مقایسه مشتریان ویندوز ، macOS و Android VyprVPN

تمام ویژگی های پیشرفته در منوی سفارشی سازی مرتب حذف می شوند. آنها در طول روز استفاده نمی کنند ، اما در صورت نیاز به آنها دسترسی آسان می یابند.

همه چیز در آنجاست ، از اتصال به برنامه و گزینه های سوئیچ را تا انتخاب پروتکل و تنظیمات DNS بکشید.

بررسی منوی شخصی سازی مشتری VyprVPN

پشتیبانی گوجه فرنگی

VyprVPN همچنین با ارائه ساخت سفارشی از سیستم عامل محبوب روتر Tomato که دارای نرم افزار VPN آنهاست ، درست از دیگر ارائه دهندگان دیگر متمایز است..

اگر یک روتر پشتیبانی شده دارید ، تمام کاری که باید انجام دهید این است که آن را فلش کنید ، آن را به اینترنت وصل کنید و به صورت خودکار یک VPN در شبکه ایجاد می کنید..

این سیستم عامل حتی به شما امکان می دهد کنترل کنید که کدام دستگاه ها از اتصال VPN استفاده می کنند و از پیکربندی هر دستگاه به صورت فوری استفاده می کند.

مکان سرور VyprVPN

مبتنی بر صرفاً بر تعداد – 700+ سرور در 73 مکان و 64 کشور – VyprVPN می تواند به شبکه سرور خود افتخار کند.

اما نکته جالب توجه این واقعیت این است که برخلاف تقریباً همه رقبای آنها ، سخت افزار خود را دارند.

از اروپا و آسیا گرفته تا قاره آمریکا ، هر مکانی که اکثریت قریب به اتفاق ما می توانستند بخواهند در آنجاست. لیست کامل سرورهای VyprVPN را می توانید در اینجا مشاهده کنید.

هنگام انتخاب سرور برای اتصال به مشتری ، می توانید لیست را براساس کشور جستجو کنید یا در صورت وجود مکان های مختلف در یک کشور – شهر. همچنین می توانید مکان های موردعلاقه خود را بعداً ستاره کنید.

صفحه انتخاب سرور در مشتری VyprVPN

لیست سرورها بر اساس منطقه ، کشور یا سرعت قابل مرتب سازی است.

در اینجا ، ممکن است اصطلاح سرعت کمی نادرست باشد و باعث سردرگمی شود. در واقع نشان دهنده تأخیر است.

تأخیر ، معیاری برای سرعت بارگیری اطلاعات از سرور نیست. درعوض ، این به شما می گوید که سرور پس از ارسال درخواست به آن ، چگونه سریع پاسخ می دهد.

VyprVPN چقدر سریع است?

VyprVPN بسیار سریع است. در واقع ، آنها حتی سریعترین لیست VPN من را تهیه کردند.

در سراسر صفحه نمایش ، سرعت حتی بیشتر برای فعالیت های پهنای باند مانند torrenting یا پخش ویدئو 4K بیش از اندازه کافی نیست ، چه رسد به مرور ساده.

در زیر نمونه‌گیری از هشت موقعیت مکانی که در طول تست جامع VyprVPN بررسی کردم ، است. بهترین سرور توسط عملکرد “سریعترین سرور” برنامه مشتری انتخاب شد.

بهترین سرور
بهترین نتایج سرعتی VPN سرور VyprVPNبا VPN نتایج تست سرعت اولیه پایه VyprVPNبدون VPN
ایالات متحده
نتایج تست سرعت سرور VyprVPN ایالات متحده VPNبا VPN VyprVPN نتایج آزمون سرعت سرعت پایه ایالات متحده را متحد می کندبدون VPN
هلند
نتایج تست سرعت سرور VyprVPN هلند VPNبا VPN نتایج آزمون سرعت پایه اولیه VyprVPN هلندبدون VPN

شما ممکن است متوجه اختلاف زیادی بین VPN و نتایج VPN نباشید. دلیل این امر این است که من به صورت عمدی تست سرعت را با اتصال به اینترنت بسیار سریعتر از آنچه ارائه دهنده VPN می تواند انجام دهد سرعت بخشید.

من با استفاده از یک اتصال به پایین 500 مگابیت در ثانیه و 100 مگابیت بر ثانیه ، من اطمینان می دهم که ما سرعتهای واقعی یک سرور را می توانیم ارائه دهیم ، نه آنهایی که تحت محدودیت ISP من باشند..

خدمات مشتری

در گذشته ، VyprVPN قبلاً بخاطر پشتیبانی مشتری بی پروا شناخته می شد. خبر خوب این است که به نظر می رسد آنها این پیام را دریافت کرده اند و به بخش پشتیبانی آنها یک پیشرفت جدی داده اند.

برای آزمایش آنها ، من سؤالاتی را در سه ساعت مختلف روز به تیم پشتیبانی آنها ارسال کردم. هر بار که در کمتر از پانزده دقیقه جواب می دادم.

این زمان پاسخ VyprVPN را در میان بهترین خدمات VPN ای که من بررسی کرده ام قرار می دهد.

البته زمان پاسخگویی تنها نیمی از نبرد است. چقدر خوب به درخواست های پشتیبانی رسیدگی می کنید.

در مورد من ، من جوابهایی را پیدا کردم که مفید باشم ، گرچه کامل نیست.

البته بدون خرابکاری در اتصال VPN من ، خواندن واقعی در مورد چگونگی کارمندان VyprVPN از نظر فنی سخت بود. اما ، آنها کارمند داخلی هستند و به نظر می رسد نرم افزار خود را بسیار خوب می شناسند.

وب سایت VyprVPN همچنین دارای یک بخش خودی کاملاً کمکی با بیش از اطلاعات کافی برای حل اساسی ترین موضوعات.

VyprVPN چقدر هزینه دارد؟?

بیشتر ارائه دهندگان VPN ترجیح می دهند یک طرح واحد با طول اشتراک های متعدد ارائه دهند. VyprVPN این روند را ارائه می دهد و دو نوع اشتراک را ارائه می دهد: Basic و Premium.

هر کدام را می توانید به صورت ماهانه یا سالانه خریداری کنید. اگر دومی را انتخاب کنید ، در طول یک سال تقریباً 50٪ پس انداز خواهید کرد.

بررسی طرح قیمت VyprVPN

بزرگترین تفاوت بین این دو طرح – علاوه بر هزینه آنها – این است که به چه ویژگی هایی دسترسی دارید.

مشترکین طرح اولیه حداکثر سه اتصال دستگاه همزمان و داده نامحدود دارند.

مشترکین پریمیوم می توانند همزمان با پنج دستگاه به هم وصل شوند ، به علاوه دسترسی به پروتکل Chameleon را نیز دارند.

برای بسیاری از ما ، برنامه اصلی باید فراوان باشد – استثناء این است که اگر دستگاه های زیادی برای اتصال دارید یا پشت یک فایروال محدودکننده نشسته اید.

می توانید با استفاده از هر کارت اعتباری اصلی ، PayPal یا UnionPay ، هزینه اشتراک را بپردازید.

متأسفانه ، VyprVPN پرداختهای رمزنگاری را انجام نمی دهد ، بنابراین وسواس در میان ما ممکن است در اینجا خوشحال نباشد.

کلیه اشتراک ها دارای ضمانت 30 روزه بدون قید و شرط برگشت پول می باشند. اگر به هر دلیلی از این خدمات راضی نیستید ، فقط 30 روز پس از انجام اولین پرداخت خود ، درخواست بازپرداخت مشتری را ارسال کنید.

در کل ، VyprVPN برای آنچه آنها شارژ می شود ، ارزش مناسبی را ارائه می دهد ، به ویژه با توجه به پیشرفت های بسیاری که برای پرداختن به نقاط ضعف سابق خود انجام داده اند..

آزمایشی رایگان VyprVPN

تا همین اواخر ، VyprVPN سابقاً یک آزمایش سه روزه رایگان ارائه می داد. این دیگر نیست.

وقتی جلسه آزمایشی رایگان بود ، ضمانت برگشت پول وجود نداشت. تنها سه روز تصمیم گرفتیم که خدمات مناسب برای ما باشد – نه لزوماً وقت زیادی.

براساس بازخورد کاربر ، VyprVPN تصمیم به رد آزمایشی رایگان گرفت و در عوض گارانتی بازپرداخت محدود را انتخاب کرد ، این مسیری است که تقریباً همه ارائه دهندگان آن را طی می کنند..

افکار اختتامیه نقد و بررسی VyprVPN

با پرداختن به دو نقطه ضعف برجسته آنها – ورود به سیستم و سرویس دهی به مشتری ضعیف – VyprVPN به گزینه ای عالی برای VPN تبدیل شده است.

آنها یک برنامه کلاینت عالی ، پشتیبانی از دستگاه وسیع ، پروتکل های متعدد ، سرعت سریع ارائه می دهند و حتی هر بخشی از شبکه سرور خود را برای ارتقاء امنیت بدنی در اختیار دارند. بسیاری از ارائه دهندگان دیگر این موارد را به شما نمی دهند.

مهمتر از آن ، VyprVPN مایل اضافی رفت تا ادعاهای عدم ورود خود را توسط شخص ثالث حسابرسی کند. این هم کاری است که چند ارائه دهنده انجام می دهند.

تنها نقاط ضعفی که در طول بررسی من پیدا کردم چند ویژگی از دست رفته در سرویس گیرنده iOS و عدم گزینه های پرداخت cryptocurrency است. اگر هرکدام از این موارد برای شما مهم است ، به لیست من از بهترین VPN ها برای گزینه های ممکن نگاهی بیندازید.

نتیجه نهایی این است ، در حالی که من به اندازه سال گذشته قادر به انجام چنین کاری نبودم ، اکنون می توانم VyprVPN را به راحتی توصیه کنم.

و نسبت به آنها بخاطر ایجاد تغییراتی که انجام داده اند. کار ساده ای نبود و کار فوق العاده خوبی انجام داد.

آرم VyprVPNنمره:
8.5 / 10

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map