تست سرعت من از سرورهای ExpressVPN

ExpressVPN یکی از مشهورترین ارائه دهنده های VPN در اطراف ، عملکرد سریع ، طراحی نرم افزاری عالی مشتری و برخی از قوی ترین ویژگیهای امنیتی را پیدا خواهید کرد. انتخاب و راه اندازی برای مبتدیان آسان است و بیش از توان کافی برای هر کاربر پیشرفته بسته بندی می کند.


طرفداران
  • مشتری دارای ویژگی های غنی و شهودی است
  • فناوری پشتیبان قوی
  • تعداد زیادی سرور و مکان سرور
  • سرعت اتصال سریع و مداوم
  • با Netflix ایالات متحده همکاری می کند
  • پشتیبانی از سطح برتر مشتری
منفی
  • برخی از ورود به سیستم
  • ارزانترین نیست

تست های Speed ​​ExpressVPN

تقریباً در هر صفحه از وب سایت ExpressVPN ، پیوندهای بیانیه “سرعت بالا” یا “فوق سریع” را مشاهده خواهید کرد. آیا آنها کمی ترسو هستند؟ شاید. اما ، یکی از ارائه دهندگان VPN تأسیس شده ، سرعت سریع همان چیزی است که من انتظار دارم ، با کمبود ناامیدی. بعد از اجرای باتری معمول من ، می توانم بگویم که با یک استثناء کوچک ، Express VPN ارائه می دهد. هر دو سرعت بارگیری و بارگذاری بالاترین سطح را داشتند و در تمام تست های من بسیار سازگار بودند.

یک مورد استثناء بارگیری برای کانادا است که در هر تست من نتایج بدی دیدم. سرعت در سایر مناطق در سراسر جهان از بالاتر از حد متوسط ​​تا سریع خستگی ناپذیر متغیر بود. من مطمئن نیستم که معامله با کانادا چه بوده است ، اما من به زودی آزمایش های خود را دوباره انجام خواهم داد تا ببینم آیا این مشکلات برطرف شده است یا خیر. در ضمن ، اگر کانادا کشوری است که باید اغلب به آن وصل شوید ، من دسترسی به اینترنت خصوصی یا Invisible Browsing VPN را توصیه می کنم. هر دو عملکرد عالی در آنجا نشان داده اند.

اگر در مورد نحوه نمرات Express VPN نسبت به سایر ارائه دهندگان کنجکاو هستید ، به صفحه اصلی بروید و در آنجا من تمام خدمات VPN با سرعت بالا را با یکدیگر مقایسه می کنم. همچنین ، فراموش نکنید که به بررسی کامل ExpressVPN من نگاهی بیندازید تا ببینید چگونه این کار فراتر از عملکرد است.

بهترین سرور
ExpressVPN بهترین نتایج سرعت سرور VPNبا VPN ExpressVPN بهترین نتایج آزمون سرعتی پایه سروربدون VPN
ایالات متحده
ExpressVPN نتایج آزمون سرعت سرور ایالات VPN را متحد می کندبا VPN ExpressVPN نتایج آزمون سرعت مبدأ ایالات متحده را متحد می کندبدون VPN
انگلستان
نتایج تست سرعت سرور ExpressVPN انگلستان VPNبا VPN ExpressVPN نتایج آزمون سرعت پایه اولیه انگلستانبدون VPN
کانادا
نتایج تست سرعت سرور ExpressVPN کانادا VPNبا VPN نتایج آزمون سرعت پایه ExpressVPN کانادابدون VPN
استرالیا
نتایج تست سرعت سرور ExpressVPN Australia VPNبا VPN نتایج تست سرعت پایه ExpressVPN استرالیابدون VPN
هلند
نتایج تست سرعت سرور ExpressVPN هلند VPNبا VPN نتایج آزمون سرعت پایه پایه ExpressVPN هلندبدون VPN
آلمان
نتایج تست سرعت سرور ExpressVPN آلمان VPNبا VPN نتایج آزمون سرعت پایه ExpressVPN آلمانبدون VPN
فرانسه
نتایج تست سرعت سرور ExpressVPN France VPNبا VPN نتایج آزمون سرعت پایه پایه ExpressVPN فرانسهبدون VPN

درباره ExpressVPN

ExpressVPN خارج از جزایر ویرجین بریتانیا فعالیت می کند. این شرکت در سال 2009 تاسیس شد ، و آن را به یکی از ارائه دهندگان برتر و حق بیمه VPN برتر در بازار تبدیل می کند. همچنین یکی از بزرگترین و محبوب ترین هاست. Express VPN یک طرفدار صوتی برای حفظ حریم خصوصی اینترنت و آزادی است و برخلاف چند ارائه دهنده دیگر ، آنها فقط در مورد همه صحبت نمی کنند. آنها با حمایت مالی قابل توجهی از سازمان های مختلف غیر انتفاعی که برای حمایت از آزادی اینترنت و حقوق حریم خصوصی مبارزه می کنند ، آن را حمایت می کنند. و این یک چیز عالی برای دیدن است.

حریم خصوصی و امنیت

در وب سایت خود ، ExpressVPN ادعا می کند که بهترین محافظت از VPN ناشناس را دارد و قول می دهد هرگز سابقه مرور ، داده های ترافیک یا نمایش داده شدگان DNS را وارد نکنید. در حالی که این همه عالی است ، شیطان اغلب در جزئیات است. ادعاهای موجود در صفحه فروش همیشه حقیقت را به شما نمی دهند.

همانطور که با هر ارائه دهنده VPN که نگاه می کنم انجام می دهم ، شرایط سرویس Express VPN را مطالعه کردم و فهمیدم که آنها واقعاً ممکن است اطلاعات اضافی در مورد استفاده شما را حفظ کنند. این شامل تاریخ (هرچند وقت نه) هنگام اتصال به سرویس ، به کدام سرور می شوید و به کل داده های منتقل شده در هر روز. از آنجا که این اطلاعات به صورت ناشناس ذخیره می شود ، خبر خوب هیچ یک از آنها نمی تواند به صورت منحصر به فرد هر کاربر را شناسایی کند. این ادعا شده است که هدف از آنالیز عملکرد شبکه و تعادل است.

این واقعیت که ExpressVPN در جزایر ویرجین بریتانیا (BVI) مستقر است نیز کمی نگرانی ندارد. اگرچه این کشور قلمرو انگلیس است ، BVI هیچ قانونی برای نگهداری داده ها ندارد و برای نظارت بر امور داخلی خود و دخالت در خارج از کشور آزاد است. تصور می کنم در آینده ، انگلیس می تواند بر دولت BVI فشار وارد کند تا قوانین مربوط به نگهداری داده های خود را تا حدودی با قوانین (وحشتناک برای حفظ حریم خصوصی) که در انگلستان وجود دارد ، تکمیل کند. اما تاکنون هیچ اتفاقی از این دست نیفتاده است.

برای رمزگذاری ، ExpressVPN کاملاً به معنای واقعی کلمه قوی ترین گزینه هایی را که می توانید دریافت کنید ارائه می دهد. گزینه های آنها شامل AES-256-CBC برای رمزگذاری کانال کنترل با دستبند RSA-4096 و احراز هویت SHA-512 است. اگر این اصطلاحات فنی برای شما معنای زیادی ندارند ، بدانید که برخی تقریباً این سطوح رمزگذاری را به عنوان overkill در نظر می گیرند ، این همان قدر قوی است. استفاده از رمزگذاری قوی معمولاً به هزینه عملکرد می آید ، اما همانطور که دیدیم ، ExpressVPN چنین مسائلی را ندارد. آنها به نوعی توانستند آنچه بسیاری دیگر از آنها ناکام می شوند را از بین بکشند ، بنابراین نسبت به آنها کودوس شدند.

وجه مهم دیگر حفظ حریم خصوصی VPN ، نشت DNS و WebRTC است که در صورت وجود می توانند آدرس IP شما را نمایان کنند و کل تمرین را با استفاده از VPN به یک نقطه احمق تبدیل کنند. در اینجا نیز ExpressVPN یک سلامتی سالم به دست می آورد زیرا آزمایشات من نشت چنین نشتی را نشان داده است.

نکته ای که در جبهه حفظ حریم خصوصی باید به آن اشاره کرد این است که از سال 2016 ، Express VPN یک نسخه .onion از وب سایت خود را اجرا می کند ، که باعث می شود آن را در دسترس کاربران ناشناس Tor قرار دهد. این کار را با توانایی پرداخت هزینه خدمات با استفاده از بیت کوین ترکیب کنید و می توانید بدون هیچ اثری از هویت واقعی یا موقعیت مکانی خود ، اشتراک ExpressVPN دریافت کنید..

امکانات

ExpressVPN با سهولت در استفاده از توازن ویژگی ها ، کار خوبی انجام داده است. به نظر من مشتری آنها بسیار منطقی طرح شده و شهودی است. 5 ثانیه طول می کشد تا یاطاقان خود را بگیرید و از کار در بیایید. دسترسی به همه گزینه های پیشرفته تر ، مانند عملکرد سوئیچ کشتن اینترنت ، دقیقاً همان جایی است که انتظار آن را دارم.

نرم افزار مشتری در کلیه سیستم عامل های اصلی از جمله Windows ، Mac ، Android و iOS موجود است ، اما ExpressVPN همچنین می تواند بر روی Linux ، Chromebooks و روترهای مختلف نصب و اجرا شود..

ExpressVPN از چهار پروتکل اصلی VPN پشتیبانی می کند: OpenVPN با استفاده از TCP و UDP ، SSTP ، L2TP / IPSec و PPTP. پیش فرض نرم افزار در تمام سیستم عامل ها OpenVPN است ، اما می توانید هر زمان که بخواهید به راحتی به هر پروتکل دیگری تغییر دهید.

چندین ویژگی اضافی ExpressVPN وجود دارد که بسیاری از ارائه دهندگان VPN دیگر این کار را نمی کنند. SmartDNS یکی از این پیشنهادات است. در حالی که استفاده از SmartDNS هیچ کاری برای حفظ حریم خصوصی و امنیت آنلاین شما انجام نمی دهد ، اگر بخواهید به Netflix ، iPlayer BBC یا هر سرویس جریانی مسدود شده دسترسی پیدا کنید ، ایده آل است. از آنجا که داده ها را رمزگذاری نمی کند ، SmartDNS منجر به مشکلات بافر کمتر می شود. همچنین می توان تقریباً در مورد هر دستگاه قادر به اینترنت اعم از تلویزیون های هوشمند گرفته تا کنسول های بازی و دستگاه های شبیه Roku نصب کرد. SmartDNS Express VPN با اشتراک درج شده است.

نرم افزار مشتری با یک ویژگی تست سرعت داخلی ساخته شده است که تمام سرورها را در زمان واقعی بررسی می کند تا بفهمد که در حال حاضر سریعترین سرعت بارگیری را دارند. البته فقط به این دلیل که سرور در این لحظه سرعت چشمگیری دارد ، به این معنی نیست که این کار در 10 دقیقه انجام خواهد شد. با این وجود ، این ویژگی به شما امکان می دهد تصمیم گیری تحصیلی تری در مورد مکان اتصال برقرار کنید ، که بسیار بهتر از نابینایی است.

ExpressVPN همچنین با استفاده از مرورگر Tor در http://expressobutiolem.onion/ ، یک وب سایت تاریک را در دسترس قرار می دهد ، که برای کسانی که در کشورهایی زندگی می کنند که استفاده از VPN “اخراج شده” است ، ایده آل است. برای دولتها بسیار آسان است که دسترسی به وب سایت های VPN را محدود کرده و از ثبت نام شهروندانشان جلوگیری کنند. با دسترسی از طریق یک آدرس .onion ، ExpressVPN به همان اندازه سخت می شود که سانسور شود.

محدودیت های

ExpressVPN تعداد دستگاههایی را که می توانید همزمان وصل کنید به 3 محدود می کند. این فقط نیمی از آنچه NordVPN رهبر صنعت ارائه می دهد ، است. در عمل بسته به نیاز شما ممکن است کافی باشد. اگر متوجه شدید که به چیز بیشتری احتیاج دارید ، می توانید ارائه دهنده دیگری مانند دسترسی به اینترنت خصوصی یا IPVanish را انتخاب کنید ، یا VPN را روی روتر نصب کنید (ExpressVPN دستورالعمل های تنظیم دقیق را ارائه می دهد) که فقط یک دستگاه محسوب می شود. گزینه دوم اما کمی پیشرفته تر است.

به غیر از تعداد اتصالات همزمان ، تنها محدودیت دیگری که باید دنبال کنید این است که هنگام استفاده از VPN مطمئن شوید که خوب بازی می کنید. رفتار بد شامل Spamming ، هک کردن و غیره است. این مواردی است که هر ارائه دهنده VPN به شما اجازه نمی دهد انجام دهید ، با این خطر که حساب شما فسخ شود.

ExpressVPN محدودیتی در پهنای باند ، روز و روز ندارد. آنها همچنین به اشتراک گذاری فایل BitTorrent و peer-to-peer در همه سرورهای خود اجازه می دهند.

پشتیبانی مشتری

پشتیبانی مشتری از Express VPN 24/7 در دسترس است. اگر نیاز به برقراری ارتباط دارید ، دو گزینه دارید: چت زنده و ایمیل. چت زنده معمولاً سریعترین شرط شما خواهد بود.

به طور کلی ، تکرار خدمات مشتری بسیار دوستانه و بسیار آگاه بوده است.

در چند نوبت ، پاسخهای اولیه آنها از تنوع “نصب مجدد برنامه شما” نه چندان مفیدی بوده است. اما حتی در این موارد ، هنگامی که از اولین مبادله گذشته اید ، همه چیز به نتیجه می رسد. حتی پیچیده ترین سؤالات به رضایت کامل من پاسخ داده شد.

ExpressVPN یک پایگاه دانش آنلاین و عمیق ارائه می دهد که باید بیشتر از نیازهای اساسی شما ، اگر نه همه ، مراقبت کند. راهنماهای تنظیم دقیق ، که شامل دستورالعمل های تصویری گام به گام برای تقریباً هر سکو در زیر آفتاب است. آنها همچنین یک راهنمای عیب یابی گسترده دارند که راه حل هایی را برای رایج ترین موضوعات فنی ارائه می دهد.

اگرچه ExpressVPN از جنبه ارزشمندی برخوردار است – حتی اگر از کد کوپن استفاده کنید – اگر کاملاً راضی نباشید ، اشتراک شما با ضمانت 30 روزه تهیه می شود. کارمندان پشتیبانی ابتدا سعی می کنند به شما کمک کنند تا مشکل خود را حل کنید ، اما اگر این قطعنامه به رضایت شما نباشد ، می توانید بازپرداخت کامل دریافت کنید.

مکان سرور

در حالی که رتبه اول را حفظ نکرده اید ، مطمئناً ExpressVPN در هنگام قرار گرفتن در محل سرورها و کشورها نزدیک سر بسته است. با داشتن سخت افزار قدرتمند در 151 مکان در 95 کشور ، آنها تقریبا از همه ارائه دهنده های VPN به جز رهبر سرور HideMyAss جلوتر هستند! و دونده سرور PureVPN. می توانید در اینجا لیست کامل سرورهای ExpressVPN را مرور کنید.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me