تست سرعت IPVanish

IPVanish هم عملکرد و هم قدرت را ارائه می دهد. سرعت شبکه سرور آنها از بهترین نقاط اطراف است. و مشتری بسیار قابل تنظیم و بسته بندی شده از ویژگی های آن است. IPVanish گرچه VipN VPN است ، اما به ویژه برخی از نگرانی ها در مورد حفظ حریم شخصی کاربران نیست ، بسیار خوب است.

طرفداران
 • سرعت بسیار عالی سرور
 • انتخاب عالی تنظیمات رمزگذاری و ویژگیهای حریم خصوصی
 • هیچ خط مشی ورود به سیستم
 • اجازه می دهد تا torrenting
 • حداکثر 10 اتصال همزمان
 • پشتیبانی مشتری از طریق ایمیل ، گپ و تلفن قابل دستیابی است
منفی
 • خارج از ایالات متحده است
 • با Netflix یا BBC iPlayer خوب کار نمی کند
 • ضمانت بازگشت 7 روزه کوتاه

جلو و مرکز در صفحه اصلی IPVanish این ادعا است که آنها سریعترین VPN در جهان هستند. واقعاً این جمله است.

متأسفانه ، براساس تست های سرعت من ، این ادعا نادرست است و سریعترین VPN آنها نیستند.

به گفته این ، IPVanish هنوز هم عملکرد عالی را نشان می دهد و به آنها افتخار می کند. به عنوان مثال سرور انگلستان سرعت می بخشد – بسیار چشمگیر است.

شماره های بارگیری در سراسر صفحه عالی هستند.

اگر مجبور شدم نیتپیک بزنم ، می توانستم آلمان و فرانسه را به عنوان یک فرومایه صدا کنم.

با این وجود ، به ترتیب با سرعت 47.12 مگابیت در ثانیه و 41.56 مگابیت بر ثانیه ، این اتصالات برای پخش ویدئویی با کیفیت بسیار بالا و یا بارگیری در پرونده های بزرگ بسیار سریع است..

در سمت بارگذاری ، همه چیز حتی بهتر به نظر می رسد. با میانگین 54.6 مگابیت بر ثانیه در میان 8 موقعیت مکانی که آزمایش کردم ، هیچ ارائه دهنده دیگری بهتر از این عمل نمی کند.

شاید IPVanish باید ادعای صفحه اصلی خود را به VPN سریع روز دنیا برای بارگذاری ها تغییر دهد. سپس آنها درست خواهند بود.

با این گفته ، در اینجا نتایج آزمون سرعت IPVanish آمده است.

بهترین سرور
بهترین نتایج سرعتی VPN سرور IPVanishبا VPN IPVanish بهترین نتایج سرعتی پایه سروربدون VPN
ایالات متحده
IPVanish نتایج آزمون سرعت سرور VPN ایالات متحده را متحد می کندبا VPN IPVanish نتایج آزمون سرعت پایه ایالات متحده را متحد می کندبدون VPN
انگلستان
نتایج آزمون سرعت سرور IPVanish انگلستان VPNبا VPN نتایج آزمون سرعت مبدل IPVanish انگلستانبدون VPN
کانادا
نتایج آزمون سرور IPVanish Canada VPN Canadaبا VPN نتایج آزمون سرعت مبدل IPVanish کانادابدون VPN
استرالیا
نتایج تست سرعت سرور IPVanish Australia VPNبا VPN نتایج آزمون سرعت مبدل IPVanish استرالیابدون VPN
هلند
نتایج آزمون سرور IPVanish هلند VPN سرعتبا VPN نتایج آزمون سرعت پایه پایه IPVanish هلندبدون VPN
آلمان
نتایج تست سرور IPVanish Germany VPN آلمانبا VPN نتایج آزمون سرعت پایه پایه IPVanish آلمانبدون VPN
فرانسه
نتایج تست سرور IPVanish France VPNبا VPN نتایج آزمون سرعت مبدل IPVanish فرانسهبدون VPN

شما ممکن است متوجه تفاوت زیادی بین تست های سرعت VPN من و اجرای برنامه های مبتنی بر no-VPN شوید. انتظار می رود.

من تمام تست هایم را با 500 مگابیت در ثانیه پایین و 100 مگابیت در ثانیه به اینترنت وصل می کنم. هر دو سرعت هستند که هیچ سرور ارائه دهنده VPN مصرف کننده در حال حاضر نمی تواند مطابقت داشته باشد.

نکته استفاده از اتصال بسیار سریعتر این است که حداکثر عملکرد واقعی سرور VPN را نشان می دهد.

اگر به عنوان مثال ، من فقط 50 مگابیت در ثانیه فرار کردم ، دستگاه من می تواند عامل محدود کننده سرعت باشد – ما هرگز نمی دانیم که سرورهای IPVanish واقعاً قادر به عملکرد بسیار بالاتر هستند.

درباره IPVanish

IPVanish در سال 2012 توسط Mudhook Media ، زیرمجموعه گروه شبکه Highwinds تأسیس شد. این شرکت با اورلاندو ، فلوریدا تماس می گیرد.

از روز اول ، IPVanish راه اندازی یک شبکه سرور VPN کاملاً متعلق به اینترنت تنظیم شد. این چیزی است که ارائه دهندگان بسیار کمی انجام می دهند و قطعاً IPVanish را از رقابت جدا می کنند.

و به وضوح ، دیگران توجه داشتند كه با گذشت سالها ، IPVanish به كالایی داغ تبدیل شده و چندین بار دست را تغییر داده است.

در سال 2017 آنها توسط کمپانی مشهور CDN Stackpath به دست آمد. و در سال 2019 ، غول فناوری j2 Global IPVanish را خریداری کرد – به همراه چندین ارائه دهنده کوچکتر دیگر VPN.

با تشکر از مالکیت چندگانه و در نتیجه افزایش بودجه ، IPVanish توانسته است نرم افزار خود را ارتقا داده و شبکه خود را توسعه دهد – این دومی اکنون شامل بیش از 1400 سرور در سراسر جهان است..

حریم خصوصی و امنیت

یکی از اولین مواردی که بیشتر ما کاربران VPN می خواهیم بدانیم این است که چطور یک سرویس به محرمانه و امنیت داده های ما عمل می کند.

از این نظر ، IPVanish خود را به یک استاندارد بسیار بالا نگاه می دارد.

این شرکت براساس خط مشی رازداری خود ، محیط جامع و بدون ورود به سیستم را ارائه می دهد:

IPVanish یک ارائه دهنده خدمات VPN با صفر گزارش است ، بدین معنی که ما هیچگونه سابقه ای از ارتباط ، ترافیک یا داده های فعالیت را در رابطه با خدمات خود نگه نداریم..

از نظر تئوری ، این بیانیه هر زمان که به یکی از سرورهای آنها متصل شویم ، ناشناس بودن ما را تضمین می کند.

با این وجود ، باید از چنین خط مشی هایی با فناوری برتر از خط حمایت شود. و در آنجا نیز ، IPVanish ناامید نمی شود.

به طور پیش فرض ، IPVanish از پروتکل OpenVPN با رمزگذاری 256 بیتی برای همه اتصالات استفاده می کند. این گزینه سریع و مطمئن بسیاری از ارائه دهندگان برتر VPN دیگر نیز به این گزینه هستند.

این سرویس همچنین از پروتکل های رمزنگاری شده هنری برای تبادل کلید و تأیید اعتبار استفاده می کند و دسترسی هر شخص سوم را برای دسترسی و خواندن داده های انتقال یافته غیرممکن می کند..

برای خاموش کردن آن ، IPVanish سرور DNS مخصوص خود را اجرا می کند. این یک لایه دیگر از حریم خصوصی است که باعث می شود فعالیت های آنلاین شما شناسایی شود ، بدون آن که ذکر شود ، عملکرد را سخت تر می کند.

شایان ذکر است که IPVanish در ایالات متحده مستقر است و به همین ترتیب ، وظیفه قانونی برای رعایت درخواستهای اجرای قانون از آنها دارد. برای حفظ حریم خصوصی ایده آل نیست.

برای امنیت بسیار آگاهانه در بین ما ، این مکان ممکن است سرویس را به عنوان یک مبتدی نباشد.

توجه به این نکته نیز حائز اهمیت است که در سال 2016 IPVanish به تعویق افتاد و متعاقباً داده ها را به دادگاه ایالات متحده ارائه داد. من این بررسی را با جزئیات بسیار بیشتری در بررسی خودم پوشش می دهم ، اما مهمترین واقعیت این است که این حادثه ادعاهای عدم ورود آنها را به سؤال جدی کشانده است.

با این حال ، صاحبان فعلی آنها – که پس از این واقعه کنترل شرکت را به دست گرفته اند – تأکید می کنند که اگرچه آنها نمی توانند تأیید کنند که چه مواردی قبل از خرید IPVanish رخ داده است ، اما آنها در مقابل سیاست های فعلی ورود به سیستم صفر ایستاده اند و قول می دهند به هر قیمتی از آنها حمایت کنند..

امکانات

علاوه بر سرعت عالی ، حفظ حریم خصوصی و امنیت ، تعدادی از ویژگی های دیگر نیز وجود دارد که ما به دنبال آن در یک VPN هستیم.

بدون شک یک مشتری آسان و قابل استفاده بسیار قوی است و برنامه IPVanish قطعاً ارائه می کند.

نرم افزار آنها بسیار خوب عمل می کند و با طیف گسترده ای از رایانه ها و دستگاه ها سازگار است. این شامل:

 • دستگاه های ویندوز (رایانه های شخصی ، رایانه لوحی ، تلفن)
 • سیستم عامل مکینتاش
 • iOS
 • اندروید
 • تلویزیون آمازون آمازون
 • لینوکس
 • Chromebook
 • بعضی از روترها

در اصل ، اگر دستگاهی به اینترنت متصل شود ، یک فرصت عالی وجود دارد که می توانید IPVanish را با آن استفاده کنید.

برای سازگاری بیشتر ، مشتری IPVanish چندین گزینه پروتکل جایگزین را ارائه می دهد. آنها حتی به شما امکان می دهند از یک اتصال PPTP استفاده کنید.

PPTP یک استاندارد رمزنگاری ده ساله و کاملاً به خطر افتاده است ، اما سریع است و تقریباً در هر دستگاه متصل به اینترنت ساخته می شود که امروزه ساخته شده است.

درنهایت ، استفاده از PPTP توصیه نمی شود ، اما به یکباره ، بهتر از هیچ حاملگی نیست.

ویژگی دیگری که بسیاری از ما به دنبال آن هستیم پشتیبانی BitTorrent است. در آنجا ، IPVanish نیز ارائه می شود. در حقیقت ، با توجه به نتایج تست سرعت عالی آنها ، گزینه خوبی برای بارگیری پرونده های بزرگ است.

سایر ویژگی هایی که وجود دارد و برای آنها حساب شده است ، شامل یک سوئیچ داخلی کشنده – برای محافظت از شما در صورت افت اتصال VPN – و همچنین تشخیص نشت DNS و IPv6.

محدودیت های IPVanish

اگرچه IPVanish از نظر محدودیت چندانی ندارد ، مواردی وجود دارد که قابل ذکر است.

اول ، این سرویس از اتصال به شبکه Tor پشتیبانی نمی کند.

بیشتر ما نیازی به استفاده همزمان از Tor و VPN نداریم ، و ترکیبی است که سرعت اتصال را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد.

اما اگر به دنبال ایجاد یک رویکرد امنیتی داده های لایه ای هستید ، باید این نکته را در نظر داشته باشید.

پشتیبانی ضعیف Netflix

برای پخش کنندگان بین ما ، IPVanish با Netflix کار نمی کند – حداقل خیلی خوب نیست.

اشتباه نکن سرعت سرور به اندازه کافی سریع است که از جریان با کیفیت بالا پشتیبانی می کند. مشکل این است که IPVanish در باز کردن محتوای جغرافیایی مسدود شده عالی نیست.

این یکی از نقاط ضعف احتمالی یک VPN در سرورهای خود است. مگر در مواردی که آنها قدم خاصی بردارند ، باعث می شود آدرسهای IP آنها به راحتی امکان دسترسی به سرویس مانند Netflix را مسدود کنند.

چند سرور عجیب و غریب وجود دارد که ممکن است به شما دسترسی پیدا کنند ، اما بین آنها چند و خیلی فاصله ندارند. این یک مورد است که IPVanish یک انتخاب ضعیف است ، به خصوص اینکه تعداد زیادی VPN دیگر وجود دارند که با Netflix کار می کنند..

پشتیبانی مشتری

مهم نیست که نرم افزار آنها چقدر خوب باشد ، از سخت افزار آنها اطمینان داشته باشد و اتصالات آنها را سریع انجام دهد ، هیچ سرویس VPN از مشکلات مصون نیست. اما وقتی مسئله ای پیش می آید ، IPVanish پشت شما را دارد.

در گذشته ، IPVanish شهرت خاصی را در ارائه پشتیبانی مشتری بی پروا داشت. پاسخ مستقیم فقط از طریق ایمیل در دسترس بود و تا زمان پاسخگویی دو روزه تقریباً معین شده بود.

اما اخیراً ، IPVanish چیزهایی را به وجود آورده است.

پشتیبانی چت در زمان واقعی اکنون از طریق وب سایت IPVanish در دسترس است.

آنها همچنین میانگین پاسخ پشتیبانی ایمیل خود را در 24 ساعت سریعتر ، با یک پاسخ دو ساعته نسبتاً معمول ، کاهش داده اند..

این وب سایت همچنین تعداد خوبی از مقاله ها و راهنماهای عیب یابی را ارائه می دهد که می توانند در انتظار انتظار پاسخ به شما در تشخیص مسئله خود کمک کنند.

و اگر وقتی همه چیز گفته شد و تمام شد ، شما هنوز از این خدمات راضی نیستید ، IPVanish دارای 7 روز ضمانت بازپرداخت کامل است. دلایل شما هرچه باشد ، اگر این چیزی است که شما می خواهید ، می توانید پول خود را پس بگیرید.

مکان سرور

به غیر از سریع بودن ، شبکه IPVanish نیز بسیار بزرگ است. لیست سرورها در حال حاضر شامل 1437 نقطه انتهایی در 77 مکان و 53 کشور است.

خیر ، این شبکه هیچ اندازه جوایزی را کسب نمی کند.

اما ، هر مکان 99٪ از کاربران VPN ما به راحتی می توانستیم به آن متصل شویم. و فراموش نکنیم که IPVanish همه سخت افزارهای آنها را نیز در اختیار دارد.

از نظر انتقادی ، شبکه IPVanish یک شبکه جهانی درجه یک است ، به این معنی که سرورها به هر ارائه دهنده ستون فقرات اینترنت در جهان مستقیم دسترسی دارند..

دسترسی به ستون فقرات اینترنت به محدودیت توان صفر ترجمه می شود ، که به نوبه خود ، به نتایج تست سرعت عالی IPVanish که ما دیده ایم تبدیل می شود..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map