تست سرعت من از سرورهای PureVPN

از سال 2006 ، PureVPN یک ارائه دهنده محترم و یکی از جانبازان صنعت VPN است. این برای سرعت های سریع اتصال ، پوشش عالی سرور جهانی و امکان دسترسی تقریبا به هر محتوای جغرافیایی مسدود شده می باشد. PureVPN همه چیز شما را برای یک تجربه سریع و شخصی و سانسور نشده در اینترنت لازم دارد ، همه با قیمتی اندک که برخی دیگر می توانند ضرب و شتم کنند.


طرفداران
  • سرعت بسیار عالی
  • شبکه سرور عظیم (131 کشور)
  • Netflix ، iPlayer و بیش از 70 سرویس پخش دیگر را مسدود می کنید
  • سازگار با بیش از 50 دستگاه و سیستم عامل
  • ارائه دهنده VPN ورود به سیستم صفر به طور مستقل تأیید شده است
  • گزینه اختصاصی IP
  • ارزش عالی
منفی
  • برنامه ها می توانند کمی بیشتر لهستانی استفاده کنند
  • برخی از مشکلات اتصال متناوب

تست های سرعت

وب سایت PureVPN اعلام کرد سریعترین دوره سرویس VPN است. این یک ادعای بزرگ و سخت است که بتوان با اطمینان کامل آن را تأیید کرد.

به گفته این ، تست های سرعت من نشان می دهند که سرورهای آنها بسیار سریع هستند. این به ویژه در مورد بارگیری ها صادق بود. سرعت اتصال در برد به 80 مگابیت در ثانیه و بالاتر می رسید ، و بهترین سرور من با سرعت 112.6 مگابیت در ثانیه به ساعت رسید.

تعداد کمی از VPN های دیگر می توانند با این شماره ها مطابقت داشته باشند. بنابراین ، شاید سریعترین ادعای PureVPN توجیه شود.

در قسمت بارگذاری نتایج ، نتایج به همان اندازه چشمگیر است – به استثنای آمریکای شمالی که چنین است. سرعت بارگذاری در هر دو ایالات متحده و کانادا ، اگرچه هنوز سریع بودند ، اما به طرز چشمگیری کندتر بودند. این به ویژه در مورد کانادا صادق است.

با این حال ، برای اکثریت قریب به اتفاق ما ، آنها هنوز هم باید به اندازه کافی سریع باشند.

نکته ای که باید به خاطر داشته باشید این است که من با اتصال به اینترنت تست می کنم که بسیار سریعتر از آنچه که ارائه دهنده VPN می تواند مطابقت داشته باشد. این به من امکان می دهد عملکرد واقعی هر سرور را کشف کنم.

اعدادی که توسط تستهای من نشان داده شده حداکثر سرعتی هستند که می توانید انتظار داشته باشید و ممکن است توسط اتصال اینترنتی شما باشد.

به عبارت دیگر ، اگر اینترنت شما 50 مگابیت بر ثانیه باشد ، انتظار ندارید که 100 مگابیت بر ثانیه از PureVPN بارگیری کنید. چیزی در محدوده 40 تا 45 مگابیت بر ثانیه چیزی است که من در آن شرایط انتظار دارم.

در زیر تست های سرعت برای هفت موقعیت مکانی که کاربران VPN متداول به آنها متصل می شوند وجود دارد. همچنین شامل یک تست برای بهترین سرور من است ، همانطور که توسط مشتری PureVPN تعیین می شود.

اگر مایل هستید مکانهای دیگری اضافه شود ، لطفاً در تماس با آنها دریغ نکنید. همچنین می توانید به صفحه مقایسه سرعت مراجعه کنید تا ببینید چگونه PureVPN در برابر سایر VPN های سریع عمل می کند.

بهترین سرور
PureVPN بهترین نتایج سرور VPN سرعت تستبا VPN PureVPN بهترین نتایج سرعتی پایه سروربدون VPN
ایالات متحده
PureVPN نتایج آزمون سرعت سرور ایالات متحده VPN را متحد می کندبا VPN PureVPN نتایج آزمون سرعت پایه پایه ایالات متحده را متحد می کندبدون VPN
انگلستان
نتایج تست سرعت سرور PureVPN انگلستان VPNبا VPN نتایج آزمون سرعت پایه PureVPN انگلستانبدون VPN
کانادا
نتایج تست سرعت سرور PureVPN کانادا VPNبا VPN نتایج آزمون سرعت پایه PureVPN کانادابدون VPN
استرالیا
نتایج تست سرعت سرور PureVPN Australia VPNبا VPN نتایج آزمون سرعت پایه PureVPN استرالیابدون VPN
هلند
نتایج تست سرعت سرور PureVPN هلند VPNبا VPN نتایج آزمون سرعت پایه PureVPN هلندبدون VPN
آلمان
نتایج تست سرعت سرور PureVPN آلمان VPNبا VPN نتایج آزمون سرعت پایه PureVPN آلمانبدون VPN
فرانسه
نتایج تست سرعت سرور PureVPN France VPNبا VPN نتایج آزمون سرعت پایه PureVPN فرانسهبدون VPN

درباره PureVPN

PureVPN بیش از یک دهه پیش در سال 2006 در هنگ کنگ تأسیس شد. این اولین شرکت در جهان بود که یک راه حل VPN شخصی ارائه داد..

با گذشت سالها ، این شهرت را به عنوان یکی از ارائه دهندگان برتر ایجاد کرده است و چندین سازمان انتقادی مهم از سازمان هایی مانند CNET ، مجله PC ، Mashable و New York Times دریافت کرده است..

حریم خصوصی و امنیت

گرچه با ادعای خط مشی صفر ، خواندن خط مشی رازداری خالص VPN نشان می دهد که اگرچه آنها در واقع فعالیتهای مربوط به فعالیت ها را حفظ نمی کنند ، برخی از اطلاعات جلسه را ضبط می کنند. این اطلاعات شامل زمانی است که اتصال به سرور VPN آنها و میزان داده منتقل شده (البته مشخصات آن داده ها ثبت نشده است) شامل می شود..

اطلاعات جلسه ضبط شده فقط برای حفظ کیفیت خدمات استفاده می شود ، اما در آنجا وجود دارد.

این اطلاعات به قول خودشان است:

ما بر فعالیت کاربر نظارت نمی کنیم و هیچ گونه گزارش را نیز حفظ نمی کنیم. بنابراین ما هیچ سابقه ای از فعالیتهای شما مانند برنامه نویسی که استفاده کرده اید ، کدام وب سایتهایی که بازدید کرده اید ، چه محتوایی را بارگیری کرده اید ، چه برنامه هایی را استفاده کرده اید و غیره پس از اتصال به هر سرور ما نداریم. سرورهای ما به طور خودکار زمان اتصال به هر یک از سرورهای ما را ضبط می کنند. از اینجا به بعد ، ما هیچ سابقه ای از هر چیزی که می تواند فعالیت خاصی را به یک کاربر خاص مرتبط کند ، نداریم. زمان اتصال موفقیت آمیز با سرورهای ما به عنوان “اتصال” شمرده می شود و به کل پهنای باند مورد استفاده در این اتصال “پهنای باند” گفته می شود. اتصال و پهنای باند برای حفظ کیفیت خدمات ما به صورت ضبط نگه داشته می شوند. این به ما کمک می کند تا جریان ترافیک به سرورهای خاص را درک کنیم تا بتوانیم آنها را بهینه کنیم.

PureVPN رمزگذاری درجه نظامی AES 256 را در تمام اتصالات آن ارائه می دهد. همچنین این امکان را فراهم می کند که با استفاده از بیت کوین ، برای افزایش ناشناس بودن ، پرداخت کنید.

یک ویژگی خوب که چند ارائه دهنده دیگر ارائه می دهند این است که خالص VPN کاملاً خود شبکه خود را مدیریت می کند. این تنظیم به این معنی است که هیچ شخص ثالث به هیچ یک از داده های سرور خود دسترسی ندارد.

امکانات

PureVPN سازگاری بالای دستگاه کلاس را با پشتیبانی از بیش از 50 سیستم عامل ارائه می دهد.

نرم افزار مشتری آنها بصری برای استفاده است و از یک روش انتخاب هدف منحصر به فرد استفاده می کند. شما آنچه را که می خواهید از اتصال VPN استفاده کنید را انتخاب می کنید (برای مثال ، جریان Netflix ایالات متحده) ، و مشتری به طور خودکار سرور مطلوب را برای اتصال به و بهترین پیکربندی اتصال برای آن منظور انتخاب می کند..

به گفته این ، PureVPN در حال حاضر دو نسخه از مشتری خود ارائه می دهد ، که می تواند کمی گیج کننده باشد. ای کاش آنها میراث جدیدی را کنار می گذاشتند و تمام تلاش خود را پشت سر آخرین و بزرگترین آنها می گذاشتند.

برای چند دلار اضافی در ماه ، PureVPN می تواند یک آدرس IP اختصاصی را در انگلستان ، ایالات متحده ، کانادا ، استرالیا ، آلمان و چند کشور دیگر در اختیار شما قرار دهد. این ویژگی چیزی نیست که ارائه دهندگان زیادی ارائه دهند.

اگر می خواهید ویدیوی مسدود شده جغرافیایی را پخش کنید ، یک IP اختصاصی مناسب به شما کمک می کند.

یکی دیگر از ویژگیهای منحصر به فرد PureVPN ، قابلیت تونل زنی تقسیم شده است. این امکان را به شما می دهد تا انتخاب کنید که کدام ترافیک اینترنت باید از طریق اتصال VPN عبور کند و کدام یک از این موارد نیست.

این ویژگی اگر شما مثلاً در حال بارگیری یک فایل تورنت هستید بسیار عالی است اما هنوز هم می خواهید همزمان بانکداری آنلاین انجام دهید. ترافیک تورنت می تواند برای حداکثر ناشناس ماندن از طریق اتصال VPN عبور کند ، در حالی که شما با استفاده از اتصال ISP معمولی خود وارد بانک خود می شوید.

محدودیت های

PureVPN پنج اتصال همزمان سخاوتمندانه را ارائه می دهد. سر کلاس نیست بلکه بسیار بهتر از دو اتصال برخی ارائه دهندگان به آنهاست.

آنها همچنین هیچگونه محدودیتی در میزان انتقال داده یا تعویض سرور اعمال نمی کنند.

نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید ، و این مسئله هرگز نباید در حین استفاده منظم به وجود آید ، این است که طبق شرایط استفاده آنها ، PureVPN اجازه نمی دهد بیش از 200 اتصال در روز داشته باشد. آنها فکر می کنند که این کار بیش از حد است ، مانند استفاده زیاد ، که می تواند منجر به تعلیق حساب شما شود.

در اینجا جزئیات ذکر شده است:

برای به دست آوردن IP های مختلف یا به هر دلیلی از وب سایت و / یا خدمات ما برای ایجاد ارتباطات بیش از حد خودکار یا دستی بیش از حد استفاده کنید. اتصالات بیش از حد ناراحت کننده است زیرا آنها تنگنا ایجاد می کنند و شبکه ما را خفه می کنند ، قیمت آن توسط سایر کاربران پرداخت می شود و این کاملاً غیرقابل قبول است. حداکثر جلسات مجاز روزانه 200 است و بیش از این حد ممکن است منجر به تعلیق یا خاتمه دائمی حساب شما شود ، مگر اینکه صریحاً توسط شرکت مجاز باشد.

پشتیبانی مشتری

پشتیبانی عمدتاً به صورت گفتگوی زنده 24/7/365 صورت می گیرد ، اما می تواند از طریق ایمیل یا با سیستم فروش بلیط نیز انجام شود.

PureVPN یک پایگاه دانش عظیم در سایت خود دارد ، از جمله راهنمای راهنمایی تنظیم گام به گام برای تصاویر تقریباً در مورد هر پلتفرم پشتیبانی شده.

آنها همچنین دارای صفحه سؤالات متداول هستند که به بسیاری از سؤالات عمومی و فنی و همچنین اطلاعات پرداخت پاسخ می دهد.

PureVPN یک آزمایش آزمایشی رایگان ارائه نمی دهد. آنچه که آنها انجام می دهند ، تخفیف های خوبی دارند. معاملات آنها به طور معمول برخی از بهترین موارد موجود است و تمایل دارند PureVPN به یکی از مقرون به صرفه ترین ارائه دهندگان سطح بالا تبدیل شود.

این سرویس همچنین با ضمانت 31 روزه برگشت پول ارائه می شود. اگر به هر دلیلی تصمیم گرفتید که PureVPN چیزی نیست که به دنبال آن هستید ، بازپرداخت به آسانی با تماس با پشتیبانی و درخواست آن می باشد..

کشورهای محل سرور

در جایی که PureVPN واقعاً می درخشد ، در تعداد سرورها و کشورهایی است که آنها از آنها پشتیبانی می کنند. آنها در حال حاضر 2070 سرور در 131 کشور جهان دارند.

تعداد بسیار کمی از ارائه دهندگان دیگر می توانند با این تعداد مطابقت داشته باشند. فقط تعداد سخت افزار HideMyAss جلوتر است.

لیست کامل و جدیدترین سرورها در اینجا موجود است.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me