تست سرعت Surfshark

به ندرت مشاهده یک شرکت جدید VPN به سرعت به عنوان Surfshark یک حریف جدی تبدیل می شود. اما هنگامی که از یک خط مشی حریم خصوصی کاملاً هوایی ، مشتری پاک و آسان برای استفاده ، شروع به کار کرده و با یک شبکه سرور جهانی خوب که عملکرد عالی و پشتیبانی از جریان را ارائه می دهد ، پشتیبان تهیه کنید. اطلاع.

طرفداران
 • حریم خصوصی و امنیت عالی بدون ورود به سیستم
 • عملکرد عالی سرور
 • نتفلیکس ، بی بی سی و بسیاری دیگر را مسدود می کنید
 • آسان برای استفاده مشتری
 • اتصالات همزمان نامحدود
 • پشتیبانی تورنت
 • ارزان
منفی
 • سرعت متناقض در چند مکان
 • پشتیبانی مشتری نسبتاً کند است

تست های سرعت

هر وقت من یک ارائه دهنده VPN را نمی بینم که سرعت را در صفحه اصلی خود ذکر کند ، این موضوع کمی مرا نگران می کند. بعلاوه ، انجام همه ادعاهای عملکرد بیش از حد اغراق آمیز کاری است که همه VPN ها انجام می دهند. در تلاش است تا توجه سریع را به این نکته جلب نکند که همه چیز خوب نیستند?

در مورد Surfshark ، این طور نیست.

با وجود تست های سرعت من که 80 مگابیت در ثانیه بارگیری ثابت را برای همه به جز یک مکان نشان می دهد ، در صورت وجود ، Surfshark باید به تعداد آنها توجه کند. با چک کردن لیست من از سریعترین VPN ها ، این نتایج قطعاً برتر است.

با سرعت بارگذاری در جایی که بیش از چند مکان بتوانند از برخی پیشرفتها استفاده کنند ، اعداد کمی بدتر به نظر می رسند. اما ، آنها هنوز هم بسیار قابل احترام هستند.

و صحبت از نیاز به پیشرفت (و تعداد زیادی از آن) ، تعداد پایین و پایین استرالیا بسیار ناخوشایند بود. به زودی دوباره امتحان می کنم به امید دیدن سرعت بهتر. در حال حاضر ، اگر این کشوری است که شما می خواهید به آن متصل شوید ، ممکن است بخواهید به جای آن ، به NordVPN (نگاهی که عملکرد آن به زیر زمین عالی بود) نگاهی بیندازید..

در کل ، علاوه بر این یک استثناء جالب ، تست سرعت جامد از Surfshark نتیجه می گیرد.

قبل از رسیدن به این نتایج ، فقط یک توضیح سریع. من یک اتصال اینترنتی بسیار سریع دارم ، خیلی سریعتر از هر سرور VPN ، منطقی منطبق است. این بدان معناست که اعدادی که برای یک مکان خاص می بینید ، از نظر تئوری حداکثری هستند که می توانید از آن انتظار داشته باشید. آنها با سرعت اتصال خودم قفل نمی شوند.

اگر اینترنت شما از آن حداکثر کندتر است ، تعداد کمتری را مشاهده خواهید کرد. تقریباً هیچ راهی وجود ندارد.

با وجود این نتیجه گیری ناچیز ، نتایج زیر از نتایج تست سرعت Surfshark برای هفت مکان مشهور در بین کاربران VPN است. من همچنین آنچه را که مشتری فهمید بهترین سرور من (و احتمالاً سریعترین) سرور برای اتصال به آن است.

بهترین سرور
Surfshark بهترین نتایج سرور VPN سرعت سروربا VPN Surfshark بهترین نتایج آزمون سرعتی پایه سروربدون VPN
ایالات متحده
Surfshark نتایج آزمون سرور سرور VPN ایالات متحده را متحد می کندبا VPN Surfshark نتایج آزمون سرعت پایه ایالات متحده را متحد می کندبدون VPN
انگلستان
نتایج تست سرعت سرور Surpshark United Kingdom VPNبا VPN نتایج تست سرعت اولیه Surfshark انگلستانبدون VPN
کانادا
نتایج تست سرعت سرور Surpshark Canada VPN Canadaبا VPN نتایج آزمون سرعت پایه Surfshark کانادابدون VPN
استرالیا
نتایج تست سرعت سرور Surfshark Australia VPNبا VPN نتایج آزمون سرعت اولیه Surfshark Australia استرالیابدون VPN
هلند
نتایج تست سرعت سرور Surpshark Netherlands VPNبا VPN نتایج آزمون سرعت پایه Surfshark هلندبدون VPN
آلمان
Surfshark Germany VPN نتایج تست سرعت سروربا VPN نتایج تست سرعت پایه Surfshark آلمانبدون VPN
فرانسه
نتایج تست سرعت سرور Surfshark France VPNبا VPN نتایج آزمون سرعت پایه Surfshark فرانسهبدون VPN

درباره Surfshark

Surfshark تازه وارد بازار VPN است ، اما ، همانطور که در بررسی کامل من به تفصیل توضیح می دهم ، در مورد خدمات قبلاً چیزهای زیادی را می پسندید.

برای شروع ، Surfshark در جزایر ویرجین بریتانیا مستقر است ، که یک کشور خودمختار است و هیچ قانونی برای نگهداری اطلاعات برای خدمات VPN (یا هر چیز دیگری ، برای این موضوع) ندارد. این خبر عالی برای حفظ حریم خصوصی است.

این شرکت همچنین قبلاً در زمینه ارائه طیف گسترده ای از پشتیبانی دستگاه ، قیمت گذاری رقابتی ، امنیت عالی و حفظ حریم خصوصی و همچنین ویژگی های کاربرپسند ، گام های بلندی برداشته است..

آنها تازه وارد VPN بی پروا هستند ، کاملاً متعهد هستند که آنچه را که از یک سرویس برتر انتظار دارید را تحویل دهند ، و به خوبی مقدمات خود را به چالش می کشند..

حریم خصوصی و امنیت

اگر در جستجوی یک VPN هستید که از حریم خصوصی و امنیت عالی برخوردار است ، Surfshark ارزش دیدن دارد.

همانطور که قبلاً ذکر شد ، آنها در جزایر ویرجین بریتانیا مستقر هستند. به همین ترتیب ، آنها از هرگونه درخواست اطلاعات احتمالی مقامات داخلی یا خارجی مصون نیستند.

مهمتر از آن ، Surfshark از یک خط مشی بدون ورود به سیستم پیروی می کند و هیچ یک از اطلاعات شما را در ورای آدرس ایمیل و رمزعبور حساب رمزگذاری شده ذخیره نمی کند. آنها حتی به شما این امکان را می دهند که با استفاده از cryptocurrency هزینه خدمات را بپردازید و بیشتر ناشناس خود را از استفاده از آن استفاده کنید.

از منظر حریم خصوصی و امنیت عملیاتی ، Surfshark همچنین فراتر از آن فراتر می رود تا از محافظت در برابر داده ها یا فعالیت های اینترنتی شما در برابر هر کسی ، در هر زمان محافظت کند..

هسته اصلی تلاش آنها با رمزگذاری استاندارد AES 256 بیتی آغاز می شود. این استانداردی است که با فناوری امروز غیر قابل شکست تلقی می شود.

این سیستم همچنین از یک هش احراز هویت SHA512 و تبادل کلید DHE-RSA 2048 بیتی و PFS استفاده می کند که بیشتر از هر مرحله از اتصالات VPN محافظت می کند..

از آنجا که Surfshark یک سرویس چند پلتفرمی است ، آنها رمزگذاری خود را در دو نوع پروتکل ارائه می دهند: OpenVPN و IKEv2.

هر دو استاندارد از رده های برتر محسوب می شوند و اطمینان حاصل می کنند که Surfshark می تواند حفاظت از خود را در مورد هر دستگاه متصل به اینترنت که در طی بیست سال گذشته ساخته شده است ، گسترش دهد..

اگر فردی هستید که نسبت به امنیت آگاهی بیشتری دارید ، Surfshark حتی به شما امکان می دهد در حالت چند هاپ (که بعضاً به عنوان یک VPN مضاعف شناخته می شود) کار کنید ، داده های خود را از طریق بیش از یک سرور VPN برای یک لایه اضافی از ایمنی و حریم شخصی منتقل کنید..

نکته آخر این است که ، Surfshark برای محافظت آنلاین از شما جدی است. آنها حتی اخیراً تحت آزمایش مأموریت امنیتی مستقلی قرار گرفتند تا اثبات کنند. برای هر کسی که سعی در هک کردن یا غلبه بر سیستم محافظت چند لایه ای که از آن استفاده کرده اند ، موفق باشید.

امکانات

Surfshark که از سطح زمین ساخته شده تا به حد ممکن عملی و کامل باشد ، ویژگیهای متنوعی را ارائه می دهد که تقریباً مناسب هر نوع کاربر VPN است..

موارد قابل توجه عبارتند از:

 • ساخته شده در سوئیچ قاتل

  اگر VPN افت کند یا به گونه دیگری به خطر بیفتد ، مشتری Surfshark اینترنت شما را غیرفعال می کند. این اتفاق می افتد.

  سوئیچ kill شما را از ارسال ناخواسته یا ارسال اطلاعات به روش اتصال به اینترنت استاندارد خود جلوگیری می کند. این کمک می کند تا حفظ حریم خصوصی و امنیت شما در همه زمان ها باشد.

 • سرورهای DNS خصوصی و محافظت از نشت

  Surfshark سرورهای DNS خاص خود را اجرا می کند (که هیچ مشکلی در تفسیر نام ندارند) و نرم افزار مشتری هنگام اتصال به سیستم استفاده از آن را تقویت می کند. این یک ویژگی اساسی است. جستجوی DNS می تواند فعالیت اینترنتی شما را برای هرکسی که به سرور DNS شما از آن استفاده می کنید ، آشکار کند.

  به عنوان مثال ، اگر شما از سرورهای DNS ارائه شده با ISP از VPN استفاده می کنید ، ISP هر وب سایتی را که سعی کرده اید به آن دسترسی پیدا کنید ، می شناسد ، حتی اگر ترافیک شما همیشه رمزگذاری شده باشد.

 • حالت استتار

  سرویس VPN Surfshark یک ویژگی معروف به عنوان حالت استتار را ارائه می دهد ، که ترافیک VPN را به عنوان ترافیک وب معمولی پنهان می کند. این می تواند مفید باشد هنگام جستجو برای جلوگیری از ضرب و شتم یا مسدود شدن توسط یک ISP.

  همچنین می تواند به شما در یافتن رژیم های پیچیده سانسور اینترنتی مانند مواردی که در چین یا ایران یافت می شود کمک کند.

 • MultiHop

  همانطور که قبلاً نیز گفته شد ، Surfshark از انتقال داده های شما از طریق چندین سرور VPN پشتیبانی می کند. با انجام این کار ، حتی ناشناس بودن و امنیت شما را بیشتر می کند.

بهترین اخبار در مورد لیست بلند ویژگی های Surfshark این است که آنها تقریباً برای هر دستگاهی که تصور کنید می توانند پشتیبانی کنند ، از جمله:

 • دستگاه های ویندوز
 • سیستم عامل مکینتاش
 • iOS
 • اندروید
 • FireTV
 • لینوکس
 • پشتیبانی SmartDNS برای Xbox ، PlayStation و هر دستگاه دیگری که امکان تنظیمات DNS مشخص شده توسط کاربر را فراهم می کند
 • افزونه های مرورگر برای Chrome و Firefox

Surfshark همچنین از سرورهای BitTorrent و سایر سرویس های ارائه دهنده پرونده P2P استقبال می کند و حتی به شما امکان می دهد سرویس بخار محدود منطقه مانند Netflix را از حالت قفل خارج کنید..

همانطور که می توانید با این لیست جامع بیان کنید ، به نظر می رسد Surfshark تمام تلاش خود را انجام می دهد تا هیچ سنگی برای استفاده های VPN برای ما باقی نماند..

محدودیت های

در مقایسه با لیست طولانی از ویژگی های ارائه شده توسط Surfshark ، لیست محدودیت های آنها بسیار جالب است. در واقع ، آنها هیچ محدودیتی برای استفاده از خدمات خود ، فراتر از ممنوعیت استاندارد فعالیت های غیرقانونی ، که باعث نقض شرایط خدمات Surfshark می شود ، قرار نمی دهند.

Surfshark همچنین هشداری را در مورد سوءاستفاده از اتصالات دستگاه نامحدود خود به کاربران هشدار می دهد ، که برای جلوگیری از فروشندگان و سایر اشتراک های غیرمجاز حساب ها در نظر گرفته شده است.

اما ، فراتر از این محدودیت های ساده و استاندارد ، Surfshark به شما امکان می دهد تا مجدداً نسبت به آنچه که از این سرویس استفاده می کنید و نحوه انجام آن.

پشتیبانی مشتری

از آنجایی که هیچ سرویس VPN نمی تواند در هر زمان و بدون هیچگونه مزاحمت و یا مشکل فنی کار کند ، مهم نیست که چقدر ممکن است ما از نظر فناوری توانا باشیم ، خدمات به مشتریان از اهمیت ویژه ای برخوردار است. Surfshark ما را نیز در آنجا پوشانده است.

آنها 24/7 پشتیبانی زنده از طریق گپ یا ایمیل را ارائه می دهند که اکثر ایمیل ها در طی دو ساعت پاسخ می دهند.

به نظر می رسد تنها نکته منفی این است که بخش خودیاری آنلاین Surfshark چندان جامع نیست. با این حال ، این یک سرویس نسبتاً جدید غیر منطقی نیست ، و من انتظار دارم که با گذشت زمان بهبود یابد.

برای اطمینان از رضایت همه کاربران جدید ، Surfshark همچنین به صورت رایگان 30 روزه عدم پرداخت هزینه زحمت ، آزمایش رایگان خدمات خود را در اختیار شما قرار می دهد..

برای لغو هر زمان در طی آن دوره ، فقط باید از طریق چت زنده یا پیوند نامه الکترونیکی ارائه شده در سایت Surfshark با پشتیبانی مشتری تماس بگیرید. به آنها بگویید که شما بازپرداخت را می خواهید و به شرطی که هیچ کاری برای نقض شرایط خدمات انجام نداده باشید ، می توانید پول خود را مستقیماً در محل دریافت کنید.

هنگام ثبت نام ، حتماً از یکی از کدهای کوپن Surfshark نیز استفاده کنید. به این ترتیب ، اگر تصمیم به حفظ خدمات بگیرید ، فقط با هزینه 1.99 دلار در هر ماه هزینه می شود. این قیمتی است که هیچ ارائه دهنده VPN دیگر این کالیبر نمی تواند لمس کند.

مکان سرور

برای کسانی از ما که از لحاظ فنی تمایل بیشتری دارند یا هرکسی که سعی در استفاده از VPN برای یافتن محدودیت های جغرافیایی محتوا یا خدمات داشته باشد ، تعداد و موقعیت های سرورهای ارائه دهنده چیز بزرگی است. به عنوان یک تازه کار نسبی در صنعت ، ممکن است انتظار داشته باشید که Surfshark در این زمینه اندکی سقوط کند.

اما ، یک بار دیگر ، به نظر می رسد آنها از منحنی جلوتر هستند. همانطور که من این را می نویسم ، شبکه Surfshark شامل بیش از 1040 سرور است که در 63 کشور پخش شده است ، از آلبانی تا ویتنام و هر جای دیگر. با گسترش جغرافیایی مانند آن ، شرط می بندم که شما در پیدا کردن سرور در یک مکان مورد نیاز خود مشکلی ندارید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map