تست سرعت سرورهای TunnelBear

TunnelBear یکی از بهترین تجربیات کاربر پسند است که در یک VPN پیدا خواهید کرد. آنها ممکن است بزرگترین شبکه سرور یا بزرگترین لیست ویژگی ها را نداشته باشند. اما ، سرورهای آنها از سرعت مطلوبی برخوردار هستند ، از نرم افزار آنها بسیار ساده استفاده می شود ، پشتیبانی مشتری مفید است ، و سیاست عدم ورود آنها به همان اندازه روشن است. به خصوص اگر مبتدی VPN باشید ، از TunnelBear غافل نشوید.


طرفداران
 • سرعت سرور سازگار
 • رمزگذاری قوی
 • سیاست عدم ورود به سیستم به طور مستقل ، پاک و واضح است
 • نرم افزاری بسیار کاربر پسند
 • نسخه رایگان (محدود به 500 مگابایت در هر ماه)
منفی
 • چند ویژگی پیشرفته
 • با Netflix یا سایر سرویسهای پخش کار نمی کند
 • شبکه سرور بسیار کوچک
 • بدون پشتیبانی چت

تست های سرعت

برخلاف هر ارائه دهنده VPN دیگر ، TunnelBear هیچ ادعای عمومی درباره عملکرد خوب سرور ارائه نمی دهد. اگرچه ، پس از آخرین تست سرعت دور من ، من اطمینان دارم که آنها می توانند.

تقریباً در هر مکانی که تست کردم سرعت بارگیری به اندازه کافی سریع است که فقط در مورد هر کسی خوشحال خواهد شد. آنها فوق العاده هماهنگ هستند. به نظر من این یک نشانه مدیریت خوب شبکه و توازن بار سرورها است.

تنها نتیجه ای که مانند انگشتان پا دردناک می شود ، استرالیا است. به زودی آزمایش دیگری را در آنجا انجام خواهم داد و در صورت بهبود نتایج این مقاله را به روز می کنم. در حال حاضر ، اگر استرالیا جایی است که شما می خواهید به آن وصل شوید ، ممکن است بخواهید به جای دیگری بنگرید. تست های سرعت PureVPN بهترین نتیجه را در آن بخش از جهان به دست آورد.

در جهت دیگر ، عملکرد بارگذاری TunnelBear به همان اندازه سازگار بود ، اگر نه بسیار الهام بخش. اکثر قریب به اتفاق ما به بارگیریها اهمیت می دهیم ، بنابراین ، احتمالاً این مسئله مسئله بزرگی نیست. اما ، اگر به طور متوسط ​​تمایل به ارسال پرونده های بزرگ را دارید ، به طور متوسط ​​، NordVPN سریعترین سرعت را در آنجا ارائه می دهد.

نکته ای که باید با تست های خود بدانم این است که من از یک اتصال اینترنتی سریع استفاده می کنم. از لحاظ عمدی به اندازه کافی سریع است تا هیچ ارائه دهنده VPN نتواند با آن مطابقت داشته باشد. تست از این طریق به من اجازه می دهد حداکثر سرعت واقعی هر سرور را دریابم.

همه اینها را برای گفتن ، ممکن است اعدادی که می بینید به اندازه شماره های من نیست. اگر حداکثر سرعت 30 مگابیت بر ثانیه بارگیری اتصال به اینترنت را داشته باشید ، مشاهده فقط سرعت VPN در محدوده 60 مگابیت در ثانیه امکان پذیر نیست. در این حالت ، انتظار دارم اعدادی درست در جنوب 25 مگابیت بر ثانیه باشد.

اکنون نتایج آزمون سرعت TunnelBear برای هفت مکان که معمولاً توسط کاربران VPN به آنها متصل شده است ، آورده شده است. من همچنین نتایج آنچه را که برنامه مشتری بهترین سرور من قلمداد کرده است (به عنوان مثال سروری که باید از نظر تئوری بهترین عملکرد را به من نشان دهد) درج کرده ام..

و اگر کنجکاو هستید که چگونه TunnelBear در برابر سایر ارائه دهندگان قرار می گیرد ، لطفا مقایسه من با سریعترین VPN ها را بررسی کنید.

بهترین سرور
نتایج تست سرعت سرور VPN بهترین TunnelBearبا VPN نتایج آزمون سرعت پایه سرور بهترین TunnelBearبدون VPN
ایالات متحده
نتایج آزمون سرعت سرور VPN TunnelBear ایالات متحده را متحد می کندبا VPN نتایج آزمون سرعت پایه پایه TunnelBear ایالات متحده را متحد می کندبدون VPN
انگلستان
نتایج تست سرعت سرور VPN TunnelBear United Kingdomبا VPN نتایج آزمون سرعت پایه TunnelBear انگلستانبدون VPN
کانادا
نتایج تست سرعت سرور TPP TunnelBear Canada VPNبا VPN نتایج آزمون سرعت پایه TunnelBear Canadaبدون VPN
استرالیا
نتایج تست سرعت سرور TunnelBear Australia VPNبا VPN نتایج آزمون سرعت پایه TunnelBear استرالیابدون VPN
هلند
نتایج تست سرعت سرور TunnelBear Netherlands VPNبا VPN نتایج آزمون سرعت پایه پایه TunnelBear هلندبدون VPN
آلمان
نتایج تست سرعت سرور TunnelBear Germany VPNبا VPN نتایج آزمون سرعت پایه TunnelBear آلمانبدون VPN
فرانسه
نتایج تست سرعت سرور TunnelBear France VPNبا VPN نتایج آزمون سرعت پایه TunnelBear Franceبدون VPN

درباره TunnelBear

تعداد کمی از شرکت های VPN از TunnelBear شناخت بهتری دارند. آنها از سال 2011 تا کنون در این شهر قرار گرفته اند و آن را به یکی از پیشگامان اولیه محصولات مصرف کننده VPN و یک نام معتبر در صنعت تبدیل کرده اند.

این شرکت در تورنتو ، کانادا توسط دانیل کالدور و رایان دوچوک ، دو جانباز صنعت فناوری تاسیس شده است. هر دو با سالها تجربه در بخش فن آوری ، از جمله برچسب ها در مایکروسافت و Research in Motion ، وارد سرمایه گذاری شدند. در سال 2018 ، TunnelBear با McAffee به نیروهای پیوست و حتی بیشتر از این نام به او قرض داد.

حریم خصوصی و امنیت

یکی از مواردی که اکثر ما کاربران VPN از ارائه دهنده خود انتظار داریم ضمانت حریم شخصی ما است. TunnelBear دقیقاً آن را با جزئیات و زبان واضح ارائه می دهد. آنها دقیقاً چه اطلاعاتی را جمع آوری می کنند ، چرا و برای چه چیزی از آنها استفاده می کنند.

در بسیاری موارد ، TunnelBear حتی توضیحات مفصلی درباره نحوه تعیین اطلاعات برای جمع آوری اطلاعات و آنچه در ازای آن تسویه حساب می کند (مانند عدم دریافت ایمیل شخصی در ازای عدم جمع آوری نام کامل شما) ارائه می دهد. در میان ارائه دهندگان اصلی VPN ، سطح جزئیات موجود در سیاست حفظ حریم خصوصی TunnelBear برای هیچ یک دوم نیست.

علاوه بر خط مشی رازداری عمومی ، تونل خرس نیز هیچگونه فعالیتی را که در هنگام اتصال به سرویس انجام شده ، انجام نمی دهد. این بدان معناست که آنها هیچ سابقه ای از آدرس های IP ، نمایش داده شدگان DNS یا سایت ها و خدمات مورد استفاده شما را ذخیره نمی کنند. لازم نیست نگران کسی باشید که از بالای شانه شما نگاه کند.

این همچنین بدان معنی است که TunnelBear می تواند قول بدهد که آنها هرگز به هر دلیلی اطلاعات شما را به اشخاص ثالث فروخته و یا معامله نخواهند کرد. آنها هیچ کدام را حفظ نمی کنند. شاید این گفته از سیاست حفظ حریم خصوصی آنها به بهترین وجه خلاصه این همه باشد.

TunnelBear آدرس IP را که در آن به سرویس ما متصل هستند ، آدرس IP کاربران را ذخیره نمی کند و بنابراین نمی تواند کاربران را هنگام ارائه آدرس IP سرورهای ما شناسایی کند. علاوه بر این ، ما نمی توانیم اطلاعات مربوط به برنامه ها ، خدمات یا وب سایت هایی را که کاربران در هنگام اتصال به سرویس های ما استفاده می کنند ، فاش کنیم. به عنوان TunnelBear این اطلاعات را ذخیره نمی کند.

اظهارات حریم خصوصی و پیروی از آنها دو چیز جداگانه است. و بسیاری از ارائه دهندگان VPN (متاسفانه) دوست ندارند طبق قوانین خاص خود بازی کنند. نه با TunnelBear آنها تنها تعداد معدودی از ارائه دهندگان هستند که تحت نظارت سالانه امنیتی مستقل قرار می گیرند و نتایج را برای همه منتشر می کنند. ممیزی Surfshark تنها نمونه شناخته شده دیگر ارائه دهنده VPN است که این کار را انجام می دهد.

گذشته از حفظ حریم خصوصی ، TunnelBear همچنین امنیت پیشرفته ای را ارائه می دهد. ما در مورد رمزنگاری AES با 256 بیتی صحبت می کنیم در مورد پروتکل های OpenVPN یا IPsec / IKEv2 (بسته به بستر مورد استفاده شما).

قدرت رمزگذاری عاقلانه است که TunnelBear را با فناوری رمزنگاری امروزی نزدیک به ضد گلوله نزدیک می کند. می توانید احساس اعتماد به نفس بسیار خوبی داشته باشید و اطمینان داشته باشید که هیچ کس قادر به تفسیر داده های شما نخواهد بود.

اما ، چرا در آنجا ساکن هستید. TunnelBear آن را حتی یک قدم جلوتر می برد و ویژگی ای را به نام GhostBear ارائه می دهد. هدف آن مبدل کردن ترافیک VPN به شکلی است که تشخیص هر ISP در وهله اول دشوار است. این فناوری امنیت و حفظ حریم خصوصی شما را به سطح دیگری می برد.

امکانات

یکی از ادعای شهرت TunnelBear این است که آنها یکی از معدود ارائه دهندگان اصلی VPN برای ارائه یک سرویس رایگان ردیف هستند. شما مجاز به 500 مگابایت ترافیک در هر حساب در هر ماه و بدون هیچ هزینه ای هستید.

که البته داده های زیادی نیستند. و برای هرگونه استفاده جدی تر از VPN (مانند پخش ویدیو یا بارگیری) ، می خواهید در ردیف پرداخت شده آنها سرمایه گذاری کنید. با این حال ، در یک خرج کردن ، 500 مگابایت برای محافظت از شما کافی است (هنگامی که مثلاً از Wi-Fi عمومی استفاده می کنید).

با وجود این ، برخلاف اکثر راه حل های VPN رایگان ، TunnelBear پشتیبانی نمی کند ، اما تبلیغاتی یا سایر فعالیتهای غیر دوستانه کاربر پشتیبانی نمی کند. بنابراین ، به عنوان یک کاربر رایگان ، شما مجبور به سازش در مورد حریم خصوصی خود نیستید. حتی اگر می خواهید در مورد تجربه خود با نرم افزار صدای جیر جیر بزنید ، می توانید محدودیت ترافیک خود را دو برابر کنید.

البته بسیاری از ویژگی های دیگر هم کاربران رایگان و هم پرداخت کننده خدمات از این سرویس برخوردار هستند.

 • حالت هوشیار

  نام TunnelBear برای یک سوئیچ kill ، در صورت افت اتصال اتصال VPN ، تمام ترافیک دستگاه شما را قطع می کند. اگر به انتشار تصادفی داده ها یا نشت IP نگران هستید ، این عملکرد به جلوگیری از این موارد کمک می کند.

 • نزدیکترین تونل

  نرم افزار TunnelBear به شما این امکان را می دهد تا بتوانید به جایی که وصل می شوید ، مدیریت کند. بر اساس دانش پس زمینه فقط از آن آگاه است (مانند بار سرور و تراکم شبکه) ، سروری را انتخاب می کند که به شما بهترین سرعت را می بخشد.

 • پشتیبانی از چند بستر

  TunnelBear برای Windows ، MacOS ، iOS و Android و همچنین افزونه های مرورگر برای Chrome ، Firefox و Opera به مشتریان ارائه می دهد. در همه موارد ، نرم افزار آنها سریع اجرا می شود و برخی از کاربرپسندترین کاربرانی است که من دیده ام.

 • پشتیبانی تورنت

  اگرچه به صراحت تبلیغ نشده است ، TunnelBear از BitTorrent و سایر پروتکل های به اشتراک گذاری فایل P2P در همه سرورهای خود پشتیبانی می کند.

محدودیت های

در نمونه ای از خبرهای خبری خوب ، TunnelBear محدودیت های زیادی ندارد. آنها به طور فعال ترافیک را مسدود نمی کنند و سرعت شبکه را نمی گیرند. فقط دو حد وجود دارد که باید آنها را آگاه ساخت.

یکی ، TunnelBear فقط به پنج دستگاه اجازه می دهد تا به طور همزمان متصل شوند. اما ، برای اکثر ما ، این بسیار است. تنها محدودیت دیگر در مورد کاربران ردیف رایگان اعمال می شود. به عنوان یک ، شما فقط به 500 مگابایت داده در هر ماه محدود می شوید.

پشتیبانی مشتری

پشتیبانی مشتری TunnelBear پاسخگو است ، تا آنجا که ارائه دهندگان VPN می روند. آنها تضمین می کنند که در طی 48 ساعت پس از ارسال شماره ، از طرف بخش پشتیبانی خود پاسخ دهند. اما در واقعیت ، شما می توانید در دو ساعت یا کمتر انتظار پاسخ داشته باشید. حداقل این تجربه من بوده است.

هیچ چت زنده ای موجود نیست ، اما این نباید برای بیشتر ما مشکلی ایجاد کند. نمایندگان Tunnel Bear با تمام سؤالات پاسخ داده شده از طریق ایمیل با جزئیات بسیار خوب و مراحل آسان برای دنبال کردن با آنها صحبت کردم. آنها همچنین سریع می توانند مقادیر مربوط به خرس را در هرگونه ارتباط با مشتریان وارد کنند. این روحیه را سبک می کند ، و من از آن لذت می برم. اما اگر چنین مواردی را سریع خسته کنید ، مطمئناً چیزی است که باید در نظر بگیرید.

در بخش کمک ، وب سایت TunnelBear بخش هایی برای شروع و عیب یابی مناسب را ارائه می دهد. اگرچه مختصر است ، هر دو در حل مشکلات نصب ، اتصال یا سرعت بسیار مفید هستند.

همچنین شایان ذکر است که TunnelBear سیاست عدم استرداد را دارد. اگر در خدمات پرداخت آنها مشکلی دارید ، به صورت قضایی با مشتریان همکاری خواهند کرد ، اما هیچ تضمینی وجود ندارد. از آنجا که آنها یک رده آزاد دارند ، مشاهده این سیاست به عنوان یک محدودیت دشوار است. خیلی از ما قبلاً TunnelBear را قبل از بروزرسانی به یک حساب پرداخت شده ، چرخش چرخانده بودیم.

مکان سرور

در بخش زیرساخت شبکه ، TunnelBear کمی در سمت نور قرار دارد. آنها در حال حاضر سرورها را در 23 کشور جهان اجرا می کنند. از آنجا که همه مظنونان معمول در آنجا هستند ، باید برای اکثر ما کافی باشد. برای مثال ، این یک فریاد از 131 کشور PureVPN است.

TunnelBear همچنین مشخص نمی کند که تعداد سرور آنها در هر مکان چقدر است. مطمئناً چندین برابر است زیرا من معمولاً پس از اتصال یک آدرس IP کاملاً متفاوت دریافت می کنم (یک نشانگر قوی که یک مرکز داده متفاوت استفاده می کند). و اگرچه خوب است که شماره های دقیق را بدانید ، شاید این یک چیز بزرگ نباشد. تست های سرعت من عملکرد خوبی را نشان می دهد و در پایان ، این مهم است.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me