تست کامل سرعتهای سرور VPN Invisible Browsing

یک سرویس VPN که دوست دارد ، ibVPN تمام ویژگی هایی را که از یک ارائه دهنده برتر انتظار دارید – از جمله دو برابر VPN و Smart DNS – با قیمتی پایین تر از اکثر رقبا ارائه می دهد. حفظ حریم خصوصی عالی و انتخاب مناسب سرورها همراه با عملکرد عالی ، آن را به یک توصیه آسان تبدیل می کند.


طرفداران
 • گزینه های رمزگذاری و امنیتی قوی
 • عملکرد خوب سرور
 • مشتری مشتری غنی با بسیاری از ویژگی های پیشرفته
 • پشتیبانی از P2P (با سرورهای اختصاصی)
 • با Netflix و iPlayer BBC کار می کند
 • امتحان رایگان
منفی
 • برنامه مشتری پیچیده
 • برنامه های گیج کننده قیمت
 • شبکه سرور نسبتاً کوچکی

تست سرعت ibVPN

وب سایت Invisible Browsing VPN ادعای جسورانه ای مبنی بر اینکه از خدمات آنها در سرتاسر جهان بخاطر سرعت و پشتیبانی آن ستایش می شود ، ابراز می کند (من پشتیبانی را لمس می کنم). من کاملاً مطمئن نیستم که چقدر ستایش می کنند ، اما آنها قسمت سرعت را به درستی دریافت کردند. آزمایشات من نشان داده است که سرورهای آنها می توانند بیش از این که خود را در بازار VPN نگه داشته باشند و گزینه های زیادی را ارائه دهند. در واقع ، من بر روی اندام بیرون خواهم رفت و نتایج تست سرعت اینترنت ibVPN را با کیفیت اینترنت بسیار عالی خواندم.

برای عملکرد بیشتر حتی اگر حفظ حریم خصوصی یک نگرانی بزرگ نیست ، ibVPN به شما امکان می دهد تا از طریق پروکسی به تمام مکانهای سرور آنها متصل شوید. استفاده از پروکسی به این معنی است که اتصال شما رمزگذاری نمی شود ، اما نداشتن رمزگذاری نیز می تواند آن را سریع تر کند.

همانطور که در مورد هر ارائه دهنده VPN که ارزیابی می کنم ، من یک سری تست سرعت بارگذاری و بارگیری را با و بدون اتصال VPN به سریعترین سرور من انجام می دهم ، و همچنین هفت کشور محبوب که کاربران تمایل دارند به آنها متصل شوند..

اتصال اینترنت من 500 مگابایت سریع پایین و 100 مگابایت بالا است. این سرعتها به ما امکان می دهد ببینیم سرورها چقدر خوب عمل می کنند بدون اینکه از نگرانی در مورد محدودیت هایی که توسط ISP من ایجاد شده نگران باشند.

اگر کنجکاو هستید که چگونه ibVPN با سایر گزینه های ارائه دهنده محبوب دیگر مقایسه می کند ، لطفاً به جدول من از VPN ها با سریعترین سرعت نگاهی بیندازید ، جایی که من همه سرویس های برتر را با هم مقایسه می کنم.

بهترین سرور
نتایج آزمون سرعت سرور VPN ibVPNبا VPN ibVPN بهترین نتایج آزمون سرعتی پایه سروربدون VPN
ایالات متحده
ibVPN نتایج آزمون سرعت سرور ایالات متحده VPN را متحد می کندبا VPN ibVPN نتایج آزمون سرعت مبدأ ایالات متحده را متحد می کندبدون VPN
انگلستان
نتایج تست سرعت سرور ibPPN انگلستان VPNبا VPN نتایج آزمون سرعت مبدأ ibVPN انگلستانبدون VPN
کانادا
نتایج تست سرعت سرور ibVPN کانادا VPNبا VPN نتایج آزمون سرعت پایه ibVPN کانادابدون VPN
استرالیا
نتایج تست سرعت سرور ibVPN Australia VPNبا VPN نتایج آزمون سرعت پایه ibVPN استرالیابدون VPN
هلند
نتایج تست سرعت سرور ibVPN هلند VPNبا VPN نتایج آزمون سرعت پایه ibVPN هلندبدون VPN
آلمان
نتایج تست سرعت سرور ibVPN آلمان VPNبا VPN نتایج آزمون سرعت پایه ibVPN آلمانبدون VPN
فرانسه
نتایج تست سرعت سرور ibVPN France VPNبا VPN نتایج آزمون سرعت پایه ibVPN فرانسهبدون VPN

درباره IBVPN

Invisible Browsing VPN از رومانی مستقر است و از سال 2010 در این کشور حضور دارد ، اگرچه تیم اصلی قبل از آن 7 سال دیگر در یک سرویس فقط پروکسی با هم کار کرده اند. با این تجربه بسیار زیاد در پشت سر آنها ، ibVPN درک خوبی از آنچه مردم در ارائه دهنده VPN به دنبال آن هستند ، دارد. جای تعجب نیست که آنها در حال حاضر بیش از 500000 کاربر در سرتاسر جهان دارند ، تعدادی که همچنان در حال افزایش هستند.

حریم خصوصی و امنیت

وقتی صحبت از حریم خصوصی است ، ibVPN به همان اندازه خوب است. آنها هرگونه ارتباط و اطلاعات ترافیکی را جمع آوری یا وارد نمی کنند. به قول خودشان:

ما نمی توانیم فعالیت خاصی را با هر کاربر خاص در ارتباط باشیم.

سیاست حفظ حریم خصوصی بیان می کند که مرورگر نامرئی VPN با اعلامیه های قانونی مطابقت دارد. اما ، از آنجا که آنها در واقع هیچ اطلاعاتی برای تحویل ندارند ، کاربران چیزی برای نگرانی در مورد آنها ندارند. مستقر در رومانی ، هیچ گونه نگرانی از قوانین ایالتی که نیاز به نگهداری داده ها دارند ، وجود ندارد. قانونی مانند آن وجود داشته است که یک بار وجود داشته اما پس از حکم غیرقانونی به تصویب رسید.

برای ثبت نام در سرویس ibVPN فقط یک آدرس ایمیل معتبر لازم است. به نام و اطلاعات شخصی دیگری لازم نیست. BitCoin و چندین ارز رمزنگاری دیگر به عنوان گزینه های پرداخت در دسترس هستند.

در جبهه رمزگذاری ، سرویس گیرنده Invisible Browsing VPN شش جفت پروتکل / رمزگذاری را ارائه می دهد. تا آنجا که من می توانم بگویم ، شما نمی توانید مخلوط و مطابقت داشته باشید ، به این معنی که شما قادر به افزایش سطح رمزگذاری خود با پروتکل دلخواه خود نیستید زیرا می خواهید.

از میان شش زوج ، یکی دارای رمزگذاری 128 بیتی است (که بسیار سبک است و مشتری اعلام می کند) ، 4 مورد دارای رمزگذاری 256 بیتی هستند (تعادل خوبی بین سرعت بارگیری و امنیت) و دیگری دارای رمزگذاری 2048 بیتی است. حالت دوم از SSTP به عنوان پروتکل خود استفاده می کند. اگر به دنبال رمزگذاری قوی با پروتکل دیگری هستید ، این چیزی نیست که ibVPN در حال حاضر ارائه می دهد.

امکانات

ibVPN تمام ویژگیهای موردنظر شما را از ارائه دهنده VPN سطح بالا و همچنین چند مورد اضافی ارائه می دهد. سرویس هوشمند DNS یکی از این خدمات است. اگرچه کار زیادی برای حفظ حریم خصوصی انجام نمی دهد ، این سرویس برای پخش محتوای جغرافیایی مسدود شده ایده آل است. در آزمایش های من ، Netflix و iPlayer بی بی سی در هنگام استفاده از آن ، قفل شدند.

یکی دیگر از ویژگی های برجسته ، اگرچه من ارائه دهندگان بیشتر و بیشتری را ارائه می دهند ، VPN مضاعف است. ibVPN برای تبلیغ آن از راه خود خارج نمی شود ، اما در آنجا است. شش اتصال اتصال VPN دوگانه با استفاده از سرورها در ایالات متحده ، هلند و سنگاپور وجود دارد. این بدان معنی است که شما می توانید از طریق هلند ، هلند از طریق ایالات متحده ، سنگاپور از طریق هلند و غیره به ایالات متحده وصل شوید..

من دریافتم که نرم افزار مشتری کاملاً برجسته و آسان برای کشف و استفاده آسان است ، البته گاهی اوقات در ویندوز ناپایدار است (اما به دور از یک معامله کننده است). این نرم افزار برای کلیه سیستم عامل های اصلی موجود است. حتی الحاقات / افزودنیهای Chrome ، Firefox و Opera وجود دارد.

کاری که مشتری فکر می کند به خصوص خوب بود ، که چند سرویس دیگر نیز انجام می دهند ، نشان دادن بار واقعی در کنار هر گزینه سرور است. این ویژگی تمام حدس و گمانها را برای اتصال به کدام سرور در نظر می گیرد.

محدودیت های

همانطور که بیشتر ارائه دهندگان VPN انجام می دهند ، Invisible Browsing VPN حداکثر تعداد اتصالات همزمان را محدود می کند. اگر برنامه Ultimate را بدست آورید ، و برای حسابهای رده پایین یک عدد را در سه قرار می دهید.

با توجه به اینکه طرح نهایی فقط 2 دلار در ماه بیشتر از گزینه های دیگر است و ویژگی های دیگری مانند پروکسی ، پسوند مرورگر و P2P را نیز ارائه می دهد ، فکر می کنم ارزش اضافی داشته باشد. حتی پس از آن ، هنوز هم ارزان تر از اکثر رقبا. اگر این شماره های اتصال کافی نباشد ، ممکن است مجبور شوید به نصب ibVPN روی روتر خود ، که پشتیبانی می شود ، متوسل شوید.

به غیر از این ، سرویس ibVPN نامحدود است. در پهنای باند ، انتقال داده یا سرعت سرور یا تعداد سوئیچ های سرور محدودیتی وجود ندارد.

با نگاه کردن به شرایط خدمات ، دو مورد دیگر به من منتقل می شود که هر کس از P2P استفاده می کند باید از آن آگاه باشد:

 • شما موافقت می کنید از یک ربات مانند ReGet ، GetRight ، Go! Zilla یا هر برنامه مشابه استفاده نکنید ، تا بارگیری مداوم محتوا را به صورت بی مراقب یا با حضور انجام دهید..
 • شما موافقت می کنید از این سرویس برای انتقال فایل همتا به همتا یا بارگیری تورنت فقط در سرورهای واقع در لوکزامبورگ ، سوئد ، هلند ، کانادا ، روسیه ، لیتوانی و هنگ کنگ استفاده کنید.

پشتیبانی مشتری

ibVPN گزینه های مختلف پشتیبانی از جمله چت زنده ، ایمیل و سیستم بلیط را ارائه می دهد. گفتگوی زنده از طریق وب سایت آنها تهیه شده و گفته می شود که برای هر دو موضوع فنی و خرید و فروش نیز 24/7 ساعت است. فهمیدم که دقیق است هر وقت سعی کردم ، شخصی در آنجا بود که به سؤالاتم پاسخ دهد.

تیم پشتیبانی از ده نفر تشکیل شده است. تمام پاسخ هایی که من دریافت کردم کاملاً ، دانش و قطعاً از یک فیلمنامه از پیش تعیین شده پیروی نشده اند. وب سایت نامرئی مرور وب VPN همچنین شامل بخش دانش بنیادی و سؤالات متداول است که به موارد متداول تر می پردازد. همچنین یک انجمن جامعه وجود دارد.

تمام اشتراک ها با ضمانت 15 روزه برگرداندن کامل پول همراه هستند. من در تمام خط مشی ها گشت زدم ، و به نظر نمی رسد هیچ رشته متصل به بازپرداخت ها ، مانند حداکثر مبلغ بارگیری یا حداکثر تعداد اتصالات وجود داشته باشد. این عدم محدودیت به این معنی است که شما می توانید 15 روز اول را صرف پرتاب هر آنچه را که در این سرویس دارید انجام دهید تا مطمئن شوید که به طور کامل نیازهای شما را برآورده می کند.

همچنین می توانید قبل از پرداخت هرگونه پرداخت ، درایو ibVPN را به مدت 24 ساعت کاملاً رایگان تست کنید. محاکمه رایگان کاری است که ارائه دهندگان بسیار کمی انجام داده و ارزش استفاده از آن را دارند. در صورت تمایل می توانید مستقیماً با کلیک کردن اینجا به صفحه ثبت نام برای آن دسترسی پیدا کنید.

همچنین می توانید قبل از پرداخت هرگونه پرداخت ، درایو ibVPN را به مدت 6 ساعت کاملاً رایگان تست کنید.

کشورهای محل سرور

Invisible Browsing VPN در حال حاضر 173 سرور در 97 مکان در 47 کشور جهان ارائه می دهد. این اعداد بسیار قابل احترامی هستند که باید برای اکثر کاربران کافی باشد. اگر دوست دارید عمیق تر حفاری کنید ، این جدیدترین لیست سرورهای ibVPN است.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me