تست های سرعت من از VyprVPN

VyprVPN مستقر در سوئیس یک ارائه دهنده VPN تثبیت شده است که همواره سرمایه گذاری زیادی در فناوری خود انجام داده است. از یک خط مشی ورود به سیستم صفر تأیید شده و یک مشتری چند پلتفرمی با ویژگی های ثروتمند و دارای ویژگی های غنی ، صدها سرور سریع خود مدیریت شده و پشتیبانی از بسیاری از سرویس های پخش محبوب ، VyprVPN تقریباً در هر جبهه ای ارائه می دهد.

طرفداران
 • تأیید نشده است برای حفظ حریم خصوصی کامل وارد شوید
 • انتخاب عالی پروتکل ها و تنظیمات رمزگذاری
 • صدها سرور با تنوع موقعیت مکانی عالی
 • بصری ، آسان برای استفاده مشتری چند پلت فرم
 • بلاک کردن Netflix ، iPlayer بی بی سی و دیگران
 • اجازه می دهد تا P2P و ترافیک تورنت
 • میزبان سرورهای خود (بدون شخص ثالث)
منفی
 • هیچ راهی برای پرداخت ناشناس نیست
 • انسداد VPN در برنامه اولیه در دسترس نیست

تست سرعت

تقریباً مانند تقریباً هر ارائه دهنده دیگر ، VyprVPN ادعا می کند سریعترین VPN در جهان است. البته ، فقط یک سرویس سریع وجود دارد و متأسفانه برای VyprVPN ، اینطور نیست. حداقل طبق تست های من.

خبر خوب این است که نداشتن شماره یک به طور خودکار شما را بد نمی کند. و در مورد VyprVPN نیز چنین است. سرعت آنها نمی تواند رقبایی مانند PureVPN یا CyberGhost را لمس کند ، اما برای اکثر کاربران بیش از حد کافی خواهد بود.

VyprVPN همچنین مواردی را برای آنها پیش می آید که بسیاری از ارائه دهندگان دیگر از آن استفاده نمی کنند ، و این قوام آن است. با چند مورد استثنا (که با توجه به فاصله جغرافیایی بسیار بزرگتر تا آن مکان ، آنقدر هم دور نبود) ، هر سروری که به آن متصل شدم ، بارگیری 50+ مگابیت بر ثانیه و بارگیری 40+ مگابیت بر ثانیه را به من داد..

از نظر من ، این نوع عملکرد نشانه تعادل مناسب بار است. و با توجه به اینکه VyprVPN تصمیم دارد کل زیرساخت های داخلی خود را توسعه دهد ، من از دیدن آن تعجب نکردم.

بارگیری 50 مگابیت در ثانیه ممکن است سریعترین نباشد ، اما برای مرور و پخش فیلم با کیفیت بالا سریع است (در جایی که 5-8 مگابیت بر ثانیه تمام آنچه لازم است).

حتی اگر شما یک کاربر تورنت فعال هستید (چیزی که VyprVPN اجازه می دهد) یا قصد بارگیری پرونده های بزرگ را دارید ، این سرعت ها بسیار زیبا برای شما خدمت می کنند. در حقیقت ، بر اساس میانگین جهانی ، متوسط ​​کاربر VPN حتی در وهله اول قادر به رسیدن به 50 مگابیت بر ثانیه نیست ، زیرا اتصال اینترنتی خودشان به آنها در اول می رسد.

در مورد موضوع اینترنت خودتان که سرعت VPN خود را پوشش می دهد ، لطفاً توجه داشته باشید که من یک اتصال نسبتاً سریع (بسیار سریعتر از آنچه که هر سرور VPN می تواند انجام دهد) را به عمد اجرا می کنم..

با سریعتر بودن ، می بینیم که حداکثر عملکرد واقعی هر ارائه دهنده می تواند به جای محدودیت سرعت ISP من ، منهای درصدی از من را ارائه دهد تا بتواند از طریق سرور رمزگذاری حساب کند و مسافت اضافی که باید اطلاعات من برای رسیدن به سرور طی شود..

و اگر کنجکاو هستید که VyprVPN نسبت به سایر ارائه دهندگان چقدر خوب (یا خیر) عمل کرده است ، لطفاً در لیست من از سرویس های برتر VPN که نگاهی بیندازید ، نگاهی بیندازید..

بهترین سرور
بهترین نتایج سرعتی VPN سرور VyprVPNبا VPN نتایج تست سرعت اولیه سرور VyprVPNبدون VPN
ایالات متحده
VyprVPN نتایج آزمایش سرعت سرور VPN ایالات متحده را متحد می کندبا VPN VyprVPN نتایج آزمون سرعت سرعت پایه ایالات متحده را متحد می کندبدون VPN
انگلستان
نتایج تست سرعت سرور VyprVPN انگلستان VPNبا VPN نتایج آزمون سرعت پایه اولیه VyprVPN انگلستانبدون VPN
کانادا
نتایج تست سرعت سرور VyprVPN کانادا VPNبا VPN نتایج آزمون سرعت پایه VyprVPN کانادابدون VPN
استرالیا
نتایج تست سرعت سرور VyprVPN Australia VPNبا VPN نتایج تست سرعت پایه اولیه VyprVPN استرالیابدون VPN
هلند
نتایج تست سرعت سرور VyprVPN هلند VPNبا VPN نتایج آزمون سرعت پایه اولیه VyprVPN هلندبدون VPN
آلمان
نتایج تست سرعت سرور VyprVPN آلمان VPNبا VPN نتایج آزمون سرعت پایه VyprVPN آلمانبدون VPN
فرانسه
نتایج تست سرعت سرور VyprVPN France VPNبا VPN نتایج آزمون سرعت پایه VyprVPN فرانسهبدون VPN

درباره VyprVPN

VyprVPN دارای امتیاز بالا متعلق به گلدن قورباغ ، یک شرکت مستقر در سوئیس است که از سال 1994 وجود دارد. گلدن قورباغه همچنین چندین سرویس آنلاین دیگر را نیز ارائه می دهد و با هدف ساخت ابزارهایی ساخته شده است که به حفظ حریم شخصی کاربران آنلاین و تأمین اینترنت امن کمک می کند. تجربه. VyprVPN متناسب با آن است.

در پایان ، VyprVPN همیشه از فناوری اختصاصی داخلی استفاده می کند و ادامه می دهد. مطمئناً این ساده ترین مسیر برای شروع نیست اما در دراز مدت بازپرداخت های بزرگی دارد. اکنون که این فناوری بالغ است ، VyprVPN می تواند کنترل کاملی بر سرویس خود داشته باشد و در هر مرحله از راه پاسخگوی نیاز کاربران آنها باشد. این انعطاف پذیری چیزی است که چند VPN دیگر می توانند ارائه دهند.

حریم خصوصی و امنیت

همانطور که گفته شد VyprVPN در سوئیس مستقر است. این یک چیز خوب است.

سوئیس کشوری است که دارای سابقه طولانی در احترام به حریم شخصی است و از چارچوب قانونی محکمی برای حمایت از آن برخوردار است. با این وجود ، سوئیس همچنین با ایالات متحده ، اتحادیه اروپا و بسیاری از کشورها توافق هایی دارد که حمایت از حریم خصوصی خود را در مرزهای خود گسترش می دهد..

با ورود به سیستم سیاستی ، همه چیز خوب به نظر می رسد. طبق سیاست حفظ حریم خصوصی VyprVPN ، هیچ مشکلی در رابطه با آنها باقی نمی ماند. بدون آدرس IP ، بدون برچسب زمان اتصال ، بدون جزئیات ترافیک ، هیچ چیز. اگر حریم شخصی آنلاین برای شما مهم است ، این ارائه دهنده ارائه دهنده خدمات است.

در مورد امنیت ، VyprVPN تمام پروتکل های اتصال مورد نیاز شما را پیاده سازی می کند: OpenVPN L2TP / IPsec و PPTP. آنها همچنین یک پروتکل اختصاصی به نام آفتاب پرست ارائه می دهند (که فقط با برنامه گرانتر موجود است).

آفتاب پرست دارای دو مزیت نسبت به همه گزینه های دیگر است: این کار بازرسی بسته های عمیق و ماسک ترافیک VPN را مسدود می کند به طوری که نمی توان آنرا به این ترتیب شناسایی کرد. اینها بسیار خوب هستند که در کشورهایی که دولت کمتر از اجازه استفاده از VPN استفاده می کند ، از ویژگیهایی برخوردار نیستند.

بسته به سطح رمزگذاری و نیاز به سرعت اتصال ، می توانید هر چهار پروتکل موجود را انتخاب کنید. من شخصاً OpenVPN یا Chameleon را توصیه می کنم. هر دو سریعتر از سایر گزینه ها هستند ، و هر دو ارائه رمزگذاری رمزگذاری AES بسیار غیرممکن هستند. Chameleon و OpenVPN همچنین امکان تنظیم یک درگاه دلخواه را فراهم می کنند.

امکانات

مشتری VyprVPN بصری و استفاده آسان است. این دستگاه تقریباً با هر دستگاه و پلتفرمی که می توانم در مورد آن فکر کنم سازگار است (حتی از جمله تلفن همراه محرمانه محرمانه).

ویژگی هایی که از ارائه دهندگان VPN ردیف برتر انتظار می رود ، همه در آنجا هستند. اینها شامل سوئیچ kill و امکان مشخص کردن خدمات DNS سفارشی است (اگر به هر دلیلی یکی از نسخه های VyprVPN شما وجود دارد).

نرم افزار مشتری امکان کنترل خوب از زمان ترافیک بیش از VPN و هنگامی که نباید وجود دارد را کنترل می کند ، که این امکان را برای هر برنامه تنظیم می کند. حتی می توانید برای استفاده از اتصال VPN به یک برنامه نیاز داشته باشید. این ویژگی کوچک مرتب مانع از اجرای ناخواسته نرم افزار خاص هنگام قطع VPN می شود. VyprVPN همچنین می تواند پیکربندی شود که به طور خودکار هنگام اتصال دستگاه شما از یک فای غیرقابل اعتماد ، به طور خودکار اتصال پیدا کند ، و از فرم شما به طور تصادفی با قرار دادن دستگاه و داده های خود در معرض خطر محافظت می کند..

منحصر به فرد برای VyprVPN پروتکل Chameleon آنها است که از بازرسی عمیق بسته ها جلوگیری می کند و ترافیک را مبدل می کند به طوری که نمی توان آن را به عنوان ترافیک VPN معرفی کرد. این می تواند یک ویژگی بسیار مفید در کشورهایی باشد که دولت استفاده از VPN را محدود می کند. البته توجه داشته باشید که برای دستیابی به آفتابپرست به پکیج پایان بالاتر نیز نیاز خواهید داشت.

یکی از کمبودهایی که از من پرید ، عدم توانایی در انتخاب سرور است که می خواهید به آن متصل شوید. شما فقط می توانید کشور را مشخص کنید ، و بهترین سرور سپس به طور خودکار انتخاب می شود ، احتمالاً بر اساس ترکیبی از عواملی مانند بار فعلی و فاصله فیزیکی.

من شخصاً ترجیح می دهم خودم بتوانم آن تصمیم را بگیرم. اتصال به سرور در نیمه راه در سراسر کشور فقط به دلیل کم بودن بار آن برای عملکرد ایده آل نیست. نمی دانم به همین دلیل سرعت VyprVPN همان چیزی است که است.

محدودیت های

سرویس VyprVPN بسیار محدود است و محدودیت را محدود می کند. دقیقاً مانند سایر ارائه دهندگان VPN ، تعداد اتصالات همزمان را محدود می کنند. بسته به نوع اشتراکی که انتخاب می کنید ، این شماره 3 یا 5 است. همچنین شایان ذکر است که VyprVPN Cloud و پروتکل Chameleon فقط در برنامه گران قیمت تر موجود هستند.

استفاده از تورنت و P2P مجاز است. و به غیر از لیست معمول موارد بدی که می توان در اینترنت انجام داد اما نباید (همانطور که در شرایط خدمات VyprVPN بیان شده است) ، شما می توانید از اشتراک VPN خود استفاده کنید که چگونه و چه زمانی لطفاً.

پشتیبانی مشتری

کارمندان پشتیبانی در VyprVPN 24 ساعت شبانه روز ، 365 روز در سال در دسترس هستند. آنها از طریق چت زنده ، ایمیل یا فرم تماس آنلاین قابل دسترسی هستند. برای کسانی که آن را ترجیح می دهند ، یک انجمن اجتماع عمومی VyprVPN نیز وجود دارد که مملو از اعضای مفید است ، از جمله بسیاری از کارمندان طلای قورباغه.

به طور کلی ، پشتیبانی به عنوان دانش و پاسخگو به نظر می رسد ، هرچند که گاهی اوقات نمی توانستم این احساس را که با روبات صحبت می کردم تکان بدهم. هنوز هم وقتی زمان پاسخگویی و شایستگی را آزمایش کردم ، پاسخ هایی دریافت کردم که به طور کامل به سؤالاتم در عرض چند دقیقه پاسخ می دادم. بنابراین رفتارهای تختخواب کنار ، آنها کار را انجام می دهند.

وب سایت VyprVPN همچنین با یک صفحه پرسش و پاسخ مفید و عیب یابی راه اندازی شده است. در حالی که آنها دستورالعمل تنظیم دستی را ارائه می دهند ، من آنها را به اندازه آنچه که توسط برخی از رقبا ارائه می شود ، تفصیل یافتم. بنابراین اگر دستگاه مبهم تری دارید و درگیر مشکلات هستید ، ممکن است در انجمن انجمن یا گفتگو با یکی از کارمندان پشتیبانی قرار بگیرید..

اولین باری که در VyprVPN مشترک می شوید ، برای یک دوره آزمایشی رایگان سه روزه واجد شرایط خواهید بود. مطمئن باشید که از آن زمان استفاده خوبی کرده و ارزیابی می کنید که آیا این سرویس پاسخگوی نیازهای شما است ، زیرا برخلاف هر ارائه دهنده دیگر ، VyprVPN بازپرداخت انجام نمی دهد.

مکان سرور

سرورهای VyprVPN شامل 64 کشور بسیار چشمگیر است. در کل ، 700+ قطعات سخت افزار در 73 مکان است. تمام این سخت افزار کاملاً متعلق به VyprVPN است. هیچ شخص ثالثی درگیر نیست. نگه داشتن همه چیز در خانه به تضمین حریم خصوصی و عملکرد کمک می کند.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map