בדיקות המהירות שלי לשרתי ExpressVPN

אחד מספקי ה- VPN הידועים ביותר בסביבה, ExpressVPN מציע ביצועים מהירים, עיצוב תוכנת לקוח מעולה וכמה מתכונות האבטחה החזקות ביותר שתמצאו. שניהם קלים למתחילים לאסוף ולרוץ איתם ואורזים יותר מדי כוח לכל משתמש מתקדם.


מקצוענים
  • לקוח עשיר ואינטואיטיבי עם תכונות
  • טכנולוגיה אחורית חזקה
  • שפע שרתים ומיקומי שרתים
  • מהירויות חיבור מהירות ועקבית
  • עובד עם Netflix האמריקנית
  • תמיכת לקוחות מהשורה הראשונה
חסרונות
  • קצת רישום מצטבר
  • לא הכי זול

בדיקות מהירות ExpressVPN

כמעט בכל עמוד באתר ExpressVPN תוכלו לראות הצהרות שקישורים “במהירות גבוהה” או “מהירות במיוחד.” האם הם קצת שחורים? אולי. אבל, להיות אחד מספקי ה- VPN הבסיסים יותר, מהירויות מהירות זה מה שהייתי מצפה, כשכל דבר פחות הוא אכזבה. לאחר הפעלת סוללת הבדיקות הרגילה שלי, אני יכול לומר שמלבד יוצא דופן אחד מספק VPN Express. מהירויות ההורדה וההעלאה היו מהשורה הראשונה ועקביות מאוד בכל ריצות הבדיקה שלי.

היוצא מן הכלל הקטן היה הורדות לקנדה, שם ראיתי תוצאות די גרועות בכל מבחן בודד. המהירות בכל המקומות האחרים בעולם נעה בין מעל הממוצע למצב מהיר. אני לא בטוח מה הייתה העסקה עם קנדה, אבל אני אפעיל שוב את הבדיקות שלי בקרוב כדי לראות אם הבעיות תוקנו. בינתיים, אם קנדה היא מדינה שאתה צריך להתחבר אליה לעיתים קרובות, אני ממליץ על גישה לאינטרנט פרטי או על VPN גלישה בלתי נראה. שניהם הראו שם ביצועים מצוינים.

אם אתה סקרן כיצד ציון Express VPN אקספרס ביחס לספקים אחרים, קפץ לדף הבית בו אני משווה את כל שירותי ה- VPN המהירים אחד עם השני. כמו כן, אל תשכח להציץ בסקירת ExpressVPN השלמה שלי כדי לראות איך זה מעבר לביצועים בלבד.

השרת הטוב ביותר
תוצאות בדיקת מהירות שרת ה- VPN הטובות ביותר של ExpressVPNעם VPN תוצאות בדיקת מהירות בסיסית של שרת ExpressVPN הטובות ביותראין VPN
ארצות הברית
תוצאות בדיקת מהירות שרת ה- VPN ExpressVPN מאחדת את המדינותעם VPN ExpressVPN מאחד תוצאות בדיקת מהירות בסיסית של מדינותאין VPN
הממלכה המאוחדת
תוצאות בדיקת מהירות שרת VPN של ExpressVPN בריטניהעם VPN תוצאות בדיקת מהירות בסיסית של ExpressVPN בריטניהאין VPN
קנדה
תוצאות בדיקת מהירות שרת VPN של ExpressVPN קנדהעם VPN תוצאות בדיקת מהירות בסיסית של ExpressVPN קנדהאין VPN
אוסטרליה
תוצאות בדיקת מהירות שרת VPN באוסטרליה באוסטרליהעם VPN תוצאות בדיקת מהירות בסיסית של ExpressVPN באוסטרליהאין VPN
הולנד
תוצאות בדיקת מהירות שרת VPN בהולנד של ExpressVPN הולנדעם VPN תוצאות בדיקת מהירות בסיסית של ExpressVPN הולנדאין VPN
גרמניה
תוצאות בדיקת מהירות שרת VPN של ExpressVPN גרמניהעם VPN תוצאות בדיקת מהירות בסיסית של ExpressVPN גרמניהאין VPN
צרפת
תוצאות בדיקת מהירות שרת VPN בצרפת של ExpressVPN צרפתעם VPN תוצאות בדיקת מהירות בסיסית של ExpressVPN צרפתאין VPN

אודות ExpressVPN

ExpressVPN פועל מחוץ לאיי הבתולה הבריטיים. היא הוקמה בשנת 2009, מה שהופך אותה לאחת מספקיות ה- VPN הפרימיות הוותיקות והמבוססות יותר בשוק. זה גם אחד הגדולים והפופולריים ביותר. VPN אקספרס הוא תומך ווקאלי בפרטיות וחופש באינטרנט, ובניגוד לכמה ספקים אחרים, הם גם לא סתם מדברים. הם מגבים זאת בעזרת תמיכה כלכלית משמעותית של ארגונים ללא כוונת רווח הנלחמים כדי להגן על חירות האינטרנט וזכויות הפרטיות. וזה דבר נהדר לראות.

פרטיות ואבטחה

באתר האינטרנט שלהם, ExpressVPN טוען שיש להם את ההגנה הטובה ביותר על שם ה- VPN האנונימי ומבטיח לעולם לא לרשום את היסטוריית הגלישה, נתוני התנועה או שאילתות ה- DNS שלך. אמנם כל זה נהדר, אך השטן נמצא לרוב בפרטים הקטנים. תביעות בדף מכירות לא תמיד נותנות לך את כל האמת.

כמו שאני עושה עם כל ספק VPN שאני מסתכל עליו, קראתי את התנאים וההגבלות של Express VPN וגיליתי שהם אכן יכולים לשמור מעט מידע נוסף על השימוש שלך. זה כולל את התאריכים (אם כי לא את הזמנים) שבהם אתה מתחבר לשירות, לאיזה מיקום שרת אתה מתחבר ואת הסכום הכולל של הנתונים המועברים בכל יום. מכיוון שמידע זה מאוחסן באופן אנונימי, החדשות הטובות הן שאף אחד ממנו אינו יכול לזהות אף משתמש באופן ייחודי. המטרה של נטען היא לניתוח ואיזון של ביצועי רשת.

גם העובדה ש- ExpressVPN מבוסס על איי הבתולה הבריטיים (BVI) היא לא מעט חשש. למרות שמדובר בשטח בריטי, ל- BVI אין חוקים לשמירת נתונים חובה והיא חופשית לפקח על ענייניה הפנימיים ללא הפרעה חיצונית. אני מניח שבעתיד בריטניה יכולה להפעיל לחץ על ממשלת BVI להביא את חוקי שמירת הנתונים שלה לחלק מהחוקים (נוראיים לפרטיות) הקיימים בבריטניה. אך עד כה לא קרה דבר כזה.

לצורך הצפנה, ExpressVPN מציע פשוטו כמשמעו את האפשרויות החזקות ביותר שתוכלו לקבל. הבחירות שלהם כוללות AES-256-CBC להצפנת ערוץ הבקרה באמצעות לחיצת יד RSA-4096 ואימות hash של SHA-512. אם המונחים הטכניים האלה לא משמעותיים עבורכם, דעו כי חלקם כמעט יחשיבו ברמות ההצפנה הללו ככמות יתר, כך הם חזקים. שימוש בהצפנה חזקה בדרך כלל עולה במחיר של ביצועים, אך כפי שראינו, ל- ExpressVPN אין בעיות כאלה. איכשהו, הם הצליחו לסלק את מה שרבים אחרים לא מצליחים, אז קודואים להם.

היבט חשוב נוסף של פרטיות ה- VPN הוא דליפות DNS ו- WebRTC, שאם הן קיימות, יכולות לחשוף את כתובת ה- IP שלך, מה שהופך את כל התרגיל של שימוש ב- VPN לנקודה מסויימת. גם כאן ExpressVPN מקבל חשבון בריאות נקי שכן הבדיקות שלי גילו אפס דליפות כאלה.

דבר אחרון שכדאי להזכיר בחזית הפרטיות הוא שמאז 2016, VPN Express Express מריץ גרסת .onion לאתר שלהם, מה שהופך אותו לנגיש למשתמשים Tor אנונימיים. שלב זה עם היכולת לשלם עבור השירות באמצעות ביטקוין, ותוכלו להשיג לעצמכם מנוי ExpressVPN ללא שמץ בודד של זהותכם או מיקומכם האמיתי..

תכונות

ExpressVPN עשתה עבודה טובה באיזון תכונות עם קלות השימוש. אני חושב שהלקוח שלהם מאוד פרוש ואינטואיטיבי מבחינה הגיונית. לוקח בערך 5 שניות להשיג את המסבים ולהיות במצב פועל. הגישה לכל האפשרויות המתקדמות יותר, כמו פונקציונליות מתגים להרוג באינטרנט, היא בדיוק המקום שהייתי מצפה לה.

תוכנת הלקוח זמינה בכל הפלטפורמות העיקריות, כולל חלונות, מק, אנדרואיד ו- iOS, אך ניתן להתקין ולהפעיל את ExpressVPN גם על לינוקס, מחשבי Chromebook ונתבים שונים..

ExpressVPN תומך בכל ארבעת הפרוטוקולים העיקריים של VPN: OpenVPN באמצעות TCP וגם UDP, SSTP, L2TP / IPSec ו- PPTP. ברירת המחדל של התוכנה בכל הפלטפורמות היא OpenVPN, אך אתה יכול לעבור בקלות לכל פרוטוקול אחר בכל עת שתרצה.

יש כמה תכונות נוספות שמציעה ExpressVPN שספקי VPN רבים אחרים אינם מציעים. SmartDNS הוא הצעה אחת כזו. בעוד השימוש ב- SmartDNS אינו עושה דבר למען פרטיותך ואבטחתך המקוונת, זה אידיאלי אם ברצונך לגשת לנטפליקס, ל- BBC iPlayer או לכל שירותי הזרמה חסומים גיאוגרפיים אחרים. מכיוון שהוא לא מצפין נתונים, SmartDNS מביא לבעיות חציצה פחותות. ניתן להתקין אותו כמעט בכל מכשיר המסוגל לאינטרנט, החל בטלוויזיות חכמות לקונסולות משחק ומכשירים דמויי Roku. SmartDNS של Express VPN כלול במינוי.

תוכנת הלקוח מגיעה עם פיצ’ר מובנה לבדיקת מהירות, הבודק את כל השרתים בזמן אמת כדי להבין עם אילו מהירויות ההורדה המהירות ביותר כרגע. כמובן, רק מכיוון ששרת מהיר לוער ברגע זה, זה לא אומר שהוא יעבור בעוד 10 דקות. ובכל זאת, תכונה זו מאפשרת לך לקבל החלטה משכילה יותר לאן להתחבר, שהיא הרבה יותר טובה מאשר ללכת לעיוור.

ExpressVPN מפעיל גם אתר אפל הנגיש באמצעות דפדפן Tor בכתובת http://expressobutiolem.onion/, שהוא אידיאלי עבור אלו החיים במדינות בהן “מצחיקים את השימוש ב- VPN.” ממש קל לממשלות להגביל את הגישה לאתרי VPN ולמנוע מאזרחיהם להירשם. בכך שהוא נגיש דרך כתובת .onion, ExpressVPN מתקשה לצנזר כמו שהוא מקבל.

הגבלות

ExpressVPN מגביל את מספר המכשירים שאתה יכול לחבר בו זמנית ל -3. זה רק מחצית ממה שמציעה מובילת התעשייה NordVPN. בפועל, תלוי בצרכים שלך, זה יכול להיות מספיק. אם אתה מוצא שאתה זקוק ליותר, אתה יכול לבחור ספק אחר כמו גישה לאינטרנט פרטי או IPVanish, או להתקין את ה- VPN בנתב (ExpressVPN מספק הוראות התקנה מפורטות) אשר נחשב כמכשיר אחד בלבד. האפשרות האחרונה היא קצת יותר מתקדמת.

מלבד מספר החיבורים במקביל, ההגבלה היחידה הנוספת שעליך לבצע היא לוודא שאתה משחק נחמד בעת השימוש ב- VPN. התנהגות גרועה כוללת דואר זבל, פריצה וכו ‘. אלה דברים שכל ספק VPN לא יאפשר לך לעשות, בסיכון להפסיק את חשבונך..

ל- ExpressVPN אין מגבלות על רוחב פס, שעה ביום או מתג שרת. הם גם מאפשרים שיתוף קבצים של BitTorrent ושיתוף בין עמיתים לעמית בכל השרתים שלהם.

שירות לקוחות

תמיכת לקוחות ב- VPN אקספרס זמינה 24/7. אם אתה צריך ליצור קשר, עומדות בפניך שתי אפשרויות: צ’אט חי ודוא”ל. צ’אט חי בדרך כלל יהיה ההימור המהיר ביותר שלך.

באופן כללי, נציגי שירות לקוחות היו ידידותיים ובקיאים מאוד.

בכמה הזדמנויות, התגובות הראשוניות שלהם היו מהזן הלא כל כך מועיל “להתקין מחדש את היישום שלך”. אבל אפילו במקרים האלה, ברגע שעוברים את ההחלפה הראשונה הזו, הדברים מסתדרים. אפילו השאלות המורכבות ביותר נענו לשביעות רצוני המלאה.

ExpressVPN אכן מציע בסיס ידע מקוון מעמיק אשר אמור לדאוג לרוב, אם לא כולם, לצרכים הבסיסיים שלך. יש מדריכי התקנה מפורטות, הכוללים הוראות תמונה צעד אחר צעד כמעט לכל פלטפורמה תחת השמש. יש להם גם מדריך לפתרון בעיות נרחב המציע פתרונות לבעיות הטכניות הנפוצות ביותר.

למרות ש- ExpressVPN נמצא בצד היקר – גם אם תנצל קוד שובר – המינוי שלך מגובה בערבות של 30 יום אם אינך מרוצה לגמרי ממנו. צוות התמיכה ינסה תחילה לעזור לך לפתור את סוגייתך, אך אם הרזולוציה אינה לשביעות רצונך, תוכל לקבל החזר מלא..

מיקומי שרת

למרות שאינו מחזיק במקום הראשון, ExpressVPN בהחלט נמצא בראש החבילה בכל מה שקשור למיקומי שרת ומדינות. עם חומרה רבת עוצמה ב 151 מיקומים ב 95 מדינות, הם מקדימים כמעט כל ספק VPN אחר למעט מנהיג השרתים HideMyAss! ורץ השרת PureVPN. תוכלו להסתכל ברשימה המלאה של שרתי ExpressVPN כאן.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me