בדיקות מהירות של שרתי TunnelBear

TunnelBear היא אחת החוויות הידידותיות למשתמש שתמצאו ב- VPN. יתכן שאין להם את רשת השרתים הגדולה ביותר או את רשימת התכונות הגדולה ביותר. עם זאת, לשרתים שלהם יש מהירות קבועה ויפה, התוכנות שלהם פשוטות מאוד לשימוש, תמיכת הלקוחות מועילה והמדיניות ללא כניסה שלהם ברורה ככל שניתן. במיוחד אם אתה מתחיל VPN, אל תתעלם מ- TunnelBear.


מקצוענים
 • מהירויות שרת עקביות
 • הצפנה חזקה
 • מדיניות ללא כניסה ברישום מבוקרת באופן עצמאי
 • תוכנה מאוד ידידותית למשתמש
 • גרסה חינם (מוגבלת ל 500 מגה בייט לחודש)
חסרונות
 • מעט תכונות מתקדמות
 • לא עובד עם נטפליקס או שירותי סטרימינג אחרים
 • רשת שרתים קטנה מאוד
 • אין תמיכה בצ’אט

בדיקות מהירות

שלא כמו כמעט כל ספק VPN אחר, TunnelBear אינה מעלה טענות פומביות לגבי ביצועי שרת טובים. אם כי לאחר סבב הבדיקות המהיר ביותר שלי, אני בטוח שהם יכולים.

כמעט בכל מיקום שבדקתי, מהירויות ההורדה הן מהירות מספיק כדי להפוך כל מי שמח. גם הם עקביים להפליא. זה בעיניי סימן לניהול רשת טוב ואיזון עומס שרתים.

התוצאה היחידה שבולטת כמו אגודל כואב היא אוסטרליה. אנהל שם מבחן נוסף בקרוב ואעדכן מאמר זה אם התוצאות ישתפרו. אך לעת עתה, אם אוסטרליה היא המקום אליו תרצו להתחבר, אולי תרצו לחפש במקום אחר. מבחני המהירות של PureVPN הניבו את התוצאות הטובות ביותר באותו חלק של העולם.

בכיוון ההפוך, ביצועי ההעלאה של TunnelBear היו עקביים באותה מידה, אם לא מאוד מעוררי השראה. לרוב המוחלט מאיתנו אכפת מהורדות, ולכן זה כנראה לא נושא ענק. אבל, אם אתם נוטים לשלוח קבצים גדולים בממוצע, NordVPN מציע את המהירויות המהירות ביותר שם.

דבר אחד שיש להבין עם הבדיקות שלי הוא שאני משתמש בחיבור אינטרנט מהיר מאוד. זה מהיר מספיק בכוונה כך ששום ספק VPN לא יכול להתאים לזה. בדיקה בדרך זו מאפשרת לי לגלות את המהירויות המרביות האמיתיות של כל שרת.

כל זה לומר, ייתכן שהמספרים שאתה רואה לא טובים כמו אלה שאני עושה. אם יש לך חיבור לאינטרנט מוריד כמוסות במהירות 30 Mbps, פשוט לא ניתן לראות מהירויות VPN בטווח של 60 Mbps. במקרה כזה, הייתי מצפה למספרים שמדרום ל 25 מגהביט לשנייה.

להלן תוצאות בדיקת המהירות של TunnelBear עבור שבעת המיקומים הנפוצים אליהם משתמשי VPN. צירפתי גם את התוצאות עבור האפליקציה של הלקוח נחשבה לשרת הכי טוב שלי (כלומר השרת שאמור באופן תיאורטי לתת לי את הביצועים הטובים ביותר).

ואם אתה סקרן כיצד TunnelBear מתחרה מול ספקים אחרים, אנא בדוק את ההשוואה שלי ל- VPN המהיר ביותר..

השרת הטוב ביותר
TunnelBear תוצאות בדיקת מהירות שרת ה- VPN הטובות ביותרעם VPN TunnelBear תוצאות הבדיקה המהירות ביותר של שרת הבסיסאין VPN
ארצות הברית
תוצאות בדיקת מהירות שרתי VPN של TunnelBear Unites Statesעם VPN TunnelBear מאחדת את תוצאות הבדיקה של מהירות בסיסית של מדינותאין VPN
הממלכה המאוחדת
תוצאות בדיקת מהירות שרת ה- VPN של TunnelBear בריטניהעם VPN תוצאות בדיקת מהירות בסיסית של TunnelBear בריטניהאין VPN
קנדה
תוצאות בדיקת מהירות שרת ה- VPN של TunnelBear Canadaעם VPN תוצאות בדיקת מהירות בסיסית של TunnelBear קנדהאין VPN
אוסטרליה
תוצאות בדיקת מהירות השרת של VPN באוסטרליה אוסטרליהעם VPN תוצאות בדיקת מהירות הבסיס של TunnelBear אוסטרליהאין VPN
הולנד
תוצאות בדיקת מהירות שרת VPN בהולנד TunnelBear בהולנדעם VPN תוצאות בדיקת מהירות בסיסית של TunnelBear הולנדאין VPN
גרמניה
תוצאות בדיקת מהירות שרתי VPN של TunnelBear גרמניהעם VPN תוצאות בדיקת מהירות הבסיס של TunnelBear גרמניהאין VPN
צרפת
תוצאות בדיקת מהירות שרת ה- VPN של TunnelBear Franceעם VPN תוצאות בדיקת מהירות בסיסית של TunnelBear Franceאין VPN

אודות TunnelBear

לחברות VPN מעטות יש זיהוי טוב יותר מאשר TunnelBear. הם היו קיימים מאז 2011, והפכו אותו לאחד החלוצים המוקדמים של מוצרי VPN צרכנים, ושם מהימן בענף..

החברה הוקמה בטורונטו, קנדה על ידי דניאל קלדור וריאן דוכוק, שני ותיקים בתעשייה הטכנולוגית. שניהם נכנסו למיזם עם ניסיון של שנים בתחום הטכנולוגיה, כולל סטנטים ב- Microsoft ו- Research in Motion. בשנת 2018 TunnelBear איחדו כוחות עם מקאפי, והשאילו עוד יותר את שמו.

פרטיות ואבטחה

אחד הדברים שרובנו משתמשי ה- VPN מצפים מהספק שלנו הוא ערובה לפרטיות שלנו. TunnelBear מספק בדיוק את זה, בפירוט רב ובשפה ברורה. הם קובעים בדיוק אילו נתונים הם אוספים, מדוע ולמה הם משתמשים בהם.

במקרים רבים, TunnelBear אפילו מספק הסברים מפורטים כיצד הם קבעו אילו נתונים יש לאסוף ועל מה אתם מוותרים בתמורה (כמו לא לקבל אימיילים מותאמים אישית בתמורה לא לאסוף את שמכם המלא). בקרב ספקי ה- VPN הגדולים, רמת הפירוט שנמצאת במדיניות הפרטיות של TunnelBear היא ללא תחרות.

בנוסף למדיניות הפרטיות הכללית שלהם, Tunnel Bear גם לא שומר על יומני פעילות כלשהי של המשתמשים שמתבצע בזמן שהם מחוברים לשירות. פירוש הדבר שהם לא מאחסנים רשומות של כתובות IP שלך, שאילתות DNS או אתרים ושירותים הנמצאים בשימוש. אתה לא צריך לדאוג שמישהו יסתכל מעבר לכתף שלך.

פירוש הדבר הוא שגם TunnelBear יכול להבטיח שהם לעולם לא ימכרו או יסחרו את המידע שלך לצדדים שלישיים מכל סיבה שהיא. מלכתחילה הם לא שומרים עליהם. אולי ההצהרה הזו ממדיניות הפרטיות שלהם מסכמת בצורה הטובה ביותר את כל זה.

TunnelBear אינו מאחסן כתובות IP מקוריות של משתמשים כאשר הם מחוברים לשירות שלנו ולכן אינו יכול לזהות משתמשים כאשר הם סיפקו כתובות IP של השרתים שלנו. בנוסף, איננו יכולים לחשוף מידע על היישומים, השירותים או האתרים שהמשתמשים שלהם צורכים בזמן שהם מחוברים לשירותים שלנו; שכן TunnelBear אינו מאחסן מידע זה.

הצהרת פרטיות ומעקב אחריהם הם שני דברים נפרדים. וספקי VPN רבים (למרבה הצער) לא אוהבים לשחק לפי הכללים שלהם. לא כך עם TunnelBear. הם רק קומץ ספקים שעוברים ביקורת אבטחה עצמאית שנתית ואז מפרסמים את התוצאות שכולם יוכלו לראות. הביקורת של Surfshark היא המקרה היחיד הידוע של ספק VPN שעושה זאת.

מלבד פרטיות טובה, TunnelBear מציע גם אבטחה חדישה. אנו מדברים על קידוד AES 256 סיביות באמצעות פרוטוקולי OpenVPN או IPsec / IKEv2 (תלוי בפלטפורמה בה אתה משתמש).

חכם בעוצמת ההצפנה ההופך את TunnelBear לקרוב ככל האפשר עם טכנולוגיית ההצפנה של ימינו. אתה יכול להרגיש די בוטה ובטוחה שאף אחד לא יוכל בכלל להציץ בנתונים שלך.

אבל, למה להתמקם שם. TunnelBear לוקח את זה אפילו צעד קדימה ומציע תכונה המכונה GhostBear. מטרתו להסוות את תנועת ה- VPN באופן המקשה על ספק שירותי אינטרנט כלשהו לגלות אותה מלכתחילה. טכנולוגיה זו לוקחת את האבטחה והפרטיות שלך לרמה אחרת לגמרי.

תכונות

אחת הטענות של TunnelBear לתהילה היא שהן אחת מספקיות ה- VPN הגדולות המציעות שכבת שירות בחינם. מותר לך עד 500 MB של תנועה לחשבון בכל חודש ללא עלות.

זה כמובן לא הרבה נתונים. ולכל שימוש חמור יותר ב- VPN (כמו הזרמת או הורדת וידיאו), תרצה להשקיע ברמת התשלום שלהם. עם זאת, בצביטה 500 MB מספיקים כדי לשמור על הגנתך (למשל, באמצעות Wi-Fi ציבורי).

בניגוד לרוב פתרונות ה- VPN החינמיים, לעומת זאת, TunnelBear אינו תומך ברובד החינמי שלהם למרות פרסום או פעילויות אחרות שאינן ידידותיות למשתמש. לכן, כמשתמש בחינם, אינך נאלץ להתפשר על פרטיותך. אתה יכול אפילו להכפיל את מגבלת התעבורה שלך אם אתה מוכן לעשות ציוץ על החוויה שלך עם התוכנה.

יש כמובן שפע של תכונות אחרות שמשתמשים בחינם וגם בתשלום משתמשים מקבלים בשירות.

 • מצב ערנות

  שמו של TunnelBear עבור מתג להרוג, הוא מנתק את כל התנועה מהמכשיר שלך אם חיבור ה- VPN נופל. אם אתה מוטרד מהשחרור בטעות של נתונים או דליפות IP, פונקציונליות זו תעזור למנוע אותם.

 • המנהרה הכי קרובה

  תוכנת TunnelBear מעניקה לך את היכולת לאפשר לה להסתדר למקום שאתה מתחבר אליו. בהתבסס על ידע ברקע רק שהוא מודע אליו (כמו עומס שרת וגודש ברשת), הוא יבחר בשרת שיעניק לך את המהירויות הטובות ביותר.

 • תמיכה מרובת פלטפורמות

  TunnelBear מציעה ללקוחות חלונות, מקוס, iOS ואנדרואיד, כמו גם תוספי דפדפן עבור Chrome, Firefox ואופרה. בכל המקרים התוכנה שלהם פועלת במהירות והיא מהידידותיות למשתמש ביותר שראיתי.

 • תמיכה בטורנט

  למרות שלא פורסם במפורש, TunnelBear אכן תומך בפרוטוקולי שיתוף קבצים של P2P של BitTorrent ושאר קבצי P2P בכל השרתים שלה..

הגבלות

בדוגמה לכך שחדשות אינן חדשות טובות, ל- TunnelBear אין מגבלות רבות. הם לא חוסמים תנועה באופן פעיל ולא מצמצמים את מהירויות הרשת. יש רק שני גבולות שיש להיות מודעים אליהם.

האחת, TunnelBear מאפשרת לחבר עד חמישה מכשירים בו זמנית. אבל, לרובנו זה מספיק. המגבלה האחרת היחידה חלה על משתמשי שכבות חינם. בתור אחת, אתה מוגבל ל 500MB של נתונים בחודש.

שירות לקוחות

תמיכת הלקוחות של TunnelBear מגיבה, ככל שמספקים VPN. הם אכן מבטיחים תגובה ממחלקת התמיכה שלהם תוך 48 שעות מרגע הגשת הגיליון. אולם במציאות ניתן לצפות לתשובה תוך שעתיים או פחות. זה לפחות היה הניסיון שלי.

אין צ’ט חי זמין, אבל זה לא אמור להוות בעיה עבור רובנו. נציגי מנהרת דוב המנהרה התמודדתי עם כל השאלות שנענו באמצעות הדואר האלקטרוני בפירוט רב ובצעדים שקל לבצע אותם. הם גם ממהרים להכניס משחק מילים על דוב לכל תקשורת ובכל הלקוחות. זה מאיר את מצב הרוח, ואני נהנה מזה. אבל, אם מתעייפים מדברים כאלה במהירות, זה בהחלט מה שיש לקחת בחשבון.

תחת מדור העזרה, אתר TunnelBear מציע חלקים הגונים בתחילת העבודה ופתרון בעיות. למרות הקצרה, שניהם יכולים להועיל מאוד בפתרון בעיות התקנה, חיבור או מהירות.

כמו כן, ראוי לציין של TunnelBear יש מדיניות ללא החזר כספי. הם יעבדו עם לקוחות כל מקרה לגופו אם אתה נתקל בבעיה בשירות בתשלום שלהם, אך אין כל ערבויות לכך. מכיוון שיש להם שכבה חופשית, עם זאת, קשה לראות במדיניות זו מגבלה רבה. רובנו כבר היינו לוקחים את TunnelBear לסיבוב הרבה לפני ששדרגנו לחשבון בתשלום.

מיקומי שרת

בצד התשתיות של הרשת של הדברים, TunnelBear קצת בצד הקל. כרגע הם מנהלים שרתים ב -23 מדינות. מכיוון שכל החשודים הרגילים נמצאים שם, זה אמור להספיק לרובנו. אבל זה רחוק מ -131 המדינות ש- PureVPN מציע, למשל.

TunnelBear גם לא מציין כמה שרתים יש להם בכל מיקום. זה בהחלט מרובה מכיוון שלרוב אני מקבל כתובת IP שונה לחלוטין לאחר התחברות (אינדיקטור חזק שמרכז נתונים אחר נמצא בשימוש). ובעוד שיהיה נחמד לדעת את המספרים המדויקים, אולי זה לא עניין גדול. מבחני המהירות שלי מראים ביצועים טובים, ובסופו של דבר זה מה שחשוב.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me