מבחן מלא למהירויות שרת VPN של גלישה בלתי נראות

שירות VPN עם הרבה דברים שאוהבים, ibVPN מציע את כל התכונות שאתה מצפה מספק מוביל – כולל VPN כפול ו- DNS חכם – במחיר הנמוך מזה של רוב המתחרים. פרטיות מעולה ומבחר טוב של שרתים בשילוב עם ביצועים מעולים הופכים אותה להמלצה קלה.


מקצוענים
 • אפשרויות הצפנה ואבטחה חזקות
 • ביצועי שרת טובים
 • כולל לקוח עשיר עם הרבה תכונות מתקדמות
 • תומך ב- P2P (עם שרתים ייעודיים)
 • עובד עם Netflix ו- BBC iPlayer
 • ניסיון חינם
חסרונות
 • אפליקציית לקוח מסובכת
 • תוכניות מחיר מבלבלות
 • רשת שרת קטנה למדי

מבחן המהירות של ibVPN

גלישה בלתי נראית באתר VPN מעלה טענה נועזת כי השירות שלהם זוכה לשבחים בכל רחבי העולם בזכות המהירות והתמיכה שלו (אני נוגע בתמיכה בהמשך). אני לא ממש בטוח כמה שבחים הם זוכים, אבל הם קיבלו את חלק המהירות. הבדיקות שלי הראו שהשרתים שלהם יכולים יותר להחזיק משל עצמם בשוק VPN שמציע הרבה אפשרויות. למען האמת, אני אצא על גפה ואקרא בתוצאות בדיקת המהירות באינטרנט של ibVPN די מצוינות.

לקבלת ביצועים גדולים עוד יותר, אם פרטיות אינה מהווה חשש עצום, ibVPN מאפשר לך להתחבר באמצעות פרוקסי לכל מיקומי השרת שלהם. השימוש בפרוקסי פירושו שהחיבור שלך לא יהיה מוצפן, אך אי הצפנה יכולה גם להפוך אותו למהיר יותר.

כמו במקרה של כל ספק VPN שאני מעריך, אני מנהל סדרת בדיקות מהירות של העלאה והורדה עם ובלי חיבור VPN למה שצריך להיות השרת המהיר ביותר שלי, כמו גם שבע המדינות הפופולריות ביותר שמשתמשים נוטים להתחבר אליהם.

החיבור לאינטרנט שלי הוא במהירות 500 מגה-ביט ביט ומעלה 100 מגה-ביט. המהירויות הללו מאפשרות לנו לראות עד כמה ביצועיהם של השרתים מבלי שנצטרך לדאוג לפגוע במגבלות שהטמיע ספק שירותי האינטרנט שלי.

אם אתה סקרן כיצד ibVPN משתווה ביחס לאפשרויות ספקיות פופולריות אחרות, אנא עיין בטבלה של VPNs שלי במהירויות המהירות ביותר בהן אני משווה את כל השירותים המובילים..

השרת הטוב ביותר
תוצאות הבדיקה המהירות ביותר של ibVPN שרת ה- VPNעם VPN תוצאות הבדיקה המהירות ביותר של ibVPN של שרת הבסיסאין VPN
ארצות הברית
ibVPN מאחד תוצאות בדיקת מהירות שרת VPNעם VPN ibVPN מאחד תוצאות בדיקת מהירות בסיסית של מדינותאין VPN
הממלכה המאוחדת
תוצאות בדיקת מהירות ibVPN בריטניה VPN לשרתעם VPN תוצאות בדיקת מהירות בסיסית של ibVPN בריטניהאין VPN
קנדה
תוצאות בדיקת מהירות שרתי VPN של ibVPN קנדהעם VPN תוצאות בדיקת מהירות בסיסית של ibVPN קנדהאין VPN
אוסטרליה
תוצאות בדיקת מהירות ibVPN אוסטרליה VPN בשרתעם VPN תוצאות בדיקת מהירות בסיסית של ibVPN באוסטרליהאין VPN
הולנד
תוצאות בדיקת מהירות ibVPN הולנדית VPNעם VPN תוצאות בדיקת מהירות בסיסית של ibVPN הולנדאין VPN
גרמניה
תוצאות בדיקת מהירות ibVPN גרמניה VPN בשרתעם VPN תוצאות בדיקת מהירות בסיסית של ibVPN גרמניהאין VPN
צרפת
תוצאות בדיקת מהירות שרתי VPN של ibVPN צרפתעם VPN תוצאות בדיקת מהירות בסיסית של ibVPN צרפתאין VPN

אודות IBVPN

VPN גלישה בלתי נראית מבוסס מרומניה ונמצא מאז 2010, אם כי צוות הליבה עבד יחד שבע שנים נוספות לפני כן בשירות פרוקסי בלבד. עם הניסיון הרב שמאחוריהם, ל- ibVPN יש הבנה טובה של מה אנשים מחפשים בספק VPN. אין פלא שיש להם כיום מעל 500,000 משתמשים ברחבי העולם, מספר שרק ממשיך לגדול.

פרטיות ואבטחה

כשמדובר בפרטיות, ibVPN טוב ככל שיהיה. הם לא אוספים או רושמים מידע על חיבור או תנועה כלשהו. במילים שלהם:

איננו יכולים לקשר שום פעילות ספציפית עם אף משתמש ספציפי.

מדיניות הפרטיות אכן מציינת כי VPN בגלישה בלתי נראה מציית להודעות משפטיות. אך מכיוון שאין להם נתונים למסור, למשתמשים אין מה לדאוג. בהיותו מבוסס ברומניה, אין גם דאגות מחוקי מדינה המחייבים שמירת נתונים. חוק כזה היה קיים פעם אחת, אך הוכרז לאחר שנפסק כבלתי חוקתי.

רק כתובת דוא”ל חוקית נדרשת כדי להירשם לשירות של ibVPN. אין צורך בשום שם או מידע אישי אחר. BitCoin ומספר cryptocurrencies אחרים זמינים כאפשרויות תשלום.

בחזית ההצפנה, לקוח ה- VPN של הגלישה הבלתי נראה מציע שישה התאמת פרוטוקול / הצפנה. עד כמה שאני יודע, אינך יכול לערבב ולהתאים, כלומר אינך יכול להגדיל את רמת ההצפנה שלך עם הפרוטוקול המועדף עליך ככל שתרצה.

מבין ששת ההתאמהויות, לאחד יש הצפנה של 128 סיביות (שהיא די קלה והלקוח כן מציין זאת), ל -4 יש הצפנה של 256 סיביות (איזון טוב בין מהירות ההורדה לאבטחה) ולאחד יש הצפנה של 2048 סיביות. האחרון משתמש ב- SSTP כפרוטוקול שלה. אם אתה מחפש הצפנה חזקה עם פרוטוקול אחר, זה לא משהו ש- ibVPN מספק כרגע.

תכונות

ibVPN מציע את כל התכונות שהיית מצפה מספק VPN מוביל שכבתי, כמו גם כמה תוספות. שירות DNS חכם הוא אחד מאותם. למרות שזה לא עושה הרבה לפרטיות, שירות זה אידיאלי להזרמת תוכן חסום גיאוגרפי. בבדיקות שלי, גם נטפליקס האמריקאית וגם ה- iPlayer של ה- BBC לא היו נעולים בעת השימוש בה.

תכונה נוספת שבולטת, למרות שאני רואה יותר ויותר ספקים שמציעים את זה, היא VPN כפול. ibVPN לא יוצא מגדרו לקדם אותו, אבל הוא שם. ישנן שש אפשרויות חיבור VPN כפול באמצעות שרתים בארה”ב, הולנד וסינגפור. משמעות הדבר היא שאתה יכול להתחבר לארה”ב דרך הולנד, להולנד דרך ארה”ב, לסינגפור דרך הולנד וכו ‘..

מצאתי שתוכנת הלקוח מוצגת במלואה וקל להבין אותה ולהשתמש בה, גם אם לפעמים לא יציבה ב- Windows (אך רחוקה מפורק עסקות). התוכנה זמינה לכל הפלטפורמות העיקריות. יש אפילו הרחבות / הרחבות עבור Chrome, Firefox ואופרה.

משהו שהלקוח עושה שנראה לי נחמד במיוחד, שמעט שירותים אחרים עושים, הוא להציג עומס בזמן אמת ליד כל אפשרות שרת. תכונה זו מוציאה את כל הניחושים לאיזה שרת להתחבר.

הגבלות

כפי שרוב ספקי ה- VPN עושים, הגלישה הבלתי נראית VPN מגבילה את המספר המרבי של חיבורים בו זמנית. הם קובעים את המספר הזה לשלוש אם תקבל את התוכנית האולטימטיבית, ובאחד לחשבונות נמוכים יותר.

בהתחשב בכך שהתוכנית של Ultimate היא רק 2 $ לחודש יותר מהאפשרויות האחרות, והיא מציעה תכונות נוספות כמו פרוקסי, הרחבות דפדפן ומאפשרת P2P, אני חושב שזה שווה את ההוצאה הנוספת. גם אז זה עדיין זול יותר מרוב המתחרים. אם מספרי חיבור אלה אינם מספיקים, ייתכן שתצטרך לפנות להתקנת ibVPN בנתב שלך, הנתמך..

מלבד זאת, השירות של ibVPN אינו מוגבל. אין מגבלות על רוחב הפס, העברת נתונים או מהירות שרת, או על מספר מתגי השרת.

בעיון בתנאים וההגבלות, קפצו עלי שני דברים נוספים שכל מי שמשתמש ב- P2P צריך להיות מודע להם:

 • אתה מסכים לא להשתמש ברובוט, כמו ReGet, GetRight, Go! Zilla, או כל תוכנה דומה, כדי להוריד תוכן באופן רציף על בסיס ללא השגחה או השתתפות..
 • אתה מסכים להשתמש בשירות לצורך העברת קבצי עמיתים לעבר קבצים או הורדות טורנט רק בשרתים הממוקמים בלוקסמבורג, שוודיה, הולנד, קנדה, רוסיה, ליטא והונג קונג..

שירות לקוחות

ibVPN מציעה מגוון אפשרויות תמיכה, כולל צ’אט חי, דואר אלקטרוני ומערכת כרטיסים. צ’אט חי מסופק דרך אתר האינטרנט שלהם ונאמר שהוא 24/7 עבור בעיות טכניות ומכירות כאחד. מצאתי שזה מדויק. בכל פעם שניסיתי, מישהו היה שם כדי לענות על השאלות שלי.

צוות התמיכה מורכב מעשרה אנשים. כל התגובות שקיבלתי היו מלאות, בקיאות ובהחלט לא עקבו אחר תסריט שנקבע מראש. אתר גלישה בלתי נראה של VPN כולל גם קטעי Knowledge Base ו- FAQ גדולים למדי, המתייחסים לבעיות הנפוצות יותר. קיים גם פורום קהילתי.

לכל המנויים יש אחריות של 15 יום להחזר כספי מלא. עברתי על כל הפוליסות ונראה כי אין מחרוזות המחוברות להחזרים, כגון סכום הורדה מקסימלי או מספר חיבורים מרבי. היעדר הגבלות זה אומר שאתה יכול להשקיע את 15 הימים הראשונים לזרוק את כל מה שקיבלת לשירות כדי לוודא שהוא עונה באופן מלא על צרכיך.

אתה יכול גם לבדוק את ibVPN לנסוע למשך 24 שעות בחינם לחלוטין לפני שאתה מבצע תשלום כלשהו. ניסיון חינם הוא דבר שמעט מאוד ספקים עושים וכדאי מאוד לנצל אותו. אם תרצה, תוכל לגשת ישירות לדף ההרשמה על ידי לחיצה כאן.

אתה יכול גם לבדוק את ibVPN לנסוע למשך 6 שעות בחינם לחלוטין לפני שאתה מבצע תשלום כלשהו.

מדינות מיקום שרת

VPN גלישה בלתי נראית מספקת כיום 173 שרתים ב 97 מיקומים ב 47 מדינות. אלה מספרים מכובדים מאוד שצריכים להספיק עבור רוב המשתמשים. אם תרצה לחפור עמוק יותר, זוהי הרשימה העדכנית ביותר של שרתי ibVPN.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me