בדיקות המהירות שלי של VyprVPN

VyprVPN מבוסס שוויץ היא ספקית VPN מבוססת שתמיד השקיעה רבות בטכנולוגיה שלה. החל ממדיניות רישום אפס מאומתת ולקוח ידידותי, עשיר בתכונות ורב פלטפורמות וכלה במאות שרתים מהירים בניהול עצמי ותמיכה בשירותי סטרימינג פופולריים רבים, VyprVPN מספק כמעט בכל חזית..


מקצוענים
  • לא אימתת שום כניסה לביצוע פרטיות מלאה
  • בחירה מצוינת של פרוטוקולים והגדרות הצפנה
  • מאות שרתים עם מגוון רב של מיקומים
  • לקוח מרובה פלטפורמות אינטואיטיבי וקל לשימוש
  • ביטול החסימה של Netflix, BBC iPlayer ואחרים
  • מאפשר תנועה של P2P וטורנטים
  • מארח שרתים משלו (ללא צדדים שלישיים)
חסרונות
  • אין דרך לשלם בעילום שם
  • ערפול VPN אינו זמין בתוכנית בסיסית

מבחן מהירות

כמו כמעט כל ספק אחר, VyprVPN טוען שהוא ה- VPN המהיר ביותר בעולם. יכול להיות, כמובן, שירות אחד מהיר ביותר ולצערנו עבור VyprVPN, הם לא. לפחות על פי המבחנים שלי.

החדשות הטובות הן שלא להיות מספר אחד לא עושה לך אוטומטית רע. וזה המקרה עם VyprVPN. המהירויות שלהם לא יכולות לגעת במתחרים כמו PureVPN או CyberGhost, אך עבור מרבית המשתמשים יהיו מספיקים.

ל- VyprVPN יש משהו שקורה לספקים רבים אחרים שלא, וזו העקביות. עם כמה יוצאים מן הכלל (בהתחשב במרחק הגיאוגרפי הרבה יותר גדול לאותם מיקומים, לא היו כל כך רחוקים), כל שרת שחיברתי אליו נתן לי הורדות יציבות של 50+ Mbps והעלאות של 40+ Mbps.

מבחינתי, סוג כזה של ביצועים הוא סימן לאיזון עומסים תקין. ובהתחשב בכך ש- VyprVPN בוחר לפתח את כל התשתיות שלהן באופן אישי, אני לא מתפלא לראות את זה.

הורדות של 50 מגהביט לשנייה אולי אינן המהירות ביותר, אך הן מספיק מהירות מספיק לגלישה ולהזרמת וידיאו בחדות גבוהה (כאשר 5-8 מגהבייט לשנייה הוא כל מה שצריך).

גם אם אתה משתמש סיקור פעיל (משהו ש- VyprVPN מאפשר) או שאתה מתכוון להוריד קבצים גדולים, המהירויות הללו ישמשו אותך יפה למדי. למעשה, על סמך ממוצעים עולמיים, משתמש ה- VPN הממוצע אפילו לא יוכל להגיע ל -50 מגה-ביט לשנייה מלכתחילה, מכיוון שחיבור אינטרנט משלו יכיל אותם ראשונים.

בנושא האינטרנט שלך המכסה את מהירות ה- VPN שלך, שים לב שאני כן מנהל חיבור מהיר למדי (מהיר יותר ממה שכל שרת VPN יכול לעשות) בכוונה..

בכך שאנחנו מהירים יותר, אנו רואים את הביצועים המרביים בפועל שכל ספק יכול להציע במקום מגבלת המהירות של ספק שירותי האינטרנט שלי מינוס אחוז כלשהו לחשבון על תקורה להצפנה ואת המרחק הנוסף שיש לנתונים שלי לנסוע כדי להגיע לשרת..

ואם אתה סקרן עד כמה טוב (או לא) VyprVPN עשה ביחס לספקים אחרים, אנא בחן את הרשימה שלי עם שירותי ה- VPN הביצועים הטובים ביותר..

השרת הטוב ביותר
תוצאות הבדיקה המהירות ביותר של VyprVPN שרת VPNעם VPN תוצאות בדיקת מהירות בסיסית של שרת VyprVPN הטובות ביותראין VPN
ארצות הברית
VyprVPN מאחד תוצאות בדיקת מהירות שרת VPNעם VPN VyprVPN מאחדת את תוצאות בדיקות המהירות הבסיסית של המדינותאין VPN
הממלכה המאוחדת
תוצאות בדיקת מהירות שרת VPN של VyprVPN בריטניהעם VPN תוצאות בדיקת מהירות בסיסית של VyprVPN בריטניהאין VPN
קנדה
תוצאות בדיקת מהירות שרת VPN של VyprVPN קנדהעם VPN תוצאות בדיקת מהירות בסיסית של VyprVPN בקנדהאין VPN
אוסטרליה
תוצאות בדיקת מהירות VNprVPN אוסטרליה VPN באוסטרליהעם VPN תוצאות בדיקת מהירות בסיסית של VyprVPN באוסטרליהאין VPN
הולנד
תוצאות בדיקת מהירות שרת VPN בהולנד VyprVPN הולנדעם VPN תוצאות בדיקת מהירות בסיסית של VyprVPN הולנדאין VPN
גרמניה
תוצאות בדיקת מהירות VNprVPN גרמניה VPN בשרתעם VPN תוצאות בדיקת מהירות בסיסית של VyprVPN גרמניהאין VPN
צרפת
תוצאות בדיקת מהירות שרת VPN בצרפת VyprVPN צרפתעם VPN תוצאות בדיקת מהירות בסיסית של VyprVPN צרפתאין VPN

אודות VyprVPN

VyprVPN המדורגים את הדירוג הוא בבעלות חברת Golden Frog, חברה מבוססת שוויצרית אשר קיימת מאז 1994. Golden Frog מספקת גם מספר שירותים מקוונים אחרים והוקמה מתוך כוונה לבנות כלים שיעזרו לשמור על פרטיות המשתמשים המקוונים ולהעניק אינטרנט מאובטח. ניסיון. VyprVPN משתלב ממש.

מקצה לקצה, ל- VyprVPN תמיד ממשיכה להשתמש בטכנולוגיה פנים קניינית. זה בהחלט לא המסלול הקל ביותר לדרך בהתחלה, אך יש לו תגמולים גדולים בטווח הארוך. כעת, כשהטכנולוגיה בוגרת, VyprVPN יכולה למעשה לשמור על שליטה מלאה על השירות שלה ולהיות מגיבה לצרכי המשתמשים שלהם בכל שלב. הגמישות הזו היא משהו שמספר VPN אחרים יכולים לספק.

פרטיות ואבטחה

כאמור, VyprVPN מבוסס בשוויץ. זה דבר טוב.

שוויץ היא מדינה שיש לה היסטוריה ארוכה של כיבוד פרטיות אישית ויש לה מסגרת משפטית חזקה לגיבוי זה. מוטב, עם שוויץ יש גם הסכמים עם ארה”ב, האיחוד האירופי ומדינות רבות אחרות, המרחיבות את הגנת הפרטיות שלה מעבר לגבולותיה.

ביומן מדיניות, הדברים נראים טוב גם כן. על פי מדיניות הפרטיות של VyprVPN, הם לא מחזיקים ביומנים כלשהם. ללא כתובות IP, ללא חותמות זמן של חיבור, ללא פרטי תנועה, כלום. אם פרטיות אמיתית באינטרנט חשובה לך, זהו ספק שמספק.

מבחינת האבטחה VyprVPN מיישם את כל פרוטוקולי החיבור הדרושים לכם: OpenVPN L2TP / IPsec ו- PPTP. הם מציעים גם פרוטוקול קנייני בשם Chameleon (זמין רק בתכנית היקרה יותר).

לזיקית שני יתרונות על פני כל האלטרנטיבות: הוא חוסם בדיקת מנות עמוקה ומסכה את תנועת ה- VPN כך שלא ניתן יהיה לזהות אותה ככזו. לשניהם נחמד מאוד להיות תכונות במדינות בהן הממשלה פחות מעוניינת לאפשר שימוש ב- VPN.

אתה יכול לבחור כל אחד מארבעת הפרוטוקולים הזמינים בהתאם לרמת ההצפנה שלך וצרכי ​​מהירות החיבור. באופן אישי, אני ממליץ על OpenVPN או על זיקית. שתיהן מהירות יותר מהאפשרויות האחרות, ושניהם מציעים די בלתי אפשרי לפצח הצפנת AES 256 סיביות. זיקית ו- OpenVPN מאפשרים גם להגדרות יציאה מותאמת אישית.

תכונות

לקוח VyprVPN הוא אינטואיטיבי ונוח לשימוש. זה גם תואם כמעט לכל מכשיר ופלטפורמה שאני יכול לחשוב עליהם (אפילו כולל הטלפון השחור הממוקד בפרטיות).

התכונות הצפויות מספקי VPN מהשורה העליונה נמצאות שם. אלה כוללים מתג להרוג ויכולת לציין שירותי DNS מותאמים אישית (אם מסיבה כלשהי יש כאלה שאתה מעדיף על פני גרסת VyprVPN).

תוכנת הלקוח מאפשרת שליטה טובה בזמן על התעבורה לעבור על ה- VPN ומתי היא לא אמורה, וזה ניתן להגדרה על בסיס אפליקציה. אתה יכול אפילו לדרוש מאפליקציה להשתמש בחיבור VPN. הפיצ’ר הקטן והמסודר הזה ימנע מכם להפעיל תוכנה ספציפית שלא בכוונה כאשר ה- VPN מנותק. ניתן להגדיר את VyprVPN להתחברות אוטומטית כאשר המכשיר שלך משתמש ב- wifi לא מהימן, והגנה על הטופס שלך בסכנת מכשיר ונתונים שלך בטעות.

הייחודי ל- VyprVPN הוא פרוטוקול הזיקית שלהם שמונע בדיקת מנות עמוקה ומסווה את התנועה כך שלא ניתן יהיה לזהות אותה כתעבורת VPN. זו יכולה להיות תכונה שימושית מאוד במדינות בהן הממשלה מגבילה את השימוש ב- VPN. עם זאת, שימו לב כי תזדקקו לחבילת הקצה העליונה בכדי לקבל גישה לזיקית.

החיסרון היחיד שקפץ לעברי הוא חוסר היכולת לבחור לאיזה שרת אתה רוצה להתחבר. אתה יכול לציין רק את המדינה, ואז השרת הטוב ביותר נבחר באופן אוטומטי, ככל הנראה על סמך שילוב של גורמים כמו עומס נוכחי ומרחק פיזי.

באופן אישי, אני מעדיף שאוכל לקבל את ההחלטה הזו בעצמי. חיבור לשרת באמצע הארץ רק בגלל שהעומס שלו נמוך אינו אידיאלי לביצועים. אני תוהה אם זו הסיבה למהירות VyprVPN היא מה שהיא.

הגבלות

השירות של VyprVPN די קל על מגבלות. ממש כמו כל ספק VPN אחר, הם מגבילים את מספר החיבורים במקביל. תלוי באיזו תוכנית מנוי שתבחר, המספר הזה הוא 3 או 5. כמו כן, ראוי לציין כי VyprVPN Cloud ופרוטוקול זיקית זמינים רק בתוכנית היקרה יותר..

השימוש בטורנט ו P2P מותר. ומלבד הרשימה הרגילה של דברים רעים שאפשר לעשות באינטרנט אך אסור להם (כפי שמתואר בתנאים וההגבלות של VyprVPN), אתה חופשי להשתמש במנוי VPN שלך ומתי בבקשה.

שירות לקוחות

צוות התמיכה ב- VyprVPN זמין 24 שעות ביממה, 365 ימים בשנה. ניתן להגיע אליהם באמצעות צ’אט חי, אימייל או באמצעות טופס יצירת קשר מקוון. למי שמעדיף את זה, יש גם פורום קהילתי VyprVPN שמלא חברים מועילים, כולל עובדים רבים של צפרדע הזהב.

בסך הכל, התמיכה נראית בקיאה ומגיבה, אם כי לפעמים לא יכולתי לטלטל את התחושה שאני מדבר עם רובוט. ובכל זאת, כשבדקתי את זמן התגובה ואת היכולת, קיבלתי תשובות אשר ענו במלואן על שאלותי תוך דקות. אז הנימוסים בצד, הם מקבלים את העבודה.

אתר VyprVPN מוגדר גם עם דף שאלות נפוצות ופתרון בעיות מועיל. בזמן שהם מספקים הוראות התקנה ידנית, מצאתי אותם לא כל כך מפורטות כמו אלה המוצעים על ידי מתחרים. אז אם יש לך מכשיר מעורפל יותר ונתקל בבעיות, אתה עלול לגמור בפורום הקהילה או לדבר עם אחד מצוות התמיכה.

בפעם הראשונה שתירשם ל- VyprVPN, אתה תהיה זכאי לתקופת ניסיון בחינם למשך שלושה ימים. הקפידו לעשות שימוש טוב בזמן ההוא ולהעריך האם השירות עונה על הצרכים שלכם שכן, בניגוד כמעט לכל ספק אחר, VyprVPN אינו מבצע החזרים כספיים..

מיקומי שרת

השרתים של VyprVPN משתרעים על 64 מדינות מרשימות מאוד. בסך הכל, זה 700+ חתיכות חומרה ב 73 מיקומים. כל החומרה הזו נמצאת בבעלות מלאה ומנוהלת גם על ידי VyprVPN. אין צדדים שלישיים מעורבים. שמירה על הכל בבית עוזרת להבטיח פרטיות וביצוע כאחד.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me