מכירות ה- VPN הטובות ביותר ביום שישי השחור והסייבר יום שני לשנת 2020

יום שישי השחור והסייבר שני הם שני ימי קניות ענקיים המגיעים מדי שנה לקראת סוף נובמבר, בעקבות חג ההודיה האמריקני. באופן מסורתי, זו התקופה הטובה ביותר למצוא ולנצל את המכירות בכל מיני מוצרים ברחבי האינטרנט.


מנויים ל- VPN אינם יוצאים מהכלל.

ביומיים אלה (לעיתים מורחבים לשבוע שלם ומעלה, תלוי בספק), תוכלו לקבל כמה ממבצעי ה- VPN הטובים ביותר בשנה. בדרך כלל אלה טובים באופן משמעותי מכל התלושים והמכירות הרגילות של VPN שאתה רואה בזמנים אחרים.

אני אוהב לחסוך כסף. מכאן שבכל נובמבר אני מבלה זמן לא מבוטל בחיפוש אחר המבצעים הטובים ביותר ב- VPN שם.

עבור עצמי אני בעיקר מחפש הנחות עם ספקים שעדיין לא היה לי סיכוי לנסות ולשחק איתם. אבל אני בודק גם כמעט כל VPN שאני מכיר. אם אוכל להשיג מנוי לשנה נוספת (או יותר) לשירות שאני שמח איתו בהנחה נהדרת, מדוע שלא אגיד.

להלן כמה מהמכירות הטובות ביותר שהצלחתי למצוא השנה.

אני לא רוצה להוביל אף אחד שולל, מכאן שאני מפרסם רק מבצעי VPN של Black Friday ו- Cyber ​​Monday עבור ספקים שאני מכיר אישית. אלה חברות שאני סומך עליהן, ולדעתי מציעות מוצר טוב.

אם כבר שקלת אחד מהשירותים האלה, אני מקווה שהעסקאות הללו יכולות לחסוך לך קצת מטבע. אל תחכה יותר מדי זמן, או שאתה עשוי למצוא את עצמך צריך לחכות עד שמכירות חג המולד של VPN יתגלגלו.

המבצעים

PureVPN [73% הנחה]

אתר PureVPNPureVPN הוא אחד ה- VPNs הפופולריים ביותר, ואכן הטובים ביותר בשוק. זה אחד משני ספקים איתם אני שומר מנוי פעיל בכל עת.

הם מנהלים שרתים ב -131 מדינות (בעיקרון בכל מקום שאי פעם תרצה לחבר), מאפשרים P2P, מאפשרים לך להתחבר לחמישה מכשירים בבת אחת, וארוזים בתכונות מתקדמות שספקים אחרים חסרים כמו הגנה מפני תוכנות זדוניות וירוסים, IDS / IPS, מודעה חסימת, ומנהור מפוצל.

PureVPN גם עושה עבודה מצוינת בפתיחת חסימת שירותי סטרימינג פופולריים רבים, כולל Netflix האמריקנית ו- BBC iPlayer, ומריץ עשרות שרתים המותאמים במיוחד למטרה זו..

המיוחד של PureVPN Black Friday השנה 14 בנובמבר. תאריך הסיום אינו ידוע.

הפרומו מאפשר לך להרים א מנוי לשנתיים לשירותם ב 73% הנחה, או בשביל 2.91 דולר לחודש. הייתי עם PureVPN קרוב לשבע שנים וזה פשוט לא זול מזה. קשה להשיג את העסקה השנה.

CyberGhost [79% הנחה]

דף הבית של CyberGhostCyberGhost הוא ספק VPN מושלם המיועד לפרטיות. זה לא אומר שמדובר במקום אחר. למעשה, מאז שחרורו של CyberGhost 7 בסוף השנה שעברה, הם היו טובים מתמיד.

בהתבסס מרומניה, ל- CyberGhost מדיניות אמיתית ללא רישום לפרטיות מקסימאלית. במהלך השנה האחרונה בערך, הרשת שלהם צמחה בכמויות גדולות של 150% ליותר מ 7100 שרתים ב 90 מדינות. גם כולם מראים ביצועים טובים.

P2P מותר, ופתיחת תוכן חסום גיאוגרפי פועלת כמו קסם. ואחרי 45 יום, CyberGhost מציעה את התחייבות הכספים הארוכה ביותר של כל הספקים.

עבור מכירת ה- Black Friday 2020 ו- Cyber ​​Monday, CyberGhost מנהלת קידום שלא היה מעולם. הם מציעים 79% הנחה על מנוי לשנתיים. זה מסתבר רק 2.75 דולר לחודש.

המכירה מתחילה ב 22 בנובמבר ועובר 5 בדצמבר.

NordVPN [70% הנחה]

אתר NordVPNNordVPN הוא מועדף VPN נוסף שלי והשירות האחר איתו אני תמיד שומר מנוי פעיל.

בהתבסס על פנמה ובעקבות מדיניות קפדנית ללא כניסה, אף אחד לא עושה את הפרטיות בצורה טובה יותר. הם אחד ה- VPN המהירים ביותר ומריצים אלפי שרתים בעלי ביצועים גבוהים בכל 58 מדינות.

NordVPN מאפשרת שישה חיבורים בו זמנית, פותחת כל שירות סטרימינג חסום גיאוגרפי שתוכל לזרוק עליו, אין לו בעיות עם P2P ומציעה לקוח עשיר בתכונות שלדעתי הוא אחד הנקיים והקלים ביותר לשימוש.

יש להם גם המון תכונות פרטיות שמעט ספקים אחרים מציעים, כולל VPN כפול, Tor over VPN, ושרתים מעורפלים – האחרונים הם מושלמים לגישה ל- VPN במקומות בהם השימוש מוגבל..

מתחיל ב 1 בנובמבר ורץ עד 4 בדצמבר, NordVPN מציע ענק 70% הנחה א מנוי לשלוש שנים. זה מתורגם ל 3.49 $ לחודש.

צרור זה הוא, ללא ספק, ההנחה הטובה ביותר שהציעה NordVPN אי פעם. כל העניין מכוסה כמובן גם בערבות החזר הכספים המוצלחת של NordVPN למשך 30 יום.

כריש גולש [83% הנחה]

אתר Surfsharkספקית VPN חדשה למדי, התחלתי להשתמש ב- Surfshark רק בסוף השנה שעברה. אבל, כפי שאתה יכול לראות מהסקירה שלי, התקשר אלי למרשים. ספקים אחרים בהחלט צריכים לשים לב כיצד לעשות דברים נכון.

עם לקוח נקי וסופר אינטואיטיבי, Surfshark הוא שירות מושלם עבור אלו מאיתנו שאוהבים לשמור על דברים פשוטים.

יש להם כיסוי שרתים עולמי רחב ומהיר, תומכים בהפרעה והם ממש שם למעלה עם הטובים ביותר בכל הנוגע לפרטיות (כלומר, רישום אפס לחלוטין). הם אפילו מאפשרים חיבורים ללא הגבלה!

כדי לא להתעלם מקניית המתחרים שלהם, Surfshark גם עושה עבודה מצוינת בפתיחת חסימת Netflix האמריקאית, הולו, ה- BBC iPlayer וכמעט כל שירות סטרימינג פופולרי אחר שתוכלו לחשוב עליו.

Surfshark מנסה גם להעלות את רף ההנחות בסכום ענק 83% הנחה הנחה.

בין 12 בנובמבר ו 3 בדצמבר, אתה יכול לקבל את השירות שלהם רק 1.99 דולר לחודש על מנוי ל -24 חודשים. זה טוב לעסקה כמו שראיתי מהם כל השנה.

כמו שאמרתי, ספקי VPN אחרים עדיף לשים לב.

VyprVPN [80% הנחה]

אתר VyprVPNVyprVPN באמת סובב דברים לאחרונה. הם הפכו ל- VPN מוסמך ללא רישום, הוציאו אפליקציית לקוח מרובת פלטפורמות חדשה ומצוינת, והגבירו את המאמצים שלהם כדי לאפשר ביטול חסימת שירותי הזרמת הווידיאו הפופולריים ביותר..

במילים אחרות, הם כעת מתמודדים ראויים – לא משנה מהם צרכי ה- VPN שלך.

בהתבסס בשוויץ ושימוש בטכנולוגיות החדישות ביותר פירושם כי אבטחה ופרטיות הם מהשורה הראשונה. פרוטוקול Chameleon הקנייני של VyprVPN פירושו שהשירות פועל היטב גם במדינות כמו סין – בהן מצוין השימוש ב- VPN..

רשת השרתים בבעלות עצמית לחלוטין של VyprVPN משתרעת על 64 מדינות. ביצועי שרת יכולים להחזיק משלהם ומאפשרים לכם להוריד קבצים גדולים – P2P נתמך – כמו גם להזרים וידאו באיכות גבוהה, כולל Netflix ו- BBC iPlayer.

עבור יום שישי השחור והסייבר יום שני, VyprVPN מציעה מנוי לשנתיים בענק 80% הנחה לעומת מחירים רגילים – זה רק $ 2.50 לחודש. ההצעה נעה מ- אמצע נובמבר ל 5 בדצמבר והיא כמובן מגובה בערבות 30 יום הכסף-גב הכספי של VyprVPN.

ProtonVPN [40% הנחה]

אתר ProtonVPNאם מדובר ברמות הגבוהות ביותר של פרטיות וביטחון שעוקבות אחריך, מעט ספקים אחרים יכולים להתאים למחויבות של ProtonVPN. למעשה, החברה שבסיסה בשוויץ היא השירות היחיד שמאפשר לך להריץ VPN כפול בכל מדינה ברשימת השרתים שלהם – זה 44 מיקומים ברחבי העולם.

יש, כמובן, הרבה יותר מ- ProtonVPN. לקוח קל לשימוש עם תכונות, תמיכה בהסעה ומהירויות חיבור מעולות הם רק חלק מהדברים שקפצו לי במהלך הסקירה שלי על ProtonVPN.

בדרך כלל הרבה יותר יקר, אתה יכול לבחור מנוי לשנתיים לתוכנית Plus של ProtonVPN ב 40% הנחה או 4.00 דולר לחודש. העסקה הזו של יום שישי השחור והסייבר יום שני נמשך בשידור חי 14 בנובמבר ומסתיים בשעה 8 בדצמבר.

לעתים רחוקות הם מספקים מכירות. אז אם אי פעם שקלתם לקפוץ על הסיפון עם ProtonVPN, זה סיכוי מצוין.

ExpressVPN [49% הנחה]

אתר ExpressVPNExpressVPN הוא מהספקים הידועים ביותר בסביבה. בזכות לקוח מעוצב באופן אינטואיטיבי עמוס בכמה מתכונות האבטחה החזקות ביותר שתמצאו, הם שניהם שירות נהדר למתחילים להרטיב את הרגליים שלהם ויש להם מספיק כוח להספק את המשתמשים המתקדמים..

כפי שמוצג במבחני המהירות שלי, ExpressVPN הוא גם ספק מהיר אחד. יש להם שרתים ב 95 מדינות, ושיתוף קבצים של BitTorrent ושיתוף קבצים בין עמיתים מותר לכולם.

המבצע של יום שישי השחור והסייבר יום שני, שהוא העסקה הטובה ביותר של ExpressVPN מזה זמן רב, הוא מנוי למשך 15 חודשים בשעה 49% הנחה. המכירה מתחילה ב 9 בנובמבר ומסתיים 3 בדצמבר.

HideMyAss! [48% הנחה]

אתר HideMyAssHideMyAss! קיים כבר הרבה זמן והוא שירות VPN מצוין סביב הכל. אולם, הטענה האמיתית שלהם לתהילה היא הכיסוי הגלובלי שלהם. עם שרתים ב -220 מדינות, אף אחד לא עושה מיקום טוב יותר.

גם כל אותם שרתים אינם מתכוונים לביצועים רעים. כפי שתוצאות בדיקות המהירות של HMA מאשרות, הן זמזמות יפה מאוד.

יש לי כמה חששות לגבי מדיניות הרישום של HideMyAss. זה די והותר למשתמש הממוצע, אבל אם אתה אוהב את הפרטיות שלך, אתה צריך להסתכל על CyberGhost או NordVPN. אולם בכל מקום אחר, ההצעה של HMA תואמת לספקי VPN אחרים.

מ 19 בנובמבר דרך 30 בנובמבר, אתה יכול להשיג מנוי HMA לשלוש שנים ל 48% הנחה. זה דולר לחודש פחות מכל מכירה אחרת שראיתי מהם השנה.

VPN גלישה בלתי נראה [78% הנחה]

גלישה בלתי נראית באתר VPNibVPN היא ספק קטן יותר שמקורו ברומניה המציע את כל התכונות שהייתם מצפים מכל שירות מוביל במחיר שמעט מתחרים יכולים לנצח.

הם מספקים פרטיות מקסימלית בזכות מדיניות הרישום האפסית המצוינת שלהם – והעובדה שהם מבוססים ברומניה – תמיכה בשיתוף קבצים עמיתים לעמית, 173 שרתים בעלי ביצועים טובים ב- 47 מדינות ולקוח עם כמעט כל תכונה שרובנו אי פעם צריך.

הקידום של גלישה בלתי נראית ב- VPN הוא נדיב מאוד 78% הנחה שלהם VPN Ultimate תוכנית לשנה אחת. זה גניבה של עסקה שבסופו של דבר עולה מחיר פשוט 2.42 דולר לחודש (או סתם 0.08 $ ליום!)

הצעה זו זמינה לשבוע בלבד בלבד, החל מ- 27 בנובמבר ל 4 בדצמבר חצות זמן מזרח אירופה (UTC + 2).

IPVanish [73% הנחה]

אתר IPVanishIPVanish נחשב בדרך כלל לאחד מספקי ה- VPN הטובים יותר בשוק, ואני נוטה להסכים.

למרות שהם מבוססים על ארה”ב, מדיניות קפדנית ללא רישום מבטיחה שמירה על פרטיותך בכל עת (כלומר, אם הרשויות מגיעות לדפוק, ל- IPVanish אין מידע למסור להם).

IPVanish מציע מהירויות מהירות בכל הרשת שלהם – רשימת שרתים המשתרעת על 53 מדינות ו -77 מיקומים. מותר לך תנועה P2P בלתי מוגבלת ועד עשרה מכשירים המחוברים בו זמנית.

זהו גם ספק VPN אחד שאוהב לחדש ללא הרף ולדחוף את המעטפה עם תכונות כמו מיסוך חיבור VPN ורכיבה על IP.

מכירת הסייבר IPVanish מתחילה בתוקף 11 בנובמבר בשעה 12:01 UTC. זה נגמר הלאה 3 בדצמבר בשעה 23:59 UTC. העסקה היא א מנוי לשנה בשעה 73% הנחה המחיר החודשי הרגיל, שמסתכם בסך הכל 3.25 דולר לחודש.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me