ה- VPN הטוב ביותר לאנדרואיד (סקירה 2020)

הגיע הזמן לסיפור אהבה בן שתי פסקאות.


סוף סוף אתה פוגש את האדם אליו חיכית. רק מבט אחד ואתה יודע ששאר חייך הבנת. הם יכירו לאמא, תסעו יחד, תשתפו זיכרונות. אתה מוצא את האומץ לבקש מהם את מספרם והתפוצה שלהם, אתה נמצא.

הם מגיעים הביתה ומספרים לכל החברים שלהם על האדם הנהדר שהם פשוט הכירו. ואז זה קורה, ברגע שהם הכי חוששים ממנו. הם מקבלים טקסט וזה עולה בירוק. הם מבינים שאתה משתמש בטלפון אנדרואיד.

ובכן, גם אם חלומות נמחצים, משתמשי אנדרואיד כמוך עדיין צריכים להבין את ההגנה הטובה ביותר על המכשירים שלהם ברשת. יותר מאי פעם, המידע הפרטי שלנו משותף באופן מקוון, לפעמים מבלי שנדע, מה שהופך את תרגול הבטיחות באינטרנט לחשוב ביותר.

VPN הוא דרך יעילה לוודא שהפעילות שלך באינטרנט מוגנת, לא משנה היכן אתה נמצא. אם אתה מחפש אבטחה למכשיר האנדרואיד שלך, הגעת למקום הנכון. להלן נפרט את האפשרויות הטובות ביותר לבחירת ה- VPN הנכון כדי לוודא שאתה נשאר מוגן, לא משנה היכן אתה יכול להיות בעולם.

TLDR

אין לך זמן לקרוא את כל המאמר?

בחרנו NordVPN בתור ה- VPN הכללי הטוב ביותר עבור אנדרואידים. אמנם יש אפשרויות אחרות שיש להן יותר שרתים או מהירויות מהירות יותר, אך בכל מה שקשור לחיוניים, Surfshark מכסה את כל הבסיסים של מה שהיית רוצה משירות VPN..

עכשיו, לא היינו מדורגים את Surfshark או ExpressVPN אם לא היינו חושבים שהם בחירות נהדרות. שניהם ישמשו כ- VPN יעיל ובטוח לשימוש עבור אנדרואיד שלכם. עם זאת, ברשימה זו, Surfshark ממלא את המקום הראשון.

1. NordVPN

סקירה כללית ותכונות

NordVPN, הבחירה הכוללת המובילה ברשימה שלנו, בולטת בשל אמצעי האבטחה המתקדמים שלה וכמות שרתים נרחבת. עם יותר מ -5,500 שרתים בכמעט 60 מדינות, תהיה לך אפשרות להגנה לא משנה לאן אתה נוסע.

ולא רק הגנה, אלא שתוכל להתאים אישית באמת את חוויית האינטרנט שלך על ידי בחירת שרתים שונים בכל אזור בו אתה נמצא. הם משתמשים באלגוריתם שמתבסס על המיקום שלך או על הדרישות המיוחדות שלך, יתאים לך האופציה הטובה ביותר.

NordVPN

כשמדובר באבטחה, NordVPN משתמש במתג להרוג כדי לספק לך קו הגנה אחרון מפני כל דבר שעלול להזיק. תכונה זו תפקח על החיבור שלך לשרת VPN.

אם משהו היה משתבש ואיבדת את החיבור, מתג ההרג הזה היה חוסם גישה לאינטרנט לאפליקציות (לפי בחירתך). זה ישמור על כל הנתונים הפרטיים שלך בטוחים, כך שאפילו במקרה של חיבור לא נכון, NordVPN יש לך גב.

NordVPN

NordVPN משתמש גם בשכבה נוספת של אבטחה ופרטיות באמצעות תכונת ה” VPN הכפול “שלה. כשאתה מחובר ל- VPN, התנועה שלך עוברת דרך שרת VPN שמצפין את הנתונים שלך ומשנה את כתובת ה- IP שלך כך שהיא לא תהיה נגישה לאף אחד שמנסה להגיע אליהם.

עם ה- VPN הכפול, הכל מוצפן בפעם השנייה. הנתונים והפעילויות שלך אינם מוסתרים מאחורי שרת אחד בלבד, אלא שניים. ספק השירות שלך לא יכול אפילו לראות את הפעילות שלך באינטרנט, מה שמעניק חוויה פרטית לחלוטין.

NordVPN

מחיר

מלבד רשימת השרתים הגדולה ואמצעי האבטחה, NordVPN מציע תמחור הוגן והבטחת החזר כספי למשך 30 יום למקרה שתבין ש- VPN זה לא בשבילך. לרשותם לרוב יש מבצעים מיוחדים בתוכניות לשלוש שנים, שיכולים לגרום לשירות להיות נמוך מ- $ 3.49 לחודש. תמחור רגיל שלהם, זה 4.99 דולר לתכנית לשנתיים ו- 6.99 דולר לשנה. חודש לחודש, זה יעלה $ 11.95 (לחודש). אמנם היא לא הנמוכה ביותר ברשימה זו, אך היא בהחלט משתלמת בהתחשב במה שהיא מציעה.

NordVPN

מקצוענים

 • שירות לקוחות 24/7
 • אמצעי פרטיות ואבטחה נהדרים
 • ספירת שרתים גדולה

חסרונות

 • מהירויות הורדה לא עקביות
 • כמות מוגבלת של מכשירים לחשבון

מחיר

2.99 $ – 11.95 $ לחודש

2. גולש

סקירה כללית ותכונות

ל- Surfshark, הבחירה השנייה ברשימה שלנו, יש את התכונות והמחיר לגיבוי הבחנה זו. יש לה שרתים ביותר מ -60 מדינות והיא מציעה אבטחה מתקדמת יחד עם כמה מה- VPN הטובים ביותר בשוק.

אחת התכונות המנחות את Surfshark כבחירה מובילה היא היכולת להחזיק מכשירים ללא הגבלה לחשבון אחד. לשירותי VPN רבים יש 5 או 6 מכשירים בכל פעם, אך Surfshark הוא נהדר אם יש לכם שלל מכשירים, אישיים ועבודה כאחד, או שיש לכם משפחה שתרצו לשמור עליהם מוגנים ברשת.

גם אם אינך גולש באופן פעיל באינטרנט, אפליקציות עדיין מושכות נתונים, כך שלוודא שכל מכשיר מחובר מוגן הוא בונוס נוסף לשירות זה.

כריש גולש

Surfshark, כמו VPNs אחרים, מדגיש את האבטחה והפרטיות. פרט לתכונה Whitewhistler שלהם, המאפשרת מנהור מפוצל, Surfshark דואגת לא לעקוב אחר או לרשום נתונים כלשהם מהמשתמש ולא מאפשרת פרטיות מלאה בשירותו.

זה כולל היסטוריית דפדפן, כתובות IP, תעבורת רשת וחותמות זמן. הוא עוקב אחר אפס מה אתה עושה באינטרנט, כך שאתה נשאר פרטי לחלוטין מכל אחד ומכל. Surfshark משתמש גם במצב הסוואה, כך שספק האינטרנט שלך אפילו לא יודע שאתה משתמש ב- VPN.

כריש גולש

למען האבטחה, ל- Surfshark יש תכונה של CleanWeb, טכנולוגיה שתחסום מודעות או תוכנות זדוניות שעלולות להזיק למכשיר שלך. מלבד פתרון הטרדה של מודעות קופצות, תכונה זו תעצור את המשתמש בלחיצה על קישורים שעלולים להיפגע..

זה גם יעצור את כל ניסיונות הדיוג, וישמור על בטיחותך לחלוטין מכל דבר זדוני בזמן שאתה מקוון.

כריש גולש

בין אם זה נוגע לפרטיות, שרתים, אבטחה או סיבוב, Surfshark הוא VPN חבילה מסביב למכשיר ה- Android שלך..

מחיר

התמחור הוא באמת המקום בו Surfshark מצטיין. בעוד שתמחור חודש לחודש אינו שונה בהרבה משירותים אחרים, בהתחייבויות לטווח הארוך יש חסכון רציני. כמו כן, אם אינך מרוצה מ- Surfshark, יש לך ערבות להחזר כספי של 30 יום. עבור מנוי לשנתיים הוא יעלה 1.99 דולר לחודש. זה נמוך ברצינות! לתוכנית לשנה, זה 5.99 $ לחודש ותריץ לך 11.95 $ אם תירשם חודש לחודש.

כריש גולש

מקצוענים

 • סביר במיוחד
 • לא עוקב אחר נתונים
 • נתמך לסיבוב
 • אבטחה מתקדמת
 • טוב לסטרימינג

חסרונות

 • שרתים מוגבלים
 • חדש לשוק ה- VPN

מחיר

$ 1.95 – $ 11.95 לחודש

3. ExpressVPN

סקירה כללית ותכונות

ExpressVPN, האופציה האחרונה ברשימה שלנו, היא ככל הנראה זו ששמעת עליה אם יש לך חברים המשתמשים ב- VPN. זה נהדר לנסיעה, מכיוון שיש לו רק 160 אפשרויות שרת, שרתים אלה ממוקמים ב -160 מדינות.

בכל הנוגע לפרטיות, ExpressVPN מפריד בין שירותים אחרים באמצעות מערכת שמות דומיין פרטית משלה, המכונה גם DNS. מכיוון שיש להם שרת משלהם, אין גורמים שלישיים מעורבים כלל. הכל מאובטח ברשת ExpressVPN.

המשמעות היא שגם אין שום יומנים של מה שאתה עושה באינטרנט. שירותים מסוימים יצפנו את הנתונים שלך, אך ישאירו כל בקשת DNS ללא הגנה. ExpressVPN משתמש ב- DNS המוצפן של 256 סיביות עבור השירות הפרטי האולטימטיבי.

ExpressVPN

ExpressVPN הוא גם אפשרות נהדרת לסטרימינג, מכיוון שהם מתהדרים בכמה מהמהירות הגבוהה ביותר של שירות VPN כלשהו. הם למעשה מציעים מבחן מהירות עצמית למשתמשים. תכונה זו תפרק כל שרת לפי מהירות ההורדה, החביון ומדד המהירות, שהוא קצב העברת הנתונים.

ExpressVPN ידרג כל שרת במהירות החיבור הגבוהה ביותר וייתן לך נתונים סטטיסטיים והצעות אליהם עליך להתחבר.

ExpressVPN

מבחינת האבטחה, ExpressVPN מציעה גם הגנה לרשת עבור משתמשי אנדרואיד. עם מתג הרג זה כמו מנגנון, הנתונים שלך נשארים מוגנים לא משנה מה.

המשמעות היא שגם אם הייתה בעיה שגרמה לך לאבד את החיבור ל- VPN, כל האפליקציות המבקשות גישה לאינטרנט היו נעצרות. זהו קו הגנה אחרון נהדר כדי לוודא שהמידע הפרטי שלך בטוח בכל מחיר.

ExpressVPN

מחיר

אמנם ExpressVPN הוא בהחלט משקל כבד בשוק ה- VPN ויש לו הרבה תכונות נהדרות, אך זו אינה האפשרות הטובה ביותר למחיר, במיוחד אם אתם מחפשים התחייבות לטווח הארוך. אמנם הם מציעים ערבות להחזר כספי של 30 יום, אך אין הנחה משמעותית להרשמה למספר שנים. לתוכנית לשנה היא 8.32 דולר לחודש. במשך שנה אחת, 9.99 דולר לחודש וחודש לחודש יהיו 12.95 דולר.

ExpressVPN

מקצוענים

 • ערבות להחזר כספי
 • פרטיות ואבטחה מתקדמים
 • שירות לקוחות 24/7
 • יכולת מהירות בדיקה עצמית

חסרונות

 • מספר מוגבל של מכשירים לחשבון
 • הנחה לא מהותית בהתחייבויות לטווח הארוך

מחיר

8.50 $ – 12.95 דולר לחודש

עוד מידע

שמעת מה אנחנו חושבים שהאפשרויות הטובות ביותר ל- VPN עבור אנדרואיד שלך, אבל אתה עדיין יכול לתהות האם יש צורך אפילו בפעילות האינטרנט שלך. אם אתה חדש ב- VPN ורוצה לדעת יותר לפני שאתה בוחר להוריד אחד מהם, אנא עיין בכמה מקורות למתחילים.

מה הלאה?

עכשיו הגיע הזמן לבחור! לאחר שתבחר באפשרות הטובה ביותר, תעקוב אחר הצעדים באתר שלהם כדי להוריד את האפליקציה. אם יש לך שאלות נוספות לגבי איך בדיוק להשיג את ה- VPN ולהשתמש בו במכשיר ה- Android שלך, ישנם כלים מועילים לכך.

מדריכים קשורים נוספים

 • ה- VPN הטוב ביותר עבור iOS
 • ה- VPN הטוב ביותר עבור Mac
 • ה- VPN הטוב ביותר עבור Windows

שאלות נפוצות

האם אני זקוק ל- VPN לאנדרואיד שלי??

אם אתה מישהו שנוסע או עושה הרבה קניות ברשת, VPN פשוט מוסיף שכבת הגנה נוספת. זה גם יאפשר לך להשתמש באינטרנט כמו שאתה עושה בבית, בכל מקום בעולם.

איזה VPN בחינם הוא הטוב ביותר עבור אנדרואיד?

כל ה- VPN ברשימה זו דורשים מנוי ואנחנו חושבים שזו הדרך הטובה ביותר להשיג את ה- VPN היעיל ביותר. כשמדובר בהגנה על הנתונים שלך, קיצורי דרך לא מומלצים. עם זאת, ישנם VPNs רבים בחינם, אם כי הם מגיעים בעלויות נסתרות.

משתמש ב- VPN לא חוקי?

VPNs הם חוקיים לחלוטין לשימוש. זכור, אם אתה עושה דברים לא חוקיים ברשת, זה עדיין לא חוקי, אפילו עם VPN.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me