بررسی کل VPN (2020)

برای یک بازیکن نسبتاً جدید در بازی VPN ، Total VPN یک جلا و حرفه ای رابط — حتی ممکن است یکی از ساده ترین موارد استفاده در خارج امروز باشد. درخواست تجدید نظر VPN در کل برای برخی از افراد ، به ویژه کسانی که برای VPN تازه کار هستند ، این است که رابط کاربری آن بسیار کاربر پسند است ، بنابراین تازه کارها در خانه احساس خوبی دارند. خدمات حتی ارائه می دهد پروتکل OpenVPN, که به طور گسترده ای در نظر گرفته می شود در دسترس است.


با وجود ظاهر چشمگیر, TotalVPN هنوز کوتاه می آید.آرم TotalVPN

رئیس در میان اینها است خط مشی ورود به سیستم, که یک نگرانی بسیاری از افراد. مشکل عمده دیگر آنها است نرخ انتقال داده ، که بدیهی است یک عامل مهم در تجربه شما در هنگام اینترنت است.

اگرچه بیشتر افراد نام Total VPN را نمی شناسند شرکت مادر گروه بین المللی استقامت, آنها بدون شک برخی از مارک های دیگر آن را به رسمیت می شناسند. از جمله این موارد می توان به Constant Contact ، Bluehost و HostGator اشاره کرد. با داشتن دفتر مرکزی در بورینگتون ، ماساچوست ، ایالات متحده ، طرفداران حفظ حریم خصوصی هستند نگران سیاست های ورود به سیستم هستید بلافاصله یک پرچم قرمز.

این امر به این دلیل است که ایالات متحده آمریکا عضو شبکه پنج چشم است. این توافق نامه نظارت به کشورهای عضو اجازه می دهد فعالیتهای آنلاین شهروندان خود را نگه دارید, و این اطلاعات آزادانه رد و بدل می شود.

مندر مورد شما واقعاً جدی هستید حریم شخصی و ناشناس بودن آنلاین ، پس شما بهتر است با VPN که در یک ملت Five Eyes مستقر نیست.

پنج کشور چشم

اگر این توصیه را رعایت نکرده اید ، به خاطر داشته باشید که اگر دولت یا سازمان های اجرای قانون تصمیم گرفتند که می خواهند درباره عادات آنلاین شما اطلاعات بیشتری کسب کنند, آنها می توانند اطلاعات را بدست آورند از Total VPN. سیاست حفظ حریم خصوصی شرکت حتی جزئیات این واقعیت را نشان می دهد.

بررسی اجمالی

مشخصات اطلاعات
قابلیت استفاده:آسان برای استفاده
خط مشی ورود به سیستم:خط مشی ورود به سیستم سوال برانگیز
اندازه سرور:60++ سرور
توزیع سرور:30 مکان در سراسر جهان
پشتیبانی:سیستم چت و بلیط زنده 24/7
تورنت:مجاز
جریان:محدود
پروتکل VPN و رمزگذاری:پروتکل OpenVPN؛
مرکز فرماندهی:ایالات متحده آمریکا
قیمت:$ 4.99
وب سایت رسمی:https://www.totalvpn.com/

امنیت و رمزگذاری با Total VPN

کاربران پیشرفته قدردانی می کنند که دارای چنین مواردی هستند انتخاب پروتکل های VPN با Total VPN. از جمله این گزینه ها OpenVPN است که عموماً در نظر گرفته می شود پروتکل انتخاب در بین تکنسینهای حرفهای در سراسر جهان.

یکی از ویژگی هایی که OpenVPN را بسیار جذاب می کند این است که نرم افزار منبع باز است. این بدان معنی است که از کار اختصاصی توسعه دهندگان در سراسر جهان بهره می برد.

حفاظت از انتقال داده ها

اگر ترجیح می دهید از OpenVPN استفاده نکنید ، پس از آن Total VPN PPTP را به شما پیشنهاد می دهد, اگرچه این پروتکل به طور معمول است دیگر توصیه نمی شود به دلیل نگرانی های امنیتی خبر بد برای کاربران تازه کار این است که تنظیمات پیش فرض Total VPN به طرز عجیبی بر روی PPTP تنظیم شده است.

کاربران کم تجربه ای که آگاه نیستند ممکن است از PPTP استفاده کنند و خود را آسیب پذیر جلوه دهند ، زیرا آنها نمی دانند که باید تنظیمات آنها را به OpenVPN تغییر دهید.

سایر گزینه های پروتکل با Total VPN شامل L2TP / IPSec و IkeV2 است که هر دو گزینه بهتر از PPTP هستند.

شبکه سرور کل VPN

Total VPN یکی از ارائه دهندگان بزرگتر و شناخته شده VPN نیست. دلیل این امر این است که ، در مقایسه با این رقبا تثبیت شده تر, Total VPN یک شبکه سرور کوچک دارد.

سرورهای totalvpn

وب سایت این شرکت دارای سرورهایی در هر هفت قاره است ، سپس با استفاده از بک ترک ها ، اظهار داشت که قطب جنوب برای سرورها خیلی سرد است. جالب اینجاست که این وب سایت همچنین می گوید هیچ سرور در آمریکای جنوبی وجود ندارد.

کاربران از پوشش خوبی برخوردار هستند در اروپا با 20 سرور. این موارد در مکانهایی مانند لندن ، وین ، مسکو ، زوریخ ، استکهلم ، بخارست و … یافت می شود. یک 17 سرور اضافی در هستند آمریکای شمالی.

این مکان ها بیشتر در ایالات متحده است و سرورهایی در مکان هایی مانند شیکاگو ، نیویورک ، سیاتل و لس آنجلس وجود دارد.. کانادا یک سرور واحد دارد در تورنتو (حداقل به یکی دیگر امیدوار باشید ، در نزدیکی ونکوور!).

مکان های سرور totalvpn

پوشش سرور پراکنده در آسیا با پنج کشور نشان داده می شود. این موارد در بمبئی ، توکیو ، تل آویو ، هنگ کنگ و سنگاپور است. آفریقا فقط با یک سرور نمایش داده می شود و یک سرور اضافی نیز در سیدنی قرار دارد.

این بدان معنی است که شبکه سرور Total VPN گسترش می یابد فقط 30 کشور. مانند مقایسه با برخی از بازیگران اصلی صنعت ، به خصوص چشمگیر نیست NordVPN یا سورفشارک که به سمت بالا دو یا سه هزار سرور تقریباً در 100 کشور جهان یافت شده است.

این عدم تنوع جغرافیایی و تعداد سرورها بدین معنی است عملکرد رنج می برد. هرکسی که امیدوار است از بین تعداد زیادی از سرورها انتخاب کند یا نیاز به تکیه بر خدمات VPN داشته باشد که در سراسر جهان برای سفر در دسترس است ، بهتر است به جای دیگری جستجو کند.

می توانید از BitTorrent یا P2P با Total VPN استفاده کنید?

vpn-ip-آدرس-شبکهبرخلاف برخی از ارائه دهندگان VPN, Total VPN از به اشتراک گذاری پرونده مشتریان را منع نمی کند یا مقابله با سایر فعالیت های P2P در حقیقت ، آنها یک سرور در هلند دارند که به صراحت برای این اهداف کنار گذاشته شده است.

گزارش های کاربران حاکی از آن است که عملکرد این سرور مطلوب باقی می ماند. این و کلی کند سرعت انتقال داده این بدان معنی است که به طور کلی ایده خوبی است به جای دیگر نگاه کنید اگر قصد دارید تورهای زیادی را با VPN انجام دهید.

نتایج تست سرعت با Total VPN

رایانه ای که برای تست سرعت استفاده می شود دارای نرخ انتقال داده بسیار محکمی است که وقتی برای اهداف محک مورد استفاده قرار می گیرد سرعت خود را نشان می دهد. بارگیری ها نتایج حاصل از 98.71 Mbps و بارگذاری نرخ ها بود 53.00 Mbps.

وقتی همه چیز تغییر کرد کل VPN فعال شد. اگرچه نتایج تست سرعت آن جزو بدترین عملکردها نبود ، اما هنوز فاصله زیادی داشت کوتاه از چشمگیر. این به ویژه هنگامی که نتایج آنها با نتایج قویترین VPN ها مقایسه می شود ، صادق است.

Total VPN نشان داد که بدون در نظر گرفتن اینکه از کدام سرور استفاده می شود ، قادر به ارائه یکپارچه تجربه نیست. این مسئله در مورد همه ارائه دهندگان VPN تا حدودی صادق است زیرا از آنجا که مکان واقعی شما از مکان فیزیکی سرور شما انتخاب می کند ، احتمالاً سرعت انتقال داده شما کندتر خواهد بود. با این حال ، نتایج تست سرعت با Total VPN برای چگونگی قابل توجه بود بسیار متناقض آنها بودند.

مشکلات سرعت در حال افزایش است نگرانی اصلی برای افرادی که در سرویس رایگان Total VPN ثبت نام کرده اند. فقط سه سرور برای مشتریان “رایگان” اختصاص داده شده است.

اینها در آمستردام ، ایسلند و سنگاپور واقع شده اند. مگر در مواردی که به یکی از این مکان ها خیلی نزدیک باشید ، برای یک تجربه ناامید کننده درگیر هستید. پرداخت مشتری ، انتخاب های بیشتری دارد ، اما عملکرد همچنان مشکوک است در بهترین حالت.

نتیجه تست سرعت totalvpn سان خوزهاتصال به سرور سن خوزه ، سرور كالیفرنیا از طریق رایانه ای در نیویورك فراهم كرد دانلود نرخ 31.52 Mbps و یک بارگذاری نرخ 7.88 Mbps.

اتصال به سرور نزدیک به خانه ارائه شده است نتایج بهتری. سرور نیویورک با نرخ بارگیری از ساعت وارد شد 59.61, گرچه نرخ بارگذاری ناامیدکننده بود 10.81 مگابیت بر ثانیه.

تست سرعت لوندون totalvpnسرور لندن نتایج مشابهی را ارائه داد. بارگیری ها با نرخ انتقال انجام شد 35.64 Mbps سرعت بارگذاری وجود دارد 8.85 Mbps.

آزمایش با استفاده از سرور در توکیو انجام شد. این نرخ ها واقعاً ناامید کننده بودند. بارگیری ها وارد شدند 11.88 Mbps و بارگذاری ها انجام شد 4.03 Mbps. با توجه به مایل های زیاد بین کامپیوتر در نیویورک و سرور توکیو ، این نتایج دقیقاً تکان دهنده نیستند.

به طور کلی ، استفاده از Total VPN منجر شد بارهای بارگیری 76 درصد افزایش یافته است. تقریباً بد است ، بار بارگذاری 59 درصد افزایش یافته است. اگر در تجربه آنلاین خود سرعت قائل هستید ، پس بهتر است با یک VPN متفاوت همراه باشید.

خط مشی ثبت کل VPN

اگر می خواهید گمنامی آنلاین باشید ، Total VPN کمک زیادی نمی کند. مشتریان باید یک پروسه ثبت نام دقیق ارائه دهند که باعث می شود همه اطلاعات شخصی خود را فاش کنند. علاوه بر این ، هر زمان که برای کمک با Total VPN تماس بگیرید ، یادداشت های مربوط به تعامل حفظ می شود.

بررسی سیاست حفظ حریم خصوصی شرکت نشان می دهد که مشتریان باید حتی بیشتر نیز داشته باشند دلیل نگرانی. این خط مشی به وضوح بیان می کند که آدرس IP مشتری ، وب سایت هایی که بازدید می کنید ، موقعیت فیزیکی و مرورگر آنها همه در سوابق شرکت ردیابی می شوند. Total VPN حتی جزئیات این موضوع را نیز توضیح می دهد تعامل خود را پیگیری کنید در رسانه های اجتماعی و پیوندهایی که در رابطه با خدمات آنها استفاده می کنید.

saferweb vpn خط مشی رازداری

Total VPN می گوید که تمام این ردیابی برای بهبود تجربه مشتری و رفع مشکلات استفاده می شود. هشدار دهنده ، آنها در ادامه این حرفها را می زنند اطلاعاتی که آنها نگهداری می کنند نیز برای فروش محصولات شخص ثالث استفاده می شود.

اگر واقعاً یک تجربه آنلاین ناشناس می خواهید ، با یک ارائه دهنده VPN متفاوت بروید.

هزینه کل VPN چقدر است؟?

نسخه رایگان Total VPN به سه سرور و a محدود است درپوش محدود کننده داده, ساختنش کار با آنها دشوار است. اشتراک ماهانه به ماه را می توان خریداری کرد 14.97 دلار در هر ماه, که است معامله ای نیست.

قیمت گذاری totalvpn

معاملات بسته ای که از قبل پرداخت می شوند ممکن است قیمت را به همان اندازه پایین بیاورند 4.99 دلار در هر ماه. این ممکن است قیمت گذاری مقدماتی باشد هزینه قابل توجهی بیشتر بپردازید وقتی این دوره منقضی می شود.

اگر باید Total VPN دریافت کنید?

به نظر می رسد اگر سرعت کند انتقال داده و عدم سرور کافی نیست ، کافی است شرکت سیاست های ورود به سیستم مشکوک معامله را مهر کنید. بنابراین نه ، نباید TotalVPN دریافت کنید.

در جای دیگر به دنبال یک سرویس VPN با صرفه تر و مقرون به صرفه باشید. اگر هم اکنون می توانید از برخی از توصیه ها استفاده کنید ، لیست ما از بهترین VPN های امروز را بررسی کنید و خود را برای رفع ناامیدی از کلیت خود نجات دهید..

اد توجه داشته باشید: نسخه فرانسوی از بررسی های VPN ما در اینجا ، Meilleur VPN 2020 موجود است.

منابع:

 • https://www.techopedia.com/definition/30742/vpn-securance
 • https://us.norton.com/internetsecurity-privacy-what-is-a-vpn.html
 • https://en.wikipedia.org/wiki/Comparison_of_virtual_private_network_service

بررسی خود را اضافه کنید:

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map