סקירת VPN הכוללת (2020)

לשחקן חדש יחסית במשחק VPN, Total VPN מציג א מלוטש ומקצועי ממשק – ייתכן שהוא אפילו אחד הקלים לשימוש בחוץ כיום. הערעור הכולל של ה- VPN לחלק מהאנשים, במיוחד אלה החדשים ל- VPN, הוא שהממשק שלו כל כך ידידותי למשתמש, עד שהתחילים ירגישו כמו בבית. השירות אפילו מספק פרוטוקול OpenVPN, אשר נחשב לרבים הכי טוב שפנוי.


למרות המראה המרשים, TotalVPN עדיין מגיע קצר.לוגו TotalVPN

הראשי מבין אלה הוא מדיניות הרישום שלהם, שהוא א דאגה לרבים. הבעיה העיקרית האחרת היא שלהם שיעורי העברת נתונים, וזה ללא ספק גורם קריטי בחוויה שלך בזמן שאתה נמצא באינטרנט.

אם כי רוב האנשים לא מכירים את שם ה- VPN של Total חברת האם Endurance International Group, הם ללא ספק יכירו כמה מהמותגים האחרים שלה. אלה כוללים קשר קבוע, Bluehost ו- HostGator. עם מטה בורלינגטון, מסצ’וסטס, ארה”ב, תומכים בפרטיות מודאג מדיניות רישום מיד תראה א דגל אדום.

הסיבה לכך היא כי ארה”ב היא מדינה חברה ברשת Five Eyes. הסכם מעקב זה מאפשר למדינות החברות לעשות זאת עקבו אחר הפעילויות המקוונות של אזרחיהן, ומידע זה מוחלף בחופשיות.

אניאם אתה באמת רציני פרטיות ואנונימיות מקוונת, אז אתה יותר טוב עם VPN שלא ממוקמת במדינת חמש עיניים.

חמש מדינות עיניים

אם לא שמעת על עצה זו, קח בחשבון שאם הממשלה או רשויות אכיפת החוק יחליטו שהם רוצים לדעת יותר על ההרגלים המקוונים שלך., הם יכולים לקבל את המידע מ- VPN הכולל. מדיניות הפרטיות של החברה אף מפרטת את האירועים הללו.

סקירה כללית

תכונות מידע
שימושיות: קל לשימוש
מדיניות רישום: מדיניות רישום מפוקפקת
גודל שרת: 60 ++ שרתים
הפצת שרת: 30 מיקומים ברחבי העולם
תמיכה: מערכת צ’אט חי וכרטיסים 24/7
מפתה: מותר
סטרימינג: מוגבל
פרוטוקול VPN והצפנה: פרוטוקול OpenVPN;
המטה: ארה”ב
מחיר: 4.99 $
אתר רשמי: https://www.totalvpn.com/

אבטחה והצפנה עם סך VPN

משתמשים מתוחכמים יעריכו שיש להם בחירה של פרוטוקולי VPN עם Total VPN. אחת מהבחירות הללו היא OpenVPN, אשר בדרך כלל נחשבת הפרוטוקול שבחר בקרב טכנו-גיקים ברחבי העולם.

אחד המאפיינים שהופכים את OpenVPN לאטרקטיביים כל כך הוא שמדובר בתוכנת קוד פתוח. המשמעות היא שהיא נהנית מעבודתם המסורה של מפתחים ברחבי העולם.

הגנת העברת נתונים

אם אתה מעדיף לא להשתמש ב- OpenVPN, אז סך ה- VPN מציע לך PPTP, אם כי בדרך כלל פרוטוקול זה כבר לא מומלץ בגלל חששות ביטחוניים. ה חדשות רעות למשתמשים מתחילים זה שהגדרות ברירת המחדל של Total VPN מוגדרות באופן מוזר ל- PPTP.

משתמשים פחות מתוחכמים שאינם מיודעים עשויים להשתמש ב- PPTP ולהותיר את עצמם פגיעים, מכיוון שהם לא יודעים שהם צריכים לעשות זאת העבר את ההגדרות שלהם ל- OpenVPN.

אפשרויות פרוטוקול אחרות עם Total VPN כוללות L2TP / IPSec ו- IkeV2, שתיהן אפשרויות טובות יותר מ- PPTP.

רשת השרתים הכוללת של VPN

סך VPN אינו אחד מספקי ה- VPN הגדולים והמוכרים יותר. הסיבה לכך היא בהשוואה למתחרים המבוססים יותר האלה, ל- Total VPN רשת שרתים קטנה.

שרתי totalvpn

אתר החברה מתגאה בשרתים בכל שבע היבשות, ואחר כך בפסי גב, ואומר כי אנטארקטיקה קר מדי לשרתים. מעניין, האתר אומר גם כי אין שרתים בדרום אמריקה.

משתמשים נותרים עם כיסוי טוב באירופה עם 20 שרתים. אלה נמצאים במקומות כמו לונדון, וינה, מוסקבה, ציריך, שטוקהולם, בוקרשט ואחרים. א 17 שרתים נוספים נמצאים ב צפון אמריקה.

מיקומים אלה נמצאים ברובם בארה”ב, עם שרתים במקומות כמו שיקגו, ניו יורק, סיאטל ולוס אנג’לס. בקנדה יש ​​שרת יחיד בטורונטו (נקווה לעוד אחד לפחות, ליד ונקובר!).

מיקומי שרת totalvpn

כיסוי שרתים דליל נמצא באסיה עם חמש מדינות המיוצגות. אלה נמצאים במומבאי, טוקיו, תל אביב, הונג קונג וסינגפור. אפריקה מיוצגת על ידי שרת אחד בלבד, ושרת נוסף נמצא בסידני.

המשמעות היא שרשת השרתים של Total VPN נמתחת ל רק 30 מדינות. זה לא מרשים במיוחד בהשוואה לכמה מהשחקנים הגדולים בענף, כמו NordVPN או כריש גולש שיש להם כלפי מעלה אלפיים או שלושת אלפים שרתים נמצא כמעט 100 מדינות.

היעדר המגוון הגיאוגרפי ומספר השרתים פירושו זאת הביצועים סובלים. מי שמקווה לבחור מבין מספר רב של שרתים או שצריך להסתמך על כך ששירות VPN יהיה זמין ברחבי העולם לטיולים, מוטב לו לחפש במקום אחר.

האם אתה יכול להשתמש ב- BitTorrent או P2P עם סך VPN?

vpn-ip-כתובות-רשתבניגוד לחלק מספקי ה- VPN, VPN כולל אינו אוסר על לקוחות לשתף קבצים או להתמכר לפעילויות אחרות ב- P2P. למעשה, יש להם שרת בהולנד שמופנה באופן מפורש למטרות אלה.

מדיווחים ממשתמשים עולה כי הביצועים בשרת זה משאירים הרבה רצוי. זה והאוברול שיעורי העברת נתונים איטית זאת אומרת שזה רעיון טוב הסתכל במקום אחר אם אתה מתכנן לעשות הרבה סיבובים עם ה- VPN שלך.

תוצאות בדיקת מהירות עם VPN כולל

למחשב המשמש לבדיקת המהירות יש כמה שיעורי העברת נתונים מוצקים באמת כאשר הועברו בקצב שלו למטרות מדד. הורדות הניבו תוצאות של 98.71 מגהביט לשנייה ו להעלות שיעורים היו 53.00 מגהביט לשנייה.

הדברים השתנו מתי ה- VPN הכולל הופעל. למרות שתוצאות בדיקות המהירות שלה לא היו מהפלות ביותר, הן עדיין היו רחוקות קצר מרשים. זה נכון במיוחד כאשר תוצאותיהם מושוות לתוצאות של ה- VPNs החזקים ביותר.

VPN כולל הראה כי הוא אינו מסוגל לספק חוויה חלקה ללא קשר לאיזה שרת נעשה שימוש. זה נכון במידה מסוימת עבור כל ספקי ה- VPN מכיוון שככל שהמיקום האמיתי שלך רחוק יותר מהמיקום הפיזי של השרת שאתה בוחר, כך ככל הנראה שיעורי העברת הנתונים שלך יהיו איטיים יותר. עם זאת, תוצאות בדיקת המהירות עם Total VPN היו בולטות לאופן שבו לא עקבי בפראות הם היו.

בעיות מהירות הולכות להיות דאגה העיקרית לאנשים שנרשמים לשירות חינם של Total VPN. רק שלושה שרתים מוקצים ללקוחות “בחינם”.

אלה ממוקמים באמסטרדם, איסלנד וסינגפור. אלא אם כן אתה קרוב מאוד לאחד מהמיקומים האלה, אתה עומד לחוויה מתסכלת. ללקוחות המשלמים יש יותר אפשרויות, אבל הביצועים נותרים מפוקפקים במקרה טוב.

תוצאות בדיקת מהירות סן ג'וזהתחברות לשרת בסן חוזה, קליפורניה ממחשב בניו יורק סיפקה א הורד דירוג של 31.52 מגהביט לשנייה ו להעלות דירוג של 7.88 מגהביט לשנייה.

התחברות לשרת שהיה קרוב לבית המסופק תוצאות טובות יותר. השרת בניו יורק נפתח בקצב ההורדה של 59.61, אם כי שיעורי ההעלאה היו מאכזבים 10.81 מגהביט לשנייה.

מבחן מהירות לונדוןהשרת בלונדון הציע תוצאות דומות. הורדות הועברו בשיעור של 35.64 מגהביט לשנייה עם מהירויות העלאה 8.85 מגהביט לשנייה.

הבדיקה נערכה באמצעות השרת בטוקיו. שיעורים אלה היו ממש מתסכלים. ההורדות נכנסו בשעה 11.88 מגהביט לשנייה וההעלאות היו 4.03 מגהביט לשנייה. בהתחשב בקילומטרים הרבים בין המחשב בניו יורק לשרת בטוקיו, התוצאות הללו לא בדיוק מזעזעות.

בסך הכל, השימוש בסך ה- VPN הביא ל זמני ההורדה מוגדלים – 76 אחוזים מלאים. כמעט גרוע, זמני ההעלאה הוגדלו ב 59 אחוזים. אם אתה מעריך מהירות בחוויה המקוונת שלך, יהיה לך טוב יותר עם VPN אחר.

מדיניות הרישום הכוללת של VPN

אם אתה רוצה אנונימיות באופן מקוון, Total VPN לא עושה הרבה כדי לעזור. על הלקוחות להגיש לתהליך רישום מפורט בו הם חושפים את כל המידע האישי שלהם. בנוסף, בכל פעם שאתה פונה ל- Total VPN לקבלת סיוע, נשמרים הערות על האינטראקציה.

סקירת מדיניות הפרטיות של החברה ממחישה שללקוחות צריך להיות עוד יותר סיבה לדאגה. המדיניות קובעת בבירור שכתובת ה- IP של הלקוח, האתרים בהם הם מבקרים, מיקומם הפיזי והדפדפן שלהם – כל אלה נמצאים ברשומות החברה. VPN כולל אפילו מפרט כיצד הם עשויים עקוב אחר האינטראקציות שלך במדיה החברתית ובקישורים שאתה משתמש בהם ביחס לשירות שלהם.

מדיניות הפרטיות של

סה”כ VPN אומר כי כל המעקב הזה משמש לשיפור חוויית הלקוח וכדי לפתור בעיות. באופן מפחיד הם ממשיכים לומר זאת הנתונים שהם שומרים משמשים גם למכירת מוצרים של צד שלישי.

אם אתה באמת רוצה חוויה מקוונת אנונימית, גש עם ספק VPN אחר.

כמה עולה סך VPN?

הגרסה החינמית של Total VPN מוגבלת לשלושה שרתים ו- כובע נתונים מגביל, עושה את זה קשה לעבוד איתו. ניתן לרכוש מנוי לחודש לחודש 14.97 דולר לחודש, שהוא לא מציאה.

תמחור מוחלט

עסקאות חבילות שמשולמות מראש עשויות להוריד את המחיר לקטן כמו 4.99 $ לחודש. זהו תמחור מבוא, אז יתכן לשלם באופן משמעותי יותר כאשר תקופה זו פגה.

האם תקבל VPN כולל?

כאילו שיעורי העברת הנתונים האיטיים והיעדר השרתים לא הספיקו, זה של החברה מדיניות רישום מפוקפקת לסגור את העסקה. לכן לא, אתה לא צריך לקבל את TotalVPN.

חפש במקום אחר שירות VPN אמין, שלא לדבר על חסכוני יותר. אם אתה יכול להשתמש בכמה המלצות ברגע זה, בדוק את רשימת ה- VPN הטובות ביותר כיום, וחסוך לעצמך את הטרחה להתאכזב לחלוטין.

אד. פתק: גרסה צרפתית של ביקורות VPN שלנו זמינה כאן, Meilleur VPN 2020.

מקורות:

  • https://www.techopedia.com/definition/30742/vpn-security
  • https://us.norton.com/internetsecurity-privacy-what-is-a-vpn.html
  • https://en.wikipedia.org/wiki/Comparison_of_virtual_private_network_services

הוסף ביקורת משלך:

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me