بهترین VPN برای Android (بررسی 2020)

زمان یک داستان عاشقانه دو بند.


سرانجام با شخصی که منتظر آن بودید ملاقات خواهید کرد. فقط با یک نگاه و می دانید که بقیه عمر خود را فهمیدید. آنها با مادر آشنا می شوند ، شما با هم سفر خواهید کرد ، خاطراتی را به اشتراک می گذارید. شما این شجاعت را می یابید که از آنها بخواهید از تعداد و رونق آنها استفاده کنید ، وارد آن هستید.

آنها به خانه می آیند و به همه دوستانشان درباره شخصیت بزرگی که تازه ملاقات کرده اند می گویند. سپس این اتفاق می افتد ، لحظه ای که بیشترین هراس را دارند. آنها متنی را دریافت می کنند ، و آن را سبز می کند. آنها می فهمند که شما از تلفن Android استفاده می کنید.

خوب ، حتی اگر رؤیاها خراب شوند ، کاربران اندرویدی مانند شما هنوز هم باید بهترین محافظت را برای دستگاههای خود بصورت آنلاین بدانند. بیش از هر زمان دیگری ، اطلاعات خصوصی ما بصورت آنلاین به اشتراک گذاشته می شود ، و گاهی اوقات بدون اینکه ما بدانیم ، تمرین ایمنی اینترنت بسیار مهم است.

VPN روشی مؤثر برای اطمینان از اینکه از فعالیت شما بصورت آنلاین محافظت می شود ، مهم نیست که در کجای آن باشید. اگر به دنبال امنیت دستگاه اندرویدی خود هستید ، به مکان مناسبی رسیده اید. در زیر بهترین گزینه ها برای انتخاب VPN مناسب را برای اطمینان از محافظت از امنیت در نظر گرفته نمی شود ، در هر کجای دنیا ممکن است.

TLDR

وقت کافی برای خواندن کل مقاله ندارید?

ما انتخاب میکنیم NordVPN به عنوان بهترین VPN کلی برای Androids. در حالی که گزینه های دیگری وجود دارد که سرورهای بیشتری دارند و یا سرعت بیشتری دارند ، در هنگام ضروریات ، Surfshark تمام پایه های آنچه را که می خواهید از یک سرویس VPN بخواهید را پوشش می دهد..

اگر تصور نمی کردیم آنها گزینه های خوبی هم باشند ، ما Surfshark یا ExpressVPN را رتبه بندی نکردیم. هر دو به عنوان VPN مؤثر و ایمن برای استفاده برای Android خود استفاده می کنند. با این حال ، در این لیست ، Surfshark مقام اول را می گیرد.

1. NordVPN

نمای کلی و ویژگی ها

NordVPN ، بهترین انتخاب کلی در لیست ما ، به دلیل اقدامات امنیتی بالا و تعداد زیادی از سرورها برجسته است. با داشتن بیش از 5،500 سرور در تقریبا 60 کشور ، بدون توجه به جایی که ممکن است سفر کنید ، می توانید از آن محافظت کنید.

و نه فقط محافظت ، بلکه شما می توانید با انتخاب سرورهای مختلف در هر منطقه ای که در آن هستید واقعاً تجربه اینترنت خود را سفارشی کنید. آنها از الگوریتمی استفاده می کنند که براساس موقعیت مکانی شما یا نیازهای ویژه شما را متناسب می کند. بهترین گزینه.

NordVPN

هنگامی که امنیت به میان می آید ، NordVPN از سوییچ kill استفاده می کند تا آخرین خط دفاع را در برابر هر چیزی که مضر باشد به شما ارائه دهد. این ویژگی اتصال شما به سرور VPN را کنترل می کند.

اگر اشتباهی رخ داد و ارتباط خود را از دست دادید ، این سوئیچ kill می تواند دسترسی به برنامه های (از انتخاب شما) به اینترنت را مسدود کند. این باعث می شود تمام اطلاعات خصوصی شما ایمن باشد ، بنابراین حتی اگر یک اتفاق از یک سوء اتصال پیش آمد ، NordVPN پشت شما را دارد.

NordVPN

NordVPN همچنین با استفاده از ویژگی “Double VPN” از لایه ای دیگر از امنیت و حفظ حریم خصوصی استفاده می کند. هنگامی که به یک VPN وصل هستید ، ترافیک شما از طریق یک سرور VPN انجام می شود که داده های شما را رمزگذاری می کند و آدرس IP شما را تغییر می دهد ، بنابراین برای هر کسی که در تلاش برای دستیابی به آن باشد در دسترس نیست..

با VPN دوگانه ، بار دوم رمزگذاری می شود. داده ها و فعالیت های شما فقط در پشت یک سرور پنهان نمی شوند بلکه دو کاربر هستند. ارائه دهنده خدمات شما حتی نمی تواند فعالیت شما را در وب مشاهده کند و یک تجربه کاملاً خصوصی را ارائه دهد.

NordVPN

قیمت

گذشته از لیست سرورهای بزرگ و اقدامات امنیتی ، NordVPN درصورتی که متوجه شوید این VPN برای شما مناسب نیست ، قیمت منصفانه و 30 روز ضمانت برگشت پول را ارائه می دهید. آنها همچنین غالباً در برنامه های 3 ساله پیشنهادهای ویژه ای را ارائه می دهند که می تواند این سرویس را در هر ماه 3.49 دلار کم کند. برای قیمت گذاری استاندارد آنها ، برای برنامه 2 ساله 4.99 دلار و برای 1 سال 6.99 دلار است. از ماه به ماه ، 11.95 دلار (در هر ماه) هزینه خواهد شد. اگرچه در این لیست پایین ترین نیست ، مطمئناً با توجه به آنچه ارائه می دهد مقرون به صرفه است.

NordVPN

طرفداران

 • خدمات 24/7 مشتری
 • اقدامات عالی برای حفظ حریم خصوصی و امنیتی
 • تعداد سرورهای بزرگ

منفی

 • سرعت بارگیری متناقض
 • تعداد محدود دستگاه ها در هر حساب

قیمت

2.99 – $ 11.95 در هر ماه

2. گشت و گذار

نمای کلی و ویژگی ها

Surfshark ، انتخاب دوم در لیست ما ، هم از نظر ویژگی و هم قیمت برای تهیه نسخه پشتیبان از این تفاوت است. این سرور در بیش از 60 کشور جهان وجود دارد و امنیت بالا را در کنار برخی از بهترین VPN های موجود در بازار ارائه می دهد.

یکی از ویژگی هایی که Surfshark را به عنوان گزینه برتر انتخاب می کند ، امکان اتصال دستگاه های نامحدود به یک حساب است. بسیاری از خدمات VPN به طور همزمان 5 یا 6 دستگاه دارند ، اما در صورت داشتن تعداد زیادی دستگاه ، چه شخصی و چه کار ، یا خانواده ای دارید که می خواهید از آن بصورت آنلاین محافظت کنید ، Surfshark عالی است..

حتی اگر به صورت فعال مرور نمی کنید ، برنامه ها هنوز داده ها را می کشند ، بنابراین اطمینان از محافظت از هر دستگاه متصل ، یک امتیاز اضافی برای این سرویس است.

سورفشارک

Surfshark مانند سایر VPN ها بر امنیت و حفظ حریم شخصی تأکید دارد. گذشته از ویژگی Whitewhistler ، که اجازه می دهد تا تونل های شکاف دار باشد ، Surfshark اطمینان حاصل می کند که هرگز هیچ گونه داده ای را از کاربر ردیابی یا وارد نکنید ، اجازه می دهد تا با خدمات کامل ، حریم شخصی خود را حفظ کند..

این شامل تاریخچه مرورگر ، آدرس های IP ، ترافیک شبکه و زمان های زمانی است. آنچه را که شما به صورت آنلاین انجام می دهید ، صفر نگه می دارد ، بنابراین کاملاً خصوصی از هر کسی و همه باقی می مانند. Surfshark همچنین از حالت استتار استفاده می کند ، بنابراین ارائه دهنده اینترنت شما حتی نمی داند که از VPN استفاده می کنید.

سورفشارک

برای امنیت ، Surfshark دارای یک ویژگی CleanWeb است ، فناوری ای که تبلیغات یا بدافزارهایی را که ممکن است برای دستگاه شما مضر باشد مسدود می کند. گذشته از حل دلخوری تبلیغات پاپ آپ ، این ویژگی باعث نمی شود کاربر روی هر پیوندی که به خطر بیفتد کلیک کند..

همچنین هرگونه تلاش برای فیشینگ را متوقف می کند و شما را از هرگونه سوء استفاده در هنگام آنلاین ایمن می کند.

سورفشارک

خواه برای حفظ حریم خصوصی ، سرورها ، امنیت یا تورنت ، Surfshark یک VPN همه جانبه برای دستگاه Android شما است.

قیمت

قیمت گذاری واقعاً همان جایی است که Surfshark عالی است. در حالی که قیمت گذاری ماه به ماه متفاوت از سایر خدمات نیست ، تعهدات بلند مدت صرفه جویی جدی دارد. همچنین اگر از Surfshark راضی نیستید ، 30 روز ضمانت پس انداز پول دارید. برای اشتراک 2 ساله ، هزینه آن 1.99 دلار در ماه خواهد بود. این خیلی کم است! برای یک سال برنامه ، 5.99 دلار در ماه است و اگر فقط از ماه به ماه ثبت نام کنید ، 11.95 دلار برای شما هزینه خواهد کرد.

سورفشارک

طرفداران

 • بسیار مقرون به صرفه
 • داده ها را ردیابی نمی کند
 • برای تورنت پشتیبانی می شود
 • امنیت بالا
 • خوب برای پخش جریان

منفی

 • سرورهای محدود
 • تازه وارد بازار VPN

قیمت

1.95 دلار – $ 11.95 در هر ماه

3. ExpressVPN

نمای کلی و ویژگی ها

اگر دوستانی دارید که از VPN استفاده می کنند ، ExpressVPN ، آخرین گزینه موجود در لیست ما ، احتمالاً گزینه ای است که در مورد آنها شنیده اید. این برای سفر بسیار عالی است ، زیرا تنها 160 گزینه سرور دارد ، این سرورها در 160 کشور جهان قرار دارند.

وقتی صحبت از حریم خصوصی می شود ، ExpressVPN با استفاده از سیستم نام دامنه خصوصی خود ، که با نام DNS نیز شناخته می شود ، خود را از سایر خدمات جدا می کند. از آنجا که آنها سرور خود را دارند ، اصلاً هیچ شخص ثالثی درگیر آن نیست. همه چیز در شبکه ExpressVPN ایمن است.

این همچنین بدان معنی است که هیچ مشکلی در مورد آنچه شما بصورت آنلاین انجام می دهید وجود ندارد. برخی از سرویس ها داده های شما را رمزگذاری می کنند ، اما هرگونه درخواست DNS را محافظت نکنید. ExpressVPN از DNS رمزگذاری شده 256 بیتی خود برای سرویس نهایی نهایی استفاده می کند.

ExpressVPN

ExpressVPN همچنین گزینه ای عالی برای پخش جریانی است ، زیرا آنها دارای بالاترین سرعت هر سرویس VPN هستند. آنها در واقع یک تست سرعت خود را برای کاربران ارائه می دهند. این ویژگی با سرعت بارگیری ، تأخیر و شاخص سرعت ، که سرعت انتقال داده است ، هر سرور را تجزیه می کند.

ExpressVPN هر سرور را با بالاترین سرعت اتصال رتبه بندی می کند و آمار و پیشنهاداتی را برای شما فراهم می کند که باید به آنها متصل شوید.

ExpressVPN

در مورد امنیت ، ExpressVPN همچنین محافظت از شبکه را برای کاربران اندرویدی فراهم می کند. با استفاده از این مکانیزم kill مانند مکانیزم ، داده های شما بدون توجه به آنچه محافظت می شوند ، محافظت می شوند.

این بدان معناست که حتی اگر مشکلی پیش آمده باشد که باعث شود اتصال به VPN از بین برود ، تمام برنامه های درخواست دسترسی به اینترنت متوقف می شوند. این آخرین خط دفاع عالی است تا اطمینان حاصل کنید که اطلاعات خصوصی شما به هر قیمتی ایمن است.

ExpressVPN

قیمت

در حالی که مطمئناً ExpressVPN یک وزن سنگین در بازار VPN است و از ویژگی های بسیار خوبی برخوردار است ، اما بهترین گزینه برای قیمت نیست ، به خصوص اگر به دنبال تعهد بلند مدت هستید. در حالی که آنها 30 روز ضمانت برگشت پول را ارائه می دهند ، تخفیف قابل توجهی برای ثبت نام برای چندین سال وجود ندارد. برای برنامه یک ساله ، ماهانه 8.32 دلار است. برای یک سال ، 9.99 دلار در ماه و ماه به ماه 12.95 دلار خواهد بود.

ExpressVPN

طرفداران

 • تضمین بازگشت پول
 • حریم خصوصی و امنیت پیشرفته
 • خدمات 24/7 مشتری
 • توانایی سرعت خودآزمایی

منفی

 • تعداد محدود دستگاه در هر حساب
 • تخفیف غیرقابل اعتماد در تعهدات بلند مدت

قیمت

8.50 دلار – 12،95 دلار در هر ماه

اطلاعات بیشتر

شما شنیده اید که فکر می کنیم بهترین گزینه های VPN برای Android شما هستند ، اما هنوز هم ممکن است تعجب کنید که حتی برای فعالیت اینترنتی شما مورد نیاز است. اگر تازه وارد VPN هستید و قبل از انتخاب بارگیری یکی دیگر می خواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید ، لطفاً برخی منابع را برای مبتدیان بررسی کنید.

بعدی چیست?

اکنون زمان انتخاب آن است! پس از انتخاب بهترین گزینه ، مراحل بارگیری در برنامه را در وب سایت خود دنبال خواهید کرد. اگر سؤال دیگری در مورد چگونگی به دست آوردن VPN و استفاده از آن در دستگاه Android خود دارید ، ابزارهای مفیدی نیز برای آن وجود دارد.

راهنماهای مرتبط بیشتر

 • بهترین VPN برای iOS
 • بهترین VPN برای مک
 • بهترین VPN برای ویندوز

سؤالات متداول

آیا برای Android خود به VPN احتیاج دارم؟?

اگر فردی هستید که به خرید آنلاین سفر می کند یا خریدهای زیادی انجام می دهد ، یک VPN فقط یک لایه محافظت اضافی اضافه می کند. همچنین به شما امکان می دهد از اینترنت مانند خانه خود استفاده کنید ، در هر جای دنیا.

کدام VPN رایگان برای اندروید مناسب است?

تمام VPN های موجود در این لیست نیاز به اشتراک دارند و ما فکر می کنیم که این بهترین راه برای به دست آوردن مؤثرترین VPN است. هنگامی که صحبت از محافظت از داده های شما می شود ، کوتاه مدت پیشنهاد نمی شود. با این حال ، بسیاری از VPN های رایگان در دسترس است ، اگرچه آنها با هزینه های پنهان همراه هستند.

با استفاده از VPN غیرقانونی?

استفاده از VPN کاملاً قانونی است. به خاطر داشته باشید ، اگر کارهای غیرقانونی را بصورت آنلاین انجام می دهید ، حتی با VPN هنوز غیرقانونی است.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map