Asmeninės interneto prieigos peržiūra

Privatus interneto prieigos logotipasRezultatas:
7,7 / 10


Puiki VPT teikėja ir viena iš pramonės lyderių, privati ​​interneto prieiga siūlo viską, ko jums reikia VPN. Nuo funkcionalaus naujai suprojektuoto kliento ir greitų serverių iki griežtos netaikymo strategijos ir puikių saugos funkcijų, visa tai kainuoja taip, kad lengvai įveiktų daugumą konkurentų.

Argumentai už
 • Įrodyta, kad nėra žurnalų teikėjo
 • Aukščiausio lygio šifravimas ir saugumas
 • Labai prieinamos kainos
 • Geras serverio greitis
 • Puikios naujai sukurtos programos
 • Leidžia kankintis ir P2P
Minusai
 • Įsikūręs JAV – nėra idealus privatumui
 • Prastas „Netflix“ ir BBC „iPlayer“ palaikymas

Jei esate VPN rinkoje, turite didelę galimybę girdėti apie privačią interneto prieigą (dar vadinamą VIP). Veikdami beveik dešimtmetį, jie, be abejo, yra vieni didžiausių tiekėjų.

VIP yra žinomas kaip nebrangi VPN paslauga, užtikrinanti patikimą našumą ir palaikymą. Įdomu sužinoti, ar ši reputacija nusipelnė, todėl ėmiau savęs išbandyti.

Šioje privačios interneto prieigos apžvalgoje apžvelgsiu viską, ką atradau – gerą, blogą ir ribinį..

VIP apžvalga

Pradėkime nuo šiek tiek informacijos apie privačią interneto prieigą ir už jos esančius žmones, kad padėtume geriau išdėstyti savo kontekstą.

Bendrovės, vadinamos „London Trust Media“, PIA dukterinė įmonė veikia nuo 2010 m. Rugpjūčio mėn. Dėl VPN paslaugos, kuri juos paverčia vyresnio amžiaus valstybininku..

Bendrovė dalyvauja įvairiuose atvirojo kodo ir į privatumą orientuotuose projektuose remdama ne pelno siekiančias organizacijas, tokias kaip „Electronic Frontier Foundation“ ir „Creative Commons“..

PIA taip pat yra vienas iš nedaugelio VPT teikėjų, siūlančių atvirojo kodo saugyklą „GitHub“. Saugyklą sudaro jų naršyklės plėtiniai ir dalis (bet ne visos) jų kliento programinės įrangos.

Kol kas viskas skamba gana gerai. Deja, VIP spintoje taip pat yra keletas griaučių.

„London Trust Media“ ir, be kita ko, privati ​​interneto prieiga, yra įsikūrusi Denveryje, Kolorado valstijoje. Tai reiškia, kad jie veikia pagal šiek tiek rizikingą jurisdikciją privatumo požiūriu.

Jie taip pat neseniai patraukė baudžiamojon atsakomybėn nuteistą Marką Karpelesą iš Kalifornijos kalno. „Gox Bitcoin“ mainai žlugdo liūdnai, kaip CTO. Tai buvo žingsnis, kuris, nenuostabu, sukėlė PIA vartotojų bazės šurmulį – ir kuris vis dar nėra visiškai miręs.

Visa tai sukuria maišytą maišą.

Taip, PIA veikia labai panašiai kaip įmonė, atsidavusi skaidrumui ir privatumui. Tačiau tuo pat metu jie pasirinko sunkią jurisdikciją ją išlaikyti ir CTO, susijusį su vienu iš brangiausių ir pražūtingiausių pastarojo meto atminties nulaužimų..

Smalsu, tiesa.

Turėdami šiek tiek minties, įsigilinkime į tai, ką siūlo VIP paslaugos.

funkcijos

Priemonės atžvilgiu, daug ką gali patikti tai, ką VIP pateikia prie stalo. Jie turi labai išsamų VPN sprendimą, apimantį visas svarbiausias saugos ir privatumo funkcijas, kurių mes tikėjomės iš aukščiausio lygio paslaugų teikėjo.

Apsaugos priemonės

Šifravimo parinkčių, kurias palaiko PIA, yra nė kiek.

Duomenų šifravimui galite pasirinkti iš keturių variantų:

 • AES-128 (GCM)
 • AES-128 (CBC)
 • AES-256 (GCM)
 • AES-256 (CBC)

128 bitų apsauga yra greitesnė, bet šiek tiek mažiau saugi. Kita vertus, standartinio 256 bitų pramonės, nors jis yra lėtesnis, beveik neįmanoma sugriauti.

Duomenų autentifikavimo ir „rankos paspaudimo“ dalykuose – tai yra tai, ką VPT daro, kad patvirtintų ryšį ir išsiųsti duomenys nebuvo sugadinti – taip pat nebūsite baisūs dėl pasirinkimo.

Duomenų autentifikavimą galite nustatyti kaip SHA1 arba SHA256 – tačiau tik tuo atveju, jei naudojate vieną iš dviejų AES CBC šifravimo metodų.

Kita vertus, rankos paspaudimą galima nustatyti į bet kurį iš šių parametrų, neatsižvelgiant į kitus parametrus:

 • RSA-2048
 • RSA-3072
 • RSA-4096
 • ECC-256k1
 • ECC-256r1
 • ECC-521

Numatytosios yra AES-128 (CBC), SHA1 ir RSA-2048 – tai puikus pasirinkimas atsitiktiniam VPN naudojimui. Bet, jei norite užtikrinti tokį gerą saugumo lygį, būtinai sutvarkykite reikalus.

Į programinės įrangos klientą įtrauktas visapusiškas nužudymo jungiklis, kuris apsaugo nuo atsitiktinio duomenų nutekėjimo. Aš jį išbandžiau visais įmanomais būdais ir visais atvejais viskas veikė taip, kaip tikėtasi.

Aktyvinamas PIA nužudymo jungiklis

PIA nužudymo jungiklį galima sukonfigūruoti į vieną iš trijų režimų:

 1. Išjungta: Nužudymo jungiklis yra visiškai išjungtas ir niekada neužblokuos srauto
 2. Automatinis: Užmušimo jungiklis blokuos tik išorinį srautą, jei nutrūks VPN ryšys
 3. Visada: Užmušimo jungiklis blokuos visą srautą, jei nutrūks VPN ryšys

Pagal numatytuosius nustatymus nustatyta kaip Auto.

VIP naudoja savo asmeninį DNS serverį – kaip turėtų kiekvienas save gerbiantis VPT teikėjas – ir tai yra naudojama ne dėžutėje. Jei norite, taip pat galite nustatyti pasirinktinį DNS arba laikytis esamų VPN nustatymų.

„Handshake Naming“ sistema (HNS)

Kalbant apie DNS, kalbant apie interneto anonimiškumą, jis ilgą laiką buvo daugelio VPN teikėjų Achilo kulnas. Galų gale, DNS serveris gali saugoti bet kurios svetainės ir paslaugos, prie kurios prisijungiate, įrašus, net jei naudojate visiškai užšifruotą ryšį.

DNS lygio blokavimas taip pat yra dažnai naudojamas interneto cenzūros metodas.

Norėdami suteikti jums dar vieną būdą išspręsti abi problemas, VIP leidžia visiškai išvengti DNS. Vietoje to galite naudoti „Handshake Naming System“ (HNS).

HNS yra decentralizuotas, „blockchain“ pagrindu sukurtas DNS pakeitimas. Kūrėjai tikisi, kad tai pagaliau panaikins saugumo, patikimumo ir cenzūros problemas, kurios vargina DNS infrastruktūrą.

Nors HNS vis dar yra pradinėje stadijoje, džiugu matyti, kad VIP ją priima ir siūlo kaip galimybę. Tai galiausiai reiškia dar didesnį privatumą ir visiškai cenzūrai atsparią interneto patirtį.

MACE skelbimų blokatorius

Kaip ir daugelis konkuruojančių VPN paslaugų, VIP klientas turi skelbimų blokavimo funkciją. Tačiau skirtingai nuo kai kurių kitų, jis nėra pritaikomas. Jis įjungtas arba išjungtas – be jokių parinkčių.

PIA MACE skelbimų blokavimo nustatymai

Funkcija, kurią PIA vadina MACE, siekiama užblokuoti skelbimus ir kenkėjiškas programas, kai esate prisijungę prie VPN tinklo. Vis dėlto manau, kad praktikoje rezultatai yra nepakankami.

Tikiuosi, kad MACE veiks kaip naršyklės skelbimų blokatoriai ar net toks DNS pagrįstas sprendimas kaip Pi-Hole (kurį, beje, aš nuoširdžiai rekomenduoju). Tačiau mano bandymuose MACE blokavo mažiau nei pusę skelbimų ir žinomų kenkėjiškų programų puslapių, kuriuos lengvai blokuoja kitos paslaugos.

Nors negaliu to įrodyti, įtariu, kad silpnas pasirodymas buvo kažkiek apgalvotas.

Šiuo metu kliento programoje negali būti įtrauktas URL adresų sąrašas. Be to, VIP negali pasinaudoti galimybe būti pernelyg agresyvus blokavimo atžvilgiu, arba jie gali neleisti mums pasiekti svetainių, kurias norime aplankyti..

Vis dėlto MACE yra geriau nei nieko. Aš taip pat tikiuosi, kad privati ​​interneto prieiga toliau ją plėtos ir laikui bėgant išnaudos visas galimybes.

„PIA Netflix“ ir kitas srautinio palaikymo palaikymas

Vienas iš populiariausių VPN naudojimo būdų yra srautiniu būdu užblokuoto turinio srautas iš kitų pasaulio regionų. Aš kalbu apie tokias svetaines kaip „Netflix“, „Hulu“ ar „BBC iPlayer“.

Problema ta, kad turinio teikėjai gerai žino šį faktą ir daugelį metų eina į kryžiaus žygį, norėdami užkirsti kelią VPN naudotis savo paslaugomis. Ir, deja, VIP nesėkmingai praranda tą karą.

„Netflix“ JAV tarpinio serverio klaida naudojant PIA

Su keliomis nedidelėmis išimtimis, privati ​​interneto prieiga neveikia su „Netflix“. Didžioji dauguma serverių yra užblokuoti. Kitose šalyse taip pat nėra daug geriau.

Tas pats pasakytina apie bet kurią kitą transliacijos paslaugą. Pavyzdžiui, nepaisant visų mano pastangų, aš nepavyko atblokuoti „BBC iPlayer“.

Tačiau šie rezultatai nestebina. Prieš kelerius metus PIA pripažino, kad geografinis blokavimas nebuvo jų prioritetas, ir, aišku, jie tai turėjo omenyje.

Taigi, jei jūsų srautiniu būdu perduodami vaizdo įrašai iš kitų šalių – arba jūsų pačių, kai esate užsienyje – rekomenduoju ieškoti kitur. Bet kuris iš „Netflix“ atblokuojančių VPT dažniausiai bus puikus pasirinkimas.

„Torrenting“ ir „P2P“ palaikymas

Privatioji interneto prieiga yra P2P tinkantis VPN ir nelaiko žurnalų. Taigi, jei naudojate paslaugą kankinimui, tai galite padaryti nebijodami, kad kas nors atseks jūsų veiklą jums..

Tai, kad VIP veikia ne JAV, gali padaryti kai kuriuos iš mūsų pakankamai nemalonius ir sąžiningus.

Tačiau jų privačia interneto prieiga įrodė keliose teisminėse bylose, kad jų jokie registravimo reikalavimai nėra teisingi. Nurodę apversti žurnalus, jie to nepadarė – paprasčiausiai todėl, kad jų neturėjo.

Jei, nepaisant to, naudojant PIA P2P nėra jūsų komforto lygio, turite kitų galimybių. Yra daugybė kitų ne JAV esančių VPN, kurių nereikia registruoti, į kuriuos galite kreiptis visais savo kankinančiais poreikiais.

Ar VIP veikia Kinijoje??

Šis dažnai užduodamas klausimas buvo tas, kuriam aš šiek tiek stengiausi rasti atsakymą.

Pirma, kadangi nesu Kinijoje, negaliu pats išbandyti paslaugos. Antra, VIP nesuteikia jokios garantijos, kad paslauga veiks iš už šalies esančios didžiosios ugniasienės.

Ir iš tikrųjų, daugelis vartotojų praneša, kad turi problemų naudojant VIP iš Kinijos. Tačiau kai kurie taip pat sako, kad gali gauti per IPSec / L2TP protokolą.

Deja, skirtingai nei „VyprVPN“ – vienas geriausių VPN Kinijos rinkai, PIA neturi slapto protokolo, kuriuo būtų galima išvengti blokavimo.

Taigi remiantis mano surinkta informacija atrodo, kad nors privati ​​interneto prieiga gali veikti Kinijoje, jūsų rida gali skirtis – labai daug. Ir turbūt geriau pasirinkti kitą teikėją.

VIP privatumas ir saugumas

Daugelis iš mūsų naudoja VPN, norėdami padidinti privatumą ir saugumą internete. Šiuo atžvilgiu ir techniniu požiūriu privati ​​interneto prieiga yra tokia pati gera, kaip ir visos paslaugos, kurias aš kada nors peržiūrėjau.

VIP yra taip pat įrodyta, kad neprisijungęs VPN tiekėjas ir neturi asmeniškai identifikuojamos informacijos, kuri galėtų mus susieti su kokia nors mūsų internetine veikla..

Kambario dramblys yra tas, kad VIP yra JAV pagrįstas – ne visai idealus privatumui. Bet, kaip matysime, galiausiai tai nebus toks didžiulis sandoris.

Jurisdikcija

Kaip ką tik minėta, privati ​​interneto prieiga ir jos pagrindinė įmonė veikia Denveryje, Kolorado valstijoje. Tai leidžia jiems visiškai pripažinti JAV teisinę jurisdikciją.

Vartotojo privatumo požiūriu tai nėra puiku.

Pasak tarnybos teisinio patarėjo, PIA niekada negavo jokių įgaliojimų slaptai registruoti vartotojo veiklą ar perduoti šifravimo raktus JAV (ar užsienio) valdžios institucijoms. Bet faktas yra tas, kad tie dalykai gali įvykti bet kuriuo metu, ir mes negalėtume apie tai žinoti.

JAV valdžios institucijos beveik nepatikrino įgaliojimų vykdyti stebėjimą, kai manoma, kad tai būtina. Tai rodo kažkas anksčiau, kaip rodo užšifruoto el. Pašto paslaugų teikėjo „Lavabit“ istorija.

Žinoma, jūs praktiškai pažeidėte gana rimtus federalinius įstatymus, kad FTB jus pastebėtų. Ir jei turite jų dėmesį, tikriausiai vis tiek turėsite didesnių problemų.

Taigi P2P vartotojams ir vidutiniam privatumo gerbėjui VIP VIP jurisdikcija neturėtų būti didelė problema. Tačiau to reikia atsiminti.

VIP VIP registravimo politika

Svarbiausia, kad VIP būtų orientuota į privatumą užtikrinančią paslaugą. Jie jau nuo pat įkūrimo yra neprisijungę prie VPN teikėjų ir daugybę kartų įrodė šias pretenzijas.

Tai yra VPT, kuriam teisme buvo užginčyta galimybė gaminti žurnalus. Ir visais atvejais, priešingai nei keli konkurentai, kurie buvo sugauti pažeidžiant jų neprisijungimo politiką, PIA neturėjo nieko perduoti.

Tikslų vyriausybės ir teismo prašymų pateikti duomenis skaičių galite peržiūrėti VIP skaidrumo ataskaitoje.

Asmeninės interneto prieigos požiūris į registraciją taip pat labai gerai apibendrintas vienu sakiniu jų privatumo politikoje:

Duomenų valdytojas nerenka ir neregistruoja jokio savo virtualiojo privataus tinklo („VPN“) ar tarpinio serverio srauto ar naudojimo.

Taigi, nepaisant abejotinos jurisdikcijos, manau, kad galime patikėti, kad VIP reiškia tai, kai jie sako, kad nevykdo žurnalų. Pagaliau jie įrodė savo reputaciją ir įmonės ateitį teisme.

DNS nutekėjimas

Kaip aš tikiuosi, kad tai bus privatumą užtikrinantis VPT teikėjas, PIA nepatiria DNS nutekėjimų nė vienoje savo palaikomoje platformoje. Tai reiškia, kad nėra „IPv4“ ar „IPv6“ nuotėkių, nėra „WebRTC“ nuotėkių – nieko, kas neatimtų jūsų tikrosios vietos ar tapatybės.

PIA išlaikė DNS nuotėkio testą

Jei tai puikus jūsų anonimiškumas, informacijos nutekėjimo požiūriu privati ​​prieiga prie interneto yra tokia gera, kokia yra.

Programos ir klientai

Privačioje interneto prieigoje yra programų visoms pagrindinėms platformoms ir operacinėms sistemoms. Šiuo metu jie palaiko:

 • „Windows“
 • „MacOS“
 • „Android“
 • „iOS“
 • „Linux“ („Ubuntu“, „Mint“, „Arch“ arba „Debian“)

PIA taip pat turi „Chrome“, „Firefox“ ir „Opera“ naršyklės plėtinį, taip pat tarpinių serverių palaikymą kitoms interneto naršyklėms ir P2P klientams..

Ir jei tai yra jūsų tinklo apsauga, kuria jūs naudojatės, netgi įmanoma nustatyti VPN suderinamuose maršrutizatoriuose, įskaitant DD-WRT, Pomidorus, AsusWRT ir dar kelis.

Visoje PIA atlieka puikų darbą, naudodamas jį. Neseniai jie visiškai atnaujino savo programų vartotojo sąsają ir tai yra didelis patobulinimas, palyginti su senosiomis.

Pirmiausia visi klientai ir plėtiniai turi labai panašią išvaizdą. Čia yra „Firefox“ plėtinio ekrano nuotraukos, taip pat „Windows“ ir „Android“ programos:

Peržiūrime skirtingas VIP kliento programos versijas

Peržiūrėtos VIP programos – „Linux“ yra vienintelė, su kuria aš nežaidžiau – yra paprastos naudoti, turi aiškią ir lengvai suprantamą sąsają ir visus pagrindinius parametrus greitai sukonfigūruoja..

Visi klientai taip pat turi panašių funkcijų. Vienintelė pastebima išimtis yra „Android“ ir „iOS“ programos, kurioms trūksta MACE skelbimų blokavimo funkcijos. Tačiau abejoju, kad tai daugeliui iš mūsų padės įveikti sandorius.

Nepatyriau jokių užšalimų, strigčių ar kitų problemų, susijusių su individualiai sukurtomis VPN programomis, taigi tai yra ir pliusas.

Iš esmės PIA programose labai mažai ką nemėgti. Jie tokie geri.

Asmeninės interneto prieigos serverio vietos

Turint VPN serverius 50 vietų 30 šalių, VIP tinklo geografinė įvairovė yra mažesnė. Atrodo, kad 50-ies šalių vidurkis yra dabartinis.

Tačiau daugumai iš mūsų nereikia prisijungti prie Ekvadoro ar Filipinų. O jei to nepadarysite, šansai yra PIA pasiūlymai visose vietose, kurių jums kada nors prireiks ar jums reikės.

Beje, jei Ekvadoras yra tai, kuo sekate, pažvelkite į „PureVPN“ ir jų įspūdingą 131 šalies tinklą.

Jei kada nors jus domina tikslios galimos vietos, peržiūrėkite mano išsamų VIP serverių sąrašą.

Ar „PIA Fast“?

Kitaip nei dauguma konkurentų, privati ​​interneto prieiga nesiginčija dėl greičiausio VPN. Bet jie tikrai galėjo.

Nors ne absoliuti greičiausia, VIP serveriai pateikia įspūdingą skaičių, atsisiųsdami geriausią serverį – kaip pasirinko kliento programa – laikrodį pasiekiant 72,8 Mbps, o aštuoniose vietose patikrintą vidurkį – 51,9 Mbps..

Žemiau pateikiamos trys mėginio vietos, paimtos iš viso PIA greičio tyrimo.

Geriausias serveris
Geriausi privataus interneto prieigos VPN serverio greičio testo rezultataiSu VPN Geriausi pradinio greičio testo rezultatai - privati ​​interneto prieigaNėra VPN
Jungtinės Valstijos
Privačios interneto prieigos Jungtinių Valstijų VPN serverio greičio testo rezultataiSu VPN Privati ​​interneto prieiga vienija pradinius greičio bandymo rezultatusNėra VPN
Nyderlandai
Privačios interneto prieigos Nyderlandų VPN serverio greičio testo rezultataiSu VPN Pagrindinės privačios interneto prieigos greičio testo rezultataiNėra VPN

Galbūt pastebėjote didelį VPN ir jokio VPN greičio neatitikimą. Negalima to vertinti kaip blogo ženklo.

Aš atlieku greičio testus naudodamas atsisiuntimą 500 Mbps ir 100 Mbps įkėlimo jungtį, tai yra greičiau nei bet kuris šiuo metu gali valdyti vartotojui skirtas VPN. Aš tai darau apgalvotai, kad galėtume pamatyti faktinį maksimalų kiekvieno serverio našumą, o ne skaičius, kuriuos riboja mano IPT.

Esmė – „PIA“ yra greita, serverio greitis yra daugiau nei pakankamai geras bet kokiai pralaidumo veiklai, pavyzdžiui, 4K vaizdo įrašo srautiniam perdavimui ar dideliam atsisiuntimui.

Klientų aptarnavimas

Testuodamas PIA šiai peržiūrai, nesu susidūręs su jokiomis problemomis, visapusiškai nagrinėjau jų klientų aptarnavimo darbus. Galų gale, tai yra vienas iš dalykų, apie kuriuos jie turėtų būti žinomi.

Tai, ką radau, buvo mišrus krepšys ir vienas didžiausių VIP paslaugų trūkumų.

Pirmiausia, jei bandote prisiregistruoti ir turite klausimų, negalite naudoti PIA tiesioginių pokalbių sistemos. Vietoj to turite pateikti palaikymo bilietą ir laukti atsakymo el. Paštu.

Jei jums pasisekė, gausite greitą greitį, ypač jei dienos metu pateikiate užklausą „Mountain Standard“ laiko juostoje. Tačiau per naktį greičiausiai turėsite šiek tiek palaukti.

Kai turėsite sąskaitą, PIA tiesioginių pokalbių palaikymas bus prieinamas, tačiau tik nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 18.00. MST.

Nors greitai gavau atsakymą per pokalbių paslaugą, aš perskaičiau daugybę vartotojų skundų, tai rodo, kad viskas ne visada vyksta sklandžiai.

Kai kurie žmonės teigė, kad pokalbis dažnai neleidžiamas, kai to neturėtų būti, o kiti teigė, kad atsakymui gauti prireikė valandų. Nei vienas iš šių dalykų neįvyko mano bandymo metu, tačiau reikia atsiminti tai.

Vis dėlto yra keletas gerų naujienų.

VIP tinklalapyje yra labai išsami žinių bazė ir daug naudingų patarimų, kaip išspręsti įprastas problemas. Ir dėl to, kaip gerai veikia programos, įtariu, kad didžioji dauguma mūsų vis tiek nesusidurs su problemomis.

Apskritai palaikymo galimybės buvo deramos, tačiau toli gražu ne puikios – tikėjausi geresnių, tačiau mačiau ir daug blogesnių. Jei ateityje pastebėsiu kokių nors pokyčių, aš, žinoma, atitinkamai atnaujinsiu šią apžvalgą.

Kaina ir vertė

Privati ​​interneto prieiga ilgą laiką žinoma kaip nebrangus VPT tiekėjas. Ir vis dar taip yra.

Asmeninės interneto prieigos prenumeratos kainos

Galite pasirinkti iš trijų skirtingų terminų ilgių:

Kas mėnesį: 11,95 USD / mėn
Šeši mėnesiai: 5,99 USD / mėn
Metai: 3,33 USD / mėn

Tai liečia vidutinio „Starbucks“ gėrimo kainą (nors turbūt esu per daug malonus). Taip pat sunku tvirtinti, kad už šias kainas negausite savo vertų pinigų.

Taip pat turite daugybę būdų, kaip susimokėti už privačios interneto prieigos prenumeratą. Yra įprasti įtariamieji, kaip ir visos pagrindinės kreditinės kortelės („Visa“, „Mastercard“, „Amex“, „Discover“ ir „JCB“), „PayPal“ ir „Amazon Pay“..

Tačiau VIP taip pat leidžia anonimiškai mokėti keliomis kriptovaliutomis, įskaitant:

 • Bitcoin
 • Bitcoin grynieji pinigai
 • Ethereum
 • „Litecoin“
 • Zcash
 • Pluoštas

PIA mainais už paslaugą net leis jums prekiauti pagrindinio prekės ženklo dovanų kortelėmis („Starbucks“, „Walmart“, „Best Buy“ ir kt.). Už tai jūs sumokėsite šiek tiek priemokos.

Žinoma, jei pagrindinis rūpestis yra anonimiškumas, kompromisas greičiausiai to vertas.

Visoms privačios interneto prieigos prenumeratoms galioja 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Jei dėl kokių nors priežasčių nepatenkinti paslauga, galite gauti grąžinamąją išmoką, neužduodami jokie klausimai.

Deja, nėra VIP nemokamos bandomosios versijos, todėl turėsite naudoti grąžinimo kelią, jei norite pasinaudoti bandomojo važiavimo paslauga..

Privačios interneto prieigos peržiūra

Po kelių savaičių naudodamas VIP, tiksliai naudodamas savo įprastą VPN paslaugą, išbandęs ir peržiūrėjęs viską, ką galėjau, padariau šias šešias išvadas:

 1. VIP paslauga yra greita, nebrangi ir daro didelę įtaką privatumui ir saugumui
 2. Jų programos yra gerai suprojektuotos ir daro viską, ko tikimasi
 3. Jei norite transliuoti geografiškai užblokuotą turinį, ieškokite kitur
 4. Jų palaikymą, nors ir priimtiną, neabejotinai reikia tobulinti
 5. PIA jurisdikcija ir CTO pasirinkimas palieka šiek tiek noro, tačiau jų puikūs rezultatai beveik atsveria
 6. Tai puikus būdas atsikratyti dovanų kortelių, kurių visų nenorėjote

Visi šie veiksniai reiškia, kad aš jaučiuosi patogiai rekomenduodamas privačią prieigą prie interneto visiems, ieškantiems nebrangaus ir patikimo VPN.

Beje, už palyginamą kainą yra ir kitų puikių VPN paslaugų, siūlančių panašius pranašumus be trūkumų. Šiomis dienomis teikiu paslaugas „CyberGhost“ ir „NordVPN“.

Jei pasirinksite VIP, tikiu, kad būsite patenkinti, tačiau pirmiausia apžvelgsiu bent keletą kitų variantų.

Privatus interneto prieigos logotipasRezultatas:
7,7 / 10

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me