ExpressVPN apskats

ExpressVPN apskats

ExpressVPN logotipsRezultāts:
9,0 / 10


Viens no pazīstamākajiem VPN pakalpojumu sniedzējiem visā pasaulē, ExpressVPN piedāvā ātru veiktspēju, lielisku klienta programmatūras dizainu un dažas no spēcīgākajām drošības funkcijām, kādas atradīsit. Iesācējiem to ir viegli uzņemt un vadīt, un tam ir vairāk enerģijas, nekā pietiek jebkuram pieredzējušam lietotājam.

Plusi
 • Funkcijām bagāts un intuitīvs klients
 • Spēcīga back-end tehnoloģija
 • Daudz serveru un serveru atrašanās vietu
 • Ātrs un nemainīgs savienojuma ātrums
 • Sadarbojas ar ASV Netflix
 • Visaptverošs klientu atbalsts
Mīnusi
 • Daži apkopoti mežizstrādes dati
 • Nav lētākais

Ja man būtu jāizvēlas VPN sniedzējs, kuru es varētu ieteikt gandrīz ikvienam, ExpressVPN būtu mana saraksta pašā augšgalā.

Viss sākas ar izsmalcinātu klientu, kas ir tik vienkāršs, ka ikviens to var izmantot, taču tajā ir pietiekami daudz funkciju pat visprogresīvākajiem lietotājiem.

Drošības iespējas ir hermētiskas. Un tad, protams, ir liels globālā tīkla pārklājums un servera veiktspēja.

Jā, iespējams, tas nav lētākais VPN nodrošinātājs, kaut arī tikai par dažiem dolāriem. Bet, kā es paskaidrošu šajā ExpressVPN pārskatā, pakalpojums ir katra santīma vērts.

Iespējas

Kā vispāratzītākam VPN sniedzējam, jūs sagaidāt, ka ExpressVPN piegādās visas VPN funkcijas. Un viņiem tur noteikti ir ļoti labi.

Sadalītā tunelēšana

ExpressVPN saviem Windows un MacOS klientiem ir pieejama sadalīta tunelēšanas opcija. Lai gan dažu iemeslu dēļ MacOS ierīcēs tas tiek nosaukts par Connection Per App.

Vienā teikumā dalītā tunelēšana ļauj sūtīt datus no dažām lietotnēm caur šifrētu VPN tuneli, vienlaikus ļaujot citām lietotnēm izmantot parasto interneta savienojumu..

Funkcionalitāti var pārslēgt klienta programmatūras vispārīgo iestatījumu sadaļā. Trīs jums piedāvātās iespējas:

 • Lieciet visām lietotnēm izmantot VPN (ekvivalents sadalītās tunelēšanas izslēgšanai)
 • Norādiet, kuras lietotnes vēlaties izmantot VPN (pēc noklusējuma visas citas lietotnes izmantos parastajam interneta savienojumam)
 • Norādiet, kuras lietotnes nevēlaties izmantot VPN (pēc noklusējuma visas citas lietotnes izmantos VPN)

ExpressVPN sadalītās tunelēšanas funkcijas konfigurācijas iespējas

Esmu pārbaudījis funkciju divās operētājsistēmās, kur tā ir pieejama, un abos gadījumos tā darbojās tieši tā, kā reklamēta.

Un ko darīt, ja vēlaties izmantot sadalītu tunelēšanu, piemēram, Android ierīcē? Tad diemžēl jums būs jādodas pie cita pakalpojumu sniedzēja. IPVanish un ProtonVPN, abi labi pārskatīti VPN, to piedāvā saviem Android klientiem.

BitTorrent un P2P

Nevienā no ExpressVPN galvenajām tīmekļa vietnēm vispār netiek pieminēta straumēšana vai P2P. Tātad no pirmā acu uzmetiena lietas neizskatās lieliski. Par laimi, šajā gadījumā neviena ziņa nav laba ziņa.

Kad esat mazliet izpētījis, jūs atradīsit visu lapu, kas veltīta BitTorrent atbalstam. Viņi pat palīdz jums piecelties un darboties ar uTorrent.

Tātad, jā, jūs noteikti varat izmantot ExpressVPN mocīšanai. Un, ja jums rodas jautājums, varat to izdarīt uz jebkura servera.

Vai Expressvpn ir drošs vilinošu darbību veikšanai?

Tikai tāpēc, ka VPN ļauj mocīties, nenozīmē, ka to darīt ir droši. Izmantojot ExpressVPN, par to tomēr nav maz jāuztraucas.

Tā kā šajā pārskatā es apskatīšu mazliet tālāk, ExpressVPN ne tikai izmanto ļoti drošus protokolus un aizzīmogotu šifrēšanu, bet arī darbojas ārpus privātumam draudzīgas jurisdikcijas un tai ir lieliska nulles reģistrēšanas politika..

Citiem vārdiem sakot, kad jūs izmantojat ExpressVPN, lai straumētu, nav iespējas, ka aktivitātes var izsekot jums. Jūs esat drošībā.

ExpressVPN un Netflix

Tā kā VPN nav bloķējis Netflix – it īpaši ASV versija – nav bijis viegls uzdevums, jo uzņēmums 2016. gada sākumā ieviesa VPN aizliegumu..

Tomēr ExpressVPN, šķiet, ir viens no nedaudzajiem izņēmumiem, un darbojas tikai lieliski (vismaz kā es rakstu šo).

ExpressVPN, kas strādā ar Netflix

Ne katrs ASV serveris saņem caurlaidi. Apmēram puse no tiem tika noraidīti ar drausmīgo kļūdu “Šķiet, ka jūs izmantojat atbloķētāju vai starpniekserveri”. Bet, lai atrastu tādu, kurš darbojas, vajadzētu veikt tikai dažus atkārtota savienojuma mēģinājumus.

Citur ExpressVPN klājās labāk ar Netflix. Piemēram, man nebija problēmu ar piekļuvi pakalpojuma Kanādas vai Lielbritānijas versijai.

Dati, joslas platums un savienojuma ierobežojumi

ExpressVPN nenosaka nekādus datu vai joslas platuma ierobežojumus, un es negribētu, ka viņi to arī darīs. Mūsdienās to nedara neviens sevi cienošs VPN sniedzējs.

Tomēr vienlaicīgu savienojumu skaitam ir ierobežojums.

Cik lietotāju var izmantot ExpressVPN?

Izmantojot vienu ExpressVPN abonementu, jums ir atļauts vienlaikus savienot piecus lietotājus vai ierīces.

Jūs varat instalēt klientu tik daudzās ierīcēs, cik vēlaties. Jūs vienkārši nevarat vienlaikus savienot VPN vairāk nekā piecus no tiem.

Pieci ir vairāk vai mazāk nozares standarts, un praksē jums reti būs jāveido vairāk savienojumu vienlaikus. Patiesībā man trīs to stiepj.

Tomēr, ja pamanāt, ka pārāk bieži tiek parādīts ziņojums “Savienojuma limits ir sasniegts”, ExpressVPN darbojas maršrutētājos. Šādi uzstādot, tikai maršrutētājs tiek uzskatīts par aktīvu savienojumu, un potenciāli desmitiem ierīču, kas atrodas aiz tā, nav.

Alternatīvi, ja savienojuma ierobežojums kļūst par problēmu, varat izpētīt arī citus labi pārskatītus pakalpojumu sniedzējus, piemēram, Surfshark, kuri vispār nenosaka vienlaicīgus savienojumus.

Citas īpašības

Ir vēl dažas ievērojamas ExpressVPN funkcijas.

Viens no tiem ir klienta VPN ātruma pārbaude. Tas ļauj jums pārbaudīt katra ExpressVPN servera pašreizējo latentumu un lejupielādes ātrumu (varat sadalīt lietas pa reģioniem).

Latentuma rezultāti šķita pietiekami precīzi. Lejupielādes ātruma rezultāti tomēr bija tālu, jo daudz lēnāk, nekā tie patiesībā ir.

Piemēram, manis noteiktie Amsterdamas atrašanās vietas ātruma testi rāda lejupielādes veiktspēju, kas pārsniedz 50 Mb / s.

ExpressVPN pārskats par savienojuma ātrumu

Labākais, ko es ieguvu, izmantojot klienta rīku, bija mērens 11,79 Mbps.

ExpressVPN klienta ātruma testa rezultāti

Es redzu, ka šī funkcija ir noderīga, lai izvēlētos ātrāko pašreizējo serveri (un varbūt tieši tam tas ir paredzēts). Bet nešķiet, ka tiktu atgriezti skaitļi, kas norāda uz faktisko sniegumu, par kuriem es runāšu vairāk mazliet vēlāk.

Noderīgāka funkcija, ExpressVPN, piedāvā arī nogalināšanas slēdzi. Arī pie šī es nokļūšu ļoti drīz, sadaļā privātums un drošība.

Privātums un drošība

Kad VPN pakalpojumu sniedzējs darbojas ārpus privātumam draudzīgas valsts, ir skaidri definēts, ka netiek reģistrēta politika, un izmanto dažas no visspēcīgākajām pieejamajām šifrēšanas opcijām, jūs zināt, ka jūs (un jūsu dati) esat labās rokās.

Izmantojot Express VPN, jūs to precīzi saņemat.

Jurisdikcija

ExpressVPN darbojas ārpus Britu Virdžīnu salām (BVI). Šīs ir labas ziņas par privātumu.

Pirmkārt, BVI nav datu saglabāšanas likumu. Otrkārt, viņi neietilpst nevienā izlūkošanas apmaiņas paktā (pasaules 5 acis, 9 acis vai 14 acis).

Treškārt, BVI ir zināma kā nodokļu paradīze. Ja kādreiz bija bažas par privātuma saglabāšanu, es nopietni šaubos, vai tas tā būtu.

Mežizstrādes politika

Lai gan ExpressVPN ir diezgan tuvu tam, ka tai nav absolūtas mežizstrādes politikas, tie tomēr nedaudz neatbilst.

Viņi neuzglabā nekādu kritisku informāciju, ko varētu izmantot, lai identificētu jūs, piemēram, jūsu IP adresi, DNS vaicājumus vai trafika galamērķi (kā redzat zemāk redzamajā ekrānuzņēmumā viņu vietnē).

ExpressVPN paziņojums par to, ka netiek reģistrēta politika

Lai nodrošinātu labu lietotāja pieredzi, viņi tomēr reģistrē dažas detaļas apgalvotajiem mērķiem. Tie ir izklāstīti ExpressVPN konfidencialitātes politikā un ietver:

 • Kādu lietotnes versiju izmantojat
 • Datumi, kad izveidojat savienojumu ar VPN serveri (lai gan ne reizes)
 • No kuras valsts vai interneta pakalpojumu sniedzēja jūs izveidojat savienojumu (bet ne jūsu IP … tas ir svarīgi)
 • Kurā VPN atrašanās vietā jūs izveidojat savienojumu (bet ne izejošajā IP … tas ir tikpat svarīgi)
 • Jūsu datu pārsūtīšanas kopējais daudzums dienā

Neviens no iepriekšminētajiem, pat ja tos apvieno ar jūsu interneta pakalpojumu sniedzēja žurnāliem un jebkuru apmeklēto vietni vai pakalpojumu, nav pietiekams, lai jūs unikāli identificētu..

Tātad, lai arī es dodu priekšroku pilnīgi nulles reģistrēšanas pakalpojumu sniedzējiem (kāpēc gan riskēt), ExpressVPN ir diezgan darn tuvu un noteikti pietiekami tuvu, lai jūs būtu pilnīgi anonīms.

Vai ExpressVPN var izsekot?

Kā mēs tikko redzējām, ExpressVPN nereģistrē interneta trafiku. Nekad netiek saglabāta jūsu IP adrese, koplietotā servera IP adrese vai precīzi laiki, kad izmantojat pakalpojumu.

Tas nozīmē, ka tik ilgi, kamēr esat izveidojis savienojumu ar VPN, neviena no jūsu tiešsaistes darbībām nav izsekojama.

Privātums reģistrējoties

Pirmoreiz reģistrējoties ExpressVPN, jums viņiem jānorāda sava e-pasta adrese. Jūsu izvēlētais maksājuma veids nosaka, kāda cita personiskā informācija jums ir jāsniedz.

Maksājuma iespēja, kas prasa vismazāko informācijas daudzumu, ir Bitcoin (starp citu, vienīgā akceptētā kriptovalūta). Tātad, ja nevēlaties dalīties ar citiem personas datiem, kas nav tikai jūsu e-pasts, tas jums ir jāizmanto.

Reģistrējoties ExpressVPN vietnē, protams, tiks saglabāts jūsu IP un sīkdatnes jūsu pārlūkprogrammā. Arī daži no mums var radīt bažas par privātumu.

Vienkāršs veids, kā apbraukt, ir reģistrēšanās vietējā kafejnīcā, izmantojot privāta pārlūka logu. Un, ja jūs jau veicat lietas tik tālu, tajā pašā laikā jūs varētu izveidot arī e-pasta adresi un vienkārši to piešķirt ExpressVPN. Tādā veidā neviens nesaņem jūsu īsto IP adresi.

Vai ExpressVPN ir slepkava??

Tāpat kā visi premium VPN pakalpojumu sniedzēji, ExpressVPN nāk ar interneta nogalināšanas slēdzi. Un, tāpat kā daudzi VPN pakalpojumu sniedzēji, viņi arī izvēlējās tai piešķirt savu vārdu. Ja jūs to meklējat, to sauc par tīkla bloķēšanu.

Lietotnes ExpressVPN vispārīgo iespēju logā ir pārslēgšanas slēdža pārslēgšana

Tīkla bloķēšana ir ieslēgta pēc noklusējuma un ir iestatīta, lai apturētu visu interneta trafiku – bet tikai interneta trafiku – kad / ja pēkšņi samazinās VPN. Vietējais tīkls arī turpmāk būs atļauts. Man tas ir pilnīgi saprātīgi.

Tomēr, ja kāda iemesla dēļ vēlaties negaidīti VPN atvienošanas laikā pilnībā iznīcināt tīkla savienojumu, arī šī iespēja ir pieejama.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka iznīcināšanas slēdža funkcionalitāte ir pieejama tikai Windows un Mac klientiem. Pašlaik neviena cita platforma to neatbalsta.

Mērķa serveri

Iespējams, viena joma, kurā ExpressVPN nedaudz pietrūkst, ir tāda, ka netiek piedāvāta īpaša servera funkcionalitāte, piemēram, dubultā VPN, TOR virs VPN vai servera apmulsināšana. Ja ārkārtīgi liela nozīme ir privātumam un anonimitātei, tās ir funkcijas (apvienojumā ar nogalināšanas slēdzi), kuras vēlaties izmantot.

Es piekrītu, ka tikai nedaudziem no mums ir jāveic tik tālu lietas. Iespējams, ka tieši tāpēc ExpressVPN izvēlējās neieguldīt tur savu laiku un naudu.

Bet to ir vērts pieminēt. Un, ja šī funkcija jums ir svarīga, cits jūsu piedāvātājs, piemēram, NordVPN, var būt labāk piemērots jūsu vajadzībām.

Protokoli un šifrēšana

Jūsu izvēlētais protokols ar ExpressVPN ir gandrīz pabeigts.

Iespējas ietver OpenVPN over UDP vai TCP, SSTP (tikai operētājsistēmā Windows), L2TP / IPsec un PPTP. IKEv2 ir nepāra un šobrīd netiek atbalstīts.

Pārskats par ExpressVPN savienojuma protokola iespējām

Pēc noklusējuma klienta programmatūrai visās platformās protokola atlase ir iestatīta uz automātisku. Tas izvēlēsies vispiemērotāko jūsu pašreizējiem tīkla apstākļiem.

Mobilajās ierīcēs ir pieejami tikai OpenVPN over UDP un TCP. Tomēr vairumā gadījumu tieši to jūs vēlaties. Tātad ierobežotais iespēju skaits ne vienmēr rada bažas.

Šifrēšanai ExpressVPN izmanto AES-256-CBC šifru ar SHA-256 HMAC datu autentifikāciju..

Ja šie standarti jums neko daudz nenozīmē, ņemiet vērā, ka jūsu dati ir ļoti, ļoti droši. Tas ir šifrēšanas līmenis, ko valdības aģentūras un bankas izmanto, lai nodrošinātu savu lietu.

Noplūdes testi

Visas privātuma un anonimitātes funkcijas maz nozīmē, ja VPN sniedzējs noplūst jūsu DNS vai IP adresi. Par laimi, izmantojot ExpressVPN, nav problēmu.

Es vadīju savus standarta testus, un nekādas noplūdes nebija atrodamas. IPv4, IPv6 un DNS visi tika nodoti ar lidojošām krāsām, ieskaitot WebRTC.

Ekrānuzņēmums ar ExpressVPN noplūdes testa rezultātiem

ExpressVPN savā vietnē ir pieejami savi DNS un WebRTC noplūdes testi. Saīsnes uz tām ir pieejamas sadaļā Palīdzība & Klienta apakšizvēlne. Lai arī tie šķiet pietiekami precīzi, es principā labprātāk izmantoju trešo personu vietnes.

Lietotnes un klienti

Es jau pāris reizes esmu spēlējis ExpressVPN klientu. Ir pienācis laiks iedziļināties un redzēt, cik tas patiesībā ir labs.

Pirmais, ko jūs droši vien pamanīsit, ir tas, cik tīrs tas izskatās. Tas vispār nepārspīlē.

No pakalpojuma atvienota ExpressVPN lietotne

Viss ir loģiski izkārtots, un sarežģītākās funkcijas ir labi paslēptas iestatījumu izvēlnē. Tātad, viņi neiejauksies jūsu pieredzē, ja vien jūs to nevēlaties.

Poga Viedā atrašanās vieta atlasa labāko pašlaik pieejamo serveri un iestata to izvēlētajā vietā. Šāda atlase parasti notiek, pamatojoties uz attāluma, latentuma un servera slodzes kombināciju.

Ja vēlaties izveidot savienojumu ar noteiktu vietu, varat arī izvēlēties atrašanās vietu, izmantojot pogu Izvēlēties atrašanās vietu.

Vietas izvēle lietotnē ExpressVPN

Kad jūsu izvēlētā atrašanās vieta ir iestatīta, dodieties prom, nospiežot milzu barošanas pogu vidū. Jūs atvienojaties, vēlreiz noklikšķinot uz tās pašas pogas.

Tas ir vienkāršs un intuitīvs process.

Runājot par servera manuālu izvēli, tā vispirms ir nedaudz mulsinoša funkcija (taču tā būs pierasta jau otro vai trešo reizi).

Pēc noklikšķināšanas uz pogas Izvēlēties atrašanās vietu uznirstošajā logā ir trīs cilnes, ieskaitot tās, kuras sauc par Ieteicamo un Visu. Serveri, kas uzskaitīti kā ieteiktie, ir tikai neliela visu pieejamo serveru apakškopa. Ne katra atrašanās vieta ir tur.

Piemēram, ja vēlaties izveidot savienojumu ar Lielbritānijas Kent serveri, to nevar izdarīt no ieteikto saraksta. Tā kā tur ir uzskaitīti vēl daži citi Lielbritānijas serveri, jūs varat domāt, ka UK Kent pat neeksistē. Tas notiek tieši zem cilnes Visi.

Kad esat sapratis, kas notiek, tas ir pietiekami vienkārši. Bet tāpat kā es teicu. Sākotnēji tas var jūs nomest.

Atbalstītās platformas

Vai jūs atsakāties atbrīvot savu Blackberry tālruni? Ja tā, ExpressVPN var nebūt jums. Bet gandrīz par jebkuru citu iedomājamu platformu viņi jūs ir aptvēruši.

Pagaidi. Tiek atbalstīta arī kazenes.

Ierīču saraksts, kuras atbalsta ExpressVPN

ExpressVPN ir arī pārlūka paplašinājumi pārlūkprogrammām Chrome, Firefox un Safari.

Ja jums rodas jautājums, šeit ir plašs atļauju saraksts, ko Firefox paplašinājums man prasīja:

 • Piekļuve visu vietņu datiem
 • Apmainieties ar ziņojumiem ar programmām, kas nav Firefox
 • Rādīt paziņojumus jums
 • Izlasiet un mainiet privātuma iestatījumus
 • Pārlūka starpniekservera iestatījumu kontrole
 • Piekļuve pārlūka cilnēm
 • Saglabājiet neierobežotu daudzumu klienta puses datu
 • Piekļūstiet pārlūka darbībām navigācijas laikā

No privātuma viedokļa tas ir vienkārši labi. Ja tas būtu nevis Express VPN, bet gan kāda cita pakalpojuma sniedzēja pārskats, es būtu vairāk nobažījies. Es ticu, ka ExpressVPN ir pietiekami, lai zinātu, ka viņi nemēģinās kaut ko ieskicēt.

Visā klāstā, neatkarīgi no tā, vai tas ir patstāvīgs, mobilais vai pārlūka paplašinājums, visiem klientiem ir vienāds loģiskais izkārtojums. Tātad, lēkt starp dažādām versijām ir brīze.

Pārskats par ExpressVPN klientiem dažādās platformās

Papildus lejupielādējamiem klientiem un paplašinājumiem jūs arī saņemat detalizētus iestatīšanas norādījumus gandrīz visām citām ierīcēm, kurās vēlaties izmantot VPN. Viņi visi ir no maršrutētājiem un spēļu konsolēm līdz viedajiem televizoriem un dažādām straumēšanas ierīcēm.

Serveru atrašanās vietas

Pat visfunkcionālākais, intuitīvākais un drošākais VPN sniedzējs lielākoties ir bezjēdzīgs, ja nevarat izveidot savienojumu ar nepieciešamo vietu. Izmantojot ExpressVPN, es esmu gatavs derēt par labu naudu, kas nekad nebūs problēma.

Ar serveriem 95 valstīs un 151 vietā ExpressVPN ir viens no lielākajiem pieejamajiem tīkliem. Protams, lielāko daļu pārklājuma saņem Ziemeļamerika un Eiropa. Bet tas nenozīmē, ka citi pasaules reģioni tiek atstāti novārtā. Pilnu serveru sarakstu varat redzēt šeit.

Visas vietas atrašanās vietas attēls, kuru atbalsta ExpressVPN

Ja, iespējams, ExpressVPN nav kādas vēlamās atrašanās vietas, vispirms es vēlētos uzzināt, kāda ir šī atrašanās vieta (es esmu patiesi ziņkārīgs). Pēc tam jūs varat izpētīt dažus citus pakalpojumu sniedzējus, kuriem ir vēl lielāks serveru pārklājums, ieskaitot PureVPN un HideMyAss !. Kā jau teicu, es tomēr šaubos, vai tas tiks panākts.

Visi ExpressVPN serveri atbalsta P2P trafiku.

Ātrums un veiktspēja

ExpressVPN ir daudz priekšrocību, un sniegums ir vēl viens spalvu to vāciņš. Viņu serveri darbojas ātri un konsekventi, padarot tos par vienu no ātrākajiem VPN pakalpojumu sniedzējiem tirgū.

Tāpat kā ar visiem pārskatītajiem pakalpojumiem, es veicu pilnu veiktspējas pārbaužu komplektu astoņās no populārākajām vietām visā pasaulē. Šeit ir daži paraugi, kas ņemti no pilna ātruma testa rezultātiem.

Labākais serveris
ExpressVPN labākie servera ātruma testa rezultātiAr VPN ExpressVPN labāko servera ātruma testa sākotnējo rezultātu rezultātiNav VPN
Savienotās Valstis
ExpressVPN ASV servera ātruma testa rezultātiAr VPN ExpressVPN ASV servera ātruma testa sākotnējie rezultātiNav VPN
Nīderlande
ExpressVPN Nīderlandes servera ātruma testa rezultātiAr VPN ExpressVPN Nīderlandes servera ātruma testa sākotnējie rezultātiNav VPN

Iepriekš es iekļāvu savu labāko serveri, ko noteica ExpressVPN klients (tam teorētiski vajadzētu būt ātrākajam savienojumam), vienu Ziemeļamerikas serveri un vienu Eiropas serveri.

Rezultāti ir diezgan iespaidīgi. Tie ir arī vairāk nekā pietiekami, lai pat visintensīvākajās darbībās, piemēram, lielās lejupielādēs un 4K video straumēšanā.

Citiem vārdiem sakot, veiktspēja nav kaut kas tāds, par kuru jums jāuztraucas, izmantojot ExpressVPN.

Vai ExpressVPN palēnina interneta ātrumu?

Jā, izmantojot ExpressVPN – vai jebkuru citu VPN pakalpojumu šajā sakarā – palēninās jūsu interneta darbību. Cik daudz ir atkarīgs no tā, cik ātrs ir savienojums.

Manā gadījumā, tā kā mans internets ir daudz ātrāks nekā ExpressVPN serveru sasniegtais ātrums, palēnināšanās ir ievērojama – vismaz procentos. Lai gan skaitļi saprātīgi, savienojums joprojām ir ļoti ātrs un ļauj tiešsaistē darīt visu, ko gribu.

Ja tomēr jūsu internets ir lēnāks nekā tas, ko var pārvaldīt VPN serveris, ar kuru varat izveidot savienojumu, jums nevajadzētu aplūkot vairāk nekā 10% līdz 15% veiktspējas kritumu..

Klientu apkalpošana

VPN nozare ne vienmēr ir pazīstama ar zvaigžņu klientu apkalpošanu. Arī šeit ExpressVPN stāv virs pūļa.

Iesācējiem viņi piedāvā tiešraides tērzēšanu 24 stundas diennaktī, 365 dienas gadā. Un ne tikai jebkāds tērzēšanas atbalsts. Zināšanas un noderīgs tērzēšanas atbalsts.

E-pasts, protams, ir arī iespēja, ja vēlaties darīt lietas mazliet vecākā skolā.

Jūs varat iesniegt klientu atbalsta biļeti arī tieši no klienta. Man tas patīk. Jebkurš pieredzētais jautājums ir ne tikai svaigs jūsu prātā (un tāpēc jūs varat to sīkāk aprakstīt), bet klients pēc izvēles var arī iekļaut informāciju par visām nesenajām kļūdām, kuras tas ir atradis..

Šī kombinācija padara daudz ticamāku, ka jūsu problēma tiks atrisināta ātri un ar gandarījumu.

ExpressVPN atbalsta portāls

Un, ja jūs vairāk nodarbojaties ar darīšanu, ExpressVPN zināšanu bāze ir vieta jums. Šeit ir viss, sākot no iestatīšanas līdz dažādiem traucējummeklēšanas norādījumiem. Zināšanu bāzei var piekļūt arī tieši no klienta.

Cena un vērtība

Ja esat lasījis visu līdz šim brīdim, vajadzētu būt skaidram, ka ExpressVPN ir maksas pakalpojumu sniedzējs. Un ar to, diemžēl, nāk augstākas cenas.

Cik maksā ExpressVPN??

ExpressVPN ir trīs abonēšanas plāni: 1 mēnesis, 6 mēneši un 12 mēneši. Pašreizējās cenas ir šādas:

 • 1 mēnesis: Mēnesī 12,95 USD
 • 6 mēneši: Mēnesī 9,99 USD
 • 1 gads: Mēnesī 6,67 USD

Pašreizējās ExpressVPN abonēšanas cenas

Kaut arī 12 mēnešu plāns (plus trīs mēneši bez maksas) par 6,67 ASV dolāriem mēnesī ir labākā šobrīd pieejamā ExpressVPN atlaide, tā atrodas skalas augstākajā galā.

Tomēr, neskatoties uz salīdzinoši augstām izmaksām, tā joprojām ir cena, kuru ir vērts maksāt.

Kā jūs pērkat ExpressVPN?

Lai iegādātos ExpressVPN abonementu, rīkojieties šādi:

 1. Noklikšķiniet šeit, lai atvērtu ExpressVPN slēpto atlaižu lapu, lai pārliecinātos, ka iegūstat vislabāko iespējamo cenu.
 2. Atlaižu lapā noklikšķiniet uz jebkuras sarkanās pogas. To darot, aktivizēs pārdošanu un nonāks citā lapā, kurā parādīti saistītie ExpressVPN plāni un to cenas.
 3. Izvēlieties vēlamo plānu.
 4. Aizpildiet savu e-pasta adresi (nepieciešama ExpressVPN, lai nosūtītu jums abonēšanas atslēgu) un turpiniet izrakstīšanos.

Maksāšanas metodes

Kad pienāk laiks maksāt par abonementu, ExpressVPN to padara vienkāršu. Tiek pieņemti visi galvenie maksājuma veidi.

Pieejamo ExpressVPN maksājuma veidu saraksts

Joma, kurā tie varbūt nedaudz atpaliek, ir kriptovalūtu izvēle. Pieejams tikai Bitcoin. Bet, ja jūs esat pietiekami gudrs kriptonauda, ​​lai iet šo ceļu, izvēloties tikai vienu iespēju, nebūs problēmu.

ExpressVPN bezmaksas izmēģinājums un atmaksas

Ar ExpressVPN nav pieejama bezmaksas izmēģinājuma versija. Viņiem tomēr ir lieliska atmaksas politika.

Pērkot abonementu, jums ir dāsna naudas atdošanas garantija 30 dienu laikā. Atšķirībā no citiem pakalpojumu sniedzējiem, tas arī nav uzdots jautājums.

Tehniskas problēmas? Tam nav nozīmes. Vai jūs vienkārši mainījāt savas domas? Tam nav nozīmes. Skaidrojums nav nepieciešams, nauda bankā atmaksāta.

Tikai ņemiet vērā, ka tā ir 30 dienu garantija, nevis pilna mēneša garantija. Izvairieties no jebkādas vilšanās tur.

Domu noslēgšana

Kopumā ExpressVPN ir lielisks pakalpojumu sniedzējs, ar kuru neviens nevar meklēt privātumu, anonimitāti vai drošību tiešsaistē.

Sākot ar milzīgu globālu labi funkcionējošu serveru un spēcīgu drošības elementu klāstu un beidzot ar vienu no labākajiem klientu apkalpošanas departamentiem, ar kuru esmu ticis galā, jūs ne tikai iegūstat savas naudas vērts.

Mana pieredze ar ExpressVPN vienmēr ir bijusi pozitīva – gan šī pārskatīšanas procesa laikā, gan arī daudzkārt, kad es tos iepriekš esmu izmantojis. Tas ir iemesls, kāpēc es tos varu tik viegli ieteikt.

ExpressVPN logotipsRezultāts:
9,0 / 10

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me