IPVanish pārskats

IPVanish logotipsRezultāts:
8,3 / 10


IPVanish piedāvā gan veiktspēju, gan jaudu. Viņu serveru tīkla ātrums ir vieni no labākajiem. Un klients ir ļoti konfigurējams un aprīkots ar funkcijām. Lai arī tas nav bez negatīvajiem aspektiem, it īpaši dažām bažām par lietotāju privātumu, IPVanish ir VPN, par kuru vērts padomāt.

Plusi
 • Lielisks servera ātrums
 • Liela šifrēšanas iestatījumu un konfidencialitātes funkciju izvēle
 • Nav reģistrēšanas politikas
 • Ļauj mocīties
 • Līdz 10 vienlaicīgiem savienojumiem
 • Klientu atbalsts ir sasniedzams pa e-pastu, tērzēšanu un tālruni
Mīnusi
 • Atrodas ārpus ASV
 • Nedarbojas labi ar Netflix vai BBC iPlayer
 • Īsa naudas atdošanas 7 dienu garantija

IPVanish patīk sevi dēvēt gan par “labāko pasaules VPN pakalpojumu”, gan par “ātrāko pasaules VPN pakalpojumu”. Pretenzijas uz VPN pārākumu ir viena lieta. Bet faktiski piegāde ir kaut kas pavisam cits.

Es nekad nepieņemu VPN prasības pēc nominālvērtības. Tāpēc es nolēmu pārbaudīt IPVanish, lai mēģinātu atdalīt mārketinga griezienus no realitātes.

Rezultāts? Šis pārskats no augšas uz leju IPVanish.

Tajā atradīsit visu, kas saistīts ar pakalpojumu, sākot no tā, kurš to aizstāv, līdz visām galvenajām tā piedāvātajām funkcijām, sākot ar to, ko tas lieliski dara, līdz tur, kur tas nepilnīgi.

Un, cerams, ka līdz beigām jums būs skaidrs priekšstats par to, cik patiess ir IPVanish un vai tas ir jūsu laika un apsvērumu vērts pakalpojums.

IPVanish pārskats

Sāksim ar ātru IPVanish ieviešanu un pārskatu par tā plusiem un mīnusiem.

Uzņēmums atrodas ASV un darbojas kopš 2012. gada – vairāk nekā 90% no tur esošajiem VPN pakalpojumiem. Tas ir pozitīvi.

Lai arī IPVanish sākumā bija neatkarīgs pakalpojumu sniedzējs, kopš tā laika viņi ir izgājuši pāris iegādi – Teksasā bāzēta tīkla drošības firma StackPath 2017. gadā un Kalifornijā bāzēts tehnoloģiju gigants j2 Global 2019. gadā..

Gadu gaitā uzņēmums ir kļuvis par spēcīgu VPN pakalpojumu, kas izmanto daudzus drošības un privātuma elementus, kā arī serveru tīklu, kas aptver vairākus kontinentus – serverus, kas viņiem pieder, un, starp citu,.

Un ar to neapstājas arī IPVanish priekšrocības.

IPVanish plusi

Viņu serveru tīkla īpašums apvienojumā ar lielu šifrēšanas un protokola iestatījumu izvēli – ieskaitot OpenVPN un 256 bitu AES – palīdz IPVanish nodrošināt izcilu drošību.

Nav ne IP, ne DNS noplūdes, par ko runāt.

Servera īpašumtiesības var būt arī laba veiktspēja, un arī tur IPVanish spīd. Viņu iespaidīgais savienojuma ātrums padara tos par vienu no ātrākajiem VPN pakalpojumu sniedzējiem.

Pakalpojumam ir plaša savietojamība, un tam vajadzētu darboties gandrīz ar visām jums piederošām ierīcēm.

IPVanish arī ļauj mocīties un apgalvot, ka žurnāli netiek glabāti, lai gan pēdējos ir dažas jautājuma zīmes.

Protams, es pārskatīšu visus šos ieguvumus daudz sīkāk mazliet tālāk – tas ir tikai ātrs pārskats.

IPVanish Cons

Visām viņu priekšrocībām IPVanish ir daži trūkumi.

Manas lielākās bažas par uzņēmumu ir tas, ka viņi atrodas ārpus Amerikas Savienotajām Valstīm. Tā nav liela jurisdikcija privātumam.

Jā, teorētiski pakalpojumu sniedzējam ir politika bez reģistrēšanās. Tomēr praksē IPVanish jau iepriekš palīdzēja ASV varas iestādēm, nodrošinot apkopotus lietotāju datus.

Tas ir kaut kas noticis iepriekšējās īpašumtiesībās, un pašreizējā vadība saka, ka viņi nekad neļaus tam notikt tagad (vairāk par to drīz).

Tomēr tas liek apšaubīt, vai IPVanish kādreiz var izpildīt savas nevainojamās anonimitātes prasības dažādu ASV likumu dēļ, kas tai jāievēro.

Neskatoties uz lielisko ātrumu, IPVanish var arī nebūt tik lieliska straumēšanas izvēle. Viņi nedarbojas ļoti labi ar daudziem populāriem pakalpojumiem, tostarp Netflix vai BBC iPlayer.

Un IPVanish piedāvā tikai 7 dienu naudas atdošanas garantiju – šobrīd īsāko (līdz šim) starp visiem augstākajiem VPN sniedzējiem..

Iespējas

Ja ir kaut kas neapstrīdams attiecībā uz IPVanish, tas nozīmē, ka tie nodrošina ļoti daudz funkciju. Daži uzlabo drošību un privātumu. Citi uzlabo saderību un lietderību.

Bet kopā sakot, tie nodrošina pakalpojumu, kas var būt lieliski piemērots neatkarīgi no tā, kāpēc jūs vēlaties izmantot VPN.

Avārijas poga

Ja vēlaties saglabāt savu privātumu internetā, VPN ir obligāti jāizmanto slepkava. Un tiešām, IPVanish tiešām ir viens.

Slēdža slēdzis ir drošības tīkla funkcija, kas pārtrauc piekļuvi internetam gadījumā, ja pēkšņi sarūk VPN savienojums. Negaidīti atvienojumi nedrīkst notikt bieži. Bet, ja konfidencialitāte ir svarīga, ir labi, ja jums ir šis papildu aizsardzības slānis.

IPVanish Windows, macOS un Android klientos varat iespējot iznīcināšanas slēdzi.

Iespējot IPVanish nogalināšanas slēdzi

Ir vērts norādīt, ka daži VPN pakalpojumu sniedzēji piedāvā pilnvērtīgu Android iznīcināšanas slēdzi. Tātad, papildus punkti IPVanish tur.

Sadalītā tunelēšana

Kaut arī IPVanish piedāvā dalītu tunelēšanu, tas tiek darīts tikai Android klientam.

Dalītā tunelēšana ļauj izslēgt dažas lietotnes no VPN izmantošanas un tā vietā izmantot parasto interneta savienojumu. Nav nepieciešams nepārtraukti iespējot un atspējot VPN, pamatojoties uz to, ko jūs darāt.

Tā ir ērta funkcija, ja, piemēram, vēlaties izmantot BitTorrent, vienlaikus skatoties vietējo televizoru. Torrents var iziet cauri VPN – neļaujot ikvienam uzzināt, ko jūs darāt, kamēr jūsu video straume.

Kā minēts, IPVanish Android ierīcēs pašlaik ievieš tikai dalītu tunelēšanu. Ja vēlaties to izmantot operētājsistēmā Windows vai macOS, ExpressVPN ir laba izvēle tur.

IPVanish SOCKS5 starpniekserveris

Lai arī lielākajai daļai no mums tas nav vajadzīgs, jūs papildus parastajam VPN pakalpojumam varat piekļūt IPVanish SOCKS5 starpniekserverim..

Jūs varat domāt par SOCKS5 kā bez šifrēšanas VPN versiju.

Tas ļaus jums paslēpt savu IP adresi, bez nepieciešamības lejupielādēt IPVanish klientu. Izvairieties arī no neliela veiktspējas trieciena, kas rodas savienojuma šifrēšanā.

Bet SOCKS5 maksā uz privātumu un drošību.

Šifrēšanas trūkuma dēļ tā lietošana maz traucē, piemēram, jūsu interneta pakalpojumu sniedzējam vai valdībai analizēt jūsu trafiku.

Ja esat mazliet progresīvāks un to īpaši izmantojat, SOCKS5 piekļuves nodrošināšana ir patīkams bonuss. Bet, biežāk nekā piezīme, pieturēšanās pie VPN ir drošāka likme.

TOR savietojamība

TOR ir bezmaksas un brīvprātīgu personu vadīts anonimitātes tīkls, pie kura cilvēki vēršas gadījumos, kad privātums ir ļoti svarīgs. IPVanish ļauj to apvienot ar viņu pakalpojumiem.

Citiem vārdiem sakot, jūs varat izmantot TOR, kamēr jau esat izveidojis savienojumu ar VPN. Šī metode pievieno otro drošības līmeni, un tas garantē jūsu anonimitāti.

TOR un IPVanish – un faktiski jebkura cita VPN nodrošinātāja – negatīvā puse ir tā, ka savienojuma ātrums, iespējams, palēnināsies līdz pārmeklēšanai. Bet, ja absolūta privātums ir ārkārtīgi svarīgs, tā ir maza cena.

TOR over VPN ir uzlabota konfidencialitātes funkcija, kuru lielākajai daļai no mums nekad nebūs iespējams izmantot. Bet, ja jums tas ir vajadzīgs, tas ir tur.

Aptumšoti serveri

Daži tīkli, piemēram, uzņēmumi vai skolas, bloķē VPN izmantošanu. Arī dažas valstis rīkojas tāpat. Pamatoti vai nē, viņiem visiem ir savi iemesli.

Lai apietu šādus blokus, IPVanish piedāvā VPN servera apmulsināšanu funkcijā, kuru viņi sauc par “motokross”.

Iespējot IPVanish servera maldināšanu

Šifrēšana darbojas tikai ar OpenVPN protokolu. Lieta ir tāda, ka jūsu savienojums šķiet tāds, it kā tas neizmanto VPN, padarot jebkuru tīklu daudz grūtāku bloķēšanu..

Tā ir nepilnīga sistēma, un dažas sarežģītas metodes joprojām var to redzēt. Bet manā testēšanā tas darbojās pietiekami labi.

Vai IPVanish darbojas Ķīnā?

Neskatoties uz to, ka tiek ieviests servera apmulsināšanas veids, IPVanish nav pareiza izvēle Ķīnai. Skaidri izsakoties, to apmulsināšanas metode nav pietiekami laba, lai tiktu garām valsts uzlabotajam ugunsmūrim.

Ja šī ir problēma, kuru mēģināt atrisināt, es iesaku aplūkot VyprVPN.

VyprVPN individuāli veidotais un pastāvīgi attīstītais Chameleon protokols padara tos par vienu no labākajiem VPN Ķīnā – viņu sasniegumi izvairīšanās no atklāšanas jomā ir lieliski.

Straumēšanas atbalsts

IPVanish saņem augstākās atzīmes par lejupielādes veiktspēju. Tam vajadzētu būt par labu VPN straumēšanai, vai ne?

Nav nepieciešams.

Kaut arī servera ātrums patiešām ir vairāk nekā pietiekams pat visaugstākajam video kvalitātes līmenim, kopumā IPVanish ir grūti piekļūt daudziem populāriem ģeogrāfiski bloķētiem straumēšanas pakalpojumiem..

Šis paziņojums jo īpaši attiecas uz jebko, kas atrodas ārpus ASV, piemēram, BBC iPlayer.

Vai IPVanish darbojas ar Netflix?

Rūpīgi izpētot IPVanish vietni, ir viena VPN funkcija, ko daudzi no mums meklē, ka jūs nekur neatradīsit pieminētu: Netflix atbalsts.

Kopš 2016. gada sākuma ikviena iecienītākais straumēšanas pakalpojums ir bijis ļoti ilgs, lai bloķētu VPN izmantošanu. Un patiešām šķiet, ka IPVanish ir kļuvis par upuri.

Pašreizējā situācijā IPVanish un Netflix kombinācija nebūt nav ideāla. Protams, es varēju piekļūt pakalpojuma ASV versijai. Bet man arī nebija veiksmes straumēt jebkuras citas valsts bibliotēku.

IPVanish nedarbojas ar Netflix

Ir vairāk nekā viens VPN, kas darbojas ar Netflix daudz labāk nekā IPVanish. Tātad, ja tā ir neierobežota un konsekventa pieeja, pēc kuras jūs dodaties, es to meklēšu.

IPVanish un Kodi

Kodi ir ļoti populāra, atvērtā koda multivides pārvaldības un straumēšanas programmatūra. Viens no tās lielajiem aicinājumiem ir spēja straumēt TV šovus un filmas bez maksas.

Daudzas valstis to uzskata par šo TV šovu vai filmu lejupielādes ekvivalentu. Tāpēc Kodi lietošana bieži tiek sarauta, un jūs varat pakļaut juridiskām problēmām.

Tomēr, tāpat kā ar straumēšanu, jūs varat pasargāt sevi, izmantojot Kodi, izmantojot VPN savienojumu. Un IPVanish notiek ar to ļoti labi.

Jūs, protams, varat vienkārši instalēt IPVanish savā ierīcē un novirzīt visu trafiku caur VPN. Tomēr ir arī Kodi spraudnis, kas ļauj iestatīt IPVanish tieši programmatūras iekšpusē.

Es dodu priekšroku otrajai metodei.

Neatkarīgi no tā, lai kur jūs dotos, IPVanish ir viens no Kodi lietotājiem paredzētajiem VPN..

Torrenting un P2P atbalsts

Viena interneta darbība, kurai šajās dienās ir nepieciešams VPN, ir failu koplietošana. Un, ja jūs kaut ko darāt, jūs priecājaties dzirdēt, ka IPVanish neierobežo BitTorrent izmantošanu.

Varat izmantot jebkuru P2P programmatūru gan parastajā tīklā, gan IPVanish SOCKS5 serveros.

Neatkarīgi no tā, vai izvēlējāties VPN vai starpniekserveri, gaidiet, ka lejupielādes ātrums būs lielisks.

Viena lieta, kas man jāuzsver, ir tāda, ka IPVanish pakalpojumu sniegšanas noteikumos ir ietverts brīdinājums par neizmantošanu, lai lejupielādētu ar autortiesībām aizsargātu materiālu.

Tomēr IPVanish apgalvo, ka nereģistrē un neuzrauga trafiku. Tāpēc es neesmu pārliecināts, kā tieši viņi var izdomāt, ka notiek nelegāla lejupielāde. Bet tas ir kaut kas, kas jāpatur prātā.

Vienlaicīgi savienojumi

Ja plānojat vienlaikus izmantot vairākas ierīces ar VPN, IPVanish ir lieliska izvēle. Viņi ļauj jums izveidot līdz desmit vienlaicīgiem savienojumiem vienā kontā.

Tas ir skaitlis, kas ievērojami pārsniedz nozares vidējo rādītāju – vairums citu pakalpojumu sniedzēju atļauj ne vairāk kā piecus, ja tas ir iespējams.

Lai gan man ir grūti iedomāties, ka jums kādreiz būs vajadzīgs vairāk, ja kaut kāda iemesla dēļ to darāt, varat arī ielūkoties Surfshark, kas piedāvā neierobežotu skaitu vienlaicīgu savienojumu.

Privātums un drošība

Pat visgarākajam funkciju sarakstam var būt bezjēdzīga nozīme, ja VPN nevar sniegt jums tādu drošību un konfidencialitāti, kāda viņiem būtu nepieciešama.

Bet, izņemot valsti, kuru viņi sauc par mājām, un vienu iepriekšēju apšaubāmas rīcības gadījumu, arī IPVanish to nodrošina.

Jurisdikcija

Manuprāt, IPVanish jurisdikcija ir viņu lielākais drošības un privātuma vājums – viņi atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs.

ASV valdībai ir ilga (un daži varētu teikt, ka nepietiekama) digitālās novērošanas vēsture, vairāk nekā jebkurai citai rietumu pasaules valstij.

Piemēram, vienā reizē tika atklāts, ka NSA ir uzstādījusi ierīci, kas viņiem ļauj izspiegot katru datu bitu, kas iet caur AT&T ir masīvs interneta tīkls. Tas ir diezgan liels.

Tātad, kaut arī IPVanish ir politika bez reģistrēšanās un tā izmanto augstākās klases šifrēšanu, NSA, FBI vai ducim citu aģentūru ir ļoti maz apturēta IPVanish rokas likumīga vērpšana, lai ļautu tām spiegot..

Patiesībā nekas neliecina, ka tas būtu vai kādreiz notiks.

Bet jebkurš IPVanish lietotājs, kurš patiesi nodarbojas ar privātumu, gulētu daudz labāk, ja uzņēmums pārvietotos uz jūru uz vietu, kur ASV (vai tās sabiedrotajiem) nav iespējas ietekmēt.

Mežizstrādes politika

IPVanish neveic žurnālus. Tas ir vienīgais, kas viņu subpar jurisdikcijas izvēli padara nedaudz vieglāku norīšanu.

IPVanish ir nulles žurnālu VPN pakalpojumu sniedzējs, kas nozīmē, ka mēs neveicam jebkādu savienojumu, trafika vai darbību datu reģistru attiecībā uz mūsu pakalpojumiem.

Tātad, ja vien kāds (es uz tevi skatos, NVD) reālā laikā skatās savienojumus no IPVanish tīkla, viņiem nevajadzētu būt ierakstiem, kas varētu pārvērst par to, kā jūs izmantojat pakalpojumu.

Tas nozīmē, ka 2016. gadā bija viens gadījums, kad IPVanish, neskatoties uz to, ka tā nepieteicas, piegādāja iestādēm informāciju par klientu darbībām.

Tas nevienam (un tam arī nevajadzētu) labi sēdēt.

Kopš tā laika jaunie IPVanish īpašnieki ir noraidījuši incidentu. Viņu galvenais arguments bija tas, ka tas notika pirms viņu iesaistīšanās uzņēmumā.

Viņi ir atkārtoti uzticējušies IPVanish nulles žurnāla politikai un apsolījuši, ka šāda sadarbība nebūs un nenotiks viņu uzraudzībā..

Un, lai gan tikai laiks rādīs, vai viņu teiktais ir patiess, līdz šim nav bijis iemesla šaubīties par IPVanish atjaunoto apņemšanos ievērot privātumu.

Bet, ja jums ir viens streiks un jūs neesat ievērojis politiku – un tas ir pietiekami taisnīgi -, ir daudz citu izcilu un neatkarīgi pārbaudītu nulles žurnāla VPN, no kuriem izvēlēties.

Protokols un šifrēšana

VPN privātumam un drošībai VPN privātumam un drošībai nav daudz lietu, nevis protokola un šifrēšanas standarti, ko tas izmanto. Šajā sakarā IPVanish ir aptvertas gandrīz visas bāzes.

Viņi piedāvā gandrīz katru protokola iespēju zem saules:

 • OpenVPNL2TP
 • IKEv2
 • IPSec
 • SSTP
 • PPTP

Ņemiet vērā, ka ne katrs protokols ir pieejams katrā platformā. Piemēram, operētājsistēmā Android vienīgā iespēja ir OpenVPN (izmantojot TCP vai UDP – jūsu izvēle).

OpenVPN tomēr ir pamatelements. Tas arī izmanto 256 bitu AES šifrēšanu, kas nozīmē, ka tas ir tikpat drošs, cik saņem.

Citur IPVanish izmanto HMAC SHA1 rokasspiedienu un DHE-2048 Perfect Forward Secrecy. Tulkojot angļu valodā, tas nozīmē, ka nevienam, izņemot jūsu ierīci un IPVanish serveri, ar kuru jūs izveidojat savienojumu, nav nekādu iespēju atšifrēt trafiku..

Viens protokols, no kura var palikt prom (ja varat), ir PPTP. Pirms gadiem tas tika apdraudēts, un vienīgais iemesls, kāpēc IPVanish to iekļauj, ir saderība ar atsevišķām vecākām ierīcēm.

Šeit tiek domāts, ka pat nepilnīga aizsardzība ir labāka nekā vispār. Es tam nepiekrītu.

IPVanish DNS noplūde

Daudzi VPN pakalpojumu sniedzēji bieži vien ignorē vienu svarīgu privātuma risku: DNS noplūdi.

DNS noplūde notiek, ja, kaut arī jūsu dati iet caur VPN, ierīces DNS vaicājumi to nedara.

Ja jums ir šāda noplūde, ikviens, kam ir piekļuve DNS servera žurnālam – visbiežāk jūsu ISP -, zinās katras apmeklētās vietnes un tiešsaistes pakalpojuma nosaukumu..

Tas dramatiski samazina VPN efektivitāti.

Par laimi, šeit IPVanish saņem tīru rēķinu par veselību.

IPVanish iztur DNS DNS noplūdes testu

IPVanish novērš DNS noplūdi, noklusējot DNS serverus, kas viņiem pieder un kurus viņi izmanto. Jebkurā laikā, kad izveidosit savienojumu ar VPN, tā ir vienīgā vieta, kur var meklēt.

MacOS un tikai MacOS kādu iemeslu dēļ jūs varat pārrakstīt noklusējumu, klienta preferencēs piegādājot savus trešās puses DNS serverus..

Trešās puses DNS serveru iestatīšana IPVanish macOS klientā

Bet 99% no mums tas nav nepieciešams. IPVanish DNS serveri paveic lielisku darbu, lai jūsu VPN savienojums nebūtu bez noplūdes.

Lietotnes un klienti

Lai arī IPVanish klients sākotnēji var šķist nedaudz satriecošs ar pieslēguma telemetrijas parādīto priekšpusi un centru, tas ir ļoti intuitīvs un vienkārši lietojams.

Un, kas nāk no pakalpojumu sniedzēja, kuram bija gadi, lai uzlabotu savu lietotāja pieredzi, es gaidītu ne mazāk.

Rakstīšanas laikā IPVanish piedāvā programmatūru šādām operētājsistēmām un platformām:

 • Windows
 • MacOS
 • iOS
 • Android
 • Chrome OS
 • Uguns TV

Viņi arī sniedz jums detalizētas iestatīšanas instrukcijas VPN darbināšanai Linux, Windows Phone un dažādiem maršrutētājiem.

IPVanish atbalstīto maršrutētāju saraksts ir plašs. Rakstot to, samazinājumu rada ne mazāk kā piecpadsmit maršrutētāju zīmoli un desmitiem modeļu. Būtu grūti tos visus uzskaitīt, bet, kā īkšķis, jādarbojas augstākās klases RT sērijas maršrutētājiem no ASUS un jebkuram, kas tiek aizskalots līdz DD-WRT vai Tomato..

Tām platformām, kurās ir pieejams klients, izskats un izjūta ir diezgan konsekventa visā.

Acīmredzot mobilajiem klientiem ir nedaudz pievilcīga skārienekrāna nojauta, salīdzinot ar galddatoru versijām. Un dažas funkcijas pastāv tikai vienā platformā, bet ne citās.

Bet, kad es nonācu pie tā, man nebija nekādu aizkaru, kas pārslēgtos uz priekšu un atpakaļ – visas funkcijas un funkcijas bija tur, kur gaidīju.

IPVanish serveri

IPVanish 53 valstīs pārvalda ļoti cienījamus 1437 serverus.

Tas nav lielākais visu augstākā līmeņa pakalpojumu sniedzēju tīkls – šis gods pienākas PureVPN -, bet tas var vairāk nekā noturēt savu.

Neaizmirsīsim arī to, ka IPVanish pieder viņu aparatūra – pluss drošībai un privātumam – turpretim vairums citu pakalpojumu sniedzēju īrē savus pakalpojumus no dažādiem datu centriem..

Ja jūs interesē, pilnu IPVanish serveru sarakstu varat atrast šeit.

Izvēlēties valsti, pilsētu vai pat atsevišķu serveri, ar kuru izveidot savienojumu, ir viegli. Sarakstu var pilnībā meklēt, šķirot un filtrēt.

IPVanish servera izvēles ekrāns

Servera atrašanās vietas kartes skats ir pieejams arī IPVanish klienta darbvirsmas versijās.

Cik ātrs ir IPVanish?

Šī pārskata augšdaļā es minēju, ka IPVanish sevi uzskata par visātrāko VPN pasaulē. Lai arī tie nav pilnīgi precīzi – vismaz ne pēc maniem ātruma testiem -, viņiem patiešām nav par ko kaunēties.

Tāpat kā jebkura VPN pakalpojumu sniedzēja gadījumā, izmantojot IPVanish, savienojums nedaudz palēnināsies. Bet ar dažiem nelieliem izņēmumiem ir lielisks gan lejupielādes, gan augšupielādes ātrums.

Mans labākais lejupielādes rezultāts tika reģistrēts ar ātrumu 82,7 Mb / s ar vidējo ātrumu 60,4 Mb / s visās pārbaudītajās vietās.

Labākais augšupielādes rezultāts bija ātrs smēķēšanas ātrums 67,4 Mb / s ar kopējo vidējo rādītāju 54,6 Mb / s.

Un pat vietās, kur ātrums ir nedaudz lēnāks (precīzāk sakot, Vācijā un Francijā), tie joprojām ir pietiekami ātri, lai intensīvi lejupielādētu un augstas kvalitātes video straumētu.

Zemāk ir neliels mana pilna IPVanish ātruma testa rezultātu paraugs.

Labākais serveris
IPVanish labākie VPN servera ātruma testa rezultātiAr VPN IPVanish labākie sākotnējā ātruma testa rezultātiNav VPN
Savienotās Valstis
IPVanish Amerikas Savienoto Valstu VPN servera ātruma testa rezultātiAr VPN IPVanish apvieno valstu sākotnējos ātruma testa rezultātusNav VPN
Nīderlande
IPVanish Nīderlandes VPN servera ātruma testa rezultātiAr VPN IPVanish Nīderlandes sākotnējā ātruma testa rezultātiNav VPN

Viena lieta, ko varat pamanīt, ir lielā atšķirība starp VPN un to, ka nav VPN numuru. Par to nav jāuztraucas.

Es apzināti izmantoju ātru 500 Mb / s samazinātu un 100 Mb / s savienojumu, kas ir daudz ātrāk nekā tas, ko pašlaik var apstrādāt jebkurš VPN sniedzējs.

Lietojot ātrāku internetu, es pārliecinos, ka mēs redzam patieso maksimālā ātruma IPVanish serveru piedāvājumu, nevis tādu, kuru ierobežo mans interneta pakalpojumu sniedzējs.

IPVanish klientu apkalpošana

Lai arī man nav radušās problēmas ar IPVanish iestatīšanu vai lietošanu, tas negarantē, ka kāds to darīs. Galu galā tehnoloģija ir tehnoloģija.

Labā ziņa ir tā, ka gadījumā, ja jums rodas problēmas, IPVanish piedāvā dažus no labākajiem klientu apkalpošanas veidiem VPN nozarē..

Darbinieki ir pieejami 24 stundas diennaktī, izmantojot tērzēšanu un e-pastu – tas ir parocīgs vispārējiem jautājumiem un operatīvajiem jautājumiem.

Tomēr tas, kur IPVanish atbalsts patiešām spīd, atrodas pa tālruni.

Atbalsts pa tālruni ir kaut kas ļoti maz, un to piedāvā ļoti maz VPN pakalpojumu sniedzēju. Darbība ir dārga, tāpēc no tās parasti izvairās, piemēram, mēris.

Tomēr tas nav IPVanish. Jūs varat nokļūt un sarunāties ar reālām personām viņu ASV zvanu centrā no pirmdienas līdz piektdienai no plkst. 9:00 līdz 17:00 pēc centrālā laika.

Un es nevaru pietiekami uzsvērt, cik vērtīga šī iespēja var būt, ja kaut kas noved pie siena. Paskaidrot tehnisku problēmu (un mēģināt to novērst) tālrunī ir daudz vieglāk nekā tērzēšanas laikā.

Pāris reizes sazinājos ar atbalstu ar dažiem vispārīgiem jautājumiem (vienreiz pa e-pastu, vienu reizi tērzēšanas laikā), un abos gadījumos es tos atradu ātri un pieklājīgi. Un, pats galvenais, manis saņemtās atbildes bija uz balli.

Ja jūs vairāk darāt pats, IPVanish viņu vietnē ir arī diezgan plaša un detalizēta zināšanu bāze..

IPVanish zināšanu bāzes piemērs

Sākot no iestatīšanas rokasgrāmatām līdz daudzu tehnisku problēmu novēršanai, es atradu informāciju, kas ir labi salikta un viegli sekojama (ekrānuzņēmumi un visa)..

Cena un vērtība

Labākais veids, kā summēt IPVanish pakalpojuma cenu un vērtību, ir pateikt, ka tas nav lēts ar netīrumiem, bet ir zagts tam, ko jūs saņemat.

Izmantojot IPVanish, jūs varat izvēlēties vienu no trim abonēšanas periodiem: mēnesī, ceturksnī vai gadā.

Atkarībā no izvēlētā varianta standarta IPVanish izmaksas mēnesī tiek sadalītas šādi:

 • 1 mēneša plāns: Mēnesī 10,00 USD
 • 3 mēnešu plāns: Mēnesī 8,99 USD
 • 1 gada plāns: Mēnesī 3,25 USD

Ir vērts atzīmēt, ka IPVanish katru mēnesi iekasēs maksu tikai no plāna “1 mēnesis”. Jums ir jāsamaksā visa summa ar abonēšanu “3 mēneši” vai “1 gads”.

Tāpat kā vairums VPN pakalpojumu sniedzēju, arī IPVanish piedāvā atlaides un pārdošanu dažādos laikos visa gada garumā. Pirms reģistrēšanās noteikti pārbaudiet vēlreiz, vai varat iegūt izdevīgāku darījumu.

Kā maksājuma veidus IPVanish pieņem visas galvenās kredītkartes, kā arī PayPal. Diemžēl nav iespējas norēķināties ar kriptovalūtām par labāku anonimitāti.

IPVanish arī atbalsta visas abonēšanas ar 7 dienu naudas atgriešanas garantiju.

Tomēr septiņas dienas ir īsā pusē. Lielākā daļa pakalpojumu sniedzēju piedāvā vismaz mēnesi, un nozares līdera CyberGhost atmaksas periods ir ļoti dāsns 45 dienas.

Tas nozīmē, ka tas ir kaut kas, par ko jūs varat atgriezties, ja nedēļas laikā nolemjat, ka IPVanish galu galā nav pareizā izvēle.

IPVanish bezmaksas izmēģinājuma versija

IPVanish nepiedāvā bezmaksas izmēģinājumu un gadiem ilgi to nav darījis. Augstākā līmeņa VPN pakalpojumu sniedzējam tas nemaz nav nekas neparasts.

Labākais risinājums, kas jums līdzīgs bezmaksas izmēģinājumam, ir reģistrēties IPVanish uz vienu mēnesi un anulēt abonementu 7 dienu naudas atmaksas logā..

Naudas atgriešanas garantija ir beznosacījuma, tāpēc jums nevajadzētu radīt problēmas ar naudas atmaksu.

Domu noslēgšana

Kopumā IPVanish patīk ļoti daudz. Tie piedāvā izcilu ātrumu, lielu drošības un privātuma funkciju klāstu, tiem ir politika bez reģistrēšanās, un tiem ir viena no labākajām klientu apkalpošanas pieredzēm biznesā..

Divas lietas, par kurām es nedomāju, ir viņu jurisdikcija ASV un viena pārkāpuma reģistrēšana, kas notika ar iepriekšējām īpašumtiesībām.

Tie nav arī labākais pakalpojums ģeogrāfiski bloķēta satura, kas nav ASV, straumēšanai.

Ja kāda no šīm lietām jums ir svarīga, labāki varianti būs citi labi pārskatīti pakalpojumu sniedzēji. Lūdzu, apskatiet manus ieteikumus šeit.

Bet, ja video straumēšanas pakalpojumi ārpus Amerikas jums nav tik svarīgi un jūs esat ar mieru atļauties kādreizējiem pagātnēm, IPVanish ir labs ieteikums un pakalpojums, ar kuru jums vajadzētu būt ļoti priecīgam..

Jums var patikt arī:
 • Vai IPVanish darbojas ar Netflix?
 • IPVanish serveru saraksts

IPVanish logotipsRezultāts:
8,3 / 10

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map