Pārskats par privātu piekļuvi internetam

Privātas piekļuves internetam logotipsRezultāts:
7,7 / 10


Lielisks VPN sniedzējs un viens no nozares līderiem, privātā interneta piekļuve piedāvā visu nepieciešamo VPN. Sākot no funkcionālā jaunizveidotā klienta un ātrajiem serveriem līdz stingrai politikas neierakstīšanai un izciliem drošības elementiem, tas viss notiek par cenu, kas viegli pārspēj lielāko daļu konkurentu.

Plusi
 • Pierādīts, ka nav žurnālu sniedzēja
 • Augstākā līmeņa šifrēšana un drošība
 • Ļoti pieņemamām cenām
 • Labs servera ātrums
 • Lieliskas nesen pārveidotas lietotnes
 • Ļauj straumēt un P2P
Mīnusi
 • Atrodas ASV – nav ideāli piemērots privātumam
 • Slikts Netflix un BBC iPlayer atbalsts

Ja atrodaties VPN tirgū, ir liela iespēja, ka esat dzirdējis par privāto piekļuvi internetam (sauktu arī par PIA). Darbojoties gandrīz desmit gadus, viņi, bez šaubām, ir vieni no lielākajiem pakalpojumu sniedzējiem apkārt.

PIA ir pazīstams kā lēts VPN pakalpojums, kas nodrošina stabilu veiktspēju un atbalstu. Vēlos zināt, vai šī reputācija ir pelnījusi, es to uzņēmu, lai pārbaudītu.

Un šajā privātā interneta piekļuves pārskatā es apskatīšu visu, ko esmu atklājis – labo, slikto un robežas neglīto.

PIA pārskats

Lai palīdzētu situācijā nonākt labākā kontekstā, sāksim ar nelielu fona informāciju par privāto piekļuvi internetam un cilvēkiem, kas to aizrauj.

Uzņēmuma, kura nosaukums ir London Trust Media, PIA meitasuzņēmums darbojas jau kopš 2010. gada augusta. VPN pakalpojums, kas viņus padara par vecāku valstsvīru.

Uzņēmums ir iesaistīts plašā atklātā pirmkoda un uz privātumu vērstajos projektos, izmantojot bezpeļņas atbalstu, piemēram, Electronic Frontier Foundation un Creative Commons..

PIA ir arī viens no nedaudzajiem VPN pakalpojumu sniedzējiem, kas piedāvā atvērtā koda krātuvi vietnē GitHub. Repozitorijā ir iekļauti viņu pārlūka paplašinājumi un daži (bet ne visi) klienta programmatūra.

Pagaidām viss izklausās diezgan labi. Diemžēl PIA skapī ir arī daži skeleti.

Londonas Trust Media – un, paplašinot to, arī privātā interneta piekļuve – galvenā mītne atrodas Denverā, Kolorādo. Tas nozīmē, ka tie darbojas nedaudz riskantā jurisdikcijā, ņemot vērā privātumu.

Viņi arī nesen ieveda krimināli notiesātu Marku Karpelesu no Kalifornijas štata. Gox Bitcoin apmaiņas sabrukuma draņķīgs, kā CTO. Tas bija solis, kas, nepārsteidzoši, izraisīja satraukumu PIA lietotāju bāzē – un kas joprojām nav pilnībā nomiris.

Tas viss kopā veido kaut ko jauktu.

Jā, PIA darbojas ļoti līdzīgi uzņēmumam, kas nodarbojas ar pārredzamību un privātumu. Bet tajā pašā laikā viņi izvēlējās smagu jurisdikciju, lai to uzturētu, un CTO, kas saistīts ar vienu no visdārgākajiem un postošākajiem hackiem nesenajā atmiņā.

Ziņkārīgs, patiešām.

Ja jums ir mazliet pārdomu, padziļināsimies un pārskatīsim PIA piedāvāto pakalpojumu.

Iespējas

Raksturīgi, ka PIA piedāvātais galds ir ļoti patīkams. Viņiem ir ļoti pilnīgs VPN risinājums, kas ietver visas galvenās drošības un privātuma funkcijas, kuras mēs esam sagaidījuši no augstākā līmeņa pakalpojumu sniedzēja.

Drošības līdzekļi

PIA atbalstīto šifrēšanas iespēju skaits ir otrs.

Datu šifrēšanai jums ir četras izvēles:

 • AES-128 (GCM)
 • AES-128 (CBC)
 • AES-256 (GCM)
 • AES-256 (CBC)

128 bitu aizsardzība ir ātrāka, bet nedaudz mazāk droša. Nozares standarta 256 bitu no otras puses, kaut arī lēnāku, gandrīz nav iespējams salauzt.

Datu autentificēšana un lietu rokasspiediena puse – ko VPN dara, lai apstiprinātu savienojumu un nosūtītos datus, nav ticis mainīts – arī jūs necietīsit izvēles dēļ badā.

Datu autentifikāciju varat iestatīt uz SHA1 vai SHA256 – lai arī tikai tad, ja izmantojat kādu no divām AES CBC šifrēšanas metodēm.

Savukārt rokasspiedienu var iestatīt uz jebkuru no šiem iestatījumiem neatkarīgi no citiem iestatījumiem:

 • RSA-2048
 • RSA-3072
 • RSA-4096
 • ECC-256k1
 • ECC-256r1
 • ECC-521

Noklusējuma vērtības ir AES-128 (CBC), SHA1 un RSA-2048 – perfekti precīza izvēle gadījuma VPN lietošanai. Bet, lai nodrošinātu drošības līmeni, kas ir tik labs, cik vien iespējams, noteikti pagrieziet lietas uz augšu.

Lai novērstu jebkādu nejaušu datu noplūdi, programmatūras klients iekļauj pilnībā aprīkotu nogalināšanas slēdzi. Es to pārbaudīju visos iespējamos veidos, un visos gadījumos lietas darbojās tieši tā, kā gaidīts.

Aktivizējas PIA slepkavas slēdzis

PIA nogalināšanas slēdzi var konfigurēt vienā no trim režīmiem:

 1. Izslēgts: Slepkavības slēdzis ir pilnībā izslēgts un nekad netraucēs trafiku
 2. Automātiski: Nogalināšanas slēdzis bloķēs tikai ārējo trafiku, ja saruks VPN savienojums
 3. Vienmēr: Nogalināšanas slēdzis bloķēs visu trafiku, ja VPN savienojums pārtrūks

Pēc noklusējuma tas ir iestatīts uz Auto.

PIA vada savu privāto DNS serveri – kā vajadzētu ikvienam sevi cienošam VPN sniedzējam – un tas ir tas, kas tiek izmantots ārpus ierindas. Ja vēlaties, varat arī iestatīt pielāgotu DNS vai pieturēties pie esošajiem bez VPN iestatījumiem.

Rokasspiediena nosaukšanas sistēma (HNS)

Runājot par DNS, tas jau sen ir daudzu VPN sniedzēju Ahilleja papēdis, kad runa ir par interneta anonimitāti. Galu galā DNS serveris var glabāt ierakstus par katru vietni un pakalpojumu, ar kuru esat izveidojis savienojumu, pat ja jūs izmantojat pilnībā šifrētu savienojumu.

DNS līmeņa bloķēšana ir arī bieži izmantota interneta cenzūras metode.

Lai sniegtu jums vēl vienu veidu, kā novērst abas problēmas, PIA ļauj pilnībā izvairīties no DNS. Tā vietā varat izmantot rokasspiediena nosaukšanas sistēmu (HNS)..

HNS ir decentralizēta, uz ķēdi balstīta DNS nomaiņa. Izstrādātāji cer, ka tas beidzot izbeigs drošības, uzticamības un cenzūras problēmas, kas nomāc DNS infrastruktūru.

Kamēr HNS vēl ir tikai sākumstadijā, ir lieliski redzēt, kā PIA to pieņem un piedāvā kā iespēju. Tās izmantošana galu galā nozīmēs vēl lielāku privātumu, kā arī pilnībā cenzūras izturīgu interneta pieredzi.

MACE reklāmu bloķētājs

Tāpat kā daudzi konkurējošie VPN pakalpojumi, arī PIA klientam ir reklāmu bloķēšanas funkcionalitāte. Tomēr atšķirībā no dažiem citiem tas nav pielāgojams. Tas ir ieslēgts vai izslēgts – bez iespējām.

PIA MACE reklāmu bloķētāja iestatījumi

Funkcijas, kuru PIA sauc par MACE, mērķis ir bloķēt reklāmas un ļaunprātīgu programmatūru, kad esat izveidojis savienojumu ar VPN tīklu. Tomēr praksē es uzskatu, ka rezultāti ir pārāk maz.

Es ceru, ka MACE darbosies kā pārlūka balstīti reklāmu bloķētāji vai pat tāds DNS balstīts risinājums kā Pi-Hole (kuru, starp citu, es no visas sirds iesaku). Manos testos MACE tomēr bloķēja mazāk nekā pusi no reklāmām un zināmām ļaunprātīgas programmatūras lapām, kuras citi pakalpojumi bloķēja viegli.

Lai gan es to nevaru pierādīt, man šķiet, ka vājais sniegums ir nedaudz tīšs.

Klienta lietotnē pašlaik nevar iekļaut vietrāžus URL baltajā sarakstā. Un bez tā PIA nevar izmantot iespēju būt pārāk agresīvs ar bloķēšanu, vai arī tie var neļaut mums nokļūt vietnēs, kuras vēlamies apmeklēt.

Tomēr MACE ir labāka nekā nekas. Es arī ceru, ka privātā interneta pieeja to turpinās attīstīt un laika gaitā to pilnībā izmantos.

PIA Netflix un cits straumēšanas atbalsts

Viens no populārākajiem VPN lietojumiem ir ģeogrāfiski bloķēta satura straumēšana no citiem pasaules reģioniem. Es runāju par tādām vietnēm kā Netflix, Hulu vai BBC iPlayer.

Problēma ir tā, ka satura nodrošinātāji labi zina šo faktu un gadiem ilgi ir bijuši karagājieni, lai neļautu VPN piekļūt saviem pakalpojumiem. Un diemžēl PIA ir zaudējusi šo karu.

Netflix ASV starpniekservera kļūda, izmantojot PIA

Ar dažiem nelieliem izņēmumiem privātā interneta piekļuve nedarbojas ar Netflix. Lielākā daļa serveru ir bloķēti. Arī citām valstīm nav daudz labākas cenas.

Tas pats attiecas uz gandrīz visiem citiem straumēšanas pakalpojumiem. Piemēram, neskatoties uz maniem centieniem, man neizdevās atbloķēt BBC iPlayer.

Šie rezultāti tomēr nepārsteidz. Pirms dažiem gadiem PIA atzina, ka ģeogrāfiskās bloķēšanas apkarošana nebija viņu prioritāte, un, protams, viņi to domāja.

Tātad, ja pēc jūsu straumēšanas video no citām valstīm vai arī jūsu pašu, atrodoties ārzemēs, iesakām meklēt citur. Jebkurš no VPN, kas atbloķē Netflix, parasti būs lieliska izvēle.

Torrenting un P2P atbalsts

Privātā interneta piekļuve ir P2P draudzīgs VPN, un tajā netiek glabāti žurnāli. Tātad, ja jūs izmantojat pakalpojumu mocīšanai, varat to darīt, nebaidoties, ka kāds no jums izsekos jūsu darbībām.

Fakts, ka PIA darbojas ārpus ASV, var padarīt dažus no mums pietiekami neērti un taisnīgi.

Tomēr viņu privātā piekļuve internetam vairākās tiesas lietās ir pierādījusi, ka viņu pieteikumi par mežizstrādi nav patiesi. Viņi pasūtīja apgāzt baļķus, bet viņi to nedarīja, vienkārši tāpēc, ka viņiem nebija.

Ja, neskatoties uz to, PIA lietošana P2P ir ārpus jūsu komforta līmeņa, jums ir citas iespējas. Ir daudz citu bez-log VPN, kas neatrodas ASV, un pie kuriem varat vērsties pēc visām savām kārdinošajām vajadzībām.

Vai PIA darbojas Ķīnā??

Šis bieži uzdotais jautājums bija tas, uz kuru es mazliet cīnījos, lai atrastu atbildi.

Pirmkārt, tā kā neesmu Ķīnā, pats nevaru pārbaudīt pakalpojumu. Otrkārt, PIA negarantē, ka pakalpojums darbosies no valsts lielā ugunsmūra.

Patiešām, daudzi lietotāji ziņo, ka viņiem ir problēmas, izmantojot PIA no Ķīnas. Bet daži arī saka, ka viņi var tikt cauri, izmantojot IPSec / L2TP protokolu.

Diemžēl atšķirībā no VyprVPN – viena no labākajiem VPN Ķīnas tirgū – PIA nav pieejams slepens protokols, lai izvairītos no bloķēšanas.

Tātad, balstoties uz manu apkopoto informāciju, šķiet, ka, lai arī privātā interneta piekļuve var darboties Ķīnā, jūsu nobraukums būs ļoti atšķirīgs. Un, iespējams, jums labāk izvēlēties citu pakalpojumu sniedzēju.

PIA privātums un drošība

Daudzi no mums izmanto VPN, lai palielinātu mūsu privātumu un drošību tiešsaistē. Šajā ziņā un no tehniskā viedokļa privāta piekļuve internetam ir tikpat laba kā jebkurš pakalpojums, kuru jebkad esmu pārskatījis.

PIA ir arī pierādīts, ka netiek reģistrēts VPN nodrošinātājs, un tajā nav personīgi identificējamas informācijas, kas varētu mūs saistīt ar kādu no mūsu tiešsaistes darbībām.

Zilonis istabā ir tāds, ka PIA ir ASV bāzēts – ne gluži ideāls privātumam. Bet, kā redzēsim, galu galā tas varbūt nav tik milzīgs darījums.

Jurisdikcija

Kā tikko minēts, privātā interneta piekļuve un tās mātesuzņēmums darbojas ārpus Denveras, Kolorādo. Tas viņiem piešķir ASV tiesisko jurisdikciju.

No lietotāja privātuma viedokļa tas nav lieliski.

Pēc dienesta juridiskā konsultanta teiktā, PIA nekad nav saņēmusi pilnvaras slepeni reģistrēt lietotāju aktivitātes vai nodot šifrēšanas atslēgas ASV (vai ārvalstu) iestādēm. Bet patiesībā šīs lietas var notikt jebkurā laikā, un mums nebūtu iespēju par to uzzināt.

ASV varas iestādes gandrīz nav pārbaudījušas pilnvaras veikt uzraudzību, kad to uzskata par nepieciešamu. Tas ir kaut kas iepriekš noticis, kā liecina šifrētā e-pasta pakalpojumu sniedzēja Lavabit stāsts.

Protams, praksē jūs esat pārkāpis diezgan nopietnus federālos likumus, lai FBI jūs pamanītu. Un, ja jums ir viņu uzmanība, jums, iespējams, ir lielākas problēmas.

Tātad P2P lietotājiem un vidējam privātuma entuziastam PIA jurisdikcijai nevajadzētu būt lielai problēmai. Tomēr tas ir kaut kas jāpatur prātā.

PIA reģistrēšanas politika

PIA galvenais mērķis ir uz privātumu vērsts pakalpojums. Kopš dibināšanas viņi ir VPN nodrošinātāji, kas neveic reģistrēšanos, un ir daudzkārt pierādījuši šos apgalvojumus.

Tie ir VPN, kas tiesā ir apstrīdēti, lai iegūtu žurnālus. Un visos gadījumos atšķirībā no vairākiem konkurentiem, kuri tika pieķerti pārkāpjot viņu politikas neierakstīties, PIA nebija nekā, ko nodot.

Precīzus valdības un tiesas datu pieprasījumu skaitu varat pārskatīt PIA pārskatāmības ziņojumā.

Privātās interneta piekļuves nostādnes par mežizstrādi ļoti labi apkopo arī viens teikums viņu privātuma politikā:

Datu kontrolieris neapkopo un nereģistrē sava virtuālā privātā tīkla (“VPN”) vai starpniekservera trafiku vai izmantošanu.

Tāpēc, neskatoties uz apšaubāmu jurisdikciju, es uzskatu, ka mēs varam uzticēties, ka PIA to nozīmē, kad viņi saka, ka viņi netur žurnālus. Galu galā viņi savu reputāciju un uzņēmuma nākotni ir nodevuši tiesai, lai to pierādītu.

DNS noplūdes

Kā es varētu domāt, ka tas attiecas uz uz privātumu orientētu VPN sniedzēju, PIA necieš no DNS noplūdes nevienā no tā atbalstītajām platformām. Tas nozīmē, ka nav IPv4 vai IPv6 noplūžu, nav WebRTC noplūžu – nekas, kas atņemtu jūsu īsto atrašanās vietu vai identitāti.

PIA nokārto DNS noplūdes testu

Ja privātā interneta piekļuve ir pilnīga anonimitāte, pēc informācijas noplūdes viedokļa,.

Lietotnes un klienti

Privātajā piekļuvē internetam ir lietotnes visām galvenajām platformām un operētājsistēmām. Pašlaik viņi atbalsta:

 • Windows
 • MacOS
 • Android
 • iOS
 • Linux (Ubuntu, Mint, Arch vai Debian)

PIA ir arī pārlūka paplašinājums pārlūkam Chrome, Firefox un Opera, kā arī starpniekservera atbalsts citām tīmekļa pārlūkprogrammām un P2P klientiem..

Un, ja tā ir jūsu tīkla aizsardzība, kuru jūs novērojat, ir pat iespējams iestatīt VPN saderīgos maršrutētājos, ieskaitot DD-WRT, Tomato, AsusWRT, kā arī vairākus citus..

Kopumā PIA veic lielisku darbu ar izmantojamību. Viņi nesen ir pilnībā pārveidojuši savu lietotņu lietotāja interfeisu, un tas ir milzīgs uzlabojums salīdzinājumā ar vecajām.

Sākumā visiem klientiem un paplašinājumiem ir ļoti līdzīgs izskats. Šeit ir Firefox paplašinājuma, kā arī Windows un Android lietotņu ekrānuzņēmumi:

Pārskata dažādas PIA klienta lietotnes versijas

Pārskatītās PIA lietotnes – Linux ir vienīgais, ar ko nespēlēju – ir vienkārši lietojamas, tām ir skaidra un viegli saprotama saskarne un visi galvenie iestatījumi ir ātri jākonfigurē..

Visiem klientiem ir arī līdzīgas funkcijas. Vienīgais ievērojamais izņēmums ir Android un iOS lietotnes, kurām trūkst MACE reklāmu bloķēšanas funkcionalitātes. Bet es šaubos, vai tas daudziem šķirsies no darījuma.

Es nepiedzīvoju sasalšanu, avārijas vai citas problēmas, kas raksturīgas individuāli pielāgotajām VPN lietotnēm, tāpēc tas ir arī plus.

Būtībā ir maz, ka nepatīk par PIA lietotnēm. Viņi ir tik labi.

Privātā interneta piekļuves servera atrašanās vietas

Ar VPN serveriem 50 vietās 30 valstīs PIA tīkla ģeogrāfiskā daudzveidība ir mazāka. Šķiet, ka pašreizējais vidējais rādītājs ir 50 ish valstis.

Tomēr lielākajai daļai no mums nav nepieciešams izveidot savienojumu ar Ekvadoru vai Filipīnām. Un ja vien jūs to nedarīsit, koeficienti ir tādi, ka PIA piedāvā ikvienu atrašanās vietu, kas jums kādreiz būs nepieciešama vai nepieciešama.

Tas nozīmē, ka, ja Ekvadora ir tas, kas jūs esat pēc, tad paskatieties uz PureVPN un viņu iespaidīgo 131 valstu tīklu.

Ja jūs kādreiz interesēja precīzas pieejamās atrašanās vietas, lūdzu, pārskatiet manu detalizēto PIA serveru sarakstu.

Ir PIA ātri?

Atšķirībā no vairuma konkurentu, privātā interneta piekļuve daudz nemudina par to, ka ir visātrākais VPN. Bet viņi noteikti varēja.

Lai arī tas nav absolūti ātrākais, PIA serveri uzrāda iespaidīgus numurus ar lejupielādēm vislabākajā serverī – kā to izvēlējusies klienta lietotne – ar ātrumu 72.8 Mbps un ar astoņām atrašanās vietām pārbaudītu vidējo ātrumu 51.9 Mbps..

Zemāk ir trīs paraugu ņemšanas vietas, kas ņemtas no pilna PIA ātruma testa.

Labākais serveris
Privātā interneta piekļuves labākie VPN servera ātruma testa rezultātiAr VPN Privātā interneta piekļuves labākie sākotnējā ātruma testa rezultātiNav VPN
Savienotās Valstis
Privātā interneta piekļuves Amerikas Savienoto Valstu VPN servera ātruma testa rezultātiAr VPN Privātā interneta piekļuve apvieno sākotnējos ātruma testa rezultātusNav VPN
Nīderlande
Privātā interneta piekļuves Nīderlandes VPN servera ātruma testa rezultātiAr VPN Privātā interneta piekļuves Nīderlandes sākotnējā ātruma testa rezultātiNav VPN

Iespējams, pamanījāt lielo neatbilstību starp VPN un nevienu VPN ātrumu. Nelietojiet to kā sliktu zīmi.

Es veicu ātruma testus, izmantojot lejupielādi 500 Mb / s un 100 Mb / s augšupielādes savienojumu, kas ir ātrāk nekā jebkurš patērētāja līmeņa VPN šobrīd var rīkoties. Es to daru ar nodomu, lai mana ISP ierobežoto numuru vietā mēs redzētu katra servera faktisko maksimālo veiktspēju.

Apakšējā līnija ir PIA ir ātra, ar servera ātrumu, kas ir vairāk nekā pietiekami, lai veiktu lielas joslas platuma aktivitātes, piemēram, 4K video straumēšanu vai lielas lejupielādes.

Klientu apkalpošana

Lai gan, pārbaudot PIA šai pārskatīšanai, man neradās problēmas, es plaši izpētīju viņu klientu atbalsta darbus. Galu galā tā ir viena no lietām, par kurām viņiem vajadzētu zināt.

Tas, ko es atradu, bija jaukta soma un viens no PIA vispārējā pakalpojuma lielajiem trūkumiem.

Sākumā, ja mēģināt reģistrēties un rodas jautājums, jūs nevarat izmantot PIA tiešraides tērzēšanas sistēmu. Tā vietā jums jāiesniedz atbalsta biļete un jāgaida atbilde pa e-pastu.

Ja jums paveicas, jūs to ātri iegūsit, it īpaši, ja dienas laikā iesniedzat pieprasījumu Kalnu standarta laika joslā. Tomēr uz nakti, iespējams, jums būs nedaudz jāgaida.

Kad esat izveidojis kontu, ir pieejams PIA tiešraides tērzēšanas atbalsts, taču tikai no pirmdienas līdz piektdienai no plkst. 9:00 līdz 18:00..

Lai gan es ātri saņēmu atbildi, izmantojot tērzēšanas pakalpojumu, es lasīju daudz lietotāju sūdzību, kas norāda, ka lietas ne vienmēr notiek vienmērīgi.

Daži cilvēki teica, ka tērzēšana bieži tiek atspējota, kad tam nevajadzētu būt, savukārt citi apgalvoja, ka atbildes saņemšana prasa stundas. Neviena no šīm lietām nenotika manas pārbaudes laikā, taču tas ir kaut kas jāpatur prātā.

Tomēr ir dažas labas ziņas.

PIA vietne piedāvā ļoti visaptverošu zināšanu bāzi un daudz noderīgu rokasgrāmatu izplatītu problēmu risināšanai. Un tā kā lietotnes darbojas labi, man ir aizdomas, ka lielākajai daļai no mums tik un tā nebūs jāsaskaras.

Kopumā atbalsta iespējas bija pienācīgas, taču tālu no lieliskām – es gaidīju labākas, taču esmu redzējis arī daudz sliktākas iespējas. Ja nākotnē pamanīšu kādas izmaiņas, es, protams, attiecīgi atjaunināšu šo pārskatu.

Cena un vērtība

Privātā piekļuve internetam jau sen ir pazīstama kā lēts VPN nodrošinātājs. Un tā tas joprojām ir.

Privātā interneta piekļuves abonēšanas cenas

Jūs varat izvēlēties no trim dažādiem terminu garumiem:

Mēnesī: 11,95 USD / mēnesī
Seši mēneši: USD 5,99 mēnesī
Gada: USD 3,33 mēnesī

Tas attiecas uz vidējā Starbucks dzēriena cenu (lai gan es droši vien esmu pārāk laipns). Ir arī grūti apgalvot, ka par šīm cenām jūs nenopelnīsit savas naudas vērts.

Jums ir daudz iespēju apmaksāt arī privātā interneta piekļuves abonementu. Pastāv parastās aizdomās turētās personas, piemēram, visas galvenās kredītkartes (Visa, Mastercard, Amex, Discover un JCB), PayPal un Amazon Pay..

Bet PIA ļauj arī anonīmi norēķināties ar vairākām kriptovalūtām, ieskaitot:

 • Bitcoin
 • Bitcoin Cash
 • Ethereum
 • Litecoin
 • Zcash
 • Staru

PIA apmaiņā pret pakalpojumu ļaus jums pat tirgoties ar nozīmīgu zīmolu dāvanu kartēm (Starbucks, Walmart, Best Buy utt.). Par to jūs tomēr maksāt nedaudz prēmijas.

Protams, ja jūsu galvenā problēma ir anonimitāte, kompromiss, iespējams, ir tā vērts.

Visiem privātā interneta piekļuves abonementiem tiek nodrošināta pilna naudas atdošanas garantija 30 dienu laikā. Ja kāda iemesla dēļ neesat apmierināts ar pakalpojumu, varat saņemt naudas atmaksu, neuzdodot nevienu jautājumu.

Diemžēl nav PIA bezmaksas izmēģinājuma varianta, tāpēc, ja vēlaties izmantot pakalpojumu testa braucienam, jums būs jāizmanto atmaksas ceļš..

Privātā interneta piekļuves pārskata slēgšanas domas

Pēc dažu nedēļu PIA lietošanas, precīzi lietojot savu parasto VPN pakalpojumu, pārbaudot un pārskatot visu iespējamo, es nonācu pie šiem sešiem secinājumiem:

 1. PIA pakalpojums ir ātrs, lēts un ļoti labi ietekmē privātumu un drošību
 2. Viņu lietotnes ir labi izstrādātas, un tās dara visu, kas viņiem paredzēts
 3. Ja vēlaties straumēt ģeogrāfiski bloķētu saturu, meklējiet citur
 4. Viņu atbalsts, kaut arī pieņemams, noteikti ir uzlabojams
 5. PIA jurisdikcija un CTO izvēle atstāj mazliet vēlamu, taču viņu teicamie sasniegumi to gandrīz kompensē
 6. Tie ir lielisks veids, kā atbrīvoties no dāvanu kartēm, kuras jūs visupirms nevēlējāties

Visi šie faktori nozīmē, ka es jūtos ērti, iesakot privātu piekļuvi internetam ikvienam, kurš meklē lētu, uzticamu VPN.

Tomēr par salīdzināmu cenu ir arī citi lieliski VPN pakalpojumi, kas piedāvā līdzīgas priekšrocības bez trūkumiem. Šajās dienās es dodos uz pakalpojumu sniedzējiem CyberGhost un NordVPN.

Ja izvēlaties PIA, es esmu pārliecināts, ka jums būs prieks, taču vispirms es pārskatīt vismaz dažas citas iespējas.

Privātas piekļuves internetam logotipsRezultāts:
7,7 / 10

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me