Pārskats par Surfshark

Surfshark logotipsRezultāts:
9,2 / 10


Ir reti redzēt, ka jauns VPN uzņēmums kļūst par nopietnu sāncensi tikpat ātri kā Surfshark. Bet, sākot no sākuma ar absolūti hermētisku privātuma politiku, tīru un ērti lietojamu klientu un dublējot to ar liela izmēra globālo serveru tīklu, kas piedāvā izcilu veiktspēju un straumēšanas atbalstu, ikvienam ir laiks uzņemties paziņojums.

Plusi
 • Lieliska privātums un drošība bez reģistrēšanas
 • Lieliska servera veiktspēja
 • Atbloķē Netflix, BBC un daudzus citus
 • Ērti lietojams klients
 • Neierobežots vienlaicīgs savienojums
 • Aizraujošs atbalsts
 • Lēti
Mīnusi
 • Nevienmērīgs ātrums dažās vietās
 • Diezgan lēns klientu atbalsts

VPN nozare ir saudzīgs bizness. Ikreiz, kad tirgū parādās jauns pakalpojumu sniedzējs, jūs gandrīz nožēlojat viņu, zinot, kādu konkurenci viņi izjūt.

Surfshark ir viens no šādiem jauniem pakalpojumu sniedzējiem. Bet atšķirībā no daudziem citiem, kas cīnās, viņi plaukst un uz priekšu virza pilnu tvaiku.

Kā redzēsit no šī Surfshark pārskata, pateicoties slidenam un intuitīvam klientam, lieliskai veiktspējai un iespaidīgam funkciju kopumam, šis ir viens VPN, kas ātri kļūst par spēku, ar kuru jārēķinās. Ak, un vai es pieminēju privātumu, tas arī nav daudz labāk?

Iespējas

Jaunums nedrīkst būt attaisnojums, lai izmantotu funkcijas. Piedāvājot gandrīz visu nopietnajam VPN sniedzējam, Surfshark to skaidri iegūst. Patiesībā tajos ir pat kaut kas tāds, ko neviens (man zināms) nedara.

Robežas

Mūsdienās VPN nozares standarts nav datu un joslas platuma ierobežojumi. Surfshark tur nepieviļ. Tas nav vispārējs ierobežojums.

Bet viņi arī palielina iepriekšējo cenu, piedāvājot neierobežotu skaitu vienlaicīgu savienojumu. Neviens cits VPN sniedzējs to nedara. Veids, kā iet Surfshark par tendenču veidotāju.

Sadalītā tunelēšana

Dalītā tunelēšana ir diezgan izplatīta VPN funkcija, kas arī tiek atbalstīta šeit. Tas ir pieejams visiem klientiem (atskaitot pārlūka paplašinājumus, kur sadalīt tunelēšanu nav jēgas) un pēc noklusējuma tiek atspējots..

Es esmu dalītās tunelēšanas ventilators un priecājos redzēt, kā Surfshark izvēlējās to ieviest. Tā ir funkcija, kuru es bieži izmantoju kopā ar P2P. Es sūtu P2P klientu caur VPN, un viss pārējais turpina izmantot manu parasto (un ātrāku) interneta savienojumu.

Ja VPN ir jāizmanto tikai nelielai jūsu lietotņu apakškopai, nav jēgas piespiest viņus visus to darīt.

P2P atbalsts

Lielākā daļa Surfshark serveru atbalsta P2P un Torrenting. Tas ir lieliski, it īpaši, ja ņem vērā viņu stingro privātuma politiku un izcilo sniegumu.

Negatīvie ir tas, ka nav skaidrs, kuri ir šie serveri. Tie nav marķēti nekādā veidā, formā vai formā.

Servera atrašanās vietas izvēle, izmantojot lietotni Surfshark

Ja jūs izveidojat savienojumu ar serveri, kas neļauj P2P, un turpiniet to izmantot, vismaz Surfshark pasargās jūs. Jūsu trafiks tiks automātiski novirzīts uz serveri, kas atrodas Nīderlandē.

Bet, divkārši izmantojot VPN trafika trafiku (nezinot, ka varētu pievienot), jūsu lejupielādes un augšupielādes ātrums neapšaubāmi prasīs zināmu triecienu..

Būtu jauki, ja klienta lietotne skaidri marķētu serverus, kas atļauj P2P. Kā alternatīvu es arī būtu apmierināts ar filtru, kas parādītu tikai tos serverus, kuros Torrenting ir atļauts.

Atkarībā no platformas, kuru izmantojat, vēl viens vilinošs trūkums ir nogalināšanas slēdža funkcionalitātes trūkums. Windows un Mac klientiem tas ir pieejams. Neviens no pārējiem to nedara.

Ja jūs izmantojat VPN, lai paslēptu P2P lietojumu no sava ISP, manuprāt, obligāts ir slēdzis.

Jāsaka, es neesmu pieredzējis nevienu savienojuma liegumu ar Surfshark. Bet, ja tas notiktu bez nogalināšanas slēdža, visas jūsu lejupielādes ar prieku turpinātos, atstājot jūs atklātus.

Tātad, vismaz to rakstot, es varu tikai ieteikt izmantot šo VPN sniedzēju P2P operētājsistēmai Windows un Mac. Protams, ja vien jūs neesat lielāks risku uzņēmējs nekā es.

CleanWeb

Ja jūs izmantojat reklāmu bloķētāju, izmantojot Surfshark, jums tas vairs nav jādara. CleanWeb būtībā ir versija, kas ir iebūvēta tieši VPN klientā.

Pēc noklusējuma tā ir atspējota, un to var ieslēgt jebkuras lietotnes versijas iestatījumos, ieskaitot pārlūka paplašinājumus.

Kad tas bija iespējots, es atklāju, ka CleanWeb darbojas ļoti labi. Nav redzama reklāma.

Papildus reklāmu bloķēšanai tam vajadzētu arī palīdzēt aizsargāt jūs, atspējojot dažādus izsekotājus un novēršot ļaunprātīgas programmatūras infekcijas.

Vai Surfshark strādā ar Netflix?

Iegūt rokas uz Netflix bibliotēku no cita tirgus nav tik vienkārši, kā kādreiz. Daudzi VPN pakalpojumu sniedzēji iemeta cepuri un to vairs neatbalsta. Daži apgalvo, ka atbalsta to, kad patiesībā to nedara. Surfshark izsaka līdzīgu prasību un… faktiski piegādā.

Man bija nulle problēmu mainīt savu Netflix valsti un skatīties šovus no ASV, Lielbritānijas vai Kanādas bibliotēkas – protams, izmantojot serverus attiecīgajās valstīs.

Pateicoties tam, cik laba ir servera veiktspēja, man arī nebija problēmu straumēt krāšņā, krāšņā 4K.

Ja vēlaties skatīties Netflix ar VPN, tikai daži veic labāku darbu nekā Surfshark.

Privātums un drošība

Sākot no darbībām privātumam draudzīgā valstī un ar stingru politikas neierakstīšanu, līdz spēcīgai šifrēšanai un vairākām funkcijām, kas izstrādātas, lai jūsu informācija būtu droša, Sharksurf ļoti labi darbojas privātuma un drošības jomā.

Jurisdikcija

Surfshark atrodas Britu Virdžīnu salās (BVI). Tā ir ļoti laba lieta privātumam.

BVI pašlaik nav datu saglabāšanas likumu. Viņi arī neietilpst nevienā izlūkošanas informācijas apmaiņas līgumā.

Surfshark mežizstrādes politika

Pat ja kāds nāk klauvē pie Surfshark durvīm un lūdz informāciju par jūsu tiešsaistes aktivitātēm (kas, atkal, vienkārši nenotiks BVI), viņiem būtu paveicies. Tas notiek vienas ļoti stingras bez mežizstrādes politikas dēļ.

Pēc visu Surfshark legaļu valodas pārskatīšanas, šeit ir citāts tieši no viņu pakalpojumu sniegšanas noteikumiem, kurā, iespējams, apkopotas lietas vislabāk:

Nereģistrēšanās politika ir viena no vissvarīgākajām mūsu pakalpojumu iezīmēm. Tas nozīmē, ka, pieslēdzoties mūsu pakalpojumiem, jūsu darbības nekādā veidā netiek reģistrētas, paturētas vai nodotas trešajām personām. Mēs neapkopojam IP adreses, pārlūkošanas vēsturi, informāciju par sesijām, izmantoto joslas platumu, savienojuma laika zīmogus, tīkla trafiku un citus līdzīgus datus. ”

Tā kā Surfshark piedāvā neierobežotu visu (vienlaicīgus savienojumus, joslas platumu un datus), viņu reģistrēšanas politikai ir viegli ticēt.

Daudzi citi pakalpojumu sniedzēji apgalvo, ka netiek reģistrēta, bet, piemēram, tomēr ierobežo jūsu savienojumus ar noteiktu numuru. Kā tas ir iespējams, ja viņi neko neveic? Viņiem vismaz ir jāuzglabā, ka jūs pašlaik izmantojat četrus savienojumus, lai liegtu jums piekto savienojumu.

Privātums reģistrējoties

Reģistrēšanās laikā jums ir jānorāda e-pasta adrese un maksājuma veids. Abas lietas tiek glabātas.

Saskaņā ar Surfshark teikto, jūsu e-pasts ir nepieciešams tikai paroles atkopšanas iemeslu dēļ, un informācija par jūsu maksājumu gadījumos, kad nepieciešama atmaksa. Jebkurā brīdī varat pieprasīt, lai abi dati tiktu noņemti, sazinoties ar atbalsta dienestu.

Tomēr, ja vēlaties to darīt, droši izmantojiet viltus e-pasta adresi. Man nebija jāapstiprina piegādātais e-pasts, un es varēju izmantot pakalpojumu tikai lieliski. Vienkārši atcerieties / pierakstiet šo paroli.

Maksājot gudri, visiecienītākā forma, ko pieņēmis Surfshark, ir kriptovalūta. Bitcoin, Ethereum un Ripple ir visas iespējas.

Surfshark privātuma un drošības līdzekļi

Visas zīmes norāda uz Surfshark, kas mēģina ļoti nopietni uztvert lietotāju privātumu un drošību. Lai arī ne visas saistītās funkcijas vēl ir pieejamas katrā platformā, tomēr gandrīz viss notiek.

Tomēr, atkarībā no jūsu vajadzībām, vismaz līdz brīdim, kad visi Surfshark klienti tiks galā ar jums, jums, iespējams, uz laiku būs jāmeklē citi pakalpojumu sniedzēji.

Drošības opciju izvēlne klienta programmatūrā Surfshark

Katrā atsevišķā lietotnē pašlaik ir iekļauta dubultā VPN funkcija. Tas pats attiecas uz VPN automātisko savienojumu ar Wi-Fi.

Pagaidām nogalināšanas slēdža funkcionalitāte ir pieejama tikai Windows un MacOS klientiem. Lai gan, no tā, ko es saprotu, tam drīz vajadzētu nonākt mobilajos telefonos.

Surfshark šobrīd nepiedāvā neko līdzīgu TOR, izmantojot VPN. Bet viņi nesen ir pievienojuši servera apmulsināšanu (ko sauc par NoBorders režīmu). Diemžēl šobrīd to arī trūkst mobilajā telefonā.

Jāņem vērā arī tas, ka ne Chrome paplašinājums, ne Firefox papildinājums neīsteno nevienu no šīm drošības vai konfidencialitātes funkcijām.

Surfshark Double VPN

MultiHop ir Surfshark dubultā VPN versija. Veidojot savienojumu, izmantojot klientu, varat to iespējot.

Dubultā VPN savienojuma iespēju saraksts

Ja šī funkcija ir iespējota, jūsu dati tiek nosūtīti caur diviem VPN serveriem, nevis tikai vienu. Tas ir dubultā šifrēšana, kas, ja jūs domājat par privātumu, nav slikta lieta.

MultiHop (un faktiski jebkura cita dubultā VPN ieviešanas) izmantošanas negatīvie punkti ir veiktspējas rezultāts. Tā kā dati tagad tiek šifrēti divreiz un pirms gala mērķa sasniegšanas viņiem jābrauc uz otru VPN serveri, cietīs jūsu savienojuma ātrums.

Es veicu ātru pārbaudi, salīdzinot tiešo savienojumu ar Losandželosas apgabala serveri ar MultiHop savienojumu, kas vispirms devās caur Kanādu. Pēdējais uzrādīja papildu ātruma kritumu par 20% līdz 25% virs standarta VPN savienojuma.

Bet atkarībā no tā, kāds ir jūsu pamata interneta savienojuma ātrums un ko jūs mēģināt darīt ar VPN, šie kritumi joprojām var būt vairāk nekā pieņemami.

Šīs pārskatīšanas laikā tiek atbalstīti dubultā VPN savienojumi pārī:

 • Francija caur AK
 • Vācija caur AK
 • Nīderlande caur ASV
 • Portugāle caur ASV
 • Zviedrija caur Franciju
 • AK caur Vāciju
 • ASV caur Nīderlandi
 • ASV caur Kanādu

Automātiski izveidot savienojumu ar Wi-Fi

Vēl viena noderīga Surfshark drošības funkcija ir spēja automātiski izveidot savienojumu ar VPN, kad jūsu ierīce izmanto Wi-Fi. Mērķis šeit ir aizsargāt jūs un jūsu datus jebkurā laikā, kad atrodaties publiskajā tīklā.

Pēc noklusējuma šī funkcija ir izslēgta.

Pārskata Surfshark klienta savienojamības iespējas

Kad tas ir iespējots, tas darbojas uz baltā saraksta. Klienta lietotne uzskatīs, ka visi Wi-Fi tīkli ir publiski (un tāpēc potenciāli bīstami), ja vien nav norādīts citādi.

Tātad gadījumos, kad atrodaties mājās, drauga vietā vai jebkur citur, kur uzticaties tīklam, varat ieteikt Surfshark klientam automātiski neveidot VPN savienojumu. Tādā veidā jūs mājās neveicat nevajadzīgu VPN veiktspējas triecienu, taču jūs joprojām tiksit aizsargāts, kad jūs apmeklējat vietējo kafejnīcu..

Protokoli un šifrēšana

Surfshark šobrīd atbalsta divus protokolus: IKEv2 un OpenVPN. Mūsdienās tas ir viss, kas jums nepieciešams. Abas ir ātras, drošas, un starp tām varēsit izveidot savienojumu no jebkuras platformas.

Gan iOS, gan Android lietotnēs tiek izmantots IKEv2, kas ir ļoti saprātīga izvēle.

IKEv2 jūsu tālruņa akumulatorā ir daudz vienkāršāk nekā citos protokolos. Tas arī automātiski atjauno VPN savienojumu pēc visiem interneta traucējumiem. Tātad, jūs saglabāsit savienojumu pat tad, ja tālrunis mainīs pakalpojumu sniedzēja tīklus vai pārslēgsies starp mobilo un Wi-Fi.

Gan Windows, gan Mac klienti ļauj jums norādīt, kuru no diviem pieejamajiem protokoliem vēlaties izmantot. Ja izvēlaties OpenVPN, varat arī izvēlēties starp UDP vai TCP transporta slāņa protokoliem.

Abās operētājsistēmās OpenVPN over UDP ir noklusējuma izvēle.

OpenVPN UDP vai TCP protokola izvēle

Un, ja jums ir pietiekami ērti veikt manuālu iestatīšanu, nevis izmantot klienta lietotni, jūs saņemat vēl vienu iespēju. Surfshark ļauj manuāli konfigurēt OpenVPN operētājsistēmā Android.

Runājot par šifrēšanu, mēs iegūstam AES-256-GCM šifru ar SHA-512 parakstiem. Ja kādam nav bezgalīgi resursi (gan laika, gan skaitļošanas), neviens to nekad nepārkāps.

AES-256-GCM ir arī nelielas priekšrocības salīdzinājumā ar AES-256-GCM, ko izmanto vairums citu pakalpojumu sniedzēju. Tam ir iebūvēta autentifikācija, kas padara šifrēšanu ātrāku.

Atšķirība nebūs milzīga, bet viss, kas par maz tiek ņemts vērā. Tātad, kudos uz Surfshark tur.

Noplūdes testi

VPN ir lielisks veids, kā slēpt savu IP, pieņemot, ka IP kaut kā netiek noplūdināts. Pēc nejaušas izvēles un savienojuma izveides ar vairākiem Surfshark serveriem es nokārtoju savu parasto testu komplektu, kas mēģina noteikt šādas problēmas.

Pārskats par Surfshark IP noplūdes testa rezultātiem

Katrs pārbaudījums izturēts ar lidojošām krāsām. Neviena no IPv4, IPv6 vai DNS adresēm netika noplūdusi, arī caur WebRTC.

Lietotnes un klienti

Uzsākot Surfshark klientu, vispirms pamanāt, cik tīrs tas izskatās. Jums rodas sajūta, ka šī lieta būs brīze, ko izmantot. Un tā arī ir.

Surfshark programmatūra

Klients ir izlikts ļoti loģiski. Viss ir tur, kur jūs varētu gaidīt, un navigācija starp dažādām funkcijām un sadaļām ir vienkārša.

Atšķirībā no daudziem citiem VPN pakalpojumu sniedzējiem, Surfshark arī saglabā izskatu nemainīgu starp dažādām platformām (ieskaitot pārlūka paplašinājumus). Varbūt es izvēlos, bet es to noteikti novērtēju. Man nepatīk, ka esmu spiests atkārtoti apgūt to pašu lietojumprogrammu katru reizi, kad pārslēdzos starp tālruni, personālo datoru un MacBook.

Surfshark atbalstītās platformas

Visām galvenajām platformām ir pieejama klienta lietotne. Tas ietver Android, iOS, macOS un Windows.

Ja izmantojat Mac, lūdzu, ņemiet vērā, ka, lai darbotos Surfshark programmatūra, jums ir jādarbojas vismaz MacOS (Sierra) versijai 10.12..

Pieejamo Surfshark klientu programmatūras saraksts

Chrome paplašinājums un Firefox papildinājums dalās ar savu izskatu un izjūtu ar citām ieviešanām. Viņi strādā labi, un, kā parādīja nesen veiktais neatkarīgais audits, ir jauki un droši.

Negatīvā puse: viņiem pašlaik trūkst dažas funkcijas, kas piemīt atsevišķiem klientiem (piemēram, dubultā VPN).

Un, ja jums rodas jautājums, pārlūka paplašinājumiem ir vajadzīgas šādas atļaujas:

 • Piekļuve visu vietņu datiem
 • Piekļuve jūsu atrašanās vietai
 • Atļauja lasīt un modificēt privātuma iestatījumus
 • Pārlūka starpniekservera iestatījumu kontrole
 • Piekļuve pārlūka cilnēm

Vai Surfshark darbojas maršrutētājos?

Surfshark var iestatīt arī noteiktiem maršrutētājiem. Viņiem ir sīki izstrādāti norādījumi, kā to izdarīt AsusWRT, DD-WRT un Tomato produktiem.

Lielākajai daļai citu maršrutētāju (Netgear, TP-Link, Linksys utt.) Programmaparatūra neatbalsta OpenVPN savienojumus, kas ir prasība. Lai piesaistītu šos darbiniekus, jums jāapgaismo uz pielāgotu programmaparatūru, piemēram, DD-WRT vai Tomato.

Serveru atrašanās vietas

Saprātīgi jaunam VPN pakalpojumu sniedzējam Surfshark ļoti labi veic globālo serveru pārklājumu. Pašlaik viņi pārvalda vairāk nekā 1040 serverus 63 pasaules valstīs.

Arī vairākās valstīs, piemēram, ASV un Lielbritānijā, ir vairākas atrašanās vietas, kopējais vietu skaits ir 108. Visi šie skaitļi atrodas skalas augšējā galā. Patiesībā viņi no ūdens izsūc vēl vairākus pastāvīgus pakalpojumu sniedzējus.

Gudrā valstī ir katra galvenā, kurai es jebkad varētu vēlēties pieslēgties, ir tur un tiek ņemta vērā. Šeit varat redzēt visu Surfshark serveru sarakstu.

Ja jūs īpaši interesē kāda mazāka Āzijas vai Āfrikas valsts, jums, iespējams, būs jāmeklē citur. PureVPN ir plašs serveru tīkls, un tā var būt lieliska izvēle. Bet 99% no mums Shurfshark pārklājumam vajadzētu darboties lieliski.

Ātrums un veiktspēja

Liela daļa serveru un liels globālais pārklājums ir viena lieta. Bet abi nenozīmē neko, ja pat ne pamatīgu sniegumu.

Labās ziņas ir arī tas, ka arī šeit Surfshark klājas ļoti, ļoti labi.

Ātruma testa rezultāti runā tikai par skaļumu. Bet tā ir arī sīkāka informācija, piemēram, ātrāka AES-256-GCM šifra izvēle, kas parāda šī pakalpojumu sniedzēja apņemšanos sasniegt ātrumu.

Zemāk norādītie testi tika veikti, izmantojot 500 Mbps lejupielādes un 100 Mbps augšupielādes savienojumu ārpus Eiropas. Es ļāvu Surfshark klientam izvēlēties, kas, viņaprāt, bija mana labākā atrašanās vieta.

Labākais serveris
Surfshark labāko serveru VPN ātruma testa rezultātiAr VPN Vislabākie Surfshark servera ātruma testa sākotnējie rezultātiNav VPN
Savienotās Valstis
Surfshark ASV servera VPN ātruma testa rezultātiAr VPN Surfshark ASV servera ātruma testa sākotnējie rezultātiNav VPN
Nīderlande
Surfshark Netherlands servera VPN ātruma testa rezultātiAr VPN Surfshark Nīderlandes servera ātruma testa sākotnējie rezultātiNav VPN

Katrā no iepriekš minētajiem gadījumiem rezultāti bija lieliski. Surfshark neapšaubāmi ir viens no ātrākajiem VPN, ko jebkad esmu pārbaudījis. Pakalpojumu sniedzēji, kas piedāvā labākus ātrumus, ir maz un tālu no jums, un jums būtu grūti nospiest, lai jūsu savienojums būtu ātrāks.

Ar šāda veida izpildījumu viss, sākot no 4K video straumēšanas līdz lielu failu lejupielādēšanai, ir brīze.

Klientu apkalpošana

Kad rodas tāda vajadzība, ir viegli pieejama Surfshark atbalsta personāla palīdzība. Uzņēmums piedāvā klientu apkalpošanu 24 stundas diennaktī, izmantojot tērzēšanu vai e-pastu.

Šķiet, ka arī bumba atbalsta. Pēc Windows klienta atjaunināšanas es nokļuvu vietā, kur man neizdevās izveidot savienojumu, jo visi TAP-Windows adapteri tika izmantoti. Problēma tika atrisināta dažu stundu laikā (un izrādījās, ka tam nav nekā kopīga ar Surfshark).

Surfshark klientu atbalsta portāla ekrānuzņēmums

Tiem no mums, kas dod priekšroku praktiskākai pieejai, uzņēmuma tīmekļa vietnei ir arī augoša zināšanu bāze. Bet, tā kā starp FAQ, iestatīšanas ceļvežiem, rēķinu izrakstīšanu, kontu un tehniskajām kategorijām kopumā ir tikai aptuveni 35 raksti, informācijas daudzums ir nedaudz viegls.

Tomēr teikts, ka visi pamati ir apskatīti.

Surfshark abonementa atcelšana

Sazinieties ar klientu atbalsta dienestu ir oficiālais veids, kā atcelt notiekošo abonementu. Manuprāt, tas ir nedaudz kaitinoši. Ja iespējams, es dodu priekšroku izvairīties no cilvēku kontakta.

Bet, lai atdotu abonementu, kuru izmantoju šai pārskatīšanai, lai saņemtu kredītu, kad tas pienākas, viņi bija atsaucīgi un nesniedza man nekādas bēdas.

Ja maksājat, izmantojot PayPal, jums vajadzētu būt iespējai arī atcelt, pārtraucot atkārtoto abonementu caur savu PayPal kontu. Tas ir maršruts, kuru es bieži izmantoju kopā ar citiem pakalpojumiem.

Cena un vērtība

Man patīk netērēt vairāk naudas, nekā vajag, un esmu pārliecināts, ka arī jūs to darāt. Un atkarībā no tā, kuru abonementu izvēlaties, Surfshark var piedāvāt vienu no labākajiem (ja ne vislabākajiem) piedāvājumiem.

Cenu struktūra šobrīd ir sadalīta viena mēneša, 12 un 24 mēnešu plānos.

Pārskats par Surfshark cenu plāniem

Pirmie divi ir salīdzināmi ar daudziem citiem pakalpojumu sniedzējiem, dod vai ņem dolāru.

24 mēnešu plāns tomēr ir ne tikai labākais piedāvājums, ko uzņēmums jebkad ir piedāvājis, bet arī lētākais jebkura augstākā līmeņa VPN abonements. Jums būs grūti atrast citu pakalpojumu sniedzēju, kas jums nodrošinās piekļuvi mēnesī par USD 1,99, nemaz nerunājot par tādu, kas piedāvā funkcijas, privātumu un veiktspēju, ko nodrošina Surfshark.

Maksāšanas metodes

Ciktāl tas attiecas uz norēķinu metodēm, Surfshark izmanto visas standarta formas. Tur ir visas galvenās kredītkartes un PayPal, kas jāmaksā vienā no sešām valūtām (AUD, CAD, CNY, EUR, GBP un ​​USD). AliPay ir pieejams arī.

Pieejamo norēķinu iespēju saraksts

Un tiem no mums, kuri vairāk domā par privātumu, Surfshark pieņem kriptovalūtas. Ir vairākas iespējas, ieskaitot Beam, Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Litecoin, Nano, TRON un XRP.

Bezmaksas izmēģinājuma versija par Surfshark un atmaksa

Jūs varat saņemt Surfshark 7 dienu bezmaksas izmēģinājumu Android un iOS ierīcēs.

Ja vēlaties izmantot VPN, lai iegūtu papildinājumu jebkurai citai platformai, jums būs jāpaļaujas uz viņu 30 dienu naudu atpakaļ garantiju. Šajā laikā jebkura iemesla dēļ varat pieprasīt pilnīgu atmaksu, sazinoties ar klientu atbalsta dienestu.

Domu noslēgšana

Kad jūs stāties pretī daudziem labi izveidotiem uzņēmumiem, jums ir jāpaveic savs darbs. Lai arī Surfshark ir vairāk nekā izaicinājums un gatavs iet no viena līdz otram ar dažiem no lielākajiem spēlētājiem VPN nozarē.

Jā, kā parādīja šis Surfshark pārskats, šeit un tur ir daži jautājumi, kas joprojām ir jāizskaidro.

Bet viegli lietojams un tīrs klients, fantastiska privātums, lielisks globālā servera pārklājums un veiktspēja, kā arī Netflix un Torrenting atbalsts vairāk nekā kompensē nelielus trūkumus..

Apakšējā līnija ir Surfshark, kas atzīmē visas rūtiņas, un tas ir ļoti vienkāršs ieteikums.

Surfshark logotipsRezultāts:
9,2 / 10

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map