Iegūstiet Lielbritānijas IP adresi 5 vienkāršos soļos

Ja esat Lielbritānijas emigrants, atpūtnieks ārpus valsts vai pat tikai angofils (piemēram, es), iespējams, ka jūs labprāt piekļūstat Lielbritānijas IP adresei.


Kāpēc? Katrs IP ir saistīts ar ģeogrāfisko atrašanās vietu. Jebkura jūsu izmantotā vietne vai tiešsaistes pakalpojums to var redzēt, un, pamatojoties uz to, izrēķināt, kur jūs atrodaties.

Dažādu iemeslu dēļ daudzas Apvienotajā Karalistē izveidotas vietnes un pakalpojumi ierobežo piekļuvi visiem, kas neatrodas šajā valstī. Mēģinot izveidot savienojumu ar, piemēram, Spānijas, IP adresi, viņi aizver vārtus.

Tas ir tas, ko parasti sauc par ģeogrāfisko bloķēšanu.

Tātad, ja dodaties atvaļinājumā un cerat noķert jaunāko “Doctor Who” epizodi BBC, jums diemžēl ir paveicies. Tas pats attiecas uz gadījumu, ja vēlaties piekļūt UK Netflix, ITV Hub vai jebkuram citam vietnei, kas paredzēta tikai Lielbritānijā (un ne tikai izklaides vietnēm). Ja vien jūsu IP neatrodas Apvienotajā Karalistē, jūs to vienkārši neizmantojat.

Tātad, kā mainīt IP adresi, lai tā atrastos Lielbritānijā? Līdz šim ātrākais un vienkāršākais veids ir izmantot VPN.

Kāpēc izmantot VPN, lai iegūtu IP Lielbritānijā?

VPN darbojas, izveidojot šifrētu savienojumu starp jūsu ierīci un tā saukto VPN serveri. Ierīce var būt jebkas, sākot no tālruņa vai planšetdatora līdz klēpjdatoram, galddatoram vai pat maršrutētājam vai viedajam televizoram.

VPN serveris patiešām ir tikai cits dators, kuru pārvalda VPN sniedzējs. Tas var atrasties jebkur pasaulē (un tas ir galvenais, sabojājot vietu, kur dodos).

Maģija notiek pēc ierīces savienošanas ar serveri. Jūs to darāt, izmantojot klienta lietotni, kuru jums piešķir VPN pakalpojums.

Sākot no šī brīža, visi dati, kurus jūs sūtāt un saņemat, vispirms nonāks caur serveri. Un vēl svarīgāk, ka jūsu ierīce tagad arī izmantos šī servera IP visiem ārējiem sakariem.

Ja serveris atrodas Lielbritānijā, tam būs britu IP adrese. Tā kā jūsu ierīce izmanto to pašu IP, jebkura vietne vai pakalpojums, kuram piekļūsit, 100% uzskatīs, ka esat arī Lielbritānijā. Kārtīgs (un super ērts), vai ne??

Pasākumi Lielbritānijas IP adrešu iegūšanai

VPN ir vienkāršākais un uzticamākais veids, kā iegūt Lielbritānijas IP adresi pēc pieprasījuma. Un to izdarīt nevarētu būt vienkāršāk. Darbības ir šādas.

 1. Reģistrējieties pie VPN pakalpojumu sniedzēja ar serveriem Lielbritānijā. Mans vēlamais pakalpojums ir CyberGhost, taču lieliski darbojas arī daudzi citi. Šeit ir saraksts, ar kura palīdzību jūs varēsit sākt darbu nedaudz tālāk.
 2. Lejupielādējiet pakalpojumu sniedzēja klienta lietojumprogrammu un instalējiet to savā ierīcē. Visiem pakalpojumu sniedzējiem būs detalizētas instrukcijas par jūsu konkrēto platformu vai operētājsistēmu.
 3. Atveriet klienta lietotni un pierakstieties VPN pakalpojumā.
 4. Izvēlieties serveri, kas atrodas Lielbritānijā, un izveidojiet savienojumu ar to. Tieši tāpat jūsu ierīcei tagad vajadzētu būt IP adresei Lielbritānijā. Ja vēlaties vēlreiz pārbaudīt, dodieties uz vietni https://mylocation.org/ un skatiet, kura valsts tiek parādīta kā jūsu atrašanās vieta.
 5. Ielieciet kājas uz augšu. Tagad varat baudīt piekļuvi iepriekš bloķētām Lielbritānijas vietnēm un pakalpojumiem.

BBC iPlayer ir pieejams ar Lielbritānijas IP adresi

Kad jums vairs nav nepieciešams IP no Lielbritānijas, vienkārši atvienojiet un aizveriet VPN klienta lietotni. Un tikai atkārtojiet tās pašas darbības nākamreiz, kad veiksit (atskaitot reģistrācijas un instalācijas daļas, protams).

Diezgan vienkārši. Līdzīgi, līdzīgas darbības darbojas arī, lai iegūtu IP gandrīz jebkurā citā pasaules valstī.

VPN pakalpojuma izvēle Lielbritānijā

Kopumā VPN iestatīšanas un savienojuma izveide ar to, lai mainītu jūsu IP uz Lielbritāniju, ir vienkārša. Acīmredzot visgrūtākā un laikietilpīgākā daļa ir izvēlēties, kuru VPN sniedzēju izmantot.

Vissvarīgākā daļa, protams, ir izvēlēties tādu, kas piedāvā Lielbritānijas serverus. Ja nav Lielbritānijas serveru, tad vienkārši nav iespējams sabojāt IP adresi Lielbritānijā. Periods.

Katra pakalpojumu sniedzēja vietne jums pateiks, kuras valstis viņi atbalsta. Ja to nav, vai Apvienotā Karaliste nav iekļauta sarakstā, pārejiet tālāk.

Papildus Lielbritānijas servera pieejamībai ir arī citi faktori, kuriem vajadzētu būt nozīmīgiem jūsu lēmumā. Tajos ietilpst:

 • Jūsu izvēlētajam VPN vajadzētu būt vairākiem serveriem Lielbritānijā, ne tikai vienu. Faktiski, jo vairāk, jo labāk.

  Kā tas notiek ar visiem tiešsaistes pakalpojumiem, uzturēšana vai jaunināšana dažkārt var piespiest VPN pakalpojumu sniedzējus izvēlēties serverus bezsaistē (kaut arī īsi). Arī citi lietotāji izmantos to pašu serveri kā jūs. Ja vienlaikus savienojas pārāk daudz cilvēku, serveris būs pārslogots, lēns un nelietojams.

  Ja VPN pakalpojumu sniedzējam ir vairāki Lielbritānijas serveri, jums vienmēr būs vairākas savienojuma iespējas. Jūs varēsit droši iegūt savu AK IP jebkurā laikā, neatkarīgi no ārējiem faktoriem.

 • Performance ir absolūti svarīga. Darīs tikai ātrākie VPN, kas tur darbojas. Svarīga ir arī laba stabilitātes reputācija.

  Ātrums ir īpaši svarīgs, ja piekļūsit straumēšanas multividei, kas ģeogrāfiski ierobežota Apvienotajā Karalistē. Jūsu VPN savienojumam jāspēj izpildīt augstas kvalitātes straumēšanas prasības ar lielu joslas platumu. Ja tā nav, tas jums nebūs daudz noderīgs.

 • Svarīga ir stingra politika, kas neveic reģistrēšanos, un visaugstākā līmeņa datu šifrēšana, it īpaši, ja jūs novērtējat savu tiešsaistes privātumu.

  Līdzīgi kā jūsu interneta pakalpojumu sniedzējam, arī VPN pakalpojumu sniedzējam būs laba ideja par to, ko jūs darāt tiešsaistē un no kurienes. Lai aizsargātu jūsu privātumu un drošību, visiem jūsu datiem jābūt stingri šifrētiem. VPN nodrošinātājam arī nevajadzētu vākt vai glabāt informāciju par jūsu darbībām tiešsaistē.

 • VPN klientam ir jāatbalsta visas jūsu izmantotās ierīces (platformas un operētājsistēmas). Tas nozīmē arī uzzināt, cik ierīces jūs varat izmantot vienlaikus. Dažiem pakalpojumu sniedzējiem šis skaits var būt tikai divi. Citiem var nebūt ierobežojumu.

Labākais VPN, lai iegūtu Lielbritānijas IP

Atkarībā no tā, cik pieredzējis un mūsdienīgs esat ar VPN pakalpojumiem, kas jums patīk, atrast kādu jums tīkamu (un tādu, kas atbilst iepriekšminētajiem kritērijiem) būs jāveic izmeklēšana.

Ticiet man, tomēr tas nav tik drausmīgi, kā varētu izklausīties. Kad esat nokļuvis lietu gropē, tam vajadzētu iet diezgan ātri.

Tomēr, ja vēlaties sākt īsāku sarakstu, tie ir VPN, kurus es droši varu ieteikt kā veidu, kā iegūt Lielbritānijas IP adresi..

1. CyberGhost

CyberGhost logotips

Kā es īsumā minēju iepriekš, CyberGhost ir mana pakaiša izvēle jebkurā laikā, kad man ir nepieciešama IP adrese Lielbritānijā.

Iesācējiem no kopumā vairāk nekā 7100 CyberGhost serveriem 480 atrodas Apvienotajā Karalistē. Tikai NordVPN ir vairāk. Visi šie serveri ir labi izvietoti trīs vietās.

Izrādes priekšgalā CyberGhost darbojas ļoti labi un ar labākajiem no tiem var iet līdz kājām. Kā jūs varat redzēt no maniem ātruma testa rezultātiem, savienojums ir vairāk nekā pietiekami ātrs gandrīz jebkuram uzdevumam. Jebkurš VPN pakalpojumu sniedzējs varētu lepoties ar šiem numuriem.

Konfidencialitāte ir vēl viena no CyberGhost spēcīgajām pusēm. Vienkārši sakot, viņi neko neveic.

CyberGhost atrodas ārpus Rumānijas. Tādēļ dažiem no mums var būt bažas par datu saglabāšanu un kopīgošanu. Bet Rumānija patiesībā pārsteidzoši ir orientēta uz privātumu. Nav valdības uzliktu mežizstrādes mandātu, un valsts nepavisam nespēlē jauki ar pasaules NSA, FBI vai GCHQ..

Plus, kā jau teicu, CyberGhost neko nereģistrē. Tātad, pat ja kāds nāk klauvē pie viņu durvīm, viņiem vienkārši nebūs ar ko dalīties.

UK Netflix, BBC iPlayer, ITV Hub un visi citi pakalpojumi lieliski darbojas arī kopā ar CyberGhost. Tā ir viena no lietām, ar ko viņi lepojas, un to noteikti piegādā.

Plusi
 • Reģistrācija bez nulles, lai nodrošinātu maksimālu privātumu
 • Lieliska serveru izplatīšana ar vairāk nekā 7100 serveriem 90 valstīs
 • Ļoti ātrs savienojuma ātrums
 • Sadarbojas ar ASV Netflix un BBC iPlayer
 • Ļauj P2P straumēt
 • Ilga naudas atdošanas garantija 45 dienām
Mīnusi
 • Mātes uzņēmums ar apšaubāmu reputāciju
 • Pārveidota manuāla OpenVPN iestatīšana
 • Nedarbojas no Ķīnas

2. NordVPN

NordVPN logotips

No visiem pakalpojumu sniedzējiem tirgū NordVPN ir lielākais serveru skaits Lielbritānijā. Nevienam citam VPN pakalpojumu sniedzējam nav vairāk. Rakstot šo numuru, tas ir 610 un pieaug gandrīz katru dienu (mazliet pārspīlēju, bet jauni serveri tomēr parādās ar šokējošu frekvenci).

NordVPN serveri ir pieejami tikai vienā vietā Anglijā.

Veiktspēja, ko iegūstat no šiem serveriem, ir visaugstākā. Lai arī tas nav ātrākais, tas ir VPN, kas konsekventi ierindojas visu to pakalpojumu sniedzēju pieciniekā, kurus testēju (un tos pārbaudu daudz). Apskatiet paši NordVPN ātruma testa rezultātus. Diezgan iespaidīgi.

Privātuma ziņā NordVPN arī ir labs vērtējums. Viņi atrodas ārpus Panamas – valsts, kurā tādi vārdi kā datu saglabāšana, interneta cenzūra un uzraudzība nav neviena vārdu krājumā. Lai saldinātu darījumu, Nord ir arī stingra politika bez mežizstrādes.

Potenciāli noderīga funkcija, ko piedāvā ļoti maz VPN, ir statiska Lielbritānijas IP adrese. Kā redzēsim tālāk, PureVPN ir viens no izņēmumiem. Tā ir arī NordVPN.

Atšķirīgai VPN IP adresei ir daudz priekšrocību, salīdzinot ar kopīgoto. Galvenais ir tas, ka, ja jums nepatīk ideja par tādu pašu adresi kā simtiem citu cilvēku, vai arī jums nav prieks par to, ka katru reizi, kad izveidojat savienojumu ar VPN serveri, tiek iegūts atšķirīgs IP (abi šie gadījumi notiek ar kopīgotiem IP), ir funkcija jums.

Visbeidzot, NordVPN darbojas kā sapnis ar BBC iPlayer un gandrīz visiem Lielbritānijas straumēšanas pakalpojumiem. Daudzi citi pakalpojumu sniedzēji mēdz cīnīties. Bet šķiet, ka nav svarīgi, ko BBC met NordVPN, tas laimīgi rūpējas.

Plusi
 • Lieliska privātums bez nulles reģistrēšanas
 • Liels (un arvien pieaugošs) serveru tīkls
 • Laba savienojuma veiktspēja
 • Speciālie serveri (ieskaitot dubultu VPN, apmulsušu un Tor over VPN)
 • Tīrs, ērti lietojams klients
 • Darbojas ar Netflix un lielāko daļu citu straumēšanas pakalpojumu
 • Ļauj Torrenting un P2P
 • Piedāvā īpašas IP adreses
Mīnusi
 • Nav sadalītas tunelēšanas funkcijas
 • Mazliet dārgāka par īstermiņa plāniem

3. PureVPN

PureVPN logotips

Karsts uz pārējo divu pakalpojumu sniedzēju papēža, PureVPN ir vēl viena lieliska iespēja IP adreses iegūšanai no Lielbritānijas.

Kamēr PureVPN ir mazāk AK serveru nekā CyberGhost un NordVPN, pašlaik 168, šie serveri ir sīvāki. Viņi arī nesen ir veikuši dažus apjomīgus uzlabojumus. Visā, sākot no ātruma līdz vispārējai uzticamībai, ir manāms uzlabojums (papildus tam, kas jau bija diezgan iespaidīgs sniegums).

PureVPN serveri ir izvietoti četrās Anglijas vietās. Tajos ietilpst Londona, Mančestra, Maidenhead un Gosport.

Kā minēts, PureVPN servera ātrums tiek sasniegts vislabākajā gadījumā. Straumējiet 4K videoklipus, lejupielādējiet lielus failus, tam nav nozīmes. Jūs pamanīsit ļoti mazas veiktspējas atšķirības no jūsu parastā interneta savienojuma.

Un, runājot par 4K video, BBC iPlayer un tiešām visi citi Lielbritānijas straumēšanas pakalpojumi lieliski darbojas ar PureVPN.

No privātuma viedokļa PureVPN nav ideāls. Viņi joprojām nereģistrē neko īpašu, ko jūs darāt, piemēram, kuras vietnes apmeklējat vai kuras lejupielādējat. Viņi tomēr anonīmi seko savienojuma laika zīmogiem un joslas platuma izmantošanai (pakalpojumu kvalitātes apsvērumu dēļ)..

Tas nav apjomīgs darījums. Jūs joprojām paliksit anonīms un drošs. Bet, mežizstrāde ir mežizstrāde, un viņi tur varētu rīkoties labāk.

Kopā ar NordVPN, PureVPN ir arī viens no nedaudzajiem, kas paļaujas uz vienu roku VPN pakalpojumu sniedzējiem, kas piedāvā Apvienotās Karalistes statisko IP adresi. Viņi to arī dara lētāk.

Un vispār, PureVPN piedāvā izcilu cenu. Par dažām zemākajām cenām tirgū jūs saņemat vienu no labākajiem pieejamajiem VPN pakalpojumiem, kas darbojas ar jebkuru iedomājamu ierīci.

Nedaudz malā, ja jūs interesē IP ārpus Lielbritānijas, PureVPN ir serveri kopumā 131 valstī. Tikai viens cits pakalpojumu sniedzējs HideMyAss! Var uzlabot šo numuru.

Plusi
 • Lielisks ātrums
 • Milzīgs serveru tīkls (131 valsts)
 • Atbloķē Netflix, iPlayer un vairāk nekā 70 citus straumēšanas pakalpojumus
 • Savietojams ar vairāk nekā 50 ierīcēm un platformām
 • Neatkarīgi pārbaudīts nulles žurnāla VPN sniedzējs
 • Īpaša IP opcija
 • Liela vērtība
Mīnusi
 • Lietotnes varētu izmantot nedaudz vairāk pulēšanas
 • Dažas pārtrauktu savienojumu problēmas

Citas Apvienotās Karalistes IP adreses priekšrocības

Ir daudz iemeslu, kāpēc jūs varētu vēlēties Lielbritānijas IP adresi. Kā mēs jau apspriedām, tas ir vienīgais veids, kā skatīties Lielbritānijas televīziju ārzemēs. Bet ir arī citi mazāk acīmredzami iemesli.

 • Ģeogrāfiskā bloķēšana nav ierobežota tikai ar izklaides vietnēm. Atkarībā no tā, kur jūs atrodaties, piekļuve jūsu sociālajiem medijiem un pat iecienītākajām ziņu vietnēm var būt arī stipri ierobežota.

  Lielbritānija neierobežo piekļuvi šādiem pakalpojumiem. Iespēja padarīt jūsu IP adresi Lielbritānijā. Tad, nākamreiz dodoties uz Ķīnu, jūs joprojām varēsit iekļūt Facebook un joprojām varēsit lasīt ziņas, kas redzamas caur rietumu valsti.

 • Neizslēdzieties no savām finanšu iestādēm. Lielbritānijas intelektuālais īpašums var noderēt, lai novērstu tādas lietas kā Lielbritānijas bankas konta bloķēšanu, atrodoties ārzemēs.

  Bankas un citas organizācijas izmanto IP adreses atrašanās vietas informāciju, lai aizsargātu pret nelikumīgām vai citādi aizdomīgām darbībām tiešsaistē. Pat likumīgi mēģinājumi piekļūt saviem kontiem no ārvalstīm varētu izcelt sarkanos karodziņus.

  Bieži vien šādi sarkanie karodziņi izraisa neko vairāk kā vienkāršu iekšējo darbību pārskatu. Bet dažreiz jūsu konts var tikt bloķēts, un jūs esat spiests piezvanīt, lai novērstu problēmu. Saglabājot savu IP adresi Apvienotajā Karalistē, jūs varat ietaupīt laiku un galvassāpes vai divas.

 • Aizsargājiet savus datus un personisko informāciju. Tas ir īpaši svarīgi, ja izmantojat nenodrošinātus vai publiskus Wi-Fi tīklājus (kafijas veikali, viesnīcas, lidostas utt.)

  Ja atrodaties valstī, kurā nezināt stingrus tiešsaistes drošības vai privātuma likumus (vai zināt plašus hakerus), tas kļūst vēl svarīgāk.

  Man vienmēr patīk, ja es mieru, ka mani dati ir droši. Kad būs izveidots savienojums ar VPN, neatkarīgi no tā, kurp dodaties, jūsu interneta trafiks tiks automātiski šifrēts. Šifrēšana neļaus datiem nonākt to personu rokās, kurām tai nevajadzētu piekļūt.

Kāpēc bezmaksas VPN nav ideāli

Sākot izpētīt VPN, jūs satiksities ar neierobežotu skaitu bezmaksas pakalpojumu. Lai gan šīs ir nedaudz reālas iespējas, vērsieties pie tām ar nelielu skepsi. Bezmaksas un maksas VPN ir diezgan atšķirīgas.

Bezmaksas pakalpojumu sniedzēji faktiski var jums palīdzēt iegūt Anglijas IP adresi. Bet, kā es esmu pārliecināts, ka kādā brīdī mēs visi esam to uzzinājuši, dzīvē jūs bieži saņemat to, par ko maksājat. Un tas ļoti attiecas arī uz šo gadījumu.

Lai arī bezmaksas pakalpojumi jums par to izmantošanu netiks iekasēti, tie joprojām pelna naudu citos veidos. Viņiem ir. Citādi kurš maksā par visu šo infrastruktūru?

Tas, kā bezmaksas VPN pakalpojumu sniedzēji nopelna naudu, bieži vien ir mazāk nekā ideāli. Daudzi sedz savas izmaksas, pārdodot informāciju par jūsu pārlūkošanas paradumiem reklāmas firmām (t.i., viņi reģistrē un kataloģizē to, ko jūs darāt tiešsaistē). Citi ievada reklāmas tieši jūsu pārlūkprogrammā, kamēr esat izveidojis savienojumu ar viņu pakalpojumu. Daži dara abus.

Īsāk sakot, runājot par bezmaksas VPN pakalpojumiem, jūs nemaksājat ar naudu. Tā vietā jūs maksājat, izmantojot savu privātumu un personiskos datus.

Bezmaksas Lielbritānijas VPN var pārdot lietotāju datus

Vēl viena bezmaksas VPN problēma ir tā, ka biežāk nekā nē, jūs atradīsit, ka viņi neatbloķē piekļuvi BBC iPlayer, ITV Hub vai pat Channel 4.

Tas prasa pārsteidzošu resursu daudzumu, lai uzturētu IP adreses, kas darbojas ar šiem populārajiem pakalpojumiem. Premium VPN pakalpojumu sniedzēji turpina rīkoties līdzīgi kā šis. Bezmaksas VPN pakalpojumu sniedzēji to nedara.

Citi veidi, kā iegūt Lielbritānijas IP

VPN nav vienīgais veids, kā iegūt Apvienotās Karalistes IP. Citas iespējas pastāv. Šīs iespējas ne tuvu nav tik elastīgas vai uzticamas, it īpaši, ja jūs mēģināt izvairīties no ģeogrāfiskiem ierobežojumiem. Bet tas nenozīmē, ka viņiem nav laika un vietas.

SmartDNS

Viena no populārākajām VPN alternatīvām vispār nav saistīta ar Lielbritānijas IP adreses iegūšanu (stingri runājot). To sauc par SmartDNS.

SmartDNS var palīdzēt izvairīties no ģeogrāfiskiem ierobežojumiem, maskējot to, kur pasaulē nāk tikai daļa no jūsu trafika.

Kad tas ir iestatīts, SmartDNS serveris caurspīdīgi maršrutē visus datus, kas nepieciešami bloķētas vietnes izmantošanai, caur reģioniem, kuriem atļauts tam piekļūt. Visi pārējie dati turpina izmantot jūsu parasto interneta savienojumu.

Šāda veida pakalpojumi ir izveidoti darbam ar salīdzinoši nelielu vietņu apakškopu. Viņiem ir tendence strādāt diezgan labi, taču parasti tie būs daudz ierobežojošāki nekā VPN.

Daži no populārākajiem SmartDNS pakalpojumiem ir Unlocator, SmartyDNS un Smart DNS Proxy. Daži VPN pakalpojumu sniedzēji savā pakalpojumā iekļauj arī SmartDNS, no kuriem ievērojamākais ir Neredzams pārlūkošanas VPN.

Pilnvaras

SmartDNS pakalpojumi ir interneta starpniekservera pakalpojumu variants, ko var izmantot arī, lai atbloķētu Lielbritānijas ierobežotās tīmekļa vietnes.

Starpniekserveris ir līdzīgs VPN, jo tas visu jūsu interneta trafiku novirza caur serveri. Jums jāizvēlas, kurā valstī šis serveris atrodas.

Atšķirība, un tā ir būtiska, ir tāda, ka starpniekserveri gandrīz vienmēr netiek šifrēti. Jūs nesaņemsit nevienu no privātuma un drošības priekšrocībām, kas rodas, izmantojot VPN.

Biežāk nekā nav, starpniekserverus vada arī tādas personas kā jūs un es. Tas padara tos daudz mazāk uzticamus gan veiktspējas ziņā, gan arī par to, vai jūsu izmantotais starpniekserveris pāris stundu laikā joprojām būs pieejams.

Izvēles izdarīšana

Lai kāds būtu jūsu iemesls, kāpēc tas nepieciešams, VPN pakalpojums ir labākais veids, kā iegūt Lielbritānijas IP adresi. Tie ir uzticami, droši un piedāvā daudz priekšrocību, ar kurām citas metodes var neatbilst.

Parūpējieties, lai izvēlētos pareizo Lielbritānijas VPN pakalpojumu, un jūs esat gatavs. Piekļuve jebkuram saturam vienmēr būs pa rokai.

Tam vajadzētu būt lieliskam jaunumam Lielbritānijas emigrantiem un visiem pārējiem, kam patīk izmantot Lielbritānijas piedāvātās iespējas tiešsaistē. Un jūs to varēsit darīt no jebkuras vietas pasaulē, kur jūs atrodaties.

Labākais Lielbritānijas IP adreses VPN salīdzinājums

ProviderUK ServersFeaturesCost

Ātruma pārbaude | Serveru saraksts
Serveri:480
Vietas:3
Valstis:90
Serveri:7159
Protokoli:OpenVPN, L2TP / IPSec, PPTP
Platformas:Windows, Mac, Linux, iOS, Android, Kodi, Maršrutētāji
Savienojumi:7
Mežizstrāde:Nav mežizstrādes
Atrašanās vieta:Rumānija
1 mēneša plāns:12,99 USD / mēnesī
Gada plāns:USD 2,75 mēnesī
Bezmaksas izmēģinājuma versija:
Naudas atmaksa:45 dienas
Maksājums:Kredītkarte, PayPal, Bitcoin

Pārskats | Ātruma pārbaude | Serveru saraksts
Serveri:610. lpp
Vietas:1
Valstis:58. lpp
Serveri:5645
Protokoli:OpenVPN, L2TP, PPTP, IPSec / IKEv2
Platformas:Windows, Mac, Linux, iOS, Android, Maršrutētāji
Savienojumi:6
Mežizstrāde:Nav mežizstrādes
Atrašanās vieta:Panama
1 mēneša plāns:11,95 USD / mēnesī
Gada plāns:3,49 USD / mēnesī
Bezmaksas izmēģinājuma versija:
Naudas atmaksa:30 dienas
Maksājums:Kredītkartes (Visa, MC, Amex, Discovery), Kriptogrāfijas (Bitcoin, Etherum, Ripple), Amazon Pay, Alipay, UnionPay, Cits

Ātruma pārbaude | Serveru saraksts
Serveri:168. lpp
Vietas:4
Valstis:131
Serveri:2070. gads
Protokoli:OpenVPN, L2TP, PPTP, SSTP, IPSec / IKEv2
Platformas:Windows, Mac, Linux, iOS, Android, Maršrutētāji
Savienojumi:5
Mežizstrāde:Savienojuma datums, izmantotais kopējais joslas platums
Atrašanās vieta:Honkonga
1 mēneša plāns:10,95 USD / mēnesī
Gada plāns:USD 3,33 mēnesī
Bezmaksas izmēģinājuma versija:
Naudas atmaksa:31 diena
Maksājums:Kredītkarte, PayPal, BitCoin, Alipay, lielākās dāvanu kartes, CashU, citas kriptovalūtas, Paymetwall
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map