Kā iegādāties VPN ar Bitcoin (un 5 labākos VPN, kas to pieņem)

Kā nopirkt VPN ar Bitcoin un 5 labākos VPN, kas to pieņem


Ja vēlaties uzlabot savu privātumu un anonīmi izmantot internetu, tas ir VPN veids. Tomēr jūs nevarat būt anonīms, ja jūsu izvēlētais VPN sniedzējs pārāk daudz zina par jums.

Bet jūs būtu pārsteigts, cik daudz cilvēku pierakstās uz VPN, izmantojot kredītkarti vai PayPal, atstājot acīmredzamu papīra pēdas un procesa laikā atklājot visa veida personisko informāciju.

Pamatoti, tiem, kas noraizējušies par tiešsaistes privātumu, labprātāk pērk VPN ar Bitcoin vai citu kriptovalūtu. Tā joprojām nav ideāla metode, bet bezgala labāk nekā kredītkartes izmantošana. Un, kā mēs drīz redzēsim, process ir tikpat vienkāršs kā jebkura cita maksājuma veida izmantošana.

Tā kā ne visi VPN pieņem kriptovalūtas, es arī esmu sastādījis sarakstu ar labākajiem, kas to dara. Ja jums vēl nav prātā konkrēts pakalpojumu sniedzējs vai jūsu izvēlētais VPN balks atrodas vietnē Bitcoin, jūs atradīsit šo sarakstu nedaudz tālāk rakstā.

Kā iegādāties VPN ar Bitcoin?

Lai veiktu VPN pirkumu, izmantojot Bitcoin, ir divas lietas: seifs un e-pasta adrese.

Ja jums tāda vēl nav, izvēlēties Bitcoin maku un iestatīt to ir viegli. Mans ieteikums ir iet ar mobilo maku – tie mēdz piedāvāt vislabāko ērtības un anonimitātes līdzsvaru.

Lielākā daļa VPN pakalpojumu sniedzēju pierakstīšanās laikā prasa arī e-pasta adresi. Ja jums ir pareizi pamest nelielu taku, varat izmantot savu. Es labprātāk izmantoju anonīmu e-pasta pakalpojumu, kur ProtonMail ir mans ierocis (lai gan ir arī daudzas citas iespējas).

Un, ja vēlaties lietas padarīt vēl anonīmas, vēlēsities arī reģistrēt VPN no IP adreses, kuru nevar ar jums saistīt. Ideālā gadījumā izmantojiet Tor tīklu. Bet arī jebkuram publiskajam Wi-Fi tīklājam tas jādara labi.

Kad iepriekš minētie vienumi ir sakārtoti, šeit ir norādītas darbības VPN pirkšanai ar Bitcoin.

 1. Izvēlieties VPN pakalpojumu, kas ļauj norēķināties ar kriptovalūtām. Šajās dienās es izmantoju CyberGhost, taču arī jebkurš no labākajiem turpmāk norādītajiem VPN darbosies ļoti labi (atcerieties, ka daudzi no viņiem piedāvā arī atlaides).
 2. Jūsu izvēlētajā VPN vietnē sāciet reģistrēšanās procesu, izvēloties abonēšanas plānu. Nokļūstot maksājuma sadaļā, atrodiet un izvēlieties Bitcoin vai kriptovalūtas maksājuma iespēju. Tas ir tas, kas izskatās CyberGhost.

  Bitcoin izvēle, lai samaksātu par VPN

 3. Ievadiet savu e-pasta adresi (kas gandrīz vienmēr ir nepieciešama VPN konta aktivizēšanai) un turpiniet. CyberGhost gadījumā jūs tiksit novirzīts uz BitPay portālu. Citi pakalpojumu sniedzēji var izmantot citas šifrēšanas maksājumu kompānijas, taču process ir ļoti līdzīgs.

  Nopirkt VPN ar Bitcoins

 4. Jums var lūgt izvēlēties, kuru maku izmantojat, un atkarībā no maka – kuru kriptovalūtu vēlaties izmantot. Tā kā tas ir tik populārs, Bitcoin maksājumiem vienmēr vajadzētu būt iespējai.

  Kripto maka izvēle
  Dažādas kriptovalūtas VPN maksāšanas iespējas

 5. Pēc tam jums tiks parādīts QR kods vai maksājuma URL. Izvēlieties, kura metode jums ir vislabākā (ja izmantojat mobilo maku, viss, kas jums jādara, ir skenēt QR kodu) un apstiprināt darījumu makā. Pēc tam, iespējams, būs jāgaida dažas minūtes, līdz darījums tiks apstrādāts.

  VPN Bitcoin darījuma pabeigšana

 6. Kad darījums ir pabeigts, jūs visi esat pierakstījies. Lejupielādējiet un instalējiet savā ierīcē VPN lietotni un izbaudiet jaunatklāto tiešsaistes privātumu un brīvību.

Kā jau minēju, ne visi VPN pieņem kriptovalūtas, ieskaitot vairākus lielu vārdu nodrošinātājus. Piemēram, pat ja jūs kādreiz varējāt, jūs vairs nevarat maksāt IPVanish ar Bitcoin.

Tas nozīmē, ka joprojām ir daudz lielisku iespēju. Ja esat atvērts ieteikumiem, apskatiet piecus no maniem izlasēm zemāk.

Labākie VPN, kas pieņem Bitcoin

Lai izveidotu manu labāko VPN sarakstu, ko varat iegādāties, izmantojot Bitcoin, pirmkārt, pakalpojumu sniedzējam ir jāpieņem Bitcoin (protams). Papildus tam VPN:

 • Esiet stingri aizliegts reģistrēties
 • Izmantojiet stingrus šifrēšanas standartus un tiem ir izturīgas aizsardzības pret noplūdēm funkcijas
 • Izmantojiet koplietojamas dinamiskā servera IP adreses, lai palielinātu anonimitāti
 • Ar lielisku un konsekventu sniegumu

Tagad, bez turpmākas piebildes, šeit ir manas piecas labākās izvēles.

1. CyberGhost

CyberGhost logotips

Kriptovalūtas, kuras akceptējusi CyberGhost: Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, XRP

Maksājumu pakalpojumu sniedzējs: BitPay

Liels iemesls, kāpēc CyberGhost iekļuva šī saraksta augšgalā, ir tāpēc, ka to ir viegli lietot. Pat tie no mums, kuriem nav nulles VPN pieredzes, var ātri darboties un darboties.

Viegla lietošana, protams, nav vienīgais iemesls. CyberGhost piedāvā arī milzīgu, ģeogrāfiski daudzveidīgu VPN serveru tīklu ar acumirklīgu 7159 serveriem 90 valstīs.

Katrs no šiem serveriem izliek lieliskus ātruma testa rezultātus, atbalsta vismodernāko šifrēšanu un protokolus, un tas ir 100% bez žurnāla (kā pierādījis CyberGhost gada caurspīdīguma pārskati).

Tiek atbalstīts P2P, un ir pat serveri, kas paredzēti īpašu pakalpojumu straumēšanai (piemēram, BBC iPlayer vai ASV Netflix). Tādā veidā, lai iegūtu labāko pieredzi, jums nekad nav jāuzmin, kur izveidot savienojumu.

Par CyberGhost ir daudz, kas patīk, bet par to neņemu vērā tikai manu vārdu. Ar labākā biznesa 45 dienu naudas atdošanas garantiju jums būs daudz laika, lai pats izmēģinātu šo lielisko VPN pakalpojumu..

Plusi
 • Reģistrācija bez nulles, lai nodrošinātu maksimālu privātumu
 • Lieliska serveru izplatīšana ar vairāk nekā 7100 serveriem 90 valstīs
 • Ļoti ātrs savienojuma ātrums
 • Sadarbojas ar ASV Netflix un BBC iPlayer
 • Ļauj P2P straumēt
 • Ilga naudas atdošanas garantija 45 dienām
Mīnusi
 • Mātes uzņēmums ar apšaubāmu reputāciju
 • Pārveidota manuāla OpenVPN iestatīšana
 • Nedarbojas no Ķīnas

2. Privāta piekļuve internetam

Privātas piekļuves internetam logotips

Kriptovalūtas, ko akceptējusi PIA: Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Litecoin, Zcash

Maksājumu pakalpojumu sniedzējs: BitPay

PIA bija viens no pirmajiem VPN pakalpojumiem, kas pieņēma Bitcoin, un patiešām to dara līdz šai dienai. Tā kā serveru sarakstā ir 3235 serveri 50 vietās, privātā interneta piekļuve apvieno lietošanas ērtumu ar augstākās klases funkcijām vienam lieliskam vispusīgam VPN risinājumam..

Viņiem ir stingra politika bez reģistrēšanās (un tie ir vienīgie augstākā līmeņa VPN pakalpojumi, kas to apliecina tiesā), visaugstākā līmeņa šifrēšana un ātrums, kas ļauj veikt pat visintensīvākās tiešsaistes aktivitātes..

Un, ja tā ir galvenā meklētā maksājuma anonimitāte – pat pārsniedzot kriptovalūtas – PIA ir viens no nedaudzajiem VPN, kas pieņem veikalā nopirktas dāvanu kartes, par kurām jūs varat norēķināties ar skaidru naudu.

Privātai piekļuvei internetam ir beznosacījumu 30 dienu naudas atdošanas garantija. Un jūs varat saņemt atmaksu pat tad, ja esat to atcēlis iepriekš, pieņemot, ka ir pagājuši vismaz trīs mēneši. Izmēģiniet PIA un, ja neesat gluži laimīgs, varat pagaidīt trīs mēnešus un mēģināt vēlreiz. Nav ko zaudēt.

Plusi
 • Pierādīts, ka nav žurnālu sniedzēja
 • Augstākā līmeņa šifrēšana un drošība
 • Ļoti pieņemamām cenām
 • Labs servera ātrums
 • Lieliskas nesen pārveidotas lietotnes
 • Ļauj straumēt un P2P
Mīnusi
 • Atrodas ASV – nav ideāli piemērots privātumam
 • Slikts Netflix un BBC iPlayer atbalsts

3. NordVPN

NordVPN logotips

Kriptovalūtas, ko akceptējis NordVPN: Bitcoin, Bitcoin Cash, BTT, Dash, Ethereum, Litecoin, Monero, TRON, XRP, Zcash

Norēķinu sistēma: Monētu maksājumi

Tā kā, domājams, vispazīstamākais vārds VPN pasaulē, nevajadzētu pārsteigt, ka NordVPN izveidoja šo sarakstu.

Izturīgais globālais tīkls, kas satur vairāk nekā 5600 serverus 58 valstīs, sniedz jums daudz savienojuma iespēju. Tā kā pakalpojums paļaujas uz nesalaužamu AES-256 šifrēšanu, tā ir arī lieliska izvēle drošībai.

NordVPN piedāvā daudz iespēju. Tas ir viss, sākot no dubultām VPN konfigurācijām un iznīcināšanas komutatoriem, izmantojot TOR, izmantojot VPN un SmartPlay DNS, lai bez traucējumiem nodrošinātu starptautisku straumēšanas piekļuvi. Citiem vārdiem sakot, nekas nav tāds, ko NordVPN jums ļaus darīt.

Ar visilgāko visu šajā sarakstā iekļauto pakalpojumu sniedzēju pieņemto kriptovalūtu sarakstu, lielisku klientu atbalstu un ilgu naudas atdošanas 30 dienu garantiju, tas ir VPN, ar kuru ikviens būs apmierināts..

Plusi
 • Lieliska privātums bez nulles reģistrēšanas
 • Liels (un arvien pieaugošs) serveru tīkls
 • Laba savienojuma veiktspēja
 • Speciālie serveri (ieskaitot dubultu VPN, apmulsušu un Tor over VPN)
 • Tīrs, ērti lietojams klients
 • Darbojas ar Netflix un lielāko daļu citu straumēšanas pakalpojumu
 • Ļauj Torrenting un P2P
 • Piedāvā īpašas IP adreses
Mīnusi
 • Nav sadalītas tunelēšanas funkcijas
 • Mazliet dārgāka par īstermiņa plāniem

4. Surfshark

Surfshark logotips

Kripto maksājuma iespējas: Sija, Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Litecoin, Nano, TRON, XRP

Maksājumu pakalpojumu sniedzējs: CoinGate, CoinPayments

Relatīvs jaunpienācējs Surfshark ļoti ātri ir kļuvis par vienu no labākajiem VPN sniedzējiem. Neskatoties uz to, ka esat jauns uzņēmums, jūs iegūstat tikpat daudz – ja ne vairāk – nekā ar izveidoto konkurenci. Paņemiet to iespaidīgi ātro un lielo serveru tīklu, kas, piemēram, darbojas ne mazāk kā 63 valstīs.

Surfshark ir arī vienīgais VPN pakalpojums, kam nav vienlaicīgu savienojumu ierobežojumu – varat to izmantot tik daudzās ierīcēs, cik vēlaties, vienlaikus. Un katra ierīce iegūs no drošas 256 bitu šifrēšanas, nulles reģistrēšanas politikas un vienas no labākajām straumēšanas un aizraujošajām iespējām.

Neatkarīgi no tā, vai jūs maksājat ar Bitcoin, Ethereum vai Ripple, jūs varat saņemt atmaksu līdz 30 dienām. Un vai es pieminēju, ka Surfshark ir vislētākais VPN šajā sarakstā? Neviens cits pakalpojumu sniedzējs tik daudz par jums nesniedz.

Plusi
 • Lieliska privātums un drošība bez reģistrēšanas
 • Lieliska servera veiktspēja
 • Atbloķē Netflix, BBC un daudzus citus
 • Ērti lietojams klients
 • Neierobežots vienlaicīgs savienojums
 • Aizraujošs atbalsts
 • Lēti
Mīnusi
 • Nevienmērīgs ātrums dažās vietās
 • Diezgan lēns klientu atbalsts

5. ExpressVPN

ExpressVPN logotips

Kriptovalūtas, kuras pieņēmusi ExpressVPN: Bitcoin

Maksājumu apstrādātājs: BitPay

Pēdējais, bet ne mazāk svarīgais, ir ExpressVPN. Tā kā tīklā ir vairāk nekā 3000 serveru milzīgā 151 vietā, kas izplatīti 95 valstīs, gandrīz nav neviena pasaules mala, kuru ExpressVPN nesasniedz. Viņu serveri ir pazīstami arī ar lielisku ātrumu.

ExpressVPN piedāvā politiku bez reģistrēšanas, atbalsta straumēšanu un piedāvā iznīcināšanas slēdzi un DNS noplūdes aizsardzību visās viņu izcilās lietotnes versijās. Viņu pielāgotie DNS serveri ļauj ērti straumēt iecienītos pakalpojumus pievienotā televizorā vai televizora pierīcē bez kaitinošiem reģionāliem ierobežojumiem.

Viens trūkums ir tas, ka ExpressVPN pieņem tikai Bitcoin maksājumus (protams, papildus tradicionālajām metodēm). Tas nav milzīgs darījums, ņemot vērā Bitcoin popularitāti, bet tomēr citas kriptonauda iespējas būtu jaukas.

Bet pat to ņemot vērā, ņemot vērā, cik labs ir ExpressVPN pakalpojums, izcils klientu atbalsts un 30 dienu naudas atgriešanas garantija, kurā nav uzdots neviens jautājums, viņi ir vairāk nekā vērts, lai pamanītu vietu šajā labākajā VPN sarakstā.

Plusi
 • Funkcijām bagāts un intuitīvs klients
 • Spēcīga back-end tehnoloģija
 • Daudz serveru un serveru atrašanās vietu
 • Ātrs un nemainīgs savienojuma ātrums
 • Sadarbojas ar ASV Netflix
 • Visaptverošs klientu atbalsts
Mīnusi
 • Daži apkopoti mežizstrādes dati
 • Nav lētākais

Kāpēc pirkt VPN ar kriptovalūtām

Lielākais iemesls VPN šifrēšanas pirkuma veikšanai ir uzlabota anonimitāte salīdzinājumā ar vairumu citu maksājuma veidu. Kad jūs maksājat ar Bitcoin vai kādu no tā brāļiem, apkārt nav nodota personīgi identificējama informācija.

Lai gan tas negarantē pilnīgu anonimitāti, tas ir labāk nekā akli uzticēties uzņēmumam, par kuru jūs, galu galā, ļoti maz zināt, izmantojot savu kredītkarti un personisko informāciju..

Vismaz Bitcoin maksājumi piedāvā papildu drošības pakāpi, kas ikvienam padara daudz grūtāk savienot jūs ar jūsu VPN kontu, un, paplašinot to, daudz, daudz grūtāk ir savienot jūs ar jebkuru tiešsaistes darbību..

Vai kriptovalūtas ir pilnīgi anonīmas?

Īsā atbilde ir nē, kriptovalūtas nav pilnībā anonīmas. Apmaiņas notiek daudz vairāk mikroskopā, nekā tas bija agrāk. Lai turpinātu darbību, lielākajai daļai ir jāapkopo un jāziņo par dažāda veida informāciju par lietotājiem (galvenokārt nodokļu izpildes vajadzībām)..

Daudzām globālām spiegu un tiesībaizsardzības aģentūrām, tostarp NSA, arī patīk sekot līdzi apmaiņai un tam, kam tās tiek izmantotas.

Tomēr, kaut arī kāds potenciāli vienmēr skatās, ja vien jūs neveicat starptautisku naudas atmazgāšanu vai citas līdzīgi šausmīgas darbības, jums nav par ko uztraukties.

Galu galā, izmantojot Bitcoin kā maksājuma veidu savam VPN abonementam, tiek iegūts lielisks privātuma un anonimitātes papildu slānis. Nē, tā nav perfekta, bet, manuprāt, joprojām ir tā vērta.

Ja jums jāmaksā par VPN ar kriptovalūtām?

To visu sakot, vai jums vajadzētu pirkt VPN ar Bitcoin? Tas ir atkarīgs no tā, ko jūs darāt, un no tā, cik uztraucaties par savu privātumu.

Vidusmēra cilvēkiem, kuri izmanto VPN, lai novērstu ISP lejupielādes drukāšanu vai straumētu ģeogrāfiski bloķētu saturu, atbilde, iespējams, ir nē. Pat ja jūs izmantojat BitTorrent, ja vien jūs izmantojat pārbaudītu VPN bez žurnāla, atbilde, iespējams, joprojām ir nē.

Bet, ja jums jau ir Bitcoin maciņš un dažas parocīgas monētas, nav nekādas negatīvās iespējas to izmantot, lai samaksātu par VPN. Es arī to ņemtu vērā, ja jūs esat miris gatavs nedalīties ar savu personisko informāciju nevienam, kam tā patiesībā nav vajadzīga.

Tātad lielākajai daļai no mums ir šāds jēdziens – izmantojiet kriptovalūtas, ja tas ir ērti, bet ne pārāk svīstiet, ja jums tas nav.

Secinājums

Lai gan tā nav ložu necaurlaidīga anonimitātes iespēja, ko daudzi no mums domā, pērkot VPN ar Bitcoins, jūs iegūstat spēcīgu papildu privātuma aizsardzības slāni, kuru citādi nesaņemsit. Bet tas noteikti nav, tā nav.

Tomēr VPN pakalpojuma perioda iegūšana ir tā vērts. Tā kā ir tik daudz priekšrocību, kas rodas, izmantojot vienu, Bitcoin maksājumu vai nē, jūs priecājaties, ka izdarījāt.

Jums var patikt arī:
 • Labākie VPN bez logiem 2020. gadā
 • Kā apturēt jūsu interneta pakalpojumu sniedzēju
 • 4 vienkārši veidi, kā paslēpt savu IP
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map