Kā izvēlēties VPN

Izvēloties VPN pakalpojumu sniedzēju, vissvarīgākais ir pārliecināties, ka tas atbilst jūsu vajadzībām. Nav jēgas ieguldīt pakalpojumā, kas nedara to, ko vēlaties.


Mēs visi izmantojam VPN dažādu iemeslu dēļ, un tas, kas jums ir svarīgi, var būt mazāks kā citam. Tāpēc nav viena nevainojama pakalpojuma, kuru ikviens varētu abonēt un ar ko būtu pilnībā apmierināts. Protams, daži parasti ir daudz labāki nekā citi, taču joprojām ir vieta, lai pārliecinātos, ka VPN ir ideāls jums.

Kas jāņem vērā, izvēloties VPN

Tātad, kā izvēlēties jums piemērotu VPN pakalpojumu sniedzēju? Pirmais solis ir noteikt, kādas ir jūsu vajadzības. Ir deviņas lietas, kuras jums vajadzētu apsvērt, un tās ir uzskaitītas zemāk. Veiciet dažas minūtes, lai tos apskatītu. Šim vingrinājumam vajadzētu palīdzēt jums saprast, kas jums ir svarīgs par VPN un ko jūs varat padarīt kompromitētu. Tas pārliecinās, ka jūs galu galā iegūsit produktu, ar kuru esat apmierināts.

 1. Atrašanās vieta

  Sāksim ar vieglu. Jūs bieži saņemat VPN ar nolūku izveidot savienojumu ar noteiktu atrašanās vietu vai valsti. Vai jums ir prātā viens vai vairāki? Ja tā, pārliecinieties, vai VPN sniedzējs tos atbalsta.

  Izvēlieties VPN ar vajadzīgajām servera atrašanās vietām

  Ņemiet vērā arī to, cik serveru un IP ir attiecīgajā vietā. Jo vairāk abu, jo labāk. Ģeogrāfiski daudzveidīgam pakalpojumam, piemēram, PureVPN, vajadzētu būt ietvertam neatkarīgi no tā, kur vēlaties izveidot savienojumu.

 2. Ātrums

  Cik ātrs ir VPN pakalpojums, tas var padarīt labu vai sabojāt jūsu pieredzi. Ja savienojums ir sāpīgi lēns, jums būs daudz mazāk iespēju to izmantot un nolādēt katru reizi. Pirmais solis ir pajautāt sev, kuri ātruma rādītāji ir vissvarīgākie. Trīs metrikas, kas rada vislielākās bažas, ir lejupielādes un augšupielādes ātrums un ping laiks.

  Pirmie divi ir tieši tādi, kā izklausās: cik ātri dati tiek saņemti un nosūtīti no ierīces, kad ir izveidots savienojums ar VPN. Ja lejupielādējat lielus failus vai straumējat daudz video, jūs vēlēsities lielu lejupielādes ātrumu. No otras puses, augšupielādes ātrumam ir nozīme, ja sūtāt ievērojamu datu daudzumu. Labs piemērs ir jūsu attēlu dublēšana mākonī.

  Ping laiks ir laiks, kas nepieciešams, lai viena datu vienība (saukta par paketi) varētu ceļot no datora caur VPN serveri līdz galamērķim un pēc tam atpakaļ. Ping laiks tiek norādīts milisekundēs. Jo zemāks šis skaitlis, jo labāk. Zems solis ir svarīgs reāllaika lietojumprogrammām, piemēram, Skype, balss IP telefoniem vai tiešsaistes spēļu spēlēšanai.

  VPN ātrums ir svarīgs pakalpojuma izvēles procesā

  Tas, kurš rādītājs vai metrika jums ir svarīga, vispirms būs atkarīgs no galvenajiem VPN lietošanas iemesliem. Man, piemēram, ļoti rūp gan augšupielādes, gan lejupielādes ātrums, taču ping laiks tiek mazāk ņemts vērā.

  Kad esat noskaidrojis savas metriskās vajadzības, meklējiet VPN pakalpojumu ar labākajiem numuriem valstī, kurai vēlaties izveidot savienojumu. Lai to izdomātu, varat atsaukties uz manu ātrāko virtuālo privāto tīklu sarakstu. Atcerieties, ka tikai tāpēc, ka VPN pakalpojumu sniedzējam ir ārkārtīgi ātri serveri ASV, tas negarantē, ka tas pats notiks arī citās valstīs.

 3. Privātums un reģistrēšana

  Daudziem VPN izmantošanas galvenais iemesls ir paaugstināta tiešsaistes privātums. Ja tas jums ir kaut kas svarīgs, vispirms ir jānoskaidro, vai jūsu apsvērtais pakalpojumu sniedzējs neveic žurnālus (pazīstams arī kā nulles žurnāls vai logless pakalpojums).

  Mežizstrāde notiek dažādās pakāpēs. Daži pakalpojumu sniedzēji sevi dēvē par bezreģistriem, taču joprojām var saglabāt anonīmu informāciju, piemēram, savienojuma laikus, joslas platuma izmantošanu vai apmeklētās IP adreses. Tas pats par sevi nav pietiekams informācijas daudzums, lai unikāli identificētu jebkuru lietotāju. Tomēr iedziļinieties interneta pakalpojumu sniedzēja žurnālā par jūsu darbībām, un jūs pārsteigtu, kas ir iespējams.

  Kaut kas cits, kam jāpievērš uzmanība, ir personiskās informācijas veids, ko glabā pakalpojumu sniedzējs. Vai viņiem ir nepieciešams tikai e-pasts vai ir nepieciešama jūsu pilna fiziskā adrese un tālruņa numurs? Jo mazāk viņi zina, jo labāk.

  Kā izvēlēties VPN, pamatojoties uz jūsu tiešsaistes privātuma vajadzībām

  Kritiska var būt arī valsts, kurā atrodas VPN uzņēmums. Tas var ietekmēt gan datu saglabāšanas politikas, gan arī to, kas pakalpojumu sniedzējam ir jāatklāj, kad tiek lūgts to darīt. Ja iespējams, izvēlieties valsti, kurā šādu likumu nav, piemēram, Panamu vai Rumāniju.

  Tātad, kur jūs atradīsit visu šo informāciju? Pārbaudiet pakalpojumu sniedzēja privātuma politikas vai pakalpojumu sniegšanas noteikumu lapas. Lai cik biedējoši tas arī neizklausītos, tur esošo informāciju parasti ir diezgan viegli lasīt un sagremot.

  Varat arī apskatīt manu rakstu par labāko žurnālu bez VPN. Visi pakalpojumu sniedzēji, par kuriem es runāju, ir lieliska privātuma izvēle.

 4. Tehniskās īpašības

  Daudziem tas nerūp, bet dažiem ir vēlamais VPN protokols, kuru viņi vēlas izmantot (OpenVPN, PPTP, L2TP utt.). Vai jūs? Un ja tā, vai piedāvātais pakalpojumu sniedzējs to piedāvā??

  Ja jums nav vienalga, es iesaku jums vismaz pārbaudīt, vai ir pieejams OpenVPN. Tas tiek uzskatīts par visdrošāko un visu, kas vienlīdzīgs, ir labākais VPN protokols. Ja vien jums nav iemesla rīkoties citādi, izmantojiet to pār jebkuru citu iespēju.

  Tas pats attiecas uz šifrēšanu. Ja jūtat, ka jums ir nepieciešams AES-256 šifrs, RSA-4096 rokasspiediens un SHA-512 hash autentifikācija, pārliecinieties, vai tas tiek atbalstīts. Bet lielākajai daļai cilvēku tas nebūs tik svarīgi.

  Papildus protokoliem ir arī vairākas citas funkcijas, par kurām jums var būt (vai kas jums var būt vienalga). Ja konfidencialitāte jums ir ārkārtīgi svarīga, divkārša VPN funkcionalitāte (dažreiz saukta arī par multihop VPN) var būt jāņem vērā.

  VPN nav nekļūdīgi. Vai jums ir kārtībā ar jūsu interneta savienojumu, kas laimīgi pazemojas, ja pēkšņi samazinās VPN, potenciāli atklājot visu, ko jūs darāt? Ja nē, jūs varētu vēlēties, lai pakalpojumu sniedzējs piedāvā arī interneta nogalināšanas slēdzi, kas komplektā ar savu klientu.

 5. Klienta iespējas

  Ne visi VPN pakalpojumi ir pieejami katrā ierīcē vai operētājsistēmā. Un tie, kas ir, katrā platformā ne vienmēr piedāvā vienas un tās pašas funkcijas. Iespējams, ka VPN programmatūras Android versija ir Windows klienta versija, kurai noņemta versija. Tas pats attiecas uz AppleTV vai maršrutētāja ieviešanu.

  Neatkarīgi no tā, kādās platformās plānojat izmantot VPN, vēlreiz pārbaudiet, vai tajā ir pieejamas jums svarīgās funkcijas.

 6. Ierobežojumi

  Daži VPN pakalpojumu sniedzēji ierobežo savus pakalpojumus. Ļoti izplatīts ir maksimālais vienlaicīgo savienojumu skaits. Ņemiet prātā, cik daudz savienojumu jums pamatoti vajadzēs. Daži pakalpojumi pieļauj tikai divus, lai gan parasti to skaits ir ap pieciem. Pašlaik neapstrīdamais vienlaicīgā savienojuma čempions ir Surfshark bez ierobežojumiem.

  Izvēloties pakalpojumu sniedzēju, pievērsiet uzmanību vienlaicīga savienojuma skaitam

  Ja plānojat izmantot failu apmaiņas, vienādranga vai BitTorrent pakalpojumus, izvēlieties VPN, kas tos atļauj. Kaut arī BitTorrent bieži izmanto pilnīgi likumīgu un likumīgu iemeslu dēļ, daži VPN pakalpojumu sniedzēji izvēlas segu aizliegt tā izmantošanu. Viņi to dara, lai pasargātu sevi no visiem, kas izmanto BitTorrent apšaubāmākiem mērķiem.

  Ir ļoti maz citu ierobežojumu, ko šajās dienās nosaka VPN pakalpojumu sniedzēji. Tomēr vienmēr vislabāk ir vēlreiz pārbaudīt un vēlāk nepieļaut vilšanos. Citi ierobežojumi, ar kuriem jūs varat saskarties, var ietvert augšupielādes vai lejupielādes ierobežojumus vai samazinātu savienojuma ātrumu noteiktā dienas laikā.

 7. Cena

  VPN pakalpojumu izmaksas var ievērojami atšķirties. Jūsu budžets var novērst dažas iespējas jau tūlīt.

  Apņemšanās uz sešu vai divpadsmit mēnešu termiņu, nevis no viena mēneša uz mēnesi, cenu ievērojami pazeminās, dažreiz pat par 70%. Ja jums ir patīkami, ka pakalpojumu sniedzējs ir piemērots jums, ilgtermiņa plāns var ietaupīt daudz naudas.

  Ja, no otras puses, jūs joprojām esat mazliet uz žoga, dodieties katru mēnesi vai pārbaudiet atmaksas politiku, pirms apņematies ilgāku laiku. Ar dažiem izņēmumiem jūs parasti skatāties no 7 līdz 30 dienām, lai pilnībā atgūtu naudu. Daudzi VPN pakalpojumu sniedzēji piedāvā arī bezmaksas izmēģinājuma versiju.

 8. Maksājuma iespējas

  Iespējams, ka jūs, nevis citas, ļoti izvēlaties noteiktas maksājuma metodes. Ja privātums rada lielas bažas, jūs, iespējams, vēlēsities maksāt, izmantojot Bitcoin. Vai arī jūs vienkārši nevarat justies ērti, piešķirot citam uzņēmumam savas kredītkartes numuru un tā vietā izvēloties izmantot PayPal.

  Neatkarīgi no jūsu maksājuma izvēles, pirms tērējat vairāk laika, pārbaudiet, vai VPN pakalpojumu sniedzējs to akceptē.

 9. Klientu atbalsts

  Mazākā vai lielākā mērā labam klientu atbalstam vajadzētu būt ikviena sarakstam. Pat ja esat tehniski izveicīgs un jums, iespējams, nav vajadzīgs tehniskais atbalsts, kaut kas līdzīgs norēķinu problēmai var parādīties jebkurā laikā.

  Es vienmēr tiecos uz klientu apkalpošanu 24 stundas diennaktī, un jo interaktīvāks ir atbalsta veids, jo labāk. Piemēram, es daudz dodu priekšroku tiešajai tērzēšanai, nevis e-pastam vai biļešu pārdošanas sistēmai. Parasti problēmu var atrisināt minūtēs, salīdzinot ar stundām vai pat dienām (īpaši, ja ir iesaistīti turp un atpakaļ).

  Aktīvie sociālo mediju konti vienmēr ir arī pozitīvi, un tas var būt labs veids, kā saņemt atbalstu vispārīgākos jautājumos.

Secinājums

Un tur jums tas ir. Deviņas lietas, kas jāņem vērā, izvēloties VPN pakalpojumu, kura vērts ir jūsu ieguldījums.

Neaizmirstiet, ka vienmēr varat palūkoties uz maniem labākajiem VPN ieteikumiem. To darot, jūs ietaupīsit laiku, uzsākot darbu ar īsāku sākotnējo pakalpojumu sniedzēju sarakstu, kuru izpētīt, un ļoti ātri sniegsiet būtisku informāciju par tiem visiem..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map