Kā nomainīt Netflix reģionu uz jebkuru valsti

Kā nomainīt Netflix reģionu uz jebkuru valsti


Viena no lietām, kas mani visvairāk satrauc Netflix, ir tas, cik krasi atšķirīgs var būt saturs atkarībā no tā, kurā pasaules daļā es esmu.

Piemēram, ja es vēlētos noskatīties piecas pakalpojumā šobrīd pieejamās filmas “Terminators”, man būtu jābrauc ne mazāk kā uz trim dažādām valstīm: Lielbritāniju, Japānu un Kanādu..

Vai es gribētu?

Protams, ir daudz vieglāk (nemaz nerunājot par lētāku) veidu, kā to panākt.

Lai piekļūtu jebkurai izstādei no jebkuras valsts, jums tikai jāmaina Netflix reģions. Tas ir vienkāršs process, kuru var pārvaldīt ikviens. Vienīgais, kas jums nepieciešams, ir virtuālais privātais tīkls (VPN).

Šajā nolūkā šeit ir īss ceļvedis par to, kā mainīt Netflix kontu pēc vēlēšanās, izmantojot vienu valsti.

Kā nomainīt Netflix reģionu – īss pārskats

Jūsu valsts ieslēgšana Netflix ir vienkāršs, četrpakāpju process. Kamēr es daudz detalizētāk pieskaros visiem šiem punktiem, šeit ir parādīts ātrs noliegums:

 1. Izvēlieties VPN pakalpojumu sniedzēju, kas ticami atbloķē Netflix. NordVPN un PureVPN ir divi no labākajiem biznesā.
 2. Lejupielādējiet VPN klienta lietotni un instalējiet to savā ierīcē.
 3. Izmantojot VPN lietotni, izveidojiet savienojumu ar serveri valstī, kura Netflix bibliotēku vēlaties straumēt.
 4. Iedarbiniet Netflix, izvēlieties šovu, sēdiet atpūsties un atpūtieties.

Kāpēc jums ir nepieciešams VPN, lai straumētu Netflix?

Lielākais iemesls, kāpēc VPN tiek izmantots, lai skatītos Netflix, ir ģeogrāfiskie ierobežojumi, ko tā uzliek savam saturam.

Citiem vārdiem sakot, šovu izvēle, ko redzēsit vietnē Netflix US, var krasi atšķirties no tiem, ko redzat Netflix Kanādā, kas joprojām atšķirsies no Netflix Japan.

Noslēgumā Netflix uztur 34 atšķirīgus reģioniem raksturīgus katalogus. Lai gan daļa satura dažādās valstīs pārklājas, mums, skatītājiem, tas parasti nozīmē daudz atšķirīgu straumēšanas pieredzi, pamatojoties uz mūsu atrašanās vietu.

Netflix, pamatojoties uz ierīces IP adresi, nosaka jūsu pašreizējo atrašanās vietu un to, kuram katalogam jums ir piekļuve.

Savienojums ar VPN slēpj reālo IP un aizvieto to ar jūsu izvēlēto VPN serveri.

Ja izvēlaties vācu serveri, jūsu ierīcei tagad būs vācu IP adrese, un tai būs atļauts straumēt saturu no Netflix Germany.

NordVPN izmantoja, lai mainītu Netflix reģionu uz Vāciju

Tas ir tik vienkārši. Un tas, protams, darbojas jebkurā valstī.

Kā izvēlēties Netflix VPN

Kad ir laiks izvēlēties VPN pakalpojumu sniedzēju, ar kuru apmainīties ar jūsu Netflix reģionu, ir dažas lietas, kas jums jāpatur prātā.

 1. Izvēlieties VPN, kas darbojas ar Netflix

  Kādreiz bija iespējams atbloķēt jebkuru Netflix bibliotēku, izmantojot gandrīz jebkuru VPN pakalpojumu. Tomēr no 2016. gada sākuma tas vairs nav spēkā.

  Tā gada janvārī, cenšoties padarīt laimīgu satura licenču īpašniekus, Netflix aizliedza VPN un sāka ierobežot to izmantošanu.

  Kamēr viņiem ir bijuši panākumi, un daudzi VPN vairs nedarbojas ar Netflix, dažiem izdodas palikt soli priekšā. Viens no šiem pakalpojumu sniedzējiem ir tas, kas jums nepieciešams.

  Iepriekš minētie NordVPN un PureVPN ir laba izvēle. Ir arī nedaudz citu, ieskaitot katru ierakstu manā labākajā VPN for Netflix sarakstā.

 2. VPN serveri valstīs, kuras vēlaties atbloķēt

  Jūs nevarat mainīt savu Netflix reģionu uz noteiktu valsti, ja jūsu VPN tur nav serveru.

  Citiem vārdiem sakot, ja vēlaties straumēt Netflix France, vēlreiz pārbaudiet, vai atlasītajā VPN ir franču serveri (šeit ir franču labāko VPN saraksts, ja jūs patiešām to meklējat)..

  Visi VPN ļaus jums izveidot savienojumu ar tādām populārām valstīm kā ASV, Lielbritānija, Kanāda vai Austrālija. Bet, piemēram, ja vēlaties mainīt reģionus uz Japānu, izredzes darīs tikai tie pakalpojumu sniedzēji, kuriem ir lieli serveru saraksti.

 3. Lielisks lejupielādes ātrums

  Lai iegūtu labu Netflix straumēšanas pieredzi no jebkuras vietas pasaulē, jums būs nepieciešams ātrs VPN – tāds, kas var uzturēt ātru un uzticamu savienojumu.

  Pretējā gadījumā, lai arī jūs varat piekļūt ārpus tirgus Netflix saturam, tas, iespējams, būs ar pikseļiem saistīts haoss – to bieži pārtrauc kaitinošie buferizācijas ekrāni.

  Un to nevar skatīties.

 4. Vairāki savienojumi ir atļauti

  Ja jūs neesat vienīgais cilvēks mājā, kurš vēlas skatīties Netflix šovus no citām valstīm, jums būs nepieciešams VPN, kas vienlaikus atļauj vairākus savienojumus.

  Mūsdienās vairums pakalpojumu sniedzēju piešķir jums piecus vai vairāk. Bet daži jūs joprojām ierobežos divos. Tātad tas noteikti ir jāņem vērā.

 5. Labs klientu atbalsts

  Kā jau minēju, Netflix ļoti cenšas novērst reģiona izmaiņas ar VPN. Un laiku pa laikam pat vislabākie pakalpojumu sniedzēji piedzīvos īslaicīgu pārtraukumu.

  Kad tas notiek, laba atbalsta nodaļa ir zelta svara vērts. Viņi palīdzēs jums izveidot un darboties, traucējummeklējot savienojumu un norādot uz pareizajiem VPN serveriem – tiem, kas joprojām darbojas.

Kā skatīties Netflix no citām valstīm

Pārsteidzoši viegli izmantot VPN, lai mainītu savu Netflix atrašanās vietu. Šeit ir vienkāršs soli pa solim ceļvedis.

 1. Izvēlieties labu VPN

  Kā apskatīts iepriekšējā sadaļā, pirmais solis, lai straumētu ārpustirgus Netflix saturu, ir izvēlēties šim darbam piemērotu VPN..

  Pieņemot, ka, izvēloties pakalpojumu sniedzēju, esat ievērojis piecus punktus, kurus es izklāstīju, jums ir vērts iet. Reģistrējieties un jūs esat vienu soli tuvāk, lai skatītos jebko un visu, ko piedāvā Netflix.

 2. Instalējiet VPN klienta lietotni ierīcē (-ēs)

  Kad esat iestatījis savu VPN kontu, lejupielādējiet klientu. Visiem pakalpojumu sniedzējiem viņu vietnē būs sadaļa “VPN lietotnes”, kur varat atrast savai platformai piemērotāko programmatūru.

  Katrā pieklājīgajā VPN būs programmatūra operētājsistēmai Windows, macOS, iOS un Android.

  Tomēr, ja vēlaties skatīties Netflix retāk izmantotajā ierīcē – piemēram, Linux lodziņā vai viedajā televizorā -, iespējams, ir jānodarbojas ar nelielu roku darbu.

  Tomēr pakalpojumu sniedzēja vietnē jums vajadzētu būt iespējai atrast detalizētus iestatīšanas norādījumus. Un, ja rodas problēmas, tas labais klientu atbalsts, ko es minēju, būs vairāk nekā priecīgs jums palīdzēt.

 3. Pievienojieties VPN serverim valstī, kurā vēlaties skatīties Netflix

  Kad ir instalēta jūsu VPN lietotne, tagad esat gatavs piekļūt citam Netflix reģionam. Atveriet klientu, izvēlieties valsti, no kuras vēlaties straumēt saturu, un izveidojiet savienojumu. Ja vēlaties, piemēram, iegūt Netflix US Austrālijā, jums jāpieslēdzas amerikāņu serverim.

  Lielākajai daļai VPN lietotņu ir karte vai saraksts, kas padara savienojumu ar noteiktu valsti vienkāršu. Lūk, kā izskatās NordVPN.

  Netflix valsts maiņa NordVPN klientā

  Citi pakalpojumu sniedzēji var iekļaut specializētus Netflix serverus. Ja viņi to dara, izmantojiet vienu no tiem. PureVPN to dara.

  Netflix reģiona maiņa, izvēloties VPN serveri ar PureVPN

 4. Skatieties Netflix no citiem reģioniem

  Kad ierīce ir savienota ar VPN, aktivizējiet Netflix. Tagad redzamais saturs būs jūsu izvēlētais reģions.

  Atliek tikai sēdēt un baudīt izrādi.

Kurām Netflix valstīm var piekļūt, izmantojot VPN?

Īsā atbilde ir tās visas.

Ilgā atbilde ir tāda, ka, kaut arī Netflix ir pieejams vairāk nekā 190 valstīs, tajā ir tikai 34 katrai valstij raksturīgi katalogi – ar ievērojamu pārklāšanos lielākajā daļā no tiem.

Tātad praksē, kamēr varat piekļūt šīm 34 valstīm, jūs varat redzēt visu, ko straumēšanas gigants var piedāvāt (ja vēlaties, tabulu var šķirot pēc kolonnām).

34 Netflix reģioni ir šādi:

Argentīna Austrālija Beļģija
Brazīlija Kanāda Čehu Republika
Francija Vācija Grieķija
Honkonga Ungārija Islande
Indija Izraēla Itālijā
Japāna Lietuva Meksika
Nīderlande Polija Portugāle
Rumānija Krievija Singapūra
Slovākija Dienvidāfrika Dienvidkoreja
Spānija Zviedrija Šveice
Taizeme Turcija Apvienotā Karaliste
Savienotās Valstis

Lielākajai daļai no mums vissvarīgākais piekļuves katalogs ir Netflix US. Tas ir viens no lielākajiem starp lielākajiem tirgiem, un, kas ir vēl svarīgāk, tam ir vislielākais izlaidums.

Lūk, kā tiek sadalīts kopējais virsrakstu, filmu un sēriju skaits astoņās valstīs, kurām visbiežāk piekļūst Netflix.

ValstsKopējie virsrakstiFilmasSērijas
Savienotās Valstis 5829 3922 1907. gads
Apvienotā Karaliste 5953 3948 2005. gads
Austrālija 5554 3643 1911. gads
Kanāda 5896 4071. lpp 1825. gads
Francija 4223 2643 1580. gads
Vācija 4495 2956 1539. gads
Japāna 5141 3356 1785. gads
Nīderlande 4066 2641 1425. gads

Iepriekš minētie dati tiek iegūti no neoficiālās Netflix tiešsaistes globālās meklēšanas vietnes.

Vai es varu noskatīties Netflix ārzemēs?

Ja ceļojat uz kādu no 190 plus valstīm, kur tas ir pieejams, varat izmantot Netflix ārzemēs. Pēc noklusējuma jūs varēsit straumēt saturu tikai no tās valsts, kurā atrodaties.

Bet, tāpat kā jūs varat mainīt savu Netflix reģionu, izmantojot VPN, atrodoties mājās, jūs varat darīt to pašu, atrodoties ceļā. Citiem vārdiem sakot, jūs varat turpināt piekļūt precīzai bibliotēkai, kas jums vienmēr ir, izveidojot savienojumu ar VPN serveri, kas atrodas jūsu dzīvesvietā.

Veicot lietas vienu soli tālāk, Netflix var pat izmantot dažādās valstīs vienlaikus.

Kamēr nepārsniedzat to ekrānu skaitu, kurus vienlaikus varat skatīties, kā to atļauj jūsu plāns, varat brīvi koplietot savu Netflix kontu pāri starptautiskām robežām.

Tātad, kamēr jūs straumējat savu iecienīto šovu nākamajās brīvdienās, ikviens, kam ir pieeja jūsu Netflix, var skatīties arī mājās.

Vai Netflix atļauj izmantot VPN?

Oficiāli Netflix nevēlas, lai mēs izveidotu savienojumu ar viņu pakalpojumu ar VPN, sakarā ar viņu pienākumu izpildīt licencēšanas līgumus ar satura ražotājiem.

Šī iemesla dēļ 2016. gada janvārī uzņēmums ir ieviesis vienu no sarežģītākajām jebkura interneta satura nodrošinātāja VPN noteikšanas un bloķēšanas sistēmām..

Tomēr praksē nav bijuši publiski ziņojumi par to, ka Netflix sodītu ikvienu abonentu par valsts lēcienu, izmantojot VPN – tas, protams, neļauj mums straumēt, kamēr ir izveidots savienojums ar vienu.

Tam ir pilnīga jēga. Netflix nav nekāda stimula pārāk daudz izjaukt mūsu abonentus pēc tiesību īpašnieku pieprasījuma.

Pilnīga VPN lietošanas aizliegšana tik un tā ir ļoti sarežģīta problēma, un tikmēr, kamēr Netflix vismaz izskatās, ka to mēģina, šķiet, ka satura producenti ir apmierināti.

Būtība ir tāda, ka, ja jūs vēlaties darīt visu, kas nepieciešams, lai mainītu Netflix reģionus, izmantojot VPN – kas nav nemaz tik grūti -, neviens par to nesodīs..

Vai es varu izmantot bezmaksas VPN, lai mainītu Netflix reģionus?

Lai gan, protams, ir iespējams izmantot bezmaksas VPN, lai veiksmīgi mainītu jūsu Netflix valsti, parasti to ir grūti izdarīt. Bieži vien izmēģināt pat varētu būt slikta ideja.

Lielākā daļa bezmaksas VPN pakalpojumu jau ir iekļauti Netflix bloķēto sarakstā. Viņi nevar izveidot savienojumu, un maz ticams, ka viņi to kādreiz darīs – bezmaksas pakalpojumu sniedzējam nav resursu (vai pat vēlmes) pastāvīgi mēģināt apiet Netflix VPN aizliegumu.

Lielākajai daļai bezmaksas VPN ir arī datu ierobežojumi. Pat ja jūs varat atbloķēt šovu no cita reģiona, jūs varat sasniegt savu datu ierobežojumu, pirms varat to noskatīties no sākuma līdz beigām – pat pie Netflix zemākajiem kvalitātes iestatījumiem.

Ko darīt, ja jums izdodas atrast bezmaksas pakalpojumu sniedzēju bez datu ierobežojumiem? Izredzes ir arī citiem. Jūs, iespējams, galu galā būsit ar pārslogotiem serveriem, sliktu sniegumu un vispārēju nožēlojamu straumēšanas pieredzi.

Tad, protams, ir daudzu bezmaksas VPN apšaubāma drošības un privātuma prakse.

Jūs varat tikt pakļauts reklāmas ievadīšanai, uzmācīgai datu vākšanai un ārkārtas gadījumos ļaunprātīgas programmatūras infekcijai.

Kad dažu labāko VPN pakalpojumu sniedzēju mēneša cena ir neliela daļa no tā, ko maksā Netflix abonements, man, izmantojot vienu, nav nekāda prāta.

Tas nozīmē, ka, ja jums joprojām ir kārdinājums izvēlēties bezmaksas VPN ceļu, lai vismaz apmierinātu mūsu tirgus pieprasījumu pēc Netflix, tad vismaz akli nesāciet izmantot pirmo atrasto pakalpojumu sniedzēju. Vispirms veiciet nelielu pētījumu.

Mainīt Netflix reģiona secinājumu

Netflix satura straumēšana no jebkuras pasaules valsts nav sarežģīta. Kamēr jums ir pareizais VPN sniedzējs un veicat dažas vienkāršās darbības, kas aprakstītas iepriekš, jūs varēsit mainīt savu Netflix reģionu, cik vien vēlaties.

Iestatīšana prasa tikai dažas minūtes. Paveicieties un varat noskatīties jebkuru Netflix piedāvājumu, neatkarīgi no tā, kur jūs atrodaties.

Jums var patikt arī:
 • Labākie Netflix VPN
 • Vai NordVPN darbojas ar Netflix?
 • Vai privāta piekļuve internetam darbojas ar Netflix?
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me