Kā skatīties Lielbritānijas TV ārzemēs

Kā skatīties Lielbritānijas TV ārzemēs


Britu TV vienmēr ir ko skatīties. Starp BBC, ITV, Channel 4, Sky un daudziem citiem mēs nekad neesam zaudējuši zaudējumus par lielisko programmu veidošanu. Tā kā katrs kanāls piedāvā straumēšanas lietotni (domāju, ka BBC iPlayer, ITV Hub vai Sky Go), sekot līdzi iecienītākajiem šoviem ir tik vienkārši.

Tas ir vienkārši, kamēr atrodaties Lielbritānijā.

Mēģiniet straumēt saturu no ārzemēm, un iespējams, ka jūs sagaidīs ar šādu ziņojumu:

BBC iPlayer darbojas tikai Lielbritānijā. Diemžēl tas ir saistīts ar tiesībām.

Bet neuztraucieties. Neskatoties uz šķietamību, skatīties AK TV ārzemēs ir viegli. Neatkarīgi no tā, vai strādājat ASV, dodaties atvaļinājumā Kiprā vai Maltā un angofilu Austrālijā vai Kanādā vai pavadāt ziemu Spānijā, Portugālē vai Francijā, jūs joprojām varat droši skatīties Lielbritānijas televīziju pēc vēlēšanās..

Un tas, protams, attiecas gan uz tiešajām straumēm, gan uz iepriekš parādītajām programmām pēc pieprasījuma.

Tātad, kāds ir triks? Lasiet tālāk un uzziniet.

Kā skatīties Lielbritānijas TV ārzemēs: ātrs sākums

vienkāršākais risinājums Apmeklēt ģeobloķēšanu un skatīties iecienītās Lielbritānijas televīzijas pārraides no jebkuras vietas pasaulē labs VPN.

Slēpjot savu īsto IP adresi un aizstājot to ar kādu no Lielbritānijas, VPN liek BBC, Channel 4 vai jebkuram citam pakalpojumam meklēt it kā jūsu ierīce atrodas valstī, pat ja tā nav.

Citiem vārdiem sakot, VPN var ļaut jums straumēt jebkuru iepriekš parādītu un tiešraides TV saturu īsā laikā.

Un to ir tik vienkārši iestatīt. Lūk ātrs soli pa solim (galu galā jūsu iecienītās TV pārraides negaida nevienu).

 1. Izvēlieties VPN. Pašlaik es izmantoju CyberGhost, taču visiem pakalpojumu sniedzējiem, kas uzskaitīti šajā lapā vai manam Lielbritānijas VPN sarakstam, vajadzētu labi darboties.
 2. Abonējiet pakalpojumu un instalējiet lietotni savā ierīcē vai datorā.
 3. Pierakstieties VPN lietotnē.
 4. Izvēlieties VPN serveri Lielbritānijā un izveidojiet savienojumu ar to.
 5. Dodieties uz tā TV kanāla vietni, kuru vēlaties skatīties. Arī kanāla TV lietotņu izmantošana darbosies.
 6. Sacelt kājas un baudīt izrādi!

Iepriekš minētās darbības darbs jebkuram Lielbritānijas straumēšanas pakalpojumam, ieskaitot BBC iPlayer, ITV Hub, Channel Four All 4, Sky Go un citus. Viegli, pareizi?

Kāpēc izmantot VPN, lai skatītos Lielbritānijas televīziju ārzemēs?

Īsāk sakot, jums ir nepieciešams VPN, lai skatītos AK TV no ārpuses, jo bez tā nevar iztikt.

Britu raidorganizācijas ne vienmēr pieder starptautiskajām tiesībām uz katru demonstrēto filmu vai seriālu. Tātad, lai apmierinātu satura īpašniekus, viņi bloķē piekļuvi visām ierīcēm ar svešu IP adresi.

Tas nozīmē, ka ikvienam, kas fiziski atrodas ārpus Apvienotās Karalistes, pat TV licences maksas maksātājiem, tā ir neapmierinātība un bieža parādīšanās ar tādām kļūdām kā zemāk.

Nevar skatīties AK televizoru ASV vai Kanādā

VPN ir ideāls rīks lai izvairītos no šāda veida ģeogrāfiskiem ierobežojumiem. Tas var maldināt straumēšanas pakalpojumu, domājot, ka jūsu ierīce atrodas Apvienotajā Karalistē, pat atrodoties ārzemēs. Tas var arī izdarīt daudz uzticamāk nekā jebkura no šīm ēnainajām tiešraides TV vietnēm – un attēla kvalitātes atšķirība var būt tāda kā naktī un dienā.

Kā jauka prēmija – arī VPN palielināt savu privātumu un drošība jebkurā laikā, kad tos izmantojat.

Kad esat iestatījis VPN, varat to izmantot straumējiet programmu no jebkura skaita pakalpojumu ārpus Lielbritānijas. Tas, piemēram, ir viens no labākajiem veidiem, kā skatīties Netflix no citām valstīm.

Kā izvēlēties VPN, kas straumēs Lielbritānijas šovus

Šeit ir nedaudz sarežģītāk, kaut arī ne tik daudz, sarežģīti. Vairāku iemeslu dēļ, daži VPN pakalpojumi nedarbojas gandrīz tikpat labi kā citi par ģeogrāfiski ierobežota satura atbloķēšanu. BBC iPlayer, kas nosaka VPN izmantošanu, ir, piemēram, plaši pazīstama problēma ar daudziem pakalpojumu sniedzējiem – kaut arī šī problēma ir pārsteidzoši vienkārša..

Tātad, kā jūs zināt, kurš VPN var ļaut jums ticami straumēt britu televīziju no ārpus Lielbritānijas? Šeit ir četras lielas lietas lai meklētu.

 1. Vairāki Lielbritānijas serveri

  Jo vairāk serveru ir VPN Lielbritānijā, jo labāk.

  Satura nodrošinātāji labi zina, cik viegli VPN var izmantot, lai apietu savus blokus. Viņi dara visu iespējamo, lai melnajā sarakstā iekļautu VPN izmantotās Lielbritānijas IP adreses un izturas pret viņiem tā, it kā viņi būtu sveši.

  Tam visapkārt nav nekā.

  Bet labākie VPN pakalpojumi ir ļoti labi, lai aizstātu melnajā sarakstā iekļautos IP ar tiem, kas darbojas. Negatīvie ir tas, ka process var aizņemt kādu laiku – no dažām stundām līdz vairākām dienām – atkarībā no pakalpojumu sniedzēja.

  Izmantojot VPN, kurā ir simtiem Lielbritānijas serveru, jums būs liels IP klāsts, no kuriem izvēlēties, un nebūs problēmu atrast tādu, kurš ļauj jums skatīties Lielbritānijas televīziju ārzemēs.

 2. Lielisks servera ātrums

  Kāda jēga spēt straumēt Apvienotās Karalistes video saturu, kad viss, ko redzat, ir pikselēts haoss – vai vēl ļaunāk, jūs ik pēc 10 sekundēm pārtrauc kaitinošie buferšķīduma rādītāji.

  Lai bez satraukuma varētu skatīties – īpaši svarīgi, ja vēlaties skatīties TV tiešraidē – VPN ir jābūt ātram un viegli apstrādājamam pat ar vislielākās joslas platuma darbībām. Visi pakalpojumu sniedzēji manā ātrākajā VPN lapā atbilst šim rēķinam, tāpat kā visi zemāk uzskaitītie pakalpojumu sniedzēji.

 3. Pareizās VPN funkcijas

  Funkcija, ko sauc par aizsardzību pret noplūdi, ir VPN obligāts skatīšanās bez problēmām. Bez tā visi TV straumēšanas pakalpojumi var saprast, ka atrodaties ārpus Lielbritānijas – pat ja jūsu IP adrese norāda citādi.

  Vēl viena ērta funkcija, ko piedāvā daži pakalpojumu sniedzēji, piemēram, CyberGhost un PureVPN, ir serveri, kas paredzēti īpašām TV straumēm. Abiem, piemēram, ir īpašs BBC iPlayer serveris, kas, pēc manas pieredzes, ir viens no visuzticamākajiem veidiem, kā piekļūt pakalpojumam no ārvalstīm..

 4. Lielisks klientu atbalsts

  Tas var būt acīmredzami, taču lielisks klientu serviss ir obligāts jebkuram VPN sniedzējam. Programmatūra ir programmatūra, un problēmas var parādīties jebkurā laikā. Tiešsaistes tērzēšanas opcija var būt īpaši ērta.

  Papildus tehnisku problēmu risināšanai labs atbalsts var arī palīdzēt jums atrast serveri, kas darbojas ar jūsu iecienītākajiem Lielbritānijas kanāliem, ja rodas savienojuma izveidošanas problēmas..

Jā, laba VPN atrašana Lielbritānijas televīzijas skatīšanai ārzemēs var aizņemt nedaudz darba. Tomēr tas ir nepieciešams ļaunums, lai vēlāk izvairītos no vilšanās. Un, ja godīgi, tas, iespējams, ir vienkāršāk nekā izklausās – it īpaši, ja kā sākumpunktu varat izmantot manas labākās izvēles (uzskaitītas zemāk)..

Labākie VPN, lai skatītos Lielbritānijas TV ārzemēs

Zemāk ir saraksts ar to, kas, pēc manas pieredzes, ir labākie VPN, lai skatītos Lielbritānijas televīziju ārpus Lielbritānijas. No BBC un ITV līdz Channel Four un pat Netflix UK šie pakalpojumu sniedzēji ļaus jums sekot līdzi jūsu iecienītākajiem TV šoviem neatkarīgi no tā, kur jūs atrodaties..

1. CyberGhost

CyberGhost logotips

CyberGhost ir mana pašreizējā izvēle par labāko VPN, lai piekļūtu UK TV ārzemēs. Izmantojot 480 Lielbritānijas serverus trīs dažādās vietās, jūs nekad nezaudēsit izvēli. VPN darbojas labi ar visiem galvenajiem kanāliem un pat piedāvā serverus, kas tieši paredzēti BBC iPlayer un Netflix UK straumēšanai..

Izcili ātruma testa rezultāti Lielbritānijā un patiesībā gandrīz jebkur citur pasaulē neuztrauc.

Un runājot par pārējo pasauli, CyberGhost serveru tīkls aptver 90 valstis. Tas nozīmē, ka jūs varēsit izveidot savienojumu gandrīz jebkur, ja kādreiz vēlaties straumēt saturu no valstīm, kas nav Apvienotā Karaliste.

CyberGhost piedāvā visilgāko visu VPN nodrošinātāju naudas atdošanas garantiju – jūs saņemat visas 45 dienas, lai izmēģinātu pakalpojumu pilnīgi bez riska. Ar pašreizējām akcijām tas ir arī viens ļoti pieņemams pakalpojums.

Plusi
 • Reģistrācija bez nulles, lai nodrošinātu maksimālu privātumu
 • Lieliska serveru izplatīšana ar vairāk nekā 7100 serveriem 90 valstīs
 • Ļoti ātrs savienojuma ātrums
 • Sadarbojas ar ASV Netflix un BBC iPlayer
 • Ļauj P2P straumēt
 • Ilga naudas atdošanas garantija 45 dienām
Mīnusi
 • Mātes uzņēmums ar apšaubāmu reputāciju
 • Pārveidota manuāla OpenVPN iestatīšana
 • Nedarbojas no Ķīnas

2. NordVPN

NordVPN logotips

Ar 610 serveriem Lielbritānijā un vairāk nekā 5600 80 vietās visā pasaulē, NordVPN ir vēl viena lieliska izvēle visām jūsu TV straumēšanas vajadzībām. Viņi ir plaši pazīstami ar to, ka viņiem ir neķītra spēja atbloķēt gandrīz visu ģeogrāfiski ierobežoto saturu gan Apvienotajā Karalistē, gan ārpus tās.

Servera veiktspēja ir visaugstākā līmeņa, tāpēc tiešsaistes televīzijas skatīšanās pat ar visaugstākajiem video kvalitātes iestatījumiem nav problēma.

NordVPN klients ir tīrs un neticami vienkārši lietojams. Tas atbalsta Windows PC un planšetdatorus, macOS, iOS (iPhone un iPad), Android (tālrunis un planšetdators), Android TV un Linux. Ir pieejami arī pārlūka Chrome un Firefox paplašinājumi.

Lai arī izredzes ir lielas, ka jums tās nevajadzēs, draudzīgs tērzēšanas atbalsts ir pieejams visu diennakti. Un, tā kā NordVPN nav uzdots neviens jautājums par 30 dienu naudas atdošanas garantiju, jums ir daudz laika, lai pārbaudītu pakalpojumu, kuru konsekventi vērtē kā vienu no labākajiem VPN tirgū..

Plusi
 • Lieliska privātums bez nulles reģistrēšanas
 • Liels (un arvien pieaugošs) serveru tīkls
 • Laba savienojuma veiktspēja
 • Speciālie serveri (ieskaitot dubultu VPN, apmulsušu un Tor over VPN)
 • Tīrs, ērti lietojams klients
 • Darbojas ar Netflix un lielāko daļu citu straumēšanas pakalpojumu
 • Ļauj Torrenting un P2P
 • Piedāvā īpašas IP adreses
Mīnusi
 • Nav sadalītas tunelēšanas funkcijas
 • Mazliet dārgāka par īstermiņa plāniem

3. Surfshark

Surfshark logotips

Vēl viens VPN pakalpojums, kuru ir vērts apsvērt, lai skatītos Lielbritānijas televīziju ārzemēs, ir Surfshark. Vienkārši sakot, viņi straumēšanas saturu no BBC, ITV, Channel Four un Netflix UK padara brīze. Pat dažreiz grūti nokļūt Sky Go darbojas labi.

Surfshark tīkls sastāv no vairāk nekā 1040 serveriem 63 valstīs un ietver vairākas Lielbritānijas atrašanās vietas. Kā gaidīts, sniegums ir lielisks.

Sākot ar aizsardzību pret noplūdi un pārslēgšanu uz dubultu VPN savienojumu un maskēšanās režīmu, Surfshark ir aprīkots ar privātuma un drošības funkcijām. Viņi ir arī verificēti politikas, kas nepieļauj reģistrēšanos, balstītas uz privātumam draudzīgām Britu Virdžīnu salām.

Surfshark piedāvā atbalstu 24 stundas diennaktī tērzēšanā, un visiem plāniem ir 30 dienu garantija.

Tomēr tas, kur šis pakalpojumu sniedzējs patiešām spīd, ir vērtīgs. Vislētākais ieraksts šajā sarakstā, neviens cits augstākā līmeņa VPN nepiedāvā tik daudz, cik Surfshark piedāvā tik ļoti maz.

Plusi
 • Lieliska privātums un drošība bez reģistrēšanas
 • Lieliska servera veiktspēja
 • Atbloķē Netflix, BBC un daudzus citus
 • Ērti lietojams klients
 • Neierobežots vienlaicīgs savienojums
 • Aizraujošs atbalsts
 • Lēti
Mīnusi
 • Nevienmērīgs ātrums dažās vietās
 • Diezgan lēns klientu atbalsts

4. PureVPN

PureVPN logotips

PureVPN apgalvo, ka slava ir viņu 2070 spēcīgo serveru saraksts, kas aptver plašu 131 valsti. No šiem serveriem 168 atrodas Apvienotajā Karalistē un ir sadalīti četrās vietās.

Vienmēr sevi reklamējot kā straumēšanas izvēli, PureVPN patiešām nepieviļ. Viņu servera ātrums ir labākais klasē, un desmitiem serveru, kas konfigurēti darbam īpaši ar atlasītiem kanāliem (ieskaitot BBC, ITV un Channel Five) nozīmē, ka jūs varat skatīties, ko vēlaties, kad vien vēlaties, no jebkuras vietas.

Klients atbalsta vairāk nekā 50 dažādas operētājsistēmas un ierīces, un tas ir aprīkots ar daudzām uzlabotajām funkcijām. Straumēšana, kas nepieciešama nepieciešamajiem un jaukiem, piemēram, aizsardzība pret noplūdi, dalīta tunelēšana un interneta iznīcināšanas slēdzis, padara visu sarakstu.

Ja domājat iegūt abonementu (kas, starp citu, ir saistīts ar 31 dienu atmaksas garantiju), noteikti izmantojiet visas pašreizējās PureVPN atlaides – nemaksājiet pilnu cenu.

Plusi
 • Lielisks ātrums
 • Milzīgs serveru tīkls (131 valsts)
 • Atbloķē Netflix, iPlayer un vairāk nekā 70 citus straumēšanas pakalpojumus
 • Savietojams ar vairāk nekā 50 ierīcēm un platformām
 • Neatkarīgi pārbaudīts nulles žurnāla VPN sniedzējs
 • Īpaša IP opcija
 • Liela vērtība
Mīnusi
 • Lietotnes varētu izmantot nedaudz vairāk pulēšanas
 • Dažas pārtrauktu savienojumu problēmas

5. ExpressVPN

ExpressVPN logotips

Iespējams, ka nozarē visiecienītākais VPN sniedzējs ExpressVPN nodrošina visas iespējas, ieskaitot piekļuvi Lielbritānijas saturam no ārzemēm.

Ja jums ir vairāk nekā simts ātrgaitas serveru četrās Lielbritānijas vietās, gaidiet izcilu straumēšanas pieredzi pat ar visu video kvalitāti līdz galam..

ExpressVPN klients ir pārdomāts un nobriedis. VPN iesācējiem ir ļoti viegli sākt darbu. Bet tas joprojām ir aprīkots ar daudzām uzlabotajām funkcijām enerģijas lietotājiem starp mums.

Klientu atbalsts tiek plaši uzskatīts par labāko nozarē. Ja rodas kādas problēmas, kas saistītas ar jūsu iecienītākā satura atskaņošanu, viņi jūs ātri sakārtos.

ExpressVPN, diemžēl, ir viens no dārgākajiem pakalpojumu sniedzējiem. Tas nozīmē, ka tas, ko jūs saņemat, ir tīra kvalitāte. Parasti pastāv atlaide, kurai varat izmantot plus nulle jautājumus, uz kuriem 31 dienas naudas atdošanas garantija tiek piemērota.

Plusi
 • Funkcijām bagāts un intuitīvs klients
 • Spēcīga back-end tehnoloģija
 • Daudz serveru un serveru atrašanās vietu
 • Ātrs un nemainīgs savienojuma ātrums
 • Sadarbojas ar ASV Netflix
 • Visaptverošs klientu atbalsts
Mīnusi
 • Daži apkopoti mežizstrādes dati
 • Nav lētākais

Kādus Lielbritānijas televīzijas pakalpojumus es varu skatīties ārzemēs?

Izmantojot VPN, jums vajadzētu būt iespējai atbloķēt kādu no šiem Lielbritānijas televīzijas kanāliem un straumēt tiešraidi, skatīties programmas pēc pieprasījuma vai lejupielādēt šovus vēlākai skatīšanai (pieņemot, ka šāda funkcionalitāte pastāv)..

 • BBC iPlayer (ieskaitot BBC One, BBC, Two, BBC Three, BBC Four, kā arī visus īpašos kanālus)
 • ITV centrs (ITV Player)
 • 4. kanāls Visi 4 (sk. 4D)
 • 5. kanāls My5
 • Sky Go un Sky Sports
 • BT Sport
 • Tagad TV
 • Amazon Prime Video UK
 • Netflix UK

Vai es varu skatīties Lielbritānijas TV ar bezmaksas VPN??

Teorētiski jā, bezmaksas VPN var atbloķēt Lielbritānijas TV ārzemēs. Praksē, tomēr gandrīz vienmēr ar tevi tiksies vilšanās.

Kā jau minēts iepriekš, Lielbritānijas straumēšanas pakalpojumi zina visu par VPN un dara visu iespējamo, lai jūs neļautu tos izmantot. Viņi to dara, iekļaujot melnajā sarakstā servera IP adreses, kuras pēc tam aizstāj VPN, un mēs turpinām.

IP nomaiņa nav lēta un maksā resursus, kas bezmaksas pakalpojumu sniedzējiem bieži nav. Ar IPN, kas nav abonēts, tiklīdz IP pārstāj darboties, tas parasti ir.

Citiem vārdiem sakot, jums var būt grūti atrast serveri, kas kaut ko atbloķē.

Ja atrodat strādājošu serveri – kas, protams, ir iespējams – bezmaksas pakalpojumu sniedzēji parasti uzliek ātruma ierobežojumus un datu ierobežojumus. Rezultāts ir zemāka par videoklipa kvalitāti, biežu buferizēšanu un nepabeigtām izrādēm, kad pusfabrikātā tiek pārraudzīts joslas platuma ierobežojums..

Tajā pat nav pieminēti bieži sastopamie bezmaksas VPN pelnīšanas veidi – godīga spēle ir kaut kas no reklāmu ievadīšanas līdz jūsu datu apkopošanai un pārdošanai. Un vai jūs zinājāt, ka no daudzajām bezmaksas VPN lietotnēm Google Play veikalā satriecošie 38% saturēja ļaunprātīgu programmatūru?

Viss, kas jāsaka, ja vēlaties skatīties Lielbritānijas televīziju ārzemēs ar iespējami nelielu neapmierinātību, bezmaksas VPN nav atbilde.

Noslēguma domas: skatieties Lielbritānijas TV no jebkuras vietas

Noteikti ir jēga, kāpēc BBC iPlayer un ITV Hub patīk, ka tie ieliek geoblokus. Tas tomēr nepadara to mazāk neapmierinošu, kad jūs mēģināt skatīties Lielbritānijas televīziju ārzemēs.

Labs VPN ir vienkāršs un uzticams risinājums pievērsties problēmai, uz kuru daudzi no mums ir paļāvušies gadiem ilgi un turpinās to darīt. Un tagad, kad esat arī slepeni, priecīgi vērojat!

Jums var patikt arī:
 • Ko darīt, ja jūsu BBC iPlayer VPN nedarbojas
 • Iegūstiet Lielbritānijas IP adresi 5 vienkāršos soļos
 • Vai VPN ir likumīgi Lielbritānijā?
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map