Kas ir VPN slepkava?

VPN kļūst arvien populārāki interneta lietotājiem visā pasaulē. Un tas nav mazs brīnums. Mēs visi cenšamies atrast veidus, kā aizsargāt savu privātumu un drošību vidē, kas to dažreiz padara ļoti grūti darāmu.


Nodrošinot mums pilnībā šifrētu un privātu savienojumu ar internetu, VPN nodrošina mums vēlamo drošību un anonimitāti. Tomēr šī aizsardzība ir tikai tik stipra, cik tā vājākais posms. Lai nodrošinātu, ka tad, kad un kad šī saite pārtrūkst, mēs esam aizsargāti, lai turētu VPN iznīcināšanas slēdzi.

Kāpēc nepieciešami nogalināšanas slēdži?

Neviens pakalpojums internetā nekad nebūs 100% uzticams. Tas ietver VPN.

VPN savienojumi ir jutīgi pret darbības traucējumiem, ko izraisa vairāki faktori, kas nav jūsu pakļautībā. Šajos darbības traucējumos ietilpst kaut kas no datplūsmas daļējas nosūtīšanas, izmantojot nenodrošinātu savienojumu, līdz pilnīgai atvienošanai bez brīdinājuma (ar pēdējām biežāk).

Ja rodas darbības traucējumi, ierīce, kas izmanto VPN, parasti atgriežas pie noklusējuma interneta savienojuma. Tas notiek automātiski. Sliktāk, ka tas parasti notiek arī tad, ja jūs par to nezināt.

Šis noklusējuma savienojums ir standarta, nešifrēts (un tāpēc nav privāts). Tieši tāpat jūsu dati atkal tiek pakļauti visa veida iespējamiem riskiem.

Protams, VPN pakalpojumu sniedzēji saprot, ka tā ir liela problēma, un lielākajā daļā gadījumu risinājums ir iebūvēts tieši viņu programmatūrā. Šo risinājumu sauc par slepkavības slēdzi. Ir pienākums automātiski bloķēt visu interneta trafiku uzreiz, kad VPN rodas kādas problēmas.

Kas ir VPN slepkava?

Vienkārši sakot, VPN iznīcināšanas slēdzis ir programmatūras funkcija, kas nepārtraukti uzrauga VPN savienojumu. Tas klusi darbojas fonā, meklējot nepatikšanas pazīmes.

Lielākajā daļā VPN pakalpojumu klienta lietojumprogrammā ietilpst viens.

Atklājot problēmu, aktivizēšanas slēdzis iedarbina un visas jūsu ierīces trafiks pārtrauc piekļuvi internetam. Tas efektīvi iznīcina jūsu savienojumu.

Vai esat kādreiz izmantojis VPN, pēkšņi atrodot, ka jūsu lejupielāde ir pārtraukta, un nekas nedarbojas? Jūs, iespējams, bijāt liecinieks killswitch darbībā. Jā, tas var būt kaitinoši. Nevajag ienīst to par savu darbu un tā aizsargāšanu.

Interneta slēdzis

Tiklīdz jūsu internets tiks atspējots, tas paliks izslēgts, līdz VPN atkal sāks darboties. Tas dažreiz var notikt automātiski pēc dažām sekundēm (tīkli ir smalki radījumi). Citreiz, iespējams, būs jāpieslēdzas manuāli.

Pēc VPN savienojuma atjaunošanas iznīcināšanas slēdzis atgriezīsies noklusējuma uzraudzības stāvoklī.

Jūs, protams, varat arī atgriezt savu internetu, izslēdzot VPN lietotni. Tikai atcerieties, ka jūs vairs nebūsit aizsargāts.

Kā tas darbojas

VPN nogalināšanas slēdži var izmantot dažādas uzraudzības un noteikšanas metodes, lai noteiktu savienojuma veselību.

Viens no izplatītākajiem veidiem ir IP adrešu izmantošana. Tas darbojas līdzīgi kā vietne, piemēram, https://ipleak.net/.

Interneta nogalināšanas slēdzis nodrošina, ka ārpasaulei ir redzams tikai ar VPN serveri saistītais IP. Brīdī, kad tas vairs nav noticis, tas atvelk kontaktdakšu.

Cita populāra ieviešana ir atkarīga no programmatūras, kas uztur nepārtrauktu savienojumu ar nepublisko IP, tādu, kuru var sasniegt tikai, izmantojot VPN. Ja savienojums neizdodas, aktivizējas killswitch.

Katrā ziņā tīrais rezultāts ir vienāds. Tiklīdz rodas problēma, sagaidiet, ka ierīce ātri atvienosies no interneta.

Kāpēc jāizmanto VPN slepkavas slēdži?

Kā minēts iepriekš, daudzi no mums paļaujas uz VPN, lai aizsargātu mūsu drošību un privātumu, lietojot internetu. Ja VPN neizdodas, mēs vairs neesam aizsargāti.

Lielākajai daļai laika tam var būt maz nozīmes. Dažreiz tas nebūt nav tā.

Ņemsim, piemēram, žurnālistus un aktīvistus, kuri izmanto VPN, lai neļautu autoritāriem režīmiem tos izsekot. Viņi nevar atļauties, ka viņu dati pat acumirklī paliek neaizsargāti.

Vienādranga failu pārsūtīšanas programmatūras lietotājiem ir arī jāpievērš īpaša uzmanība. Daudzi izmanto VPN, lai slēptu savu īsto IP adresi. Ja VPN savienojums pārtrūkst, to ISP nodrošinātais IP ir skaidri redzams. Tie kļūst par viegli sasniedzamiem mērķiem visiem autortiesību troļļiem, kuri, iespējams, uzrauga viņu savienojumu.

Neatkarīgi no tā, kādi ir mūsu VPN izmantošanas iemesli, slepkavības slēdzis palīdz pārliecināties, vai vienmēr iegūstam drošības un privātuma priekšrocības, kuras mēs gaidām.

Kuriem VPN ir slepkava

Mūsdienās daudzi pakalpojumu sniedzēji kā daļu no sava pakalpojuma iekļauj interneta nogalināšanas slēdzi. Tas tomēr nenozīmē, ka vienmēr ir skaidrs, kuri no tiem rīkojas.

Daļēji iemesls ir tas, ka VPN bieži izmanto objekta savus izdomātos skanīgos nosaukumus. Īstas standartizācijas nav.

Kad jūs meklējat VPN pakalpojumu, parasti ir iespējams noskaidrot, kuri no tiem piedāvā nogalināšanas slēdzi, vienkārši skenējot viņu vietnes mājas lapu. Tas ir kaut kas tik bieži pieprasīts, ka, ja tas ir pieejams, varat derēt, ka viņi to reklamēs.

Ja mājaslapā nav teikts nekas, pārbaudiet vietnes funkcijas vai FAQ sadaļas. Ja joprojām neesat pārliecināts vai ir kādas neskaidrības, sazinieties ar pakalpojumu sniedzēja klientu atbalsta dienestu, lai iegūtu taisnu atbildi.

Šeit ir trīs no populārākajiem VPN sniedzējiem, kurus es noteikti zinu, ka tie piedāvā “kill switch” funkcionalitāti. Vajadzības gadījumā esmu arī iekļāvis ekrānuzņēmumu, kur atrast iestatījumu.

NordVPN

NordVPN logotips

Daudzi cilvēki uzskata NordVPN par vienu no labākajiem, ja pat ne augstākajiem pakalpojumiem tirgū. Un redzot, kā es tos gandrīz katru dienu izmantoju, es pilnībā piekrītu.

Sākot no tīra un intuitīva klienta un beidzot ar daudzām tehnoloģiski modernām funkcijām (ieskaitot, protams, killswitch), tas ir VPN, kurš, šķiet, visu dara pareizi.

NordVPN nogalināšanas slēdzim ir divas garšas. Pirmais variants ir klasiskais. Tas pilnībā bloķē piekļuvi internetam, ja tiek atklāts VPN kritums.

Otrā opcija ļauj norādīt precīzas lietotnes, kuras vēlaties pārtraukt, ja rodas problēmas ar VPN savienojumu. Piemēram, jūs varat nogalināt savu BitTorrent klientu, bet turpināt baudīt nepārtrauktu pārlūkprogrammas pieredzi (pieņemot, ka, protams, jums nav vienalga, ka jūsu tīmekļa pārlūkošana vairs nav privāta).

Priekšpusē un centrā NordVPN iestatījumu izvēlnē nogalināšanas slēdža pārslēgus ir ļoti viegli atrast.

Interneta nogalināšanas slēdža atrašanās vieta NordVPN klienta lietotnē

NordVPN atrodas ārpus Panamas (kur tiešsaistes cenzūra vai uzraudzība nav neviena vārdu krājumā), un tajā absolūti nav reģistrēšanas. Tātad tiek garantēta pilnīga privātums.

Viņi arī pārvalda iespaidīgu un arvien pieaugošu serveru skaitu 58 valstīs. Šiem serveriem var piemērot jebkāda veida sodus, kurus jūs metat arī viņiem (par ko liecina mani NordVPN ātruma testi).

Bottom line, Nord reputācija kā labākajam VPN pakalpojumu sniedzējam ir pelnīta.

Plusi
 • Lieliska privātums bez nulles reģistrēšanas
 • Liels (un arvien pieaugošs) serveru tīkls
 • Laba savienojuma veiktspēja
 • Speciālie serveri (ieskaitot dubultu VPN, apmulsušu un Tor over VPN)
 • Tīrs, ērti lietojams klients
 • Darbojas ar Netflix un lielāko daļu citu straumēšanas pakalpojumu
 • Ļauj Torrenting un P2P
 • Piedāvā īpašas IP adreses
Mīnusi
 • Nav sadalītas tunelēšanas funkcijas
 • Mazliet dārgāka par īstermiņa plāniem

PureVPN

PureVPN logotips

Viens no maniem darbības plāniem – PureVPN vienkārši lietojamais klients ir aprīkots ar daudzām progresīvām tehnoloģijām. Papildus nogalināšanas slēdzim tajā ietilpst arī reklāmu bloķēšana un servera līmeņa antivīruss.

Papildus tikai interneta izslēgšanai, PureVPN piedāvā arī dažus papildu iestatījumus, ar kuriem var pielāgot nogalināšanas slēdzi. Pēc savienojuma pārtraukšanas klientam var mēģināt automātiski izveidot jaunu savienojumu ar VPN, nevis to darīt ar roku. Man šķiet, ka es šo funkciju ieslēdzu diezgan bieži. Jo mazāk bērnu man jādara, jo labāk.

Cita opcija ļauj aktivizēt izslēgšanas slēdzi pat tad, ja manuāli atvienojaties no VPN. Arī tas var būt diezgan noderīgi. Tas būtībā neļauj nejauši izslēgt VPN, vienlaikus veicot kaut ko svarīgu.

Visus iepriekš minētos iestatījumus varat viegli pārslēgt PureVPN klientā.

Interneta nogalināšanas slēdža atrašanās vieta PureVPN klienta lietotnē

Gaidot infrastruktūru, PureVPN ir serveri 131 pasaules valstī. Tas viņus padara labākos no labākajiem ģeogrāfiskās daudzveidības ziņā. Pateicoties nesenajam jaunināšanas ciklam, šo serveru veiktspēja ir laba tieši tur. Tātad, vai jums patīk straumēt 4K videoklipus vai arī esat smags lejupielādētājs, jūs esat izcilās rokās.

PureVPN ir viens no vecākajiem un populārākajiem VPN apkārtnē. Viņi sniedz pakalpojumus visās frontēs un ir pakalpojumu sniedzēji, ar kuriem jūs vienkārši nevarat noiet greizi.

Plusi
 • Lielisks ātrums
 • Milzīgs serveru tīkls (131 valsts)
 • Atbloķē Netflix, iPlayer un vairāk nekā 70 citus straumēšanas pakalpojumus
 • Savietojams ar vairāk nekā 50 ierīcēm un platformām
 • Neatkarīgi pārbaudīts nulles žurnāla VPN sniedzējs
 • Īpaša IP opcija
 • Liela vērtība
Mīnusi
 • Lietotnes varētu izmantot nedaudz vairāk pulēšanas
 • Dažas pārtrauktu savienojumu problēmas

CyberGhost

CyberGhost logotips

Runājot par privātumu, daži citi pakalpojumi dara lietas labāk nekā CyberGhost. Viņiem ir spēcīga šifrēšana, stingra politika bez reģistrēšanās un viņi darbojas ārpus privātumam draudzīgas valsts. Tad ir tikai jēga, ka slepkavības slēdzis ir pieejams kā dublējumkopija visām šīm lieliskajām anonimitātes funkcijām.

CyberGhost programmatūrā iekļautais slēdzis vienmēr ir ieslēgts (tāpēc nav ekrānuzņēmuma, kur to atrast). Lielai daļai lietotāju tas ir labi. Šī funkcija darbojas, un tā darbojas labi.

Ja tomēr jūs vairāk esat VPN enerģijas lietotājs, var būt situācijas, kad vēlaties, lai tā būtu izslēgta. Tādā gadījumā jums būs jāmeklē viens no citiem pakalpojumu sniedzējiem.

CyberGhost piegādā arī visas citas frontes. Viņiem ir daudz serveru, no kuriem jūs varat izvēlēties, no visa pasaules. Šis VPN piedāvā arī lielisku lejupielādes ātrumu un nāk ar klientu atbalstu, kas daudziem citiem būtu jāmeklē kā piemērs, kā pareizi rīkoties.

Plusi
 • Reģistrācija bez nulles, lai nodrošinātu maksimālu privātumu
 • Lieliska serveru izplatīšana ar vairāk nekā 7100 serveriem 90 valstīs
 • Ļoti ātrs savienojuma ātrums
 • Sadarbojas ar ASV Netflix un BBC iPlayer
 • Ļauj P2P straumēt
 • Ilga naudas atdošanas garantija 45 dienām
Mīnusi
 • Mātes uzņēmums ar apšaubāmu reputāciju
 • Pārveidota manuāla OpenVPN iestatīšana
 • Nedarbojas no Ķīnas

Lūdzu, ņemiet vērā, ka iepriekš minētais īsais saraksts, protams, nekādā ziņā nav ekskluzīvs. Viņi ir tikai mani personīgie iecienītākie pakalpojumu sniedzēji, kas ievieš šo funkcionalitāti. To dara arī daudzi citi VPN. Piemēram, ExpressVPN ir arī nogalināšanas slēdzis. Tāpat kā privātā piekļuve internetam un VyprVPN.

Iespējot savienojuma uzraudzību

Kad esat reģistrējies ar interneta nogalināšanas slēdzi VPN, nākamais solis ir pārliecināties, vai funkcija ir iespējota. Veids, kā to izdarīt, būs atkarīgs no jūsu VPN pakalpojumu sniedzēja programmatūras.

Lielākoties killswitch aktivizēšana vai deaktivizēšana būs vienkārši pieejama VPN programmatūras iestatījumu izvēlnē. Katram sāls ieguvējam būs īpašas instrukcijas, kā to atrast.

Ir svarīgi arī atrast iestatījumu, pirms pirmo reizi izmantojat VPN. Ne visi pakalpojumu sniedzēji iespējot šo funkciju pēc noklusējuma.

Kā pārbaudīt VPN slepkavas slēdzi

Normālos apstākļos var būt grūti pārbaudīt interneta izslēgšanas slēdzi. Patiešām, labākais veids ir izmantot VPN un gaidīt pārtraukumu. Tomēr ir daži vienkārši veidi, kā varat mēģināt piespiest šo funkciju aktivizēt.

Abas iespējas ir saistītas ar video straumēšanu.

Pievienojieties VPN un dodieties uz Netflix, YouTube vai jebkuru citu galveno straumēšanas pakalpojumu pēc jūsu izvēles. Kad esat tur, sāciet straumēt videoklipu visaugstākajā pieejamā kvalitātē.

Pēc tam īslaicīgi atvienojiet Wi-Fi vai vadu savienojumu. Tā kā ātrums ir būtisks, pēdējais ir labāka izvēle.

Īsam pārtraukumam vajadzētu izraisīt VPN atvienošanos un mēģinājumu no jauna izveidot savienojumu. Kad tas atvienosies, atskaņotajam videoklipam vajadzētu vai nu pārtraukt, vai arī mēģināt buferizēt. Tam nevajadzētu atjaunoties, kamēr neredzat, ka VPN ir atkārtoti izveidots.

Alternatīvi, daži VPN pakalpojumu sniedzēji ļauj saviem nogalināšanas slēdžiem darboties katras lietojumprogrammas režīmā. Citiem vārdiem sakot, kad funkcija aktivizējas, tā aizver lietojumprogrammas, kas izmanto internetu, tā vietā, lai bloķētu jūsu savienojuma sistēmu.

Šajā gadījumā pēc iepriekš sniegto video norādījumu atkārtošanas tīmekļa pārlūkprogrammai, kuru izmantojat straumēšanai, būtu jāaizver tūlīt pēc VPN savienojuma pārtraukšanas. Ja tas notiek, jūsu killswitch darbojas. Ja tā nav, kaut kas nav gluži pareizi.

Galvenie VPN atvienošanas cēloņi

Lai arī slepkavības slēdzis palīdzēs saglabāt jūsu privātumu VPN problēmu gadījumā, vislabāk to darīt, vispirms ir jāsamazina nepieciešamība pēc tā ieslēgšanās..

Kad jūs saprotat, kas var izraisīt VPN traucējumus, varat mēģināt pēc iespējas mazināt šos faktorus. Trīs izplatītākie VPN atvienošanas cēloņi ir šādi.

Tīkla apstākļi

Biežāk nekā nav, VPN stabilitātes problēmas meklējamas problēmās, kas ietekmē pamatā esošo interneta savienojumu. Tādas lietas kā slikts Wi-Fi signāla stiprums noved pie datu pakešu samazināšanās, kas galu galā noved pie VPN atvienošanas.

Risinājums ir vienkāršs. Vai nu pārejiet tuvāk Wi-Fi avotam, vai arī pārejiet uz vadu savienojumu.

Ārpus lokālā tīkla problēmas var radīt arī sastrēgumi un pakešu zudums interneta ceļā starp jūsu mājām un VPN serveri. Šādi jautājumi diemžēl pilnībā nav jūsu kontrolē.

Šajā otrajā gadījumā vienīgā jums pieejamā iespēja ir mēģināt mainīt savu datu ceļu. To var izdarīt, izveidojot savienojumu ar citu VPN serveri.

Šifrēšanas iestatījumi

Lielākā daļa VPN pakalpojumu sniedzēju piedāvā dažādus šifrēšanas līmeņus, lai jūs varētu izvēlēties. Jo augstāka un drošāka šifrēšana, jo lielāka apstrādes jauda tai nepieciešama.

VPN savienojumi var kļūt nestabili, jo trūkst apstrādes jaudas, kas nepieciešama šifrēšanas apstrādei. Gan serverim, gan ierīcei (vai abām) var būt grūtības tikt galā ar pieskaitāmām izmaksām, kas vajadzīgas augstākiem līmeņiem.

Ja jums ir aizdomas, ka tas tā ir, vienkārši pārtrauciet šifrēšanu uz zemāku iestatījumu (tas joprojām būs vairāk nekā pietiekami labs ikdienas lietošanai). Ja VPN pilieni apstājas, jūs atradāt savu vainīgo.

VPN protokola izvēle

Bieži vien VPN sniedzēji arī ļauj pārslēgties starp UDP vai TCP savienojuma protokolu (īpaši ar OpenVPN). Mūsu vajadzībām vienīgais, kas jums jāsaprot par šiem diviem iestatījumiem, ir tas, ka TCP savienojumi ir stabilāki nekā UDP savienojumi.

Tātad, ja pārslēdzaties no UDP (kas parasti ir noklusējums) uz TCP, varat novērst jūsu VPN pilienus. Tomēr ņemiet vērā, ka TCP savienojumi mēdz būt nedaudz lēnāki (tieši tāpēc UDP parasti ir noklusējums).

Maršrutētāja, ugunsmūra un pretvīrusu iestatījumi

Dažos gadījumos maršrutētāja iestatījumi, ugunsmūri un pretvīrusu programmatūra var traucēt VPN savienojumu un izraisīt tā pārslīdēšanu.

Vienkāršākais veids, kā pārbaudīt, vai tas tā ir, ir uz laiku atspējot visus ugunsmūrus un pretvīrusu programmas. Ja uzlabojas VPN stabilitāte, sāciet tos atkārtoti iespējot pa vienam.

Izmantojot novēršanas procesu, jums vajadzētu būt iespējai noskaidrot, kur atrodas problēma.

Iespējams, ka VPN sniedzējs var arī pateikt, kādus īpašos iestatījumus pārbaudīt. Nevilcinieties sazināties ar atbalsta dienestu un lūgt palīdzību.

Citi veidi, kā aizsargāties pret VPN pilieniem

Kas notiek situācijā, kad jūs domājat, ka VPN nogalināšanas slēdzis ir lieliska ideja (tā ir), bet tāda VPN pakalpojumu sniedzēja, kuru jūs laimīgi izmantojāt jau gadiem ilgi, tā nav? Var palīdzēt pāris trešo pušu lietojumprogrammas.

VPNetMon

VPNetMon ir bezmaksas programmatūras risinājums, kas nodrošina IP adreses uzraudzību un līdz ar to arī interneta izslēgšanas slēdža funkcionalitāti.

Ekrānuzņēmums no VPNetMon uzraudzības rīka

Lai to lietotu, jūs sākat, norādot ierīcei piešķirto IP adresi pēc savienojuma izveidošanas ar VPN. Varat apmeklēt tādu vietni kā http://www.whatsmyip.org/, lai uzzinātu, kas tā ir.

Izmantojot norādīto IP, izmantojot VPNetMon saskarni, atveriet visu ar internetu saistīto programmatūru (piemēram, jūsu pārlūkprogrammu vai P2P klientu)..

Ja kādā brīdī VPN savienojums pārtrūkst, VPNetMon uztver IP adreses maiņu. Tas iedarbina slepkavības slēdzi un aizver visu programmatūru, kuru esat iepriekš atvēris, izmantojot tās saskarni.

VPN skatītājs

Pieejams bezmaksas un maksas versijās, VPN Watcher darbojas gandrīz tāpat kā VPNNetMon.

Ekrānuzņēmums ar VPN Watcher uzraudzības rīku

Apmaksātā versija tomēr ļauj biežāk pārbaudīt savienojumu. Tas samazina ievērojamas datu noplūdes iespējas, kad tiek pārtraukts VPN savienojums.

VPN Watcher var kontrolēt arī neierobežotu skaitu ar internetu savienotu lietojumprogrammu, un tai ir iespēja apturēt, nevis aizvērt programmas, kad tiek atklāta problēma ar VPN..

Grunts līnija

Mūsdienās VPN ir diezgan stabila, un pastāvīgas savienojumu samazināšanās parasti ir pagātne. Tomēr tie joprojām notiek neregulāri.

Ja anonimitāte ir viena no jūsu bažām un vienmēr svarīga ir tiešsaistes aktivitāte tiešsaistē, VPN slepkavības slēdzis ir obligāts.

VPN ar Internet Kill Switch salīdzinājumu

PiegādātājsKill SwitchFeaturesCost

Pārskats | Ātruma pārbaude | Serveru saraksts
Valstis: 58. lpp
Serveri: 5645
Protokoli: OpenVPN, L2TP, PPTP, IPSec / IKEv2
Platformas: Windows, Mac, Linux, iOS, Android, Maršrutētāji
Savienojumi: 6
Mežizstrāde: Nav mežizstrādes
Atrašanās vieta: Panama
1 mēneša plāns: 11,95 USD / mēnesī
Gada plāns: 3,49 USD / mēnesī
Bezmaksas izmēģinājuma versija:
Naudas atmaksa: 30 dienas
Maksājums: Kredītkartes (Visa, MC, Amex, Discovery), Kriptogrāfijas (Bitcoin, Etherum, Ripple), Amazon Pay, Alipay, UnionPay, Cits

Ātruma pārbaude | Serveru saraksts
Valstis: 131
Serveri: 2070. gads
Protokoli: OpenVPN, L2TP, PPTP, SSTP, IPSec / IKEv2
Platformas: Windows, Mac, Linux, iOS, Android, Maršrutētāji
Savienojumi: 5
Mežizstrāde: Savienojuma datums, izmantotais kopējais joslas platums
Atrašanās vieta: Honkonga
1 mēneša plāns: 10,95 USD / mēnesī
Gada plāns: USD 3,33 mēnesī
Bezmaksas izmēģinājuma versija:
Naudas atmaksa: 31 diena
Maksājums: Kredītkarte, PayPal, BitCoin, Alipay, lielākās dāvanu kartes, CashU, citas kriptovalūtas, Paymetwall

Ātruma pārbaude | Serveru saraksts
Valstis: 90
Serveri: 7159
Protokoli: OpenVPN, L2TP / IPSec, PPTP
Platformas: Windows, Mac, Linux, iOS, Android, Kodi, Maršrutētāji
Savienojumi: 7
Mežizstrāde: Nav mežizstrādes
Atrašanās vieta: Rumānija
1 mēneša plāns: 12,99 USD / mēnesī
Gada plāns: USD 2,75 mēnesī
Bezmaksas izmēģinājuma versija:
Naudas atmaksa: 45 dienas
Maksājums: Kredītkarte, PayPal, Bitcoin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map