Ko darīt, ja jūsu BBC iPlayer VPN nedarbojas

2020. gada 19. aprīļa atjauninājums: Neskatoties uz BBC centieniem atklāt un bloķēt VPN izmantošanu, daudzi pakalpojumu sniedzēji turpina labi sadarboties ar iPlayer. Pēdējo reizi savienoju vakar, izmantojot vienu no CyberGhost speciālajiem BBC straumēšanas serveriem, lai skatītos spēles viņu dienā.


Kā vienmēr, es turpināšu atjaunināt šo lapu vismaz dažas reizes nedēļā, izmantojot savu jaunāko BBC iPlayer VPN.

Nesen pirms gada BBC iPlayer skatīšanās ar VPN bija visuzticamākais veids, kā piekļūt pakalpojumam ārpus Lielbritānijas. Mūsdienās lietas vairs nešķiet tik vienkāršas. Faktiski vārds uz ielas ir tāds, ka VPN izmantošana iPlayer nedarbojas periodā.

Tātad spēle ir beigusies? Vai tie, kas atrodas ārpus Lielbritānijas, ir neveiksmīgi??

Atbilde nepavisam nav. Jā, ir notikušas izmaiņas, un lietas varbūt ir kļuvušas nedaudz neērtākas. Tomēr, izmantojot VPN, lai skatītos BBC iPlayer, ir tikpat labi kā jebkad. Es to daru gandrīz katru dienu.

Kāpēc BBC iPlayer bloķē piekļuvi VPN

Ir viegli saprast, kāpēc BBC nolēma rīkoties un apņēmās izmantot VPN. IPlayer ir kļuvis par pārsteidzošiem korporācijas panākumiem ne tikai Lielbritānijā, bet arī visā pasaulē.

Problēma ir tā, ka iPlayer ir pakalpojums, kas paredzēts tikai iedzīvotājiem, personām, kuras maksā par Apvienotās Karalistes obligāto TV licenci. Visiem tiem “visas pasaules” skatītājiem nekad nebija jānotiek.

Daži dati liecina, ka aptuveni 60 miljoni cilvēku, kas dzīvo ārpus Lielbritānijas, skatās BBC iPlayer ar VPN vai citiem rīkiem, kas apiet ģeogrāfisko bloķēšanu. Tas ir ļoti daudz cilvēku, gandrīz tikpat daudz, cik dzīvo Lielbritānijā.

Ņemot vērā šos skaitļus, ir saprotams, kāpēc BBC ir aktīvi uzsācis pasākumus, lai apturētu neatļautu piekļuvi. Papildus potenciālajām licencēšanas problēmām tas viņiem maksā arī daudz papildu naudas, lai uzturētu iPlayer infrastruktūru.

Ja redzat kādu no šiem trim ziņojumiem (pirmais parasti ir visizplatītākais), BBC iPlayer atrod un bloķē jūsu VPN:

 • BBC iPlayer darbojas tikai Lielbritānijā. Diemžēl tas ir saistīts ar tiesībām.
 • Šķiet, ka šis saturs nedarbojas. Lūdzu, pamēģiniet vēlreiz vēlāk.
 • BBC iPlayer programmas ir pieejamas atskaņošanai tikai Lielbritānijā.
 • Kā BBC iPlayer atklāj VPN izmantošanu

  Tātad, kā BBC zina, ka jūs straumējat iPlayer caur VPN? Tas viss ir atkarīgs no jūsu IP adreses un varbūtības.

  BBC iPlayer ir paredzēts lietošanai galvenokārt no mājām un dažreiz arī no biznesa vietas. Jebkurā vietā ir derīga TV licence. Lielākajai daļai šo vietu būs viens ārējs IP neatkarīgi no tā, cik ierīču ir savienotas ar internetu.

  Pieņemsim, ka mājās notiek situācija ar četru cilvēku ģimeni, kurā visi vienlaikus straumē saturu no BBC iPlayer. Tas ir četri savienojumi no vienas un tās pašas IP adreses, katru dienu vairākas stundas runājot ar iPlayer serveri.

  No BBC viedokļa tas izklausās pilnīgi saprātīgi un, iespējams, ir diezgan izplatīts lietošanas veids.

  Kas notiks, ja jūs, es un vēl vairāki simti cilvēku piekļūsim BBC iPlayer ar VPN servera IP (serveriem var būt vairākas IP adreses, bet vienkāršības labad pieņemsim, ka pieņemsim vienu)?

  Tas ir tāpat kā mēs visi istabas biedri būtu vienā mājā. Tas nozīmē simtiem savienojumu no viena un tā paša avota, kas visu diennakti sasniedz iPlayer serveri (jo mēs visi, iespējams, dzīvojam dažādās laika zonās visā pasaulē)..

  Vai tas izklausās pēc tipiska iPlayer lietošanas veida? Nepavisam. Un tas ir kaut kas, ko BBC var viegli atklāt.

  Kad ir pagājis pietiekami daudz laika, lai savāktu pietiekamus datus (BBC ir jābūt uzmanīgiem, lai neaizliegtu derīgus lietotājus), mūsu VPN IP adrese kļūst melnajā sarakstā un tiek bloķēta, izmantojot iPlayer.

  BBC iPlayer nedarbojas ar VPN

  Labās ziņas ir tādas, ka VPN pakalpojumu sniedzēji labi zina, kā viņu IP tiek atklāti un aizliegti BBC. Lielākā daļa pakalpojumu (bet ne visi), uzzinot, ka VPN servera IP vairs nedarbojas, to vienkārši izmetīs un aizstās ar jaunu, kas darbojas.

  Ņemot vērā to, cik daudz VPN klientu tos izmanto, lai apietu ģeogrāfiski bloķētu saturu, piemēram, BBC iPlayer, tas no biznesa viedokļa rada daudz jēgas. Viss process kļūst par milzu dauzīšanas spēli starp straumēšanas pakalpojumiem un VPN pārdevējiem.

  BBC iPlayer VPN bloķēšanas risinājums

  Ko šī un atpakaļ cīņa starp BBC un VPN pakalpojumu sniedzējiem nozīmē jums un man? Trīs lietas:

  1. Joprojām darbojas savienojums ar VPN, lai skatītos BBC iPlayer saturu.
  2. Mums jāizmanto VPN, kas aizstāj IP, tiklīdz tos ir bloķējis iPlayer. Tas ne vienmēr notiek. Visi pakalpojumu sniedzēji, kas ir manā ieteiktajā VPN sarakstā, izņemot PIA un HideMyAss.
  3. Var paiet kāds laiks, kad BBC atrod un bloķē VPN IP adresi un kad pakalpojumu sniedzējs to maina. Tas varētu būt jebkur no dažām dienām līdz vairākām nedēļām. Tātad daži “sliktie” vienmēr sitīsies apkārt.

  Pēdējais punkts ir galvenais. Kad izveidojat savienojumu ar VPN, jūs varat kļūt neveiksmīgs, un jums var tikt piešķirts viens no dud IP, kuru atklāj BBC iPlayer un kurš vēl nav aizstāts.

  Lai izvairītos no šīs problēmas, vienkārši atvienojiet un izveidojiet savienojumu vēlreiz. Var paiet daži mēģinājumi, bet jūs atradīsit IP, kas darbojas. Ja jūsu VPN pakalpojumu sniedzējam ir vairāki AK serveri, var palīdzēt arī cita servera izmēģināšana.

  Piemēram, pabeidzot rakstīt šo ziņu, es nolēmu paņemt pārtraukumu. Es izvēlējos skatīties dažas lietas, pietiekami, iPlayer. Izmantojot ExpressVPN, es izveidoju savienojumu ar kādu no viņu Londonas serveriem.

  Nav laimes. Baidāmais ziņojums numur viens: “BBC iPlayer darbojas tikai Lielbritānijā.” Tā vietā es pārslēdzos uz Kent serveri un, lūk, es straumēju BBC, piemēram, tā 2015. gadu.

  Skatoties BBC iPlayer ar VPN risinājumu

  Problēmai ar “BBC iPlayer nedarbojas ar VPN” problēmu vajadzētu būt tikpat vienkāršam. Kamēr jūs izmantojat VPN, kas atrod un apmaina bloķētās IP adreses, atvienošana un atkārtota savienošana ļaus jums skatīties iPlayer.

  Papildus tam, lai iegūtu BBC VPN, kas aizstās tā IP, tā ir arī laba ideja, lai atrastu vienu ar vairākiem Lielbritānijas serveriem. Jo vairāk jo labāk. Varat apskatīt manu labāko Lielbritānijas VPN sarakstu, lai redzētu, kuri pakalpojumu sniedzēji ir vadošie.

  Izmantojot īpašu IP adresi

  Vēl viena lieta, ko varat apsvērt, ir īpašas VPN IP adreses iegūšana. BBC iPlayer šai adresei acīmredzot vajadzētu būt Apvienotajā Karalistē. Vairāki VPN piedāvā šo risinājumu.

  Īpašs IP maksā nedaudz vairāk. Piemēram, PureVPN par šo pakalpojumu maksā 1,99 USD mēnesī. Arī NordVPN ir statiska IP opcija, kaut arī cena ir nedaudz lielāka par USD 5 mēnesī, un tas ir nedaudz vairāk nekā PureVPN.

  Tas, ko nozīmē īpaša adrese, nozīmē to, ka, skatoties BBC iPlayer programmu, jūs vairs nedalīsit VPN IP ar simtiem citu cilvēku – tikai daži atlasīti (VPN sniedzējs, visticamāk, izdalīs vienu un to pašu IP vairākiem specializētiem IP klientiem).

  Lai arī tas nav drošs, tas tomēr ļauj jums izskatīties daudz vairāk kā parasta mājsaimniecība vai bizness (domājiet par viesnīcu). Tas BBC apgrūtina daudz grūtāk noteikt, ka izmantojat VPN, un to bloķēt.

  Mans BBC iPlayer VPN joprojām nedarbojas

  Var būt reizes, kad nevarat panākt, lai BBC iPlayer VPN darbotos neatkarīgi no tā, cik daudz dažādu IP un serveru izmēģināt. Šeit ir visizplatītākie iemesli, kāpēc, kā arī un kā tos novērst.

  • Pārlūka kešatmiņa un sīkfaili

   Iespējams, ka kādā brīdī esat piekļuvis BBC iPlayer vietnei no ārpuses Apvienotajā Karalistē, kamēr neesat pievienojies VPN. Iespējams, ka jūsu pārlūkprogramma ir saglabājusi šo informāciju savā kešatmiņā vai kā sīkfailu un baro to ar iPlayer.

   Risinājums ir vienkāršs. Notīriet pārlūkprogrammas sīkfailus un kešatmiņu un mēģiniet vēlreiz.

  • DNS noplūdes

   VPN pasaulē ir kaut kas, ko sauc par DNS noplūdi. Ja jūsu VPN cieš no tā, BBC iPlayer zinās, ka atrodaties ārpus Lielbritānijas, neskatoties uz to, ka jums ir Lielbritānijas IP adrese, kas šobrīd nav bloķēta. Šeit ir aprakstīts, kā to diagnosticēt.

   1. Pievienojieties savam iPlayer VPN.
   2. Apmeklējiet vietni https://www.dnsleaktest.com/. Tā kā jums tagad ir Apvienotās Karalistes IP adrese, tieši tā ir jāparāda jūsu atrašanās vieta.
   3. Izpildiet testu “Standarta” vai “Paplašināts”. Vai nu darīs.
   4. Ja kāds no rezultātu lapas IP atrodas ārpus Apvienotās Karalistes, jums ir DNS noplūde.

   Ja jūsu VPN noplūst DNS informācija, pirmais solis ir sazināties ar viņu atbalstu. Jebkuram pakalpojumu sniedzējam vajadzētu palīdzēt jums novērst problēmu.

   Ja kāda iemesla dēļ DNS noplūdi nevar novērst, diemžēl ir pienācis laiks atrast jaunu BBC VPN. Cita veida risinājuma nav. Kamēr noplūde pastāv, iPlayer jums liedz piekļuvi katru reizi.

  • BBC iPlayer uzvarēja cīņā

   Dažreiz VPN pakalpojumu sniedzēji vienkārši atsakās no cīņas ar BBC. Varbūt viņiem nav resursu. Varbūt viņiem joprojām nav finansiāli izdevīgi turpināt apmainīties ar IP (tas jādara par maksu).

   Tas jau ir noticis ar vairākiem VPN, kas izmanto sadarbību ar BBC iPlayer, it īpaši privāto piekļuvi internetam, TunnelBear un IPVanish..

   Ja jūs sazinātos ar savu pakalpojumu sniedzēju, viņš jums pateiks, vai viņi šobrīd atbalsta iPlayer (vai vismaz vajadzētu). Ja viņiem to nav, diemžēl jūsu vienīgais risinājums atkal ir iegūt citu BBC iPlayer VPN.

  BBC iPlayer VPN darbojas

  Ja nezināt, kas notiek aizkulisēs, ir viegli atbrīvoties, kad pirmo reizi konstatējat, ka jūsu VPN ir bloķēts un vairs nedarbojas ar iPlayer. Tas ir tas, ko cer BBC, ka pietiekami daudz no mums iemet dvieli un virzās tālāk.

  Jā, lietas ir nedaudz savādākas nekā tās bija pirms dažiem gadiem. Jums ir jābūt nedaudz selektīvākam ar sava VPN pakalpojumu sniedzēja izvēli. Bet, ja jūs izvēlaties pareizo un saprotat, kā to izmantot, BBC iPlayer skatīšana ar VPN darbojas kā vienmēr..

  Jums var patikt arī:
  • Labākie Lielbritānijas VPN (šīs ir labākās likmes darbam ar BBC iPlayer)
  • Vai VPN ir likumīgi Lielbritānijā?
  • Iegūstiet Lielbritānijas IP adresi 5 vienkāršos soļos
  Kim Martin Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map