Najlepsza sieć VPN na Androida (recenzja 2020)

Czas na dwustopniową historię miłosną.


W końcu poznałeś osobę, na którą czekałeś. Tylko jedno spojrzenie i wiesz, że masz resztę życia. Zostaną przedstawione mamie, będziesz podróżować razem, dzielić się wspomnieniami. Znajdziesz odwagę, by zapytać ich o ich liczbę i boom.

Wracają do domu i opowiadają wszystkim swoim znajomym o wspaniałej osobie, którą właśnie poznali. I tak się dzieje, w chwili, gdy najbardziej się boją. Otrzymują wiadomość, która pojawia się na zielono. Zdają sobie sprawę, że używasz telefonu z Androidem.

Cóż, nawet jeśli marzenia się zdławią, użytkownicy Androida, tacy jak ty, nadal muszą znaleźć najlepszą ochronę swoich urządzeń online. Bardziej niż kiedykolwiek, nasze prywatne informacje są udostępniane online, czasem bez naszej wiedzy, co czyni praktykę bezpieczeństwa w Internecie niezwykle ważną.

VPN to skuteczny sposób na zapewnienie, że Twoja aktywność online jest chroniona bez względu na to, gdzie jesteś. Jeśli szukasz bezpieczeństwa dla swojego urządzenia z Androidem, trafiłeś we właściwe miejsce. Poniżej przedstawiamy najlepsze opcje wyboru odpowiedniej sieci VPN, aby zapewnić ochronę bez względu na to, gdzie na świecie się znajdujesz.

TLDR

Nie mam czasu na przeczytanie całego artykułu?

Wybraliśmy NordVPN jako najlepszy ogólny VPN dla Androida. Chociaż istnieją inne opcje, które mają więcej serwerów lub szybsze prędkości, jeśli chodzi o najważniejsze, Surfshark obejmuje wszystkie podstawy tego, czego chcesz od usługi VPN.

Teraz nie ocenilibyśmy Surfshark ani ExpressVPN, gdybyśmy nie uważali, że są to również świetne wybory. Oba będą służyć jako skuteczne i bezpieczne sieci VPN do wykorzystania w systemie Android. Jednak na tej liście Surfshark zajmuje pierwsze miejsce.

1. NordVPN

Przegląd i funkcje

NordVPN, najlepszy ogólny wybór na naszej liście, wyróżnia się wysokiej jakości środkami bezpieczeństwa i dużą liczbą serwerów. Dzięki ponad 5500 serwerom w prawie 60 krajach będziesz mieć ochronę niezależnie od tego, gdzie podróżujesz.

I to nie tylko ochrona, ale będziesz w stanie naprawdę dostosować swoje wrażenia z Internetu poprzez wybór różnych serwerów w każdym obszarze, w którym się znajdujesz. Korzystają z algorytmu, który w zależności od Twojej lokalizacji lub specjalnych wymagań będzie Ci pasował najlepsza opcja.

NordVPN

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, NordVPN używa przełącznika zabójstwa, aby zapewnić ostatnią linię obrony przed wszystkim, co może być szkodliwe. Ta funkcja będzie monitorować twoje połączenie z serwerem VPN.

Jeśli coś pójdzie nie tak i utracisz połączenie, ten przełącznik „zabije” zablokuje dostęp do Internetu wszystkim wybranym przez Ciebie aplikacjom. Dzięki temu wszystkie twoje prywatne dane będą bezpieczne, więc nawet w przypadku błędnego połączenia NordVPN ma twoje plecy.

NordVPN

NordVPN wykorzystuje również dodatkową warstwę bezpieczeństwa i prywatności dzięki funkcji „podwójnej sieci VPN”. Gdy masz połączenie z VPN, Twój ruch przechodzi przez serwer VPN, który szyfruje Twoje dane i zmienia Twój adres IP, aby nie był dostępny dla nikogo, kto próbowałby się z nim skontaktować.

Dzięki podwójnej sieci VPN wszystko jest szyfrowane po raz drugi. Twoje dane i działania nie są ukryte za jednym serwerem, ale dwoma. Twój usługodawca nie widzi nawet Twojej aktywności w Internecie, co zapewnia całkowicie prywatne wrażenia.

NordVPN

Cena £

Oprócz dużej listy serwerów i środków bezpieczeństwa, NordVPN oferuje uczciwe ceny i 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy na wypadek, gdybyś zdał sobie sprawę, że ta VPN nie jest dla Ciebie. Często mają też specjalne oferty na plany trzyletnie, co może sprawić, że usługa będzie wynosić nawet 3,49 USD miesięcznie. W przypadku standardowej ceny to 4,99 USD za abonament 2-letni i 6,99 USD za 1 rok. Z miesiąca na miesiąc będzie kosztować 11,95 USD (miesięcznie). Chociaż nie jest najniższy na tej liście, z pewnością jest przystępny, biorąc pod uwagę to, co oferuje.

NordVPN

Plusy

 • Obsługa klienta 24/7
 • Świetne środki prywatności i bezpieczeństwa
 • Duża liczba serwerów

Cons

 • Niespójne prędkości pobierania
 • Ograniczona ilość urządzeń na konto

Cena £

2,99 USD – 11,95 USD miesięcznie

2. Surfshark

Przegląd i funkcje

Surfshark, drugi wybór na naszej liście, ma zarówno cechy, jak i cenę, aby poprzeć to rozróżnienie. Ma serwery w ponad 60 krajach i oferuje wysokiej jakości zabezpieczenia wraz z jednymi z najlepszych sieci VPN na rynku.

Jedną z funkcji, która sprawia, że ​​Surfshark jest najlepszym wyborem, jest możliwość posiadania nieograniczonej liczby urządzeń podłączonych do jednego konta. Wiele usług VPN ma 5 lub 6 urządzeń jednocześnie, ale Surfshark jest świetny, jeśli masz wiele urządzeń, zarówno osobistych, jak i zawodowych, lub masz rodzinę, którą chcesz chronić w Internecie.

Nawet jeśli nie aktywnie przeglądasz Internetu, aplikacje nadal pobierają dane, więc upewnienie się, że każde podłączone urządzenie jest chronione, stanowi dodatkowy bonus tej usługi.

Surfshark

Surfshark, podobnie jak inne sieci VPN, kładzie nacisk na bezpieczeństwo i prywatność. Oprócz funkcji Whitewhistler, która umożliwia dzielone tunelowanie, Surfshark gwarantuje, że nigdy nie śledzi ani nie rejestruje żadnych danych użytkownika, zapewniając pełną prywatność dzięki swojemu serwisowi.

Obejmuje to historię przeglądarki, adresy IP, ruch sieciowy i znaczniki czasu. Utrzymuje zerową kontrolę nad tym, co robisz online, więc zachowujesz całkowitą prywatność przed wszystkimi i wszystkimi. Surfshark używa również trybu kamuflażu, więc twój dostawca Internetu nawet nie wie, że korzystasz z VPN.

Surfshark

Dla bezpieczeństwa Surfshark ma funkcję CleanWeb, technologię, która blokuje reklamy lub złośliwe oprogramowanie, które mogą być szkodliwe dla twojego urządzenia. Oprócz rozwiązania irytujących wyskakujących reklam ta funkcja powstrzyma użytkownika przed kliknięciem jakichkolwiek linków, które mogłyby zostać naruszone.

Zapobiegnie także wszelkim próbom wyłudzenia informacji, zapewniając całkowite bezpieczeństwo przed złośliwym oprogramowaniem w trybie online.

Surfshark

Niezależnie od tego, czy chodzi o prywatność, serwery, bezpieczeństwo czy torrenty, Surfshark to wszechstronny pakiet VPN na urządzenie z Androidem.

Cena £

Ceny są naprawdę tym, co wyróżnia Surfshark. Podczas gdy ceny z miesiąca na miesiąc nie różnią się znacznie od innych usług, zobowiązania długoterminowe przynoszą poważne oszczędności. Ponadto, jeśli nie jesteś zadowolony z Surfshark, masz 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. W przypadku subskrypcji 2-letniej będzie to kosztować 1,99 USD miesięcznie. To jest naprawdę niska! W przypadku abonamentu rocznego kosztuje to 5,99 USD miesięcznie, a otrzymasz 11,95 USD, jeśli zarejestrujesz się z miesiąca na miesiąc.

Surfshark

Plusy

 • Niezwykle przystępny cenowo
 • Nie śledzi danych
 • Obsługiwane do torrentowania
 • Najwyższe bezpieczeństwo
 • Dobry do przesyłania strumieniowego

Cons

 • Ograniczone serwery
 • Nowicjusz na rynku VPN

Cena £

1,95 USD – 11,95 USD miesięcznie

3. ExpressVPN

Przegląd i funkcje

ExpressVPN, ostatnia opcja na naszej liście, jest prawdopodobnie tą, o której słyszałeś, jeśli masz znajomych, którzy korzystają z VPN. Jest świetny w podróży, ponieważ chociaż ma tylko 160 opcji serwera, serwery te znajdują się w 160 krajach.

Jeśli chodzi o prywatność, ExpressVPN oddziela się od innych usług, używając własnego systemu nazw domen prywatnych, znanego również jako DNS. Ponieważ mają oni własny serwer, w ogóle nie są zaangażowane strony trzecie. Wszystko jest bezpieczne w sieci ExpressVPN.

Oznacza to również, że absolutnie nie ma dzienników tego, co robisz online. Niektóre usługi szyfrują Twoje dane, ale pozostawiają wszelkie żądania DNS bez ochrony. ExpressVPN używa 256-bitowego, zaszyfrowanego DNS, aby zapewnić najwyższą jakość usług prywatnych.

ExpressVPN

ExpressVPN jest również świetną opcją do przesyłania strumieniowego, ponieważ oferują jedne z najwyższych prędkości dowolnej usługi VPN. W rzeczywistości oferują użytkownikom test prędkości własnej. Ta funkcja podzieli każdy serwer według prędkości pobierania, opóźnienia i indeksu prędkości, który jest szybkością przesyłania danych.

ExpressVPN uszereguje każdy serwer według najwyższej prędkości połączenia i poda statystyki i sugestie, z którymi należy się połączyć.

ExpressVPN

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, ExpressVPN oferuje również ochronę sieci dla użytkowników Androida. Dzięki takiemu mechanizmowi zabijania dane są chronione bez względu na wszystko.

Oznacza to, że nawet jeśli wystąpił problem, który spowodował utratę połączenia z VPN, wszystkie żądania aplikacji dostępu do Internetu zostałyby zatrzymane. To świetna ostatnia linia obrony, aby upewnić się, że twoje prywatne informacje są bezpieczne za wszelką cenę.

ExpressVPN

Cena £

Chociaż ExpressVPN jest z pewnością dużą pozycją na rynku VPN i ma wiele świetnych funkcji, nie jest to najlepsza opcja cenowa, szczególnie jeśli szukasz długoterminowego zobowiązania. Chociaż oferują 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, nie ma znaczącej zniżki na rejestrację przez wiele lat. W przypadku planu rocznego wynosi 8,32 USD miesięcznie. Przez rok będzie to 9,99 USD miesięcznie, a z miesiąca na miesiąc wyniesie 12,95 USD.

ExpressVPN

Plusy

 • Gwarancja zwrotu pieniędzy
 • Zaawansowana prywatność i bezpieczeństwo
 • Obsługa klienta 24/7
 • Możliwość autotestu prędkości

Cons

 • Ograniczona liczba urządzeń na konto
 • Nieistotna zniżka na zobowiązania długoterminowe

Cena £

8,50 USD – 12,95 USD miesięcznie

Więcej informacji

Słyszeliście, co naszym zdaniem są najlepszymi opcjami VPN na Androida, ale nadal możesz się zastanawiać, czy jedna z nich jest nawet potrzebna do Twojej aktywności w Internecie. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z VPNami i chcesz dowiedzieć się więcej przed pobraniem VPN, sprawdź zasoby dla początkujących.

Co dalej?

Czas wybrać! Po wybraniu najlepszej opcji postępuj zgodnie z instrukcjami na ich stronie internetowej, aby pobrać aplikację. Jeśli masz dodatkowe pytania na temat tego, jak dokładnie uzyskać VPN i używać jej na urządzeniu z Androidem, istnieją również pomocne narzędzia.

Więcej powiązanych przewodników

 • Najlepsza sieć VPN na iOS
 • Najlepsza sieć VPN dla komputerów Mac
 • Najlepsza sieć VPN dla systemu Windows

FAQ

Czy potrzebuję VPN dla mojego Androida??

Jeśli jesteś osobą, która podróżuje lub robi dużo zakupów online, VPN po prostu dodaje dodatkową warstwę ochrony. Umożliwi to również korzystanie z Internetu, tak jak w domu, w dowolnym miejscu na świecie.

Która darmowa sieć VPN jest najlepsza dla Androida?

Wszystkie sieci VPN na tej liście wymagają subskrypcji i uważamy, że to najlepszy sposób na uzyskanie najbardziej efektywnej sieci VPN. Jeśli chodzi o ochronę danych, skróty nie są zalecane. Istnieje jednak wiele darmowych sieci VPN, które wiążą się z ukrytymi kosztami.

Używa VPN Nielegalne?

VPN są całkowicie legalne w użyciu. Pamiętaj, że jeśli robisz nielegalne rzeczy w Internecie, nadal jest to nielegalne, nawet w przypadku VPN.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me