Najlepsza sieć VPN na iOS (przegląd 2020)

Czy znasz tę osobę, która od 7. klasy zawsze ma najnowszego iPhone’a? Dzień po wydaniu? Lub jeśli nie wiesz, o kim mówimy, prawdopodobnie sam byłeś tym dzieckiem. Jeśli jesteś dedykowanym użytkownikiem iPhone’a, a nawet iPada, będziesz szukać najlepszego oprogramowania dla swojego urządzenia. Wiesz także, jak ważne jest bezpieczeństwo mobilne i że nawet podczas korzystania z Internetu na telefonie lub iPadzie wciąż jest to miejsce, w którym informacje lub dane mogą zostać naruszone.


Posiadanie VPN zabezpieczy ciebie, twoją tożsamość i dane przechowywane na twoim urządzeniu. Zwłaszcza jeśli często podróżujesz, możliwość korzystania z iPhone’a lub iPada w taki sam sposób na całym świecie jest naprawdę ważna, aby utrzymać płynność na drodze.

Jeśli zastanawiasz się, dlaczego potrzebujesz sieci VPN na iPhone’a lub iPada, łatwo zapomnieć, że nawet gdy nie aktywnie surfujesz po Internecie, twoje urządzenie ma aplikacje, które prawdopodobnie są w jakiś sposób połączone, a informacje przechowywane na tym urządzeniu jest udostępniany.

Na tej liście postaramy się rozbić najlepsze 3 opcje uruchomienia VPN na iOS, i możesz znaleźć tę, która będzie dla Ciebie najlepsza!

TLDR

Nie mam czasu na szczegółowe czytanie tego artykułu?

Uznaliśmy NordVPN za najlepszą ogólną VPN dla iOS. Będziemy solidnymi argumentami za Surfshark i ExpressVPN, ale Surfshark ma bezpieczną prywatność, najwyższe prędkości i przystępną cenę, którą trudno pokonać, jeśli chodzi o wybór odpowiedniej sieci VPN. Wszystkie 3 usługi są warte sprawdzenia i naprawdę nie możesz się pomylić z żadną z nich.

1. NordVPN

Przegląd i funkcje

Jeśli poważnie traktujesz prywatność i bezpieczeństwo bardziej niż cokolwiek innego, NordVPN może być dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Mam na myśli, że dosłownie używają szyfrowania klasy wojskowej, aby chronić dane swoich użytkowników. Zwiększają swoje zaangażowanie w bezpieczeństwo dzięki funkcji podwójnej sieci VPN, która reklamuje dodatkową warstwę bezpieczeństwa oprócz oryginalnego szyfrowania, przechodząc przez drugi serwer VPN i szyfrując się po raz drugi. Jest to znane jako łączenie serwerów VPN. W ten sposób twoja aktywność jest ukryta przez dwa różne serwery, co daje dodatkową prywatność dla wszystkiego, co możesz robić online.

NordVPN

Innym sposobem, w jaki NordVPN chroni swoich użytkowników, jest technika automatycznego przełączania zabójstw. Ta funkcja stale monitoruje Twoją aktywność online, aw dowolnym momencie, jeśli połączenie z VPN zostanie z jakiegokolwiek powodu przerwane, Kill Switch zablokuje twoje urządzenie lub dowolne aplikacje, z których chcesz się połączyć. Jest to ważne z kilku powodów, ale przede wszystkim jako ostatnia linia obrony przed przypadkowym ujawnieniem twoich prywatnych danych.

NordVPN

NordVPN nie rejestruje również żadnych danych osobowych. Oznacza to, że podczas połączenia z siecią VPN nie zachowują nic z Twojej aktywności. Znaczniki czasu, ruch, adresy IP i inne są całkowicie prywatne i nie są w żaden sposób przechowywane. Jest to ważne, jeśli korzystanie z Internetu obejmuje korzystanie z opcji płatności lub podróż do krajów, w których mogą obowiązywać wymagania dotyczące gromadzenia danych.

NordVPN

Wreszcie NordVPN jest skuteczny ze względu na dużą liczbę dostępnych serwerów. W prawie 60 krajach dostępnych jest ponad 5500 serwerów. Podczas gdy istnieją usługi VPN, które są dostępne dla większej liczby krajów, duża liczba serwerów oznacza, że ​​użytkownik może mieć dokładnie taką prywatność i potrzebne połączenie.

serwery nordvpn

NordVPN

Cena £

NordVPN, podobnie jak inne opcje z tej listy, jest również dość przystępny, głównie przy zapisywaniu długoterminowego zobowiązania. Oferują również 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, która może być przydatna, jeśli jesteś kimś, kto właśnie testuje VPN, aby sprawdzić, czy jest opłacalny w perspektywie długoterminowej, a także oferuje specjalne oferty, które mogą sprawić, że trzyletnie plany będą tak niskie, jak 2,49 USD miesięcznie. W przypadku zwykłej ceny wynosi 4,99 USD miesięcznie w przypadku planu 2-letniego, plan roczny wynosi 6,99 USD miesięcznie, a abonament miesięczny zapewni Ci 11,95 USD miesięcznie.

NordVPN

Plusy

 • Obsługa klienta 24/7
 • Wiele serwerów
 • Najwyższa prywatność i bezpieczeństwo
 • Oprogramowanie do blokowania reklam
 • Nie rejestruje danych

Cons

 • Nie mogę użyć wielu urządzeń jednocześnie
 • Prędkość Internetu może się różnić

Cena £

2,99 USD – 11,95 USD miesięcznie

Wypróbuj NordVPN na iOS!

2. Surfshark

Przegląd i funkcje

Surfshark, drugi ogólny wybór w naszych rankingach VPN dla iOS, ma więcej funkcji niż tylko tanie. Chociaż cena jest atrakcyjna, ta usługa robi wiele rzeczy, których każdy użytkownik chciałby od VPN. Surfshark używa funkcji o nazwie Whitelister, narzędzia, które pozwala użytkownikowi wybrać i wybrać dokładnie, które strony chcą w zasięgu sieci VPN. Pozwala to niektórym określonym stronom ominąć VPN za pomocą narzędzia do tunelowania podzielonego. Użytkownicy wybierają, które z nich.

Dlaczego miałoby to mieć znaczenie? Czy nie chcesz, aby wszystko było objęte VPN? Cóż, niekoniecznie. Możesz chcieć być prywatnym i chronionym podczas przeglądania, ale chcesz także połączyć się z pobliską drukarką lub dowiedzieć się, gdzie jest najbliższy salon pielęgnacji psów w pobliżu Twojego Airbnb. Tylko witryny lub aplikacje, które włączysz, przejdą przez osobny tunel.

Surfshark

Kolejną przydatną funkcją Surfshark jest możliwość łączenia się z nieograniczoną liczbą urządzeń. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę ze światem VPN, jest to naprawdę spora sprawa. Większość usług VPN, szczególnie w tej cenie, ma maksymalnie 5 różnych urządzeń. Dzięki temu ta usługa będzie idealna dla rodziny lub kogoś, kto ma mnóstwo dodatkowych urządzeń do pracy. Dzięki temu VPN będzie działał jak każde posiadane urządzenie, chroniąc je wszystkie.

Surfshark

Jeśli chodzi o prywatność, Surfshark również to obejmuje. Posiadają funkcję o nazwie CleanWeb, która jest w zasadzie wysokiej klasy adblockerem. Choć może to wydawać się, że to po prostu powstrzymuje zwykłą irytację, takie oprogramowanie pomoże upewnić się, że nie klikasz żadnych linków, które mogą być szkodliwe dla twojego urządzenia. W każdym razie blokuje strony internetowe, które mogą zawierać złośliwe oprogramowanie, i zapewnia, że ​​żadne próby phishingu nie dotrą do Ciebie.

Surfshark

Surfshark jest tak pewny swojego bezpieczeństwa, że ​​blogowali o czasie, w którym ich systemy zostały poddane audytowi. To jest siła, jeśli nas zapytasz!

Cena £

Teraz najciekawsze, cena. Surfshark jest bardzo przystępny cenowo, szczególnie gdy możesz zaangażować się w plan długoterminowy. Choć ich cena z miesiąca na miesiąc nie różni się niczym od konkurencji, ich dwuletni plan kosztuje tylko 1,99 USD miesięcznie. Przez rok będzie to kosztować 5,99 USD miesięcznie, a miesiąc do miesiąca to 11,95 USD. Jeśli chcesz kontynuować długoterminowe korzystanie z VPN, nie znajdziesz lepszej oferty niż 2-letni plan subskrypcji Surfshark.

Surfshark

Plusy

 • Najlepsze szyfrowanie i bezpieczeństwo
 • Nie śledzi danych
 • Przydatne do przesyłania strumieniowego
 • Idealne do torrentowania
 • Bardzo przystępne

Cons

 • Niewielka ilość serwerów
 • Dość nowa sieć VPN

Cena £

1,95 USD – 11,95 USD miesięcznie

Aby wypróbować usługę Surfshark, pobierz teraz na iOS!

3. ExpressVPN

Przegląd i funkcje

Jeśli słyszałeś o usłudze VPN, prawdopodobnie jest to ExpressVPN. To rodzaj „wielkiego człowieka na kampusie” VPN. Jest znany z tego, że jest bardzo przyjazny dla użytkownika i łatwy w użyciu. Ten artykuł jest napisany przy użyciu połączenia z ExpressVPN i mogę się zgodzić, nigdy nie myślę o tym, że korzystam z VPN i to chyba dobra rzecz, prawda?

ExpressVPN jest jednym z najlepszych, jeśli chodzi o szybkość Internetu, co jest naprawdę ważne, szczególnie jeśli używasz VPN do torrentowania lub oglądania Netflix. Umożliwiają przeprowadzenie testu prędkości na dowolnym serwerze, który wybierzesz, dzięki czemu możesz wybrać, którego używasz. Będzie także klasyfikować różne serwery według prędkości, zanim jeszcze wybierzesz jeden.

ExpressVPN

Kolejną dobrą cechą ExpressVPN jest technologia tunelowania dzielonego. Umożliwia to kierowanie części ruchu urządzenia przez zaszyfrowany tunel, podczas gdy inne łączą się bezpośrednio. Powyżej omówiliśmy, dlaczego ta funkcja może się przydać, ale przede wszystkim, jeśli próbujesz bezpiecznie pobrać coś, jednocześnie łącząc się z lokalnym Internetem lub próbując połączyć się z urządzeniem w pobliżu. Ta funkcja umożliwia jednoczesne korzystanie z funkcji lokalnego i zagranicznego Internetu.

ExpressVPN

Z tej usługi można również korzystać ze względów bezpieczeństwa. Oprócz standardowej praktyki VPN polegającej na mieszaniu ruchu i ukrywaniu adresów IP, ExpressVPN szyfruje dane między komputerem a bezpiecznymi serwerami VPN. Korzystają z AES (Advanced Encryption Standard), który jest również używany przez rząd USA do ochrony komputera. W ten sposób, nawet jeśli Twoje dane zostały w jakiś sposób udostępnione przez osobę trzecią, nie byliby w stanie ich odczytać.

ExpressVPN

Cena £

Mimo że ExpressVPN w żaden sposób nie jest drogi, nie ma prawdziwej zniżki, którą robią inne opcje, jeśli chodzi o plan długoterminowy. Zaoszczędzisz trochę, zapisując się na ich roczny plan, ale to nie jest tak naprawdę znaczące. W przypadku rocznego zobowiązania wynosi 8,32 USD miesięcznie. Na 6 miesięcy będziesz płacić 9,99 USD miesięcznie, a miesięczna subskrypcja to 12,95 USD. Ponownie, nie tak tanie jak inne, ale istnieją powody, dla których jest tak popularny i osobiście mogę za to ręczyć.

ExpressVPN

Plusy

 • 24 / obsługa klienta z czatem na żywo
 • Testy prędkości własnej
 • Poprawione bezpieczeństwo
 • Gwarancja zwrotu pieniędzy

Cons

 • Może korzystać tylko z wielu urządzeń jednocześnie
 • Niewystarczająca zniżka na plany długoterminowe

Cena £

8,50 USD – 12,95 USD miesięcznie

Pobierz oprogramowanie ExpressVPN dla systemu iOS!

Chcesz wiedzieć więcej o VPNach?

Jeśli udało Ci się przejść przez tę listę i nadal nie jesteś pewien, czym naprawdę jest VPN, zapoznaj się z tym przewodnikiem, aby uzyskać dodatkową pomoc. Oprócz ochrony i prywatności korzystanie z VPN pozwoli ci korzystać z Internetu tak, jak w domu podczas podróży. Niezależnie od tego, czy zdajesz sobie z tego sprawę teraz, czy nie, zrobisz to, gdy będziesz w drodze bez VPN.

Co zrobic nastepnie

Wybierz już jeden! Poważnie, wszystkie 3 z tych opcji są dobre. Niektóre są naprawdę tanie, inne oferują maksymalną ochronę, a inne są dobre do przesyłania strumieniowego lub bardzo przyjazne dla użytkownika. Po dokonaniu wyboru dostępne są zasoby na wypadek problemów z konfiguracją na iPhonie lub iPadzie. Powodzenia!

Więcej powiązanych przewodników

 • Najlepsza sieć VPN na Androida
 • Najlepsza sieć VPN dla systemu Windows
 • Najlepsza sieć VPN do przesyłania strumieniowego

FAQ

Czy VPN jest dobry dla iPhone’a?

Zawsze dobrze jest chronić swoje prywatne dane, bez względu na to, jakiego urządzenia używasz. Z iPhonem łatwo jest pomyśleć, że nie przeglądasz tak jak na komputerze, ale pamiętaj, że aplikacje są stale uruchomione i zbierają dane. Usługa VPN to ochroni.

Jest zgodny z VPN?

Tak! Wszystkie czynności prawne online są również legalne na podstawie VPN. Ponadto wszystkie nielegalne działania w Internecie są nadal nielegalne w przypadku VPN.

Czy możesz pozostawić VPN działającą cały czas?

Jak już kilkakrotnie omawialiśmy w tym artykule, są chwile, w których chciałbyś zastosować tunelowanie dzielone i połączyć się bezpośrednio z Internetem. W systemie iOS ważne jest, aby pamiętać, że aplikacje mogą gromadzić dane, nawet gdy ich nie używasz. Tak więc ciągła ochrona jest pozytywna.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me