Кращий VPN для Android (огляд 2020 року)

Час кохання з двох абзаців.


Ви нарешті зустрічаєте людину, яку ви чекали. Лише один погляд, і ви знаєте, що решту свого життя ви зрозуміли. Вони познайомляться з мамою, ви разом будете подорожувати, ділитися спогадами. Ви знаходите сміливість запитати їх про їх кількість та бум, ви входите.

Вони повертаються додому і розповідають усім своїм друзям про велику людину, яку вони щойно зустріли. Тоді це трапляється в той момент, коли вони найбільше бояться. Вони отримують текст, і він виходить зеленим. Вони розуміють, що ви використовуєте телефон Android.

Що ж, навіть якщо мрії зруйновані, користувачі Android, як і ви, все ще повинні визначити найкращий захист своїх пристроїв в Інтернеті. Більше того, ніж будь-коли, наша приватна інформація ділиться в Інтернеті, іноді не знаючи про нас, що робить практичну безпеку в Інтернеті надзвичайно важливою.

VPN – це ефективний спосіб переконатися, що ваша діяльність в Інтернеті захищена незалежно від того, де ви знаходитесь. Якщо ви шукаєте безпеку для свого Android-пристрою, ви підійшли до потрібного місця. Нижче ми розбимо найкращі варіанти вибору правильної VPN, щоб гарантувати, що ви залишаєтесь захищеними, незалежно від того, де у світі ви не знаходитесь..

TLDR

Не встигнете прочитати всю статтю?

Ми вибрали NordVPN як найкращий загальний VPN для андроїдів. Хоча існують і інші варіанти, які мають більше серверів або більш високу швидкість, якщо мова йде про найважливіші, Surfshark охоплює всі основи того, що ви хотіли б від послуги VPN.

Тепер ми б не займали рейтинг Surfshark або ExpressVPN, якби ми не вважали, що вони теж чудові. Обидва будуть служити ефективними та безпечними VPN, які можна використовувати для вашого Android. Однак у цьому списку Surfshark займає перше місце.

1. NordVPN

Огляд та особливості

NordVPN, найкращий загальний вибір у нашому списку, виділяється завдяки своїм заходам високого класу та великій кількості серверів. Маючи понад 5500 серверів у майже 60 країнах, ви зможете мати захист незалежно від того, куди ви їдете.

І не лише захист, але ви зможете реально налаштувати свій Інтернет-досвід, вибравши різні сервери у кожній області, де ви перебуваєте. Вони використовують алгоритм, який на основі вашого місцезнаходження чи спеціальних вимог буде відповідати вам найкращий варіант.

NordVPN

Що стосується безпеки, NordVPN використовує перемикач на вбивство, щоб дати вам останню лінію захисту від усього, що може бути шкідливим. Ця функція буде контролювати ваше з’єднання з сервером VPN.

Якщо щось пішло не так, і ви втратили зв’язок, цей комутатор заборони заблокує будь-які програми (на ваш вибір) доступ до Інтернету. Це забезпечить безпеку всіх ваших особистих даних, тому навіть у випадку невдалого з’єднання NordVPN повернеться до вас.

NordVPN

NordVPN також використовує додатковий рівень безпеки та конфіденційності завдяки своїй функції “подвійний VPN”. Підключившись до VPN, ваш трафік проходить через сервер VPN, який зашифровує ваші дані та змінює вашу IP-адресу, щоб він не був доступний для тих, хто намагається його отримати..

З подвійним VPN все зашифроване вдруге. Ваші дані та діяльність не приховані лише за одним сервером, а за двома. Ваш постачальник послуг навіть не може бачити вашу діяльність в Інтернеті, надаючи повністю приватний досвід.

NordVPN

Ціна

Окрім великого списку серверів та заходів безпеки, NordVPN пропонує справедливе ціноутворення та 30-денну гарантію повернення грошей у випадку, якщо ви розумієте, що ця VPN не для вас. Вони також часто мають спеціальні пропозиції щодо трирічних планів, завдяки чому послуга може становити лише низькі $ 3,49 на місяць. Для їх стандартного ціноутворення це 4,99 дол. США для дворічного плану та 6,99 дол. США за 1 рік. Щомісяця на місяць це коштуватиме $ 11,95 (на місяць). Хоча вона і не найнижча в цьому списку, вона, безумовно, доступна, враховуючи, що вона пропонує.

NordVPN

Плюси

 • 24/7 обслуговування клієнтів
 • Чудові заходи щодо конфіденційності та безпеки
 • Велика кількість серверів

Мінуси

 • Невідповідні швидкості завантаження
 • Обмежена кількість пристроїв на один рахунок

Ціна

$ 2,99 – $ 11,95 на місяць

2. Surfshark

Огляд та особливості

Surfshark, другий вибір у нашому списку, має як особливості, так і ціну, щоб підтвердити цю відмінність. Він має сервери в більш ніж 60 країнах і пропонує високий рівень безпеки, а також деякі найкращі VPN на ринку.

Однією з особливостей, яка надає Surfshark як найкращий вибір, є можливість мати необмежену кількість пристроїв, підключених до одного облікового запису. У багатьох службах VPN є 5 або 6 пристроїв одночасно, але Surfshark чудово, якщо у вас є безліч пристроїв, як особистих, так і робочих, або у вас сім’я, яку ви хочете захистити в Інтернеті.

Навіть якщо ви не активно переглядаєте Інтернет, додатки все одно витягують дані, тому переконайтеся, що кожен підключений пристрій захищений – це додатковий бонус цієї послуги.

Surfshark

Surfshark, як і інші VPN, підкреслює безпеку та конфіденційність. Окрім функції Whitewhistler, яка дозволяє розділити тунелі, Surfshark гарантує ніколи не відстежувати та не реєструвати будь-які дані від користувача, забезпечуючи повну конфіденційність з його сервісом.

Сюди входить історія браузера, IP-адреси, мережевий трафік та часові позначки. Він постійно відслідковує те, що ви робите в Інтернеті, тому ви залишаєтесь повністю приватними від усіх і всіх. Surfshark також використовує режим камуфляжу, тому ваш Інтернет-провайдер навіть не знатиме, що ви використовуєте VPN.

Surfshark

Для безпеки Surfshark має функцію CleanWeb – технологію, яка блокує рекламу чи зловмисне програмне забезпечення, яке може бути шкідливим для вашого пристрою. Окрім вирішення роздратування спливаючих оголошень, ця функція не дозволить користувачеві натискати на будь-які посилання, які можуть бути порушені..

Це також зупинить будь-які спроби фішингу, зберігаючи вас повністю в безпеці від будь-якого шкідливого під час роботи в Інтернеті.

Surfshark

Незалежно від конфіденційності, серверів, безпеки чи торрент, Surfshark – це всебічний VPN-пакет для вашого пристрою Android.

Ціна

Ціни дійсно там, де Surfshark перевершує. Хоча ціноутворення з місяця в місяць не сильно відрізняється від інших послуг, довгострокові зобов’язання мають серйозні заощадження. Крім того, якщо ви не задоволені Surfshark, у вас є 30-денна гарантія повернення грошей. Для дворічної підписки це коштуватиме 1,99 долара на місяць. Це серйозно низько! За річний план – це $ 5,99 на місяць, і ви отримаєте $ 11,95, якщо ви просто підписуєтесь місяць на місяць.

Surfshark

Плюси

 • Надзвичайно доступний
 • Не відстежує дані
 • Підтримується для торрент
 • Безпека високого класу
 • Добре підходить для трансляції

Мінуси

 • Обмежені сервери
 • Новачок на ринку VPN

Ціна

$ 1,95 – $ 11,95 на місяць

3. ExpressVPN

Огляд та особливості

ExpressVPN, останній варіант у нашому списку, ймовірно, той, про який ви чули, якщо у вас є друзі, які використовують VPN. Це чудово для подорожей, оскільки, маючи лише 160 варіантів серверів, ці сервери розташовані в 160 країнах.

Що стосується конфіденційності, ExpressVPN відокремлює себе від інших служб, використовуючи власну приватну систему доменних імен, також відому як DNS. Оскільки у них є власний сервер, третіх осіб взагалі немає. Все захищено в мережі ExpressVPN.

Це також означає, що абсолютно немає журналів того, що ви робите в Інтернеті. Деякі служби зашифрують ваші дані, але всі DNS-запити залишаться незахищеними. ExpressVPN використовує 256-бітний зашифрований DNS для найвищої приватної послуги.

ExpressVPN

ExpressVPN також є чудовим варіантом для потокової передачі, оскільки вони можуть похвалитися деякими найвищими швидкостями будь-якої послуги VPN. Вони фактично пропонують користувачам тест на швидкість. Ця функція розбиває кожен сервер за швидкістю, затримкою та швидкістю завантаження, яка є швидкістю передачі даних.

ExpressVPN класифікує кожен сервер за найвищою швидкістю з’єднання та надасть статистику та пропозиції, щодо яких слід підключитися.

ExpressVPN

Що стосується безпеки, ExpressVPN також пропонує мережевий захист для користувачів Android. За допомогою цього перемикача на замовлення, як і механізму, ваші дані залишаються захищеними незалежно від того.

Це означає, що навіть якби виникла проблема, через яку ви втратили зв’язок із VPN, усі додатки, які запитують доступ до Інтернету, будуть припинені. Це чудова остання лінія захисту, яка гарантує безпеку вашої приватної інформації за будь-яку ціну.

ExpressVPN

Ціна

Хоча ExpressVPN, безумовно, важка вага на ринку VPN і має безліч чудових функцій, це не найкращий варіант ціни, особливо якщо ви шукаєте довгострокових зобов’язань. Хоча вони пропонують 30-денну гарантію повернення грошей, не існує суттєвої знижки на реєстрацію протягом декількох років. Для річного плану це 8,32 дол. США на місяць. За рік це 9,99 дол. США на місяць, а місяць у місяць становитиме 12,95 дол.

ExpressVPN

Плюси

 • Гарантія повернення грошей
 • Розширена конфіденційність та безпека
 • 24/7 обслуговування клієнтів
 • Можливість швидкості самотестування

Мінуси

 • Обмежена кількість пристроїв на один обліковий запис
 • Незначна знижка на довгострокові зобов’язання

Ціна

$ 8,50 – $ 12,95 на місяць

Більше інформації

Ви чули, що ми вважаємо, що найкращі варіанти VPN для вашого Android, але вам все ще цікаво, що один навіть потрібен для вашої інтернет-активності. Якщо ви новачок у VPN і хочете дізнатися більше, перш ніж вибрати його, ознайомтеся з деякими ресурсами для початківців.

Що далі?

Зараз саме час вибирати! Вибравши найкращий варіант, виконайте кроки на їхньому веб-сайті, щоб завантажити додаток. Якщо у вас є додаткові запитання щодо того, як саме отримати VPN та використовувати його на своєму пристрої Android, також є корисні інструменти для цього.

Більше пов’язаних посібників

 • Кращий VPN для iOS
 • Кращий VPN для Mac
 • Кращий VPN для Windows

FAQ

Чи потрібен VPN для мого Android?

Якщо ви хтось, хто подорожує чи купує багато покупок в Інтернеті, VPN просто додає додатковий рівень захисту. Це також дозволить вам користуватися Інтернетом як удома, в будь-якій точці світу.

Який безкоштовний VPN найкращий для Android?

Усі VPN у цьому списку потребують підписки, і ми вважаємо, що це найкращий спосіб отримати найбільш ефективну VPN. Що стосується захисту ваших даних, скорочення не рекомендується. Однак існує безліч безкоштовних VPN, хоча вони мають приховані витрати.

Використовується незаконне VPN?

VPN абсолютно законно використовувати. Майте на увазі, якщо ви робите нелегальні речі в Інтернеті, це все-таки незаконно, навіть із VPN.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map