Найкращий VPN для iOS (огляд 2020 року)

Чи знаєте ви того, хто з 7 класу якось завжди має найновіший iPhone? Мовляв, через день після звільнення? Або якщо ви не знаєте, про кого ми говоримо, ви, ймовірно, самі були цим малюком. Якщо ви спеціалізований користувач iPhone або навіть iPad, ви шукаєте найкраще програмне забезпечення для свого пристрою. Ви також знаєте, наскільки важлива безпека мобільного зв’язку, і що навіть коли ви користуєтесь Інтернетом на телефоні чи iPad, це все-таки місце, де інформація чи дані можуть бути порушені..


Наявність VPN захистить себе, свою особу та дані, що зберігаються у вашому пристрої. Особливо, якщо ви є хтось, хто часто подорожує, мати можливість користуватися вашим iPhone або iPad таким же чином у всьому світі дуже важливо для того, щоб все рухалось в дорозі..

Якщо вам цікаво, навіщо вам потрібен VPN для вашого iPhone або iPad, легко забути, що навіть коли ви не активно займаєтесь серфінгом в Інтернеті, на вашому пристрої є програми, які, можливо, підключені якимось чином, і ця інформація зберігається на цьому пристрої обмінюється.

У цьому списку ми спробуємо розбити найкращі 3 варіанти запуску VPN на iOS, і ви зможете знайти той, який найкраще підходить для вас!

TLDR

Не встигнете детально прочитати всю цю статтю?

Ми оцінили NordVPN як найкращий загальний VPN для iOS. Ми викладемо вагомі аргументи для Surfshark та ExpressVPN, але в Surfshark є безпечна конфіденційність, максимальна швидкість та доступна ціна, яку важко перемогти, коли мова йде про вибір правильної VPN. Усі 3 послуги варто перевірити, і ви дійсно не можете помилитися ні з одним із них.

1. NordVPN

Огляд та особливості

Якщо ви серйозно ставитесь до конфіденційності та безпеки, ніж усе інше, NordVPN може бути найкращим для вас. Я маю на увазі, вони буквально використовують шифрування військового рівня для захисту даних своїх користувачів. Вони додають свою прихильність до безпеки завдяки своїй функції подвійного VPN, яка рекламує додатковий рівень безпеки поверх оригінального шифрування, проходячи через другий VPN-сервер та шифруючи себе вдруге. Це відомо як ланцюжок VPN-серверів. Роблячи це, ваша діяльність прихована двома різними серверами, надаючи додаткову приватність для всього, що ви можете робити в Інтернеті.

NordVPN

Ще один спосіб захисту від користувачів NordVPN – це техніка автоматичного перемикання Kill. Ця функція постійно контролює вашу активність в Інтернеті, і в будь-який час, якщо ваше з’єднання з VPN перестане з будь-якої причини, перемикач Kill заблокує ваш пристрій або будь-які програми, які ви вибрали для підключення. Це важливо з кількох причин, але здебільшого як остання лінія захисту від будь-яких ваших приватних даних, що потрапили випадково до цього.

NordVPN

NordVPN також не записує жодних ваших особистих даних. Це означає, що вони не зберігають нічого, що стосується вашої діяльності під час підключення до VPN. Часові позначки, трафік, IP-адреси та інше залишаються повністю приватними і ні в якому разі не зберігаються. Це важливо, якщо будь-яке використання Вашого Інтернету включає використання способів оплати або подорож до країн, де можуть бути вимоги щодо збору даних.

NordVPN

Нарешті, NordVPN ефективний через велику кількість доступних серверів. У майже 60 країнах доступні понад 5500 серверів. Хоча існують VPN-сервіси, доступні для більшості країн, велика кількість серверів означає, що користувач може мати точну конфіденційність та з’єднання..

nordvpn-сервери

NordVPN

Ціна

NordVPN, як і інші варіанти цього списку, також є досить доступним, в основному, коли ви підписуєтеся на довгострокове зобов’язання. Вони також пропонують 30-денну гарантію повернення грошей, яка може бути корисною, якщо ви хтось, хто тільки випробовує VPN, щоб побачити, чи є його життєздатним довгостроковий, і вони також працюють спеціалістами, які можуть зробити трирічні плани настільки низькими 2,49 долара на місяць. За їх звичайної ціни – це 4,99 доларів на місяць для дворічного плану, однорічний план – 6,99 доларів на місяць, а підписка на місяць до місяця приноситиме вам 11,95 долара на місяць.

NordVPN

Плюси

 • 24/7 обслуговування клієнтів
 • Багато серверів
 • Конфіденційність та безпека високого класу
 • Програмне забезпечення для блокування реклами
 • Не записує дані

Мінуси

 • Не можу використовувати тонну пристроїв одночасно
 • Швидкість Інтернету може змінюватися

Ціна

$ 2,99 – $ 11,95 на місяць

Спробуйте NordVPN для iOS!

2. Surfshark

Огляд та особливості

Surfshark, другий загальний вибір у нашому рейтингу VPN для iOS, має більше можливостей, ніж просто дешевий. Хоча ціна приваблива, ця послуга робить багато речей, які хотів би кожен користувач із VPN. Surfshark використовує функцію під назвою Whitelister – інструмент, який дозволяє користувачеві вибрати та вибрати саме ті сайти, які вони хочуть, під охопленням VPN. Це дозволяє деяким конкретним сайтам обходити VPN за допомогою інструменту роздільної тунелювання. Користувачі вибирають, які саме.

Чому це має значення? Ви б не хотіли, щоб все, що охоплюється VPN? Ну, не обов’язково. Ви можете хотіти бути приватними та захищеними під час перегляду, але ви також хочете підключитися до принтера, що знаходиться поблизу, або дізнатися, де знаходиться найближчий магазин по догляду за собаками поблизу вашого Airbnb. Тільки веб-сайти чи програми, які ви включите, пройдуть через окремий тунель.

Surfshark

Ще одна корисна особливість для Surfshark – це можливість підключення до необмежених пристроїв. Якщо ви новачок у світі VPN, це насправді дуже велика справа. Більшість VPN-послуг, особливо за ціною, мають лише до 5 різних пристроїв. Це зробило б цю послугу ідеальною для сім’ї чи когось, у кого є тонна додаткових пристроїв для роботи. Це дозволить вам працювати з VPN, як на кожному пристрої, зберігаючи їх усі захищені.

Surfshark

Що стосується конфіденційності, то Surfshark також охоплював це. Вони запускають функцію під назвою CleanWeb, яка в основному є висококласним адблокатором. Хоча це може здатися, що це просто зупинка простого роздратування, подібне програмне забезпечення допоможе переконатися, що ви не натискаєте жодних посилань, які можуть бути шкідливими для вашого пристрою. У будь-якому разі він блокує веб-сайти, на яких може бути зловмисне програмне забезпечення, і гарантує, що жодних спроб фішингу не потрапить до вас.

Surfshark

Surfshark настільки впевнений у своїй безпеці, що насправді веде блог про час, коли їх системи проходили аудит. Це питання, якщо ви запитаєте нас!

Ціна

Тепер на найголовніше, ціну. Surfshark серйозно доступний, особливо коли ви можете взяти на себе довгостроковий план. Хоча ціна їх на місяць не настільки відрізняється від конкурентів, їх дворічний план коштує лише 1,99 долара на місяць. Протягом одного року ви будете отримувати 5,99 дол. США на місяць, а місяць у місяць – 11,95 долара. Якщо ви хочете продовжувати довгострокове використання VPN, ви не знайдете кращу пропозицію, ніж дворічний план підписки Surfshark..

Surfshark

Плюси

 • Топ шифрування та безпека
 • Не відстежує дані
 • Корисно для трансляції
 • Відмінно підходить для торрент
 • Дуже доступний за ціною

Мінуси

 • Не величезна кількість серверів
 • Досить новий VPN

Ціна

$ 1,95 – $ 11,95 на місяць

Щоб спробувати сервіс Surfshark, завантажте для iOS зараз!

3. ExpressVPN

Огляд та особливості

Якщо ви чули про службу VPN, це, мабуть, ExpressVPN. Це свого роду “великий чоловік у кампусі” VPN. Він відомий тим, що дуже зручний у користуванні та простий у використанні. Ця стаття написана за допомогою з’єднання від ExpressVPN, і я можу погодитися, я ніколи не замислююся над тим, що я використовую VPN, і це, мабуть, добре, правда?

ExpressVPN – одна з найкращих, що стосується швидкості Інтернету, що дуже важливо, особливо якщо ви використовуєте VPN для торрентінгу чи перегляду Netflix. Вони дозволяють запустити тест на швидкість на будь-якому сервері, який ви обираєте, тож ви можете вибрати, який саме з них використовуєте. Він також оцінить різні сервери, які потрібно використовувати за швидкістю, перш ніж ви навіть обрали один із них.

ExpressVPN

Ще однією хорошою особливістю ExpressVPN є його технологія розділеного тунелювання. Це дозволяє вам прокладати частину трафіку вашого пристрою через зашифрований тунель, а інші безпосередньо підключатися. Вище ми обговорювали, чому ця функція може стати в нагоді, але в основному, якщо ви намагаєтесь завантажити щось безпечно, під час підключення до локального Інтернету або якщо ви намагаєтесь підключитися до пристрою поблизу. Ця функція дозволить одночасно використовувати функції як місцевого, так і зарубіжного Інтернету.

ExpressVPN

Цю послугу також добре використовувати в цілях безпеки. Крім стандартної практики VPN щодо змішування трафіку та приховування ваших IP-адрес, ExpressVPN шифрує дані між вашим комп’ютером та захищеними серверами VPN. Вони використовують AES (Advanced Encryption Standard), який також використовується урядом США для захисту від комп’ютера. Таким чином, навіть якби ваша інформація якось отримала доступ до третьої сторони, вони не змогли б її прочитати.

ExpressVPN

Ціна

Хоча ExpressVPN жодним чином не є дорогим, їм не вистачає реальної знижки, яку роблять інші варіанти, якщо мова йде про довгостроковий план. Ви трохи заощадите, підписавшись на їхній річний план, але це не дуже важливо. За однорічне зобов’язання він виходить 8,32 долара на місяць. За 6 місяців ви будете отримувати 9,99 дол. США на місяць, а підписка на місяць – місяць – 12,95 долара. Знову ж таки, не настільки дешево, як інші, але є причини, наскільки вона така популярна, і особисто я можу погодитися на це.

ExpressVPN

Плюси

 • 24 / обслуговування клієнтів за допомогою прямого чату
 • Тести на швидкість самовиведення
 • Поліпшена безпека
 • Гарантія повернення грошей

Мінуси

 • Можна використовувати відразу стільки пристроїв
 • Недостатня знижка на довгострокові плани

Ціна

$ 8,50 – $ 12,95 на місяць

Завантажте програмне забезпечення ExpressVPN для iOS!

Шукаєте дізнатися більше про VPN?

Якщо ви пройшли цей список і досі не впевнені, що таке VPN, навіть перегляньте цей посібник для отримання додаткової допомоги. Крім захисту та конфіденційності, використання VPN дозволить вам користуватися Інтернетом, як і вдома, коли ви подорожуєте. Незалежно від того, усвідомлюєте ви це зараз чи ні, ви будете в дорозі без VPN.

Що робити далі

Ну, виберіть вже! Серйозно, усі 3 ці варіанти хороші. Одні дійсно дешеві, інші пропонують максимальний захист, а інші хороші для потокового або дуже зручного для користувачів. Після того, як ви зробите вибір, у вас є ресурси, якщо у вас виникнуть проблеми з його налаштуванням на iPhone або iPad. Удачі!

Більше пов’язаних посібників

 • Кращий VPN для Android
 • Кращий VPN для Windows
 • Кращий VPN для трансляції

FAQ

Чи хороший VPN для iPhone?

Завжди корисно захистити свої приватні дані, незалежно від того, яким пристроєм ви користуєтесь. За допомогою iPhone легко подумати, що ви не переглядаєте, як це робите на комп’ютері, але пам’ятайте, що програми постійно працюють і збирають дані. Служба VPN захистить це.

Є законним VPN?

Так! Вся юридична діяльність в Інтернеті також легальна за VPN. Крім того, усі незаконні дії в Інтернеті досі незаконні з VPN.

Чи можете ви залишати VPN весь час працює?

Як ми обговорювали кілька разів у статті, є випадки, коли ви хочете скористатися розділеним тунелем та підключитися безпосередньо до Інтернету. За допомогою iOS важливо пам’ятати, що програми можуть збирати дані навіть тоді, коли ви не використовуєте їх. Так що постійний захист є позитивним.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me